Wyścig kolarski Bike Atelier ROAD o Puchar Wójta Gminy Psary

Psary
18.06.2017

Wyniki

Dystans PRO 90km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Lap 1 Lap 2 Lap 3 min/km km/h Czas końcowy
1
KORZENIOWSKI Marcin
221 Kraków 00:33:59:05 01:07:02:72 01:40:34:32 1:30 40.36 02:13:34:50
2
LASZCZYK Mateusz
185 00:33:59:51 01:07:01:19 01:40:33:59 1:30 40.36 02:13:34:76
3
DOMAGALA Patryk
Bike Atelier Team
95 Mikolow 00:34:00:89 01:06:58:08 01:40:32:03 1:30 40.36 02:13:42:40
4
PAWŁOWSKI Łukasz
46 Łódź 00:33:59:36 01:07:05:09 01:40:35:17 1:30 40.36 02:13:43:62
5
MAJ Kamil
Lkk Lublin
209 Lublin 00:33:59:20 01:07:00:14 01:39:59:80 1:30 40.36 02:13:43:91
6
SEKTA Rafał
Jafi Sport Bike Team
200 Kobielice 00:33:57:35 01:06:58:43 01:40:34:84 1:30 40.36 02:13:44:03
7
KOZIELEC Grzegorz
18 Kraków 00:33:59:44 01:07:04:71 01:40:35:19 1:30 40.36 02:13:44:21
8
STELMACH Krzysztof
36 Oświęcim 00:33:59:80 01:06:59:31 01:40:35:06 1:30 40.36 02:13:44:30
9
PORĘBA Marcin
183 Kraków 00:33:58:12 01:07:03:59 01:40:34:51 1:30 40.36 02:13:44:61
10
ŁATA Paweł
255 Czeladź 00:33:58:90 01:07:04:35 01:40:35:56 1:30 40.36 02:13:44:64
11
OLSZEWSKI Kornel
Dar-Bud Team
192 Dąbrowa Górnicza 00:33:57:89 01:06:59:91 01:40:35:33 1:30 40.36 02:13:44:70
12
WROŻYNA Rafał
Jafi Sport Bike Team
202 Pszczyna 00:33:49:32 01:07:02:64 01:40:34:42 1:30 40.36 02:13:44:72
13
KWIECIEŃ Miłosz
215 Opole 00:33:58:62 01:07:00:76 01:40:33:37 1:30 40.36 02:13:44:79
14
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
74 Radzionków 00:33:58:47 01:07:03:93 01:40:34:94 1:30 40.36 02:13:44:81
15
KUSZ Adrian
Sii Cycling Team
30 Piekary Slaskie 00:33:59:25 01:07:01:25 01:40:34:05 1:30 40.36 02:13:44:88
16
PEŁKA Łukasz
235 Piekary Śląskie 00:33:58:65 01:07:04:03 01:40:35:20 1:30 40.36 02:13:45:13
17
PORĘBA Mateusz
182 Karaków 00:33:58:58 01:07:04:26 01:40:34:56 1:30 40.36 02:13:45:48
18
PAWLIK Przemysław
Okr Passionbike
203 Oświęcim 00:34:00:11 01:07:04:16 01:40:32:19 1:30 40.36 02:13:45:69
19
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
67 Dąbrowa Górnicza 00:33:59:33 01:07:04:53 01:40:35:74 1:30 40.36 02:13:45:84
20
GAJAK Tomasz
Czkks Kolejarz Jura Częstochowa
233 Częstochowa 00:33:58:92 01:06:50:36 01:40:36:06 1:30 40.36 02:13:45:84
21
WAWOCZNY Adam
Bikershop Racing Team
210 Paniówki 00:33:59:57 01:07:05:27 01:40:34:87 1:30 40.36 02:13:45:89
22
HERDA Tomasz
198 Będzin 00:33:57:21 01:07:05:84 01:40:35:67 1:30 40.36 02:13:46:02
23
KWIATKOWSKI Mateusz
Dar Bud Team
27 Dąbrowa Górnicza 00:33:58:27 01:06:58:45 01:40:34:80 1:30 40.36 02:13:46:05
24
KONIECZNY Robert
Gatta Bike-Rs
277 Trzebinia 00:33:57:20 01:07:03:20 01:40:34:05 1:30 40.36 02:13:46:21
25
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
217 Dąbrowa Górnicza 00:33:59:93 01:07:02:94 01:40:34:73 1:30 40.36 02:13:46:38
26
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
254 Myszków 00:33:58:27 01:06:59:76 01:40:34:58 1:30 40.36 02:13:46:63
27
WOJNAROWSKI Marek
188 Kraków 00:33:58:93 01:07:01:03 01:40:33:85 1:30 40.36 02:13:46:70
28
MAZUREK Patryk
Górny Śląsk Silesia Team
213 Katowice 00:34:00:81 01:07:06:10 01:40:35:73 1:30 40.36 02:13:46:77
29
PUCHAŁKA Kamil
Rogelli Team
41 Kozy 00:33:58:23 01:07:02:48 01:40:33:06 1:30 40.36 02:13:46:99
30
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
196 Gliwice 00:33:57:66 01:07:03:69 01:40:34:37 1:30 40.36 02:13:46:99
31
MITMAŃSKI Bartosz
Fenix Tychy
51 Katowice 00:34:00:51 01:07:05:72 01:40:36:39 1:30 40.36 02:13:47:25
32
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
214 Bytom 00:33:57:94 01:07:04:52 01:40:35:51 1:30 40.36 02:13:47:30
33
NABIAŁEK Michał
Ks Scout
206 Częstochowa 00:33:58:62 01:07:07:03 01:40:36:20 1:30 40.36 02:13:47:33
34
CHOJNACKI Jakub
Chojnacki Mtb Team
79 Zawiercie 00:33:59:81 01:07:03:99 01:40:32:55 1:30 40.36 02:13:47:48
35
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
222 Bielsko-Biała 00:33:57:98 01:07:04:11 01:40:33:53 1:30 40.36 02:13:47:51
36
LEŚNIEWSKI Michał
Bike Atelier Team
146 Dąbrowa Górnicza 00:33:57:78 01:07:04:97 01:40:31:72 1:30 40.36 02:13:53:52
37
BARTOLEWSKI Marcin
Scout Team
28 Czestochowa 00:33:23:00 01:07:00:46 01:40:36:80 1:30 40.36 02:13:55:30
38
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
245 Jaworzno 00:34:00:22 01:07:05:84 01:40:36:89 1:32 39.47 02:16:55:01
39
KOTUCHNA Lukasz
Sport Passion
48 Mikołów 00:34:00:43 01:07:06:82 01:40:32:80 1:32 39.30 02:17:40:26
40
WOLAŃSKI Adam
194 Busko-Zdrój 00:34:32:02 01:09:30:54 01:44:12:08 1:33 38.79 02:19:08:85
41
SZAFRANIEC Piotr
Trek Velonews.pl
61 Chocznia 00:34:31:64 01:09:30:11 01:44:12:31 1:33 38.79 02:19:13:30
42
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
73 Radzionków 00:33:58:15 01:07:06:68 01:40:32:97 1:34 38.63 02:19:31:62
43
WARDZIAK Wojtek
Jafi Sport Bike Team
201 Piasek 00:33:57:61 01:07:03:40 01:42:45:14 1:34 38.63 02:19:37:83
44
NOWOK Michał
Jafi Sport Bike Team
204 Kobielice 00:33:58:81 01:07:05:93 01:42:45:41 1:34 38.63 02:19:38:45
45
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
190 Tarnowskie Góry 00:33:59:21 01:07:02:17 01:42:46:79 1:34 38.63 02:19:38:71
46
PAWŁOWSKI Grzegorz
232 Nowy Sącz 00:34:00:30 01:07:06:09 01:42:45:91 1:34 38.63 02:19:39:51
47
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
63 Katowice 00:33:59:55 01:07:02:49 01:42:46:37 1:34 38.63 02:19:39:67
48
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
228 Radzionków 00:34:00:60 01:07:06:29 01:42:44:87 1:34 38.63 02:19:40:44
49
WOJTAS Wojciech
Twomark Sport
102 Bielsko-Biała 00:33:59:98 01:07:07:07 01:42:46:23 1:34 38.63 02:19:43:76
50
SURMACZ Sebastian
Bike Atelier Team
94 Będzin 00:34:00:57 01:07:05:27 01:42:45:71 1:34 38.63 02:19:44:45
51
SZCZEPANIK Piotr
No Limited
33 Kielnarowa 00:34:33:69 01:09:31:16 01:44:23:35 1:34 38.63 02:19:45:60
52
BORATYN Artur
Bike Atelier Team
90 Sosnowiec 00:34:31:06 01:09:29:49 01:44:21:84 1:34 38.63 02:19:46:62
53
KLAMA Rafał
Falcon
60 Częstochowa 00:34:32:06 01:09:30:86 01:44:20:03 1:34 38.63 02:19:47:99
54
JANCZURA Piotr
Dar-Bud Team
21 Niekazanice 00:34:32:71 01:09:30:91 01:44:21:69 1:34 38.46 02:20:16:52
55
PAWLIK Krystian
242 Sosnowiec 00:34:32:75 01:09:29:99 01:44:22:08 1:34 38.46 02:20:16:80
56
CZACHURA Zbigniew
224 Mysłowice 00:34:32:51 01:09:30:62 01:44:20:59 1:34 38.46 02:20:16:83
57
SADOWSKI Daniel
Axis Piekary Śląskie
225 Piekary Śląskie 00:34:34:72 01:09:31:62 01:44:20:94 1:34 38.46 02:20:17:07
58
WAWRZYNKIEWICZ Edward
271 Zabrze 00:34:32:56 01:09:30:20 01:44:23:50 1:34 38.46 02:20:17:33
59
BOŻEK Jakub
Atak Sport C67 Racing Team
128 Pyskowice 00:34:32:83 01:09:30:64 01:44:20:30 1:34 38.46 02:20:17:33
60
DRZEWIECKI Jacek
Czkks Kolejarz Jura Częstochowa
238 Częstochowa 00:34:33:49 01:09:32:80 01:44:23:20 1:34 38.46 02:20:17:44
61
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
44 Marklowice 00:34:32:96 01:09:31:10 01:44:21:15 1:34 38.46 02:20:17:48
62
SZARY Jacek
Ukks Corratec Team
212 Mysłowice 00:34:34:44 01:09:31:42 01:44:22:95 1:34 38.46 02:20:17:71
63
KOWALCZYK Mariusz
261 Gliwice 00:34:35:32 01:09:32:37 01:44:23:59 1:34 38.46 02:20:17:72
64
STRZELCZYK Tomasz
Vivabici
39 Bedzin 00:34:31:56 01:09:29:28 01:44:21:94 1:34 38.46 02:20:17:85
65
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
57 Dabrowa Gornicza 00:34:35:10 01:09:33:08 01:44:23:92 1:34 38.46 02:20:18:15
66
SZYMAŃSKI Marek
230 Rybnik 00:34:33:19 01:09:31:24 01:44:21:31 1:34 38.46 02:20:18:16
67
ROSA Jerzy
Bike Atelier Team
236 Bukowno 00:34:36:52 01:09:31:99 01:44:24:27 1:34 38.46 02:20:18:56
68
ANDERKO Karol
Jafi Sport Bike Team
37 Pszczyna 00:34:34:17 01:09:30:42 01:44:21:52 1:34 38.46 02:20:18:80
69
JABŁOŃSKI Robert
268 Częstochowa 00:34:36:19 01:09:31:53 01:44:24:15 1:34 38.46 02:20:19:32
70
MIKLAS Piotr
131 Myszków 00:34:31:07 01:09:29:18 01:44:22:73 1:34 38.46 02:20:19:89
71
GRZEGORZYCA Sławomir
16 Orzesze 00:34:35:17 01:09:31:86 01:44:22:48 1:34 38.46 02:20:20:24
72
RĘBIŚ Jarosław
58 Częstochowa 00:34:34:71 01:09:31:49 01:44:22:69 1:34 38.46 02:20:20:95
73
PIERÓG Marek
77 Knurów 00:34:37:70 01:09:33:33 01:44:24:47 1:34 38.46 02:20:21:02
74
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski Sportosito
43 Chorzów 00:34:36:22 01:09:30:56 01:44:22:83 1:36 37.82 02:22:42:48
75
DZIAMBOR Andrzej
99 Zabrze 00:34:31:29 01:09:29:75 01:45:01:12 1:36 37.66 02:23:35:43
76
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
34 Buczkowice 00:33:59:80 01:07:03:51 01:40:34:91 1:37 37.50 02:24:15:30
77
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
59 Częstochowa 00:34:32:19 01:09:31:21 01:44:22:23 1:37 37.34 02:24:33:62
78
NAWROCKI Adrian
32 Kędzierzyn-Koźle 00:34:34:15 01:09:32:43 01:44:24:07 1:37 37.34 02:24:49:39
79
MATULA Krzysztof
Kk Twomark
56 Mikołów 00:34:36:22 01:09:32:47 01:44:24:69 1:37 37.34 02:24:53:80
80
SZARY Krzysztof
Bike Atelier Team
205 Nowy Sącz 00:34:27:15 01:10:10:67 01:47:21:84 1:38 36.89 02:26:11:06
81
BORECZEK Karol
Bike Atelier Team
243 Nowy Sącz 00:34:27:72 01:10:09:81 01:47:22:85 1:38 36.89 02:26:11:42
82
SITARZ Michał
226 Kraków 00:34:28:09 01:10:11:77 01:47:22:23 1:38 36.89 02:26:11:63
83
GRECZKA Wojtek
Huzar Bike Academy
47 Kozy 00:34:00:40 01:07:07:18 01:47:23:85 1:38 36.89 02:26:11:80
84
ATŁAS Filip
Pia Cfo
71 Sosnowiec 00:34:28:37 01:10:10:95 01:47:24:27 1:38 36.89 02:26:13:62
85
SŁUPIK Tomasz
250 Suszec 00:34:00:43 01:10:11:58 01:47:23:65 1:38 36.89 02:26:16:71
86
SZTAFA Wojtek
Twomark Sport
267 Bielsko-Biała 00:34:21:68 01:10:11:29 01:47:22:50 1:38 36.89 02:26:17:98
87
KRAUS Dariusz
Dar Bud Team
26 Pilszcz 00:34:00:92 01:07:06:65 01:46:16:48 1:38 36.89 02:26:28:55
88
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
40 Będzin 00:34:37:42 01:09:33:04 01:47:29:71 1:40 36.29 02:28:32:23
89
KUNDZIK Dawid
82 Katowice 00:34:27:98 01:10:12:18 01:47:23:43 1:40 36.14 02:29:29:57
90
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
211 Świętochłowice 00:34:32:26 01:09:33:40 01:48:59:28 1:41 35.86 02:30:35:95
91
HERMAN Jarosław
Tff
45 Siemianowice Slaskie 00:34:34:59 01:10:32:88 01:50:01:69 1:41 35.86 02:30:36:19
92
PARYLAK Bogusław
220 Gliwice 00:34:37:16 01:10:33:24 01:50:01:36 1:41 35.86 02:30:36:93
93
ADAMCZYK Marcin
Bike Atelier Team
144 Dąbrowa Górnicza 00:34:35:03 01:10:25:92 01:50:01:16 1:41 35.86 02:30:37:30
94
GULBA Krzysztof
229 Kraków 00:34:34:72 01:09:34:18 01:48:59:45 1:41 35.86 02:30:37:92
95
LUBAS Marek
19 Tarnowskie Góry 00:34:36:19 01:10:25:62 01:50:01:80 1:41 35.86 02:30:43:48
96
PRZYSTAJCZUK Robert
Bike Atelier Team
93 Dąbrowa Górnicza 00:34:36:98 01:10:32:20 01:50:02:00 1:41 35.86 02:30:50:74
97
GRUBKA Tomasz
239 Oświęcim 00:35:58:83 01:14:34:26 01:52:52:64 1:42 35.29 02:32:48:02
98
SZCZĘSNY Stanisław
286 Krzepice 00:34:38:80 01:12:55:16 01:52:56:30 1:43 35.16 02:33:20:46
99
MILIK Marcin
Epo
38 Sosnowiec 00:34:38:43 01:11:46:85 01:52:56:80 1:43 35.16 02:33:27:84
100
SKÓRA Krzysztof
234 Czeladź 00:35:59:32 01:14:35:67 01:53:53:84 1:44 34.88 02:34:31:54
101
RAMZA Przemysław
Passionbike Oświęcim
35 Babice 00:35:58:62 01:14:33:92 01:53:02:24 1:44 34.62 02:35:54:54
102
MUZYK Mateusz
Dar-Bud Team
15 Lubotyń 00:35:49:44 01:14:35:76 01:52:48:59 1:44 34.62 02:35:54:80
103
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
181 Katowice 00:35:46:85 01:15:37:71 01:55:41:25 1:46 34.22 02:37:53:46
104
JAROSZ Robert
Passionbike Oświęcim
208 Oświęcim 00:37:34:58 01:17:24:83 01:57:59:00 1:46 34.09 02:38:41:62
105
GIEŁZAK Maciej
62 Żory 00:34:33:09 01:14:35:92 01:55:40:66 1:46 33.96 02:38:58:02
106
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
136 Siemianowce Śląskie 00:38:03:42 01:18:31:48 02:00:03:55 1:48 33.46 02:41:16:03
107
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
140 Siemianowice Slaskie 00:38:03:01 01:18:30:96 02:00:03:36 1:48 33.46 02:41:16:57
108
WALUKIEWICZ Dariusz
Kuźnia Triatlonu
135 Siemianowice Slaskie 00:38:02:55 01:18:29:97 02:00:03:12 1:48 33.46 02:41:21:50
109
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
285 Gliwice 00:37:42:06 01:18:30:21 02:00:01:83 1:48 33.46 02:41:25:64
110
CZECH Piotr
Górny Śląsk Silesia Team
266 Mikołów 00:38:00:87 01:18:31:80 02:00:00:81 1:48 33.46 02:41:26:16
111
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
191 Ruda Slaska 00:38:01:87 01:18:36:54 02:00:03:77 1:48 33.46 02:41:26:52
112
PIÓRKOWSKI Tomasz
127 Gliwice 00:37:41:48 01:18:28:51 01:59:58:34 1:48 33.46 02:41:27:45
113
PAWLIK Tomasz
17 Dabrowa Gornicza 00:35:46:47 01:15:37:40 01:56:52:35 1:48 33.46 02:41:28:07
114
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
75 Dąbrowa Górnicza 00:37:41:80 01:18:37:75 02:00:01:23 1:50 32.73 02:44:43:58
115
WOJSŁAW Mateusz
49 Lubliniec 00:35:59:12 01:14:36:10 01:54:52:56 1:51 32.61 02:45:22:15
116
CAŁKA Paweł
Pank Team
31 Siewierz 00:35:23:69 01:15:38:00 01:56:57:85 1:52 32.37 02:47:02:80
117
DUDWAŁ Mateusz
Gym El Toro Aka Atak Żylastej Łydki
247 Sosnowiec 00:35:59:61 01:17:47:64 02:02:38:39 1:53 31.91 02:49:08:67
118
JANKOWSKI Grzegorz
240 Rybnik 00:39:46:75 01:22:19:90 02:05:05:61 1:54 31.69 02:50:30:14
119
WINNICKI Sebastian
Ergokantor.pl
66 Bielsko-Biała 00:38:02:18 01:18:32:07 02:02:27:57 1:54 31.69 02:50:39:44
120
PULCHNY Maciek
Tazz Team
126 Krakow 00:39:20:42 01:20:24:15 02:04:57:98 1:55 31.36 02:51:58:12
121
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
274 Tarnowskie Góry 00:39:19:86 01:20:43:36 02:04:57:66 1:57 30.93 02:54:25:25
122
OKAJ Krzysztof
Runaways
189 Tarnowskie Góry 00:41:26:41 01:24:20:59 02:08:41:72 1:57 30.93 02:54:42:45
123
BOSOWSKI Tomasz
199 Paniówki 00:40:52:34 01:23:21:88 02:08:02:68 1:57 30.82 02:54:56:46

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU