II Bieg Paprocański

Paprocany, Tychy, Polska
08.10.2017

Wyniki

Bieg 6,2km 6km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas netto min/km km/h Czas końcowy
1
HETMAN Radosław
Grupa Nomax
315 Jaworzno 00:22:46:81 3:52 15.38 00:22:46:81
2
LEDWOŃ Paweł
313 Tychy 00:24:02:06 4:05 14.63 00:24:02:06
3
KNOPEK Bartłomiej
86 Bieruń 00:24:29:08 4:09 14.63 00:24:29:08
4
STOPA Michał
33 Tychy 00:25:18:90 4:18 13.95 00:25:18:90
5
STROIŃSKI Kamil
227 Tychy 00:25:21:34 4:14 14.29 00:25:21:34
6
DROGOSZ Damian
Crazy Runners
237 Czechowice-Dziedzice 00:25:28:58 4:19 13.95 00:25:28:58
7
GREGORCZYK Marcin
Bbl Mikołów
28 Mikołów 00:25:32:74 4:20 13.95 00:25:35:87
8
SKOWROŃSKI Szymon
Bsfz
113 Tychy 00:25:38:45 4:21 13.95 00:25:39:46
9
KOSTELIK Mariusz
247 00:25:59:03 4:21 13.95 00:26:00:07
10
PYTLARZ Wojtek
Goniacka Team
293 Bielsko-Biała 00:26:00:09 4:25 13.64 00:26:00:09
11
PAWŁOWSKI Tomasz
136 Dąbrowa Górnicza 00:26:20:10 4:28 13.33 00:26:20:10
12
HERNAS Kamil
Team Papry 20
46 Tychy 00:26:23:71 4:28 13.33 00:26:23:71
13
BARAŃSKI Bogusław
205 00:26:24:25 4:25 13.64 00:26:24:25
14
KRZYŻOWSKI Maciej
13 Tychy 00:26:46:43 4:32 13.33 00:26:47:43
15
JARCZOK Zdzichu
Wkurw_Team
213 Pszczyna 00:26:49:94 4:35 13.04 00:27:02:31
16
POTOCZNY Mirek
221 Jaworzno 00:27:05:41 4:36 13.04 00:27:08:51
17
KRÓL Kamil
Wataha Czerwonego Kapturka
214 Mysłowice 00:27:20:83 4:38 13.04 00:27:20:83
18
KONIECZNY Sławomir
103 Lędziny 00:27:29:69 4:39 13.04 00:27:29:69
19
PLUTA Dariusz
171 Jaworzno 00:27:32:38 4:41 12.77 00:27:39:03
20
KUREK Łukasz
253 Tychy 00:27:22:95 4:41 12.77 00:27:39:93
21
OLEJNIK Franciszek
Pe
84 Imielin 00:27:17:79 4:41 12.77 00:27:39:95
22
HOŁYŃSKI Tomasz
Sokół Knurów
236 Knurów 00:27:27:09 4:42 12.77 00:27:44:63
23
STASIAK Mirosław
Rockwell Automation
92 Gliwice 00:27:47:69 5:59 10.00 00:27:47:69
24
MUSZYŃSKI Piotr
140 Bieruń 00:27:49:65 4:43 12.77 00:27:49:65
25
PETELCZYC Piotr
Piter Elmax
168 Tychy 00:27:53:07 4:44 12.77 00:27:55:18
26
SAGANOWSKI Marcin
Ads Masna Krytyczna
193 Tychy 00:27:57:50 4:44 12.77 00:27:57:50
27
KALEMBA Magdalena
291 Bielsko-Biała 00:27:48:71 4:44 12.77 00:27:58:48
28
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
273 Tychy 00:28:07:96 4:47 12.50 00:28:16:65
29
WŁODARCZYK Dawid
110 Katowice 00:28:39:26 4:52 12.24 00:28:42:93
30
KOVALCHUK Andrii
777
192 Zhitomir 00:28:45:32 4:54 12.24 00:28:57:66
31
SZYNIEC Marcin
109 Tychy 00:28:54:86 4:54 12.24 00:28:58:51
32
KUBERA Dawid
216 Tychy 00:29:03:00 4:55 12.24 00:29:05:55
33
FIREK Sandra
Trek Bielsko-Biała
55 Bielsko-Biała 00:29:08:03 4:56 12.24 00:29:08:03
34
LEWANDOWSKI Tomasz
311 Tychy 00:29:05:63 4:58 12.00 00:29:20:07
35
ZIMNIK Marek
123 Tychy 00:29:18:77 4:60 12.00 00:29:31:66
36
CHOJNA Tomasz
Jutro Też Wam Uciekniemy
185 Bielsko-Biała 00:29:20:87 4:60 12.00 00:29:32:24
37
GANSZCZYK Jan
95 Mysłowice 00:29:24:96 4:60 12.00 00:29:33:21
38
KOZŁOWSKI Łukasz
270 Tychy 00:29:36:94 5:03 12.00 00:29:49:31
39
PROŃ Adam
Ipronman
97 Katowice 00:29:56:80 5:04 11.76 00:29:56:80
40
SŁOMIANY Ryszard
72 Dąbrowa Górnicza 00:29:59:61 5:05 11.76 00:30:03:29
41
OPRZONDEK Piotr
258 Tychy 00:30:05:65 5:07 11.76 00:30:15:38
42
PUCHAJDA Monika
316 Oświęcim 00:30:19:90 5:08 11.76 00:30:19:90
43
BOROŃ Tomek
Runhogs Tychy
22 Tychy 00:30:24:46 5:09 11.76 00:30:24:98
44
ZIOŁA Sebastian
54 Tychy 00:30:19:32 5:09 11.76 00:30:25:97
45
OLEJARZ Piotr
59 Tychy 00:30:17:10 5:09 11.76 00:30:27:95
46
CUPAK Katarzyna
Team Papry 20
36 Tychy 00:30:24:88 5:09 11.76 00:30:29:06
47
PULIDO Eder
308 Miasto Meksyk 00:30:09:91 5:09 11.76 00:30:29:51
48
JADASZ Adam
63 Mikołów 00:30:30:96 5:10 11.54 00:30:30:96
49
SOŁTYSIK Przemek
Team Papry 20
58 Tychy 00:30:25:45 5:10 11.54 00:30:32:46
50
KOSTRZEWSKI Mariusz
277 Mysłowice 00:30:21:71 5:10 11.54 00:30:34:08
51
KOWALSKI Marcin
Warsztat Formy
102 Tychy 00:30:32:41 5:10 11.54 00:30:34:49
52
BASĄG Paweł
155 Dąbrowa Górnicza 00:30:11:36 5:10 11.54 00:30:35:52
53
SZLĘZAK Piotr
322 Kobiór 00:30:32:78 5:11 11.54 00:30:41:03
54
BORCZ Tomasz
Zagłębie Dąbrowskie
266 Dąbrowa Górnicza 00:30:29:25 5:11 11.54 00:30:41:61
55
DUŻY Marcin
218 Bojszowy 00:30:44:99 5:12 11.54 00:30:47:08
56
WILCZYŃSKA Aneta
209 Jaworzno 00:30:40:04 5:13 11.54 00:30:53:44
57
LASOTA Rafał
Brooklyn Fans
35 Tychy 00:30:40:16 5:14 11.54 00:30:55:13
58
TOMALA Damian
111 --:--:--:-- 5:10 11.54 00:30:57:03
59
PIEKARCZYK Marcin
Speed Team Brzeszcze
131 Rajsko 00:30:47:23 5:15 11.54 00:31:00:61
60
ŁOJKO Oleg
257 Piasek 00:31:01:61 5:15 11.54 00:31:01:61
61
SZYJA Paulina
Padam Na Ryj Team
226 Tychy 00:31:00:62 5:16 11.32 00:31:06:81
62
PODEMSKA Dominika
326 Tychy 00:31:10:70 5:16 11.32 00:31:10:70
63
KOWALCZYK Piotr
Team Papry 20
190 Tychy 00:31:12:26 5:17 11.32 00:31:12:26
64
KOPROWSKA Kasia
Be Happy
323 Tychy 00:31:07:28 5:17 11.32 00:31:14:29
65
WĘGRZYNOWICZ Klaudia
Team Papry 20
159 Tychy 00:31:18:24 5:18 11.32 00:31:23:39
66
JURASZCZYK Dominika
Szkoda Nocy, Szkoda Dnia, Noc Jest Taka Krótka....
289 Żory 00:31:34:50 5:20 11.32 00:31:34:50
67
MĘDRALA Marek
Zet Sikorka
162 Tychy 00:31:38:53 5:21 11.32 00:31:38:53
68
KEMPA Adam
255 Mikołów 00:31:32:26 5:21 11.11 00:31:42:00
69
KRAWCZYK Kamil
40 Tychy 00:31:25:89 5:23 11.11 00:31:48:51
70
PŁÓCIENNIK Aleksandra
225 Tychy 00:31:51:03 5:23 11.11 00:31:51:03
71
SKRABAKA Marcin
Elmax
126 Tychy 00:31:28:28 5:23 11.11 00:31:53:07
72
GIL-OLEŚ Anna
269 Mysłowice 00:31:56:44 5:25 11.11 00:32:00:61
73
VENSLAUSKAS Dominika
184 Tychy 00:32:09:17 5:26 11.11 00:32:09:17
74
OCYLOK Adam
Chrono Service
78 Oświęcim 00:31:43:21 5:26 11.11 00:32:09:49
75
PODBIOŁ Zbigniew
145 Jankowice 00:32:05:99 5:27 11.11 00:32:13:68
76
GIEROSZKA Artur
Bwm
156 Katowice 00:31:58:74 5:27 11.11 00:32:14:73
77
GOŁĘBIOWSKI Piotrek
148 Chorzów 00:31:53:89 5:28 10.91 00:32:18:70
78
SZTURC Łukasz
301 Jaworzno 00:31:52:76 5:29 10.91 00:32:26:19
79
KRZEMIŃSKI Przemysław
152 Dąbrowa Górnicza 00:32:15:43 5:29 10.91 00:32:26:75
80
ORLIŃSKI Łukasz
Bwm
90 Tychy 00:32:26:83 5:29 10.91 00:32:26:83
81
NOWAK Sylwia
4 Tychy 00:32:26:21 5:29 10.91 00:32:27:72
82
SZAREK Rafał
25 Jaworzno 00:32:37:10 5:32 10.91 00:32:43:30
83
ŚWIĄTKOWSKI Dawid
282 Gliwice 00:32:20:63 5:32 10.91 00:32:44:81
84
BULENDA Radosław
Ruch Światło-Życie
101 Rydułtowy 00:32:50:18 5:34 10.71 00:32:57:85
85
POPIEL Marek
106 Orzesze 00:32:54:20 5:35 10.71 00:33:02:43
86
MUSZYŃSKA Bożena
139 Bieruń 00:32:59:22 5:35 10.71 00:33:03:89
87
MILER-WALCZAK Monika
215 Miedzyrzecze Dolne 00:32:54:05 5:36 10.71 00:33:07:45
88
PAMUŁA Wojciech
Dream Team
321 Kraków 00:32:56:10 5:36 10.71 00:33:08:96
89
DONIGIEWICZ Ewa
Zespół Szkół Nr 7 W Tychach
8 Tychy 00:33:08:94 5:36 10.71 00:33:09:97
90
JAGODZIŃSKA Magdalena
1988
207 Bielsko-Biała 00:32:54:84 5:37 10.71 00:33:12:93
91
WĘŻOWICZ Ewa
4Active Team
264 Skrzyszów 00:33:09:29 5:37 10.71 00:33:14:95
92
WLAZŁO Damian
286 Tychy 00:33:09:31 5:37 10.71 00:33:17:54
93
ZAZAKOWNY Kasia
Team Papry 20
204 Tychy 00:33:19:85 5:39 10.71 00:33:24:99
94
HAJDUCZEK Krzysztof
Wioter
132 Imielin 00:33:11:03 5:39 10.71 00:33:25:99
95
RYBARZ Artur
429 00:33:03:29 5:35 10.71 00:33:28:04
96
SIEWIERSKI Adam
51 Frydek 00:33:29:04 5:39 10.71 00:33:29:04
97
JUROWICZ Mariusz
45 Katowice 00:33:01:91 5:40 10.53 00:33:30:17
98
GAŁOWICZ Łukasz
77 Libiąż 00:33:12:81 5:41 10.53 00:33:37:56
99
CHOJNA Karolina
Jutro Też Wam Uciekniemy
180 Bielsko-Biała 00:33:28:34 5:41 10.53 00:33:37:56
100
LENART Sylwia
231 Tychy 00:33:24:10 5:41 10.53 00:33:38:04
101
NAWROCKI Adam
325 Siemianowice Śląskie 00:33:44:84 5:44 10.53 00:33:55:10
102
FERDEK Aleksandra
82 Tychy 00:33:55:63 5:44 10.53 00:33:58:18
103
DYBA Karolina
153 Tychy 00:33:32:33 5:45 10.53 00:34:04:21
104
NOREK-CISZAK Beata
154 Tychy 00:34:14:02 5:48 10.34 00:34:21:69
105
WOLNY Leszek
Stowarzyszenie Sportowe Tychy
414 Tychy 00:34:17:30 5:48 10.34 00:34:22:00
106
TRZECIAK Bartosz
260 Mikołów-Mokre 00:34:23:28 5:48 10.34 00:34:23:28
107
MACIĄGA Katarzyna
79 Chorzów 00:34:15:99 5:49 10.34 00:34:24:23
108
WALA Wioletta
256 Łaziska Górne 00:34:26:22 5:49 10.34 00:34:26:22
109
GIEDWIŁŁO Marta
31 Tychy 00:34:28:74 5:49 10.34 00:34:28:74
110
SZCZOTKA Monika
Crazy Runners
243 Czechowice-Dziedzice --:--:--:-- 5:46 10.34 00:34:32:27
111
ŚWIDOJĆ Adam
164 Tychy 00:34:27:44 5:51 10.34 00:34:41:32
112
JURECZKO Gabriela
248 Palowice 00:34:31:49 5:52 10.17 00:34:43:36
113
BRYŁA Dariusz
212 Tychy 00:34:26:28 5:52 10.17 00:34:45:85
114
BARTAS Agnieszka
Ista Biegamy
94 Katowice 00:34:29:79 5:52 10.17 00:34:46:82
115
KLIMKOWSKI Mariusz
Skipper
19 Tychy 00:34:06:59 5:53 10.17 00:34:49:35
116
OSYPIUK Monika
74 Tychy 00:34:24:13 5:53 10.17 00:34:51:38
117
BORGIEŁ Krzysztof
Rozbietamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
44 Czechowice-Dziedzice 00:34:39:80 5:55 10.17 00:35:05:48
118
TOMALA Dawid
Valeo
262 Osiek 00:30:30:87 5:56 10.17 00:35:11:04
119
BURDA Michał
Paneuropa
317 Mysłowice 00:34:51:82 5:57 10.17 00:35:13:96
120
CHRÓSZCZ Klaudia
Stabilio Domy Team
89 Bieruń 00:35:05:17 5:57 10.17 00:35:16:51
121
DĘBSKA Agnieszka
299 Katowice 00:35:00:51 5:58 10.00 00:35:19:01
122
KUCZEK Artur
261 Międzyrzecze 00:35:05:98 5:59 10.00 00:35:25:56
123
BORYCZKA Szymon
Zrirun
108 Międzyrzecze 00:35:07:97 5:59 10.00 00:35:27:03
124
KASPERCZYK Michał
284 00:35:27:48 5:55 10.17 00:35:27:48
125
SOWULA-MACIEJCZYK Weronika
246 Brzeszcze 00:35:28:54 5:59 10.00 00:35:29:08
126
OLBIŃSKI Mariusz
14 Tychy 00:35:01:15 5:60 10.00 00:35:33:55
127
OKOŃSKI Kazimierz
254 Tychy 00:35:33:28 6:02 10.00 00:35:44:12
128
TOMAN Aneta
Hrmax Zory
268 Żory 00:35:43:46 6:03 10.00 00:35:52:17
129
PIĄTKOWSKA Magdalena
30 Chorzów 00:35:35:14 6:03 10.00 00:35:53:64
130
ZAŁĘCKA Monika
Ruda Biega
18 Katowice 00:35:41:22 6:04 9.84 00:35:56:15
131
MAŁEK Marzena
Team Papry 20 / Irons Tychy
173 Tychy 00:35:51:95 6:04 9.84 00:35:57:11
132
GABICZ Krzysztof
87 00:35:38:75 5:60 10.00 00:35:57:25
133
JURASZCZYK Katarzyna
71 Żory 00:35:29:30 6:05 9.84 00:36:00:17
134
PIETRZYK Michał
298 Mikołów 00:36:04:68 6:05 9.84 00:36:04:68
135
OLIMSKI Fabian
Sokół Knurów
235 Knurów 00:35:48:16 6:05 9.84 00:36:05:74
136
SWĘD Aleksandra
300 Brzeszcze 00:36:08:65 6:06 9.84 00:36:11:20
137
NOWOCIN Patrycja
Brak
252 Gliwice 00:36:12:73 6:07 9.84 00:36:12:73
138
SEKTA Sławomir
Wkurw_Team
53 Kobielice 00:35:46:98 6:07 9.84 00:36:13:75
139
BRANDYS Krystyna
121 Pawłowice 00:36:05:46 6:07 9.84 00:36:17:28
140
BAUER Mirosław
167 Tychy 00:35:57:56 6:08 9.84 00:36:23:26
141
PLUDRA Michał
Bbl Mikołów
67 Mikołów 00:36:19:58 6:09 9.84 00:36:28:31
142
ZAWISZA Mariusz
174 Jaworzno 00:35:59:49 6:09 9.84 00:36:29:34
143
SZTURC Klaudia
249 Jaworzno 00:35:58:42 6:10 9.68 00:36:31:85
144
JEŻEWSKI Adam
Etisoft Running Team
197 Gliwice 00:36:41:88 6:11 9.68 00:36:41:88
145
GIZA Radosław
229 Jaworzno 00:36:12:48 6:12 9.68 00:36:42:33
146
ADAMSKI Dawid
Etisoft Running Team
232 Knurów 00:36:22:27 6:12 9.68 00:36:42:89
147
PRZYBYŁA Violetta
57 Tychy 00:36:52:68 6:21 9.52 00:36:52:68
148
TYSZKOWSKI Jan
228 Jastrzebie Zdroj 00:36:53:82 6:14 9.68 00:36:56:94
149
JUNIK Marcin
5 Jaworzno 00:36:28:16 6:15 9.68 00:37:00:05
150
TERESZYŃSKA Anna
112 Łaziska Górne 00:36:57:32 6:15 9.68 00:37:02:46
151
KRYŃ Agnieszka
76 00:36:46:85 6:12 9.68 00:37:08:47
152
SIEWIERSKA Patrycja
320 Frydek 00:37:10:46 6:16 9.52 00:37:10:46
153
PIWKO Anna
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
242 Czechowice-Dziedzice 00:37:05:32 6:16 9.52 00:37:10:49
154
ZIELIŃSKA Izabela
75 Tychy 00:36:45:73 6:17 9.52 00:37:14:01
155
FRAJHOFER Ewa
280 Jastrzębie Zdrój 00:36:56:45 6:17 9.52 00:37:17:05
156
GŁĄB Magdalena
210 Tychy 00:37:23:07 6:18 9.52 00:37:23:07
157
PLACKOWSKA Angelika
Biegam Bo Lubie :d
83 Bieruń Stary 00:37:19:38 6:19 9.52 00:37:25:58
158
MAŁEK Franciszek
Team Papry 20
172 Tychy 00:37:21:39 6:19 9.52 00:37:26:09
159
ZAWISZA Beata
175 Jaworzno 00:36:59:99 6:19 9.52 00:37:29:43
160
SZAŁAŚNY Paweł
327 Brzeszcze 00:37:31:05 6:20 9.52 00:37:31:05
161
DYMURSKI Wojciech
170 Tychy 00:37:36:98 6:21 9.52 00:37:40:11
162
OLBIŃSKA Anna
Etisoft Running Team
12 Tychy 00:37:10:21 6:21 9.52 00:37:41:61
163
PODBIOŁ Dorota
146 Jankowice 00:37:38:15 6:22 9.38 00:37:45:16
164
BOCIAN Agnieszka
278 Tychy 00:37:14:22 6:22 9.38 00:37:46:11
165
TOMASZEWSKA Katarzyna
52 Katowice 00:37:23:42 6:23 9.38 00:37:51:69
166
MACURA Dawid
Dm System Run
64 Goleszów 00:37:37:18 6:23 9.38 00:37:53:22
167
HAŃBA Dorota
Dm System Run
20 Tychy 00:37:37:83 6:23 9.38 00:37:53:23
168
WAŁĘSIAK Patrycja
Power Training
304 Sosnowiec 00:37:33:64 6:24 9.38 00:37:55:26
169
JUROWICZ Marta
61 Katowice 00:37:41:27 6:24 9.38 00:37:55:73
170
SOCHA Marek
142 Sosnowiec 00:37:41:15 6:25 9.38 00:38:00:22
171
MAŁYCHA Artur
312 Tychy 00:37:32:57 6:25 9.38 00:38:01:42
172
KORKIEWICZ Agata
60 Katowice 00:37:48:78 6:25 9.38 00:38:03:26
173
SZOJDA Paulina
15 Tychy 00:38:00:12 6:26 9.38 00:38:07:78
174
ZŁOCIAK Agnieszka
217 Tychy 00:38:07:19 6:26 9.38 00:38:09:74
175
RABENDA Daria
47 Tychy 00:38:13:13 6:28 9.23 00:38:22:33
176
BURAKOWSKA Małgorzata
158 Sosnowiec 00:38:23:84 6:28 9.23 00:38:23:84
177
WISNIOWSKA Izabela
Press-Glass Biegamy I Wspieramy
127 Tychy 00:38:10:97 6:29 9.23 00:38:24:35
178
WILK Ariel
Kotrak
222 Lędziny 00:38:26:79 6:29 9.23 00:38:26:80
179
MATWIEJCZYK Magdalena
Kotrak
141 Lędziny 00:38:27:47 6:29 9.23 00:38:27:47
180
FALKIEWICZ Aldona
Team Papry 20
219 Tychy 00:38:28:88 6:30 9.23 00:38:31:99
181
WACŁAWIK Ewa
208 Bąków 00:38:32:97 6:30 9.23 00:38:32:97
182
LEWANDOWSKI Szymon
206 Tychy 00:38:02:48 6:30 9.23 00:38:33:88
183
PRZESÓR Barbara
403 Brzezinka 00:38:22:60 6:30 9.23 00:38:34:45
184
SACKI Paweł
128 Tychy 00:38:49:49 6:33 9.23 00:38:49:49
185
ZIMNY Ireneusz
41 Rybnik 00:38:45:31 6:33 9.23 00:38:51:51
186
PIONTEK Natalia
42 Rybnik 00:38:52:98 6:33 9.23 00:38:52:98
187
WAJDNER-MAZGAJ Anna
295 Tychy 00:38:55:59 6:34 9.09 00:38:55:59
188
PUDEŁEK Katarzyna
81 Jaworze 00:38:30:95 6:34 9.09 00:38:56:70
189
WĘŻOWICZ Rafał
4Active Team
263 Skrzyszów 00:38:48:82 6:34 9.09 00:38:57:51
190
PIETRZYK Anna
297 Mikołów 00:38:32:77 6:35 9.09 00:39:00:55
191
BUGIEL Roman
Tychy
129 Tychy 00:38:59:08 6:37 9.09 00:39:15:56
192
POPIELARCZYK Marzena
Banana Club
68 Tychy 00:39:16:60 6:37 9.09 00:39:16:60
193
KABOT Mateusz
#mkabson
134 Bojszowy 00:39:08:25 6:38 9.09 00:39:23:66
194
ZARZECZNA Marlena
276 Dąbrowa Górnicza 00:39:08:16 6:39 9.09 00:39:24:63
195
KIEŁTYKA Aleksandra
Ista Biegamy
100 Ruda Śląska 00:39:10:25 6:39 9.09 00:39:25:64
196
KOZAKIEWICZ Krzysztof
238 Tychy 00:39:01:71 6:40 8.96 00:39:32:17
197
SUCHY Damian
181 Pszczyna 00:39:37:13 7:32 8.00 00:39:39:68
198
TRUBAS Beata
6 Tychy 00:39:18:11 6:41 8.96 00:39:40:21
199
HELIOS Aleksandra
287 Tychy 00:39:38:54 6:42 8.96 00:39:44:77
200
WACŁAWIK Marek
62 Tychy 00:39:30:26 6:42 8.96 00:39:46:25
201
POKORA Izabela
200 Bielsko-Biała 00:39:30:12 6:43 8.96 00:39:48:21
202
CICHOWSKI Mariusz
250 Tychy 00:39:37:50 6:45 8.96 00:40:05:77
203
LATUSEK Anna
1 00:39:57:50 6:46 8.82 00:40:10:90
204
GRYZOWSKI Tomasz
150 Oświęcim 00:40:01:71 6:49 8.82 00:40:28:93
205
POPIEL Paulina
107 Orzesze 00:40:21:79 6:50 8.82 00:40:30:48
206
ŚWIĄTKOWSKA Anna
281 Gliwice 00:40:06:85 6:50 8.82 00:40:31:00
207
KOZA Wiesława
307 Tychy 00:40:14:50 6:50 8.82 00:40:31:49
208
ŻEBRIK Grażyna
306 Tychy 00:40:13:86 6:50 8.82 00:40:32:92
209
WATA Marta
Warsztat Formy
34 Tychy 00:40:31:91 6:50 8.82 00:40:34:47
210
MOSKWA Przemysław
Team Papry 20
26 Tychy 00:40:13:90 6:50 8.82 00:40:34:49
211
GRABOWSKI Krzysztof
305 Mysłowice 00:40:39:95 6:51 8.82 00:40:39:95
212
BĄK-ŚCIERSKA Beata
-
91 Radostowice 00:40:43:99 6:54 8.70 00:40:43:99
213
CZMOK Paulina
196 Tychy 00:40:35:79 6:52 8.70 00:40:45:01
214
WYRÓD Monika
118 Tychy 00:40:25:94 6:53 8.70 00:40:48:56
215
JAWORSKA Magdalena
Spot Pszczyna
283 Pszczyna 00:40:40:76 6:53 8.70 00:40:51:01
216
SZCZELINA Marta
Speed Team Brzeszcze
27 Brzeszcze 00:40:17:54 6:53 8.70 00:40:51:55
217
DOLINA Sebastian
Padam Na Ryj Team
2 Bojszowy 00:41:00:59 6:55 8.70 00:41:00:59
218
RADWAŃSKA Agnieszka
267 Bojszowy 00:41:04:16 6:55 8.70 00:41:05:17
219
HACHUŁA Łukasz
166 Tychy 00:40:53:20 6:56 8.70 00:41:09:67
220
PIGAN Agata
310 Mysłowice 00:41:06:90 6:57 8.70 00:41:16:12
221
GOJNY Joanna
309 Katowice 00:41:17:70 6:57 8.70 00:41:17:70
222
KOMĘDERA Alicja
239 Bielsko-Biała 00:41:03:52 6:59 8.57 00:41:26:69
223
BŁAHUT Małgorzata
138 Bielsko Biała 00:41:05:63 6:59 8.57 00:41:26:74
224
STOKŁOSA Marta
189 Bielsko-Biała 00:41:13:28 6:59 8.57 00:41:27:74
225
OCHOCIŃSKI Grzegorz
188 Bielsko-Biała 00:41:14:01 6:59 8.57 00:41:28:49
226
BULA Justyna
3 Tychy 00:40:56:75 6:59 8.57 00:41:29:73
227
MASZCZYŃSKA-SKALIK Ania
11 Tychy 00:41:06:47 6:60 8.57 00:41:34:74
228
PRAZUCH Adriana
259 Katowicd 00:41:40:26 7:01 8.57 00:41:40:26
229
RUTKOWSKI Wojciech
163 Tychy 00:41:36:58 7:01 8.57 00:41:41:83
230
HAUKE Iren
201 Bielsko Biala 00:41:29:75 7:02 8.57 00:41:47:35
231
MAZUR Katarzyna
Amator
245 Zabłocie 00:41:30:41 7:02 8.57 00:41:47:41
232
BERGER Urszula
Impuls
133 Bielsko-Biała 00:41:46:25 7:05 8.45 00:42:04:31
233
STEFAŃSKA Dorota
85 Rybnik 00:42:04:85 7:05 8.45 00:42:04:85
234
RACZEK Estera
125 Bielsko-Biała 00:41:45:83 7:05 8.45 00:42:04:88
235
CHROBAK Aneta
179 Tychy 00:42:04:97 7:05 8.45 00:42:04:97
236
RAFF Damian
Runhogs Tychy
99 Tychy 00:42:05:43 7:05 8.45 00:42:05:43
237
SLADECZEK Izabela
Karate Kyokushin Pawłowice
56 Pawłowice 00:42:05:99 7:05 8.45 00:42:05:99
238
STANISZEWSKA-COLIK Magdalena
124 Tychy 00:42:07:98 7:06 8.45 00:42:07:98
239
PIETRUSZKA Przemysław
Bwm-Biegam Wspieram Motywuje
122 Sosnowiec 00:41:59:24 7:08 8.45 00:42:22:96
240
ZIMNA Klaudia
48 Tychy 00:42:06:87 7:09 8.45 00:42:28:51
241
BIENIEK Rafał
288 Tychy 00:42:18:60 7:13 8.33 00:42:48:53
242
PAPCIAK Agnieszka
302 Oswiecim 00:42:40:89 7:16 8.22 00:43:06:13
243
JUROWICZ Damian
93 Katowice 00:42:41:85 7:16 8.22 00:43:08:67
244
KRESKOWIAK Anna
303 Oświęcim 00:43:12:19 7:17 8.22 00:43:12:19
245
KRZYŻOWSKA Agata
23 Tychy 00:42:43:32 7:17 8.22 00:43:12:69
246
TRYBUS Michał
32 Tychy 00:42:43:87 7:17 8.22 00:43:13:76
247
BIEGACZ Agnieszka
296 Katowice 00:43:17:84 7:17 8.22 00:43:17:84
248
DOLIGALSKA Paulina
244 Katowice 00:42:59:63 7:18 8.22 00:43:19:73
249
SZALENIEC Patrycja
Będzin Górą
130 Będzin 00:43:06:11 7:19 8.22 00:43:29:77
250
SIKORA-SZOT Kamila
285 Brzeszcze 00:43:34:22 7:20 8.22 00:43:34:25
251
GRUSZKA Edyta
294 Chorzów 00:43:22:40 7:22 8.11 00:43:43:49
252
JEDLIŃSKA Małgorzata
Padamnaryjteam
271 Tychy 00:43:21:64 7:22 8.11 00:43:43:75
253
MOCZAŁA Mateusz
Padamnaryjteam
272 Tychy 00:43:43:81 7:22 8.11 00:43:43:81
254
BIERCZAK Szymon
224 Bielsko-Biała 00:43:42:20 7:22 8.11 00:43:44:30
255
SZTĘGIERSKA Agata
223 Bielsko-Biała 00:43:42:23 7:22 8.11 00:43:44:31
256
MICHNIEWICZ Tadeusz
Niezrzeszony
195 Knurów 00:43:22:23 7:22 8.11 00:43:44:36
257
HAJCZUK Anna
233 Siemianowice Śląskie 00:43:43:82 7:22 8.11 00:43:45:33
258
GRZELAK Patrycja
43 Jastrzębie-Zdrój 00:43:31:96 7:25 8.11 00:44:02:45
259
PAWLISZYN Piotr
186 Będzin 00:43:45:53 7:26 8.11 00:44:11:21
260
ŚWIERKOSZ Katarzyna
66 Tychy 00:43:56:33 7:28 8.00 00:44:18:95
261
KRYSTEK Ewelina
96 Pszczyna 00:44:15:73 7:29 8.00 00:44:24:97
262
MULKA Urszula
24 Lędziny 00:44:32:34 7:31 8.00 00:44:38:57
263
NEJMAN Magdalena
183 Tychy 00:44:30:77 7:31 8.00 00:44:41:60
264
PIETRZYK Aleksandra
198 Tychy 00:44:42:60 7:32 8.00 00:44:42:60
265
SZA Sebastian
Będzin Górą
135 Będzin 00:44:20:91 7:32 8.00 00:44:44:56
266
SPYT-POWROŹNIK Agnieszka
199 Katowice 00:44:47:22 7:28 8.00 00:44:47:22
267
PIEŃKOSZ Magdalena
144 Tychy 00:44:45:54 7:36 7.89 00:45:06:65
268
SPALIŃSKA Kamila
187 Katowice 00:44:42:32 7:37 7.89 00:45:13:69
269
KWADRANS Maciej
157 Jaworzno 00:44:41:93 7:37 7.89 00:45:14:34
270
WIELGAT-KOJDECKA Magdalena
290 Tychy 00:44:43:77 7:37 7.89 00:45:15:66
271
CHRÓŚNIK Julia
9 Wilcza 00:45:04:53 7:38 7.89 00:45:18:42
272
PAWĘZOWSKA Anna
Będzin Górą
143 Będzin 00:44:56:03 7:38 7.89 00:45:21:27
273
PIEKARCZYK Witold
49 Katowice 00:44:54:47 7:39 7.89 00:45:25:30
274
PIEKARCZYK Bogusława
50 Katowice 00:44:55:36 7:39 7.89 00:45:25:75
275
NOSIDLAK Iwona
147 Ruda Śląska 00:45:07:70 7:39 7.89 00:45:28:80
276
KOMĘDERA Mirosław
240 Bielsko-Biała 00:45:16:62 7:41 7.79 00:45:39:80
277
RAKOWSKI Andrzej
251 Jastrzębie Zdrój 00:45:33:24 7:44 7.79 00:45:55:40
278
WAWRZYNOWICZ Julia
105 Tychy 00:45:40:37 7:44 7.79 00:45:59:93
279
SKRABARCZYK Anna
80 Wola 00:46:47:76 7:55 7.59 00:47:02:72
280
CIERNIAK Justyna
176 Tychy 00:46:56:85 7:56 7.59 00:47:07:70
281
KACZMAREK Ewa
7 Tychy 00:46:42:14 7:56 7.59 00:47:11:01
282
PEPEK Bożena
203 Żory 00:47:28:26 8:04 7.41 00:47:54:02
283
MACIASZCZYK Monika
274 Chorzów 00:48:38:73 8:11 7.32 00:48:38:73
284
PIWOWAR Joanna
149 Wola 00:48:27:39 8:11 7.32 00:48:41:27
285
JANIA Malgorzata
211 Rybnik 00:49:11:86 8:16 7.23 00:49:11:86
286
URBANIAK Izabela
117 Katowice 00:49:14:41 8:18 7.23 00:49:21:42
287
KRZEMIŃSKA Małgorzata
151 Dąbrowa Górnicza 00:49:27:10 8:21 7.23 00:49:38:44
288
ADRYSZAK Andrzej
178 Bieruń 00:50:37:50 8:36 6.98 00:51:06:32
289
GORDO Gordo
177 Dąbrowa Górnicza 00:50:38:21 8:36 6.98 00:51:07:04
290
RAFF Monika
Runhogs Tychy
98 Tychy 00:57:59:41 10:08 5.94 01:00:19:65

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU