Bike Atelier MTB Maraton 2017

Ustroń, Polska
30.09.2017

Wyniki

Pro 50 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
NEUMANN Michał
Romet Factory Team
2697 POL Siemianowice Śląskie 00:43:51:07 01:16:45:62 2:11 27.63 02:16:37:52
2
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:55:80 01:19:40:39 2:12 27.27 02:18:26:62
3
ZOŃ Mateusz
Trek-Velonews.pl
1002 POL Żywiec 00:45:41:37 01:19:47:89 2:14 26.92 02:20:19:34
4
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 00:45:33:26 01:19:50:38 2:15 26.81 02:21:11:40
5
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy 00:46:54:76 01:23:12:27 2:18 26.14 02:24:31:45
6
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 00:47:14:48 01:23:16:48 2:18 26.14 02:24:32:81
7
GRUDZIEŃ Krzysztof
2007 POL Ustroń 00:45:24:25 01:21:06:72 2:18 26.14 02:24:48:22
8
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2520 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:25:47 01:21:48:21 2:19 26.03 02:25:06:67
9
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 00:43:42:26 01:16:58:48 2:19 26.03 02:25:09:24
10
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 00:48:31:39 01:20:56:02 2:19 26.03 02:25:24:35
11
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
1398 POL Katowice 00:47:27:67 01:23:40:57 2:19 25.93 02:25:37:74
12
STĘPIEŃ Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzisław Śląski 00:47:17:60 01:23:44:71 2:19 25.93 02:25:38:40
13
GALMAN Adam
2790 POL Gliwice 00:48:29:11 01:25:20:39 2:21 25.71 02:27:12:98
14
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 00:48:00:86 01:24:12:53 2:21 25.71 02:27:13:55
15
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 00:48:17:76 01:24:57:02 2:22 25.51 02:28:04:11
16
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
1512 POL Siemianowice Śląskie 00:47:53:02 01:24:19:01 2:22 25.51 02:28:05:24
17
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 00:47:48:74 01:24:58:88 2:22 25.51 02:28:24:63
18
MITRĘGA Patryk
Taurus30 Cycling Team
2638 POL Brenna 00:46:28:65 01:23:17:74 2:22 25.40 02:28:42:28
19
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 00:47:19:73 01:23:46:99 2:23 25.30 02:29:07:19
20
MUSIAŁEK Mariusz
Mm Bike Team
1007 POL Piekary Śląskie 00:48:53:59 01:25:39:48 2:24 25.10 02:30:35:61
21
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike Team
1806 POL Sosnowiec 00:48:19:01 01:25:20:86 2:24 25.10 02:30:37:80
22
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
2785 POL Ustroń 00:48:05:81 01:26:05:23 2:25 24.90 02:31:37:72
23
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 00:48:29:90 01:26:36:58 2:25 24.90 02:32:03:95
24
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 00:50:23:82 01:28:09:80 2:25 24.90 02:32:04:89
25
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1030 POL Jastrzębie-Zdrój 00:49:17:30 01:27:05:85 2:26 24.71 02:33:07:69
26
ATŁAS Filip
Pia Cfo
2634 POL Sosnowiec 00:47:48:04 01:26:04:70 2:27 24.61 02:33:44:83
27
BYDLIŃSKI Maciej
Team Mb / Poc Division
2702 POL Ustroń 00:48:53:78 01:27:10:84 2:27 24.51 02:33:58:50
28
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 00:50:33:98 01:28:55:60 2:27 24.51 02:34:09:25
29
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 00:50:13:10 01:28:25:51 2:27 24.51 02:34:10:67
30
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 00:49:16:90 01:27:25:38 2:27 24.51 02:34:11:77
31
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 00:48:13:81 01:23:48:45 2:28 24.51 02:34:24:30
32
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 00:48:33:40 01:26:30:07 2:28 24.42 02:34:41:19
33
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2486 POL Jastrzębie Zdrój 00:49:44:70 01:28:49:47 2:28 24.42 02:34:47:03
34
PODLEŚNY Marian
1660 Świerklany 00:50:01:65 01:29:01:21 2:29 24.23 02:35:49:35
35
SIKORSKI Jakub
Sikorski Team
2140 POL Modlnica 00:47:30:75 01:24:53:70 2:29 24.23 02:35:49:45
36
FRANKIEWICZ Roman
2164 POL Zabrze 00:49:53:02 01:29:19:45 2:30 24.14 02:36:32:99
37
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 00:49:23:62 01:28:16:62 2:30 24.14 02:36:42:11
38
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 00:50:11:53 01:29:17:50 2:30 24.14 02:36:42:50
39
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 00:50:11:28 01:29:17:96 2:30 24.14 02:36:43:16
40
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike Team
1807 POL Sosnowiec 00:49:25:46 01:28:28:42 2:30 24.14 02:36:43:39
41
SEMER Wojciech
Gomola Trans Airco
2789 POL Jaworze 00:51:46:23 01:31:14:47 2:31 23.95 02:37:35:69
42
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 00:51:01:53 01:30:35:94 2:31 23.95 02:37:52:28
43
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1574 POL Ruda Sl 00:50:14:70 01:29:35:49 2:31 23.86 02:38:20:80
44
MAJCHRZYK Marcin
Studio Sport Rybnik
2783 POL Knurów 00:50:46:61 01:29:39:53 2:32 23.68 02:39:19:08
45
SOWA Karolina
1996
2625 POL Bosutów 00:51:32:46 01:31:00:54 2:33 23.60 02:40:07:11
46
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 00:52:33:82 01:32:15:31 2:34 23.42 02:41:19:85
47
CHOJNACKI Jakub
Chojnacki Mtb Team
1613 POL Zawiercie 00:51:19:68 01:31:39:66 2:35 23.33 02:41:47:19
48
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 00:51:21:93 01:31:40:74 2:35 23.25 02:42:18:49
49
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 00:51:51:81 01:34:53:12 2:38 22.91 02:44:58:29
50
HAPEK Andrzej
1765 POL Jaworzno 00:52:24:33 01:33:12:01 2:38 22.91 02:44:58:57
51
LUBAS Marek
1846 POL Tarnowskie Góry 00:51:58:22 01:33:00:64 2:38 22.83 02:45:36:68
52
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 00:53:06:09 01:34:34:89 2:38 22.83 02:45:38:20
53
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1031 POL Wodzisław Śl. 00:53:25:58 01:33:43:82 2:39 22.74 02:46:15:81
54
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 00:51:57:20 01:33:20:90 2:40 22.58 02:47:18:66
55
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 00:53:46:64 01:35:40:66 2:41 22.50 02:48:10:86
56
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:43:78 01:41:10:80 2:42 22.26 02:49:36:20
57
LASKOWSKI Michał
Agh Cycling Team
1717 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:01:40 01:39:19:59 2:43 22.18 02:50:14:74
58
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
2218 POL Bielsko-Biała 00:55:27:01 01:38:34:24 2:43 22.11 02:50:47:24
59
KAGOŃ Damian
Leder Fox Mtb Team
2425 POL Mikołów 00:55:13:53 01:38:55:59 2:44 22.03 02:51:21:18
60
OCHOŃSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 00:54:32:68 01:36:09:88 2:44 22.03 02:51:29:29
61
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski
2331 POL Kraków 00:56:02:65 01:38:08:86 2:44 22.03 02:51:34:47
62
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 00:54:28:06 01:37:07:80 2:45 21.95 02:52:16:58
63
KOŁODZIEJ Jacek
Team Gomola
2804 POLSKA Mikołów 00:55:46:88 01:38:55:19 2:51 21.14 02:52:41:42
64
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
2249 POL Zawiercie 00:54:38:43 01:38:27:78 2:46 21.80 02:53:20:75
65
KOTWICA Damian
Bikehead
1323 POL Katowice 00:56:59:04 01:39:38:55 2:46 21.72 02:54:03:83
66
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1267 POL Zawiercie 00:55:59:22 01:39:23:58 2:47 21.65 02:54:39:86
67
RAKOCZY Rafał
40 Latek Tychy
2187 POL Tychy 00:55:56:33 01:38:11:04 2:47 21.65 02:54:41:20
68
MATANIAK Tomasz
Bbriderz
2787 POL Bielsko-Biała 00:51:58:84 01:33:21:45 2:47 21.65 02:54:52:68
69
OPALA Sebastian
Garfield Racing
1704 POL Częstochowa 00:57:01:70 01:40:55:92 2:48 21.43 02:56:06:77
70
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 00:56:58:42 01:40:32:56 2:48 21.43 02:56:07:83
71
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Team
2431 POL Jastrzębie Zdrój 00:55:59:61 01:39:41:74 2:48 21.43 02:56:08:75
72
WRÓBEL Robert
Agr-Victoria Hażlach
2712 POL Cieszyn 00:55:23:23 01:39:28:57 2:49 21.36 02:56:46:85
73
KOSZOREK Bartosz
1992 POL Kraków 00:55:45:98 01:39:18:33 2:49 21.36 02:56:57:41
74
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1570 POL Rybnik 00:55:44:37 01:40:29:51 2:50 21.28 02:57:41:23
75
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 00:53:16:66 01:36:58:80 2:50 21.28 02:57:42:84
76
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 00:48:14:08 01:39:06:15 2:50 21.21 02:57:57:83
77
DUDA Dawid
Ostro W Palnik
1796 POL Bielsko-Biała 00:55:21:04 01:39:06:00 2:50 21.21 02:58:10:78
78
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
2778 POL Dabrowa Gornicza 00:55:24:04 01:40:42:99 2:50 21.21 02:58:16:17
79
MAREK Maciej
2714 POL Suszec 00:55:37:50 01:40:28:45 3:18 18.27 03:00:44:00
80
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 00:55:45:82 01:40:23:69 3:18 18.21 03:00:56:62
81
JAREK Wojciech
1718 POL Rokitno Szlacheckie 00:57:51:32 01:44:57:35 3:18 18.21 03:01:09:61
82
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
2803 POL Żytna 00:55:43:97 01:40:51:90 3:19 18.15 03:01:39:85
83
ŻEBROWSKI Dawid
Mtb Kyndra Klub
2489 POL Jastrzębie Zdrój 00:58:30:99 01:43:35:71 3:20 18.03 03:03:01:59
84
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:41:18 01:42:39:53 2:55 20.66 03:03:04:56
85
JEKEL Marcin
1152 POL Katowice 01:00:14:97 01:46:48:48 3:20 18.03 03:03:13:66
86
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 00:58:02:29 01:46:17:99 3:20 18.03 03:03:16:75
87
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 00:55:19:72 01:41:53:07 3:22 17.86 03:04:59:71
88
HANTULIK Adam
2071 POL Tychy 00:59:28:20 01:45:03:07 3:24 17.68 03:06:18:40
89
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1575 POL Bukowno 01:00:27:41 01:47:04:02 3:24 17.63 03:06:59:10
90
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:34:25 01:45:28:23 3:24 17.63 03:06:59:87
91
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 01:00:28:64 01:48:24:76 3:25 17.57 03:07:46:68
92
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
2389 POL Bielsko-Biała 00:59:29:59 01:45:21:27 3:25 17.57 03:07:47:39
93
BRDYŁA Filip
2704 POL Brzeszcze 01:00:35:84 01:46:42:35 3:26 17.52 03:08:39:05
94
BIERYT Zbyszek
Jas-Kółka
2648 POL Pawlowice 01:00:16:23 01:47:32:69 3:26 17.46 03:08:45:92
95
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 01:13:24:58 01:55:11:25 3:27 17.41 03:09:30:82
96
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2057 POL Ruda Śląska 00:55:35:47 01:38:55:95 3:27 17.41 03:09:31:70
97
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
2282 POL Tychy 01:00:14:35 01:48:53:35 3:28 17.35 03:10:03:73
98
CZECHOWSKI Darek
2744 POL Sosnowiec 00:57:17:34 01:44:12:76 3:28 17.35 03:10:12:33
99
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:07:18:97 01:52:29:33 3:30 17.24 03:11:36:00
100
BÄRENFÄNGER Lauritz
2746 GER Ustroń 01:01:45:58 01:49:05:41 3:30 17.24 03:11:40:20
101
KRZYŻOWSKI Karol
2726 POL Bojszowy 00:59:47:13 01:45:10:32 3:30 17.19 03:11:47:50
102
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2469 POL Palowice 01:01:32:03 01:49:37:57 3:30 17.19 03:11:57:19
103
BRONKOWSKI Paweł
2752 POL Będzin 01:00:26:92 01:49:00:37 3:30 17.19 03:12:05:26
104
GLITA Piotr
2121 POL Bytom 00:59:37:49 01:47:35:76 3:30 17.19 03:12:13:78
105
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:01:43:37 01:48:38:71 3:32 17.03 03:13:36:92
106
MAJOR Krzysztof
Porsche Interauto Polska Cfo Team
2061 POL Dąbrowa Górnicza 01:01:55:07 01:51:59:16 3:34 16.87 03:15:32:97
107
STOPCZYŃSKI Tomasz
Punk Terror Mtb Team
1700 POL Brzeszcze 01:02:42:90 01:52:03:40 3:34 16.82 03:15:56:20
108
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska Team
2189 POL Piekary Slaskie 01:00:11:09 01:48:59:14 3:35 16.77 03:16:36:74
109
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 01:01:58:63 01:52:20:72 3:35 16.77 03:16:39:53
110
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:30:61 01:51:06:57 3:35 16.77 03:16:45:76
111
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1583 POL Katowice 01:03:11:15 01:51:54:66 3:35 16.77 03:16:50:46
112
PAWLICZAK Paweł
2268 POL Piekary Śląskie 01:02:30:18 01:52:05:58 3:35 16.77 03:17:00:42
113
PISKORNIK Marek
2447 POL Wisła 01:01:29:72 01:49:47:42 3:36 16.72 03:17:38:94
114
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 01:00:25:30 01:48:42:30 3:36 16.67 03:17:42:65
115
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:03:12:09 01:52:04:71 3:36 16.67 03:17:46:90
116
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 01:01:12:77 01:49:43:98 3:36 16.67 03:17:47:74
117
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 01:03:41:93 01:54:23:76 3:38 16.57 03:18:56:71
118
BERGER Jurek
1037 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:47:96 01:56:13:72 3:38 16.57 03:19:00:23
119
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 01:04:12:86 01:53:45:89 3:38 16.57 03:19:00:92
120
PIECZYRAK Wojciech
1156 POL Katowice 01:03:33:64 01:52:58:49 3:38 16.57 03:19:14:97
121
SZYMIEC Szymon
1706 POL Gliwice 01:00:52:85 01:49:16:77 3:39 16.52 03:19:56:20
122
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 00:58:20:63 01:48:30:41 3:40 16.37 03:21:30:79
123
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 01:01:07:84 01:50:01:17 3:40 16.37 03:21:32:90
124
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:03:49:76 01:54:53:93 3:41 16.37 03:21:52:01
125
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1327 POL Sosnowiec 01:03:31:29 01:51:00:11 3:41 16.32 03:22:10:72
126
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:40:91 01:53:23:79 3:41 16.32 03:22:20:13
127
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:01:46:17 01:50:18:47 3:41 16.32 03:22:20:57
128
SUFIN Jacek
Gomola Trans Airco
2630 POL Gliwice 01:03:10:24 01:57:03:50 3:42 16.27 03:22:44:16
129
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 01:04:00:11 01:57:00:00 3:42 16.27 03:22:50:00
130
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:03:36:04 01:56:03:42 3:43 16.18 03:23:51:74
131
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2058 POL Mikołów 01:05:05:02 01:59:38:87 3:43 16.18 03:23:55:17
132
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1092 POL Kraków 01:02:41:67 01:54:01:61 3:43 16.18 03:23:56:23
133
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 01:05:16:60 01:55:12:22 3:44 16.08 03:24:59:13
134
ZOGŁOWEK Zbigniew
Bsr Team Bytom
1997 POL Bytom 01:05:28:92 01:55:37:36 3:44 16.08 03:25:02:39
135
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 01:00:45:60 01:50:31:15 3:44 16.08 03:25:14:55
136
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 01:07:19:89 02:00:02:61 3:47 15.90 03:27:47:15
137
FORAJTER Marcin
Luxtorpeda Czerwionka
2471 POL Czerwionka-Leszczyny 01:01:39:80 01:48:28:37 3:47 15.90 03:27:48:17
138
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:05:54:55 01:57:48:17 3:47 15.85 03:27:56:58
139
PROCNER Andrzej
2782 POL Wisła 01:11:24:23 02:01:26:89 3:48 15.85 03:28:06:85
140
KORZAN Marek
Jaworze Xc
2707 POL Jaworze 01:06:52:90 01:58:39:11 3:48 15.80 03:28:56:30
141
WOJTYŁA Józef
Lks Pogórze
2706 POL Pogórze 01:06:45:67 01:59:28:79 3:48 15.80 03:28:56:79
142
ŁUCZAK Przemysław
2173 POL Ruda Śląska 01:04:31:50 01:53:10:78 3:50 15.71 03:29:58:54
143
ZIACH Mariusz
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
2192 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:42:48 01:46:39:95 3:51 15.63 03:30:56:84
144
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
2068 POL Opole 01:07:11:51 01:59:06:30 3:51 15.63 03:31:04:15
145
KORZENIOWSKI Łukasz
Korzeń Jedzie
2333 POL Sosnowiec 01:04:25:14 01:56:49:82 3:51 15.63 03:31:29:78
146
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
1822 POL Będzin 01:04:01:78 01:56:57:64 3:52 15.54 03:32:11:60
147
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
2655 POL Skoczów 01:08:03:90 02:00:17:97 3:52 15.54 03:32:15:89
148
DĄBROWSKI Paweł
2715 POL Katowice 01:05:18:82 01:59:26:60 3:53 15.49 03:33:11:88
149
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 01:24:31:25 02:10:57:78 3:53 15.45 03:33:29:63
150
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 01:05:51:66 01:58:20:26 3:56 15.32 03:35:27:35
151
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 01:08:35:51 02:01:15:60 3:56 15.32 03:35:29:39
152
ZIEMBA Piotr
1699 Pszczyna 01:10:08:31 02:04:25:75 3:56 15.28 03:35:42:81
153
STUDNIK Grzegorz
Mo Cuishle
1127 POL Rybnik 01:17:00:93 02:11:26:50 3:56 15.28 03:35:49:08
154
FASTRIOK Marek
Febys Bike Team
2718 POL Zabrze 01:09:29:56 02:02:42:88 3:59 15.07 03:39:04:92
155
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:21:35 01:57:50:07 3:60 15.07 03:39:11:98
156
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:11:01:93 02:05:24:73 3:60 15.03 03:39:40:45
157
KULIŃSKI Michał
Bike.expert.serwis Częstochowa
1143 POL Częstochowa 01:07:35:09 02:03:36:81 3:60 15.03 03:39:40:61
158
STROKOSZ Dariusz
2832 POL Szczerbice 01:02:53:88 02:06:37:46 4:02 14.91 03:41:23:39
159
SELETYN Artur
2522 POL Rybnik 01:10:34:90 02:04:49:78 4:04 14.75 03:43:39:15
160
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1897 POL Opole 01:11:08:31 02:03:40:78 4:05 14.71 03:44:10:21
161
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
2564 POL Ustron 01:12:29:81 02:08:30:78 4:05 14.71 03:44:14:23
162
GÓRKIEWICZ Jerzy
2484 POL Dzierżoniów 01:08:14:74 02:02:00:36 4:08 14.59 03:46:25:74
163
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 01:15:11:49 02:08:03:49 4:08 14.55 03:46:55:75
164
KWIATOŃ Tomasz
2419 POL Pawłowice 01:07:40:33 02:06:22:68 4:10 14.40 03:49:03:73
165
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:17:37 02:06:08:21 4:12 14.32 03:50:19:72
166
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Mtb Section
1097 POL Jastrzębie-Zdrój 01:08:31:57 02:14:09:80 4:12 14.32 03:50:20:58
167
BARSZCZEWSKI Andrzej
Ks "koziołek"
2094 POL Kędzierzyn-Koźle 01:06:14:17 02:06:27:73 4:12 14.29 03:50:52:10
168
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:12:58:09 02:12:47:78 4:12 14.29 03:50:55:18
169
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:01:10 02:07:23:75 4:12 14.29 03:50:58:92
170
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 01:12:25:77 02:12:05:79 4:13 14.25 03:51:48:00
171
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 01:13:44:12 02:12:50:67 4:13 14.25 03:51:53:26
172
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory 01:12:24:69 02:12:03:72 4:14 14.21 03:51:55:37
173
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 01:10:51:60 02:07:33:80 4:15 14.18 03:53:03:44
174
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2468 POL Katowice 01:10:57:48 02:06:42:27 4:15 14.14 03:53:18:67
175
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
2731 POL Bibice 01:14:00:63 02:15:58:78 4:19 13.96 03:56:40:66
176
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
2398 POL Zawiercie 00:58:34:53 01:57:11:07 4:19 13.92 03:56:59:41
177
SKRZYPCZAK Tomasz
2788 POLSKA Bytom 01:20:36:16 02:18:21:72 4:19 13.89 03:57:22:39
178
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 01:15:56:73 02:14:56:54 4:21 13.82 03:58:42:73
179
DUDA Przemysław
1888 POL Pszczyna 01:15:08:08 02:13:59:80 4:26 13.58 04:03:00:50
180
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 01:22:49:80 02:19:47:17 4:27 13.48 04:04:41:87
181
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 01:22:50:98 02:19:45:71 4:27 13.48 04:04:43:44
182
KANDZIORA Andrzej
Activa Team Www.rower.com.pl
2237 POL Ruda Slaska 01:21:10:46 02:20:46:80 4:29 13.41 04:05:42:47
183
UCHMAN Wojciech
1486 POL Katowice 01:30:37:78 02:28:00:76 4:36 13.06 04:12:27:31
184
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:31:37 02:34:01:81 4:37 13.00 04:13:45:42
185
STRZĄDAŁA Grzegorz
2531 POL Gołkowice 01:09:35:15 02:35:05:51 4:41 12.85 04:16:56:68
186
KOCZY Piotr
1535 POL Rybnik 01:09:19:98 02:15:02:79 4:53 12.30 04:28:05:13
187
BUGAJSKI Przemysław
1767 POL Sosnowiec 01:10:19:46 02:08:59:33 4:15 14.18 04:32:51:00
188
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:25:56:36 02:33:26:78 4:60 12.04 04:34:13:43
189
FLOREK Mariusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2632 POL Zdzieszowice 01:14:50:19 02:11:43:97 4:19 13.92 04:36:42:00
190
ZASUCHA Tomasz
2640 POL Katowice 01:23:51:92 02:34:29:79 5:16 11.41 04:49:18:46
191
DUBELSKI Aleksy
2721 POLSKA Warszawa 01:29:27:39 02:45:15:79 5:16 11.41 04:49:19:34
192
PŁOSZEK Jarek
Thp Team Ii
1675 POL Wyry 01:27:43:85 02:39:32:48 5:18 11.32 04:51:19:66

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU