BIELAWA CROSS TRIATHLON 2018

Bielawa, Polska
05.08.2018

Wyniki

Triathlon Indywidualnie 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
BOCEK Jakub
Mountaintime Felt Aropec
436 CZECHY Novatop 00:08:07.00 00:00:36.00 01:05:18.00 00:00:44.00 00:19:33.00 3:23 17.83 01:34:17.39
2
TYLEK Mateusz
Go Ride Racing Team
377 POL Głogoczów 00:07:03.00 00:01:14.00 01:03:48.00 00:00:52.00 00:21:46.00 3:23 17.72 01:34:43.79
3
ARDELLI Marek
Sklep Rowerowy Bike Finger Walbrzych
302 POL Wysoka 00:09:12.00 00:01:06.00 01:01:46.00 00:00:53.00 00:22:36.00 3:25 17.61 01:35:32.73
4
POROŚ Dariusz
389 POLSKA Wrocław 00:09:08.00 00:02:47.00 01:01:38.00 00:01:14.00 00:21:16.00 3:26 17.50 01:36:02.00
5
KALAMARZ Kamil
NV
395 POL Rybnik 00:08:47.00 00:01:03.00 01:05:25.00 00:00:34.00 00:22:17.00 3:31 17.18 01:38:05.89
6
SMOLEŃ Jaro
363 POL Mysłowice 00:09:00.00 00:01:02.00 01:07:11.00 00:00:31.00 00:20:47.00 3:32 17.07 01:38:29.75
7
OGORZAŁEK Jakub
Poliamid Ski Tem
345 POL Nowa Ruda 00:07:22.00 00:01:06.00 01:09:53.00 00:00:28.00 00:21:00.00 3:34 16.87 01:39:49.70
8
SURY Jacek
Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
372 POL Bielawa 00:09:42.00 00:01:40.00 01:04:32.00 00:00:51.00 00:24:12.00 3:37 16.67 01:40:56.39
9
SCERBA Marek
Mountaintime Felt Aropec
437 CZE Krnov 00:08:47.00 00:00:41.00 01:10:38.00 00:00:43.00 00:20:35.00 3:38 16.57 01:41:23.73
10
ŻUREK Robert
Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza
387 POL Dąbrowa Górnicza 00:06:24.00 00:00:34.00 01:13:07.00 00:00:30.00 00:21:05.00 3:38 16.57 01:41:38.14
11
WĘGLARZ Witold
Lincoln Elekrtric Bester Bike Team Bielawa
380 POL Bielawa 00:10:35.00 00:01:38.00 01:06:33.00 00:00:51.00 00:22:38.00 3:40 16.47 01:42:14.81
12
WOJTCZAK Grzegorz
Paszczak Team
384 POL Niemcza 00:06:50.00 00:01:14.00 01:12:11.00 00:00:38.00 00:21:39.00 3:40 16.37 01:42:32.24
13
KĄKOL Sławomir
Timbud Team
438 POLSKA Nowy Dwór Mazowiecki 00:08:26.00 00:01:59.00 01:12:16.00 00:00:58.00 00:23:29.00 3:50 15.64 01:47:07.84
14
TARNOWSKA Justyna
GO SPORT AK SPED TEAM
375 POL Wiązowna 00:07:59.00 00:00:51.00 01:16:11.00 00:00:49.00 00:22:01.00 3:52 15.56 01:47:50.89
15
HODNY Tomas
Mountaintime Felt Aropec
435 CZECHY Opava 00:09:03.00 00:01:00.00 01:15:19.00 00:00:37.00 00:22:27.00 3:53 15.47 01:48:25.87
16
OWSIANNIK Grzegorz
346 POL Legnica 00:09:11.00 00:01:56.00 01:12:29.00 00:01:08.00 00:25:04.00 3:56 15.30 01:49:47.50
17
ŁASZUK Filip
Żelazna Świdnica
330 POL Świdnica 00:06:58.00 00:01:00.00 01:25:28.00 00:00:36.00 00:18:21.00 4:01 14.97 01:52:22.20
18
WRÓBLEWSKI Mieczysław
Wkt-Ri Triathlon Wrocław
385 POL Wrocław 00:07:13.00 00:00:46.00 01:21:07.00 00:00:38.00 00:24:28.00 4:05 14.74 01:54:11.99
19
HOŁYST Andrzej
317 POL Nowa Ruda 00:09:10.00 00:01:21.00 01:19:08.00 00:00:47.00 00:24:19.00 4:06 14.66 01:54:45.27
20
GRYCMAN Kazimierz
315 POL Ciechowice 00:08:58.00 00:01:15.00 01:22:57.00 00:00:56.00 00:22:33.00 4:10 14.43 01:56:39.40
21
STANIK Jakub
Strzeliński Klub Biegacza GRANIT
367 POL Strzelin 00:11:14.00 00:02:07.00 01:24:04.00 00:00:20.00 00:20:20.00 4:14 14.21 01:58:05.00
22
SZOMBIERSKI Robert
Tri Aktywni Lubsko
374 POL Lubsko 00:08:51.00 00:01:15.00 01:25:03.00 00:00:19.00 00:22:47.00 4:14 14.21 01:58:14.95
23
PAMUŁA Krzysztof
397 POLSKA Bolesławice 00:11:08.00 00:04:24.00 01:16:54.00 00:01:58.00 00:23:54.00 4:14 14.21 01:58:17.78
24
TWARDY Dawid
EASYRUN RACIBÓRZ
376 POL Racibórz 00:09:06.00 00:01:27.00 01:23:56.00 00:01:03.00 00:25:25.00 4:20 13.86 02:00:57.22
25
KALICKI Patryk
321 POL Prochowice 00:13:03.00 00:01:39.00 01:23:35.00 00:00:43.00 00:22:10.00 4:20 13.86 02:01:09.45
26
TYLKA Piotr
NDZ
378 POL Dzierżoniów 00:11:48.00 00:01:50.00 01:26:21.00 00:00:41.00 00:21:01.00 4:21 13.79 02:01:42.25
27
JARNOT Oskar
320 POL Zator 00:09:25.00 00:01:53.00 01:25:47.00 00:00:23.00 00:25:00.00 4:23 13.73 02:02:28.75
28
CIEŚLAK Mateusz
Brt Wrocław
307 POL Wrocław 00:07:26.00 00:01:34.00 01:26:21.00 00:01:37.00 00:25:33.00 4:23 13.73 02:02:31.00
29
ZIĘBA Damian
325 POL Wrocław 00:10:24.00 00:01:39.00 01:28:57.00 00:00:44.00 00:21:39.00 4:25 13.59 02:03:23.68
30
DĘBSKI Daniel
MTB Wrocław
309 POL Wałbrzych 00:08:54.00 00:01:41.00 01:26:29.00 00:00:56.00 00:26:01.00 4:26 13.53 02:04:00.80
31
ŻYŁKA Piotr
Bielawska Akademia Biegania
388 POL Bielawa 00:08:34.00 00:02:12.00 01:27:25.00 00:00:48.00 00:25:20.00 4:27 13.53 02:04:19.78
32
NAJGEBAUER Łukasz
340 POL Opole 00:09:00.00 00:02:04.00 01:27:08.00 00:01:15.00 00:26:39.00 4:31 13.33 02:06:06.93
33
WÓJCIK Mateusz
383 POL Bielawa 00:08:59.00 00:01:38.00 01:28:17.00 00:00:41.00 00:26:37.00 4:31 13.33 02:06:12.16
34
OPAŁA Jakub
Chop Ze Żelaza Tri Team
306 POL Świętochłowice 00:09:12.00 00:01:30.00 01:28:26.00 00:00:45.00 00:26:28.00 4:31 13.27 02:06:22.20
35
KAŁUŻNY Wojciech
Biegowa Świdnica
322 POL Świdnica 00:09:32.00 00:02:40.00 01:28:31.00 00:00:43.00 00:25:17.00 4:32 13.27 02:06:43.45
36
SIWEK Jarosław
Siwekfotografia.pl
360 POL Przygórze 00:09:14.00 00:01:40.00 01:23:35.00 00:00:30.00 00:32:28.00 4:34 13.21 02:07:26.74
37
PRZYBYSZEWSKI Łukasz
351 POL Bielawa 00:11:16.00 00:01:16.00 01:33:22.00 00:00:33.00 00:21:07.00 4:34 13.15 02:07:34.11
38
BARSKI Filip
319 POLSKA Dzierżoniów 00:11:14.00 00:02:08.00 01:26:50.00 00:01:07.00 00:29:06.00 4:40 12.90 02:10:25.37
39
MIECZKOWSKI Mariusz
Lincoln Electric BESTER BIKE TEAM
337 POL Bielawa 00:11:15.00 00:01:55.00 01:26:52.00 00:00:42.00 00:29:46.00 4:40 12.90 02:10:29.69
40
Uczestnik anonimowy
Agbud Stelweld Jelcz-Laskowice
305 POL Jelcz-Laskowice 00:09:22.00 00:01:26.00 01:32:00.00 00:01:02.00 00:26:51.00 4:40 12.84 02:10:39.86
41
BANAŚ Mateusz
303 POL Bielawa 00:12:38.00 00:02:33.00 01:30:17.00 00:01:19.00 00:24:37.00 4:42 12.79 02:11:23.63
42
KALAMARZ Paweł
396 POLSKA Wrocław 00:10:33.00 00:01:39.00 01:31:16.00 00:00:51.00 00:27:22.00 4:43 12.79 02:11:40.34
43
ROBAK Krzysztof
Osp Gogołów
356 POL Gogołów 00:10:23.00 00:02:08.00 01:32:47.00 00:00:41.00 00:26:33.00 4:44 12.67 02:12:30.79
44
PRZYBYLSKI Piotr
GO SPORT AK SPED TEAM
350 POL Wiązowna 00:07:01.00 00:01:01.00 01:34:40.00 00:00:30.00 00:30:00.00 4:46 12.61 02:13:12.55
45
TOMASZEWSKA Julita
TIMBUD TEAM
439 POLSKA Legionowo 00:10:00.00 00:02:17.00 01:33:13.00 00:01:10.00 00:26:51.00 4:47 12.56 02:13:30.85
46
ROMANOWICZ Łukasz
357 POL Świdnica 00:10:31.00 00:01:20.00 01:33:02.00 00:01:25.00 00:28:20.00 4:49 12.50 02:14:37.51
47
LINDNER Marek
329 POL Wroclaw 00:09:40.00 00:02:17.00 01:36:50.00 00:00:42.00 00:25:27.00 4:50 12.44 02:14:56.20
48
RECZUCH Andrzej
Dywizjon 102
355 POL Bielawa 00:13:59.00 00:02:39.00 01:32:27.00 00:01:16.00 00:24:57.00 4:50 12.44 02:15:17.87
49
RODAK Jarosław
399 POLSKA Wałbrzych 00:10:03.00 00:01:14.00 01:35:48.00 00:00:34.00 00:28:25.00 4:52 12.33 02:16:04.09
50
URBAŃCZYK Marcin
Urbańczyk Dziadu Team
379 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:03.00 00:01:34.00 01:39:14.00 00:01:01.00 00:27:04.00 4:54 12.28 02:16:56.16
51
SZCZYPKA Piotr
Spm Rejestrcar
373 POL Dzierżoniów 00:08:42.00 00:01:57.00 01:34:13.00 00:01:24.00 00:31:12.00 4:55 12.23 02:17:28.33
52
PIEKARZ Damian
349 POL Jugów 00:10:30.00 00:01:20.00 01:37:45.00 00:01:09.00 00:26:56.00 4:56 12.23 02:17:40.34
53
LANKAMER Piotr
Bez klubu
328 POL Złotoryja 00:13:59.00 00:02:03.00 01:33:13.00 00:00:53.00 00:28:02.00 4:57 12.17 02:18:09.97
54
KOŁODZIEJCZYK Grzegorz
Spiesz Się Powoli
323 POL Dzierżoniów 00:10:54.00 00:02:23.00 01:37:02.00 00:00:57.00 00:27:58.00 4:59 12.07 02:19:13.49
55
ARDELLI Marcin
301 POL Bielwa 00:13:16.00 00:01:09.00 01:34:49.00 00:00:52.00 00:29:11.00 4:59 12.07 02:19:16.14
56
SOBKOWIAK Filip
365 POL Wrocław 00:09:16.00 00:02:27.00 01:44:58.00 00:00:23.00 00:23:36.00 5:02 11.97 02:20:41.01
57
MASTALERZ Tomasz
334 POL Bielawa 00:12:39.00 00:04:11.00 01:38:26.00 00:00:31.00 00:25:07.00 5:02 11.91 02:20:53.40
58
NIEWIDZIAJŁO Michał
Idea Getin Leasing
341 POL Dzierżoniów 00:11:04.00 00:03:24.00 01:40:12.00 00:00:35.00 00:25:54.00 5:03 11.91 02:21:09.35
59
ŻYŁKA Paweł
391 POLSKA Opole 00:08:46.00 00:02:43.00 01:41:56.00 00:00:55.00 00:27:00.00 5:03 11.86 02:21:18.80
60
SEIFFERT Paweł
359 POL Wrocław 00:09:30.00 00:01:40.00 01:42:44.00 00:01:30.00 00:26:40.00 5:05 11.81 02:22:04.00
61
MINNITI Agnieszka
Bielawska Akademia Biegania
339 POL Bielawa 00:11:13.00 00:01:54.00 01:41:00.00 00:01:11.00 00:27:40.00 5:07 11.76 02:22:57.39
62
MIERZWIAK Marek
392 POLSKA Oława 00:11:07.00 00:02:06.00 01:39:56.00 00:01:35.00 00:28:49.00 5:08 11.72 02:23:33.54
63
STASIAK Paweł
368 POL Dzierżoniów 00:07:52.00 00:03:09.00 01:45:45.00 00:01:13.00 00:27:42.00 5:13 11.52 02:25:41.40
64
SKULIK Piotr
361 POL Łaziska Górne 00:09:43.00 00:02:13.00 01:39:45.00 00:00:54.00 00:35:30.00 5:18 11.34 02:28:05.38
65
JANUSZ Magdalena
318 POL Bielawa 00:11:11.00 00:02:53.00 01:42:13.00 00:00:47.00 00:31:21.00 5:19 11.34 02:28:25.27
66
NISKI Grzegorz
Dream Bike Bielawa
343 POL Bielawa 00:16:33.00 00:02:02.00 01:29:20.00 00:01:05.00 00:39:52.00 5:20 11.29 02:28:52.29
67
BORKOWSKI Jakub
393 POLSKA Wałbrzych 00:10:48.00 00:02:51.00 01:32:10.00 00:01:27.00 00:42:42.00 5:22 11.20 02:29:57.21
68
SERWICKI Michał
440 POLSKA Strzelin 00:10:50.00 00:02:19.00 01:44:34.00 00:00:54.00 00:33:56.00 5:27 11.02 02:32:33.27
69
ROZWADOWSKI Rafał
Pozytywnie Zakręceni
358 POL Będzin 00:10:27.00 00:01:27.00 01:51:26.00 00:00:47.00 00:28:55.00 5:28 10.98 02:33:01.98
70
WIŚNIEWSKI Rafał
Bielawska Akademia Biegania
382 POL Bielawa 00:11:31.00 00:02:32.00 01:49:19.00 00:00:44.00 00:34:03.00 5:39 10.61 02:38:08.70
71
GÓRALCZYK Wojciech
Koko
314 POL Pieszyce 00:11:22.00 00:02:51.00 01:56:54.00 00:00:35.00 00:27:13.00 5:41 10.57 02:38:55.10
72
BEZULSKA Anna
Nowa Ruda Biega
304 POL Gorzów Wielkopolski 00:12:03.00 00:02:07.00 01:56:29.00 00:00:46.00 00:29:20.00 5:45 10.45 02:40:44.79
73
GOLEŃSKI Wojciech
Forca Brava Opole
312 POL Opole 00:11:06.00 00:02:28.00 01:55:13.00 00:01:12.00 00:31:26.00 5:46 10.41 02:41:24.67
74
PARYŻ Dariusz
Luci Fer Team
347 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:09.00 00:01:08.00 02:04:14.00 00:01:18.00 00:25:42.00 5:47 10.41 02:41:31.53
75
NOWODWORSKA Anna
344 POL Gorlice 00:10:58.00 00:02:05.00 01:58:03.00 00:02:03.00 00:31:34.00 5:53 10.18 02:44:42.32
76
GOLONKA Igor
313 POL Sosnowiec 00:15:57.00 00:02:04.00 01:57:46.00 00:00:35.00 00:29:53.00 5:57 10.11 02:46:15.11
77
HEJN Robert
Bielawska Akademia Biegania
316 POL Bielawa 00:10:17.00 00:01:58.00 02:03:06.00 00:00:30.00 00:30:59.00 5:58 10.07 02:46:49.85
78
KOPCZAK Sebastian
Zakątek Urody I Relaksu
324 POL Kłodzko 00:11:17.00 00:02:15.00 01:59:04.00 00:01:02.00 00:36:48.00 6:06 9.86 02:50:26.92
79
KWAŚNY Rafał
Bielawska Akademia Biegania
327 POL Bielawa 00:13:35.00 00:02:05.00 02:03:56.00 00:00:50.00 00:33:31.00 6:13 9.66 02:53:57.07
80
MAŃKOWSKI Jakub
332 POL Jegłowa 00:11:18.00 00:02:06.00 02:11:53.00 00:01:50.00 00:28:35.00 6:17 9.56 02:55:43.07
81
RAK Marcin
Bielawska Akademia Biegania
354 POL Bielawa 00:12:36.00 00:01:58.00 02:05:37.00 00:01:04.00 00:35:08.00 6:18 9.52 02:56:23.45
82
NIKITENKO Oleksandr
342 POL Wrocław 00:11:09.00 00:01:59.00 02:10:00.00 00:02:00.00 00:34:15.00 6:25 9.36 02:59:22.47
83
WIERZBICKI Piotr
Spm Rejestrcar
381 POL Świebodzice 00:09:52.00 00:03:51.00 02:16:18.00 00:00:52.00 00:35:28.00 6:40 9.00 03:06:21.03
84
JAZOWSKI Tomasz
434 POL Bielawa 00:11:16.00 00:02:31.00 02:22:55.00 00:00:50.00 00:30:44.00 6:44 8.92 03:08:16.04
85
CZUCZWARA Kamila
308 POL Wrocław 00:11:57.00 00:02:54.00 02:16:58.00 00:01:00.00 00:37:40.00 6:49 8.83 03:10:29.72
86
DUDA Marek
394 POLSKA Wrocław 00:09:52.00 00:01:27.00 02:22:42.00 00:01:07.00 00:41:11.00 7:01 8.56 03:16:18.54

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU