Bike Atelier MTB Maraton 2017

Jastrzębie-Zdrój
30.07.2017

Wyniki

Hobby 26 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 2:10 27.96 00:56:03:70
2
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze 2:11 27.66 00:56:40:68
3
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Team
1012 POL Żory 2:12 27.37 00:56:53:37
4
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 2:14 26.80 00:57:54:90
5
ŚLIWIŃSKI Piotr
Bikeboard
2314 POL Gliwice 2:14 26.80 00:57:55:78
6
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 2:14 26.80 00:58:02:87
7
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 2:16 26.53 00:58:45:11
8
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 2:16 26.53 00:58:54:21
9
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 2:18 26.26 00:59:40:98
10
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 2:20 25.74 01:00:36:23
11
DAWIDOWICZ Krzysztof
Free Way
2215 POL Jastrzębie-Zdrój 2:21 25.74 01:00:53:04
12
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 2:22 25.49 01:01:09:51
13
DUDEK Jakub
1931 POL Gliwice 2:22 25.49 01:01:09:87
14
KRASKI Stanisław
Gosław Sport Center
2391 POL Skrzyszów 2:22 25.49 01:01:12:19
15
ŚCIGAŁA Piotr
2360 POL Częstochowa 2:22 25.49 01:01:27:80
16
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze 2:22 25.49 01:01:29:74
17
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 POL Górki Wielkie 2:22 25.24 01:01:30:55
18
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 2:23 25.24 01:01:35:56
19
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
2508 POL Bielsko Biała 2:23 25.24 01:01:41:18
20
KUKURBA Mikołaj
Omnisquare-Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 2:24 25.24 01:01:59:14
21
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 2:24 25.24 01:02:02:46
22
TOMERA Tomasz
Gomola Trans Airco
1905 POL Katowice 2:24 25.00 01:02:06:45
23
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
2580 POL Dąbrowa Górnicza 2:24 25.00 01:02:12:51
24
RYNCARZ Mikołaj
Cukiernia Bajka Baszczyńscy Team
2583 POL Wisła 2:25 25.00 01:02:37:38
25
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój 2:25 25.00 01:02:40:13
26
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1039 POL Świerklany 2:25 25.00 01:02:40:40
27
LASKOWSKI Michał
Porsche Inter Auto Polska-Cfo Team
1533 POL Dąbrowa Górnicza 2:26 24.76 01:03:09:89
28
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn 2:26 24.76 01:03:11:89
29
HECZKO Rafał
1844 POL Cieszyn 2:26 24.76 01:03:12:66
30
ŚLIWIŃSKI Wojciech
Bikeboard
2313 POL Gliwice 2:26 24.76 01:03:15:63
31
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 2:28 24.53 01:03:48:87
32
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1551 POL Gliwice 2:28 24.53 01:03:52:38
33
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 2:30 24.07 01:04:53:10
34
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1147 POL Chrzanów 2:31 24.07 01:05:00:39
35
HELLER Marcin
1230 POL Ustroń 2:32 23.64 01:05:43:90
36
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron 2:32 23.64 01:05:48:05
37
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 2:34 23.42 01:06:31:12
38
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 2:34 23.42 01:06:34:92
39
KUTKA Sławomir
Klub Kolarski Świerklany
1637 POL Rybnik 2:34 23.42 01:06:39:62
40
WRÓBEL Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1026 POL Pawłowice 2:35 23.21 01:07:07:40
41
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój 2:35 23.21 01:07:07:76
42
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Team
1887 POL Jastrzębie Zdrój 2:35 23.21 01:07:08:41
43
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 2:36 23.21 01:07:23:85
44
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1068 POL Rybnik 2:36 23.21 01:07:27:48
45
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
2557 POL Rybnik 2:37 23.01 01:07:40:16
46
KAROLEWICZ Rafał
Tomazi Bike Jastrzębie Zdrój
1226 POL Rybnik 2:37 23.01 01:07:46:26
47
MUZYK Wojciech
1833 Racibórz 2:37 23.01 01:07:47:95
48
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 2:37 23.01 01:07:53:29
49
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
1785 POL Bielsko-Biała 2:37 23.01 01:07:53:63
50
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1559 POL Rybnik 2:37 23.01 01:07:53:65
51
NIESLER Grzegorz
2234 POL Ruda Slaska 2:38 23.01 01:08:04:77
52
KOGUCIUK Karol
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2485 POL Jastrzębie-Zdrój 2:38 22.81 01:08:10:16
53
LEDWAN Krzysztof
Uks Katolik Częstochowa
1435 POL Częstochowa 2:38 22.81 01:08:26:68
54
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 2:39 22.81 01:08:38:54
55
WALCZYNA Przemysław
2132 POL Toszek 2:39 22.61 01:08:42:92
56
OSTALSKI Piotr
1882 POL Częstochowa 2:39 22.61 01:08:43:80
57
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 2:39 22.61 01:08:44:12
58
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 2:39 22.61 01:08:48:56
59
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż 2:40 22.61 01:09:08:90
60
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 2:40 22.61 01:09:09:83
61
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze 2:41 22.41 01:09:21:16
62
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków 2:41 22.41 01:09:25:25
63
JAWORSKI Tomasz
Fabrykarowerow.com
1443 POL Częstochowa 2:41 22.41 01:09:25:51
64
ZACHURZOK Adam
Isp Team
1287 POL Chybie 2:41 22.41 01:09:29:46
65
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1932 POL Dąbrowa Górnicza 2:41 22.41 01:09:31:69
66
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 2:41 22.41 01:09:43:55
67
SERAFIN Michał
Serteam
2080 POL Myszków 2:42 22.22 01:09:56:13
68
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
1305 POL Mysłowice 2:42 22.22 01:09:57:07
69
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy 2:42 22.22 01:09:58:02
70
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 2:42 22.22 01:09:59:75
71
SOBOL Łukasz
1534 POL Tychy 2:42 22.22 01:10:01:00
72
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 2:43 22.22 01:10:25:43
73
SŁOMKA Aleksander
Dbn Team
1202 POL Mikołów 2:43 22.03 01:10:37:94
74
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice 2:44 22.03 01:10:38:14
75
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 2:44 22.03 01:10:41:80
76
KUBICKI Piotr
Kiwi Team
2084 POL Bytom 2:44 22.03 01:10:42:18
77
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 2:44 22.03 01:10:47:57
78
NOWAK Łukasz
Nowa-Dom.pl
1372 POL Sosnowiec 2:44 22.03 01:10:52:36
79
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice 2:44 22.03 01:10:53:38
80
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 2:44 22.03 01:11:00:55
81
POLOK Adam
2452 POL Rybnik 2:44 22.03 01:11:01:15
82
WALDON Marek
Tomazi Bike Team
2220 POL Żory 2:45 21.85 01:11:14:58
83
GOMOLA Janusz
Wkc Góral Wisła
1466 POL Wisła 2:45 21.85 01:11:27:82
84
NYCZ Marcin
1839 POL Katowice 2:45 21.85 01:11:27:91
85
CYROŃ Piotr
Mtb Jastrzębie Zdrój
1923 POL Gołkowice 2:46 21.67 01:11:44:41
86
KAPALA Zygmunt
1490 POL 2:46 21.67 01:11:45:24
87
PILCH Adam
Wkc Góral Wisła
1331 POL Wisła 2:46 21.67 01:11:46:25
88
WOJTCZAK Marcin
1043 POL Jastrzębie-Zdrój 2:46 21.67 01:11:51:19
89
SALAMON Bartłomiej
1982 POL 2:47 21.67 01:11:58:85
90
KOŹLICKI Kornel
Bikehunter.pl
2380 POL Gliwice 2:47 21.67 01:11:59:48
91
NOWOMIEJSKI Adam
2224 POL Rybnik 2:47 21.67 01:12:10:62
92
KAPICA Marek
2207 POL Gołkowice 2:47 21.49 01:12:21:88
93
KANIA Karol
Xrunners
2350 POL Jastrębie-Zdrój 2:48 21.49 01:12:30:51
94
ZAJĄC Jakub
2453 POL Rybnik 2:48 21.49 01:12:44:38
95
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 2:49 21.49 01:12:51:09
96
ABSALON Zbigniew
1820 POL Rybnik 2:49 21.31 01:12:55:89
97
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2241 POL Ruda Slaska 2:49 21.31 01:12:58:46
98
LASKOWSKI Krzysztof
Otr Interkol
1213 POL Ostrów Wielkopolski 2:49 21.31 01:13:02:18
99
KURCZOK Leszek
1976 POL 2:49 21.31 01:13:04:89
100
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 2:49 21.31 01:13:05:46
101
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 2:49 21.31 01:13:08:34
102
KASZA Paweł
2351 POL Racibórz 2:49 21.31 01:13:10:52
103
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 2:50 21.31 01:13:20:40
104
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski Sportosito
1389 POL Chorzów 2:50 21.31 01:13:21:05
105
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 2:50 21.31 01:13:23:59
106
GOŁĘBIEWSKI Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1032 POL Pawłowice 2:50 21.31 01:13:27:88
107
ŁACHAJCZYK Rafał
1395 POL Rybnik 2:50 21.14 01:13:33:12
108
SKORUPA Radosław
Mikesz Team
1947 POL Radlin 2:50 21.14 01:13:34:00
109
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 2:50 21.14 01:13:37:09
110
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa 2:51 21.14 01:13:46:55
111
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 2:51 21.14 01:13:58:72
112
WALTAR Szymon
2153 POL Jastrzębie Zdrój 2:51 21.14 01:13:59:18
113
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 2:51 21.14 01:14:00:14
114
GEMBALA Eugeniusz
1667 POL Bełk 2:51 21.14 01:14:02:32
115
WYSTEMP Ryszard
1096 POL Czerwionka-Leszczyny 2:51 21.14 01:14:04:17
116
SKWARK Mariusz
2428 POL Jastrzębie-Zdrój 2:52 20.97 01:14:06:69
117
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1936 POL Żory 2:52 20.97 01:14:17:18
118
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny 2:52 20.97 01:14:27:53
119
KULA Andrzej
1396 POL Katowice 2:53 20.97 01:14:32:59
120
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 2:53 20.97 01:14:32:87
121
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 2:53 20.97 01:14:40:19
122
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1036 POL Rybnik 2:53 20.80 01:14:44:95
123
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1041 POL Gliwice 2:54 20.80 01:15:01:47
124
PAWLICZEK Przemysław
2359 POL Jastrzębie-Zdrój 2:54 20.80 01:15:09:16
125
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 2:55 20.63 01:15:25:69
126
PALKA Piotr
2569 POL Częstochowa 2:55 20.63 01:15:31:88
127
CZARNOCKI Dawid
2529 POL Jastrzębie Zdrój 2:55 20.63 01:15:41:34
128
WIELGOSZ Zbigniew
1750 POL Gliwice 2:55 20.63 01:15:44:72
129
MADOWICZ Paweł
Madej Mtb Team
1823 POL Będzin 2:55 20.63 01:15:49:69
130
SAMBOROWSKI Adam
1155 POL Tworóg Mały 2:56 20.47 01:15:55:12
131
GANCARZ Mariusz
Tomazi Bike Team
2379 POL Jastrzębie Zdrój 2:56 20.47 01:15:56:29
132
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 2:56 20.47 01:15:57:88
133
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 2:56 20.47 01:16:01:05
134
BRYNIAK Tomasz
2072 POL Ruda Śląska 2:57 20.47 01:16:16:38
135
ŚLUSARCZYK Anna
1199 POL Kostkowice 2:57 20.47 01:16:19:97
136
KRZYŻOWSKI Karol
2251 POL Bojszowy 2:57 20.47 01:16:21:14
137
KLUPA Dariusz
2212 POL Kraków 2:57 20.47 01:16:21:26
138
MYMA Dariusz
1133 POL Sosnowiec 2:57 20.47 01:16:22:27
139
CZEKAJ Damian
2194 POL Jastrzębie-Zdrój 2:57 20.47 01:16:23:65
140
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 2:57 20.47 01:16:28:93
141
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 2:57 20.31 01:16:32:99
142
BUJNIAK Rafał
1018 POL Jastrzębie-Zdrój 2:59 20.16 01:17:18:54
143
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 2:60 20.16 01:17:35:51
144
ŚWIĘTY Joachim
1768 POL Rydułtowy 2:60 20.16 01:17:36:79
145
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 2:60 20.00 01:17:44:87
146
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 2:60 20.00 01:17:45:19
147
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 2:60 20.00 01:17:45:62
148
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 2:60 20.00 01:17:54:55
149
RYBA Paweł
2069 POL Bolęcin 2:60 20.00 01:17:57:42
150
OLBRICH Artur
Tworków
2041 POL Tworków 3:01 20.00 01:18:06:12
151
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza 3:01 20.00 01:18:14:94
152
TARNOWSKI Janusz
2114 POL Katowice 3:01 20.00 01:18:16:76
153
RUSEK Piotr
Mikesz Team
2551 POL Rybnik 3:01 20.00 01:18:17:67
154
OCIECZEK Sebastian
2309 POL Olkusz 3:01 19.85 01:18:21:05
155
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 3:01 19.85 01:18:22:02
156
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój 3:01 19.85 01:18:24:95
157
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 3:01 19.85 01:18:25:98
158
WŁODARCZYK Mateusz
1511 POL Katowice 3:02 19.85 01:18:26:12
159
KRZEMPEK Andrzej
Gliwice
1989 POL Gliwice 3:02 19.85 01:18:27:18
160
KANIA Artur
Xrunners
2488 POL Jastrzębie Zdrój 3:02 19.85 01:18:38:38
161
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 3:02 19.85 01:18:45:35
162
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery. Ruda.pl
2574 POL Świętochłowice 3:02 19.85 01:18:45:49
163
KANIA Marcin
1521 POL Katowice 3:02 19.85 01:18:46:81
164
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze 3:02 19.85 01:18:47:51
165
PRZYBYŁOWSKI Marcin
2378 POL Jastrzębie-Zdrój 3:03 19.70 01:19:00:69
166
SKOWRON Piotr
1636 POL Gliwice 3:03 19.70 01:19:09:02
167
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry 3:03 19.70 01:19:13:30
168
KOROL Artur
2390 POL Warszawa 3:04 19.70 01:19:20:64
169
SZMYT Wojciech
2542 POL Jastrzębie-Zdrój 3:04 19.70 01:19:25:53
170
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1044 POL Rybnik 3:04 19.70 01:19:28:31
171
PUSSY Rafał
1348 POL Katowice 3:04 19.70 01:19:29:66
172
PIETROWSKA Katarzyna
1842 POL Gliwice 3:05 19.55 01:19:49:19
173
TOPOLNICKI Michał
Sbd Energetyk Rybnik
1394 POL Rybnik 3:05 19.55 01:19:50:92
174
KACZMARZYK Kacper
Uks Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 3:05 19.55 01:20:00:96
175
TOMECKI Michał
Szwagierteam
1870 POL Żory 3:05 19.40 01:20:09:38
176
LACH Aleksandra
Gkk Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
1638 POL Wołomin 3:05 19.40 01:20:09:46
177
SOBIECKI Grzegorz
2595 POL Rybnik 3:06 19.40 01:20:18:10
178
BIAŁOMAZUR Tomasz
Stare Bielsko
2429 POL Bielsko-Biała 3:06 19.40 01:20:19:76
179
WRONA Jarek
2357 POL Oświęcim 3:06 19.40 01:20:31:77
180
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 3:07 19.40 01:20:41:64
181
DAWIDOWICZ Monika
Free Way
2214 POL Jastrzębie-Zdrój 3:07 19.26 01:20:48:70
182
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie 3:07 19.26 01:20:57:93
183
NIEDZIELKO Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1028 POL Jastrzębie-Zdrój 3:07 19.26 01:21:01:53
184
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1777 POL Bojanów 3:08 19.26 01:21:09:85
185
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Team
1972 POL Jastrzębie-Zdrój 3:08 19.26 01:21:10:97
186
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 3:08 19.26 01:21:15:50
187
DUDEK Paweł
Tychy
1602 POL Tychy 3:08 19.26 01:21:16:66
188
MUCHA Piotr
Mut Mtb Team
1371 POL Będzin 3:08 19.12 01:21:19:72
189
WILK Marcin
1488 POL Katowice 3:08 19.12 01:21:27:49
190
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy 3:09 19.12 01:21:42:63
191
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz 3:09 19.12 01:21:51:90
192
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów 3:10 18.98 01:22:06:02
193
KUBIENIEC Grzegorz
2211 POL Jastrzębie-Zdrój 3:10 18.98 01:22:10:59
194
GANCARCZYK Paweł
2321 POL Kęty 3:10 18.98 01:22:11:02
195
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 3:10 18.98 01:22:12:24
196
STUŻYNSKI Marcin
Pressing Bike System Ice Went Team
2354 POL Lubomia 3:10 18.98 01:22:13:67
197
GROMOTKA Janusz
2545 POL Świerklany 3:10 18.98 01:22:14:03
198
SZOK Krzysztof
2374 POL Gliwice 3:10 18.98 01:22:14:06
199
JARSZAK Mateusz
2532 POL Bielsko-Biała 3:11 18.98 01:22:23:22
200
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Team
1875 POL Jastrzębie-Zdrój 3:11 18.98 01:22:26:16
201
MARCHLEWSKI Sebastian
Jas-Kólka
2364 POL Jastrzębie Zdrój 3:11 18.98 01:22:26:48
202
JANECZEK Robert
Fcb
1236 POL Radzionków 3:11 18.84 01:22:30:24
203
DURA Kamil
1354 POL Myślachowice 3:11 18.84 01:22:34:83
204
STUDENT Karol
2171 POL Czerwionka-Leszczyny 3:11 18.84 01:22:35:23
205
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza 3:11 18.84 01:22:35:45
206
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 3:11 18.84 01:22:39:20
207
WOLSKI Marcin
Amk Gliwice
2353 POL Gliwice 3:12 18.84 01:22:47:48
208
BRACHACZEK Filip
2530 POL Siemonia 3:12 18.84 01:22:47:72
209
SPEER Łukasz
1011 POL Gliwice 3:12 18.84 01:22:52:88
210
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 3:12 18.84 01:23:02:27
211
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik 3:12 18.84 01:23:04:19
212
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 3:12 18.84 01:23:05:31
213
STUŻYŃSKA Magda
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1986 POL Krostoszowice 3:12 18.71 01:23:08:31
214
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 3:13 18.71 01:23:24:57
215
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce 3:13 18.71 01:23:25:36
216
ŚLĘCZKA Damian
2521 POL Drogomyśl 3:13 18.71 01:23:33:70
217
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 POL Ruda Śląska 3:13 18.71 01:23:34:16
218
SZAŁAŃSKI Sylwester
Tomazi Bike Team
2356 POL Jastrzębie-Zdrój 3:13 18.71 01:23:34:25
219
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 3:13 18.71 01:23:36:46
220
ZARZYCKA Ewa
Tomazi Bike Team
2588 POL Jastrzębie Zdrój 3:14 18.57 01:23:46:98
221
MAZUR Marek
2475 POL Jastrzębie-Zdrój 3:14 18.57 01:23:47:53
222
GUCIK Maciej
Jg Team
1050 POL Jastrzębie-Zdrój 3:14 18.57 01:23:52:53
223
UCHER Krystian
2427 POL Świerklany 3:15 18.57 01:24:14:12
224
CICHECKI Zbigniew
1808 POL Łuków Śląski 3:15 18.44 01:24:22:75
225
WIĄCEK Piotr
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1502 POL Krzeszowice 3:15 18.44 01:24:25:40
226
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1935 POL Żory 3:15 18.44 01:24:25:71
227
ORSZULAK Michał
1872 POL Lubliniec 3:15 18.44 01:24:27:51
228
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice 3:15 18.44 01:24:28:10
229
MACURA Przemysław
2544 POL Cieszyn 3:15 18.44 01:24:30:00
230
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 3:16 18.44 01:24:31:81
231
JAWORSKI Mikołaj
2131 POL Kędzierzyn-Koźle 3:16 18.44 01:24:44:48
232
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
1417 Lublin 3:16 18.44 01:24:48:93
233
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 3:17 18.31 01:25:10:77
234
KOWALIK Mirosław
Profi Styl
1618 POL Ruda Sląska 3:18 18.31 01:25:28:78
235
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 3:18 18.18 01:25:30:48
236
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 3:18 18.18 01:25:33:26
237
KOŃCZAL Adam
Tomazi Bike Team
1880 POL Jastrzębie-Zdrój 3:18 18.18 01:25:44:30
238
WROŻYNA Adam
Kamień Biega
2383 POL Rybnik 3:19 18.18 01:25:54:42
239
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice 3:19 18.18 01:25:56:93
240
SEWERYNSKI Jacek
1920 POL Częstochowa 3:19 18.18 01:26:03:65
241
BEDNORZ Zbigniew
2494 POL Rybnik 3:20 18.06 01:26:19:50
242
MIKA Waldemar
1973 POL Bielsko-Biała 3:20 18.06 01:26:23:75
243
WALA Marek
2138 POL Jastrzębie Zdrój 3:20 18.06 01:26:27:10
244
CZERNER Grzegorz
2310 POL Czerwionka-Leszczyny 3:20 18.06 01:26:28:51
245
PISKORNIK Michał
2376 POL Wisła 3:20 18.06 01:26:31:71
246
JENDRYSIK Damian
1929 POL Gliwice 3:20 18.06 01:26:36:54
247
STELMACZONEK Rafał
2430 POL Jastrzębie-Zdrój 3:20 18.06 01:26:37:72
248
KŁODZIŃSKI Adam
2443 POL Gliwice 3:20 18.06 01:26:39:89
249
DRZEWIECKI Tomasz
1554 POL Kraków 3:21 17.93 01:26:46:81
250
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz 3:21 17.93 01:26:47:30
251
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 3:21 17.93 01:26:47:34
252
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 3:21 17.93 01:26:52:10
253
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik 3:21 17.93 01:26:52:51
254
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1307 POL Rybnik 3:22 17.93 01:27:06:65
255
GORZELANY Rafał
Pasiu X-Tream Team
2438 POL Rybnik 3:22 17.81 01:27:18:99
256
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery. Ruda.pl
2057 POL Ruda Śląska 3:22 17.81 01:27:22:77
257
JACHIMOWSKI Piotr
2219 POL Częstochowa 3:23 17.81 01:27:51:02
258
KWAPISZ-BONUSIAK Dorota
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2482 POL Jastrzębie-Zdrój 3:23 17.81 01:27:52:75
259
BRYCKA Aneta
Tomazi Bike Team
1946 POL Jastrzębie-Zdrój 3:23 17.69 01:27:54:62
260
JABCZYŃSKI Tomasz
1868 POL Gliwice 3:24 17.69 01:27:59:68
261
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik 3:24 17.69 01:28:09:61
262
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 3:24 17.69 01:28:12:02
263
WIECZOREK Adam
Amator
1739 POL Rydultowy 3:24 17.69 01:28:12:89
264
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 3:24 17.69 01:28:15:69
265
LISZKA Mirosław
1933 POL Czerwionka 3:24 17.69 01:28:19:65
266
DURA Magdalena
2232 POL Myślachowice 3:24 17.69 01:28:19:73
267
PŁATEK Daniel
Isp Team
1984 POL Tychy 3:25 17.69 01:28:28:00
268
WALAWENDER Wojciech
2260 POL Jaworzno 3:25 17.57 01:28:31:12
269
WOJACZEK Tomasz
D-Tec.sc
2386 POL Rydułtowy 3:25 17.57 01:28:33:03
270
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 3:25 17.57 01:28:42:63
271
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 3:25 17.57 01:28:43:26
272
KLICH Sebastian
2561 POL Rybnik 3:25 17.57 01:28:46:92
273
SZYDŁOWSKI Janusz
2567 POL Bielsko-Biała 3:25 17.57 01:28:47:75
274
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2490 POL Rybnik 3:26 17.57 01:28:54:37
275
KOPREK Adam
Team Kpmg
2198 POL Jankowice 3:26 17.45 01:29:10:16
276
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 3:26 17.45 01:29:13:16
277
TOKARZ Krystian
Isp Team
1288 POL Rybnik 3:27 17.45 01:29:21:05
278
KOSTKA Jacek
Adient Team/40-Latek Tychy
2221 POL Świerczyniec 3:28 17.33 01:29:49:83
279
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 3:28 17.33 01:29:55:42
280
SKIBA Maciej
2527 POL Rybnik 3:28 17.33 01:29:55:98
281
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 3:28 17.33 01:29:56:32
282
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1325 POL Chrzanów 3:28 17.33 01:29:59:50
283
OPIEKULSKA Renata
Tomazi Bike Team
2483 POL Jastrzębie-Zdrój 3:28 17.33 01:30:02:29
284
TORZEWSKI Daniel
Mut Mtb Team
1541 POL Czeladź 3:28 17.33 01:30:02:69
285
KABATA Adam
1244 POL Jastrzębie-Zdrój, Polska 3:29 17.22 01:30:19:40
286
MARTYNOWICZ Katarzyna
1950 POL Gliwice 3:29 17.22 01:30:25:19
287
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 3:30 17.22 01:30:38:87
288
MAGIERA Karol
2055 POL Dąbrowa Górnicza 3:30 17.22 01:30:48:81
289
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 3:30 17.22 01:30:53:82
290
PYSZNY Adam
2216 POL Rybnik 3:31 17.11 01:31:10:32
291
KISTOWSKI Marcin
2448 POL Jaworze 3:31 17.11 01:31:22:00
292
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 3:32 17.11 01:31:26:71
293
WŁODARCZYK Dagmara
Tomazi Bike Team
2432 POL Częstochowa 3:32 16.99 01:31:35:74
294
BLUSZCZ Jarosław
2434 POL Zwonowice 3:32 16.99 01:31:36:00
295
SIEMIANOWSKI Bartłomiej
2395 POL Rybnik 3:32 16.99 01:31:38:59
296
NICEWICZ Janusz
2543 POL Jastrzębie 3:32 16.99 01:31:38:68
297
BIENIOSZEK Katarzyna
1010 POL Żory 3:32 16.99 01:31:51:74
298
BROEN Krzysztof
O. A. T
2322 POL Sosowiec 3:33 16.99 01:31:56:36
299
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik 3:33 16.99 01:31:59:82
300
KLIMECKA Sonia
2358 POL Jastrzębie Zdrój 3:33 16.99 01:32:00:02
301
JASIŃSKI Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
2433 POL Częstochowa 3:33 16.88 01:32:09:43
302
FIRLA Daniel
2373 POL Skrbeńsko 3:34 16.88 01:32:20:46
303
KOZAKIEWICZ Marcin
2385 POL Chorzów 3:34 16.88 01:32:22:79
304
RUTKOWSKA Edyta
1009 POL Żory 3:34 16.88 01:32:28:95
305
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 3:34 16.88 01:32:30:95
306
ŚLIŻ Michał
Myk Myk Siewierz
1500 POL Siewierz 3:34 16.77 01:32:42:93
307
KIECAK Ireneusz
2205 POL Bielsko-Biała 3:35 16.77 01:32:56:28
308
WĄTROBA Roman
2103 POL Katowice 3:36 16.67 01:33:35:20
309
HAMERLA Janusz
Amator
1853 POL Radziejów 3:37 16.67 01:33:51:42
310
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2319 POL Bukowno 3:37 16.56 01:33:56:25
311
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 3:37 16.56 01:33:57:53
312
FRAJHOFER Ewa
----
2355 POL Jastrzębie Zdrój 3:37 16.56 01:33:58:92
313
KAPTUR Tomasz
2382 POL Mszana 3:39 16.46 01:34:47:42
314
LUBOWIECKI Krzysztof
Hager Bike Team
2210 POL Tychy 3:40 16.46 01:34:58:83
315
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
1675 POL Wyry 3:40 16.46 01:34:59:53
316
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
2446 POL Sosnowiec 3:41 16.35 01:35:21:72
317
DZIACKO Artur
1612 POL Chorzów 3:41 16.35 01:35:26:62
318
CHMIEL Dariusz
2528 POL Mysłowice 3:42 16.25 01:35:49:78
319
STRĄCZKIEWICZ Agata
2487 POL Sosnowiec 3:42 16.25 01:35:50:07
320
KNAP Piotr
Isp Team
1290 POL Czeladź 3:42 16.25 01:35:52:72
321
KASPRZYK Karolina
Uks Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 3:42 16.25 01:36:06:51
322
KARASEK Angelika
Rk Aluminium Bike Team
2392 POL Bielsko-Biała 3:43 16.25 01:36:16:71
323
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 3:43 16.15 01:36:23:81
324
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1313 POL Racibórz 3:44 16.15 01:36:47:44
325
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 3:44 16.15 01:36:48:65
326
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 3:44 16.05 01:36:56:59
327
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
2500 POL Częstochowa 3:45 16.05 01:37:14:63
328
CHUCHER Wojciech
1203 POL Pisarzowice 3:46 15.95 01:37:50:28
329
MACURA Tomasz
2110 POL Pogwizdów 3:47 15.85 01:38:09:88
330
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy 3:47 15.85 01:38:10:34
331
LONDWIG Tomasz
Mtb Kyndra Klub
2426 POL Jastrzębie-Zdrój 3:47 15.85 01:38:20:86
332
KOZUBEK Monika
Szprychy
2027 POL Mikołów 3:48 15.85 01:38:32:10
333
ZABOROWICZ Piotr
Sutricon Kratka Mtb Team
1314 POL Sosnowiec 3:48 15.76 01:38:44:47
334
BEDNARCZYK Artur
Sengam Sport Racing Team
1260 POL Zawiercie 3:48 15.76 01:38:45:62
335
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 3:49 15.76 01:38:50:99
336
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 3:49 15.76 01:39:12:48
337
GUZDEK Sebastian
Hager Bike Team
2028 POL Tychy 3:54 15.38 01:41:13:14
338
ADAMUS Jakub
Kpmg Team
2477 POL Katowice 3:55 15.38 01:41:39:88
339
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik 3:55 15.38 01:41:41:12
340
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 3:55 15.29 01:41:42:94
341
JARRIN-ŻAK Michał
2213 POL Skierniewice 3:55 15.29 01:41:47:03
342
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa 3:56 15.29 01:42:09:34
343
KRZYSTECZKO Anna
Szprychy
2479 POL Mikołów 3:59 15.12 01:43:23:48
344
HOPKOWICZ Szymon Paweł
Adient Team /40-Latek Tychy
2223 POL Lędziny 3:60 15.03 01:43:35:36
345
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 3:60 15.03 01:43:35:54
346
BREŚ Tomasz
1522 POL Mysłowice 3:60 15.03 01:43:36:14
347
SOBIECKI Wojciech
2596 POL Rybnik 3:60 15.03 01:43:37:73
348
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie 4:01 14.94 01:44:24:33
349
BOREK Joanna
Yellobike
1547 POL Katowice 4:03 14.86 01:44:58:69
350
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz 4:03 14.86 01:45:12:93
351
BEJGROWICZ Dawid
1017 POL Gliwice 4:04 14.77 01:45:18:86
352
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa 4:04 14.77 01:45:36:08
353
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
1424 POL Częstochowa 4:04 14.77 01:45:39:10
354
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 4:04 14.77 01:45:43:16
355
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów 4:05 14.77 01:45:50:96
356
HABERNY Rafał
2197 POL Bielsko-Biała 4:05 14.69 01:46:03:44
357
ĆWIOK Marek
Tuv Rheinland Polska
1052 POL Paniówki 4:06 14.61 01:46:33:47
358
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze 4:07 14.61 01:46:41:05
359
SAŁATA Grzegorz
Jbl
2139 POL Mikołów 4:07 14.61 01:46:49:33
360
WISZNIEWSKI Radosław
1400 POL Dąbrowa Górnicza 4:09 14.44 01:47:49:23
361
OSTROWSKA Aldona
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2246 POL Ruda Śląska 4:16 14.05 01:50:42:99
362
KOCHAN Mateusz
2476 POL Jastrzębie-Zdrój 4:16 14.05 01:50:44:69
363
WOLNY Łukasz
Wrt-Cars Mtb Team
2535 POL Dąbrowa Górnicza 4:16 14.05 01:50:46:29
364
SOŁTYS Tomasz
Isp Team
2524 POL Rybnik 4:18 13.98 01:51:41:69
365
MŁOCEK Anna
Szprychy
1741 POL Ruda Śląska 4:20 13.90 01:52:24:34
366
WIECZOREK Pola
Rafako Orbea Mtb Team
2518 POL Częstochowa 4:21 13.83 01:52:46:56
367
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2435 POL Częstochowa 4:21 13.83 01:52:50:29
368
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 4:22 13.76 01:53:22:94
369
MIESZCZAK Aleksander
2372 POL Kęty 4:23 13.76 01:53:39:92
370
LIBISZEWSKA Emilia
2225 POL Wyry 4:24 13.61 01:54:18:08
371
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 4:27 13.47 01:55:41:09
372
ZADWORNY Dariusz
Isp Team
1283 POL Gliwice 4:34 13.13 01:58:39:49
373
MACHERZYŃSKA Grażyna
1908 POL Zawiercie 4:34 13.13 01:58:39:74
374
SZYMIK Edyta
Kraina Kropka
2440 POL Bielsko Biała 4:35 13.13 01:58:54:07
375
SZYMIK Zbigniew
Kraina Kropka
2441 POL Bielsko Biała 4:35 13.13 01:58:54:18
376
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 4:48 12.50 02:04:30:82
377
STACHOWIAK Daga
2200 POL Dąbrowa Górnicza 4:58 12.09 02:08:50:24
378
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 5:02 11.93 02:10:35:16
379
MAKAREWICZ Konrad
2473 POL Zory 5:03 11.93 02:11:02:85
380
SKORUPA Izabela
Rabella Mtb
2444 POL Radlin 5:04 11.87 02:11:26:58
381
BLASZKA Barbara
1119 Zabrze 5:05 11.82 02:11:53:40
382
MAJCHRZAK Dastin
2201 POL Chorzów 5:33 10.83 02:24:09:10
383
KOZIK Magdalena
2199 POL Piotrowice 5:36 10.74 02:25:13:26
384
BOJKOVA Zuza
2481 5:46 10.44 02:29:32:27
385
SZOTA Krzysztof
Nd
2442 POL Świętoszówka 7:27 8.07 03:13:25:50

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU