Bike Atelier MTB Maraton 2017

Rybnik
07.05.2017

Wyniki

Hobby 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory --:--:--:-- 2:03 29.41 01:01:17.60
2
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 00:42:01.59 2:05 29.13 01:02:02.12
3
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy 00:42:22.27 2:05 28.85 01:02:10.66
4
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2520 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:44.74 2:05 28.85 01:02:11.63
5
CIERNIAK Jakub
Jc-Tb Wiedeń
1810 POL Łukanowice 00:42:09.17 2:05 28.85 01:02:12.55
6
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 00:42:40.73 2:05 28.85 01:02:13.81
7
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 00:42:25.31 2:05 28.85 01:02:22.73
8
CIERNIA Adrian
Jc-Tb Wiedeń
1809 POL Wojnicz 00:42:29.84 2:06 28.85 01:02:34.75
9
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 00:42:52.26 2:06 28.57 01:02:54.75
10
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1363 POL Rybnik 00:43:02.73 2:07 28.57 01:03:14.52
11
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 00:43:36.45 2:07 28.57 01:03:15.15
12
KALAMARZ Kamil
1801 Rybnik 00:43:32.00 2:08 28.30 01:03:32.56
13
LUTY Jarek
Attiq.pl Lutyteam
1489 POL Mogilany 00:43:34.09 2:08 28.30 01:03:46.78
14
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 00:43:33.80 2:08 28.30 01:03:47.35
15
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 00:43:35.38 2:09 28.04 01:04:29.40
16
OWCZAREK Filip
Twomark
1398 POL Katowice 00:43:58.95 2:09 28.04 01:04:29.59
17
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie 00:44:05.41 2:10 27.78 01:04:42.19
18
MUŚ Bartłomiej
Gk Viktoria Rybnik
1818 POL Rybnik 00:43:57.53 2:10 27.78 01:04:43.68
19
PIESZKO Damian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1034 POL Świerklany 00:43:59.95 2:10 27.78 01:04:47.22
20
SUCHANEK Krzysztof
Agr Victoria
2515 POL Cieszyn 00:44:06.27 2:10 27.78 01:04:47.86
21
RYNCARZ Mikołaj
2583 POL Wisła 00:44:16.67 2:10 27.78 01:04:50.21
22
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 00:44:21.01 2:10 27.78 01:04:50.55
23
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn 00:44:21.22 2:11 27.52 01:05:09.98
24
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1147 POL Chrzanów 00:44:22.74 2:11 27.52 01:05:14.88
25
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:35.47 2:13 27.27 01:06:17.01
26
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 00:45:07.02 2:14 27.03 01:06:30.73
27
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1068 POL Rybnik 00:44:53.31 2:14 27.03 01:06:40.33
28
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze 00:45:13.16 2:14 27.03 01:06:41.96
29
JAHN Mateusz
1737 POL Falmirowice 00:45:23.09 2:14 27.03 01:06:49.36
30
SENCZEK Robert
Tauru30 30 Cycling Team
1421 POL Mikołów 00:46:02.97 2:15 26.79 01:07:05.80
31
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1039 POL Świerklany 00:45:35.87 2:15 26.79 01:07:07.10
32
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 Górki Wielkie 00:45:37.38 2:15 26.79 01:07:08.37
33
ŚCIGAŁA Piotr
1212 POL Częstochowa 00:45:41.61 2:15 26.79 01:07:11.00
34
SPŁAWSKI Krzysztof
Bmc Racing Crw
1473 POL Licheń Stary 00:45:52.60 2:15 26.79 01:07:14.61
35
JANIK Bartosz
Bikehead
1416 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:02.22 2:16 26.55 01:07:35.03
36
KRZESZOWIEC Zbigniew
2512 00:46:17.57 2:16 26.55 01:07:41.34
37
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój 00:45:46.47 2:16 26.55 01:07:48.36
38
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1574 POL Ruda Sl 00:46:24.58 2:17 26.32 01:08:10.61
39
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 00:46:22.11 2:17 26.32 01:08:14.19
40
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 00:46:04.92 2:17 26.32 01:08:25.88
41
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 00:46:39.69 2:18 26.32 01:08:32.88
42
HECZKO Rafał
1844 POL Cieszyn 00:47:13.81 2:18 26.32 01:08:35.18
43
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż 00:47:02.53 2:18 26.09 01:08:53.29
44
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron 00:47:07.93 2:18 26.09 01:08:57.48
45
WOŹNICA Adrian
Grupa Nomax
1061 POL Piekary Śląskie 00:47:17.21 2:19 26.09 01:09:00.39
46
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 00:47:18.79 2:19 26.09 01:09:00.95
47
MAZUR Marcin
Mtb Pressing Team
1040 POL Świerklany 00:47:00.87 2:19 26.09 01:09:03.52
48
WRÓBEL Robert
Agr-Victoria Hażlach
1793 POL Cieszyn 00:47:22.10 2:19 26.09 01:09:13.39
49
MIZERA Jakub
2510 POL Jaworze 00:48:09.25 2:19 25.86 01:09:23.20
50
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 00:47:27.51 2:20 25.86 01:09:43.51
51
KAROLEWICZ Rafał
Tomazi Bike Orbea Team
1226 POL Rybnik 00:46:55.31 2:20 25.86 01:09:45.38
52
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 00:48:11.03 2:21 25.64 01:10:00.29
53
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1559 POL Rybnik 00:47:18.19 2:21 25.64 01:10:03.38
54
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 00:48:07.46 2:21 25.64 01:10:03.49
55
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków 00:48:20.25 2:21 25.64 01:10:04.55
56
MAKUCH Piotr
2496 POL Trzemeśnia 00:48:14.51 2:21 25.64 01:10:08.99
57
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
2508 POL Bielsko Biała 00:48:21.85 2:21 25.64 01:10:09.84
58
CEBULA Arkadiusz
Movimento Uks Pg Wojnicz
2587 POL Wojnicz 00:48:39.12 2:22 25.42 01:10:32.65
59
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski Sportosito
1389 POL Chorzów 00:48:02.99 2:22 25.42 01:10:36.21
60
KASPROWIAK Karol
1551 Gliwice 00:48:24.19 2:22 25.42 01:10:38.80
61
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy 00:48:12.12 2:22 25.42 01:10:45.42
62
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 00:48:35.63 2:23 25.21 01:11:11.15
63
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1570 POL Rybnik 00:49:00.27 2:23 25.21 01:11:12.01
64
RYGLEWSKI Piotr
Pm Bike
1565 POL Zabrze 00:49:12.08 2:23 25.21 01:11:13.52
65
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 00:49:11.57 2:23 25.21 01:11:20.85
66
NOWACKI Bartłomiej
1232 POL Żory 00:48:40.73 2:24 25.21 01:11:38.95
67
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1781 POL Chrzanów 00:49:21.34 2:24 25.00 01:11:43.71
68
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój 00:48:44.18 2:24 25.00 01:11:52.06
69
MUZYK Wojciech
1833 POL Racibórz 00:48:29.47 2:25 25.00 01:12:02.85
70
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 00:49:03.00 2:25 25.00 01:12:10.00
71
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1577 POL Ruda Śląska 00:49:41.61 2:25 25.00 01:12:10.01
72
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 00:49:15.79 2:25 25.00 01:12:10.70
73
LASKOWSKI Krzysztof
Otr Interkol
1213 POL Ostrów Wielkopolski --:--:--:-- 2:25 25.00 01:12:14.74
74
WIŚNIEWSKI Paweł
1344 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:31.50 2:26 24.79 01:12:34.85
75
WÓJCIK Tomasz
1240 POL Zebrzydowice 00:49:15.77 2:26 24.79 01:12:40.45
76
JAROSZEK Jakub
Team 360
1736 POL Nieborowice 00:50:02.27 2:26 24.79 01:12:47.33
77
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 00:49:54.22 2:26 24.79 01:12:52.98
78
WOJTCZAK Marcin
1043 POL Jastrzębie-Zdrój 00:49:46.07 2:26 24.59 01:12:54.52
79
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
1374 POL Katowice 00:49:42.28 2:26 24.59 01:12:59.81
80
KUTKA Sławomir
Klub Kolarski Świerklany
1637 POL Rybnik 00:50:01.63 2:27 24.59 01:13:03.06
81
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1041 POL Gliwice 00:49:46.14 2:27 24.59 01:13:13.55
82
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1580 POL Koniaków 00:48:19.73 2:27 24.59 01:13:15.00
83
PASTERNAK Piotr
1591 POL Brzeszcze 00:49:44.72 2:27 24.59 01:13:17.12
84
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 00:49:49.90 2:27 24.59 01:13:21.13
85
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 00:50:20.53 2:28 24.39 01:13:32.42
86
SERAFIN Michał
Serteam
1540 POL Myszków 00:50:37.16 2:28 24.39 01:13:35.49
87
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 00:50:29.37 2:28 24.39 01:13:35.57
88
KONECKI Radosław
Bikesport
1484 POL Siewierz 00:50:15.35 2:28 24.39 01:13:35.64
89
ABSALON Maciej
2459 Rybnik 00:50:29.06 2:28 24.39 01:13:36.50
90
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa 00:49:41.90 2:28 24.39 01:13:46.52
91
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 00:50:32.64 2:29 24.39 01:14:04.53
92
WYSTEMP Ryszard
1096 POL Czerwionka-Leszczyny 00:50:24.81 2:29 24.19 01:14:21.30
93
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 00:50:59.30 2:29 24.19 01:14:24.03
94
ADAMKIEWICZ Marcin
2557 POL Rybnik 00:51:18.65 2:29 24.19 01:14:27.34
95
WOŹNY Tomasz
Bikehead
1855 POL Ruda Śląska 00:50:55.62 2:29 24.19 01:14:27.68
96
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
2580 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:11.06 2:30 24.19 01:14:34.91
97
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
1305 POL Mysłowice 00:50:58.45 2:30 24.00 01:14:43.38
98
PALKA Piotr
2569 POL Częstochowa 00:51:00.48 2:30 24.00 01:14:45.82
99
JAWORSKI Tomasz
Fabryka Rowerów Częstochowa
1443 Częstochowa 00:50:54.15 2:30 24.00 01:14:56.38
100
STĘPNIKOWSKI Ryszard
1317 POL Strumień 00:51:16.19 2:31 24.00 01:15:03.93
101
WYSOCKI Olaf
2511 POL Rybnik 00:51:59.12 2:31 24.00 01:15:09.91
102
SOBINA Bartłomiej
Tomazi Bike Orbea Team
1834 POL Jastrzębie-Zdrój 00:51:02.96 2:31 24.00 01:15:15.70
103
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 00:51:51.01 2:31 23.81 01:15:23.69
104
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
1494 POL Tarnowskie Góry 00:50:55.84 2:31 23.81 01:15:26.30
105
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 00:51:38.39 2:32 23.81 01:15:31.11
106
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny 00:51:45.60 2:32 23.81 01:15:35.94
107
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków 00:51:42.27 2:32 23.81 01:15:39.99
108
ADAM Polok
2452 POL Rybnik 00:52:44.38 2:32 23.81 01:15:53.88
109
GOMOLA Janusz
1466 POL Wisła 00:51:30.88 2:33 23.62 01:16:03.92
110
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 00:52:23.00 2:33 23.62 01:16:06.60
111
BUGAJSKI Mariusz
1228 POL Sosnowiec 00:52:01.24 2:33 23.62 01:16:11.19
112
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:27.22 2:33 23.62 01:16:11.92
113
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1266 POL Zawiercie 00:52:28.43 2:33 23.62 01:16:14.36
114
SOBOL Łukasz
1534 POL Tychy 00:52:01.20 2:33 23.62 01:16:19.42
115
LISOWSKI Maciej
1392 POL Knurów 00:51:47.32 2:33 23.62 01:16:19.80
116
KAPALA Zygmunt
1490 Tychy 00:51:52.85 2:33 23.62 01:16:29.10
117
SKRZYPIEC Andrzej
1497 POL Mysłowice 00:52:05.30 2:34 23.44 01:16:31.86
118
ŁABĘDŹ Robert
Dario Team
1847 POL Radomsko 00:53:08.50 2:34 23.44 01:16:32.51
119
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:34.35 2:34 23.44 01:16:55.64
120
KRZEWSKI Grzegorz
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
2576 POL Ruda Śląska 00:52:40.10 2:34 23.44 01:16:58.29
121
ABSALON Zbigniew
1820 POL Rybnik 00:52:41.80 2:35 23.44 01:17:03.30
122
DEŻAKOWSKI Paweł
Hurtownia Adrenaliny.pl
1816 POL Gliwice 00:53:26.64 2:35 23.26 01:17:16.70
123
TARNOWSKI Janusz
1588 POL Katowice 00:53:04.48 2:35 23.26 01:17:25.70
124
STUŻYŃSKA Magda
Mtb Pressing Team
1035 POL Krostoszowice 00:53:15.74 2:36 23.26 01:17:32.12
125
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1352 POL Sosnowiec 00:53:17.90 2:36 23.26 01:17:34.57
126
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
1779 Sosnowiec 00:49:37.59 2:36 23.26 01:17:35.33
127
DRZENIEK Marcin
Gk Viktoria Rybnik
2454 POL Rybnik 00:53:44.64 2:36 23.26 01:17:39.33
128
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 00:53:15.29 2:36 23.08 01:17:43.47
129
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice 00:53:59.22 2:36 23.08 01:17:48.64
130
NYCZ Marcin
1839 POL Katowice 00:53:36.39 2:36 23.08 01:17:53.48
131
CZERWIŃSKI Bartosz
2549 Rybnik 00:52:03.57 2:36 23.08 01:17:54.73
132
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 00:53:03.73 2:36 23.08 01:17:55.31
133
GEMBALA Eugeniusz
1667 POL Bełk 00:53:24.91 2:36 23.08 01:17:56.82
134
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 00:54:01.76 2:36 23.08 01:17:59.05
135
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1345 POL Gliwice 00:53:35.54 2:36 23.08 01:17:59.55
136
CHORZEWSKI Krystian
1838 POL Świętochłowice 00:51:40.10 2:37 23.08 01:18:02.78
137
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 00:53:14.19 2:37 23.08 01:18:14.95
138
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 00:53:40.15 2:37 22.90 01:18:21.13
139
KARASEK Robert
Rk Aluminium Bike Team
2507 POL Bielsko-Biała 00:53:38.51 2:37 22.90 01:18:21.21
140
PIETRAS Mariusz
1854 POL Częstochowa 00:53:37.45 2:37 22.90 01:18:25.45
141
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 00:53:16.08 2:37 22.90 01:18:26.00
142
CZAJKA Emilia
1780 POL Sosnowiec 00:53:39.29 2:38 22.90 01:18:34.49
143
ŁACHAJCZYK Rafał
1395 POL Rybnik 00:53:52.70 2:38 22.90 01:18:36.60
144
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:59.78 2:38 22.90 01:18:38.04
145
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:28.54 2:38 22.90 01:18:42.23
146
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 00:53:13.28 2:38 22.90 01:18:42.63
147
PILCH Adam
1331 POL Wisła 00:53:58.82 2:38 22.90 01:18:46.59
148
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 00:53:53.77 2:38 22.90 01:18:53.94
149
NIKONOWICZ Marcin
UKS Katolik Częstochowa
1440 POL Częstochowa 00:54:33.93 2:38 22.73 01:18:55.68
150
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1576 POL Bukowno 00:54:12.55 2:38 22.73 01:18:55.98
151
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 00:54:09.56 2:39 22.73 01:19:00.23
152
GORZELANY Ewa
Wiślańskie Koło Cyklistów Góral
1099 POL Wisła 00:54:18.37 2:39 22.73 01:19:09.70
153
KOPCIOWSKA-WĄTROBA Joanna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1503 POL Jastrzębie Zdrój 00:54:14.11 2:39 22.73 01:19:12.05
154
RÓŻAŃSKI Marcin
1090 POL Tarnowskie Góry 00:54:10.05 2:39 22.73 01:19:13.44
155
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1435 POL Częstochowa 00:55:22.37 2:39 22.73 01:19:18.52
156
GAJOWSKI Bartosz
1757 POL Piekary Śląskie 00:54:51.99 2:39 22.73 01:19:21.30
157
KACZMARCZYK Roman
1803 Gorzyczki 00:54:22.16 2:39 22.73 01:19:27.91
158
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz 00:54:26.60 2:39 22.73 01:19:28.36
159
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 00:54:11.23 2:40 22.56 01:19:31.43
160
PYCIA Maciej
1825 POL Bielsko-Biała 00:54:17.33 2:40 22.56 01:19:33.16
161
MYMA Dariusz
1133 Sosnowiec 00:54:10.43 2:40 22.56 01:19:33.37
162
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 00:54:21.05 2:40 22.56 01:19:34.80
163
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 00:54:25.35 2:40 22.56 01:19:37.79
164
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 00:54:55.06 2:40 22.56 01:19:39.55
165
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 00:53:44.22 2:40 22.56 01:19:40.84
166
KULA Andrzej
1396 POL Katowice 00:55:17.96 2:40 22.56 01:19:42.60
167
SZPOREK Jakub
Gomola Trans Airco
1754 POL Zabrze 00:55:24.81 2:40 22.56 01:19:43.12
168
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2577 POL Ruda Śląska 00:54:25.12 2:40 22.56 01:19:48.80
169
RYHUN Rodion
1730 POL Katowice 00:55:16.31 2:40 22.56 01:19:49.36
170
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 00:55:14.69 2:40 22.56 01:19:50.99
171
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 00:55:15.24 2:40 22.56 01:19:51.60
172
DUDA Dawid
1796 POL Bielsko-Biała 00:55:25.49 2:40 22.56 01:19:52.63
173
JAŚNIECKI Piotr
1802 POL Opole 00:55:23.22 2:40 22.56 01:19:54.91
174
GŁODEK Grzegorz
1350 POL Siemianowice Śląskie 00:55:06.49 2:40 22.56 01:19:58.92
175
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 00:55:10.16 2:41 22.56 01:20:01.38
176
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 00:54:53.17 2:41 22.56 01:20:01.99
177
RUSEK Piotr
2551 POL Rybnik 00:54:57.23 2:41 22.56 01:20:03.32
178
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 00:55:26.71 2:41 22.56 01:20:04.00
179
MUSIAŁ Damian
1601 POL Bytom 00:54:47.13 2:41 22.39 01:20:08.68
180
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1773 POL Racibórz 00:54:53.19 2:41 22.39 01:20:14.14
181
DUDA Paweł
1797 POL Bielsko-Biała 00:55:29.67 2:41 22.39 01:20:19.47
182
DOBOSZ Jarosław
1836 POL Częstochowa 00:55:26.42 2:42 22.39 01:20:35.38
183
DE SAS TOPOLNICKI Michał
Sbd Energetyk Rybnik
1394 POL Rybnik 00:54:25.30 2:42 22.39 01:20:35.45
184
WITA Michał
2449 POL Rybnik 00:55:29.55 2:42 22.22 01:20:42.24
185
JÓZEF Dybek
2451 POL Żywiec 00:55:33.85 2:42 22.22 01:20:42.55
186
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:03.89 2:42 22.22 01:20:45.71
187
ŚWIĘTY Joachim
1768 Rydułtowy 00:55:55.76 2:42 22.22 01:20:45.94
188
KOZIOŁ Arkadiusz
1406 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:20.32 2:42 22.22 01:20:46.84
189
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów 00:55:31.48 2:42 22.22 01:20:48.31
190
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 00:54:24.34 2:42 22.22 01:20:48.94
191
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 00:55:28.19 2:43 22.22 01:21:00.99
192
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 00:55:53.45 2:43 22.22 01:21:03.46
193
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice 00:54:42.74 2:43 22.22 01:21:08.79
194
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
1177 POL Tarnowskie Góry 00:55:15.07 2:43 22.22 01:21:17.10
195
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 00:56:28.55 2:43 22.06 01:21:18.29
196
KASZA Paweł
1174 POL Racibórz 00:55:00.72 2:44 22.06 01:21:30.35
197
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1386 POL Chrzanów 00:56:13.89 2:44 22.06 01:21:30.43
198
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 00:56:06.91 2:44 22.06 01:21:34.48
199
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec 00:56:19.83 2:44 22.06 01:21:36.19
200
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1044 POL Rybnik 00:56:11.63 2:44 22.06 01:21:36.28
201
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1804 POL Kuźnia Raciborska 00:56:25.93 2:44 22.06 01:21:38.31
202
MIKA Waldemar
1973 POL Bielsko-Biała 00:55:58.55 2:44 22.06 01:21:40.30
203
TUTAJ Mateusz
1393 POL Katowice 00:56:16.04 2:44 22.06 01:21:41.87
204
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1782 POL Chrzanów 00:56:16.86 2:44 22.06 01:21:44.59
205
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 00:55:45.73 2:44 22.06 01:21:50.67
206
SOBIECKI Grzegorz
2595 POL Rybnik 00:56:03.01 2:44 22.06 01:21:51.19
207
BARYŁA Adam
1561 POL Zabrze 00:56:05.31 2:44 22.06 01:21:51.71
208
PUŁKOWNIK Maciej
Częstochowskie Mtb
1320 POL Częstochowa 00:56:21.69 2:44 22.06 01:21:52.55
209
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
1417 Lublin --:--:--:-- 2:45 21.90 01:22:04.18
210
MOZOLEWSKI Krzysztof
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2457 POL Bytom 00:52:58.02 2:45 21.90 01:22:09.59
211
JOŚKO Rafał
1211 POL Żory 00:56:06.07 2:45 21.90 01:22:12.90
212
MARCOL Dawid
2550 POL Rybnik 00:55:16.82 2:45 21.90 01:22:16.70
213
KOCZY Piotr
1535 POL Rybnik 00:56:26.90 2:45 21.90 01:22:18.00
214
HRYNOWIECKI Henryk
1523 Gliwice 00:57:37.16 2:45 21.90 01:22:28.61
215
ZAJĄC Jakub
2453 POL Rybnik 00:57:04.81 2:46 21.74 01:22:39.07
216
WALCZAK Damian
Janusze Bielsko
2513 POL Bielsko-Biała 00:56:56.34 2:46 21.74 01:22:42.93
217
MARKUZEL Tomasz
2581 POL Ustroń 00:57:05.96 2:46 21.74 01:22:43.39
218
BURDASZ Artur
1609 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:53.89 2:46 21.74 01:22:43.43
219
SALAMON Bartłomiej
Mikesz Team
1856 POL Żory 00:56:42.05 2:46 21.74 01:22:44.16
220
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 00:57:00.40 2:46 21.74 01:22:55.75
221
KOLORZ Łukasz
1631 POL Rybnik 00:56:48.48 2:47 21.74 01:23:00.52
222
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 00:56:53.23 2:47 21.58 01:23:10.38
223
NAWROCKI Grzegorz
UKS Katolik Częstochowa
1441 POL Myszków 00:56:54.81 2:47 21.58 01:23:11.57
224
CZAJKOWSKI Sebastian
1049 POL Myszków 00:57:42.70 2:47 21.58 01:23:18.76
225
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 00:56:19.93 2:47 21.58 01:23:19.85
226
PIWOWARCZYK Arkadiusz
1755 Sosnowiec 00:59:02.06 2:47 21.58 01:23:24.39
227
DUDEK Paweł
1602 POL Tychy 00:56:38.83 2:47 21.58 01:23:25.15
228
KOŻUSZEK Sebastian
1849 POL Zabrze 00:57:16.95 2:47 21.58 01:23:27.98
229
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 00:57:12.95 2:48 21.58 01:23:31.08
230
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
2564 POL Ustron 00:57:07.59 2:48 21.58 01:23:32.57
231
KOCYBA Krzysztof
1069 POL Zabrze 00:57:45.17 2:48 21.43 01:23:49.22
232
MALINA Bartłomiej
1327 POL Sosnowiec 00:58:57.56 2:48 21.43 01:23:50.75
233
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 00:56:45.18 2:48 21.43 01:23:51.63
234
CICHECKI Zbigniew
1808 POL Łuków Śląski 00:57:28.54 2:48 21.43 01:23:52.59
235
NOWOMIEJSKI Adam
1630 POL Rybnik 00:55:38.87 2:48 21.43 01:23:53.98
236
SKOWRON Piotr
1636 POL Gliwice 00:57:58.30 2:48 21.43 01:23:55.34
237
SON Kyongjae
1495 KOR Sang Ju City 00:57:58.85 2:48 21.43 01:23:56.18
238
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1381 POL Częstochowa 00:57:02.22 2:48 21.43 01:23:58.42
239
DURDZIŃSKI Adam
1399 POL Rydułtowy 00:58:17.56 2:49 21.43 01:24:07.08
240
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:17.86 2:49 21.43 01:24:12.87
241
JANECZEK Robert
1236 Radzionków 00:57:46.64 2:49 21.43 01:24:15.77
242
KOWALIK Mirosław
Profi Styl
1618 POL Ruda Sląska 00:58:33.83 2:49 21.43 01:24:17.58
243
BARTKOWIAK Dawid
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1025 POL Knurów 00:57:43.78 2:49 21.28 01:24:18.20
244
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 00:58:00.89 2:49 21.28 01:24:20.37
245
PRÓBAN Robert
1671 POL Katowice 00:58:27.62 2:49 21.28 01:24:23.23
246
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:12.82 2:49 21.28 01:24:25.99
247
SŁOWIK Adam
1785 POL Bielsko-Biała 00:58:28.15 2:50 21.28 01:24:30.00
248
KURPAS Szymon
Gk Viktoria Rybnik
1859 POL Stanowice 00:58:40.98 2:50 21.28 01:24:30.28
249
ŚLĘCZKA Damian
2521 POL Drogomyśl 00:58:18.39 2:50 21.28 01:24:41.04
250
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie 00:57:58.94 2:50 21.28 01:24:44.13
251
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 00:57:48.16 2:50 21.28 01:24:46.68
252
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 00:58:55.74 2:50 21.28 01:24:49.72
253
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 00:58:23.24 2:50 21.13 01:24:56.92
254
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik 00:58:52.18 2:50 21.13 01:24:58.38
255
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze 00:59:19.56 2:50 21.13 01:24:59.28
256
MUCHA Piotr
1371 POL Będzin 00:58:13.92 2:51 21.13 01:25:01.35
257
WACHECKI Sebastian
Bikehead
1832 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:07.47 2:51 21.13 01:25:02.19
258
WIELGOSZ Zbigniew
1750 POL Gliwice 00:59:12.66 2:51 21.13 01:25:17.33
259
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 00:58:45.12 2:51 21.13 01:25:27.16
260
LASOTA Łukasz
1831 POL Katowice 00:59:15.88 2:52 20.98 01:25:35.04
261
RADWAŃSKI Daniel
1088 POL Knurów --:--:--:-- 2:52 20.98 01:25:39.35
262
KUŚ Piotr
1659 POL Tychy 00:59:06.58 2:52 20.98 01:25:42.71
263
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 00:58:50.83 2:52 20.98 01:25:48.96
264
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 00:58:20.74 2:52 20.98 01:25:53.21
265
PIETROWSKA Katarzyna
Febys Bike Team
1842 POL Gliwice 00:59:22.05 2:52 20.98 01:25:55.55
266
NOWAK Łukasz
1372 POL Sosnowiec 01:02:28.89 2:53 20.98 01:26:00.21
267
GÓRA Darek
1550 POL Radostowice 00:59:13.08 2:53 20.83 01:26:06.10
268
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1438 POL Częstochowa 00:59:11.70 2:53 20.83 01:26:07.37
269
MODZELEWSKI Michał
1330 POL Katowice 00:59:24.84 2:53 20.83 01:26:10.59
270
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 00:56:19.97 2:53 20.83 01:26:14.57
271
KARCZMAREK Adam
Recover Piekary
1338 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:02.69 2:53 20.83 01:26:16.48
272
DWORNICZAK Paweł
1593 POL Siemianowice Śląskie 00:59:20.51 2:53 20.83 01:26:17.44
273
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 00:59:33.03 2:53 20.83 01:26:17.61
274
PETRYNA Bartosz
1814 POL Rybnik 00:58:29.86 2:53 20.83 01:26:19.40
275
TORZEWSKI Daniel
1541 POL Czeladź 00:58:37.98 2:53 20.83 01:26:19.59
276
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 00:59:10.26 2:54 20.83 01:26:31.41
277
SZCZERBIK Szymon
1732 POL Gliwice 00:57:46.21 2:54 20.83 01:26:38.80
278
LACH Aleksandra
Gkk Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
1638 POL Wołomin 00:59:57.87 2:54 20.83 01:26:40.22
279
KRAJEWSKI Jakub
2570 POL Rybnik 00:58:35.33 2:54 20.69 01:26:46.13
280
SZCZYPKA Grzegorz
1794 POL Cieszyn 01:00:25.06 2:54 20.69 01:26:55.34
281
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 01:00:04.06 2:54 20.69 01:26:56.67
282
SROKA Kamil
1366 POL Sosnowiec 00:59:57.07 2:55 20.69 01:27:01.40
283
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 01:00:01.42 2:55 20.69 01:27:10.19
284
PYSZNY Mirosław
2558 Rybnik 01:00:23.77 2:55 20.69 01:27:11.51
285
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 01:00:19.24 2:55 20.69 01:27:14.81
286
WŁODARCZYK Mateusz
1511 POL Katowice 01:00:33.72 2:55 20.55 01:27:20.87
287
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 00:59:23.76 2:55 20.55 01:27:23.86
288
ZARZYCKA Ewa
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Jastrzębie Zdrój 01:00:21.93 2:55 20.55 01:27:25.94
289
KAPUŚCIK Liwia
Arcelormittal Distribution Solutions Poland
2568 POL Sosnowiec 01:00:24.77 2:56 20.55 01:27:32.15
290
SZYMAŃSKI Robert
2547 POL Rybnik 01:12:51.14 2:56 20.55 01:27:32.91
291
PUSSY Rafał
1348 POL Katowice 01:01:35.56 2:56 20.55 01:27:38.56
292
MADOWICZ Paweł
1823 Będzin 01:00:55.12 2:56 20.55 01:27:40.22
293
SPILOK Wojciech
Opony Serafinowski
1046 POL Skoczów 00:48:02.47 2:56 20.55 01:27:51.34
294
BURDA Dawid
1817 POL Kędzierzyn-Koźle 01:00:49.19 2:56 20.55 01:27:53.16
295
ŻACZEK Cezary
Joszko Modele Mtb Team
1805 POL Kuźnia Raciborska 01:00:47.57 2:56 20.55 01:27:53.31
296
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 01:01:17.87 2:57 20.41 01:28:01.35
297
SITKO Stanisław
Amator
1125 POL Olkusz 01:00:44.73 2:57 20.41 01:28:13.15
298
BRZOSTEK Filip
Gk Viktoria Rybnik
1819 POL Świerklany 00:52:18.62 2:57 20.41 01:28:14.14
299
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice 01:01:34.13 2:57 20.41 01:28:23.89
300
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce 01:01:06.00 2:58 20.27 01:28:49.86
301
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1247 POL Radlin 01:01:10.98 2:58 20.27 01:28:49.86
302
SZOSTAKOWSKI Karol
2578 Rybnik 01:00:27.12 2:58 20.27 01:28:51.25
303
KRAMEK Grzegorz
2592 POL Mikołów --:--:--:-- 2:58 20.27 01:28:51.77
304
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1571 POL Ruda Śląska 01:01:44.37 2:58 20.27 01:28:54.89
305
BUCHWAK Tomasz
1608 POL Kraków 01:01:03.58 2:58 20.27 01:28:57.07
306
KEMPA Maciej
2492 POL Pilchowice 01:01:18.48 2:58 20.27 01:28:57.30
307
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 01:01:58.78 2:59 20.13 01:29:07.03
308
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1584 POL Ruda Śląska 01:00:06.37 2:59 20.13 01:29:13.62
309
RATMAN Lukas
Isp Team
1514 POL Katowice 01:01:04.25 2:59 20.13 01:29:14.25
310
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 00:59:53.48 2:59 20.13 01:29:16.41
311
SKUPIEŃ Bartosz
1603 POL Kraków 01:02:09.72 2:59 20.13 01:29:16.60
312
DURA Kamil
1354 POL Myślachowice 01:02:32.53 2:59 20.13 01:29:18.86
313
WALIGÓRA Paweł
1751 POL Gliwice 01:01:48.83 2:59 20.13 01:29:22.13
314
GARLIŃSKI Bartłomiej
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1629 POL Chrzanów 01:01:29.25 2:59 20.13 01:29:23.60
315
CICHOŃ Sebastian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1357 POL Kędzierzyn-Koźle 01:01:47.47 2:60 20.13 01:29:36.29
316
REMPEGA Krzysztof
1845 POL Pniówek 01:02:08.01 2:60 20.13 01:29:40.75
317
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz 01:02:15.53 2:60 20.00 01:29:51.21
318
WRÓBEL Marcin
1619 POL Wodzisław Śląski 01:01:24.92 2:60 20.00 01:29:52.83
319
CISAK Arkadiusz
Klub Kolarski Świerklany
1635 POL Rybnik 01:03:38.92 2:60 20.00 01:29:57.09
320
SKUBISZ Piotr
1388 POL Pilchowice 01:02:17.52 2:60 20.00 01:29:57.36
321
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy 01:01:53.56 3:01 20.00 01:30:09.04
322
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1777 POL Bojanów 01:03:11.03 3:01 19.87 01:30:22.64
323
BACA Ryszard
1094 POL Kraków 01:02:43.71 3:02 19.87 01:30:46.82
324
CIEŚLIŃSKI Robert
Kiwi Klub Mtb
1426 POL Poraj 01:02:59.61 3:02 19.87 01:30:48.72
325
JENDRZEJCZYK Tomasz
1589 POL Chorzów 01:03:10.53 3:02 19.87 01:30:53.07
326
MORUŚ Dariusz
1549 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:01.36 3:02 19.87 01:30:53.97
327
PRZESDZINK Piotr
Luks Rospondek
1811 POL Żyrowa 01:02:46.48 3:03 19.74 01:31:00.99
328
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 01:02:29.23 3:03 19.74 01:31:05.95
329
ĆWIK Marek
2563 POL Bytom 01:02:51.34 3:03 19.74 01:31:15.57
330
WIECZOREK Adam
1739 POL Rydultowy 01:02:09.02 3:03 19.74 01:31:16.45
331
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 01:02:13.20 3:03 19.74 01:31:21.39
332
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 01:03:06.71 3:03 19.74 01:31:21.40
333
WILCZEWSKI Tomasz
Adient Team / 40 Latek Tychy
1670 POL Tychy 01:02:16.38 3:03 19.74 01:31:26.07
334
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:14.53 3:04 19.61 01:31:31.55
335
PASICH Mateusz
1298 POL Chorzów 01:04:30.49 3:04 19.61 01:31:38.46
336
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2575 POL Cieszyn 01:02:36.10 3:04 19.61 01:31:39.85
337
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 01:03:03.81 3:04 19.61 01:31:41.99
338
MALEC Grzegorz
1333 POL Witkowice 01:03:41.75 3:04 19.61 01:31:42.10
339
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
1241 POL Tychy 00:50:31.14 3:04 19.61 01:31:45.82
340
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 00:50:51.81 3:04 19.61 01:31:50.97
341
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1307 POL Rybnik 01:04:47.69 3:04 19.61 01:31:52.33
342
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik 01:03:53.25 3:04 19.61 01:31:57.75
343
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik 01:02:48.35 3:05 19.61 01:32:02.03
344
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:17.91 3:05 19.61 01:32:02.60
345
SMYRAK Michał
Mtb Pressing Team
1027 POL Jastrzębie Zdrój 01:05:28.16 3:05 19.48 01:32:20.32
346
LORENC Kamil
1800 Wodzisław 01:03:02.73 3:06 19.48 01:32:40.78
347
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze 01:03:52.23 3:06 19.35 01:32:52.91
348
PAJĄK Mateusz
Isp Team
1295 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:07.67 3:06 19.35 01:32:54.67
349
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój 01:02:45.25 3:06 19.35 01:32:58.51
350
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Rybnik 01:04:16.24 3:08 19.23 01:33:48.55
351
KLICH Sebastian
2561 POL Rybnik 01:03:26.62 3:08 19.23 01:33:52.86
352
JANICKI Damian
1255 POL Sosnowiec 01:05:06.96 3:08 19.23 01:33:53.61
353
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2574 POL Świętochłowice 01:04:43.75 3:09 19.11 01:34:03.32
354
PIERRE Loron
1861 01:04:23.32 3:09 19.11 01:34:22.34
355
MATUSZAK Tomasz
1253 POL Gliwice 01:07:51.29 3:09 19.11 01:34:28.20
356
KUZIEL Łukasz
2593 POL Tychy 01:04:50.88 3:11 18.99 01:35:01.80
357
KOWAL Dariusz
1605 POL Gliwice 01:06:07.82 3:11 18.99 01:35:02.46
358
MALINOWSKI Przemek
1632 POL Rybnik 01:05:50.20 3:11 18.87 01:35:06.93
359
SZKLANY Robert
Hager Bike Team
2555 POL Knurów 01:05:36.83 3:11 18.87 01:35:11.93
360
ŁAWNICZAK Ksawery
2456 POL Czerwionka 01:05:44.23 3:12 18.87 01:35:37.10
361
PAJKA Radosław
1186 POL Ruda Śląska 01:06:20.23 3:12 18.75 01:35:43.33
362
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
1427 POL Częstochowa 01:05:05.48 3:12 18.75 01:35:49.61
363
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1424 POL Częstochowa 01:05:45.10 3:13 18.75 01:36:05.40
364
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory 01:06:06.48 3:13 18.75 01:36:10.65
365
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 01:06:06.03 3:13 18.75 01:36:10.79
366
PASKO Justyna
Hager Bike Team
1621 POL Tychy 01:06:30.33 3:13 18.75 01:36:15.02
367
MAŁE Mirosław
2465 POL Gliwice 01:06:42.39 3:13 18.63 01:36:24.22
368
CHELICKI Marcin
2600 POL Rydułtowy 01:05:36.12 3:13 18.63 01:36:28.34
369
OBUCHOWSKA Kinga
Leader Fox Mtb Team
1144 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:47.58 3:14 18.63 01:36:32.56
370
PLUTA Adam
2589 POL Rybnik 01:07:41.70 3:14 18.63 01:36:32.92
371
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory 01:07:16.68 3:15 18.52 01:37:03.85
372
HAMERLA Janusz
1853 POL Radziejów 01:06:42.09 3:15 18.52 01:37:25.16
373
SKRABEL Mateusz
1077 POL Rybnik 01:04:15.92 3:15 18.52 01:37:28.26
374
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz 01:07:12.82 3:16 18.40 01:37:30.08
375
CHMIEL Bartosz
1207 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:39.68 3:16 18.40 01:37:43.47
376
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 01:06:18.59 3:16 18.40 01:37:44.61
377
GŁADYSZ Roman
1738 POL Opole 01:07:03.71 3:16 18.40 01:37:58.13
378
PŁACHECKI Daniel
2599 POL Wodzislaw Saski 01:06:39.16 3:17 18.29 01:38:20.76
379
WLAZŁOWSKI Łukasz
1661 Tarnowskie Góry 01:07:51.45 3:17 18.29 01:38:24.05
380
SZYDŁOWSKI Janusz
2567 POL Bielsko-Biała 01:06:36.18 3:17 18.29 01:38:26.57
381
MUCZEK LOKI Sebastian
Merida Polska Team
2460 POL Knurów / Zabrze 01:08:26.25 3:18 18.29 01:38:34.69
382
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 01:08:04.62 3:18 18.29 01:38:39.66
383
SNOCHOWSKI Michał
Isp Team
1291 POL Katowice 01:07:15.41 3:18 18.18 01:38:45.19
384
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 01:07:29.23 3:20 18.07 01:39:37.77
385
WISZNIEWSKI Radosław
1400 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:20.67 3:20 18.07 01:39:44.27
386
SAMBOROWSKI Adam
1155 POL Tworóg Mały 01:08:05.34 3:20 18.07 01:39:48.08
387
SZCZERBIK Hania
Team 360
1734 POL Gliwice 01:07:18.44 3:20 18.07 01:39:53.70
388
PODSIADŁY Grzegorz
1408 POL Knurów 01:07:35.37 3:20 18.07 01:39:53.93
389
SYNAK Marcin
2556 POL Rybnik 01:07:49.80 3:21 17.96 01:40:14.74
390
KRUCZEK Elżbieta
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1476 POL Jaworzno 01:07:54.15 3:21 17.96 01:40:17.82
391
BORLICKI Marcin
2560 Kaniów 01:12:24.97 3:22 17.86 01:40:34.17
392
GOGOLEWSKA Weronika
Mtb 3184
1749 POL Kraków 01:09:10.12 3:23 17.75 01:41:11.55
393
RYBARZ Monika
Mikesz Team
1587 POL Lyski 01:09:09.23 3:23 17.75 01:41:14.07
394
GUZIK Aleksander
1843 POL Wisła 01:08:24.50 3:24 17.65 01:41:50.12
395
CHRZUSZCZ Marceli
1673 POL Częstochowa 01:08:45.53 3:25 17.65 01:42:14.30
396
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie 01:14:33.52 3:26 17.54 01:42:33.92
397
MOCNY Michał
1353 POL Kraków 01:11:32.68 3:26 17.54 01:42:41.71
398
KACZMARCZYK Aleksandra
2509 POL Jaworze 01:11:29.08 3:27 17.44 01:43:09.36
399
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 01:12:58.90 3:27 17.44 01:43:24.90
400
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 01:12:19.48 3:27 17.44 01:43:28.45
401
DZIACKO Artur
1612 POL Chorzów 01:10:16.97 3:28 17.34 01:43:35.34
402
SZAJBE Tomek
533404101 Aspergo Chorzów Broker
1379 POL Chorzów 01:12:32.80 3:28 17.34 01:43:35.57
403
MACH Hubert
Isp Team
1292 POL Bytom 01:11:14.81 3:30 17.24 01:44:31.24
404
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik 01:13:14.07 3:30 17.14 01:44:54.58
405
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1313 POL Racibórz 01:11:52.35 3:30 17.14 01:44:58.43
406
SOBIECKI Wojciech
2596 Rybnik 01:13:31.48 3:33 16.95 01:46:13.18
407
KOZIOŁ Rafał
2466 POL Gliwice --:--:--:-- 3:34 16.85 01:46:31.74
408
ŚLĘZAK Kamil
2500 POL Częstochowa 01:11:41.48 3:35 16.76 01:47:14.00
409
SOŁTYS Tomasz
Isp Team
2524 POL Rybnik 01:14:15.92 3:36 16.76 01:47:30.21
410
WIECZOREK Pola
Rafako Orbea Mtb Team
2518 POL Częstochowa 01:19:12.52 3:38 16.57 01:48:51.44
411
KNAP Piotr
Isp Team
1290 POL Czeladź 01:16:11.97 3:38 16.48 01:48:58.11
412
WYPPICH Agnieszka
2562 POL Katowice 01:16:58.06 3:40 16.39 01:49:52.06
413
WASIELEWSKA Teresa
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1787 POL Zdzieszowice 01:18:12.52 3:41 16.30 01:50:18.22
414
WOJTKIEWICZ Agnieszka
1829 POL Krapkowice 01:14:40.47 3:42 16.22 01:50:43.59
415
KLOZA Kamil
1453 POL Bytom 01:16:25.01 3:44 16.13 01:51:44.03
416
PIELECH Halina
1422 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:50.10 3:44 16.13 01:51:48.61
417
LOSA Adam
2565 POL Ruda Śląska 01:18:37.59 3:45 16.04 01:52:03.91
418
STASIAK Dariusz
1735 POL Częstochowa 01:03:45.55 3:45 16.04 01:52:06.93
419
WASIELEWSKI Włodzimierz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1789 POL Zdzieszowice 01:20:08.62 3:45 16.04 01:52:18.98
420
OBUCHOWSKA Małgorzata
Leader Fox Mtb Team
1146 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:15.96 3:47 15.87 01:53:08.47
421
FIJOŁEK Robert
1633 POL Knurów 01:18:46.51 3:47 15.87 01:53:09.32
422
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:29.41 3:48 15.87 01:53:35.99
423
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 01:20:36.83 3:48 15.79 01:53:43.57
424
WÓJTOWICZ Radosław
2461 POL Sosnowiec 01:12:43.65 3:52 15.54 01:55:30.15
425
ZIĘBA Piotr
2498 POL Sosnowiec 01:12:47.33 3:52 15.54 01:55:30.16
426
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa 01:07:31.80 3:53 15.46 01:56:28.03
427
MŁOCEK Anna
1741 POL Ruda Śląska 01:22:13.28 3:56 15.31 01:57:30.10
428
BEDNARCZYK Dariusz
Sengam Sport Racing Team
1262 POL Zawiercie 01:22:23.58 3:56 15.31 01:57:32.85
429
GRAJEK Tomasz
Tüv Rheinland Polska
1501 POL Gliwice 00:53:01.30 3:56 15.31 01:57:45.00
430
PILARCZYK Marcin
1726 POL Kędzierzyn Koźle 01:26:01.05 3:56 15.23 01:57:57.89
431
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa 01:24:53.27 3:57 15.23 01:58:09.05
432
GOGOLEWSKA Jolanta
Mtb3184
1747 POL Kraków 01:20:20.86 3:57 15.23 01:58:12.80
433
GAWLIK Iwona
Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1643 POL 44-200 Rybnik 01:21:16.75 3:57 15.23 01:58:20.69
434
PAWLIKOWSKI Wiesław
2499 POL Knurów 01:20:47.06 3:58 15.15 01:58:58.42
435
GĘDŁEK Hubert
Lovato Electric Roland Cycling Team
2591 POL Jaworzno 01:19:50.48 3:58 15.15 01:58:59.77
436
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 01:21:55.06 4:02 14.93 02:00:40.18
437
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów 01:23:04.31 4:02 14.93 02:00:45.82
438
ZADWORNY Dariusz
Isp Team
1283 POL Gliwice 01:25:51.87 4:05 14.78 02:02:00.02
439
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 01:29:41.29 4:08 14.56 02:03:51.93
440
SZYMCZYK Monika
1774 POL Chorzów 01:15:09.13 4:10 14.42 02:04:39.11
441
MAZUR Marcin
1821 POL Rybnik 01:26:45.42 4:10 14.42 02:04:58.37
442
SZCZEPANEK Rafał
1835 POL Czerwionka-Leszczyny 01:29:01.42 4:15 14.15 02:07:26.55
443
DYRCZ Anna
2597 Bełk 01:28:57.70 4:15 14.15 02:07:26.96
444
KARCZMAREK Monika
1071 POL Dąbrowa Górnicza 01:34:33.53 4:27 13.51 02:13:06.25
445
KOL Jakub
1604 POL Katowice 01:37:41.76 4:28 13.45 02:13:43.15
446
BLASZKA Barbara
Merida Polska Team
1119 Będzin 01:38:29.72 4:37 13.04 02:18:07.41
447
BIAŁEK Joanna
Johanka The Rock Queen
1219 POL Chorzów 01:43:35.37 4:52 12.35 02:25:37.41
448
KRUZIŃSKI Sławomir
2450 POL Rybnik 01:51:08.75 5:23 11.15 02:41:23.49

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU