Bike Atelier MTB Maraton 2017

Dąbrowa Górnicza
23.04.2017

Wyniki

PRO 63 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
1450 POL Gliwice 01:03:17.31 2:26 24.80 02:32:28.87
2
ROŻEK Karol
Jbg-2 Professional Mtb Team
1449 POL Kraków 01:03:19.39 2:26 24.80 02:32:29.15
3
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 01:05:01.98 2:26 24.80 02:32:29.37
4
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 01:06:31.89 2:33 23.60 02:40:13.46
5
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:32.88 2:33 23.51 02:40:32.32
6
STĘPIEŃ Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzisław Śląski 01:08:05.76 2:36 23.16 02:43:17.36
7
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1410 POL 01:03:32.90 2:39 22.74 02:46:25.94
8
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 01:09:34.41 2:41 22.34 02:48:58.74
9
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:41.18 2:41 22.34 02:49:00.03
10
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 01:06:57.90 2:44 22.11 02:51:17.40
11
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice --:--:--.-- 2:47 21.58 02:55:14.64
12
FETLER Bartosz
1458 POL Mysłowice --:--:--.-- 2:47 21.58 02:55:17.56
13
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice --:--:--.-- 2:47 21.58 02:55:20.61
14
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze --:--:--.-- 2:48 21.58 02:55:28.07
15
PAPROCKI Marcin
Taurus30Cyclingteam
1130 Bielsko-Biała --:--:--.-- 2:48 21.50 02:55:33.18
16
SOLECKI Tomasz
Silesia Technika & Isocar Team
1151 POL Katowice --:--:--.-- 2:51 21.14 02:59:00.72
17
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice --:--:--.-- 2:51 21.07 02:59:06.99
18
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice --:--:--.-- 2:51 21.07 02:59:12.02
19
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom --:--:--.-- 2:51 21.07 02:59:26.53
20
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1033 POL Marklowice 01:09:34.57 2:52 21.00 02:59:51.74
21
SURWIŁO Armand
1447 Tychy 01:14:28.36 2:52 21.00 03:00:11.29
22
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 01:14:11.38 2:52 21.00 03:00:13.66
23
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 01:14:43.20 2:52 20.93 03:00:28.28
24
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 01:07:58.24 2:52 20.93 03:00:32.69
25
FABIAN Bogusław
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1485 POL Pyskowice 01:15:45.32 2:53 20.86 03:01:14.73
26
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 2:53 20.86 03:01:24.22
27
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin --:--:--.-- 2:53 20.86 03:01:26.69
28
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 01:15:58.42 2:54 20.79 03:01:45.93
29
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:39.08 2:54 20.72 03:02:34.85
30
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 2:56 20.52 03:04:02.57
31
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
1512 POL Siemianowice Śląskie 01:10:32.79 2:58 20.26 03:06:34.51
32
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1265 POL Zawiercie 01:17:08.33 2:58 20.26 03:06:37.87
33
HAPEK Andrzej
1070 POL Jaworzno 01:19:23.26 2:58 20.26 03:06:48.07
34
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 01:13:45.73 2:58 20.26 03:06:53.22
35
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 01:17:08.23 2:59 20.19 03:06:55.61
36
KOTWICA Damian
Bikehead
1323 POL Katowice 01:16:58.69 2:59 20.19 03:07:05.81
37
SIEKIERSKI Michał
Kibolski Ks
1463 POL Poznań 01:17:13.75 2:59 20.19 03:07:05.85
38
LANGNER Damian
1201 POL Dzibice 01:16:33.07 2:59 20.19 03:07:05.96
39
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 01:16:05.57 2:60 20.06 03:08:34.18
40
KURCZOK Szymon
Sport Studio Rybnik
1624 POL Rybnik 01:18:37.62 2:60 20.06 03:08:37.85
41
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 01:16:55.85 2:60 20.06 03:08:38.23
42
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 01:16:19.95 2:60 20.06 03:08:39.10
43
BUKOWSKI Rafał
Gomola Trans Airco
1140 POL Zabrze 01:21:18.00 2:60 20.00 03:08:57.01
44
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 01:20:55.52 3:01 20.00 03:09:17.53
45
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 01:15:51.27 3:01 19.94 03:09:24.71
46
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
1455 Częstochowa 01:15:47.07 3:01 19.94 03:09:48.99
47
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 01:20:01.18 3:01 19.87 03:10:00.22
48
SŁAWSKI Ireneusz
Silesia Technika Isocar Team
1446 POL Chorzów 01:20:07.21 3:03 19.75 03:11:19.36
49
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 01:12:34.59 3:03 19.69 03:12:08.15
50
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 01:15:42.17 3:04 19.57 03:13:00.17
51
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 01:15:54.17 3:05 19.50 03:13:53.81
52
SZAFRANIEC Adam
Scs Osoz Racing Team
1616 Kraków 01:18:47.83 3:07 19.33 03:15:40.40
53
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1475 POL Jaworzno --:--:--.-- 3:09 19.09 03:17:53.29
54
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 01:24:43.03 3:10 18.98 03:18:59.75
55
ŻURAWIK Marcin
Mm Bike Team
1346 POL Katowice 01:14:15.52 3:12 18.81 03:20:43.05
56
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:12 18.81 03:20:48.35
57
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice --:--:--.-- 3:12 18.75 03:21:21.59
58
PIOTROWSKI Przemysław
Pgd Grupa
1594 POL Sosnowiec 01:22:11.74 3:12 18.75 03:21:27.11
59
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 01:22:13.56 3:12 18.75 03:21:28.13
60
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 01:25:24.50 3:13 18.75 03:21:41.10
61
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1269 POL Zawiercie 01:26:38.29 3:13 18.75 03:21:41.53
62
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:27:13.84 3:14 18.58 03:23:13.33
63
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1152 POL Katowice 01:23:04.92 3:16 18.42 03:24:59.27
64
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:24:35.47 3:16 18.42 03:25:05.17
65
OCHOŃSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 01:24:18.06 3:16 18.42 03:25:17.62
66
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
1496 POL Bielsko-Biała 01:25:03.16 3:16 18.42 03:25:25.48
67
GAJDZIK Piotr
Klub Kolarski Świerklany
1556 POL Mikołów 01:18:35.09 3:17 18.37 03:25:56.93
68
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1575 POL Bukowno 01:27:37.20 3:17 18.31 03:26:36.22
69
DYSZKOWSKI Grzegorz
1220 POL Gliwice --:--:--.-- 3:18 18.26 03:27:07.75
70
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 01:27:36.92 3:18 18.21 03:27:38.97
71
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 01:25:44.19 3:19 18.10 03:28:51.76
72
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1363 POL Rybnik --:--:--.-- 3:20 18.05 03:29:22.66
73
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek --:--:--.-- 3:20 18.05 03:29:26.46
74
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 01:25:39.11 3:22 17.90 03:31:13.00
75
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 01:29:34.60 3:22 17.90 03:31:22.02
76
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 01:27:10.82 3:24 17.75 03:33:10.41
77
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 01:28:27.50 3:24 17.70 03:33:19.35
78
LIPIŃSKI Tomasz
Opony Serafinowski
1315 POL Skoczów 01:28:30.56 3:25 17.60 03:34:53.09
79
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:32:34.46 3:25 17.55 03:35:07.91
80
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:30:42.76 3:25 17.55 03:35:13.49
81
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 01:33:35.10 3:26 17.55 03:35:17.96
82
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:29:15.77 3:26 17.55 03:35:20.96
83
KONDEJA Dariusz
1208 POL Dąbrowa Górnicza 01:29:36.03 3:26 17.50 03:36:10.51
84
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 01:30:11.75 3:27 17.40 03:36:54.47
85
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1309 POL Zdzieszowice --:--:--.-- 3:28 17.36 03:37:37.60
86
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 01:34:16.86 3:28 17.36 03:37:57.65
87
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 01:30:18.83 3:30 17.21 03:39:33.21
88
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:28:45.74 3:30 17.21 03:39:38.02
89
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:27:16.71 3:30 17.17 03:40:02.39
90
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:30:05.71 3:30 17.17 03:40:03.59
91
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice --:--:--.-- 3:31 17.12 03:40:50.79
92
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1273 POL Zawiercie 01:30:07.37 3:32 17.03 03:41:42.41
93
PAWLIK Tomasz
1225 POL Dabrowa Gornicza --:--:--.-- 3:32 17.03 03:41:47.15
94
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 01:33:23.69 3:32 17.03 03:42:11.15
95
ZACHURZOK Adam
Isp Team
1287 POL Chybie 01:33:11.35 3:35 16.76 03:45:23.25
96
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:31:15.60 3:36 16.67 03:46:32.20
97
GONDOROWICZ Lech
1189 POL Bielsko-Biała 01:41:27.73 3:36 16.67 03:46:45.84
98
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:00.46 3:37 16.67 03:46:58.77
99
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 01:35:17.37 3:38 16.54 03:48:41.21
100
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1187 POL Pyskowice 01:36:36.86 3:41 16.36 03:51:11.86
101
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1345 POL Gliwice 01:30:25.46 3:41 16.32 03:51:33.78
102
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:34:25.82 3:41 16.32 03:51:44.34
103
PUSSY Rafał
1348 POL Katowice 01:32:18.57 3:42 16.28 03:52:10.00
104
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 01:35:14.97 3:42 16.24 03:52:47.17
105
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice --:--:--.-- 3:42 16.24 03:52:50.67
106
WIERNEK Tomek
Endurance Team
1085 POL Katowice 01:33:40.41 3:44 16.11 03:54:34.79
107
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 3:44 16.11 03:54:49.92
108
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 01:37:04.32 3:46 15.95 03:56:42.76
109
KULIŃSKI Michał
1143 POL Częstochowa 01:39:06.92 3:48 15.83 03:58:59.80
110
ŁUNIEWSKI Wojtek
1238 POL Masłońskie 01:34:52.63 3:49 15.75 04:00:03.91
111
TATAR Artur
1543 POL Zawiercie 01:34:11.54 3:49 15.75 04:00:08.94
112
KNAPIK Piotr
Reakcja Łańcuchowa
1182 POL Sosnowiec 01:38:30.15 3:49 15.75 04:00:14.72
113
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Krakow 01:39:08.42 3:53 15.48 04:04:13.27
114
HOLEWA Krzysztof
Częstochowa
1548 POL Zabrze 01:38:16.64 3:53 15.48 04:04:28.95
115
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:42:23.60 3:54 15.44 04:05:04.20
116
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 01:41:32.39 3:54 15.40 04:05:25.06
117
BIKSA Paulina
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1358 POL Kędzierzyn-Koźle 01:38:34.63 3:55 15.37 04:05:49.59
118
SOBOL Łukasz
1534 POL Tychy 01:34:14.32 3:56 15.29 04:07:13.67
119
STUDNIK Grzegorz
Mo Cuishle
1127 POL Rybnik 01:41:13.20 3:56 15.29 04:07:23.08
120
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 01:42:04.10 3:57 15.22 04:08:18.10
121
PŁATKOWSKI Romek
1376 POL Przyrów 01:44:44.05 3:59 15.11 04:10:00.90
122
KUCHMAN Marek
1487 Katowice --:--:--.-- 3:59 15.07 04:10:38.98
123
PALA Mateusz
1051 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- 3:60 15.04 04:11:14.69
124
BUGAJSKI Przemysław
1520 POL Sosnowiec 01:41:07.25 3:60 15.04 04:11:15.99
125
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1386 POL Chrzanów 01:39:00.70 4:02 14.93 04:13:10.62
126
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:37:27.15 4:06 14.69 04:17:31.05
127
SZLACHTA Łukasz
1536 POL Dąbrowa Górnicza 01:40:32.08 4:07 14.58 04:19:01.59
128
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 01:45:11.48 4:08 14.55 04:20:02.84
129
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:44:41.39 4:08 14.55 04:20:03.14
130
SITKO Stanisław
1125 POL Olkusz 01:39:50.41 4:09 14.48 04:21:09.54
131
JAMA Mariusz
1596 POL Imielin 01:42:45.68 4:12 14.32 04:24:07.04
132
MODZELEWSKI Michał
1330 POL Katowice 01:41:09.81 4:13 14.29 04:24:47.95
133
KRZYŻOWSKI Karol
1459 Tychy 01:38:04.30 4:14 14.22 04:25:58.66
134
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 01:45:58.98 4:15 14.16 04:26:45.37
135
CHAJEC Dawid
1166 POL Mysłowice 01:41:33.31 4:15 14.13 04:27:30.01
136
HRYŃ Krzysztof
1444 Ruda Śląska 01:43:26.79 4:18 13.97 04:30:34.34
137
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 01:47:20.47 4:29 13.38 04:42:25.02
138
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:45:19.52 4:31 13.29 04:44:20.42
139
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
1165 POL Taciszów 01:51:24.92 4:33 13.18 04:46:32.65
140
PASKO Justyna
Hager Bike Team
1621 POL Tychy 02:01:38.20 4:44 12.70 04:57:28.15

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU