Bike Atelier MTB Maraton 2017

Olkusz
25.06.2017

Wyniki

Family 19 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
NOGOWCZYK Patryk
1815 Wisla 2:37 23.17 00:49:26:80
2
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1528 POL Libiąż 2:38 22.89 00:49:59:55
3
MĘDRZECKI Wojciech
Gomola Trans Airco
1617 POL Mysłowice 2:39 22.89 00:50:02:01
4
PRICOP Mikołaj
Klub Kolarski Świerklany
1369 POL Rybnik 2:39 22.62 00:50:15:56
5
GRUSZCZYŃSKI Filip
Scs Osoz Racing Team
1378 POL Katowice 2:40 22.62 00:50:21:75
6
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1507 POL Racibórz 2:50 21.35 00:53:35:06
7
SKRZYDŁO Mateusz
Goranga Team
2329 POL Klecza Górna 2:53 20.88 00:54:44:96
8
ŚWIDER Brajan
2111 POL 2:54 20.65 00:54:55:10
9
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
2325 POL Rybnik 2:57 20.43 00:55:44:45
10
WOJAKIEWICZ Kacper
1297 POL Goczałkowice-Zdrój 2:57 20.43 00:55:54:32
11
GĄSZCZAK Aleksander
2039 POL 2:60 20.00 00:56:53:41
12
SKÓRKA Artur
2037 POL Dąbrowa Górnicza 3:01 20.00 00:57:15:28
13
GROMADA Tatiana
Sikret Gliwice
1775 POL Gliwice 3:02 19.79 00:57:31:11
14
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1383 POL Rybnik 3:04 19.59 00:58:05:39
15
FIAŁKIEWICZ Filip
Szwagierteam
1937 POL Żory 3:11 19.00 01:00:11:58
16
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Częstochowa
1062 POL Korwinów 3:18 18.27 01:02:37:97
17
SMUDA Mateusz
1086 POL Świerklaniec 3:21 17.92 01:03:29:35
18
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
2015 POL Pyskowice 3:24 17.76 01:04:26:58
19
CHMIEST Bartosz
2101 POL Bogucin Duży Olkusz 3:25 17.59 01:04:48:75
20
BISKUP Julia
Gk Viktoria Rybnik
1614 POL Rybnik 3:27 17.43 01:05:31:97
21
MORAWSKA Marcelina
2344 POL Dąbrowa Górnicza 3:38 16.52 01:08:58:21
22
NOSOWICZ Janek
2175 POL Istebna 3:41 16.38 01:09:48:78
23
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1725 POL Żory 3:42 16.24 01:10:00:19
24
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1600 POL Rybnik 3:42 16.24 01:10:07:78
25
SYREK Jeremiasz
Klub Kolarski Świerklany
1384 POL Rybnik 3:48 15.83 01:12:10:59
26
SZAFRAŃSKI Marcel
1869 POL Pyskowice 3:49 15.83 01:12:16:32
27
BARTOSIEWICZ Dominik
Febys Bike Team
1301 POL Zabrze 3:50 15.70 01:12:34:19
28
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1837 Bielsko-Biała 3:57 15.20 01:14:59:51
29
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
2034 POL Częstochowa 3:59 15.08 01:15:29:07
30
NOSOWICZ Antek
2176 POL Istebna 3:59 15.08 01:15:33:71
31
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
2032 POL Częstochowa 3:60 15.08 01:15:43:64
32
KALIWODA Patryk
Boleslaw
2323 POL Boleslaw 4:01 14.96 01:16:06:72
33
TYSZKOWSKA Katarzyna
1206 POL Tychy 4:05 14.73 01:17:26:55
34
BERNAŚ Kamil
2090 POL Dąbrowa Górnicza 4:05 14.73 01:17:30:00
35
TOPÓR Katarzyna
1746 Kraków 4:07 14.62 01:18:05:92
36
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
1055 POL Żory 4:09 14.50 01:18:46:60
37
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
1257 CZE Trinec 4:10 14.50 01:18:53:44
38
WALKIEWICZ Maksymilian
Sutricon Kratka Mtb Team
1615 POL Dąbrowa Górnicza 4:11 14.39 01:19:13:02
39
PIASECKA Emilia
Bbriderz.pl
1545 POL Bielsko-Biała 4:15 14.07 01:20:43:83
40
BOŃCZYK Adam
1828 POL Zabrze 4:18 13.97 01:21:38:30
41
WÓJCIK Igor
Żory
1170 POL Żory 4:22 13.77 01:22:50:00
42
GRIGORIEW Mikołaj
1873 POL Bytom 4:29 13.38 01:25:05:37
43
MORAWSKA Matylda
Bike Atelier Team
1112 POL Dąbrowa Górnicza 4:30 13.38 01:25:19:88
44
JAKUBOWSKA Lena
2347 POL Bielsko-Biała 4:33 13.19 01:26:13:38
45
WIECZOREK Karolina
Rafako Orbea Mtb Team
2519 POL Częstochowa 4:33 13.19 01:26:15:95
46
STEC Marcin
1390 POL Sucha Beskidzka 4:43 12.75 01:29:26:87
47
GUZIK Joanna
2320 Sosnowiec 4:46 12.67 01:30:16:21
48
GRABOWSKI Marcel
2330 POL Gdańsk 4:46 12.58 01:30:22:38
49
WOLAK Michał
Nudel Team
1375 POL Katowice 4:48 12.50 01:30:58:71
50
MĘDRZECKI Jakub
Gomola Trans Airco
1743 POL Mysłowice 4:58 12.10 01:34:12:48
51
TĘCZA Ksawery
Sp 10 Dąbrowa Górnicza
1795 POL Dąbrowa Górnicza 4:60 12.03 01:34:50:07
52
BOREK Paulina
Yellobike
1753 POL Katowice 5:05 11.80 01:36:34:66
53
PŁATEK Milena
2317 Myślenice 5:08 11.73 01:37:16:71
54
KOTŁOWSKA Julia
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2052 POL Zdzieszowice 5:12 11.59 01:38:31:19
55
ŚLIŻ Maciej
Myk Myk Siewierz
1611 POL Siewierz 5:30 10.92 01:44:25:47
56
WÓJTOWICZ Wiktor
Vitomet
2462 POL Dabrowa Gornicza 5:31 10.92 01:44:38:87
57
PASIERB Adam
2315 POL Kraków 5:33 10.80 01:45:18:82
58
GROMIEC Zosia
2235 POL Gliwice 6:27 9.31 02:02:25:17
59
STRĄCZKIEWICZ Bartosz
2248 POL Sosnowiec 6:38 9.05 02:05:55:30
60
STOLORZ Krystian
2099 POL Imielin 7:29 8.02 02:22:07:17

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU