Bieg na Molo

Osiek, Polska
14.10.2017

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
GÓRKIEWICZ Michał
Azs Agh
72 POL Osiek 3:27 17.54 00:34:21.89
2
MENDYK Przemysław
-
99 POL Bobrek 3:29 17.24 00:34:48.13
3
WRÓBLEWSKI Janmarian
Ks Sprint Bielsko-Biała
38 POL Bielsko-Biała 3:38 16.67 00:36:16.32
4
MYŚLIWIEC Jan
Pks Olimpijczyk Gilowice
246 POL Ślemień 3:42 16.13 00:36:54.09
5
KOZIARZ Przemysław
Runonline Team
53 POL Jankowice 3:44 16.13 00:37:17.86
6
KOPIEC Roland
1988
278 POL Łaziska Górne 3:50 15.63 00:38:12.88
7
ŻMUDA Krzysiek
Spytaktiv
280 POL Spytkowice 3:50 15.63 00:38:12.92
8
KLIMCZAK Piotr
117 POL Balin 3:51 15.63 00:38:29.04
9
WÓJCIK Tomasz
224 POL Rudze 3:54 15.38 00:38:58.94
10
URBANEK Zbyszek
Anilewe, Diwad, Limak
107 POL Pszczyna 3:55 15.38 00:39:06.09
11
PAWLIK Przemysław
Okr Passionbike
67 POL Oświęcim 3:56 15.38 00:39:13.56
12
KOBYŁCZYK Tomasz
26 POL Bulowice 3:56 15.38 00:39:13.83
13
KWIATKOWSKI Rafał
Forever Young
65 POL Chrzanów 3:56 15.38 00:39:14.87
14
GÓRCZAK Andrzej
249 POL Goczałkowice-Zdrój 3:57 15.15 00:39:20.35
15
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
227 POL Hażlach 3:57 15.15 00:39:21.37
16
MOJŻYSZEK Mariusz
Biegam Z Siostrą
206 POL Bronów 3:57 15.15 00:39:28.80
17
WĄSOWICZ Szymon
125 POL Wrocław 3:58 15.15 00:39:39.69
18
ADAMSKI Robert
Brykająca Grupa Biegowa
244 POL Bieruń 3:59 15.15 00:39:48.11
19
JOKIEL Tomasz
Świerczyniec Running
247 POL Świerczyniec 3:59 15.15 00:39:48.96
20
ZIACH Mariusz
Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręcenii
89 POL Dąbrowa Górnicza 3:60 14.93 00:39:58.82
21
GRUBKA Bartosz
Passionbike Oświęcim
144 POL Osiek 4:03 14.93 00:40:23.88
22
SZUBERT Mateusz
Tta Bieruń
250 POL Poręba Wielka 4:03 14.93 00:40:25.07
23
JĘDRUSIAK Przemysław
3W Team
44 POL Dankowice 4:03 14.93 00:40:26.05
24
WASZTYL Tomasz
137 POL Bielsko-Biala 4:03 14.93 00:40:29.51
25
NOWAK Piotr
Stolarius Run Team
118 POL Bestwina 4:04 14.71 00:40:39.04
26
GIBAS-NAKATANI Wojtek
150 POL Oświęcim 4:05 14.71 00:40:49.74
27
KMIEĆ Katarzyna
283 POL Perła 4:06 14.71 00:40:53.18
28
JURCZYGA Marek
217 POL Pszczyna 4:09 14.49 00:41:23.17
29
SINKA Damian
Pszczyna Biega
124 POL Pszczyna 4:10 14.49 00:41:31.94
30
OLIINYK Nazar
64 UKR Kraków 4:10 14.49 00:41:35.55
31
ZONTEK Mateusz
132 POL Bielsko-Biała 4:10 14.49 00:41:38.75
32
ROMAN Urbaś
50 POL Bielsko-Biała 4:11 14.29 00:41:43.75
33
GAŻA Krzysztof
19 POL Radostowice 4:12 14.29 00:41:57.22
34
LEŚNIEWSKI Damian
8 Oświęcim 4:13 14.29 00:42:05.92
35
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
140 POL Piasek 4:13 14.29 00:42:07.49
36
JARCZOK Zdzichu
Wkurw_Team
215 POL Pszczyna 4:13 14.29 00:42:09.63
37
MAREK Rafał
Kac Runners
123 POL Goczałkowice-Zdrój 4:15 14.08 00:42:23.44
38
WIĘZIK Jacek
Kogucik50
6 POL Witkowice 4:16 14.08 00:42:33.08
39
RUSEK Krzysztof
Keckie Harpagany
145 POL Nowa Wies 4:17 14.08 00:42:41.54
40
BARON Tomasz
85 POL Tychy 4:18 14.08 00:42:53.38
41
ŚWIDA Dariusz
Wichry Beskidu
141 POL Tomice 4:21 13.89 00:43:27.93
42
WANTULOK Paweł
109 POL Cieszyn 4:22 13.70 00:43:33.67
43
RUSEK Tomasz
Kęckie Harpagany
220 POL Nowa Wieś 4:23 13.70 00:43:43.59
44
SZYJKA Konrad
29 POL Gromiec 4:23 13.70 00:43:44.17
45
GRABOWSKI Bogusław
Techsterowniki
2 POL Kęty 4:24 13.70 00:43:54.39
46
WANDZEL Justyna
20 POL Rybarzowice 4:24 13.70 00:43:58.81
47
NOWAK Marcin
101 POL Osiek 4:25 13.70 00:44:03.91
48
ŻUR Marek
Kac Runners
121 POL Łąka 4:25 13.70 00:44:04.09
49
CYWKA Krzysztof
Zwoleń Biega
1 Zwoleń 4:25 13.51 00:44:07.22
50
GALLINO Filippo
235 POL Belgia 4:26 13.51 00:44:13.71
51
DUROK Wojciech
Kac Runners
66 POL Jankowice Kpszczyny 4:26 13.51 00:44:17.25
52
KOLONKO Roksana
Speed Team Brzeszcze
126 POL Międzyrzecze 4:28 13.51 00:44:30.12
53
KUPCZAK Tadeusz
139 POL Brzuśnik 4:28 13.51 00:44:34.89
54
BARTKÓW Łukasz
46 POL Bielsko-Biała 4:29 13.33 00:44:44.11
55
CHUDY Dawid
158 POL Przeciszów 4:29 13.33 00:44:44.22
56
GUTEK Jakub
37 POL Pszczyna 4:30 13.33 00:44:56.50
57
DUDZIAK Marek
Bb Runners / Dudikom
47 POL Jaworze 4:31 13.33 00:45:03.53
58
ŁATA Ewelina
Endorfiny
56 POL Woźniki 4:31 13.33 00:45:05.65
59
PŁONKA Piotr
7 POL Osiek 4:31 13.33 00:45:07.07
60
TALAGA Jacek
102 POL Wadowice 4:32 13.33 00:45:11.26
61
BACA Szymon
243 POL Pszczyna 4:33 13.16 00:45:29.38
62
SZWED Renata
Zf Trw
205 POL Czechowice-Dzedzice 4:34 13.16 00:45:38.10
63
BIZOŃ Tomasz
127 POL Andrychów 4:36 13.16 00:45:53.60
64
JANOSZ Piotr
27 POL Myślenice 4:36 12.99 00:45:56.00
65
ORDZOWIAŁY Piotr
204 POL Osielec 4:37 12.99 00:46:04.11
66
MACHOŃ Tomasz
Kac Runners
155 POL Pszczyna 4:38 12.99 00:46:10.67
67
SZCZELINA Rafał
213 POL Jawiszowice 4:38 12.99 00:46:15.87
68
SZCZOTKA Katarzyna
251 POL Pszczyna 4:38 12.99 00:46:16.51
69
KUBIS Witold
Rodzina
108 POL Czarków 4:38 12.99 00:46:16.63
70
KOWALSKI Janusz
Olza Cieszyn
210 POL Pogwizdów 4:38 12.99 00:46:18.11
71
KOWALSKA Kinga
Olza Cieszyn
208 POL Pogwizdów 4:38 12.99 00:46:18.45
72
PILCH Klaudiusz
129 POL Osieczany 4:39 12.99 00:46:29.10
73
KYRCZ Mirosław
Mirasteam
201 POL Dankowice 4:40 12.82 00:46:30.54
74
SKORUPA Mateusz
---
116 POL Oświęcim 4:40 12.82 00:46:36.23
75
CHMIELARZ Rafał
86 POL Bielsko-Biała 4:41 12.82 00:46:42.88
76
KUPCZAK Bogusława
202 POL Brzuśnik 4:41 12.82 00:46:49.23
77
GAWROŃSKI Zbigniew
75 POL Bielsko-Biala 4:42 12.82 00:46:52.24
78
FARUGA Szymon
34 POL Czarków 4:42 12.82 00:46:55.45
79
CHROSTEK Rafał
271 POL Wola 4:44 12.66 00:47:12.09
80
GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta
242 POL Zasole 4:44 12.66 00:47:14.81
81
PIEKARCZYK Marcin
Speed Team Brzeszcze
55 POL Rajsko 4:44 12.66 00:47:19.81
82
KURZEJA Bartosz
95 POL Tychy 4:45 12.66 00:47:21.63
83
KUTYŁA Adam
Ponar Wadowice
81 POL Wadowice 4:45 12.66 00:47:27.91
84
WOJDA Maksymilian
Maksymilian Wojda
153 POL Oświęcim 4:46 12.66 00:47:31.88
85
MARSZAŁEK Łukasz
Szybkie Żółwie
52 POL Szczyrk 4:46 12.66 00:47:34.82
86
BRZEŹNY Zbigniew
1970
222 POL Bielsko-Biała 4:46 12.66 00:47:35.66
87
ŁECKI Andrzej
282 POL Kety 4:48 12.50 00:47:55.37
88
JONKISZ Dorota
Rytm Czechowice Dziedzice
229 POL Czechowice Dziedzice 4:49 12.50 00:48:04.31
89
FILAPEK Bartosz
28 POL Brzeszcze 4:49 12.50 00:48:07.10
90
KŁAPACZ Joanna
Kęckie Harpagany
31 POL Malec 4:49 12.50 00:48:09.35
91
KRAWCZYNSKI Sławomir
142 POL Pszczyna 4:50 12.35 00:48:18.98
92
URBANEK Piotr
157 POL Lędziny 4:50 12.35 00:48:19.14
93
ŁYCZKO Janusz
Biegamsobie
48 POL Bielsko-Biała 4:52 12.35 00:48:32.39
94
KOSOWSKI Adam
281 POL Podolsze 4:52 12.35 00:48:37.83
95
HAŁAT Tomasz
203 POL Osiek 4:53 12.35 00:48:42.34
96
GŁOS Marek
156 POL Oświęcim 4:53 12.35 00:48:43.64
97
STANISZ Zbyszek
Run+
218 POL Bronów 4:53 12.35 00:48:44.28
98
KARWASZEWSKA Iza
Ultra Beskid Sport
120 POL Bielsko-Biała 4:53 12.35 00:48:48.56
99
SUŁOWSKI Paweł
82 POL Myślenice 4:54 12.35 00:48:52.80
100
GRZESIK Paweł
97 POL Babice 4:54 12.35 00:48:53.84
101
MARCINIAK Łukasz
216 Łódź 4:54 12.35 00:48:53.90
102
PILCH Janusz
260 POL Osieczany 4:55 12.20 00:49:02.06
103
BARBACHEN Wilhelm
284 POL Nowa Wieś 4:56 12.20 00:49:10.42
104
POCIK Radosław
Umks Kęczanin
68 POL Kobiernice 4:56 12.20 00:49:10.46
105
KRAKOWSKI Wojciech
131 POL Bielsko-Biała 4:56 12.20 00:49:17.48
106
KURAS Katarzyna
Zadyszka Oświęcim
241 POL Chełmek 4:57 12.20 00:49:23.68
107
OCYLOK Adam
Chrono Service
136 POL Oświęcim 4:58 12.05 00:49:39.86
108
FLEJTUCH Tobiasz
70 POL Oświęcim 4:59 12.05 00:49:44.31
109
STEFANÓW Mirosław
Wku Bielsko-Biała
207 POL Czechowice-Dziedzice 4:59 12.05 00:49:46.30
110
KOŚCIELNIAK Milena
276 POL Mikołów 4:60 12.05 00:49:51.13
111
OGÓREK Tomasz
154 POL Bielsko-Biała 4:60 12.05 00:49:55.33
112
HANKUS Przemyslaw
110 POL Oświęcim 4:60 12.05 00:49:55.86
113
GŁĄB Rafał
35 POL Dankowice 4:60 12.05 00:49:55.94
114
MATUSZNY Józef
76 POL Dzięgielów 5:02 11.90 00:50:17.11
115
ZMYSŁOWSKA Magdalena
Shell Kraków
279 POL Libiąż 5:02 11.90 00:50:18.54
116
HENRYSZEWSKI Konrad
138 POL Bielsko-Biała 5:02 11.90 00:50:19.77
117
STOLARSKI Paweł
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
9 POL Czechowice-Dziedzice 5:03 11.90 00:50:23.83
118
KOMAJDA Grzegorz
Olza Cieszyn
88 POL Cieszyn 5:03 11.90 00:50:24.30
119
MOZGAŁA Łukasz
113 POL Osiek 5:04 11.90 00:50:33.47
120
WÓJCIK Jerzy
225 POL Rudze 5:04 11.90 00:50:35.06
121
SERWIN Jonasz
267 POL Kalwaria Zebrzydowska 5:04 11.90 00:50:36.65
122
DITTRICH Wojciech
115 POL Bielsko-Biała 5:04 11.90 00:50:37.24
123
KRUCZAŁA Jakub
161 POL Oświęcim 5:04 11.90 00:50:39.93
124
PROCNER Sylwia
151 POL Kęty 5:06 11.76 00:50:53.70
125
JENDRICHOVSKA Danka
Maras Team
261 SVK Raznany 5:06 11.76 00:50:54.44
126
ŁACNY Angelika
Speed Team Brzeszcze
104 POL Brzeszcze 5:07 11.76 00:51:01.65
127
MARYJOSZ Adrian
-
30 POL Żory 5:09 11.63 00:51:22.76
128
TKOCZ Łukasz
-
24 POL Tarnowskie Góry 5:10 11.63 00:51:37.30
129
CZECH Damian
130 POL Bielsko-Biała 5:11 11.63 00:51:40.17
130
BABINSKI Zbigniew
93 POL Bulowice 5:11 11.63 00:51:42.31
131
MĘDRALA Bartłomiej
84 POL Pisarzowice 5:12 11.63 00:51:50.65
132
RUSIN Anna
106 POL Porąbka 5:12 11.63 00:51:51.46
133
KOŚCIELNIAK Józef
275 POL Łaziska Górne 5:12 11.63 00:51:53.79
134
TOMALA Dawid
69 POL Osiek 5:12 11.49 00:51:56.94
135
KORCZYK Anna
Fizjo-Forma
98 POL Rajsko 5:12 11.49 00:51:57.26
136
ORZEL Misza
3 UKR Staroviejska 5:13 11.49 00:52:02.78
137
TRESZCZYŃSKI Krzysztof
226 POL Osiek 5:15 11.49 00:52:25.28
138
KOLIBAROVA Martina
Maras Team
259 SVK Presov 5:16 11.36 00:52:30.81
139
DUDEK Kinga
160 POL Brzezinka 5:16 11.36 00:52:33.82
140
MĘDRYSA Michał
263 POL Pławy 5:16 11.36 00:52:33.89
141
WRÓBEL Karolina
22 POL Witkowice 5:17 11.36 00:52:42.61
142
WRÓBEL Tomasz
128 POL Łowczówek 5:18 11.36 00:52:54.12
143
ROZMUS Marzena
Świerczyniec Running
214 POL Bojszowy Nowe 5:18 11.36 00:52:57.05
144
GODZIC Dariusz
A.d.m
212 POL Frydek 5:19 11.36 00:53:03.79
145
SZYMECZKO Joanna
Cześć
51 POL Gilowice 5:19 11.36 00:53:03.98
146
LALIK Małgorzata
73 POL Oświęcim 5:19 11.24 00:53:08.95
147
CHMIEL Dominika
Endorfiny
57 POL Wadowice 5:19 11.24 00:53:09.58
148
FURTAK Krzysztof
96 POL Kęty 5:22 11.24 00:53:33.52
149
HORAK Roland
60 POL Kęty 5:22 11.24 00:53:36.79
150
MATONÓG Leszek
21 POL Osiek 5:23 11.11 00:53:46.74
151
MIESZCZAK Krzysztof
200 POL Oświęcim 5:23 11.11 00:53:49.65
152
KEMPKIEWICZ Barbara
162 POL Osiek 5:24 11.11 00:53:50.54
153
CZARNIK Daniel
273 POL Oświęcim 5:24 11.11 00:53:53.68
154
CIURKA-BASTER Karolina
Fundacja Trenuję-Pomagam
63 POL Kraków 5:25 11.11 00:54:07.63
155
WALUŚ Sandra
253 POL Międzybrodzie Bialskie 5:26 11.11 00:54:15.11
156
KOWLASKI Nkodem
230 POL Bielsko-Biała 5:26 11.11 00:54:16.72
157
KANIA Kamil
45 POL Kobiernice 5:26 11.11 00:54:17.88
158
KANIA Bartosz
149 POL Kobiernice 5:26 10.99 00:54:19.06
159
KUCAP Justyna
Caktywni Ca Broker
11 POL Glebowice 5:27 10.99 00:54:23.05
160
LEŚNIAK Janusz
5 POL Osiek 5:27 10.99 00:54:29.49
161
KOMAJDA Barbara
Olza Cieszyn
91 POL Cieszyn 5:27 10.99 00:54:29.97
162
TOKARZ Jerzy
Endorfiny Po 50-Ce
61 POL Włosań 5:28 10.99 00:54:34.93
163
JĘDRZEJOWSKI Przemysław
Leśna Team
248 POL Osiek 5:29 10.99 00:54:41.04
164
SZYPUŁA Krzysztof
Leśna Team
252 POL Osiek 5:29 10.99 00:54:41.06
165
CYWIŃSKI Robert
Świerczyniec Running
231 POL Świerczyniec 5:29 10.99 00:54:46.30
166
MUL Paweł
105 POL Buczkowice 5:31 10.87 00:55:04.61
167
KURIATA Marcin
Funky Feet
135 POL Witkowice 5:31 10.87 00:55:06.14
168
BUGIEL Adam
58 POL Brzeźnica 5:32 10.87 00:55:10.27
169
RYBSKI Jerzy
Bestwinabiega.pl
54 POL Zabrzeg 5:32 10.87 00:55:11.81
170
CHLEWICKI Piotr
33 POL Buczkowice 5:32 10.87 00:55:11.86
171
MARKIEL Dominik
Kęckie Harpagany
134 POL Kęty 5:32 10.87 00:55:12.66
172
MICHALIK Adrian
L&m
277 POL Libiąż 5:32 10.87 00:55:14.17
173
KADŁUBICKI Robert
71 POL Kęty 5:32 10.87 00:55:19.19
174
PŁONKA Paweł
Stajnia Komarów
228 POL Nowa Wieś 5:33 10.87 00:55:25.07
175
BIAŁAS Agnieszka
1985
80 POL Pszczyna 5:33 10.87 00:55:27.48
176
DZIDA Anna
266 POL Pszczyna 5:34 10.75 00:55:32.08
177
MOZGAŁA Natalia
112 POL Osiek 5:34 10.75 00:55:37.31
178
WALUŚ Dariusz
114 POL Międzybrodzie Bialskie 5:34 10.75 00:55:37.54
179
NIESYCZYŃSKI Mateusz
10 POL Oświęcim 5:34 10.75 00:55:38.38
180
BIES Tomasz
Kęckie Harpagany
15 POL Hecznarowice 5:37 10.75 00:56:03.56
181
MARAS Ladislav
Maras Team
257 SVK Presov 5:37 10.75 00:56:03.75
182
SEPELAKOVA Lucia
Maras Team
262 SVK Zaluzice 5:39 10.64 00:56:29.57
183
STASZKIEWICZ Wacław
Bestwinabiega.pl
240 POL Bestwina 5:41 10.53 00:56:49.59
184
DROBEK Jacek
Bestwinabiega.pl
237 POL Bestwina 5:41 10.53 00:56:49.62
185
PYZA Maciej
239 POL Osiek 5:42 10.53 00:56:52.49
186
ZIĘTEK Sylwia
Pozytywnie Zakręceni
133 POL Dąbrowa Górnicza 5:43 10.53 00:57:02.39
187
WAWRZYNIAK Dariusz
Kęckie Harpagany
209 POL Kęty 5:45 10.42 00:57:20.21
188
PŁONKA Barbara
4 POL Kęty 5:45 10.42 00:57:25.70
189
WARCHAŁ Katarzyna
147 POL Kęty 5:45 10.42 00:57:29.36
190
URBAŃCZYK Mateusz
264 POL Kalwaria Zebrzydowska 5:45 10.42 00:57:29.57
191
WARCHAŁ Sławomir
146 POL Kęty 5:46 10.42 00:57:30.65
192
DZIDA Jakub
265 POL Pszczyna 5:50 10.31 00:58:11.87
193
ORŁOŚ Jerzy
258 POL Oświęcim 5:50 10.31 00:58:16.67
194
DŹWIGOŃ Andrzej
Umks Kęczanin
12 POL Nowa Wieś 5:51 10.31 00:58:23.51
195
MERTA Ewa
223 POL Kęty 5:53 10.20 00:58:41.14
196
WAWRZYNIAK Kamil
211 POL Kęty 5:54 10.20 00:58:51.03
197
KOCEMBA Halina
159 POL Osiek 5:54 10.20 00:58:53.30
198
KONIOR Joanna
238 POL Radziechowy 5:55 10.20 00:59:00.49
199
SOLARZ Paulina
42 POL Bielsko-Biała 5:55 10.10 00:59:09.19
200
MÓL Tomasz
Nowe Horyzonty
119 POL Oświęcim 5:56 10.10 00:59:18.68
201
KLĘCZAR Adam
269 POL Osiek 5:59 10.10 00:59:41.27
202
SEMIK Mirosław
32 Oświęcim 5:59 10.10 00:59:41.61
203
MORAWSKI Janusz
Pszczyna Biega
236 POL Pszczyna 6:01 10.00 01:00:07.76
204
PRZESÓR Barbara
254 POL Brzezinka 6:01 10.00 01:00:08.61
205
JANUSZYK Artur
270 Oświęcim 6:02 10.00 01:00:13.95
206
DUSZA Piotr
18 POL Przecieszyn 6:03 9.90 01:00:26.36
207
GRACA Jakub
103 POL Oświęcim 6:03 9.90 01:00:26.50
208
HAMIK Rafał
43 POL Chełm Śląski 6:04 9.90 01:00:31.44
209
CYWIŃSKA Elżbieta
Świerczyniec Running
232 POL Świerczyniec 6:09 9.80 01:01:21.35
210
WÓJCIK-ŻMUDA Joanna
Lemarpol
274 POL Spytkowice 6:13 9.71 01:02:03.86
211
GIEREK Katarzyna
Gierek
49 POL Oświęcim 6:14 9.62 01:02:17.45
212
BARAN Anna
152 POL Tomice 6:16 9.62 01:02:36.56
213
ŻAK Alicja
Zadyszka
74 POL Oświęcim 6:18 9.52 01:02:50.71
214
BIENIEK Martyna
83 POL Sułkowice 6:18 9.52 01:02:51.66
215
MENDYK Magdalena
39 POL Oświęcim 6:19 9.52 01:03:01.15
216
HNATYSZYN Katarzyna
272 POL Jawiszowice 6:20 9.43 01:03:19.03
217
KASPERCZYK Anna
234 POL Oświęcim 6:21 9.43 01:03:28.82
218
TOMIAK Grzegorz
143 POL Roczyny 6:23 9.43 01:03:40.80
219
LURKA Renata
Kęckie Harpagany
79 POL Kęty 6:24 9.35 01:03:55.22
220
LURKA Tomasz
Kęckie Harpagany
77 POL Kęty 6:24 9.35 01:03:57.68
221
MAKOWSKI Rafał
111 POL Kraków 6:24 9.35 01:03:59.08
222
SZYSZKA Maria
25 POL Osiek 6:26 9.35 01:04:10.92
223
GRUSZKA Maciej
Umks Kęczanin
23 POL Kobiernice 6:28 9.26 01:04:30.23
224
GAGRACZ Justyna
Lemarpol
268 POL Piotrowice 6:29 9.26 01:04:40.12
225
DĄBROWSKA Teresa
41 POL Osiek 6:29 9.26 01:04:40.21
226
BARGIEŁ Magdalena
255 POL Kęty 6:29 9.26 01:04:48.29
227
KRÓLICKA Patrycja
256 POL Kęty 6:29 9.26 01:04:48.99
228
ŚLUSARCZYK Ewa
Run&fun
148 POL Wadowice 6:35 9.17 01:05:40.69
229
JAREMI-DŹWIGOŃ Magdalena
Umks Kęczanin
13 POL Nowa Wieś 6:44 8.93 01:07:17.01
230
STACHURA Danuta
87 POL Grojec 6:49 8.85 01:08:02.23
231
CENDROWSKA Sylwia
16 POL Osiek 6:54 8.70 01:08:58.93
232
SIKORA-SZOT Kamila
219 POL Brzeszcze 6:58 8.62 01:09:31.02
233
BIES Sylwia
14 POL Hecznarowice 7:01 8.55 01:10:04.06
234
GÓRALCZYK Joanna
Brak
17 POL Kęty 7:01 8.55 01:10:04.23
235
BURAKOWSKI Andrzej
233 POL Świerczyniec 7:01 8.55 01:10:07.39
236
ZAŁUBSKA Katarzyna
94 POL Libiąż 7:01 8.55 01:10:09.20
237
WĘGRZYN Krzysztof
36 POL Grojec 7:09 8.40 01:11:25.42

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU