Bike Atelier MTB Maraton 2017

Rybnik
07.05.2017

Wyniki

Family 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
MĘDRZECKI Wojciech
Gomola Trans Airco
1617 Mysłowice --:--:--:-- 2:27 24.59 01:13:25.78
2
CHOJNACKI Kacper
Chojnacki Mtb Team
1733 POL Zawiercie 00:50:02.86 2:28 24.39 01:13:32.73
3
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1528 POL Libiąż 00:50:59.15 2:28 24.39 01:13:55.20
4
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1122 POL Bytom 00:53:21.74 2:36 23.26 01:17:36.82
5
PRICOP Mikołaj
Klub Kolarski Świerklany
1369 POL Rybnik 00:54:21.32 2:39 22.73 01:19:05.91
6
GONDRO Dominik
1192 POL Konopiska 00:54:23.17 2:39 22.73 01:19:13.48
7
GRUSZCZYŃSKI Filip
Scs Osoz Racing Team
1378 POL Katowice 00:54:58.91 2:39 22.73 01:19:25.96
8
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1507 POL Racibórz 00:55:13.87 2:42 22.39 01:20:33.79
9
POGORZELCZYK Jakub
Gk Viktoria Rybnik
2548 Rybnik 00:56:15.07 2:46 21.74 01:22:31.27
10
NOGOWCZYK Patryk
1815 Wisla 00:58:10.84 2:48 21.43 01:23:51.44
11
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
1368 POL Rybnik 00:58:35.75 2:50 21.13 01:24:57.34
12
WOJAKIEWICZ Kacper
1297 POL Goczałkowice-Zdrój 00:59:54.67 2:55 20.55 01:27:26.45
13
PYSZNY Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1625 POL Rybnik 01:01:27.45 2:60 20.00 01:29:48.85
14
DUDEK Katarzyna
2585 POL Sosnowiec 01:03:25.34 3:03 19.74 01:31:00.99
15
GAJDZIK Julia
Klub Kolarski Świerklany
1557 POL Mikołów 01:04:00.29 3:07 19.35 01:33:02.69
16
SMUDA Mateusz
1086 POL Świerklaniec 01:04:00.99 3:08 19.23 01:33:43.53
17
GROMADA Tatiana
Sikret Gliwice
1775 POL Gliwice 01:04:23.66 3:11 18.99 01:35:04.65
18
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Częstochowa
1062 POL Korwinów 01:04:03.27 3:11 18.87 01:35:10.12
19
TOKARSKA Milena
1430 POL Łazy 01:06:37.09 3:18 18.29 01:38:38.59
20
ŁAPIN Mateusz
Rafako Orbea Mtb Team
1792 POL Racibórz 01:07:37.25 3:19 18.18 01:39:14.53
21
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1748 POL Rybnik 01:07:34.22 3:19 18.07 01:39:28.31
22
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1383 POL Rybnik 01:07:59.30 3:21 17.96 01:40:15.02
23
PANYŁO Miłosz
2594 Dębica 01:09:42.94 3:21 17.96 01:40:17.44
24
WĘGRZYN Nikodem
Świerklany
1642 POL Świerklany 01:09:56.76 3:23 17.86 01:41:04.20
25
PONDO Wojciech
2503 POL Toszek 01:08:08.45 3:26 17.54 01:42:34.33
26
TOPÓR Katarzyna
1746 Kraków 01:15:37.61 3:30 17.14 01:44:44.40
27
BISKUP Julia
Gk Viktoria Rybnik
1614 POL Rybnik 01:11:44.78 3:31 17.05 01:45:29.68
28
SYREK Jeremiasz
Klub Kolarski Świerklany
1384 POL Rybnik 01:15:01.65 3:35 16.76 01:47:16.81
29
SYRNICKA Julia
1% Oliwia Syrnicka
1725 POL Żory 01:15:39.20 3:35 16.76 01:47:24.56
30
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1600 POL Rybnik 01:15:17.82 3:40 16.39 01:49:37.75
31
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1837 Bielsko-Biała 01:16:49.75 3:40 16.39 01:49:39.20
32
KROS Aleksander
1799 POL Kraków 01:16:23.44 3:43 16.13 01:51:20.31
33
SMOŁKA Szymon
Klub Kolarski Świerklany
1606 POL Rybnik 01:18:51.52 3:46 15.96 01:52:52.00
34
SIKORA Michał
1217 POL Chorzów 01:19:40.24 3:48 15.79 01:53:50.01
35
KOWALEWSKA Martyna
2502 POL Toszek 01:18:56.83 3:49 15.71 01:54:21.36
36
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
1055 POL Żory 01:18:54.84 3:50 15.71 01:54:42.91
37
BARTOSIEWICZ Dominik
Febys Bike Team
1301 POL Zabrze 01:21:27.75 3:54 15.46 01:56:32.63
38
BERNAŚ Kamil
1516 Sosnowiec 01:20:57.75 3:54 15.38 01:56:43.64
39
BOREK Paulina
Yellobike
1753 POL Katowice 01:20:50.37 3:54 15.38 01:56:59.61
40
PIASECKA Emilia
Bbriderz.pl
1545 POL Bielsko-Biała 01:20:19.30 3:56 15.31 01:57:34.44
41
DZIURA Wiktor
2559 01:22:18.15 3:57 15.23 01:58:14.02
42
WÓJCIK Igor
Żory
1170 POL Żory 01:26:53.77 3:60 15.00 01:59:48.49
43
RADOSŁAWSKI Kamil
UKS Katolik Częstochowa
2552 POL Częstochowa 01:26:28.23 3:60 15.00 01:59:49.90
44
TYSZKOWSKA Katarzyna
1206 POL Tychy 01:26:19.65 4:03 14.85 02:01:26.23
45
MORAWSKA Matylda
Bike Atelier Team
1112 POL Dąbrowa Górnicza 01:24:26.61 4:08 14.56 02:03:40.76
46
SIKORA Bartosz
1237 POL Chorzów 01:35:53.77 4:19 13.95 02:09:13.96
47
WALKIEWICZ Maksymilian
Sutricon Kratka Mtb Team
1615 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:57.53 4:20 13.89 02:09:31.09
48
BOŃCZYK Adam
1828 POL Zabrze 01:28:43.21 4:23 13.70 02:11:06.45
49
WIECZOREK Karolina
Rafako Orbea Mtb Team
2519 POL Częstochowa 01:33:28.65 4:27 13.51 02:13:23.88
50
STEC Marcin
1390 POL Sucha Beskidzka 01:35:57.41 4:37 13.04 02:18:05.84
51
TĘCZA Seweryn
1795 Wrocław 01:47:50.26 5:08 11.72 02:33:35.53
52
MĘDRZECKI Jakub
Gomola Trans Airco
1743 POL Mysłowice 01:51:15.19 5:10 11.63 02:34:34.11
53
WÓJTOWICZ Wiktor
2462 POL Dąbrowa Górnicza 01:52:46.62 5:24 11.11 02:41:51.14
54
KRÓL Jan
1397 POL Kielce 02:01:37.58 5:47 10.38 02:53:07.99
55
MAREK Michał
Klub Kolarski Świerklany
1752 POL Rybnik 02:04:17.69 5:57 10.10 02:58:12.80
56
ŚPIEWOCH Franciszek
1640 Rybnik 02:37:06.59 7:27 8.06 03:43:18.61
57
ŚPIEWOCH Zofia
1639 Rybnik 02:37:27.45 7:35 7.92 03:47:17.32

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU