Bike Atelier MTB Maraton 2017

Rybnik
07.05.2017

Wyniki

Family 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
MĘDRZECKI Wojciech
Gomola Trans Airco
1617 Mysłowice --:--:--:-- 2:27 24.59 01:13:25:78
2
CHOJNACKI Kacper
Chojnacki Mtb Team
1733 POL Zawiercie 00:50:02:86 2:28 24.39 01:13:32:73
3
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1528 POL Libiąż 00:50:59:15 2:28 24.39 01:13:55:20
4
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1122 POL Bytom 00:53:21:74 2:36 23.26 01:17:36:82
5
PRICOP Mikołaj
Klub Kolarski Świerklany
1369 POL Rybnik 00:54:21:32 2:39 22.73 01:19:05:91
6
GONDRO Dominik
1192 POL Konopiska 00:54:23:17 2:39 22.73 01:19:13:48
7
GRUSZCZYŃSKI Filip
Scs Osoz Racing Team
1378 POL Katowice 00:54:58:91 2:39 22.73 01:19:25:96
8
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1507 POL Racibórz 00:55:13:87 2:42 22.39 01:20:33:79
9
POGORZELCZYK Jakub
Gk Viktoria Rybnik
2548 Rybnik 00:56:15:07 2:46 21.74 01:22:31:27
10
NOGOWCZYK Patryk
1815 Wisla 00:58:10:84 2:48 21.43 01:23:51:44
11
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
1368 POL Rybnik 00:58:35:75 2:50 21.13 01:24:57:34
12
WOJAKIEWICZ Kacper
1297 POL Goczałkowice-Zdrój 00:59:54:67 2:55 20.55 01:27:26:45
13
PYSZNY Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1625 POL Rybnik 01:01:27:45 2:60 20.00 01:29:48:85
14
DUDEK Katarzyna
2585 POL Sosnowiec 01:03:25:34 3:03 19.74 01:31:00:99
15
GAJDZIK Julia
Klub Kolarski Świerklany
1557 POL Mikołów 01:04:00:29 3:07 19.35 01:33:02:69
16
SMUDA Mateusz
1086 POL Świerklaniec 01:04:00:99 3:08 19.23 01:33:43:53
17
GROMADA Tatiana
Sikret Gliwice
1775 POL Gliwice 01:04:23:66 3:11 18.99 01:35:04:65
18
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Częstochowa
1062 POL Korwinów 01:04:03:27 3:11 18.87 01:35:10:12
19
TOKARSKA Milena
1430 POL Łazy 01:06:37:09 3:18 18.29 01:38:38:59
20
ŁAPIN Mateusz
Rafako Orbea Mtb Team
1792 POL Racibórz 01:07:37:25 3:19 18.18 01:39:14:53
21
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1748 POL Rybnik 01:07:34:22 3:19 18.07 01:39:28:31
22
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1383 POL Rybnik 01:07:59:30 3:21 17.96 01:40:15:02
23
PANYŁO Miłosz
2594 Dębica 01:09:42:94 3:21 17.96 01:40:17:44
24
WĘGRZYN Nikodem
Świerklany
1642 POL Świerklany 01:09:56:76 3:23 17.86 01:41:04:20
25
PONDO Wojciech
2503 POL Toszek 01:08:08:45 3:26 17.54 01:42:34:33
26
TOPÓR Katarzyna
1746 Kraków 01:15:37:61 3:30 17.14 01:44:44:40
27
BISKUP Julia
Gk Viktoria Rybnik
1614 POL Rybnik 01:11:44:78 3:31 17.05 01:45:29:68
28
SYREK Jeremiasz
Klub Kolarski Świerklany
1384 POL Rybnik 01:15:01:65 3:35 16.76 01:47:16:81
29
SYRNICKA Julia
1% Oliwia Syrnicka
1725 POL Żory 01:15:39:20 3:35 16.76 01:47:24:56
30
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1600 POL Rybnik 01:15:17:82 3:40 16.39 01:49:37:75
31
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1837 Bielsko-Biała 01:16:49:75 3:40 16.39 01:49:39:20
32
KROS Aleksander
1799 POL Kraków 01:16:23:44 3:43 16.13 01:51:20:31
33
SMOŁKA Szymon
Klub Kolarski Świerklany
1606 POL Rybnik 01:18:51:52 3:46 15.96 01:52:52:00
34
SIKORA Michał
1217 POL Chorzów 01:19:40:24 3:48 15.79 01:53:50:01
35
KOWALEWSKA Martyna
2502 POL Toszek 01:18:56:83 3:49 15.71 01:54:21:36
36
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
1055 POL Żory 01:18:54:84 3:50 15.71 01:54:42:91
37
BARTOSIEWICZ Dominik
Febys Bike Team
1301 POL Zabrze 01:21:27:75 3:54 15.46 01:56:32:63
38
BERNAŚ Kamil
1516 Sosnowiec 01:20:57:75 3:54 15.38 01:56:43:64
39
BOREK Paulina
Yellobike
1753 POL Katowice 01:20:50:37 3:54 15.38 01:56:59:61
40
PIASECKA Emilia
Bbriderz.pl
1545 POL Bielsko-Biała 01:20:19:30 3:56 15.31 01:57:34:44
41
DZIURA Wiktor
2559 01:22:18:15 3:57 15.23 01:58:14:02
42
WÓJCIK Igor
Żory
1170 POL Żory 01:26:53:77 3:60 15.00 01:59:48:49
43
RADOSŁAWSKI Kamil
Uks Katolik Częstochowa
2552 POL Częstochowa 01:26:28:23 3:60 15.00 01:59:49:90
44
TYSZKOWSKA Katarzyna
1206 POL Tychy 01:26:19:65 4:03 14.85 02:01:26:23
45
MORAWSKA Matylda
Bike Atelier Team
1112 POL Dąbrowa Górnicza 01:24:26:61 4:08 14.56 02:03:40:76
46
SIKORA Bartosz
1237 POL Chorzów 01:35:53:77 4:19 13.95 02:09:13:96
47
WALKIEWICZ Maksymilian
Sutricon Kratka Mtb Team
1615 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:57:53 4:20 13.89 02:09:31:09
48
BOŃCZYK Adam
1828 POL Zabrze 01:28:43:21 4:23 13.70 02:11:06:45
49
WIECZOREK Karolina
Rafako Orbea Mtb Team
2519 POL Częstochowa 01:33:28:65 4:27 13.51 02:13:23:88
50
STEC Marcin
1390 POL Sucha Beskidzka 01:35:57:41 4:37 13.04 02:18:05:84
51
TĘCZA Seweryn
1795 Wrocław 01:47:50:26 5:08 11.72 02:33:35:53
52
MĘDRZECKI Jakub
Gomola Trans Airco
1743 POL Mysłowice 01:51:15:19 5:10 11.63 02:34:34:11
53
WÓJTOWICZ Wiktor
2462 POL Dąbrowa Górnicza 01:52:46:62 5:24 11.11 02:41:51:14
54
KRÓL Jan
1397 POL Kielce 02:01:37:58 5:47 10.38 02:53:07:99
55
MAREK Michał
Klub Kolarski Świerklany
1752 POL Rybnik 02:04:17:69 5:57 10.10 02:58:12:80
56
ŚPIEWOCH Franciszek
1640 Rybnik 02:37:06:59 7:27 8.06 03:43:18:61
57
ŚPIEWOCH Zofia
1639 Rybnik 02:37:27:45 7:35 7.92 03:47:17:32

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU