BIELAWA CROSS TRIATHLON

Bielawa, Polska
05.08.2018

Wyniki

Triathlon Indywidualnie 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
BOCEK Jakub
Mountaintime Felt Aropec
436 CZECHY Novatop 00:08:07:00 00:00:36:00 01:05:18:00 00:00:44:00 00:19:33:00 3:23 17.83 01:34:17:39
2
TYLEK Mateusz
Go Ride Racing Team
377 POL Głogoczów 00:07:03:00 00:01:14:00 01:03:48:00 00:00:52:00 00:21:46:00 3:23 17.72 01:34:43:79
3
ARDELLI Marek
Sklep Rowerowy Bike Finger Walbrzych
302 POL Wysoka 00:09:12:00 00:01:06:00 01:01:46:00 00:00:53:00 00:22:36:00 3:25 17.61 01:35:32:73
4
POROŚ Dariusz
389 POLSKA Wrocław 00:09:08:00 00:02:47:00 01:01:38:00 00:01:14:00 00:21:16:00 3:26 17.50 01:36:02:00
5
KALAMARZ Kamil
NV
395 POL Rybnik 00:08:47:00 00:01:03:00 01:05:25:00 00:00:34:00 00:22:17:00 3:31 17.18 01:38:05:89
6
SMOLEŃ Jaro
363 POL Mysłowice 00:09:00:00 00:01:02:00 01:07:11:00 00:00:31:00 00:20:47:00 3:32 17.07 01:38:29:75
7
OGORZAŁEK Jakub
Poliamid Ski Tem
345 POL Nowa Ruda 00:07:22:00 00:01:06:00 01:09:53:00 00:00:28:00 00:21:00:00 3:34 16.87 01:39:49:70
8
SURY Jacek
Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
372 POL Bielawa 00:09:42:00 00:01:40:00 01:04:32:00 00:00:51:00 00:24:12:00 3:37 16.67 01:40:56:39
9
SCERBA Marek
Mountaintime Felt Aropec
437 CZE Krnov 00:08:47:00 00:00:41:00 01:10:38:00 00:00:43:00 00:20:35:00 3:38 16.57 01:41:23:73
10
ŻUREK Robert
Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza
387 POL Dąbrowa Górnicza 00:06:24:00 00:00:34:00 01:13:07:00 00:00:30:00 00:21:05:00 3:38 16.57 01:41:38:14
11
WĘGLARZ Witold
Lincoln Elekrtric Bester Bike Team Bielawa
380 POL Bielawa 00:10:35:00 00:01:38:00 01:06:33:00 00:00:51:00 00:22:38:00 3:40 16.47 01:42:14:81
12
WOJTCZAK Grzegorz
Paszczak Team
384 POL Niemcza 00:06:50:00 00:01:14:00 01:12:11:00 00:00:38:00 00:21:39:00 3:40 16.37 01:42:32:24
13
KĄKOL Sławomir
Timbud Team
438 POLSKA Nowy Dwór Mazowiecki 00:08:26:00 00:01:59:00 01:12:16:00 00:00:58:00 00:23:29:00 3:50 15.64 01:47:07:84
14
TARNOWSKA Justyna
GO SPORT AK SPED TEAM
375 POL Wiązowna 00:07:59:00 00:00:51:00 01:16:11:00 00:00:49:00 00:22:01:00 3:52 15.56 01:47:50:89
15
HODNY Tomas
Mountaintime Felt Aropec
435 CZECHY Opava 00:09:03:00 00:01:00:00 01:15:19:00 00:00:37:00 00:22:27:00 3:53 15.47 01:48:25:87
16
OWSIANNIK Grzegorz
346 POL Legnica 00:09:11:00 00:01:56:00 01:12:29:00 00:01:08:00 00:25:04:00 3:56 15.30 01:49:47:50
17
ŁASZUK Filip
Żelazna Świdnica
330 POL Świdnica 00:06:58:00 00:01:00:00 01:25:28:00 00:00:36:00 00:18:21:00 4:01 14.97 01:52:22:20
18
WRÓBLEWSKI Mieczysław
Wkt-Ri Triathlon Wrocław
385 POL Wrocław 00:07:13:00 00:00:46:00 01:21:07:00 00:00:38:00 00:24:28:00 4:05 14.74 01:54:11:99
19
HOŁYST Andrzej
317 POL Nowa Ruda 00:09:10:00 00:01:21:00 01:19:08:00 00:00:47:00 00:24:19:00 4:06 14.66 01:54:45:27
20
GRYCMAN Kazimierz
315 POL Ciechowice 00:08:58:00 00:01:15:00 01:22:57:00 00:00:56:00 00:22:33:00 4:10 14.43 01:56:39:40
21
STANIK Jakub
Strzeliński Klub Biegacza GRANIT
367 POL Strzelin 00:11:14:00 00:02:07:00 01:24:04:00 00:00:20:00 00:20:20:00 4:14 14.21 01:58:05:00
22
SZOMBIERSKI Robert
Tri Aktywni Lubsko
374 POL Lubsko 00:08:51:00 00:01:15:00 01:25:03:00 00:00:19:00 00:22:47:00 4:14 14.21 01:58:14:95
23
PAMUŁA Krzysztof
397 POLSKA Bolesławice 00:11:08:00 00:04:24:00 01:16:54:00 00:01:58:00 00:23:54:00 4:14 14.21 01:58:17:78
24
TWARDY Dawid
EASYRUN RACIBÓRZ
376 POL Racibórz 00:09:06:00 00:01:27:00 01:23:56:00 00:01:03:00 00:25:25:00 4:20 13.86 02:00:57:22
25
KALICKI Patryk
321 POL Prochowice 00:13:03:00 00:01:39:00 01:23:35:00 00:00:43:00 00:22:10:00 4:20 13.86 02:01:09:45
26
TYLKA Piotr
NDZ
378 POL Dzierżoniów 00:11:48:00 00:01:50:00 01:26:21:00 00:00:41:00 00:21:01:00 4:21 13.79 02:01:42:25
27
JARNOT Oskar
320 POL Zator 00:09:25:00 00:01:53:00 01:25:47:00 00:00:23:00 00:25:00:00 4:23 13.73 02:02:28:75
28
CIEŚLAK Mateusz
Brt Wrocław
307 POL Wrocław 00:07:26:00 00:01:34:00 01:26:21:00 00:01:37:00 00:25:33:00 4:23 13.73 02:02:31:00
29
ZIĘBA Damian
325 POL Wrocław 00:10:24:00 00:01:39:00 01:28:57:00 00:00:44:00 00:21:39:00 4:25 13.59 02:03:23:68
30
DĘBSKI Daniel
MTB Wrocław
309 POL Wałbrzych 00:08:54:00 00:01:41:00 01:26:29:00 00:00:56:00 00:26:01:00 4:26 13.53 02:04:00:80
31
ŻYŁKA Piotr
Bielawska Akademia Biegania
388 POL Bielawa 00:08:34:00 00:02:12:00 01:27:25:00 00:00:48:00 00:25:20:00 4:27 13.53 02:04:19:78
32
NAJGEBAUER Łukasz
340 POL Opole 00:09:00:00 00:02:04:00 01:27:08:00 00:01:15:00 00:26:39:00 4:31 13.33 02:06:06:93
33
WÓJCIK Mateusz
383 POL Bielawa 00:08:59:00 00:01:38:00 01:28:17:00 00:00:41:00 00:26:37:00 4:31 13.33 02:06:12:16
34
OPAŁA Jakub
Chop Ze Żelaza Tri Team
306 POL Świętochłowice 00:09:12:00 00:01:30:00 01:28:26:00 00:00:45:00 00:26:28:00 4:31 13.27 02:06:22:20
35
KAŁUŻNY Wojciech
Biegowa Świdnica
322 POL Świdnica 00:09:32:00 00:02:40:00 01:28:31:00 00:00:43:00 00:25:17:00 4:32 13.27 02:06:43:45
36
SIWEK Jarosław
Siwekfotografia.pl
360 POL Przygórze 00:09:14:00 00:01:40:00 01:23:35:00 00:00:30:00 00:32:28:00 4:34 13.21 02:07:26:74
37
PRZYBYSZEWSKI Łukasz
351 POL Bielawa 00:11:16:00 00:01:16:00 01:33:22:00 00:00:33:00 00:21:07:00 4:34 13.15 02:07:34:11
38
BARSKI Filip
319 POLSKA Dzierżoniów 00:11:14:00 00:02:08:00 01:26:50:00 00:01:07:00 00:29:06:00 4:40 12.90 02:10:25:37
39
MIECZKOWSKI Mariusz
Lincoln Electric BESTER BIKE TEAM
337 POL Bielawa 00:11:15:00 00:01:55:00 01:26:52:00 00:00:42:00 00:29:46:00 4:40 12.90 02:10:29:69
40
Uczestnik anonimowy
Agbud Stelweld Jelcz-Laskowice
305 POL Jelcz-Laskowice 00:09:22:00 00:01:26:00 01:32:00:00 00:01:02:00 00:26:51:00 4:40 12.84 02:10:39:86
41
BANAŚ Mateusz
303 POL Bielawa 00:12:38:00 00:02:33:00 01:30:17:00 00:01:19:00 00:24:37:00 4:42 12.79 02:11:23:63
42
KALAMARZ Paweł
396 POLSKA Wrocław 00:10:33:00 00:01:39:00 01:31:16:00 00:00:51:00 00:27:22:00 4:43 12.79 02:11:40:34
43
ROBAK Krzysztof
Osp Gogołów
356 POL Gogołów 00:10:23:00 00:02:08:00 01:32:47:00 00:00:41:00 00:26:33:00 4:44 12.67 02:12:30:79
44
PRZYBYLSKI Piotr
GO SPORT AK SPED TEAM
350 POL Wiązowna 00:07:01:00 00:01:01:00 01:34:40:00 00:00:30:00 00:30:00:00 4:46 12.61 02:13:12:55
45
TOMASZEWSKA Julita
TIMBUD TEAM
439 POLSKA Legionowo 00:10:00:00 00:02:17:00 01:33:13:00 00:01:10:00 00:26:51:00 4:47 12.56 02:13:30:85
46
ROMANOWICZ Łukasz
357 POL Świdnica 00:10:31:00 00:01:20:00 01:33:02:00 00:01:25:00 00:28:20:00 4:49 12.50 02:14:37:51
47
LINDNER Marek
329 POL Wroclaw 00:09:40:00 00:02:17:00 01:36:50:00 00:00:42:00 00:25:27:00 4:50 12.44 02:14:56:20
48
RECZUCH Andrzej
Dywizjon 102
355 POL Bielawa 00:13:59:00 00:02:39:00 01:32:27:00 00:01:16:00 00:24:57:00 4:50 12.44 02:15:17:87
49
RODAK Jarosław
399 POLSKA Wałbrzych 00:10:03:00 00:01:14:00 01:35:48:00 00:00:34:00 00:28:25:00 4:52 12.33 02:16:04:09
50
URBAŃCZYK Marcin
Urbańczyk Dziadu Team
379 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:03:00 00:01:34:00 01:39:14:00 00:01:01:00 00:27:04:00 4:54 12.28 02:16:56:16
51
SZCZYPKA Piotr
Spm Rejestrcar
373 POL Dzierżoniów 00:08:42:00 00:01:57:00 01:34:13:00 00:01:24:00 00:31:12:00 4:55 12.23 02:17:28:33
52
PIEKARZ Damian
349 POL Jugów 00:10:30:00 00:01:20:00 01:37:45:00 00:01:09:00 00:26:56:00 4:56 12.23 02:17:40:34
53
LANKAMER Piotr
Bez klubu
328 POL Złotoryja 00:13:59:00 00:02:03:00 01:33:13:00 00:00:53:00 00:28:02:00 4:57 12.17 02:18:09:97
54
KOŁODZIEJCZYK Grzegorz
Spiesz Się Powoli
323 POL Dzierżoniów 00:10:54:00 00:02:23:00 01:37:02:00 00:00:57:00 00:27:58:00 4:59 12.07 02:19:13:49
55
ARDELLI Marcin
301 POL Bielwa 00:13:16:00 00:01:09:00 01:34:49:00 00:00:52:00 00:29:11:00 4:59 12.07 02:19:16:14
56
SOBKOWIAK Filip
365 POL Wrocław 00:09:16:00 00:02:27:00 01:44:58:00 00:00:23:00 00:23:36:00 5:02 11.97 02:20:41:01
57
MASTALERZ Tomasz
334 POL Bielawa 00:12:39:00 00:04:11:00 01:38:26:00 00:00:31:00 00:25:07:00 5:02 11.91 02:20:53:40
58
NIEWIDZIAJŁO Michał
Idea Getin Leasing
341 POL Dzierżoniów 00:11:04:00 00:03:24:00 01:40:12:00 00:00:35:00 00:25:54:00 5:03 11.91 02:21:09:35
59
ŻYŁKA Paweł
391 POLSKA Opole 00:08:46:00 00:02:43:00 01:41:56:00 00:00:55:00 00:27:00:00 5:03 11.86 02:21:18:80
60
SEIFFERT Paweł
359 POL Wrocław 00:09:30:00 00:01:40:00 01:42:44:00 00:01:30:00 00:26:40:00 5:05 11.81 02:22:04:00
61
MINNITI Agnieszka
Bielawska Akademia Biegania
339 POL Bielawa 00:11:13:00 00:01:54:00 01:41:00:00 00:01:11:00 00:27:40:00 5:07 11.76 02:22:57:39
62
MIERZWIAK Marek
392 POLSKA Oława 00:11:07:00 00:02:06:00 01:39:56:00 00:01:35:00 00:28:49:00 5:08 11.72 02:23:33:54
63
STASIAK Paweł
368 POL Dzierżoniów 00:07:52:00 00:03:09:00 01:45:45:00 00:01:13:00 00:27:42:00 5:13 11.52 02:25:41:40
64
SKULIK Piotr
361 POL Łaziska Górne 00:09:43:00 00:02:13:00 01:39:45:00 00:00:54:00 00:35:30:00 5:18 11.34 02:28:05:38
65
JANUSZ Magdalena
318 POL Bielawa 00:11:11:00 00:02:53:00 01:42:13:00 00:00:47:00 00:31:21:00 5:19 11.34 02:28:25:27
66
NISKI Grzegorz
Dream Bike Bielawa
343 POL Bielawa 00:16:33:00 00:02:02:00 01:29:20:00 00:01:05:00 00:39:52:00 5:20 11.29 02:28:52:29
67
BORKOWSKI Jakub
393 POLSKA Wałbrzych 00:10:48:00 00:02:51:00 01:32:10:00 00:01:27:00 00:42:42:00 5:22 11.20 02:29:57:21
68
SERWICKI Michał
440 POLSKA Strzelin 00:10:50:00 00:02:19:00 01:44:34:00 00:00:54:00 00:33:56:00 5:27 11.02 02:32:33:27
69
ROZWADOWSKI Rafał
Pozytywnie Zakręceni
358 POL Będzin 00:10:27:00 00:01:27:00 01:51:26:00 00:00:47:00 00:28:55:00 5:28 10.98 02:33:01:98
70
WIŚNIEWSKI Rafał
Bielawska Akademia Biegania
382 POL Bielawa 00:11:31:00 00:02:32:00 01:49:19:00 00:00:44:00 00:34:03:00 5:39 10.61 02:38:08:70
71
GÓRALCZYK Wojciech
Koko
314 POL Pieszyce 00:11:22:00 00:02:51:00 01:56:54:00 00:00:35:00 00:27:13:00 5:41 10.57 02:38:55:10
72
BEZULSKA Anna
Nowa Ruda Biega
304 POL Gorzów Wielkopolski 00:12:03:00 00:02:07:00 01:56:29:00 00:00:46:00 00:29:20:00 5:45 10.45 02:40:44:79
73
GOLEŃSKI Wojciech
Forca Brava Opole
312 POL Opole 00:11:06:00 00:02:28:00 01:55:13:00 00:01:12:00 00:31:26:00 5:46 10.41 02:41:24:67
74
PARYŻ Dariusz
Luci Fer Team
347 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:09:00 00:01:08:00 02:04:14:00 00:01:18:00 00:25:42:00 5:47 10.41 02:41:31:53
75
NOWODWORSKA Anna
344 POL Gorlice 00:10:58:00 00:02:05:00 01:58:03:00 00:02:03:00 00:31:34:00 5:53 10.18 02:44:42:32
76
GOLONKA Igor
313 POL Sosnowiec 00:15:57:00 00:02:04:00 01:57:46:00 00:00:35:00 00:29:53:00 5:57 10.11 02:46:15:11
77
HEJN Robert
Bielawska Akademia Biegania
316 POL Bielawa 00:10:17:00 00:01:58:00 02:03:06:00 00:00:30:00 00:30:59:00 5:58 10.07 02:46:49:85
78
KOPCZAK Sebastian
Zakątek Urody I Relaksu
324 POL Kłodzko 00:11:17:00 00:02:15:00 01:59:04:00 00:01:02:00 00:36:48:00 6:06 9.86 02:50:26:92
79
KWAŚNY Rafał
Bielawska Akademia Biegania
327 POL Bielawa 00:13:35:00 00:02:05:00 02:03:56:00 00:00:50:00 00:33:31:00 6:13 9.66 02:53:57:07
80
MAŃKOWSKI Jakub
332 POL Jegłowa 00:11:18:00 00:02:06:00 02:11:53:00 00:01:50:00 00:28:35:00 6:17 9.56 02:55:43:07
81
RAK Marcin
Bielawska Akademia Biegania
354 POL Bielawa 00:12:36:00 00:01:58:00 02:05:37:00 00:01:04:00 00:35:08:00 6:18 9.52 02:56:23:45
82
NIKITENKO Oleksandr
342 POL Wrocław 00:11:09:00 00:01:59:00 02:10:00:00 00:02:00:00 00:34:15:00 6:25 9.36 02:59:22:47
83
WIERZBICKI Piotr
Spm Rejestrcar
381 POL Świebodzice 00:09:52:00 00:03:51:00 02:16:18:00 00:00:52:00 00:35:28:00 6:40 9.00 03:06:21:03
84
JAZOWSKI Tomasz
434 POL Bielawa 00:11:16:00 00:02:31:00 02:22:55:00 00:00:50:00 00:30:44:00 6:44 8.92 03:08:16:04
85
CZUCZWARA Kamila
308 POL Wrocław 00:11:57:00 00:02:54:00 02:16:58:00 00:01:00:00 00:37:40:00 6:49 8.83 03:10:29:72
86
DUDA Marek
394 POLSKA Wrocław 00:09:52:00 00:01:27:00 02:22:42:00 00:01:07:00 00:41:11:00 7:01 8.56 03:16:18:54

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU