Bike Atelier MTB Maraton 2017

Żarki/Niegowa/Janów
10.09.2017

Wyniki

Pro 60 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1939 POL Zator 00:47:25:99 01:39:34:96 2:19 25.97 02:18:35:50
2
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 00:47:24:03 01:40:18:54 2:24 25.10 02:23:24:25
3
BUDZIŃSKI Tomasz
Hurom Lkk Luks Sławno
2768 POL Sławno 00:47:25:50 01:40:26:15 2:24 25.10 02:23:24:65
4
BUDZIŃSKI Marcin
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2839 POL Sławno 00:47:24:45 01:40:18:56 2:24 25.10 02:23:24:93
5
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1618 POL Będzin 00:47:26:65 01:41:35:92 2:27 24.59 02:26:27:12
6
GRUDZIEŃ Krzysztof
2007 POL Ustroń 00:49:40:11 01:43:56:99 2:27 24.59 02:26:27:57
7
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 00:49:46:14 01:45:02:97 2:30 24.19 02:29:03:25
8
KLAMA Rafał
Falcon
2501 POL Częstochowa 00:49:35:59 01:44:34:02 2:30 24.10 02:29:12:12
9
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 00:49:47:02 01:45:02:48 2:30 24.10 02:29:13:17
10
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 00:49:32:79 01:44:24:95 2:30 24.10 02:29:14:74
11
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike Team
1806 POL Sosnowiec 00:49:33:83 01:45:06:45 2:30 24.10 02:29:16:16
12
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 00:49:09:45 01:45:02:61 2:30 24.10 02:29:20:59
13
WACH Arkadiusz
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2769 00:48:49:34 01:44:44:68 2:31 23.90 02:30:46:08
14
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
1455 POL Częstochowa 00:48:05:72 01:45:36:45 2:32 23.72 02:31:46:41
15
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 00:49:38:90 01:44:59:98 2:33 23.62 02:32:15:59
16
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike Team
1807 POL Sosnowiec 00:48:19:14 01:45:37:90 2:33 23.62 02:32:22:53
17
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 00:49:48:71 01:47:38:64 2:34 23.44 02:33:45:25
18
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 00:49:44:57 01:47:36:08 2:34 23.44 02:33:45:78
19
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1458 POL Mysłowice 00:50:16:79 01:47:38:04 2:34 23.44 02:33:46:37
20
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 00:50:42:04 01:48:48:70 2:34 23.35 02:33:55:98
21
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:12:99 01:46:47:69 2:35 23.35 02:34:24:96
22
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 00:50:47:56 01:48:48:50 2:35 23.26 02:34:36:82
23
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 00:49:41:55 01:48:49:36 2:35 23.26 02:34:38:03
24
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 00:51:43:26 01:49:57:63 2:36 23.08 02:35:47:00
25
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 00:47:53:09 01:51:54:83 2:37 23.08 02:36:03:81
26
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy 00:50:19:64 01:49:11:57 2:37 22.99 02:36:37:07
27
HAPEK Andrzej
1765 POL Jaworzno 00:51:14:68 01:50:38:26 2:38 22.90 02:37:10:04
28
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 00:51:18:41 01:50:39:37 2:38 22.90 02:37:19:05
29
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 00:51:11:14 01:50:38:30 2:38 22.81 02:37:32:14
30
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 00:50:43:42 01:50:08:91 2:38 22.81 02:37:35:16
31
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 00:53:09:97 01:50:41:05 2:39 22.73 02:38:37:69
32
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 00:52:11:46 01:51:54:32 2:39 22.64 02:38:46:67
33
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 00:50:07:66 01:48:28:22 2:40 22.47 02:39:54:34
34
RYGLEWSKI Jan
2089 POL Zabrze 00:50:10:82 01:47:37:60 2:41 22.47 02:40:27:65
35
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 00:50:46:02 01:50:10:76 2:41 22.39 02:40:36:42
36
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:26:68 01:53:40:96 2:42 22.30 02:41:13:24
37
CHOJNACKI Jakub
Chojnacki Mtb Team
1613 POL Zawiercie 00:50:27:54 01:52:38:99 2:43 22.14 02:42:40:93
38
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 00:50:10:36 01:51:43:04 2:44 22.06 02:43:06:70
39
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2777 POL Rybnik 00:50:40:85 01:51:17:49 2:45 21.90 02:44:23:22
40
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 00:54:06:84 01:56:41:32 2:45 21.90 02:44:34:45
41
MALINKIEWICZ Rita
2401 POLSKA Trzeciszów 00:52:12:96 01:56:06:34 2:46 21.82 02:45:12:32
42
KOKOT Paweł
1707 POL Piasek 00:50:47:57 01:54:04:99 2:47 21.66 02:46:17:28
43
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 00:54:19:62 01:57:18:23 2:48 21.51 02:47:40:92
44
OCHOŃSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 00:54:07:47 01:56:40:61 2:48 21.51 02:47:41:80
45
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 00:51:27:02 01:56:05:70 2:49 21.43 02:48:06:18
46
JANDA Piotr
1412 POL Żory 00:54:15:55 01:58:43:47 2:49 21.35 02:48:42:86
47
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 00:54:45:30 01:58:51:50 2:49 21.35 02:48:43:98
48
KAMIŃSKI Tomasz
1841 POL Gliwice 00:54:28:63 01:57:19:25 2:49 21.35 02:48:49:82
49
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 00:56:25:22 02:00:06:31 2:50 21.20 02:49:53:83
50
BARTOLEWSKI Wojciech
1864 POLSKA Częstochowa 00:52:25:50 01:55:22:47 2:51 21.20 02:50:02:63
51
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
2778 POL Dabrowa Gornicza 00:51:54:35 01:57:30:74 2:51 21.05 02:50:49:88
52
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 00:54:30:45 01:58:18:14 2:52 21.05 02:51:14:93
53
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 00:54:27:43 01:58:18:45 2:52 21.05 02:51:15:25
54
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 00:49:08:38 02:05:33:08 2:52 20.98 02:51:43:76
55
UCHMAN Wojciech
1486 POL Katowice 00:54:56:57 01:59:04:87 2:52 20.91 02:51:55:42
56
JEKEL Marcin
1152 POL Katowice 00:57:08:97 02:00:59:89 2:53 20.91 02:52:01:95
57
TUROBOŚ Marta
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2838 POL Sławno 00:52:52:32 01:59:00:13 2:53 20.83 02:52:47:11
58
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
2249 POL Zawiercie 00:54:40:72 02:00:56:28 2:53 20.83 02:52:58:12
59
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 00:56:56:07 02:01:01:40 2:54 20.83 02:53:03:15
60
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 00:56:12:53 02:01:17:13 2:54 20.76 02:53:30:95
61
PIEC Dominik
Axis Piekary Śląskie
1681 POL Piekary Śląskie 00:56:28:00 02:00:58:42 2:54 20.69 02:53:43:71
62
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 00:56:53:71 02:01:03:72 2:54 20.69 02:53:55:45
63
LUBAS Marek
1846 POL Tarnowskie Góry 00:53:30:09 01:59:35:81 2:55 20.62 02:54:45:19
64
DRATWA Krystian
2186 POL Krakow 00:54:28:11 02:01:02:53 2:56 20.55 02:55:22:46
65
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 00:56:49:91 02:04:14:22 2:57 20.41 02:56:31:58
66
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 00:56:50:88 02:04:12:43 2:57 20.41 02:56:38:03
67
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:49:43 02:02:42:40 2:57 20.41 02:56:41:20
68
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 00:58:00:94 02:05:06:33 2:57 20.34 02:56:46:44
69
ZWOLIŃSKI Adrian
1688 POL Grodzisko 00:58:30:01 02:05:30:63 2:57 20.34 02:56:51:11
70
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1575 POL Bukowno 00:57:56:34 02:05:01:43 2:57 20.34 02:56:52:22
71
JAREK Wojciech
1718 POL Rokitno Szlacheckie 00:58:45:72 02:05:26:18 2:58 20.27 02:57:37:84
72
RICHTER Paweł
2776 Mysłowice 00:58:29:48 02:04:29:01 2:59 20.13 02:58:41:83
73
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 00:58:23:00 02:06:39:40 2:59 20.13 02:58:49:96
74
SADOWSKI Daniel
Axis Piekary Śląskie
2756 POL Piekary Śląskie 00:57:09:85 02:06:01:89 3:01 20.00 03:00:16:36
75
LIBISZEWSKI Michał
2082 POL Wyry 00:56:52:78 02:05:16:52 3:01 19.93 03:00:19:65
76
KONDEJA Dariusz
1208 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:49:03 02:05:34:56 3:01 19.93 03:00:21:04
77
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 00:53:21:60 02:11:36:15 3:01 19.93 03:00:30:03
78
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 00:58:13:44 02:04:55:88 3:01 19.93 03:00:33:81
79
OPALA Sebastian
Garfield Racing
1704 POL Częstochowa 01:02:28:27 02:07:45:60 3:01 19.93 03:00:34:98
80
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1267 POL Zawiercie 00:56:27:05 02:05:00:76 3:01 19.87 03:00:57:22
81
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 00:59:01:58 02:07:06:47 3:03 19.74 03:02:21:18
82
KRZYŻOWSKI Karol
2402 POL Bojszowy 01:02:05:15 02:11:44:34 3:04 19.67 03:03:08:60
83
UŁAMEK Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
1685 POL Częstochowa 00:55:45:22 02:06:09:31 3:04 19.67 03:03:08:97
84
MAJOR Krzysztof
Porsche Interauto Polska Cfo Team
2061 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:29:48 02:04:58:88 3:04 19.61 03:03:19:07
85
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1038 POL Gierałtowice 00:58:26:67 02:06:08:40 3:05 19.54 03:04:17:31
86
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 00:58:25:53 02:07:33:96 3:05 19.54 03:04:20:31
87
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 00:59:01:31 02:08:36:82 3:05 19.54 03:04:21:13
88
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 00:58:52:51 02:07:48:89 3:05 19.48 03:04:54:56
89
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:09:83 02:08:28:15 3:06 19.48 03:05:00:55
90
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:41:47 02:09:26:34 3:06 19.42 03:05:07:76
91
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 00:58:19:58 02:08:10:16 3:06 19.42 03:05:34:12
92
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 00:58:15:73 02:08:30:22 3:07 19.35 03:06:13:22
93
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2058 POL Mikołów 01:00:06:27 02:10:41:88 3:07 19.35 03:06:16:90
94
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1583 POL Katowice 00:59:06:32 02:09:13:33 3:07 19.35 03:06:17:01
95
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
2282 POL Tychy 01:05:13:28 02:15:10:36 3:11 18.93 03:06:23:65
96
SIERAKOWSKI Piotr
2283 POL Kraków 01:01:43:48 02:11:57:90 3:07 19.29 03:06:41:29
97
KUCZYŃSKI Marek
Ts Wilga Golkowice Grupa Instalbud
2753 POL Myślenice 01:00:31:52 02:10:59:92 3:07 19.23 03:06:58:93
98
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska
2189 POL Piekary Slaskie 00:58:41:46 02:08:34:92 3:08 19.23 03:07:01:44
99
OBZEJTA Jakub
Uks Katolik Częstochowa
2767 POL Częstochowa 00:59:40:01 02:11:36:15 3:08 19.23 03:07:16:12
100
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 00:59:17:29 02:08:33:81 3:09 19.11 03:08:07:72
101
GAJOWSKI Bartosz
1757 POL Piekary Śląskie 00:58:53:80 02:09:30:99 3:09 19.11 03:08:19:61
102
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 01:00:10:37 02:11:11:79 3:09 19.11 03:08:35:93
103
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 01:02:16:72 02:11:33:93 3:09 19.11 03:08:41:86
104
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 01:00:27:41 02:12:16:23 3:10 18.99 03:09:33:07
105
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 01:02:12:24 02:13:34:99 3:11 18.87 03:10:31:17
106
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 01:02:12:58 02:13:37:20 3:11 18.87 03:10:31:23
107
PISKORNIK Marek
2447 POL Wisła 01:02:29:93 02:14:13:16 3:12 18.87 03:11:03:49
108
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 01:01:37:82 02:13:57:06 3:12 18.81 03:11:25:43
109
OLEKSIŃSKI Grzegorz
Pgr
2403 POL Piotrków Trybunalski 01:00:32:55 02:12:31:03 3:13 18.75 03:12:13:40
110
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:01:49:19 02:17:36:28 3:13 18.69 03:12:49:34
111
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:00:42:74 02:17:19:98 3:13 18.63 03:12:58:58
112
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 01:04:58:05 02:17:56:71 3:15 18.52 03:14:16:61
113
BRONKOWSKI Paweł
2752 POL Będzin 01:02:53:22 02:17:21:58 3:16 18.46 03:15:03:24
114
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2468 POL Katowice 01:01:21:00 02:15:55:72 3:17 18.35 03:16:14:83
115
BANASIAK Wojciech
1491 Częstochowa 01:01:43:30 02:17:04:21 3:17 18.35 03:16:15:16
116
BŁASZKIEWICZ Michał
2002 POL Sosnowiec 01:01:39:26 02:14:06:73 3:17 18.35 03:16:26:66
117
STROKOSZ Dariusz
2832 POL Szczerbice 01:02:18:51 02:15:12:61 3:17 18.29 03:16:36:54
118
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 01:00:19:92 02:14:04:89 3:18 18.24 03:17:33:12
119
NIESTRÓJ Robert
2820 POL Krapkowice 01:05:10:91 02:19:31:83 3:18 18.18 03:17:51:03
120
BUGAJSKI Przemysław
1767 POL Sosnowiec 01:04:41:36 02:19:58:88 3:22 17.86 03:21:24:21
121
KULIŃSKI Michał
Bike.expert.serwis Częstochowa
1143 POL Częstochowa 01:04:03:37 02:19:39:29 3:22 17.80 03:21:57:46
122
DEREK Marek
1866 POL Częstochowa 01:04:54:23 02:19:19:40 3:23 17.80 03:22:19:84
123
KAŁWIŃSKI Adam
Mtb Krapkowice
2066 POL Krapkowice 01:03:22:02 02:22:03:13 3:23 17.80 03:22:22:51
124
UCHMAN Marek
1487 POL Katowice 01:04:42:52 02:19:41:93 3:23 17.80 03:22:24:98
125
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:06:41:63 02:23:17:51 3:23 17.75 03:22:34:49
126
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 01:01:26:15 02:18:34:88 3:23 17.75 03:22:48:19
127
NALEPA Jacek
Fenix Tychy
1243 POL Tychy 01:04:24:17 02:17:31:94 3:23 17.75 03:22:57:75
128
SZWESTA Roman
Xc 80
1770 POL Zabrze 01:04:18:59 02:21:03:97 3:24 17.70 03:23:28:40
129
GAWLIK Michał
Tax & Home Bike Team
2079 POL Sosnowiec 01:05:18:64 02:22:03:67 3:24 17.70 03:23:28:67
130
TROCHIM Konrad
1702 POL Strzelce Opolskie 01:03:04:77 02:21:54:27 3:26 17.54 03:25:03:87
131
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 01:05:11:68 02:21:56:91 3:26 17.54 03:25:16:90
132
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:03:25 02:23:14:35 3:27 17.39 03:26:53:35
133
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:39:43 02:24:36:88 3:28 17.39 03:27:12:11
134
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
2398 POL Zawiercie 01:24:15:48 02:35:33:95 3:28 17.34 03:27:45:99
135
SIKORA Zdzisław
2833 POL Częstochowa 01:06:19:19 02:24:25:79 3:28 17.34 03:27:47:02
136
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 01:05:17:08 02:23:33:16 3:28 17.29 03:27:57:79
137
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 01:08:28:25 02:25:54:78 3:29 17.29 03:28:22:45
138
BARGIEŁ Ireneusz
2835 01:05:20:69 02:24:14:38 3:29 17.24 03:28:34:61
139
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:28:37 02:24:49:69 3:30 17.19 03:29:35:61
140
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1187 POL Pyskowice 01:04:48:29 02:21:34:04 3:30 17.19 03:29:38:29
141
STRZĄDAŁA Grzegorz
2531 POL Gołkowice 01:07:29:12 02:25:58:17 3:30 17.19 03:29:39:55
142
SZYMIEC Szymon
1706 POL Gliwice 00:48:55:02 01:53:06:30 3:31 17.14 03:30:02:00
143
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 01:06:50:01 02:26:31:46 3:31 17.09 03:30:30:00
144
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:08:02:73 02:25:51:66 3:32 17.05 03:31:16:44
145
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:09:31:77 02:27:58:35 3:32 17.05 03:31:19:51
146
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:10:70 02:25:08:45 3:32 17.00 03:31:30:30
147
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1327 POL Sosnowiec 01:02:19:19 02:21:42:51 3:33 16.90 03:32:47:35
148
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
2068 POL Opole 01:09:09:66 02:29:59:54 3:34 16.85 03:33:19:51
149
HRYNOWIECKI Henryk
1523 Gliwice 01:21:01:50 02:34:37:81 3:40 16.39 03:39:31:21
150
PORĄBKA Piotr
Pp Team
2819 POL Niepołomice 01:08:20:83 02:29:36:23 3:41 16.35 03:40:04:93
151
PŁATKOWSKI Romek
1376 POL Przyrów 01:14:07:54 02:38:17:83 3:48 15.83 03:47:28:34
152
SKUBIS Tomasz
2817 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:32:55 02:38:34:14 3:48 15.79 03:47:46:87
153
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:18:54:68 02:32:13:78 3:49 15.75 03:48:53:31
154
PIERZCHALSKI Jerzy
Pierzchalski Cycling Team
2736 POL Łódź 01:12:48:50 02:42:11:59 3:52 15.54 03:51:32:96
155
STUDNIK Grzegorz
Mo Cuishle
1127 POL Rybnik 01:16:43:38 02:46:08:83 3:53 15.46 03:52:46:73
156
JAWORSKI Robert
1763 POL Chorzów 01:05:21:26 02:28:00:60 3:54 15.42 03:53:35:01
157
ALVES Karolina
1764 POL Katowice 01:27:00:67 02:51:32:30 3:59 15.08 03:58:53:94
158
NOWAK Marek
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1582 POL Ruda Śląska 01:15:34:54 02:44:43:81 4:01 15.00 04:00:15:10
159
SUŁKOWSKI Leszek
2287 POL Częstochowa 01:14:40:89 02:51:41:46 4:02 14.89 04:01:39:84
160
SZAJBE Tomek
Iszkolne.pl
2017 POL Chorzów 01:19:47:26 02:50:45:83 4:14 14.18 04:13:57:47
161
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 01:21:45:58 02:52:47:75 4:16 14.05 04:15:58:23
162
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:16:37:86 02:54:14:79 4:18 13.99 04:17:18:10
163
FILIPCZAK Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
2195 POL Strzelce Opolskie 01:10:41:54 02:31:32:21 4:19 13.95 04:18:14:00
164
JARNO Maciej
2766 POL Ruda Śląska 01:19:03:44 02:56:45:58 4:19 13.92 04:18:30:87
165
CIACIURA-JARNO Magdalena
2765 POL Ruda Śląska 01:18:26:32 02:57:43:58 4:21 13.79 04:20:43:03
166
ŚLIWIŃSKI Michał
2836 01:14:29:90 03:05:21:09 4:33 13.22 04:32:28:20
167
SZEWCZYK Paulina
2825 01:24:07:34 03:06:22:86 4:33 13.22 04:32:29:68
168
BOLECHOWSKA-KAROŃ Anna
2406 POLSKA Gliwice 01:26:05:60 03:13:15:24 4:39 12.90 04:38:53:68
169
JAKUBIAK Arkadiusz
Opel Active Team
2754 POL Gliwice 01:20:31:06 02:56:41:84 4:40 12.90 04:39:08:54
170
STAWARCZYK Krystian
Opel Active Team
2755 POL Rybnik 01:20:32:17 02:56:38:09 4:40 12.90 04:39:08:55
171
BURSKA Anna
2407 POLSKA Knurówp 01:38:47:84 03:36:31:91 5:18 11.32 05:17:59:00

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU