Bike Atelier MTB Maraton 2017

Dąbrowa Górnicza
23.04.2017

Wyniki

PRO 63 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
1450 POL Gliwice 2:26 24.80 02:32:28:87
2
ROŻEK Karol
Jbg-2 Professional Mtb Team
1449 POL Kraków 2:26 24.80 02:32:29:15
3
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 2:26 24.80 02:32:29:37
4
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 2:33 23.60 02:40:13:46
5
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 2:33 23.51 02:40:32:32
6
STĘPIEŃ Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzisław Śląski 2:36 23.16 02:43:17:36
7
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1410 POL 2:39 22.74 02:46:25:94
8
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 2:41 22.34 02:48:58:74
9
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 2:41 22.34 02:49:00:03
10
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 2:44 22.11 02:51:17:40
11
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 2:47 21.58 02:55:14:64
12
FETLER Bartosz
1458 POL Mysłowice 2:47 21.58 02:55:17:56
13
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 2:47 21.58 02:55:20:61
14
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 2:48 21.58 02:55:28:07
15
PAPROCKI Marcin
Taurus30Cyclingteam
1130 Bielsko-Biała 2:48 21.50 02:55:33:18
16
SOLECKI Tomasz
Silesia Technika & Isocar Team
1151 POL Katowice 2:51 21.14 02:59:00:72
17
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 2:51 21.07 02:59:06:99
18
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 2:51 21.07 02:59:12:02
19
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 2:51 21.07 02:59:26:53
20
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1033 POL Marklowice 2:52 21.00 02:59:51:74
21
SURWIŁO Armand
1447 Tychy 2:52 21.00 03:00:11:29
22
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 2:52 21.00 03:00:13:66
23
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 2:52 20.93 03:00:28:28
24
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 2:52 20.93 03:00:32:69
25
FABIAN Bogusław
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1485 POL Pyskowice 2:53 20.86 03:01:14:73
26
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 2:53 20.86 03:01:24:22
27
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 2:53 20.86 03:01:26:69
28
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 2:54 20.79 03:01:45:93
29
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 2:54 20.72 03:02:34:85
30
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 2:56 20.52 03:04:02:57
31
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
1512 POL Siemianowice Śląskie 2:58 20.26 03:06:34:51
32
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1265 POL Zawiercie 2:58 20.26 03:06:37:87
33
HAPEK Andrzej
1070 POL Jaworzno 2:58 20.26 03:06:48:07
34
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 2:58 20.26 03:06:53:22
35
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 2:59 20.19 03:06:55:61
36
KOTWICA Damian
Bikehead
1323 POL Katowice 2:59 20.19 03:07:05:81
37
SIEKIERSKI Michał
Kibolski Ks
1463 POL Poznań 2:59 20.19 03:07:05:85
38
LANGNER Damian
1201 POL Dzibice 2:59 20.19 03:07:05:96
39
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 2:60 20.06 03:08:34:18
40
KURCZOK Szymon
Sport Studio Rybnik
1624 POL Rybnik 2:60 20.06 03:08:37:85
41
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 2:60 20.06 03:08:38:23
42
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 2:60 20.06 03:08:39:10
43
BUKOWSKI Rafał
Gomola Trans Airco
1140 POL Zabrze 2:60 20.00 03:08:57:01
44
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 3:01 20.00 03:09:17:53
45
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 3:01 19.94 03:09:24:71
46
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
1455 Częstochowa 3:01 19.94 03:09:48:99
47
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 3:01 19.87 03:10:00:22
48
SŁAWSKI Ireneusz
Silesia Technika Isocar Team
1446 POL Chorzów 3:03 19.75 03:11:19:36
49
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 3:03 19.69 03:12:08:15
50
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 3:04 19.57 03:13:00:17
51
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 3:05 19.50 03:13:53:81
52
SZAFRANIEC Adam
Scs Osoz Racing Team
1616 Kraków 3:07 19.33 03:15:40:40
53
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1475 POL Jaworzno 3:09 19.09 03:17:53:29
54
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 3:10 18.98 03:18:59:75
55
ŻURAWIK Marcin
Mm Bike Team
1346 POL Katowice 3:12 18.81 03:20:43:05
56
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza 3:12 18.81 03:20:48:35
57
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 3:12 18.75 03:21:21:59
58
PIOTROWSKI Przemysław
Pgd Grupa
1594 POL Sosnowiec 3:12 18.75 03:21:27:11
59
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 3:12 18.75 03:21:28:13
60
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 3:13 18.75 03:21:41:10
61
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1269 POL Zawiercie 3:13 18.75 03:21:41:53
62
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 3:14 18.58 03:23:13:33
63
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1152 POL Katowice 3:16 18.42 03:24:59:27
64
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 3:16 18.42 03:25:05:17
65
OCHOŃSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 3:16 18.42 03:25:17:62
66
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
1496 POL Bielsko-Biała 3:16 18.42 03:25:25:48
67
GAJDZIK Piotr
Klub Kolarski Świerklany
1556 POL Mikołów 3:17 18.37 03:25:56:93
68
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1575 POL Bukowno 3:17 18.31 03:26:36:22
69
DYSZKOWSKI Grzegorz
1220 POL Gliwice 3:18 18.26 03:27:07:75
70
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 3:18 18.21 03:27:38:97
71
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 3:19 18.10 03:28:51:76
72
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Team
1363 POL Rybnik 3:20 18.05 03:29:22:66
73
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 3:20 18.05 03:29:26:46
74
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 3:22 17.90 03:31:13:00
75
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 3:22 17.90 03:31:22:02
76
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 3:24 17.75 03:33:10:41
77
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 3:24 17.70 03:33:19:35
78
LIPIŃSKI Tomasz
Opony Serafinowski
1315 POL Skoczów 3:25 17.60 03:34:53:09
79
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 3:25 17.55 03:35:07:91
80
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 3:25 17.55 03:35:13:49
81
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 3:26 17.55 03:35:17:96
82
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 3:26 17.55 03:35:20:96
83
KONDEJA Dariusz
1208 POL Dąbrowa Górnicza 3:26 17.50 03:36:10:51
84
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 3:27 17.40 03:36:54:47
85
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1309 POL Zdzieszowice 3:28 17.36 03:37:37:60
86
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 3:28 17.36 03:37:57:65
87
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 3:30 17.21 03:39:33:21
88
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 3:30 17.21 03:39:38:02
89
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 3:30 17.17 03:40:02:39
90
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 3:30 17.17 03:40:03:59
91
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 3:31 17.12 03:40:50:79
92
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1273 POL Zawiercie 3:32 17.03 03:41:42:41
93
PAWLIK Tomasz
1225 POL Dabrowa Gornicza 3:32 17.03 03:41:47:15
94
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 3:32 17.03 03:42:11:15
95
ZACHURZOK Adam
Isp Team
1287 POL Chybie 3:35 16.76 03:45:23:25
96
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 3:36 16.67 03:46:32:20
97
GONDOROWICZ Lech
1189 POL Bielsko-Biała 3:36 16.67 03:46:45:84
98
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 3:37 16.67 03:46:58:77
99
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 3:38 16.54 03:48:41:21
100
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1187 POL Pyskowice 3:41 16.36 03:51:11:86
101
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1345 POL Gliwice 3:41 16.32 03:51:33:78
102
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 3:41 16.32 03:51:44:34
103
PUSSY Rafał
1348 POL Katowice 3:42 16.28 03:52:10:00
104
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 3:42 16.24 03:52:47:17
105
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 3:42 16.24 03:52:50:67
106
WIERNEK Tomek
Endurance Team
1085 POL Katowice 3:44 16.11 03:54:34:79
107
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 3:44 16.11 03:54:49:92
108
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 3:46 15.95 03:56:42:76
109
KULIŃSKI Michał
1143 POL Częstochowa 3:48 15.83 03:58:59:80
110
ŁUNIEWSKI Wojtek
1238 POL Masłońskie 3:49 15.75 04:00:03:91
111
TATAR Artur
1543 POL Zawiercie 3:49 15.75 04:00:08:94
112
KNAPIK Piotr
Reakcja Łańcuchowa
1182 POL Sosnowiec 3:49 15.75 04:00:14:72
113
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Krakow 3:53 15.48 04:04:13:27
114
HOLEWA Krzysztof
Częstochowa
1548 POL Zabrze 3:53 15.48 04:04:28:95
115
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 3:54 15.44 04:05:04:20
116
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 3:54 15.40 04:05:25:06
117
BIKSA Paulina
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1358 POL Kędzierzyn-Koźle 3:55 15.37 04:05:49:59
118
SOBOL Łukasz
1534 POL Tychy 3:56 15.29 04:07:13:67
119
STUDNIK Grzegorz
Mo Cuishle
1127 POL Rybnik 3:56 15.29 04:07:23:08
120
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 3:57 15.22 04:08:18:10
121
PŁATKOWSKI Romek
1376 POL Przyrów 3:59 15.11 04:10:00:90
122
KUCHMAN Marek
1487 Katowice 3:59 15.07 04:10:38:98
123
PALA Mateusz
1051 POL Żarki Letnisko 3:60 15.04 04:11:14:69
124
BUGAJSKI Przemysław
1520 POL Sosnowiec 3:60 15.04 04:11:15:99
125
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1386 POL Chrzanów 4:02 14.93 04:13:10:62
126
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 4:06 14.69 04:17:31:05
127
SZLACHTA Łukasz
1536 POL Dąbrowa Górnicza 4:07 14.58 04:19:01:59
128
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 4:08 14.55 04:20:02:84
129
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 4:08 14.55 04:20:03:14
130
SITKO Stanisław
1125 POL Olkusz 4:09 14.48 04:21:09:54
131
JAMA Mariusz
1596 POL Imielin 4:12 14.32 04:24:07:04
132
MODZELEWSKI Michał
1330 POL Katowice 4:13 14.29 04:24:47:95
133
KRZYŻOWSKI Karol
1459 Tychy 4:14 14.22 04:25:58:66
134
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 4:15 14.16 04:26:45:37
135
CHAJEC Dawid
1166 POL Mysłowice 4:15 14.13 04:27:30:01
136
HRYŃ Krzysztof
1444 Ruda Śląska 4:18 13.97 04:30:34:34
137
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 4:29 13.38 04:42:25:02
138
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 4:31 13.29 04:44:20:42
139
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
1165 POL Taciszów 4:33 13.18 04:46:32:65
140
PASKO Justyna
Hager Bike Team
1621 POL Tychy 4:44 12.70 04:57:28:15

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU