Śniadanie Mistrzów 2017 (I)

Wilkszyn
21.05.2017

Wyniki

Dystans 26km 26km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JUSZKIEWICZ Przemysław
Gatta Bike-Rs
45 Pabianice 1:25 42.62 00:36:44:19
2
ŁUCZKIEWICZ Jacek
Rycerze Rolanda Maciejewski Team
2 Wilkszyn 1:25 42.62 00:36:44:49
3
WILKOWIECKI Robert
Gvt
5 Chełstówek 1:25 42.62 00:36:45:78
4
KOSTUCH Michał
Fti Racing Team
68 Zamek Kiszewski 1:25 42.62 00:36:47:94
5
OSTOJSKI Adam
Gatta Bike-Rs
43 Pabianice 1:26 41.94 00:36:58:10
6
KOZAL Artur
Fti Racing Team Pro
37 Mosina 1:26 41.94 00:37:04:87
7
DRAB Paweł
Rycerze Rolanda Maciejewski Team
6 Warszawa 1:26 41.94 00:37:09:53
8
CZWOJDA Jakub
Fti Racing Team
40 Krotoszyn 1:26 41.94 00:37:11:77
9
JAROSZ Andrzej
-Niestowarzyszony
90 Nawojowa 1:27 41.94 00:37:16:80
10
SIKORA Jerzy
Triathlon Club Wrocław
117 Oleśnica 1:27 41.94 00:37:27:72
11
KOSIŃSKI Jarosław
Sct Wrocław
30 Wrocław 1:27 41.27 00:37:39:76
12
MALINOWSKI Dariusz
Gatta Bike-Rs
47 Zduńska Wola 1:28 41.27 00:37:58:64
13
GACEK Artur
Gvt
133 Wysoka 1:29 40.63 00:38:23:99
14
SZLĘK Paweł
Pm Rider Team
91 Oborniki Śląskie 1:29 40.63 00:38:24:14
15
MACIĄG Wojciech
Gatta Bike-Rs
50 Wola 1:30 40.63 00:38:37:74
16
MACIEJEWSKI Dariusz
Maciejewski Cyckling Team
85 Środa Śląska 1:30 40.00 00:38:43:29
17
BYCZKOWSKI Jakub
Gvt
76 Wrocław 1:31 40.00 00:39:00:19
18
BYCZKOWSKI Tadeusz
Gvt
20 Wrocław 1:31 40.00 00:39:05:90
19
SORBIAN Tomasz
Pm Rider Team
4 Wrocław 1:31 39.39 00:39:21:74
20
KASPRZYK Andrzej
Twomatwomark Team
75 Ruda Śląska 1:31 39.39 00:39:22:69
21
SIERADZKI Sławomir
Triathlon Club Wrocław
56 Świdnica 1:32 39.39 00:39:28:04
22
FITAŁ Mirosław
Triathlon Club Wrocław
84 Wrocław 1:33 39.39 00:39:52:13
23
MICHALSKI Damian
Otr Interkol
48 Ostrów Wielkopolski 1:33 39.39 00:39:53:60
24
RAWSKI Ryszard
Rawex Energy Saving
112 Wrocław 1:34 38.81 00:40:29:56
25
CZECHOWSKI Tomasz
Gatta Bike-Rs
72 Pruszków 1:34 38.24 00:40:38:72
26
DULIBA Łukasz
Maciejewski Cyckling Team
119 Środa Śląska 1:34 38.24 00:40:40:19
27
PROCHOŃ Zdzisław
Rogelli
98 Piotrkó Tryb 1:34 38.24 00:40:43:35
28
KOWALCZYK Mateusz
Oś Racing Team
16 Oborniki Śląskie 1:34 38.24 00:40:43:56
29
ZAJĄC Bartosz
Quest Road
7 Kamieniec Ząbkowicki 1:35 38.24 00:40:44:22
30
SZCZĘSNY Zbigniew
Rawex Energy Saving
113 Sobótka 1:36 37.68 00:41:25:78
31
WOŁODKO Grzegorz
69 Smolec 1:36 37.68 00:41:26:17
32
ZAJĄC Piotr
Quest Road
12 Kamieniec Ząbkowicki 1:36 37.68 00:41:30:35
33
URBANIAK Łukasz
Prom Riders Team
34 Wrocław 1:36 37.68 00:41:34:27
34
SZWEJ Dariusz
Sr Cykloopole
33 Opole 1:37 37.68 00:41:39:96
35
SOKÓŁ Robert
58 Wrocław 1:37 37.14 00:41:44:14
36
JOWIK Franciszek
92 Pszenno 1:37 37.14 00:41:57:77
37
GODLEWSKI Krzysztof
Gvt
46 Żarów 1:37 37.14 00:41:59:01
38
PTAK Wojciech
Im4Józef + Browar Rebelia
24 Ząbkowice Śląskie 1:38 37.14 00:42:09:79
39
RADKO Krystian
Gvt
88 Poniatowice Gm. Oleśnica 1:38 36.62 00:42:21:27
40
SZKARADEK Mariusz
Prom Riders Team
80 Wroclaw 1:39 36.62 00:42:50:51
41
KORZENIOWSKI Łukasz
Std
71 Szalejów Górny 1:40 36.11 00:42:56:90
42
KUKIEŁKA Sławek
36 Jelenia Góra 1:40 36.11 00:43:00:71
43
BOGUSZ Slawomir
Fresenius Netcare
95 Dobroszyce 1:40 36.11 00:43:00:93
44
RUDNIK Tomasz
Gvt
52 Żarów 1:40 36.11 00:43:03:35
45
BAJSAROWICZ Paweł
Triathlon Club Wrocław
93 Wrocław 1:40 36.11 00:43:04:79
46
GOLAK Lukasz
Goggle Pro Active Eyewear
82 Opole 1:41 36.11 00:43:20:15
47
TWARDZISZEWSKI Waldemar
96 Podgórzyn 1:41 36.11 00:43:23:00
48
SIERADZKI Rafał
Triathlon Club Wrocłw
62 Wrocław 1:41 36.11 00:43:25:93
49
JĘDRZEJCZYK Jacek
Gvt
15 Wrocław 1:41 35.62 00:43:37:06
50
CZAPLIŃSKI Jan
Maciejewski Cyckling Team
14 Oleśnica 1:42 35.62 00:43:50:13
51
FAFUŁA Jarosław
Triathlon Club Wrocław
101 Wrocław 1:42 35.62 00:43:56:08
52
ŚRODA Michał
Triathlon Mietkow Team
25 Trzebnica 1:42 35.14 00:44:06:70
53
BIERNACKI Krystian
Gvt
32 Wrocław 1:42 35.14 00:44:10:52
54
JANUSZ Izabela
Triathlon Club Wrocław
66 Środa Śląska 1:43 35.14 00:44:22:12
55
IMIELSKI Tomasz
Prom Riders Team
54 Wrocław 1:43 35.14 00:44:31:64
56
LASCIOLI Edward
Talvi Sport
11 Szklarska Poręba 1:43 35.14 00:44:32:67
57
MADEJ Anna
Cykloopole
35 Opole 1:43 35.14 00:44:34:27
58
SIMM Maciej
Prom Riders Team
94 Wałbrzych 1:45 34.67 00:45:06:45
59
WOŹNIAK Piotr
Uks Moto-Jelcz-Laskowice
9 Brzeg 1:45 34.67 00:45:12:40
60
LIS Rafał
Triathlon Club Wrocław
65 Mokronos Dolny 1:46 34.21 00:45:48:88
61
KULCZYCKI Krystian
Triathlon Club Wrocław
73 Wrocław 1:47 33.77 00:45:59:04
62
MARCINKOWSKI Przemysław
Gvt
63 Tyniec Mały 1:47 33.77 00:46:06:33
63
JÓZEF GROCHOWSKI 19.03.1965 Piotr Łąk 21.06.1991
Sudety Kłodzko
53 Wrocław 1:48 33.33 00:46:31:01
64
FIGARSKI Sebastian
Aqua Fit Osir Śoda Śląska
74 Środa Śląska 1:48 33.33 00:46:33:96
65
SKRZYNKOWSKI Piotr
27 Opole 1:48 33.33 00:46:34:58
66
SZYMAŃSKI Wielisław
Niestrowarzyszony
18 Wrocław 1:48 33.33 00:46:47:92
67
CHARŁAMPOWICZ Robert
110 Wrocław 1:49 33.33 00:46:53:47
68
PIERZCHALSKI Jerzy
Pierzchalski Cycling Team
99 Łódź 1:49 32.91 00:47:09:46
69
KLUCZYŃSKI Tomasz
Gvt
120 Mirków 1:50 32.91 00:47:30:90
70
ZIELENKIEWICZ Marcin
Triathlon Mietkow Team
61 Wrocław 1:52 32.50 00:48:10:99
71
KRYSIUK Oksana
Piupiu Catering
86 Wroclaw 1:52 32.10 00:48:25:93
72
JĘDRZEJCZYK Bartosz
Gvt
60 Wrocław 1:52 32.10 00:48:26:26
73
KAPUŚCIK Jan
100 Wrocław 1:53 32.10 00:48:36:82
74
OLACZEK Łukasz
Wieczorni Biegacze
22 Mrozów 1:53 32.10 00:48:48:87
75
SKÓRA Tomasz
109 Wrocław 1:53 31.71 00:48:55:87
76
HOTAŁA Anna
Triathlon Mietków Team
70 Wrocław 1:54 31.71 00:49:06:31
77
BIENIASZEWSKI Marcin
Kotasport
59 Brzeg 1:54 31.71 00:49:11:16
78
BRODA Michał
118 Mrozów 1:54 31.71 00:49:11:86
79
BERNATOWICZ Waldemar
Triathlon Mietkow Team
115 Wrocław 1:54 31.71 00:49:17:99
80
ŚMIAŁKO Bożena
Prom Riders Team
81 Mrozów 1:56 31.33 00:49:51:75
81
RATAJCZAK Marek
Triathlon Club Wrocław
57 Wrocław 1:57 30.95 00:50:21:63
82
OSTROWSKI Waldemar
Triathlon Club Wrocław
108 Wrocław 1:57 30.95 00:50:23:99
83
OSUCH Maciej
31 Wroclaw 1:58 30.59 00:50:46:20
84
KOSTUCH Dorota
Mtb Start Kartuzy
67 Kościerzyna 1:59 30.59 00:51:11:13
85
CHMIELOWIEC Dariusz
89 Pisarzowice 1:59 30.59 00:51:13:08
86
MISIAK Józef
Maciejewski Cyckling Team
19 Miękinia 2:01 29.89 00:52:24:46
87
ŚWIĄTEK Krzysztof
114 Jordanów Sląski 2:02 29.55 00:52:41:51
88
POŹNIAK Łukasz
Triathlon Club Wrocław
64 Wróblowice 2:02 29.55 00:52:41:70
89
KŁOSOWSKA Joanna
Puenta Team
77 Środa Śląska 2:02 29.55 00:52:48:42
90
ŚWIATŁOŃ Małgorzata
Czarni Rokitki
42 Rokitki 2:04 29.21 00:53:23:23
91
KRZYZANOWSKI Marek
51 Wrocław 2:06 28.57 00:54:22:70
92
DOMACHOWSKA GRZYBEK Grażyna
Quest Act
111 Wrocław 2:13 27.37 00:57:13:29
93
SKRZYNKOWSKA Joanna
26 Opole 2:42 22.22 01:10:04:54
94
SZAŁAS Jan
38 Wrocław 3:12 18.84 01:23:03:97

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU