Wyścig kolarski Bike Atelier ROAD o Puchar Wójta Gminy Psary

Psary
18.06.2017

Wyniki

Dystans Hobby 22km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
118 Piekary Śląskie 1:33 38.60 00:33:56:84
2
GRABIS Sebastian
149 Sarnów 1:33 38.60 00:33:57:91
3
WYPARŁO Piotr
262 Będzin 1:33 38.60 00:33:59:14
4
IMIELA Wojciech
Cyklofan Opole
104 Mysłowice 1:33 38.60 00:34:02:01
5
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
112 Katowice 1:34 38.60 00:34:13:07
6
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike Team
114 Sosnowiec 1:35 38.60 00:34:29:10
7
DUSZKA Adrian
Bodyicoach Cycling Team
282 Nowy Sącz 1:35 37.93 00:34:46:41
8
PALA Sławomir
133 Myszków 1:37 37.29 00:35:16:35
9
BORUTA Szymon
142 Pruchna 1:38 36.67 00:35:53:76
10
KRAŚNICKI Krzysztof
Mmbike Team
105 Wojkowice 1:39 36.67 00:36:04:17
11
SZOŁTYSIK Janusz
265 Piekary Slaskie 1:39 36.67 00:36:04:20
12
BILEWICZ Andrzej
Goranga Team
117 Michalowice 1:39 36.67 00:36:04:64
13
KRUPA Grzegorz
248 Kraków 1:39 36.67 00:36:05:03
14
WYPARŁO Robert
263 Będzin 1:39 36.67 00:36:05:12
15
RUTKOWSKI Krzysztof
Jafi Sport Bike Team
147 Kobielice 1:39 36.67 00:36:05:46
16
KAMIŃSKI Marek
Twomark Team
260 Ruda Śląska 1:39 36.67 00:36:06:37
17
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
141 Dąbrowa Górnicza 1:39 36.67 00:36:06:39
18
SKORUPA Michał
132 Myszków 1:39 36.67 00:36:07:75
19
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike
273 Sosnowiec 1:42 35.48 00:37:02:16
20
SZOSTEK Michał
98 Częstochowa 1:42 35.48 00:37:16:39
21
MORTKA Mateusz
134 Olszyna 1:42 35.48 00:37:18:65
22
KUBIAK Rafał
92 Piekary Slaskie 1:43 34.92 00:37:30:98
23
MIKOŁAJSKI Damian
Team Damiko/triathlon X Team
109 Dąbrowa Górnicza 1:43 34.92 00:37:36:93
24
PIECHACZEK Janusz
284 Piekary Sląskie 1:44 34.92 00:38:05:06
25
BERGER Jerzy
281 Dąbrowa Górnicza 1:45 34.38 00:38:08:58
26
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
89 Mikołów 1:45 34.38 00:38:12:76
27
SZCZOT Paweł
Brak
290 Mysłowice 1:45 34.38 00:38:16:67
28
LORENOWICZ Marek
Brandovo
103 Chorzów 1:45 34.38 00:38:16:81
29
KAPALA Zygmunt
Ktstychy
121 Tychy 1:45 34.38 00:38:21:53
30
WILCZEK Anna
Fenix Tychy
339 Zabrze 1:45 34.38 00:38:26:52
31
REGULSKI Mateusz
107 Dąbrowa Górnicza 1:45 34.38 00:38:27:36
32
FUŚNIK Nitaj
Goranga Team
116 Filipowice 1:46 34.38 00:38:32:80
33
DOMAGALSKI Paweł
84 Tarnowskie Góry 1:47 33.85 00:38:55:90
34
DOLIŃSKI Radosław
137 Piekary Śląskie 1:47 33.85 00:38:56:72
35
NOKIELSKI Adam
119 Chorzów 1:47 33.85 00:38:57:50
36
KONECKI Radosław
Bikesportsiewierz
252 Prudzowice 1:47 33.85 00:38:57:85
37
FIDERA Rafał
269 Częstochowa 1:47 33.85 00:38:59:09
38
WYLEŻOŁ Andrzej
106 Bytom 1:49 33.33 00:39:42:30
39
KAJDEWICZ Artur
124 Tychy 1:49 33.33 00:39:42:56
40
BĄCOL Grzegorz
110 Ruda Slaska 1:49 33.33 00:39:44:28
41
GÓRA Darek
145 Radostowice 1:49 33.33 00:39:44:64
42
RASZEWSKI Wojciech
96 Góra Siewierska 1:49 33.33 00:39:45:19
43
OZIMEK Tomasz
279 Dąbrowa Górnicza 1:49 33.33 00:39:51:92
44
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
291 Rybnik 1:50 32.84 00:40:00:20
45
BUCZYŃSKI Marcin
M.b.records
122 Strzyżowice 1:50 32.84 00:40:09:67
46
BAŃKA Adrian
251 Siewierz 1:51 32.35 00:40:31:95
47
PORĘBA Haridas
Goranga Team
275 Kraków 1:51 32.35 00:40:39:06
48
ADAMCZYK Piotr
150 Toporowice 1:52 32.35 00:40:57:34
49
SKRZYDŁO Mateusz
Goranga Team
111 Klecza Górna 1:54 31.88 00:41:29:46
50
HYS Marek
Amator
148 Świętochłowice 1:54 31.88 00:41:32:76
51
DUDEK Stanisław
293 Sosnowiec 1:57 30.99 00:42:37:08
52
MICHAŁOWSKI Tomasz
88 Wymysłów 1:57 30.99 00:42:49:73
53
PACAN Zbigniew
292 Zdzieszowice 1:58 30.56 00:43:05:67
54
FARNICKI Kamil
259 Wojkowice Kościelne 1:60 30.14 00:43:47:60
55
KĘPA-LORENOWICZ Katarzyna
Brandovo
338 Chorzów 1:60 30.14 00:43:48:78
56
IDZIK Małgorzata
341 Świętochłowice 1:60 30.14 00:43:56:93
57
STANISZ Adrian
253 Radzionków 2:01 30.14 00:44:02:80
58
MAZGAJ Beata
336 Tarnowskie Góry 2:01 30.14 00:44:02:91
59
MOŻDŻEŃ Łukasz
258 Sosnowiec 2:01 30.14 00:44:04:32
60
BIELIŃSKI Bogusław
Amator
283 Bytom 2:02 29.73 00:44:34:37
61
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
129 Gliwice 2:02 29.73 00:44:35:38
62
WOJTAS Katarzyna
337 Bielsko-Biała 2:02 29.73 00:44:35:45
63
PRZYBYŁEK Piotr
M.b. Records
130 Czeladź 2:02 29.73 00:44:40:46
64
BIAŁAS Mateusz
138 Ruda Śląska 2:04 29.33 00:45:17:89
65
BOŁDOWSKI Bartosz
294 Sosnowiec 2:05 28.95 00:45:36:98
66
KRYCZEK Piotr
Hardbike Tęcza Tenczynel
280 Dąbrowa Górnicza 2:07 28.57 00:46:20:20
67
KRAŚNICKI Paweł
272 Wojkowice 2:11 27.50 00:47:49:07
68
KRZYSZTOŃ Karol
100 Kraków 2:13 27.16 00:48:26:78
69
TRZCIONKA Janusz
249 Bytom 2:13 27.16 00:48:27:46
70
ADAMCZYK Daria
Triathlon Dąbrowa Górnicza
321 Toporowice 2:19 25.88 00:50:48:63
71
DYBAŁ Jakub
143 Wgiełzów 2:19 25.88 00:50:50:50

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU