BIELAWA CROSS TRIATHLON 2019

Bielawa, Polska
04.08.2019

Wyniki

Triathlon Indywidualnie 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
JINDRA Pavel
MULTISPORT TEAM
54 CZE Hradek Nad Nisou 00:06:31.00 00:00:48.00 01:01:18.00 00:00:28.00 00:19:58.00 3:11 18.92 01:29:03.31
2
WOJTYŁO Michał
GT RAT
180 POL Wrocław 00:06:31.00 00:00:54.00 01:02:46.00 00:00:33.00 00:21:02.00 3:17 18.30 01:31:45.75
3
ARDELLI Marek
Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
4 POL Bielawa 00:08:30.00 00:00:54.00 01:00:33.00 00:00:51.00 00:21:32.00 3:18 18.18 01:32:20.26
4
MIELKE Dawid
6 POL 00:05:34.00 00:00:41.00 01:06:55.00 00:00:41.00 00:19:06.00 3:20 18.06 01:32:56.29
5
BOCEK Jakub
NOVATOP LAPIERRE
193 CZ Dolni Benesow 00:06:46.00 00:01:07.00 01:05:16.00 00:00:41.00 00:20:26.00 3:23 17.83 01:34:16.18
6
LECH Michał
AM Cycling Team
79 POL Warszawa 00:06:37.00 00:01:15.00 01:06:08.00 00:00:38.00 00:20:29.00 3:24 17.61 01:35:07.53
7
OGORZAŁEK Jakub
Poliamid Ski Tem
105 POL Nowa Ruda 00:06:52.00 00:01:06.00 01:05:39.00 00:00:37.00 00:21:55.00 3:27 17.50 01:36:08.81
8
CIECIERA Paweł
QUEST TEAM
24 POL Jelenia Góra 00:08:39.00 00:01:17.00 01:04:07.00 00:00:45.00 00:21:42.00 3:27 17.39 01:36:30.95
9
SURY Jacek
Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
159 POL Bielawa 00:08:56.00 00:01:11.00 01:03:29.00 00:00:52.00 00:23:39.00 3:31 17.07 01:38:06.04
10
MAGDZIARCZYK Roman
196 POL Wałbrzych 00:07:50.00 00:01:16.00 01:07:34.00 00:00:41.00 00:22:44.00 3:35 16.77 01:40:03.91
11
DYCZEK Mariusz
Dyczuś Team
29 POL Zdzieszowice 00:06:21.00 00:01:00.00 01:13:18.00 00:00:37.00 00:18:51.00 3:35 16.77 01:40:06.15
12
Uczestnik anonimowy
HBA/ Dare2Tri
87 POL Wrocław 00:06:22.00 00:01:12.00 01:11:53.00 00:00:47.00 00:21:36.00 3:39 16.47 01:41:51.68
13
KOŚCIELNIAK Bartosz
69 POL Świebodzice 00:06:11.00 00:01:08.00 01:12:25.00 00:00:35.00 00:21:46.00 3:39 16.47 01:42:05.45
14
PASIEWICZ Jakub
114 POL Świdnica 00:08:57.00 00:01:48.00 01:11:48.00 00:00:38.00 00:19:16.00 3:40 16.37 01:42:28.30
15
ŠČERBA Marek
MOUNTAINTIME team
139 CZE Krnov 00:07:05.00 00:01:03.00 01:11:46.00 00:00:41.00 00:21:57.00 3:40 16.37 01:42:32.92
16
OPICHAL Tomasz
Ghost Rubena Race
195 CZ Dolni Benesov 00:07:31.00 00:00:59.00 01:11:49.00 00:00:33.00 00:22:42.00 3:42 16.18 01:43:34.37
17
ELGUEA Julen
Los Triathloneros/Ciclismo Wroclaw
30 POL Wroclaw 00:07:03.00 00:01:53.00 01:12:33.00 00:00:47.00 00:22:00.00 3:44 16.09 01:44:16.23
18
PROKOP Bartosz
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
125 POL Ruda Śląska 00:05:26.00 00:00:48.00 01:14:04.00 00:00:36.00 00:23:34.00 3:44 16.09 01:44:28.72
19
ŚLIWA Krzysztof
Niegrzeczne MTB / erowery.pl
166 POL Częstochowa 00:07:11.00 00:01:44.00 01:13:11.00 00:00:56.00 00:21:30.00 3:44 16.09 01:44:31.68
20
PAULANIS Cyprian
Rudy Project Polska
115 POL Warszawa 00:07:22.00 00:01:21.00 01:14:12.00 00:01:05.00 00:21:43.00 3:47 15.91 01:45:42.89
21
SZOMBIERSKI Robert
Tri Aktywni Lubsko
162 POL Lubsko 00:07:29.00 00:01:10.00 01:15:53.00 00:00:36.00 00:20:41.00 3:47 15.91 01:45:48.57
22
MACIEJEWSKI Karol
GT RAT
85 POL Nadolice Wielkie 00:08:13.00 00:01:21.00 01:13:08.00 00:00:50.00 00:22:56.00 3:49 15.82 01:46:27.99
23
SROKA Wojciech
SOWIE TEAM
154 POL Warszawa 00:08:43.00 00:02:34.00 01:10:45.00 00:01:17.00 00:24:38.00 3:52 15.56 01:47:57.00
24
RADCZUK Daria
129 POL Krakow 00:05:46.00 00:01:03.00 01:17:56.00 00:00:38.00 00:22:53.00 3:53 15.56 01:48:16.13
25
JANUSZ Izabela
198 POL Środa Śląska 00:06:14.00 00:01:10.00 01:19:05.00 00:00:41.00 00:21:47.00 3:54 15.38 01:48:56.07
26
OWSIANNIK Grzegorz
111 POL Legnica 00:08:31.00 00:02:51.00 01:12:17.00 00:01:24.00 00:24:07.00 3:54 15.38 01:49:10.42
27
MAJCHRZAK Krzysztof
Szybki jak pierun
86 POL Leszno 00:10:40.00 00:01:06.00 01:14:47.00 00:00:36.00 00:22:12.00 3:55 15.38 01:49:20.51
28
HARMANSA Piotr
Triathlon Gogolin
43 POL Gogolin 00:06:55.00 00:01:24.00 01:18:35.00 00:00:52.00 00:21:38.00 3:55 15.38 01:49:25.18
29
BENES Daniel
SINTESI RACING
194 CZ Dolni Benesov 00:10:16.00 00:01:08.00 01:14:02.00 00:00:55.00 00:24:07.00 3:57 15.22 01:50:27.75
30
HOŁYST Andrzej
GT RAT
44 POL Nowa Ruda 00:08:04.00 00:01:36.00 01:16:10.00 00:00:44.00 00:24:13.00 3:58 15.14 01:50:46.64
31
BURDZINSKI Bartosz
Immotion specialized team
20 POL Wrocław 00:11:34.00 00:02:05.00 01:11:39.00 00:01:11.00 00:24:52.00 3:59 15.05 01:51:20.69
32
LIGIENZA Andrzej
Bielawska Akademia Biegania
80 POL Dzierżoniów 00:07:53.00 00:01:23.00 01:18:08.00 00:00:36.00 00:23:33.00 3:59 15.05 01:51:31.97
33
KORCZ Daniel
Triathlon X-Team
66 POL Jaworzno 00:07:35.00 00:01:24.00 01:19:16.00 00:00:35.00 00:23:10.00 4:01 14.97 01:52:00.76
34
KOSSOWSKI Tomasz
OLSZYNA BIEGA
68 POL Luban 00:07:24.00 00:01:56.00 01:19:32.00 00:00:57.00 00:22:28.00 4:01 14.97 01:52:16.88
35
KINCZYK Daniel
Kin-spaw
61 POL Oława 00:08:21.00 00:01:17.00 01:18:12.00 00:00:44.00 00:24:08.00 4:02 14.89 01:52:42.30
36
BOSOWSKI Tomasz
15 POL Paniówki 00:06:09.00 00:01:09.00 01:21:10.00 00:00:56.00 00:23:26.00 4:02 14.89 01:52:49.98
37
SOLTOWSKI Michal
149 POL Sobótka 00:08:59.00 00:01:27.00 01:14:57.00 00:00:54.00 00:27:36.00 4:05 14.74 01:53:53.00
38
WASILUK Marek
Team MTB Parkietex
174 POL Głogów 00:07:51.00 00:01:46.00 01:23:48.00 00:00:56.00 00:19:49.00 4:05 14.74 01:54:09.73
39
SZMAJDUCH Mariusz
161 POL Mysłowice 00:07:51.00 00:01:31.00 01:21:34.00 00:00:56.00 00:22:19.00 4:05 14.74 01:54:11.69
40
WARGUŁA Waldemar
KB Gepard Murowana Goślina
173 POL Rakownia 00:11:08.00 00:02:01.00 01:16:41.00 00:00:53.00 00:23:51.00 4:06 14.66 01:54:35.00
41
BARBILAT Oleksii
8 UKR Krzywy Róg 00:06:14.00 00:01:52.00 01:23:30.00 00:00:27.00 00:22:34.00 4:06 14.66 01:54:37.86
42
KAUCKA Alicja
Bielawska Akademia Biegania
59 POL Bielawa 00:07:32.00 00:01:31.00 01:21:59.00 00:00:54.00 00:23:15.00 4:07 14.58 01:55:10.26
43
MATYLA Roman
TMTeam
89 POL Wrocław 00:08:48.00 00:01:49.00 01:19:08.00 00:00:53.00 00:24:47.00 4:08 14.58 01:55:25.89
44
SIWEK Jarosław
Siwekfotografia.pl
141 POL Przygórze 00:08:18.00 00:01:15.00 01:18:33.00 00:00:31.00 00:26:51.00 4:08 14.58 01:55:27.21
45
NAJGEBAUER Łukasz
GT Kona
101 POL Opole 00:07:10.00 00:01:37.00 01:21:39.00 00:01:26.00 00:23:43.00 4:08 14.51 01:55:34.06
46
WOJDYŁO Jakub
192 POL Libiąż 00:09:56.00 00:01:36.00 01:18:59.00 00:01:21.00 00:24:16.00 4:09 14.43 01:56:07.71
47
BĄK Michalina
Puchałka Sport
9 POL Tychy 00:06:34.00 00:01:45.00 01:22:55.00 00:00:45.00 00:24:16.00 4:10 14.43 01:56:13.87
48
KINCZYK Sławomir
62 POL Oława 00:08:13.00 00:01:16.00 01:19:22.00 00:00:56.00 00:27:02.00 4:11 14.36 01:56:49.00
49
DALECKI Radek
ALEX TEAM
26 POL Wałbrzych 00:09:39.00 00:02:32.00 01:19:34.00 00:01:44.00 00:23:50.00 4:12 14.29 01:57:19.47
50
ORDYNIEC Sławomir
KB LEROY MERLIN
107 POL Świdnica 00:10:20.00 00:03:12.00 01:22:17.00 00:00:37.00 00:21:01.00 4:12 14.29 01:57:27.35
51
KUCZYŃSKA Kinga
KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
75 POL Kędzierzyn-Koźle 00:08:31.00 00:01:12.00 01:21:52.00 00:00:38.00 00:25:28.00 4:13 14.29 01:57:40.67
52
KOŃCZAK Tomasz
64 POL Burkatów 00:09:18.00 00:02:20.00 01:23:01.00 00:01:06.00 00:22:08.00 4:13 14.29 01:57:52.49
53
MICHNIEWICZ Maciej
GT KONA
91 POL Opole 00:05:54.00 00:01:16.00 01:30:43.00 00:00:25.00 00:20:23.00 4:15 14.14 01:58:41.19
54
PONIKWIA Andrzej Yendrek
124 POL Głuchołazy 00:08:46.00 00:01:36.00 01:21:09.00 00:00:44.00 00:26:42.00 4:15 14.14 01:58:57.32
55
ŻYŁKA Piotrek
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
191 POL Bielawa 00:07:14.00 00:01:46.00 01:23:52.00 00:01:02.00 00:25:24.00 4:16 14.07 01:59:17.52
56
KUCHCIAK Robert
74 POL Sieniawka 00:09:46.00 00:01:03.00 01:23:45.00 00:00:44.00 00:24:42.00 4:18 14.00 01:59:59.25
57
PIECHOWIAK Mateusz
144 POL Opole 00:08:29.00 00:01:13.00 01:28:47.00 00:00:35.00 00:21:49.00 4:20 13.93 02:00:52.26
58
WORONOWICZ Konrad
Morsy Ośno Lubuskie
182 POL Wrocław 00:07:26.00 00:01:25.00 01:28:08.00 00:00:56.00 00:23:30.00 4:21 13.86 02:01:24.02
59
SZCZYPKA Piotr
Spm Rejestrcar
160 POL Dzierżoniów 00:06:36.00 00:02:04.00 01:26:59.00 00:01:13.00 00:26:40.00 4:25 13.59 02:03:32.73
60
JĘĆ Jacek
53 POL Oława 00:08:05.00 00:01:57.00 01:26:59.00 00:01:17.00 00:25:24.00 4:26 13.59 02:03:41.46
61
WESOŁOWSKI Ernest
176 POL Wrocław 00:07:49.00 00:01:21.00 01:27:39.00 00:01:18.00 00:25:48.00 4:26 13.53 02:03:54.58
62
SMOLEŃ Jarek
145 POL Mysłowice 00:08:12.00 00:00:53.00 01:34:10.00 00:01:06.00 00:19:53.00 4:27 13.53 02:04:13.58
63
ORLEAŃSKI Tomek
NoDirt
108 POL Świdnica 00:07:34.00 00:02:50.00 01:27:31.00 00:00:42.00 00:25:51.00 4:27 13.53 02:04:27.20
64
KARGUL Tomasz
ŚWO!
57 POL Wrocław 00:10:45.00 00:02:40.00 01:28:58.00 00:00:30.00 00:21:47.00 4:28 13.46 02:04:40.00
65
IDZIK Jacek
Litwin Triathlon Team
45 POL Wrocław 00:08:47.00 00:02:52.00 01:30:01.00 00:01:06.00 00:22:43.00 4:29 13.40 02:05:29.67
66
MICHALAK Jakub
90 POL Wrocław 00:08:22.00 00:02:33.00 01:27:18.00 00:01:09.00 00:26:16.00 4:30 13.40 02:05:38.97
67
MIŚ Piotr
Diehl Controls Teak
97 POL Namyslów 00:12:41.00 00:01:05.00 01:28:11.00 00:00:26.00 00:23:54.00 4:31 13.33 02:06:17.60
68
BOGUCKI Oskar
ŻARY TRIATHLON TEAM
14 POL Żary 00:07:02.00 00:01:19.00 01:31:25.00 00:00:47.00 00:25:52.00 4:31 13.27 02:06:24.96
69
WINIECKI Tobiasz
177 POL Wrocław 00:08:12.00 00:03:01.00 01:25:31.00 00:01:47.00 00:28:14.00 4:32 13.27 02:06:44.77
70
PFEIFFER Mateusz
Legnica
119 POL Legnica 00:09:00.00 00:01:58.00 01:30:45.00 00:00:30.00 00:24:35.00 4:32 13.27 02:06:48.32
71
BEDNARCZYK Jakub
Stronger Runner
11 POL Wrocław 00:10:00.00 00:02:51.00 01:29:04.00 00:01:02.00 00:24:21.00 4:33 13.21 02:07:18.48
72
ŻYŁKA Paweł
190 POL Opole 00:07:46.00 00:01:49.00 01:31:17.00 00:01:13.00 00:25:56.00 4:35 13.15 02:08:00.64
73
GAWRON Paweł
37 POL Jelenia Góra 00:10:22.00 00:02:58.00 01:29:59.00 00:00:44.00 00:24:09.00 4:35 13.08 02:08:13.02
74
ZAWOJAK Kamil
185 POL Wierzbna 00:08:19.00 00:01:39.00 01:34:36.00 00:00:30.00 00:23:32.00 4:36 13.08 02:08:35.07
75
Uczestnik anonimowy
165 POL Wrocław 00:08:13.00 00:01:09.00 01:32:05.00 00:01:24.00 00:27:10.00 4:39 12.90 02:10:00.06
76
ŁATYSZEW Katarzyna
KB Gepard Murowana Goślina
83 POL Murowana Goślina 00:10:27.00 00:01:49.00 01:32:08.00 00:00:59.00 00:24:42.00 4:39 12.90 02:10:04.65
77
PIECHOWICZ Wojciech
LincolnElectricBesterBike Team Bielawa
122 POL Bielawa 00:10:29.00 00:02:14.00 01:23:29.00 00:01:12.00 00:33:13.00 4:40 12.84 02:10:35.90
78
TOKARCZYK Piotr
KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE
169 POL Krapkowice 00:07:57.00 00:02:40.00 01:35:32.00 00:00:43.00 00:24:22.00 4:42 12.79 02:11:13.71
79
SZTUKA Łukasz
Spm Rejestrcar
163 POL Dzierżoniów 00:07:53.00 00:02:16.00 01:37:04.00 00:00:32.00 00:24:21.00 4:44 12.73 02:12:05.93
80
KSYTA Dariusz
73 POL Dzielna 00:09:48.00 00:01:56.00 01:35:35.00 00:00:27.00 00:24:26.00 4:44 12.73 02:12:12.20
81
ŚLUSARZ Mateusz
KB krokus
167 POL Prochowice 00:09:50.00 00:02:28.00 01:37:25.00 00:00:30.00 00:22:01.00 4:44 12.73 02:12:13.41
82
OSZMIAŃCZUK Marcin
Żary TriathlonTeam
110 POL Żary 00:08:01.00 00:01:55.00 01:33:58.00 00:00:42.00 00:28:03.00 4:45 12.67 02:12:38.60
83
SOWA Robert
150 POL Wrocław 00:08:12.00 00:03:00.00 01:34:24.00 00:01:22.00 00:25:44.00 4:45 12.67 02:12:42.70
84
ADAMCZAK Damian
Mabnk
2 POL Brzeg 00:09:27.00 00:02:55.00 01:31:00.00 00:01:38.00 00:27:47.00 4:45 12.67 02:12:47.01
85
PIĄTYSZEK Grzegorz
121 POL Kiełczów 00:07:55.00 00:01:30.00 01:33:57.00 00:01:36.00 00:27:48.00 4:45 12.67 02:12:47.02
86
STASIAK Paweł
155 POL Dzierżoniów 00:07:40.00 00:02:26.00 01:35:42.00 00:01:27.00 00:26:56.00 4:48 12.50 02:14:09.95
87
BUGANIUK Marek
18 POL Dzierzoniow 00:10:18.00 00:02:15.00 01:31:09.00 00:01:15.00 00:29:49.00 4:49 12.44 02:14:46.34
88
CEBULA Oskar
WKS ŚLĄSK WROCLAW
21 POL Swidnica 00:05:28.00 00:01:28.00 01:42:53.00 00:00:53.00 00:25:12.00 4:52 12.33 02:15:54.93
89
WOLF Karolina
Litwin Ttriathlon Team (LTT)
181 POL Wrocław 00:10:01.00 00:02:44.00 01:36:29.00 00:01:19.00 00:25:35.00 4:52 12.33 02:16:07.31
90
PAMUŁA Krzysztof
113 POL Jaworzyna Śląska 00:09:46.00 00:02:51.00 01:38:44.00 00:01:06.00 00:23:49.00 4:52 12.33 02:16:14.99
91
LUCKA Judyta
Beskid Tri
81 POL Katowice 00:07:51.00 00:01:49.00 01:40:34.00 00:00:43.00 00:25:26.00 4:53 12.33 02:16:23.50
92
Uczestnik anonimowy
117 POL Bielawa 00:12:27.00 00:03:08.00 01:26:38.00 00:01:03.00 00:33:46.00 4:54 12.28 02:17:02.04
93
MIERZWIAK Marek
RADOSNA STREET
93 POL Oława 00:09:58.00 00:02:17.00 01:35:09.00 00:01:04.00 00:28:42.00 4:54 12.23 02:17:10.35
94
KOZŁOWSKI Adrian
70 POL Wrocław 00:09:55.00 00:01:35.00 01:39:27.00 00:00:33.00 00:25:43.00 4:55 12.23 02:17:12.28
95
ROBAK Krzysztof
OSP GOGOŁÓW
131 POL Gogołów 00:08:50.00 00:02:16.00 01:38:58.00 00:00:48.00 00:26:56.00 4:56 12.17 02:17:47.58
96
PRZYBYLSKI Andrzej
Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
127 POL Krzelków 00:10:07.00 00:02:59.00 01:38:50.00 00:01:13.00 00:25:28.00 4:58 12.12 02:18:36.18
97
WĄSIAK Tomasz
Klub Restauracja Radiowa
175 POL 00:12:13.00 00:02:18.00 01:37:31.00 00:01:27.00 00:25:20.00 4:58 12.12 02:18:49.68
98
FILIPOWSKI Michał
32 POL Wrocław 00:08:27.00 00:02:17.00 01:40:58.00 00:01:01.00 00:26:06.00 4:58 12.12 02:18:50.33
99
ESIK Przemysław
TIM SA
31 POL Wrocław 00:09:10.00 00:01:49.00 01:41:38.00 00:00:56.00 00:25:34.00 4:59 12.07 02:19:06.95
100
ADACH Dariusz
Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
1 POL Ząbkowice Śląskie 00:10:09.00 00:03:05.00 01:37:09.00 00:01:30.00 00:28:10.00 5:01 12.02 02:20:03.00
101
KARCZ Tomasz
Tealtree.eu
56 POL Wrocław 00:10:45.00 00:02:56.00 01:37:01.00 00:01:14.00 00:28:33.00 5:02 11.97 02:20:28.84
102
JANUSZ Magdalena
Bielawska Akademia Biegania
51 POL Bielawa 00:09:29.00 00:03:42.00 01:38:33.00 00:01:05.00 00:27:45.00 5:02 11.97 02:20:35.00
103
JANOWSKI Mariusz
ŻARY TRIATHLON TEAM
50 POL Żagań 00:07:48.00 00:03:39.00 01:40:46.00 00:01:50.00 00:26:38.00 5:02 11.97 02:20:41.28
104
MIELNICZUK Zuzanna
92 POL Bielawa 00:07:22.00 00:02:39.00 01:41:04.00 00:00:42.00 00:29:08.00 5:02 11.91 02:20:54.86
105
NIEWIDZIAJŁO Michał
102 POL Dzierżoniów 00:09:50.00 00:02:24.00 01:40:34.00 00:00:50.00 00:27:33.00 5:03 11.91 02:21:10.87
106
IZYDORCZYK Jarosław
47 POL Olesno 00:07:43.00 00:02:17.00 01:41:33.00 00:00:35.00 00:29:14.00 5:03 11.86 02:21:22.22
107
CHOJNACKI Paweł
22 POL Wałbrzych 00:10:07.00 00:02:27.00 01:39:12.00 00:00:29.00 00:29:37.00 5:04 11.86 02:21:51.87
108
NOWAK Patryk
104 POL Wrocław 00:08:28.00 00:02:27.00 01:44:25.00 00:00:48.00 00:25:55.00 5:05 11.81 02:22:03.05
109
BĄK Tymoteusz
i-systems.pl
10 POL Ruda Śląska 00:09:55.00 00:03:12.00 01:41:56.00 00:01:36.00 00:25:54.00 5:06 11.76 02:22:33.11
110
KOSIOROWSKI Adam
67 POL Jelenia Góra 00:09:17.00 00:02:49.00 01:39:58.00 00:02:00.00 00:28:43.00 5:06 11.76 02:22:47.86
111
ZGARDA Jacek
TMTeam
187 POL Wrocław 00:07:32.00 00:02:40.00 01:43:29.00 00:01:27.00 00:27:40.00 5:07 11.76 02:22:48.14
112
LARA Ania
78 POL Jelenia Góra 00:06:40.00 00:02:16.00 01:44:47.00 00:00:39.00 00:28:27.00 5:07 11.76 02:22:48.15
113
PAWEŁ Adamkiewicz
Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
116 POL Dzierżoniów 00:10:30.00 00:02:15.00 01:31:37.00 00:01:45.00 00:37:16.00 5:08 11.72 02:23:22.37
114
WIŚNIEWSKI Rafał
Bielawska Akademia Biegania
178 POL Bielawa 00:10:11.00 00:02:13.00 01:39:36.00 00:01:30.00 00:30:22.00 5:09 11.67 02:23:51.33
115
BIRONT Krzysztof
13 POL Dzierżoniów 00:09:34.00 00:03:34.00 01:41:15.00 00:03:21.00 00:26:11.00 5:09 11.67 02:23:55.00
116
RÓŻYCKI Grzegorz
135 POL Bielawa 00:09:58.00 00:03:29.00 01:44:32.00 00:01:29.00 00:24:41.00 5:09 11.67 02:24:08.51
117
STĘPIEŃ Piotr
156 POL Bielawa 00:10:18.00 00:03:27.00 01:37:35.00 00:00:57.00 00:31:57.00 5:10 11.67 02:24:13.68
118
ZIENIEWICZ Grzegorz
188 POL Dzierżoniów 00:08:16.00 00:01:55.00 01:44:30.00 00:00:59.00 00:28:57.00 5:10 11.62 02:24:36.62
119
SKUDLARSKI Kamil
pro-run
143 POL Wrocław 00:09:32.00 00:03:03.00 01:43:56.00 00:02:16.00 00:26:04.00 5:11 11.62 02:24:50.87
120
KOŁODZIEJCZYK Grzegorz
Bielawska Akademia Biegania
63 POL Dzierżoniów 00:09:24.00 00:02:13.00 01:42:13.00 00:01:25.00 00:30:08.00 5:12 11.57 02:25:23.93
121
LACH Rafał
Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle
77 POL Kędzierzyn-Koźle 00:07:45.00 00:02:05.00 01:43:59.00 00:01:28.00 00:30:12.00 5:12 11.57 02:25:28.99
122
NISKI Grzegorz
Dream-Bike Bielawa
103 POL Bielawa 00:14:07.00 00:02:18.00 01:32:44.00 00:01:37.00 00:35:12.00 5:13 11.52 02:25:58.35
123
GUTMAJER Grzegorz
Go APTIV!
41 POL Kraków 00:09:02.00 00:02:26.00 01:46:42.00 00:00:35.00 00:27:24.00 5:14 11.48 02:26:08.10
124
SOBKOWIAK Maciej
KS Krotosz Krotoszyn
147 POL Krotoszyn 00:09:43.00 00:01:49.00 01:48:09.00 00:01:00.00 00:25:42.00 5:14 11.48 02:26:23.52
125
MILLER Marta
Profesjonalni Amatorzy
95 POL Brzeg 00:10:19.00 00:03:24.00 01:40:24.00 00:01:26.00 00:31:53.00 5:16 11.38 02:27:26.65
126
MINNITI Agnieszka
Bielawska Akademia Biegania
96 POL Bielawa 00:11:39.00 00:01:59.00 01:42:40.00 00:01:42.00 00:29:56.00 5:17 11.34 02:27:55.57
127
KASPERSKI Artur
Polonia Środa
58 POL Poznań 00:10:48.00 00:03:15.00 01:47:49.00 00:00:38.00 00:26:24.00 5:20 11.29 02:28:53.59
128
KOPACZ Mirosław
65 POL Poznań 00:10:07.00 00:02:03.00 01:47:41.00 00:01:28.00 00:27:51.00 5:20 11.24 02:29:10.21
129
TOMASZEWSKA Agata
170 POL Wrocław 00:08:53.00 00:03:12.00 01:46:50.00 00:01:32.00 00:29:41.00 5:22 11.20 02:30:07.27
130
BARAN Marta
KGHM ZG RUN
7 POL Lubin 00:07:15.00 00:01:57.00 01:49:05.00 00:01:10.00 00:31:26.00 5:24 11.16 02:30:52.65
131
BOŚLAK Łukasz
16 POL Odolanów 00:07:20.00 00:01:49.00 01:48:26.00 00:01:01.00 00:32:56.00 5:25 11.07 02:31:32.83
132
CIACH Waldemar
BIEGAM I...JUŻ
23 POL Jelcz-Laskowwice 00:10:39.00 00:03:23.00 01:46:21.00 00:02:46.00 00:28:32.00 5:26 11.07 02:31:40.74
133
SOBKOWIAK Monika
KS Krotosz Krotoszyn
148 POL Krotoszyn 00:09:35.00 00:01:33.00 01:53:24.00 00:00:55.00 00:26:46.00 5:27 11.02 02:32:12.73
134
JAMROZIŃSKI Michał
Vamos Amigos Wrocław
48 POL Wrocław 00:09:48.00 00:05:16.00 01:50:19.00 00:02:20.00 00:25:52.00 5:30 10.94 02:33:35.16
135
KWAŚNY Rafał
Bielawska Akademia Biegania
76 POL Bielawa 00:09:53.00 00:01:43.00 01:53:53.00 00:01:05.00 00:29:25.00 5:35 10.77 02:35:59.67
136
ŁUCZAK Józef
Azs
84 POL Wrocław 00:07:00.00 00:02:39.00 01:43:55.00 00:01:04.00 00:41:33.00 5:35 10.77 02:36:10.82
137
ROSIAK Tomasz
134 POL Zduńska Wola 00:08:47.00 00:03:44.00 01:55:30.00 00:01:44.00 00:27:02.00 5:37 10.73 02:36:48.29
138
PRZYSTASZ Tomasz
Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
128 POL Ząbkowice Śl. 00:09:14.00 00:02:07.00 01:54:54.00 00:00:53.00 00:31:31.00 5:40 10.61 02:38:38.64
139
IN Rob
46 POL Walbrzych 00:09:22.00 00:02:46.00 01:52:47.00 00:01:38.00 00:34:11.00 5:45 10.45 02:40:43.73
140
GRAJZER Tomasz
39 POL Świdnica 00:10:36.00 00:02:57.00 01:52:26.00 00:02:05.00 00:34:17.00 5:48 10.33 02:42:21.44
141
BRODA Paweł
17 POL Wrocław 00:09:41.00 00:01:58.00 01:57:33.00 00:00:55.00 00:32:20.00 5:49 10.33 02:42:27.63
142
DOMAGAŁA Agnieszka
Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
28 POL Ząbkowice Śl 00:09:23.00 00:02:12.00 02:04:33.00 00:00:57.00 00:25:25.00 5:49 10.33 02:42:29.90
143
AUGUSTYN Adam
5 POL Strzelin 00:08:21.00 00:02:06.00 02:00:08.00 00:01:14.00 00:31:12.00 5:50 10.29 02:43:00.00
144
KĘDZIORA Krystian
60 POL Świdnica 00:09:37.00 00:01:46.00 02:04:10.00 00:00:35.00 00:27:31.00 5:51 10.26 02:43:39.09
145
SIWKIEWICZ Radosław
142 POL Dzierżoniów 00:09:36.00 00:02:33.00 01:57:39.00 00:01:13.00 00:32:54.00 5:52 10.26 02:43:55.12
146
PĘKALA Marcin
One Man Run Team Świdnica
118 POL Świdnica 00:09:53.00 00:02:09.00 02:04:44.00 00:01:45.00 00:25:55.00 5:53 10.22 02:44:25.78
147
ROBASZYŃSKI Piotr
EVOTHERM
132 POL Wrocław 00:07:54.00 00:02:40.00 02:00:10.00 00:01:23.00 00:32:51.00 5:54 10.18 02:44:58.76
148
STOLARZEWSKA Maria
157 POL Wrocław 00:11:24.00 00:02:18.00 02:05:15.00 00:01:19.00 00:27:01.00 5:59 10.04 02:47:16.71
149
RUSIN Małgorzata
138 POL Wrocław 00:09:05.00 00:01:48.00 02:05:20.00 00:00:52.00 00:32:37.00 6:04 9.89 02:49:42.35
150
RAK Marcin
Bielawska Akademia Biegania
130 POL Bielawa 00:11:02.00 00:02:49.00 02:03:57.00 00:01:41.00 00:31:29.00 6:07 9.82 02:50:58.56
151
SPENDEL Magdalena
Wichu Workshop
153 POL Nadolice Wielkie 00:09:34.00 00:03:06.00 02:06:23.00 00:01:49.00 00:31:16.00 6:09 9.76 02:52:07.99
152
ŚREDZKI Wojciech
168 POL Wrocław 00:06:49.00 00:02:58.00 02:10:03.00 00:00:58.00 00:32:54.00 6:13 9.66 02:53:42.26
153
KRYSZCZUK Rafał
72 POL Chojnów 00:10:38.00 00:02:40.00 02:02:33.00 00:01:09.00 00:37:32.00 6:15 9.62 02:54:33.01
154
MYSŁOWSKA Anna
Green Valley
99 POL Krakow 00:08:54.00 00:02:40.00 02:12:00.00 00:01:12.00 00:30:18.00 6:16 9.59 02:55:03.57
155
MASŁOWSKI Michał
No Limits
88 POL Oborniki Śląskie 00:09:25.00 00:02:16.00 02:17:32.00 00:01:07.00 00:25:24.00 6:17 9.56 02:55:44.25
156
STRAŚ Andrzej
158 POL Sosnowiec 00:10:14.00 00:03:34.00 02:06:27.00 00:01:28.00 00:35:37.00 6:20 9.46 02:57:19.68
157
SPENDEL Jacek
Podatki to Kradzież
152 POL Nadolice Wielkie 00:09:55.00 00:03:36.00 02:09:46.00 00:01:33.00 00:35:56.00 6:28 9.30 03:00:46.46
158
FRĄCZEK Iwona
TMTeam
36 POL Wrocław 00:08:41.00 00:02:06.00 02:19:20.00 00:01:07.00 00:31:45.00 6:33 9.18 03:02:57.47
159
LASKOWSKA Aneta
197 POL Głogów 00:10:45.00 00:01:57.00 02:19:35.00 00:01:04.00 00:30:31.00 6:35 9.15 03:03:52.81
160
BUKO Ba
19 POL Wałbrzych 00:10:43.00 00:02:30.00 02:16:51.00 00:01:37.00 00:34:35.00 6:40 9.03 03:06:16.25
161
SPALENIAK Maciej
151 POL Wrocław 00:09:37.00 00:03:01.00 02:15:58.00 00:02:01.00 00:36:15.00 6:41 9.00 03:06:51.90
162
GOŁUBOWSKI Jerzy
Niezrzeszony
38 POL Skoczów 00:16:06.00 00:03:31.00 02:14:56.00 00:01:55.00 00:33:08.00 6:47 8.86 03:09:35.38
163
ADAMCZAK Hania
Klub Biegacza Supermaratonczyk
3 POL Kalisz 00:11:17.00 00:02:22.00 02:21:25.00 00:01:24.00 00:39:27.00 6:60 8.56 03:15:56.44
164
KACZOROWSKI Marcin
JANOSPORT TEAM LEGNICA
55 POL Legnica --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
165
SOBAŃ Dariusz
146 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
166
FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka
35 POL Wrocław --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
167
OSKULSKI Robert
Kowary biegają
109 POL Kowary --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
168
JANISŁAWSKI Maciej
49 POL Jelenia Góra --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
169
RUDKIEWICZ Martyna
136 POL Bielawa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
170
Uczestnik anonimowy
112 POL Siechnice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
171
SERWICKI Michał
Strzeliński Klub Biegacza
140 POL Strzelin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
172
MLYNARCZYK Artur
Parkour Wrocław
98 POL Wrocław --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
173
HARBUL Natalia
Parkour Wrocław
42 POL Wrocław --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
174
MILLER Andrzej
Profesjonalni Amatorzy
94 POL Brzeg --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
175
PODWIŃSKI Hubert
123 POL Pieszyce --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
176
ŁAPTUCH Grzegorz
Twardziele Team Bogatynia
82 POL Bogatynia --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
177
ROGOWSKI Piotr
Ratownicy Zg Rudna . Stonoga team Parcjów
133 POL Parchów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
178
OLEJNICZAK Radosław
Komputronik
106 POL Dabrówka --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
179
URBAŃSKI Grzegorz
Żwiru Team
172 POL Świdnica --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
180
FLISIŃSKI Łukasz
34 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
181
TYKA Mariusz
171 POL Miłków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
182
NAJDEREK Tomasz
100 POL Komorniki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
183
RUDNICKI Tomasz
137 POL Pieszyce --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
184
DERECHOWSKA Milena
27 POL Bielany Wrocławskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
185
PIĄTYSZEK Agnieszka
120 POL Kiełczów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:10:09.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
186
SZYGULSKI Dariusz
164 POL Kalisz 00:09:17.00 00:02:34.00 02:03:27.00 00:02:16.00 --:--:--.-- - - DNF
187
KRASOWSKI Marek
Zary triathlon team
71 POL Żary 00:16:14.00 00:11:07.00 00:10:02.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
188
GROMKO Andrzej
Running Team Milicz
40 POL Milicz 00:09:03.00 00:03:11.00 02:48:32.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
189
BEZULSKA Anna
Skipol.pl TEAM
12 POL Nowa Ruda 00:10:44.00 00:01:57.00 00:24:17.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
190
FLAK-WANCERZ Anna
33 POL Katowice 00:10:52.00 00:02:41.00 02:23:50.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
191
PROKOP Jarosław
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
126 POL Ruda Śląska 00:06:27.00 00:00:57.00 --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
192
ZELEK Emil
Wataha
186 POL Bardo 00:15:31.00 00:04:23.00 00:15:59.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
193
CZ Natalia
WATAHA
25 POL Międzylesie 00:14:49.00 00:02:20.00 02:21:30.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
194
WOJTCZAK Grzegorz
179 POL Wrocław 00:06:38.00 00:01:33.00 02:24:46.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
195
JASTROWICZ Jacek
Triathlon Team Żary
52 POL Żary 00:16:14.00 00:11:06.00 00:11:11.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
196
SZYNAL Kamil
189 POL Wrocław 00:09:36.00 00:02:32.00 00:19:56.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU