Bike Atelier MTB Maraton 2017

Ustroń, Polska
30.09.2017

Wyniki

Family 19 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
NOGOWCZYK Patryk
1815 Wisla 2:16 26.76 00:42:52:69
2
GONDRO Dominik
1192 POL Konopiska 2:17 26.39 00:43:22:75
3
HAZUKA Arkadiusz
1654 POL Szare 2:18 26.03 00:43:31:48
4
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1528 POL Libiąż 2:24 25.00 00:45:20:86
5
PRICOP Mikołaj
Klub Kolarski Świerklany
2291 POL Rybnik 2:28 24.36 00:46:50:05
6
ŁYSOŃ Marcin
2716 POL Kęty 2:29 24.36 00:46:58:11
7
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
1937 POL Żory 2:30 24.05 00:47:23:31
8
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
2325 POL Rybnik 2:30 24.05 00:47:23:51
9
PYSZNY Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1625 POL Rybnik 2:30 24.05 00:47:24:34
10
WOJAKIEWICZ Kacper
1297 POL Goczałkowice-Zdrój 2:30 24.05 00:47:25:38
11
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1748 POL Rybnik 2:31 23.75 00:47:47:54
12
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1383 POL Rybnik 2:34 23.46 00:48:33:10
13
HUBCZYK Dawid
2740 POLSKA Ustroń 2:41 22.35 00:50:53:24
14
ORIAN Adrian
2724 POLSKA Zdzieszowice 2:41 22.35 00:50:54:88
15
TOKARSKA Milena
1430 POL Łazy 2:41 22.35 00:50:56:16
16
SMUDA Mateusz
1086 POL Świerklaniec 2:44 22.09 00:51:43:71
17
CZUBA Mateusz
1655 POL Bytom 2:46 21.84 00:52:27:40
18
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Częstochowa
1062 POL Korwinów 2:48 21.59 00:52:58:56
19
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
2015 POL Pyskowice 2:48 21.35 00:53:06:06
20
KUPCZYK Karol
Uks Katolik Częstochowa
2696 POL Częstochowa 2:51 21.11 00:54:00:90
21
WÓJCIK Igor
Żory
1170 POL Żory 2:53 20.88 00:54:39:31
22
GAJDZIK Julia
Klub Kolarski Świerklany
1557 POL Mikołów 2:53 20.88 00:54:42:46
23
KOCUR Franciszek
2794 POL Pszczyna 2:56 20.43 00:55:40:63
24
URBAŚ Mikołaj
2280 POL Jaworze 2:58 20.21 00:56:21:52
25
KROS Aleksander
1799 POL Kraków 3:01 20.00 00:57:12:13
26
BISKUP Julia
Gk Viktoria Rybnik
1614 POL Rybnik 3:06 19.39 00:58:41:24
27
ŁAPIN Mateusz
Rafako Orbea Mtb Team
1792 POL Racibórz 3:06 19.39 00:58:41:36
28
BARTOSIEWICZ Dominik
Febys Bike Team
1301 POL Zabrze 3:06 19.39 00:58:41:93
29
PAWŁOWSKA Maria
Cst/hardbike / Gimnazjum Nr 1 Ustroń
2729 POL Ustroń 3:09 19.00 00:59:49:37
30
NOSOWICZ Janek
Nososo Team
2175 POL Istebna 3:10 19.00 01:00:03:70
31
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1725 POL Żory 3:11 19.00 01:00:16:70
32
MORAWSKA Matylda
Bike Atelier Team
1112 POL Dąbrowa Górnicza 3:15 18.45 01:01:30:89
33
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
2795 POL Gliwice 3:16 18.45 01:01:53:41
34
GRIGORIEW Mikołaj
1873 POL Bytom 3:16 18.45 01:01:54:82
35
ZIAJSKA Amelia
2747 POLSKA Katowice 3:17 18.27 01:02:09:76
36
KORONA Lena
2796 POL Gliwice 3:17 18.27 01:02:15:20
37
SŁAWSKI Maksymilian
Silesia Technika & Isocar Team
2411 POL Chorzów 3:18 18.27 01:02:33:40
38
KOWALEWSKA Martyna
2502 POL Toszek 3:20 18.10 01:03:13:24
39
NOSOWICZ Antek
Nososo Team
2708 POL Istebna 3:20 18.10 01:03:17:71
40
KOŻUSZEK Szymon
2413 Gliwice 3:22 17.92 01:03:39:35
41
BERNAŚ Kamil
2290 POLSKA Sosnowiec 3:23 17.76 01:04:05:97
42
BOŃCZYK Adam
2306 POL Zabrze 3:23 17.76 01:04:09:84
43
SUDER Stanisław
Gouranga Team
2669 POL Kraków 3:23 17.76 01:04:12:37
44
PIASECKA Emilia
Bbriderz.pl
1545 POL Bielsko-Biała 3:24 17.76 01:04:17:69
45
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
1055 POL Żory 3:24 17.76 01:04:27:39
46
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
2034 POL Częstochowa 3:30 17.27 01:06:15:91
47
SIKORA Bartosz
1237 POL Chorzów 3:30 17.12 01:06:20:91
48
WALKIEWICZ Maksymilian
Sutricon Kratka Mtb Team
1615 POL Dąbrowa Górnicza 3:30 17.12 01:06:22:28
49
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1600 POL Rybnik 3:32 16.96 01:06:59:69
50
WOLAK Michał
Nudel Team
1375 POL Katowice 3:37 16.67 01:08:36:27
51
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
2032 POL Częstochowa 3:41 16.38 01:09:45:21
52
KŁOS Klaudia
2786 POL Piaszczyna 3:42 16.24 01:09:59:85
53
TĘCZA Ksawery
Sp 10 Dąbrowa Górnicza
1795 POL Dąbrowa Górnicza 3:45 15.97 01:11:12:05
54
BERNAŚ Natalia
2800 POLSKA Dąbrowa Górnicza 3:47 15.97 01:11:34:11
55
KOŁPACZKIEWICZ Kamil
2700 POL Gliwice 3:49 15.70 01:12:20:37
56
GUZIK Joanna
2320 POL Sosnowiec 4:01 14.96 01:16:18:75
57
GĘBCZYŃSKI Wojciech
2748 POL Jastrzębie-Zdrój 4:02 14.96 01:16:24:51
58
MRÓZ Adam
2658 POL Sosnowiec 4:05 14.73 01:17:17:60
59
LAZAR Madhava
Gauranga Team
2670 USA Virginia 4:08 14.62 01:18:14:38
60
OLSZAK Igor
1698 Ustroń 4:12 14.39 01:19:29:63
61
ORIAN Maria
2725 POLSKA Zdzieszowice 4:12 14.29 01:19:35:28
62
NOWAK Jakub
2745 Siemianowice Śląskie 4:18 13.97 01:21:25:07
63
TYSZKOWSKA Katarzyna
1206 POL Tychy 4:21 13.77 01:22:32:25
64
GAJDA Anna
2717 POLSKA Gliwice 4:22 13.77 01:22:44:95
65
DRABIK Paulina
1684 POLSKA Katowice 4:47 12.58 01:30:46:09
66
RASIŃSKI Cezary
Goranga Team
2642 Klecza Górna 5:06 11.80 01:36:39:16
67
KALECIŃSKA Olga
2739 POL Wrocław 5:27 11.05 01:43:26:00

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU