Bike Atelier MTB Maraton 2017

Dąbrowa Górnicza
23.04.2017

Wyniki

Hobby 23 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
KUBACZKA Grzegorz
Ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów --:--:--.-- 2:08 28.05 00:48:55.19
2
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy --:--:--.-- 2:08 28.05 00:48:59.16
3
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze --:--:--.-- 2:09 28.05 00:49:04.23
4
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 2:09 28.05 00:49:05.52
5
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory --:--:--.-- 2:10 27.71 00:49:45.55
6
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik --:--:--.-- 2:11 27.71 00:50:03.49
7
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:11 27.38 00:50:07.92
8
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno --:--:--.-- 2:13 27.06 00:50:45.89
9
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 2:14 27.06 00:51:09.91
10
LUTY Jarosław
1489 Mogilany --:--:--.-- 2:14 27.06 00:51:11.16
11
KOSTRZEWSKI Krzysztof
1628 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 2:15 26.74 00:51:27.18
12
PIESZKO Damian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1034 POL Świerklany --:--:--.-- 2:15 26.74 00:51:36.24
13
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice --:--:--.-- 2:15 26.74 00:51:36.58
14
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
1364 POL Rybnik --:--:--.-- 2:18 26.14 00:52:41.34
15
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1147 POL Chrzanów --:--:--.-- 2:19 26.14 00:52:59.95
16
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna --:--:--.-- 2:19 26.14 00:53:01.57
17
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory --:--:--.-- 2:19 25.84 00:53:15.55
18
BOŁDYS Mirosław
Rafako Orbea Mtb Team
1137 POL Żory --:--:--.-- 2:20 25.84 00:53:25.60
19
CAŁKA Paweł
Pank Team
1569 POL Siewierz --:--:--.-- 2:20 25.84 00:53:32.13
20
SENCZEK Robert
Taurus30 Cycling Team
1421 POL Mikołów --:--:--.-- 2:21 25.84 00:53:40.95
21
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn --:--:--.-- 2:21 25.84 00:53:41.16
22
ŚCIGAŁA Piotr
1212 POL Częstochowa --:--:--.-- 2:21 25.84 00:53:41.56
23
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 2:22 25.56 00:54:08.70
24
JANIK Bartosz
Bikehead
1416 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:22 25.27 00:54:25.44
25
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 2:23 25.27 00:54:27.22
26
SPŁAWSKI Krzysztof
Bmc Racing Crew
1473 POL Licheń Stary --:--:--.-- 2:23 25.27 00:54:28.35
27
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy --:--:--.-- 2:23 25.27 00:54:41.88
28
LASKOWSKI Michał
Pia Polska-Weltour Team
1533 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:24 25.00 00:55:00.00
29
WOŹNICA Adrian
Grupa Nomax
1061 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- 2:24 25.00 00:55:04.68
30
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 2:24 25.00 00:55:04.80
31
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice --:--:--.-- 2:24 25.00 00:55:04.83
32
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1068 POL Rybnik --:--:--.-- 2:24 25.00 00:55:11.19
33
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory --:--:--.-- 2:25 25.00 00:55:28.58
34
KAMIŃSKI Marek
Twomark Team
1461 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 2:26 24.73 00:55:37.08
35
LEW Szymon
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1579 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 2:26 24.73 00:55:51.41
36
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice --:--:--.-- 2:26 24.73 00:55:56.78
37
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron --:--:--.-- 2:27 24.47 00:56:08.59
38
RYGLEWSKI Piotr
Pm Bike
1565 POL Zabrze --:--:--.-- 2:28 24.47 00:56:29.14
39
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice --:--:--.-- 2:28 24.47 00:56:29.77
40
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1577 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 2:28 24.47 00:56:33.81
41
DYSZY Grzegorz
1419 Bobrowniki --:--:--.-- 2:28 24.21 00:56:42.66
42
NOWAK Łukasz
1372 POL Sosnowiec --:--:--.-- 2:30 24.21 00:57:13.61
43
CHOJNACKI Jakub
1613 Zawiercie --:--:--.-- 2:30 24.21 00:57:14.25
44
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice --:--:--.-- 2:30 23.96 00:57:22.15
45
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków --:--:--.-- 2:30 23.96 00:57:29.34
46
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż --:--:--.-- 2:31 23.96 00:57:31.56
47
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1559 POL Rybnik --:--:--.-- 2:31 23.96 00:57:33.96
48
UCHMAN Wojciech
1486 Katowice --:--:--.-- 2:31 23.96 00:57:44.46
49
ELWART Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1599 POL Chrzanów --:--:--.-- 2:31 23.96 00:57:50.11
50
NOWACKI Bartłomiej
1232 POL Żory --:--:--.-- 2:32 23.71 00:57:57.15
51
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1570 POL Rybnik --:--:--.-- 2:32 23.71 00:57:59.53
52
KASPROWIAK Karol
1551 Gliwice --:--:--.-- 2:32 23.71 00:58:02.81
53
KRZESZOWIEC Zbigniew
1509 --:--:--.-- 2:32 23.71 00:58:03.40
54
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
1305 POL Mysłowice --:--:--.-- 2:33 23.71 00:58:24.62
55
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1580 POL Koniaków --:--:--.-- 2:33 23.47 00:58:32.66
56
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 2:33 23.47 00:58:35.26
57
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
1494 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 2:34 23.47 00:58:42.32
58
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 Nawojowa Góra --:--:--.-- 2:34 23.47 00:58:46.95
59
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice --:--:--.-- 2:34 23.47 00:58:53.61
60
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa --:--:--.-- 2:35 23.23 00:59:09.23
61
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno --:--:--.-- 2:36 23.23 00:59:26.54
62
BOREK Stefan
1304 POL Katowice --:--:--.-- 2:36 23.23 00:59:27.74
63
GOMOLA Janusz
1466 POL Wisła --:--:--.-- 2:37 23.00 00:59:49.47
64
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 2:37 23.00 00:59:55.20
65
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy --:--:--.-- 2:37 23.00 00:59:57.48
66
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz --:--:--.-- 2:37 23.00 01:00:00.84
67
SZCZYGIEŁ Andrzej
1326 POL Myszków --:--:--.-- 2:37 23.00 01:00:01.83
68
KONECKI Radosław
Bikesportsiewierz
1484 Prudzowice --:--:--.-- 2:37 23.00 01:00:05.40
69
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole --:--:--.-- 2:37 23.00 01:00:10.48
70
ZGUD Rafał
1332 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 2:38 22.77 01:00:28.34
71
SERAFIN Michał
Serteam
1540 POL Myszków --:--:--.-- 2:38 22.77 01:00:29.38
72
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze --:--:--.-- 2:39 22.77 01:00:36.24
73
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków --:--:--.-- 2:40 22.55 01:01:04.04
74
STOŁTNY Maciej
1362 POL Rybnik --:--:--.-- 2:40 22.55 01:01:04.08
75
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
1374 POL Katowice --:--:--.-- 2:40 22.55 01:01:19.42
76
PASTERNAK Piotr
1591 POL Brzeszcze --:--:--.-- 2:41 22.55 01:01:20.38
77
WALENTEK Łukasz
1145 Tarnowskie Góry --:--:--.-- 2:41 22.55 01:01:22.38
78
STĘPNIKOWSKI Ryszard
1317 POL Strumień --:--:--.-- 2:41 22.55 01:01:23.69
79
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków --:--:--.-- 2:41 22.33 01:01:34.91
80
WOJTCZAK Marcin
1043 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 2:41 22.33 01:01:35.57
81
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- 2:41 22.33 01:01:37.82
82
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe --:--:--.-- 2:41 22.33 01:01:39.20
83
FUNDOWICZ Łukasz
Amator
1048 POL Mysłowice --:--:--.-- 2:41 22.33 01:01:39.22
84
SKRZYPIEC Andrzej
1497 POL Mysłowice --:--:--.-- 2:42 22.33 01:01:48.53
85
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 2:42 22.33 01:01:55.70
86
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Mtb Section
1097 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 2:42 22.33 01:01:58.68
87
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 2:43 22.12 01:02:12.11
88
JANDA Piotr
1412 Żory --:--:--.-- 2:43 22.12 01:02:20.19
89
RZEPUS Gaweł
1302 POL Sosnowiec --:--:--.-- 2:43 22.12 01:02:22.33
90
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice --:--:--.-- 2:43 22.12 01:02:26.40
91
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:43 22.12 01:02:27.57
92
RÓŻAŃSKI Marcin
1090 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 2:43 22.12 01:02:27.75
93
WIŚNIEWSKI Paweł
1344 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:44 22.12 01:02:35.14
94
KUBICKI Piotr
1139 POL Bytom --:--:--.-- 2:44 22.12 01:02:37.65
95
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1352 POL Sosnowiec --:--:--.-- 2:44 22.12 01:02:40.77
96
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim --:--:--.-- 2:45 21.90 01:03:00.67
97
KAPALA Zygmunt
1490 Tychy --:--:--.-- 2:45 21.90 01:03:03.84
98
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno --:--:--.-- 2:45 21.90 01:03:07.63
99
BRANDYS Daniel
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1250 POL Tenczynek --:--:--.-- 2:45 21.90 01:03:08.76
100
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice --:--:--.-- 2:45 21.90 01:03:09.72
101
NIKONOWICZ Marcin
UKS Katolik Częstochowa
1440 POL Częstochowa --:--:--.-- 2:45 21.90 01:03:11.11
102
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy --:--:--.-- 2:46 21.90 01:03:16.01
103
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:46 21.90 01:03:16.88
104
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze --:--:--.-- 2:46 21.90 01:03:17.75
105
HETMAN Radosław
Grupa Nomax
1214 POL Jaworzno --:--:--.-- 2:46 21.70 01:03:22.20
106
WILK Marcin
1488 POL Katowice --:--:--.-- 2:47 21.70 01:03:46.92
107
STUŻYŃSKA Magda
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1035 POL Krostoszowice --:--:--.-- 2:47 21.70 01:03:49.41
108
MARSZAŁEK Adrian
1306 POL Łazy --:--:--.-- 2:47 21.70 01:03:50.35
109
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków --:--:--.-- 2:47 21.70 01:03:51.05
110
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów --:--:--.-- 2:47 21.50 01:03:55.30
111
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice --:--:--.-- 2:48 21.50 01:04:15.26
112
KOPCIOWSKA-WĄTROBA Joanna
1503 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 2:48 21.50 01:04:19.59
113
RUMNIAK Sebastian
1454 POL Gliwice --:--:--.-- 2:48 21.50 01:04:22.80
114
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze --:--:--.-- 2:49 21.50 01:04:25.05
115
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo --:--:--.-- 2:49 21.30 01:04:33.52
116
KOZIOŁ Arkadiusz
1406 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:49 21.30 01:04:38.35
117
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:50 21.30 01:04:55.26
118
MIESZCZANEK Paweł
1339 Warszawa --:--:--.-- 2:50 21.30 01:05:03.78
119
KURZAK Paweł
Sengam Sport Racing Team
1505 POL Poręba --:--:--.-- 2:50 21.30 01:05:04.45
120
JAWORSKI Tomasz
Fabryka Rowerów Częstochowa
1443 Częstochowa --:--:--.-- 2:50 21.30 01:05:05.65
121
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1576 POL Chorzów --:--:--.-- 2:50 21.10 01:05:06.72
122
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów --:--:--.-- 2:51 21.10 01:05:20.18
123
MIKA Waldemar
1973 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 2:51 21.10 01:05:23.53
124
MAŁYSZ Sławomir
Mikeszteam
1341 POL Rybnik --:--:--.-- 2:51 21.10 01:05:29.37
125
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice --:--:--.-- 2:52 21.10 01:05:37.20
126
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz --:--:--.-- 2:52 21.10 01:05:38.36
127
GŁODEK Grzegorz
1350 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 2:52 21.10 01:05:38.91
128
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 2:52 21.10 01:05:39.94
129
DRABIK Mateusz
1456 Katowice --:--:--.-- 2:52 20.91 01:05:47.71
130
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 Częstochowa --:--:--.-- 2:53 20.91 01:06:01.18
131
BARYŁA Adam
1561 POL Zabrze --:--:--.-- 2:53 20.91 01:06:05.15
132
BANASIAK Wojciech
1491 Częstochowa --:--:--.-- 2:53 20.91 01:06:12.88
133
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice --:--:--.-- 2:53 20.91 01:06:13.70
134
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy --:--:--.-- 2:53 20.91 01:06:16.12
135
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
1177 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 2:54 20.72 01:06:23.31
136
SAMBOROWSKI Adam
1155 POL Tworóg Mały --:--:--.-- 2:54 20.72 01:06:34.90
137
MZYK Janusz
Adient Team/40-Latek Tychy
1471 POL Tychy --:--:--.-- 2:54 20.72 01:06:39.14
138
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice --:--:--.-- 2:54 20.72 01:06:40.81
139
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1038 POL Gierałtowice --:--:--.-- 2:54 20.72 01:06:41.28
140
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin --:--:--.-- 2:55 20.72 01:06:44.79
141
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa --:--:--.-- 2:55 20.72 01:06:51.61
142
GORZELANY Mariusz
1044 POL Rybnik --:--:--.-- 2:55 20.54 01:06:55.16
143
HRYNOWIECKI Henryk
1523 Gliwice --:--:--.-- 2:55 20.54 01:07:01.17
144
PASTERNAK Jakub
1592 POL Brzeszcze --:--:--.-- 2:55 20.54 01:07:02.27
145
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice --:--:--.-- 2:56 20.54 01:07:07.47
146
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy --:--:--.-- 2:56 20.54 01:07:09.22
147
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1381 POL Częstochowa --:--:--.-- 2:56 20.54 01:07:12.50
148
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec --:--:--.-- 2:56 20.54 01:07:15.26
149
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki --:--:--.-- 2:56 20.54 01:07:18.12
150
PILCH Adam
1331 POL Wisła --:--:--.-- 2:57 20.54 01:07:29.53
151
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 2:57 20.35 01:07:33.26
152
ŚLUSARCZYK Anna
1199 POL Kostkowice --:--:--.-- 2:57 20.35 01:07:36.01
153
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów --:--:--.-- 2:57 20.35 01:07:40.73
154
CZAJKOWSKI Sebastian
1049 POL Myszków --:--:--.-- 2:57 20.35 01:07:41.67
155
KOCZY Piotr
1535 POL Rybnik --:--:--.-- 2:57 20.35 01:07:42.82
156
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik --:--:--.-- 2:57 20.35 01:07:50.15
157
STEUER Szymon
1482 POL Bełk --:--:--.-- 2:57 20.35 01:07:50.69
158
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 2:58 20.35 01:07:55.47
159
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin --:--:--.-- 2:58 20.35 01:07:56.36
160
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice --:--:--.-- 2:58 20.35 01:08:03.86
161
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice --:--:--.-- 2:58 20.18 01:08:07.68
162
JOŚKO Rafał
1211 POL Żory --:--:--.-- 2:58 20.18 01:08:08.79
163
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny --:--:--.-- 2:58 20.18 01:08:09.75
164
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 2:58 20.18 01:08:09.95
165
RATMAN Lukas
Isp Team
1514 POL Katowice --:--:--.-- 2:59 20.18 01:08:19.66
166
GÓRA Darek
1550 POL Radostowice --:--:--.-- 2:60 20.00 01:08:43.36
167
KOCYBA Krzysztof
1069 POL Zabrze --:--:--.-- 2:60 20.00 01:08:43.73
168
KOMANDER Tomasz
1079 POL Katowice --:--:--.-- 2:60 20.00 01:08:44.67
169
SŁABIAK Tomasz
1524 Chorzów --:--:--.-- 2:60 20.00 01:08:45.79
170
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 2:60 20.00 01:08:54.00
171
MALINA Bartłomiej
1327 POL Sosnowiec --:--:--.-- 2:60 20.00 01:08:57.75
172
PUŁKOWNIK Maciej
Częstochowskie Mtb
1320 POL Częstochowa --:--:--.-- 3:01 20.00 01:09:03.01
173
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice --:--:--.-- 3:01 20.00 01:09:10.19
174
SON Kyongjae
1495 Ju City Korea Pd. --:--:--.-- 3:01 20.00 01:09:12.55
175
MATUSZAK Tomasz
1253 POL Gliwice --:--:--.-- 3:01 20.00 01:09:12.74
176
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice --:--:--.-- 3:01 19.83 01:09:18.96
177
MYMA Dariusz
1133 Sosnowiec --:--:--.-- 3:01 19.83 01:09:20.81
178
BUGAJSKI Mariusz
1228 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:02 19.83 01:09:24.77
179
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:02 19.83 01:09:25.91
180
OLEWICZ Piotr
1256 POL Gliwice --:--:--.-- 3:02 19.83 01:09:26.01
181
GORZELANY Ewa
Wiślańskie Koło Cyklistów Góral
1099 POL Wisła --:--:--.-- 3:02 19.83 01:09:31.07
182
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice --:--:--.-- 3:02 19.83 01:09:42.37
183
MUSIALIK Dariusz
Bike Team Galileo
1585 POL Bycina --:--:--.-- 3:03 19.83 01:09:53.95
184
TARNOWSKI Janusz
1588 POL Katowice --:--:--.-- 3:03 19.66 01:09:54.14
185
DZIEDZIC Dawid
1436 Lędziny --:--:--.-- 3:03 19.66 01:09:56.17
186
NOWIŃSKI Wiktor
1303 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:03 19.66 01:10:02.75
187
JANOTA Tomasz
1462 Gliwice --:--:--.-- 3:03 19.66 01:10:07.89
188
PAWLAK Adam
1215 POL Bytom --:--:--.-- 3:04 19.66 01:10:10.69
189
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów --:--:--.-- 3:04 19.66 01:10:18.44
190
KASZA Paweł
1174 POL Racibórz --:--:--.-- 3:05 19.49 01:10:35.28
191
WISZNIEWSKI Radosław
1400 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:05 19.49 01:10:37.13
192
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1578 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 3:05 19.49 01:10:42.49
193
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze --:--:--.-- 3:05 19.49 01:10:43.07
194
KASPRUS Tomasz
1546 POL Zabrze --:--:--.-- 3:05 19.49 01:10:45.46
195
JANECZEK Robert
1236 POL Radzionków --:--:--.-- 3:06 19.49 01:10:55.79
196
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1571 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 3:06 19.49 01:10:59.76
197
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:06 19.49 01:11:02.54
198
DWORNICZAK Paweł
1593 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 3:06 19.33 01:11:06.41
199
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik --:--:--.-- 3:06 19.33 01:11:07.38
200
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów --:--:--.-- 3:06 19.33 01:11:07.43
201
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom --:--:--.-- 3:06 19.33 01:11:08.07
202
JENDRZEJCZYK Tomasz
1589 POL Chorzów --:--:--.-- 3:06 19.33 01:11:08.63
203
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce --:--:--.-- 3:06 19.33 01:11:12.76
204
KOWALIK Mirosław
Profi Styl
1618 POL Ruda Sląska --:--:--.-- 3:06 19.33 01:11:13.71
205
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów --:--:--.-- 3:07 19.33 01:11:22.32
206
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 3:07 19.33 01:11:24.54
207
SROKA Kamil
1366 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:07 19.33 01:11:24.97
208
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice --:--:--.-- 3:07 19.33 01:11:31.09
209
PAJKA Radosław
1186 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 3:07 19.33 01:11:35.89
210
MATWIJEWICZ Janusz
1480 Będzin --:--:--.-- 3:08 19.17 01:11:43.92
211
WIĄCEK Piotr
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1502 POL Krzeszowice --:--:--.-- 3:08 19.17 01:11:50.84
212
PRÓBAN Robert
1518 POL Katowice --:--:--.-- 3:08 19.17 01:12:03.60
213
GARBARZ Łukasz
1066 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:09 19.17 01:12:08.07
214
BRYŚ Maciej
1544 POL Zawiercie --:--:--.-- 3:09 19.01 01:12:19.57
215
ROGUT Piotr
1539 POL Gliwice --:--:--.-- 3:09 19.01 01:12:24.98
216
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1584 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 3:09 19.01 01:12:26.97
217
CICHOŃ Sebastian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1357 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 3:10 19.01 01:12:33.34
218
MORUŚ Dariusz
1549 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:10 19.01 01:12:33.66
219
HRYSZKO Kazimierz
40-Latek Tychy
1081 POL Tychy --:--:--.-- 3:10 19.01 01:12:44.29
220
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik --:--:--.-- 3:11 18.85 01:13:01.60
221
GRZESIAK Mariusz
1188 POL Huta Stara "b" --:--:--.-- 3:11 18.85 01:13:07.64
222
CHUCHER Wojciech
1203 POL Pisarzowice --:--:--.-- 3:11 18.85 01:13:10.60
223
SŁOWIK Tadeusz
Schc Chrzanów
1325 POL Chrzanów --:--:--.-- 3:12 18.85 01:13:29.02
224
SOKÓŁ Marian
1498 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:13 18.70 01:13:38.20
225
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek --:--:--.-- 3:13 18.70 01:13:40.10
226
GARLIŃSKI Bartłomiej
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1629 POL Chrzanów --:--:--.-- 3:13 18.70 01:13:45.86
227
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz --:--:--.-- 3:13 18.70 01:13:51.11
228
MORAWIEC Marek
1311 POL Myszków --:--:--.-- 3:14 18.55 01:14:18.21
229
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze --:--:--.-- 3:15 18.55 01:14:23.64
230
MUCHA Piotr
1371 POL Będzin --:--:--.-- 3:15 18.55 01:14:28.43
231
FELIŃSKI Mateusz
1124 POL Będzin --:--:--.-- 3:15 18.55 01:14:34.13
232
ROBERT Cieśliński
1426 Poraj --:--:--.-- 3:16 18.40 01:14:54.44
233
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1247 POL Radlin --:--:--.-- 3:16 18.40 01:14:56.03
234
BEDNARSKI Krzysztof
Isp Team
1294 POL Jaworzno --:--:--.-- 3:16 18.40 01:15:02.08
235
TORZEWSKI Daniel
1541 POL Czeladź --:--:--.-- 3:17 18.40 01:15:08.29
236
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1483 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- 3:17 18.40 01:15:14.90
237
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice --:--:--.-- 3:17 18.25 01:15:30.10
238
ZABOROWICZ Piotr
Sutricon Kratka Mtb Team
1314 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:17 18.25 01:15:30.41
239
BACA Ryszard
1094 POL Kraków --:--:--.-- 3:18 18.25 01:15:31.07
240
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik --:--:--.-- 3:18 18.25 01:15:33.13
241
MALEC Grzegorz
1333 POL Witkowice --:--:--.-- 3:18 18.25 01:15:34.96
242
WOŁOSIUK Marcin
1402 Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:18 18.25 01:15:35.20
243
DUDA Tomasz
1136 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:18 18.25 01:15:51.18
244
DYSSY Łukasz
1150 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:19 18.11 01:16:03.76
245
OBUCHOWSKA Kinga
1144 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:19 18.11 01:16:06.39
246
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze --:--:--.-- 3:20 18.11 01:16:17.15
247
KARCZ Łukasz
1531 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:20 18.11 01:16:26.68
248
MANDRYKA Paweł
1610 Gliwice --:--:--.-- 3:20 17.97 01:16:34.93
249
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1424 POL Częstochowa --:--:--.-- 3:21 17.97 01:16:41.48
250
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:21 17.97 01:16:58.21
251
PAJĄK Mateusz
Isp Team
1295 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:22 17.83 01:17:12.73
252
SIEJDA Daniel
To Keep One’S Word
1340 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 3:22 17.83 01:17:14.29
253
BOREK Joanna
Yellobike
1547 POL Katowice --:--:--.-- 3:23 17.83 01:17:27.29
254
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:23 17.83 01:17:40.29
255
BIES Rafał
1403 Bielsko-Biała --:--:--.-- 3:24 17.69 01:18:02.54
256
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz --:--:--.-- 3:24 17.69 01:18:03.80
257
DRZEWIECKI Tomasz
1554 POL Kraków --:--:--.-- 3:25 17.69 01:18:16.90
258
KAROLIŃSKA Julita
1562 POL Czeladź --:--:--.-- 3:25 17.56 01:18:25.11
259
JANICKI Damian
1255 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:25 17.56 01:18:34.40
260
GOŁY Rafał
1134 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:27 17.42 01:19:04.95
261
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów --:--:--.-- 3:27 17.42 01:19:11.93
262
KOCINSKI Jacek
Team Ruda
1452 POL Ruda Slaska --:--:--.-- 3:30 17.16 01:20:08.92
263
NOWAK Marek
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1582 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 3:30 17.16 01:20:10.00
264
KANIA Marcin
1521 POL Katowice --:--:--.-- 3:30 17.16 01:20:23.30
265
TRELINSKI Przemyslaw
1598 POL Bedzin --:--:--.-- 3:31 17.16 01:20:38.28
266
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa --:--:--.-- 3:31 17.16 01:20:38.60
267
PIELECH Halina
1422 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:31 17.04 01:20:42.07
268
KNAPIK Beata
1183 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:31 17.04 01:20:52.67
269
POŚPIECH Julia
1414 Żory --:--:--.-- 3:33 16.91 01:21:22.43
270
KRZYŚ Kamil
Xxx
1194 POL Czeladź --:--:--.-- 3:33 16.91 01:21:25.63
271
KNAP Piotr
Isp Team
1290 POL Czeladź --:--:--.-- 3:34 16.79 01:21:56.90
272
ĆWIOK Marek
1052 POL Paniówki --:--:--.-- 3:34 16.79 01:21:59.15
273
KRUCZEK Elżbieta
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1476 POL Jaworzno --:--:--.-- 3:34 16.79 01:21:59.71
274
WŁODARCZYK Mateusz
1511 Katowice --:--:--.-- 3:35 16.79 01:22:16.32
275
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
1417 Lublin --:--:--.-- 3:36 16.79 01:22:26.38
276
PODSIADŁY Grzegorz
1408 POL Knurów --:--:--.-- 3:38 16.55 01:23:11.19
277
POŚPIECH Robert
1413 Żory --:--:--.-- 3:38 16.55 01:23:16.85
278
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik --:--:--.-- 3:38 16.55 01:23:22.62
279
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze --:--:--.-- 3:38 16.55 01:23:28.89
280
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa --:--:--.-- 3:40 16.43 01:24:07.78
281
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
1427 POL Częstochowa --:--:--.-- 3:40 16.43 01:24:16.82
282
DZIACKO Artur
1612 Chorzów --:--:--.-- 3:40 16.31 01:24:19.15
283
ŁĄDKA Bartosz
1233 POL Sosnowiec --:--:--.-- 3:41 16.31 01:24:29.61
284
BEDNARZ Paweł
1135 Tarnów --:--:--.-- 3:43 16.20 01:25:28.03
285
BREŚ Tomasz
1522 POL Mysłowice --:--:--.-- 3:44 16.08 01:25:45.91
286
WRÓBEL Marcin
1619 Wodzisław Śląski --:--:--.-- 3:46 15.97 01:26:16.33
287
TOKARZ Krystian
Isp Team
1288 POL Rybnik --:--:--.-- 3:46 15.97 01:26:28.69
288
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1313 POL Racibórz --:--:--.-- 3:46 15.97 01:26:30.79
289
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 3:48 15.86 01:27:06.23
290
SNOCHOWSKI Michał
Isp Team
1291 POL Katowice --:--:--.-- 3:49 15.75 01:27:36.51
291
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin --:--:--.-- 3:49 15.75 01:27:43.44
292
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:50 15.75 01:27:48.47
293
DURAJ Dominik
1404 Bystra --:--:--.-- 3:50 15.65 01:27:56.79
294
KLOZA Kamil
1453 POL Bytom --:--:--.-- 3:52 15.54 01:28:37.78
295
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze --:--:--.-- 3:52 15.54 01:28:39.17
296
NOWIŃSKI Łukasz
1204 POL Katowice --:--:--.-- 3:52 15.54 01:28:46.08
297
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 3:52 15.54 01:28:48.97
298
SZAJBE Tomek
1379 POL Chorzów --:--:--.-- 3:53 15.54 01:28:57.86
299
PASICH Mateusz
1298 POL Chorzów --:--:--.-- 3:54 15.44 01:29:22.93
300
SOLECKI Tomasz
Gomola Trans Airco
1492 POL Bieruń --:--:--.-- 3:54 15.44 01:29:27.96
301
SOWIŃSKA Agata
#jandaltymżyję
1465 POL Bieruń --:--:--.-- 3:54 15.44 01:29:28.02
302
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1307 POL Rybnik --:--:--.-- 3:55 15.33 01:29:42.68
303
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik --:--:--.-- 3:55 15.33 01:29:48.75
304
KĄDZIELA Maciej
Isp Team
1282 POL Bytom --:--:--.-- 3:55 15.33 01:30:04.93
305
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik
1425 --:--:--.-- 3:56 15.23 01:30:24.39
306
OBUCHOWSKA Małgorzata
1146 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:57 15.23 01:30:43.86
307
PERLAK Magdalena
1377 POL Katowice --:--:--.-- 3:60 15.03 01:31:37.97
308
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1572 POL Ruda Ślaska --:--:--.-- 4:02 14.94 01:32:37.61
309
CHMIEL Bartosz
1207 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 4:02 14.84 01:32:45.66
310
NOWAK Kamil
1530 POL Sosnowiec --:--:--.-- 4:05 14.74 01:33:42.84
311
KARCZMAREK Monika
1071 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 4:06 14.65 01:34:02.65
312
MATYSZOK Krzysztof
Isp Team
1289 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 4:07 14.65 01:34:26.09
313
GAJDA Krzysztof
1526 POL Chorzów --:--:--.-- 4:16 14.11 01:38:00.25
314
KARCZMAREK Adam
1338 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 4:22 13.77 01:40:04.22
315
GRAJEK Tomasz
Tüv Rheinland Polska
1501 POL Gloiwice --:--:--.-- 4:22 13.77 01:40:09.44
316
GRAJEK Edyta
Grajek Team
1347 POL Gliwice --:--:--.-- 4:22 13.77 01:40:10.57
317
RZEMYK Wojciech
Isp Team
1286 POL Bytom --:--:--.-- 4:32 13.29 01:43:54.83
318
WĄSOWSKA Malwina
Isp Team
1284 POL Katowice --:--:--.-- 4:32 13.29 01:43:59.80
319
DOMIRSKI Piotr
Isp Team
1285 POL Siemianowice Slaskie --:--:--.-- 4:32 13.29 01:44:05.42
320
GUZDEK Sebastian
Hager Bike Team
1623 POL Tychy --:--:--.-- 4:45 12.64 01:49:02.88
321
WĄSIK Ireneusz
Hager Bike Team
1622 POL Tychy --:--:--.-- 4:45 12.64 01:49:03.74
322
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice --:--:--.-- 4:47 12.57 01:49:46.60
323
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa --:--:--.-- 4:53 12.30 01:52:07.72
324
BIAŁEK Joanna
Johanka The Rock Queen
1219 POL Chorzów --:--:--.-- 5:17 11.39 02:01:24.22

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU