Bike Atelier MTB Maraton 2017

Rybnik
07.05.2017

Wyniki

PRO 61 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1410 POL --:--:--:-- --:--:--:-- 2:06 28.77 02:07:12:42
2
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 00:41:22:50 01:32:56:20 2:08 28.24 02:09:29:59
3
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 00:41:17:18 01:32:55:96 2:08 28.24 02:09:32:02
4
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 00:41:18:16 01:33:14:56 2:10 27.85 02:11:26:82
5
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:19:50 01:33:12:82 2:14 26.99 02:15:24:33
6
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
2523 POL Będzin 00:42:41:99 01:38:07:43 2:14 26.99 02:15:30:73
7
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 00:43:27:17 01:38:10:44 2:14 26.99 02:15:31:46
8
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 00:42:47:00 01:38:08:60 2:14 26.99 02:15:32:70
9
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
2467 POL Janów 00:42:24:05 01:38:08:08 2:14 26.99 02:15:32:77
10
GEMBICZ Marcin
1455 POLSKA Częstochowa 00:42:43:90 01:38:10:83 2:14 26.99 02:15:32:88
11
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 00:42:59:56 01:38:07:12 2:14 26.99 02:15:34:88
12
STĘPIEŃ Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzisław Śląski 00:43:06:20 01:38:06:65 2:14 26.99 02:15:35:16
13
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 00:43:04:29 01:38:08:86 2:14 26.99 02:15:35:44
14
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 Bielsko-Biała 00:41:20:65 01:36:13:29 2:14 26.99 02:15:39:09
15
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 00:42:43:21 01:38:09:71 2:15 26.75 02:16:40:08
16
FETLER Bartosz
1458 POL Mysłowice 00:43:05:83 01:38:43:21 2:17 26.52 02:18:17:57
17
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 00:43:07:86 01:39:29:23 2:17 26.41 02:18:51:77
18
PAPROCKI Marcin
Taurus30 Cycling Team
1130 POL Bielsko-Biała 00:43:25:51 01:39:23:45 2:17 26.29 02:19:03:06
19
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 00:43:03:65 01:39:34:29 2:17 26.29 02:19:06:69
20
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 00:43:31:28 01:39:52:34 2:18 26.29 02:19:25:95
21
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1033 POL Marklowice 00:43:09:26 01:39:53:00 2:18 26.29 02:19:27:37
22
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 00:43:26:55 01:39:53:59 2:18 26.29 02:19:28:41
23
KLAMA Rafał
2501 POL Częstochowa 00:43:29:90 01:39:54:40 2:18 26.18 02:19:32:27
24
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 00:45:11:65 01:43:07:60 2:20 25.85 02:21:45:12
25
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 00:44:20:54 01:42:32:18 2:20 25.74 02:21:54:70
26
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:14:10 01:42:07:47 2:20 25.74 02:21:59:49
27
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike
1807 POL Sosnowiec 00:43:59:05 01:42:08:81 2:20 25.74 02:22:00:81
28
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike
1806 POL Sosnowiec 00:44:13:61 01:42:00:70 2:21 25.74 02:22:20:62
29
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 00:43:57:06 01:41:59:84 2:21 25.74 02:22:21:26
30
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 00:44:48:84 01:43:32:36 2:21 25.63 02:22:36:16
31
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Team
1364 POL Rybnik 00:44:16:43 01:42:00:90 2:21 25.63 02:22:37:22
32
FABIAN Bogusław
Lemonbike.eu Koba Racing Team
1485 POL Pyskowice 00:45:26:44 01:43:33:67 2:22 25.52 02:23:29:55
33
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 00:44:18:33 01:42:31:56 2:22 25.52 02:23:32:30
34
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 00:44:48:36 01:43:34:71 2:22 25.42 02:23:44:93
35
KURCZOK Szymon
Sport Studio Rybnik
1624 POL Rybnik 00:44:36:30 01:43:32:83 2:22 25.42 02:23:46:98
36
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 00:45:28:67 01:44:07:92 2:22 25.42 02:23:54:52
37
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 00:46:13:36 01:45:08:84 2:24 25.10 02:25:31:58
38
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1852 POL Katowice 00:46:10:93 01:45:11:24 2:24 25.10 02:25:36:65
39
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 00:45:27:43 01:45:09:03 2:24 25.10 02:25:36:75
40
PODLEŚNY Marian
1660 Świerklany 00:44:50:65 01:44:40:70 2:24 25.00 02:26:11:20
41
LANGNER Damian
1201 POL Dzibice 00:46:22:53 01:46:02:77 2:24 25.00 02:26:11:90
42
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:37:45 01:45:32:33 2:25 24.90 02:27:01:09
43
PIECHÓWKA Ryszard
Cuba Szok
2553 POL Jaworzno 00:47:00:75 01:46:03:56 2:25 24.90 02:27:04:80
44
BOŁDYS Mirosław
Rafako Orbea Mtb Team
1137 POL Żory 00:45:35:14 01:44:51:31 2:25 24.90 02:27:07:38
45
DZIADEK Mateusz
Taurus30 Cycling Team
1607 POL Brenna 00:44:10:10 01:44:31:09 2:26 24.80 02:27:32:46
46
WOJTASZEWSKI Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1662 POL Ustroń 00:46:54:18 01:46:54:74 2:26 24.70 02:27:57:66
47
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 00:46:44:55 01:46:47:91 2:26 24.70 02:27:57:99
48
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 00:44:15:03 01:45:10:58 2:26 24.70 02:28:09:95
49
ZMYSLOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 00:46:15:77 01:46:04:12 2:26 24.70 02:28:22:90
50
BONUSIAK Przemek
Mtb Pressing Team
1030 POL Jastrzębie Zdrój 00:48:22:62 01:48:45:81 2:27 24.50 02:29:20:96
51
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
1846 POL Tarnowskie Góry 00:45:59:85 01:46:04:77 2:28 24.50 02:29:30:87
52
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1475 POL Jaworzno 00:47:39:38 01:47:23:98 2:28 24.40 02:29:57:79
53
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 00:45:08:14 01:46:58:40 2:29 24.30 02:30:51:34
54
MITRĘGA Patryk
Taurus30 Cycling Team
1665 POL Brenna 00:45:57:55 01:47:21:82 2:29 24.21 02:31:06:95
55
SŁOBODZIAN Tomasz
Mtb Pressing Team
1031 POL Wodzisław Śląski 00:47:06:92 01:47:38:27 2:29 24.21 02:31:20:27
56
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:03:42 01:48:47:25 2:30 24.11 02:31:36:62
57
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 00:46:24:06 01:48:36:03 2:30 24.11 02:31:57:70
58
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 00:46:19:64 01:50:37:19 2:30 24.11 02:31:58:17
59
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 00:46:46:20 01:49:18:63 2:31 24.02 02:32:40:60
60
GRUSZCZYŃSKI Wojciech
1798 POL Łaziska Górne 00:48:04:61 01:50:38:74 2:32 23.74 02:34:00:15
61
PYTEL Wojciech
1666 POL Żytna 00:48:21:98 01:50:40:95 2:32 23.74 02:34:03:07
62
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1824 POL Chrzanów 00:47:52:05 01:50:47:82 2:32 23.74 02:34:27:70
63
BANACH Szymon
Ataksportc67Racingteam
1813 Knurów 00:47:09:82 01:50:33:58 2:32 23.74 02:34:29:39
64
SKROBARCZYK Łukasz
2571 POL Częstochowa 00:49:02:05 01:52:38:05 2:32 23.64 02:34:31:83
65
SOLECKI Tomasz
Silesia Technika & Isocar Team
1151 POL Katowice 00:44:01:47 01:41:58:98 2:33 23.64 02:34:35:49
66
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 00:49:09:16 01:51:28:17 2:34 23.55 02:35:37:61
67
GAJDZIK Piotr
Klub Kolarski Świerklany
1556 POL Mikołów 00:48:07:80 01:52:18:60 2:34 23.46 02:36:15:29
68
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:42:31 01:52:40:28 2:34 23.37 02:36:28:24
69
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 00:49:06:24 01:52:39:39 2:35 23.28 02:37:23:24
70
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 00:49:55:47 01:54:04:37 2:35 23.28 02:37:28:31
71
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 00:51:43:95 01:55:49:80 2:37 23.02 02:38:48:02
72
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 00:50:17:75 01:55:15:75 2:37 23.02 02:38:50:72
73
KAMIŃSKI Tomasz
1841 POL Gliwice 00:50:39:39 01:55:16:75 2:37 23.02 02:38:51:60
74
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1152 POL Katowice 00:50:18:24 01:55:05:66 2:37 23.02 02:38:58:29
75
OCHOŃSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 00:50:09:73 01:54:07:41 2:37 23.02 02:39:02:40
76
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1273 POL Zawiercie 00:48:44:67 01:54:07:85 2:38 22.93 02:39:44:51
77
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 00:51:07:29 01:57:04:36 2:38 22.76 02:40:33:72
78
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 00:44:37:35 01:44:07:10 2:38 22.76 02:40:34:03
79
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
1496 POL Bielsko-Biała 00:49:48:25 01:56:04:09 2:38 22.76 02:40:37:03
80
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 00:50:25:94 01:56:47:13 2:39 22.68 02:41:30:99
81
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 00:50:26:91 01:56:46:63 2:39 22.68 02:41:31:14
82
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 00:49:52:75 01:57:11:24 2:40 22.51 02:42:36:52
83
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 00:49:39:57 01:55:30:24 2:41 22.51 02:42:43:30
84
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice 00:46:25:94 02:01:12:78 2:42 22.34 02:44:04:94
85
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 00:50:24:66 01:56:45:16 2:42 22.26 02:44:14:32
86
ZACHURZOK Adam
Isp Team
1287 POL Chybie 00:50:43:96 01:57:22:32 2:42 22.26 02:44:18:41
87
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1036 POL Rybnik 00:50:41:44 01:57:21:95 2:42 22.26 02:44:31:86
88
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 00:51:09:21 01:56:46:71 2:42 22.26 02:44:37:33
89
ZGUD Rafał
1332 POL Bielsko-Biała 00:49:55:77 01:57:10:08 2:42 22.26 02:44:40:67
90
TOPÓR Paweł
Mtb3184
1745 POL Krakow 00:50:48:26 01:57:44:32 2:43 22.18 02:44:49:03
91
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1275 POL Zawiercie 00:51:32:22 01:59:21:16 2:43 22.18 02:45:06:88
92
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1309 POL Zdzieszowice 00:51:54:90 01:59:23:32 2:43 22.18 02:45:13:32
93
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2469 POL Palowice 00:51:12:47 01:59:09:01 2:43 22.10 02:45:29:33
94
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:40:55 02:00:42:72 2:44 22.02 02:45:56:04
95
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
1851 POL Poznań 00:50:47:55 01:58:48:20 2:44 21.94 02:46:30:36
96
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 00:52:38:43 02:00:48:09 2:45 21.86 02:47:32:60
97
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 00:50:27:78 01:59:38:36 2:46 21.71 02:48:32:68
98
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 00:52:16:19 01:59:23:90 2:46 21.71 02:48:44:94
99
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1575 POL Bukowno 00:52:31:05 02:01:33:99 2:47 21.63 02:49:03:84
100
BERGER Jerzy
1037 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:12:76 02:03:05:16 2:47 21.63 02:49:05:52
101
SAMBORSKI Grzegorz
Pia Polska Cfo-Team
2573 POL Będzin 00:51:23:41 02:00:24:91 2:48 21.48 02:50:06:23
102
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 00:52:50:62 02:01:42:64 2:48 21.48 02:50:15:35
103
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:16:79 02:01:43:30 2:48 21.48 02:50:37:78
104
JAKUBOWSKI Dominik
Schneider Electric Mtb Team
2586 POL Wojnicz 00:53:50:35 02:02:41:42 2:48 21.40 02:50:46:52
105
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 00:55:03:88 02:05:01:48 2:49 21.40 02:50:55:32
106
TOPÓR Mariusz
Mtb3184
1744 POL Kraków 00:56:23:30 02:06:08:89 2:49 21.40 02:51:10:39
107
HETMAN Radosław
Grupa Nomax
1214 POL Jaworzno 00:55:02:74 02:05:14:52 2:49 21.33 02:51:39:82
108
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 00:55:01:62 02:04:30:27 2:49 21.33 02:51:45:66
109
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 00:55:09:43 02:03:42:40 2:50 21.25 02:51:57:33
110
GOJNICZEK Adam
2464 POL Hażlach 00:57:09:84 02:06:24:08 2:50 21.25 02:52:13:59
111
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 00:53:33:82 02:02:06:34 2:50 21.18 02:52:35:49
112
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 00:56:42:74 02:07:16:13 2:51 21.18 02:52:55:70
113
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 00:55:11:79 02:03:50:99 2:51 21.11 02:53:15:73
114
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1038 POL Gierałtowice 00:55:33:81 02:07:12:49 2:51 21.11 02:53:28:32
115
TARNAWSKI Marek
2458 POLSKA Jaworzno 00:56:16:67 02:07:20:73 2:51 21.11 02:53:30:98
116
BIKSA Paulina
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1358 POL Kędzierzyn-Koźle 00:55:38:63 02:07:17:18 2:52 21.03 02:54:00:29
117
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 00:55:39:73 02:06:40:87 2:52 20.96 02:54:20:15
118
RUMNIAK Sebastian
1454 POL Gliwice 00:52:04:37 02:03:20:04 2:52 20.96 02:54:24:12
119
ŻOK Marek
Mikesz Team
1387 POL Sumina 00:49:12:62 01:58:46:11 2:52 20.96 02:54:34:30
120
RADZISZEWSKI Ryszard
Mikesz Team
2516 POL Wodzisław Śląski 00:51:45:52 02:02:28:19 2:52 20.96 02:54:43:86
121
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 00:52:48:81 02:05:01:15 2:52 20.96 02:54:48:36
122
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 00:56:35:12 02:09:19:96 2:53 20.82 02:55:30:04
123
BIELLMANN Alexandre
1860 00:56:44:10 02:06:16:68 2:53 20.82 02:55:36:95
124
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1187 POL Pyskowice 00:51:40:36 02:04:42:16 2:53 20.82 02:55:43:27
125
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 00:52:50:23 02:04:27:33 2:54 20.82 02:56:02:18
126
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
1822 POLSKA Będzin 00:55:23:57 02:09:21:58 2:54 20.68 02:56:47:09
127
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:41:80 02:08:07:87 2:55 20.68 02:57:00:97
128
SZWESTA Roman
Xc 80
1770 POL Zabrze 00:56:19:13 02:08:18:39 2:55 20.68 02:57:11:51
129
RING Maciej
1850 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:40:07 02:07:03:69 2:55 20.68 02:57:12:96
130
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 00:59:10:14 02:07:50:21 2:55 20.68 02:57:14:39
131
KULIŃSKI Michał
1143 POL Częstochowa 00:54:26:14 02:08:17:26 2:56 20.54 02:57:57:72
132
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 00:57:15:43 02:10:07:35 2:57 20.47 02:58:57:13
133
SŁONIEC Paweł
2497 Częstochowa 00:54:56:08 02:09:49:31 2:57 20.40 02:59:07:05
134
NIEDZIELSKI Krzysztof
Mtbuligl
1776 POL Kraków 00:57:26:39 02:09:26:08 2:57 20.40 02:59:35:42
135
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Rowerowa
1391 POL Bielsko-Biała 00:54:55:81 02:08:42:71 2:57 20.33 02:59:53:84
136
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 00:55:28:05 02:07:27:53 2:58 20.33 03:00:14:75
137
OLSZAK Artur
Taurus30 Cycling Team
1664 POL Ustroń 00:36:20:71 01:38:00:64 2:59 20.20 03:01:06:00
138
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2506 POL Tychy 00:57:56:80 02:11:07:31 2:59 20.20 03:01:28:99
139
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 00:57:36:97 02:11:47:15 2:60 20.07 03:02:11:85
140
STILLER Ireneusz
Polart Nutraxx Smp Team
1826 POL Zabrze 00:53:27:66 02:10:39:68 2:60 20.07 03:02:17:09
141
PALA Mateusz
1051 POL Żarki Letnisko 00:56:35:04 02:08:20:38 2:60 20.07 03:02:27:32
142
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2468 POL Katowice 00:57:57:04 02:12:10:67 3:01 19.93 03:03:41:32
143
GŁÓWCZYK Bartłomiej
1279 POL Gliwice 01:01:09:63 02:16:23:76 3:03 19.74 03:05:18:02
144
BUGAJSKI Przemysław
1520 Sosnowiec 00:58:32:68 02:14:28:90 3:04 19.61 03:06:43:16
145
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 00:59:55:01 02:15:04:16 3:04 19.55 03:06:57:40
146
SŁAWSKI Ireneusz
Silesia Technika & Isocar Team
1446 POL Chorzów 00:43:48:85 01:45:22:42 3:05 19.49 03:07:57:00
147
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 00:59:28:94 02:15:32:02 3:07 19.37 03:09:11:15
148
STUDNIK Grzegorz
Mo Cuishle
1127 POL Rybnik 00:59:27:60 02:18:11:53 3:07 19.37 03:09:14:32
149
NALEPA Jacek
Fenix Tychy
1243 POL Tychy 00:59:37:56 02:13:42:70 3:07 19.30 03:09:27:07
150
IWACHÓW Tomasz
Merida Polska Team
1668 POL Zabrze 00:56:39:33 02:10:38:40 3:08 19.18 03:10:32:22
151
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:01:26:01 02:18:34:97 3:08 19.18 03:10:48:16
152
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 01:01:07:62 02:22:55:56 3:09 19.06 03:12:02:72
153
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 00:57:06:59 02:17:55:80 3:10 19.00 03:12:34:56
154
PŁATKOWSKI Romek
1376 POL Przyrów 01:03:01:49 02:22:01:95 3:11 18.89 03:13:47:43
155
PRZYBYŁA Tomasz
1674 POL Zabrze 00:55:21:20 02:25:30:45 3:13 18.71 03:15:27:00
156
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:00:15:05 02:21:56:20 3:13 18.71 03:15:49:38
157
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 01:04:26:17 02:24:25:46 3:13 18.65 03:15:56:24
158
KACZMARCZYK Zbigniew
2514 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:32:53 02:21:30:20 3:14 18.60 03:16:55:66
159
BANASIAK Wojciech
Gregor Bike Team
1491 POL Częstochowa 00:57:16:64 02:13:31:34 3:15 18.54 03:17:27:63
160
KRZYŻOWSKI Karol
1459 POL Bojszowy 01:06:28:44 02:27:32:13 3:15 18.54 03:17:41:41
161
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 00:52:37:71 02:18:05:43 3:15 18.48 03:17:57:56
162
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom 01:06:24:51 02:26:00:44 3:15 18.48 03:18:06:66
163
BEDNORZ Zbigniew
2494 POL Rybnik 01:00:37:54 02:23:52:90 3:17 18.32 03:19:48:35
164
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1857 POL Chrzanów 01:04:21:31 02:25:43:78 3:18 18.26 03:20:35:37
165
PŁOSZEK Jarek
Thpteam
1675 POL Wyry 01:00:56:08 02:23:34:42 3:21 17.94 03:24:07:32
166
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 01:03:33:71 02:28:05:13 3:21 17.94 03:24:09:79
167
PIJANOWSKI Krzysztof
1731 POL Knurów 01:01:19:80 02:25:55:10 3:22 17.89 03:24:32:65
168
JAMA Mariusz
1596 POL Imielin 00:58:46:15 02:21:33:31 3:22 17.89 03:24:49:16
169
BEDNORZ Adam
2495 POL Rybnik 01:00:32:73 02:23:59:62 3:22 17.89 03:24:49:29
170
SELETYN Artur
2522 POL Rybnik 01:09:55:84 02:32:13:05 3:24 17.63 03:27:23:02
171
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1578 POL Ruda Śląska 01:01:46:87 02:27:56:88 3:25 17.63 03:27:32:89
172
BURLIGA Mariusz
Oat Gliwice
1858 POL Knurów 01:05:48:81 02:37:35:06 3:39 16.49 03:41:52:49
173
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 01:06:03:70 02:40:03:65 3:41 16.35 03:43:50:96
174
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:04:16:81 02:47:59:39 3:44 16.09 03:47:15:71
175
ROJEK Adam
2584 Rybnik 01:09:54:88 02:52:57:87 4:01 14.99 04:04:20:25
176
ŚPIEWOK Adam
1740 Rybnik 01:10:57:43 02:52:56:09 4:01 14.95 04:04:44:63

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU