Bike Atelier MTB Maraton 2017

Gliwice
28.05.2017

Wyniki

Pro 76 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1939 POL Zator 00:48:19:42 01:22:41:89 1:60 30.04 02:31:46:54
2
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 00:49:09:14 01:24:39:49 2:04 29.12 02:36:20:95
3
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 00:49:09:46 01:24:39:76 2:05 28.79 02:38:11:52
4
BARTOLEWSKI Marcin
Scout Team
1999 POL Czestochowa 00:50:48:03 01:28:35:67 2:08 28.25 02:41:08:85
5
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 00:50:46:15 01:28:34:49 2:08 28.25 02:41:10:56
6
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 00:50:46:77 01:28:35:80 2:08 28.25 02:41:11:82
7
KLAMA Rafał
Falcon
2501 POL Częstochowa 00:50:48:65 01:28:35:04 2:08 28.25 02:41:15:28
8
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:15:10 01:28:31:89 2:08 28.25 02:41:17:41
9
STEPIEN Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzislaw Slaski 00:50:45:95 01:28:32:83 2:08 28.25 02:41:21:66
10
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 00:50:46:40 01:28:33:10 2:08 28.25 02:41:41:38
11
SZULCZEWSKI Tomasz
Ks Zdzieszowice-Bike Team
1308 POL Zdzieszowice 00:50:47:45 01:28:34:26 2:09 28.04 02:42:23:28
12
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:47:55 01:28:36:53 2:11 27.54 02:45:19:33
13
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 00:50:47:24 01:28:33:49 2:11 27.54 02:45:34:88
14
GRUDZIEŃ Krzysztof
Taurus30 Cycling Team
2007 POL Ustroń 00:52:37:26 01:29:52:58 2:11 27.54 02:45:49:87
15
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 00:50:46:90 01:28:35:03 2:11 27.54 02:45:50:19
16
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 00:52:36:75 01:29:53:03 2:12 27.44 02:46:04:89
17
NABIAŁEK Michał
Ks Scout
1996 POL Częstochowa 00:52:37:95 01:30:55:95 2:13 27.24 02:47:25:71
18
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 00:51:31:32 01:30:55:07 2:13 27.14 02:48:01:28
19
PAPROCKI Marcin
Taurus30Cyclingteam
1130 Bielsko-Biała 00:52:36:37 01:30:55:66 2:15 26.76 02:50:36:16
20
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 00:52:35:57 01:30:56:96 2:17 26.48 02:52:27:57
21
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 00:50:48:30 01:28:46:19 2:17 26.39 02:52:31:39
22
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 00:52:00:82 01:33:28:32 2:17 26.39 02:52:59:48
23
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
1398 POL Katowice 00:53:58:15 01:33:27:14 2:17 26.39 02:52:59:77
24
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:55:82 01:33:32:30 2:17 26.39 02:52:59:97
25
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 00:53:56:56 01:33:29:04 2:17 26.39 02:53:00:67
26
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:33:23 01:33:29:73 2:17 26.39 02:53:02:65
27
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 00:53:53:24 01:33:45:28 2:18 26.21 02:53:48:68
28
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 00:53:53:57 01:33:44:68 2:18 26.21 02:53:51:51
29
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 00:52:37:03 01:30:56:24 2:18 26.21 02:54:10:30
30
PIECHÓWKA Ryszard
Cuba Szok
2553 POL Jaworzno 00:55:54:49 01:35:44:26 2:18 26.12 02:54:35:94
31
PODLEŚNY Marian
1660 POL Świerklany --:--:--:-- --:--:--:-- 2:18 26.12 02:54:38:17
32
BONUSIAK Przemek
Mtb Pressing Team
1030 POL Jastrzębie-Zdrój 00:55:21:92 01:34:36:02 2:18 26.12 02:54:41:76
33
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1475 POL Jaworzno 00:54:57:49 01:34:37:14 2:18 26.12 02:54:42:87
34
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 00:54:58:93 01:34:37:92 2:18 26.12 02:54:44:99
35
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 00:50:45:50 01:30:40:57 2:19 25.94 02:55:33:28
36
DZIADEK Mateusz
Taurus30 Cycling Team
1607 POL Brenna 00:54:46:84 01:35:46:65 2:19 25.94 02:55:37:72
37
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 00:53:57:63 01:33:31:42 2:19 25.94 02:55:45:82
38
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 00:53:56:32 01:34:36:95 2:19 25.94 02:55:51:95
39
KOCUREK Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1644 POL Tychy 00:54:50:08 01:35:46:27 2:19 25.94 02:55:53:05
40
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 00:54:57:09 01:35:35:44 2:20 25.76 02:57:06:35
41
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 00:52:36:10 01:30:57:65 2:22 25.50 02:58:36:93
42
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:43:94 01:36:43:24 2:22 25.50 02:58:45:49
43
SKROBARCZYK Łukasz
2571 POL Częstochowa 00:55:08:09 01:36:10:58 2:22 25.50 02:58:59:29
44
KAMIŃSKI Tomasz
Febys Bike Team
1841 POL Gliwice 00:56:03:70 01:36:12:39 2:22 25.50 02:59:00:97
45
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 00:56:21:04 01:36:44:73 2:22 25.50 02:59:02:10
46
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1813 POL Knurów 00:55:28:94 01:36:11:28 2:22 25.50 02:59:02:85
47
LANGNER Damian
1201 POL Dzibice 00:55:56:32 01:36:03:68 2:23 25.33 02:59:54:31
48
ZMYSLOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 00:53:57:17 01:33:30:56 2:23 25.17 03:00:56:83
49
KOMENDER Tadeusz
1180 POL Tarnowskie Góry 00:48:38:88 01:30:23:68 2:24 25.17 03:01:08:56
50
WOŹNY Tomasz
Bikehead
1855 POL Ruda Śląska 00:56:33:16 01:38:23:18 2:24 25.08 03:01:49:71
51
GAJDZIK Piotr
Klub Kolarski Świerklany
1556 POL Mikołów 00:56:39:87 01:38:25:18 2:24 25.08 03:02:02:27
52
SZOŁDRUK Paweł
Mikesz Team
1881 POL Rybnik 00:56:30:63 01:37:10:17 2:24 25.08 03:02:03:34
53
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1852 POL Katowice 00:55:55:51 01:36:42:07 2:24 25.00 03:02:07:37
54
RYCHLICKI Bartłomiej
Kpngteam
1987 Zabrze 01:00:03:81 01:40:46:49 2:24 25.00 03:02:08:44
55
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 00:55:03:88 01:37:00:69 2:24 25.00 03:02:14:36
56
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1269 POL Zawiercie 00:58:06:18 01:41:21:39 2:24 25.00 03:02:14:79
57
MAROSZEK Adam
Mikesz Team
2491 POL Wodzisław Śląski 00:56:41:49 01:38:19:72 2:25 25.00 03:02:37:27
58
ELWART Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1599 POL Chrzanów 00:56:22:20 01:40:22:46 2:25 24.84 03:03:24:43
59
KANSY Józef
1914 POL Wysoka 00:56:46:90 01:38:14:29 2:25 24.84 03:03:39:94
60
LUBERDA Kamil
Tomazibike Team
2122 POL Żory 00:57:07:50 01:39:14:75 2:26 24.84 03:03:52:28
61
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 00:56:49:67 01:38:21:58 2:26 24.76 03:03:58:72
62
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 00:56:45:09 01:39:10:86 2:26 24.76 03:03:59:73
63
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice 00:57:34:03 01:38:21:01 2:26 24.68 03:04:39:26
64
MACIEJOWSKI Przemysław
Bikeboard
2125 POL Zabierzów 00:59:29:24 01:40:46:31 2:27 24.60 03:05:21:25
65
OLSZAK Artur
Taurus30 Cycling Team
1664 POL Ustroń 00:55:29:35 01:36:26:85 2:27 24.52 03:05:47:05
66
MAKUCH Piotr
2496 POL Trzemeśnia 00:58:38:40 01:40:21:09 2:27 24.52 03:05:56:30
67
LUBAS Marek
1846 POL Tarnowskie Góry 01:00:04:95 01:41:29:02 2:27 24.52 03:06:00:57
68
OCHONSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 00:57:08:93 01:39:22:27 2:27 24.52 03:06:11:94
69
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 00:59:28:51 01:38:23:67 2:28 24.44 03:06:33:29
70
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 00:56:19:83 01:36:12:60 2:28 24.44 03:06:34:25
71
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 00:55:22:56 01:39:32:17 2:30 24.13 03:08:57:36
72
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:00:15:61 01:43:13:06 2:30 24.13 03:09:04:60
73
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1273 POL Zawiercie 00:56:55:40 01:42:12:95 2:30 24.13 03:09:10:78
74
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 00:57:06:87 01:39:54:67 2:30 24.05 03:09:28:26
75
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1031 POL Wodzisław Śl. 00:57:19:19 01:40:27:09 2:31 23.90 03:10:34:02
76
WOŹNICA Adrian
Grupa Nomax
1061 POL Piekary Śląskie 00:56:39:30 01:39:22:96 2:31 23.90 03:10:43:42
77
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:00:39:55 01:44:13:36 2:31 23.90 03:10:53:50
78
HAPEK Andrzej
1070 POL Jaworzno 00:55:22:76 01:35:39:97 2:31 23.90 03:11:05:04
79
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 01:00:14:49 01:43:10:97 2:31 23.82 03:11:11:42
80
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1570 POL Rybnik 00:59:18:84 01:42:11:84 2:32 23.82 03:11:24:82
81
BOŁDYS Mirosław
Rafako Orbea Mtb Team
1137 POL Żory 00:58:30:64 01:39:18:08 2:32 23.75 03:12:00:79
82
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 00:59:31:80 01:44:22:02 2:32 23.75 03:12:12:84
83
SZELIGA Czesław
1159 POL Radzonków 00:59:34:36 01:44:13:51 2:33 23.68 03:12:43:72
84
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1152 POL Katowice 01:01:11:54 01:45:53:27 2:33 23.60 03:13:11:35
85
ZGUD Rafał
1332 POL Bielsko-Biała 01:00:41:10 01:44:15:54 2:33 23.60 03:13:21:89
86
KULA Tomasz
Mikesz Team
1877 POL Rybnik 00:55:22:78 01:34:35:53 2:34 23.46 03:14:10:82
87
ZAJĄC Filip
Ola|Tosia|Gaja|Team
2003 Chorzów 01:05:53:70 01:50:25:70 2:34 23.38 03:15:03:44
88
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:00:40:56 01:44:52:37 2:36 23.17 03:16:30:53
89
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1309 POL Zdzieszowice 01:01:22:34 01:44:50:69 2:36 23.17 03:16:42:68
90
BERGER Jerzy
1037 Dąbrowa Górnicza 01:01:07:52 01:44:51:36 2:36 23.17 03:16:53:92
91
HANTULIK Adam
2071 POL Tychy 01:01:12:49 01:46:18:38 2:36 23.10 03:17:15:03
92
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:03:42:65 01:48:29:17 2:37 22.96 03:18:18:02
93
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 01:00:17:87 01:45:40:16 2:37 22.96 03:18:25:79
94
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 01:01:33:72 01:42:21:70 2:38 22.89 03:19:00:57
95
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 00:59:23:09 01:45:26:36 2:38 22.82 03:19:42:14
96
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Mtb Section
1916 POL Jastrzębie-Zdrój 01:00:13:77 01:45:13:66 2:38 22.82 03:19:49:44
97
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 01:00:17:19 01:46:17:34 2:38 22.82 03:20:03:35
98
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 01:04:12:69 01:48:31:02 2:39 22.75 03:20:37:86
99
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1275 POL Zawiercie 01:02:31:83 01:47:15:31 2:39 22.69 03:20:52:68
100
SEWERYN Janusz
K2 Win Eska Team
1892 POL Gliwice 01:01:32:55 01:47:55:67 2:39 22.69 03:20:54:35
101
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:07:37 01:48:28:34 2:41 22.49 03:22:40:61
102
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
1494 POL Tarnowskie Góry 01:04:11:05 01:49:29:98 2:41 22.49 03:22:49:53
103
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:04:12:12 01:49:29:15 2:41 22.49 03:22:59:28
104
GLITA Piotr
2121 POL Bytom 01:00:34:73 01:46:19:52 2:41 22.49 03:23:00:71
105
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:01:59:58 01:48:57:23 2:41 22.49 03:23:01:77
106
PIWOWARCZYK Arkadiusz
1755 POL Sosnowiec 01:04:13:48 01:48:29:60 2:41 22.42 03:23:17:12
107
STILLER Ireneusz
Polart Nutraxx Smp Team
1826 POL Zabrze 01:01:51:63 01:47:36:29 2:41 22.42 03:23:23:73
108
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 01:03:06:83 01:49:08:34 2:41 22.42 03:23:24:56
109
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:02:59:63 01:49:49:94 2:41 22.42 03:23:32:36
110
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1583 POL Katowice 01:02:19:68 01:47:49:07 2:41 22.42 03:23:34:89
111
KURZAK Paweł
Sengam Sport Racing Team
1505 POL Poręba 01:01:14:48 01:48:22:09 2:41 22.35 03:23:52:67
112
KUPIEC Robert
Bikehead
2008 POL Sosnowiec 01:01:21:71 01:46:14:14 2:42 22.22 03:25:10:65
113
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 01:05:07:77 01:51:09:21 2:43 22.22 03:25:24:95
114
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2058 POL Mikołów 01:03:23:02 01:51:11:04 2:43 22.22 03:25:27:87
115
LIBISZEWSKI Michał
2082 POL Wyry 01:10:03:87 01:55:10:92 2:43 22.16 03:25:30:33
116
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 01:01:47:07 01:49:00:64 2:43 22.16 03:25:39:83
117
CIEŚLA Krzysztof
1991 POL Bytom 01:04:22:11 01:50:58:34 2:43 22.09 03:26:20:61
118
HETMAN Radosław
Grupa Nomax
1214 POL Jaworzno 01:03:53:73 01:50:09:54 2:44 22.03 03:26:43:33
119
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:06:15:09 01:53:11:79 2:44 22.03 03:27:03:91
120
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 01:05:30:88 01:53:35:98 2:44 22.03 03:27:05:77
121
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 00:59:50:25 01:45:57:88 2:44 22.03 03:27:17:71
122
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 00:49:49:62 01:46:15:68 2:46 21.78 03:29:15:30
123
RESZKA Marcin
Bikehead
1966 POL Sosnowiec 01:06:03:81 01:54:23:06 2:46 21.78 03:29:25:43
124
MAJOR Krzysztof
Porsche Interauto Polska Centrum Formy Team
2061 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:22:48 01:54:46:90 2:46 21.78 03:29:33:34
125
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:13:58 01:54:35:45 2:47 21.65 03:30:26:03
126
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 01:05:31:40 01:53:10:49 2:47 21.65 03:30:53:98
127
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 00:59:47:62 01:45:15:55 2:48 21.53 03:31:33:53
128
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1773 POL Racibórz 01:04:51:24 01:52:06:28 2:48 21.47 03:32:41:73
129
SZPOREK Jakub
Gomola Trans Airco
1754 POL Zabrze 01:05:36:37 01:52:24:94 2:49 21.41 03:33:00:64
130
KOSZOREK Bartosz
1992 POL Kraków 01:16:10:47 02:06:11:98 2:49 21.41 03:33:05:94
131
KUSEK Andrzej
1960 Gliwice 01:09:22:72 01:56:01:73 2:49 21.41 03:33:07:68
132
HRYNOWIECKI Henryk
1523 POL Gliwice 01:07:42:85 01:55:22:46 2:49 21.35 03:33:31:26
133
GĄSZCZAK Marcin
1990 Malinowice 01:04:40:75 01:49:17:88 2:49 21.35 03:33:49:94
134
JURCZYK Piotr
1901 POL Kleszczów 01:12:12:90 01:59:17:51 2:50 21.29 03:34:13:94
135
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:03:34:92 01:50:31:52 2:50 21.29 03:34:23:78
136
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 01:08:34:93 01:57:09:66 2:50 21.29 03:34:29:78
137
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1187 POL Pyskowice 01:04:45:59 01:54:33:33 2:50 21.23 03:34:30:47
138
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 01:07:45:13 01:55:09:76 2:50 21.23 03:34:44:91
139
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2577 POL Ruda Śląska 01:04:50:29 01:54:25:23 2:50 21.17 03:35:13:19
140
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 01:08:23:25 01:57:12:94 2:51 21.17 03:35:26:49
141
PIECZYRAK Wojciech
1156 POL Katowice 01:07:00:31 01:55:32:57 2:51 21.17 03:35:34:68
142
BŁASZKIEWICZ Michał
2002 POL Sosnowiec 01:08:19:75 01:55:11:22 2:51 21.11 03:35:48:80
143
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:04:49:89 01:49:57:86 2:51 21.05 03:36:30:84
144
WALENTEK Łukasz
1145 POL Tarnowskie Gory 01:02:42:70 02:05:37:19 2:52 21.05 03:36:37:28
145
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:08:14:20 01:57:42:95 2:52 21.05 03:36:40:82
146
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 01:04:10:66 01:53:25:59 2:52 20.99 03:37:04:60
147
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:02:55:78 01:51:22:83 2:52 20.99 03:37:17:36
148
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
1904 POL Tychy 01:08:38:94 01:57:29:86 2:52 20.99 03:37:22:82
149
KULIŃSKI Michał
1143 POL Częstochowa 01:07:57:33 01:57:10:03 2:53 20.88 03:38:09:26
150
BUGAJSKI Przemysław
1520 POL Sosnowiec 01:09:51:22 01:58:48:75 2:53 20.88 03:38:22:33
151
SZWESTA Roman
Xc 80
1770 POL Zabrze 01:04:52:92 01:56:31:20 2:53 20.82 03:38:46:83
152
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 01:07:12:95 01:57:24:98 2:53 20.82 03:38:57:87
153
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
1496 POL Bielsko-Biała 01:00:18:58 01:45:54:58 2:53 20.82 03:39:02:70
154
CISOWSKI Dariusz
2085 POL Gliwice 01:12:50:40 02:01:30:98 2:55 20.65 03:40:31:42
155
PALA Mateusz
1051 POL Żarki Letnisko 01:07:13:75 01:55:40:36 2:55 20.65 03:40:41:10
156
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 01:04:45:21 01:54:36:46 2:55 20.65 03:40:45:11
157
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 01:10:17:89 02:00:25:37 2:55 20.65 03:41:01:91
158
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1897 POL Opole 01:07:43:85 01:56:40:92 2:55 20.65 03:41:05:48
159
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
2068 POL Opole 01:07:23:42 01:58:30:92 2:56 20.54 03:42:17:39
160
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 01:09:00:81 02:00:06:61 2:57 20.43 03:43:00:93
161
KAŁWIŃSKI Adam
Mtb Krapkowice
2066 POL Krapkowice 01:08:02:28 01:59:25:12 2:57 20.43 03:43:08:57
162
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 01:13:49:79 02:02:02:55 2:57 20.43 03:43:19:93
163
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 01:05:17:89 01:53:07:00 2:57 20.38 03:43:54:05
164
KRZYŻOWSKI Karol
1459 Tychy 01:10:45:00 02:02:00:00 2:58 20.32 03:44:23:00
165
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 01:13:56:55 02:03:02:00 2:58 20.32 03:44:26:94
166
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 01:11:44:70 02:02:50:82 2:59 20.21 03:45:43:48
167
TARNAWSKI Marek
2458 Jaworzno 01:11:52:28 02:04:52:24 2:60 20.00 03:47:44:88
168
KACZMARCZYK Roman
1803 POL Gorzyczki 01:05:00:01 01:51:08:20 2:60 20.00 03:47:45:00
169
KOWAL Kazimierz
1919 Będzin 01:09:18:94 02:01:29:49 3:01 19.95 03:48:19:89
170
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1559 POL Rybnik 00:55:06:44 01:47:21:19 3:01 19.95 03:48:50:92
171
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 01:07:57:85 01:58:27:44 3:02 19.90 03:49:21:50
172
ZOGŁOWEK Zbigniew
Bsr Team Bytom
1997 POL Bytom 01:11:03:87 02:03:25:23 3:02 19.79 03:50:06:88
173
STASIAK Dariusz
1735 POL Częstochowa 01:14:52:13 02:06:01:50 3:03 19.79 03:50:39:52
174
KACZMARCZYK Zbigniew
2514 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:09:65 02:02:09:72 3:03 19.74 03:50:47:58
175
PIOTROWICZ Magdalena
Dotr Kraków
2083 POL Kraków 01:24:59:69 02:13:18:56 3:03 19.74 03:50:59:45
176
SZOSTAK Adrian
Dotr Kraków
2087 POL Kraków 01:24:58:43 02:20:32:46 3:03 19.74 03:50:59:81
177
WALDON Marek
Tomazi Bike Team Jastrzębie Zdrój
2120 POL Żory 01:08:18:62 01:59:56:49 3:03 19.74 03:51:07:05
178
KOWALCZYK Mariusz
1924 Gliwice 01:14:22:85 02:03:42:83 3:03 19.69 03:51:29:59
179
PAJĄK Adam
1084 POL Radlin 01:06:47:09 01:58:34:57 3:04 19.64 03:52:17:64
180
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:18:24:15 02:10:55:88 3:04 19.59 03:52:32:86
181
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 01:11:17:73 02:02:22:17 3:04 19.59 03:53:01:22
182
OSMULSKA Anna
1812 POL Katowice 01:19:24:80 02:11:50:87 3:06 19.44 03:54:43:62
183
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2468 POL Katowice 01:05:36:40 01:54:26:35 3:07 19.34 03:55:42:92
184
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1327 POL Sosnowiec 01:09:39:22 01:55:53:40 3:07 19.34 03:55:43:47
185
UCHMAN Marek
Aegon Cycling Team
1487 POL Katowice 01:13:52:16 02:04:58:92 3:07 19.29 03:56:11:02
186
GAWLIK Michał
Tax & Home Bike Team
2079 POL Sosnowiec 01:13:51:10 02:04:52:46 3:07 19.29 03:56:17:00
187
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:12:23:10 02:07:33:28 3:08 19.14 03:58:07:17
188
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
1165 POL Taciszów 01:13:07:76 02:06:57:96 3:10 19.05 03:59:35:96
189
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:16:35:63 02:10:17:24 3:13 18.72 04:03:24:03
190
MRUKLIK Arkadiusz
1968 POL Kraków 01:16:12:40 02:08:57:05 3:13 18.72 04:03:35:96
191
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1857 POL Chrzanów 01:18:22:38 02:11:01:40 3:15 18.54 04:05:53:60
192
BARCZYK Robert
2135 POL Olkusz 01:08:25:92 02:03:31:06 3:15 18.49 04:06:32:83
193
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 01:15:46:59 02:11:25:10 3:16 18.36 04:08:13:82
194
HRYN Krzysztof
1444 POL Ruda Ślaska 01:16:24:79 02:12:02:44 3:18 18.27 04:09:34:22
195
WOLNIAK Adam
1915 POL Tarnowskie Góry 01:09:16:39 02:02:28:18 3:18 18.23 04:10:25:37
196
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 01:13:48:73 02:09:01:42 3:23 17.80 04:16:02:46
197
ANIELSKI Kacper
2126 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:11:19 02:08:54:83 3:24 17.72 04:17:10:50
198
TRZASKALIK Piotr
2493 POL Rybnik 01:16:49:35 02:14:37:20 3:25 17.63 04:18:30:88
199
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1578 POL Ruda Śląska 01:12:36:78 02:15:03:59 3:25 17.59 04:19:16:55
200
BEDNORZ Zbigniew
2494 POL Rybnik 01:18:48:75 02:16:34:21 3:26 17.51 04:20:31:51
201
NOWAK Marek
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1582 POL Ruda Śląska 01:21:27:33 02:23:19:94 3:30 17.19 04:25:11:56
202
WOŁCZYK Mateusz
1995 POL Siemianowiceslaskie 01:17:04:35 02:10:04:43 3:31 17.08 04:27:14:85
203
SZAJBE Tomek
533404101 Aspergo Chorzów Broker
2017 POL Chorzów 01:17:04:72 02:15:49:66 3:38 16.52 04:36:07:15
204
KONOPKA Marek
1971 POL Szałsza 01:22:48:96 02:26:50:10 3:48 15.87 04:47:37:16
205
FRANKOWSKI Dariusz
2063 Bytom 01:27:11:18 02:33:03:92 3:53 15.48 04:54:20:80

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU