Bike Atelier MTB Maraton 2017

Rybnik
07.05.2017

Wyniki

PRO 61 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1410 POL --:--:--:-- --:--:--:-- 2:06 28.77 02:07:12.42
2
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 00:41:22.50 01:32:56.20 2:08 28.24 02:09:29.59
3
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 00:41:17.18 01:32:55.96 2:08 28.24 02:09:32.02
4
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 00:41:18.16 01:33:14.56 2:10 27.85 02:11:26.82
5
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:19.50 01:33:12.82 2:14 26.99 02:15:24.33
6
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
2523 POL Będzin 00:42:41.99 01:38:07.43 2:14 26.99 02:15:30.73
7
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 00:43:27.17 01:38:10.44 2:14 26.99 02:15:31.46
8
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 00:42:47.00 01:38:08.60 2:14 26.99 02:15:32.70
9
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
2467 POL Janów 00:42:24.05 01:38:08.08 2:14 26.99 02:15:32.77
10
GEMBICZ Marcin
1455 POL Częstochowa 00:42:43.90 01:38:10.83 2:14 26.99 02:15:32.88
11
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 00:42:59.56 01:38:07.12 2:14 26.99 02:15:34.88
12
STĘPIEŃ Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzisław Śląski 00:43:06.20 01:38:06.65 2:14 26.99 02:15:35.16
13
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 00:43:04.29 01:38:08.86 2:14 26.99 02:15:35.44
14
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 Bielsko-Biała 00:41:20.65 01:36:13.29 2:14 26.99 02:15:39.09
15
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 00:42:43.21 01:38:09.71 2:15 26.75 02:16:40.08
16
FETLER Bartosz
1458 POL Mysłowice 00:43:05.83 01:38:43.21 2:17 26.52 02:18:17.57
17
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 00:43:07.86 01:39:29.23 2:17 26.41 02:18:51.77
18
PAPROCKI Marcin
Taurus30 Cycling Team
1130 POL Bielsko-Biała 00:43:25.51 01:39:23.45 2:17 26.29 02:19:03.06
19
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 00:43:03.65 01:39:34.29 2:17 26.29 02:19:06.69
20
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 00:43:31.28 01:39:52.34 2:18 26.29 02:19:25.95
21
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1033 POL Marklowice 00:43:09.26 01:39:53.00 2:18 26.29 02:19:27.37
22
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 00:43:26.55 01:39:53.59 2:18 26.29 02:19:28.41
23
KLAMA Rafał
2501 POL Częstochowa 00:43:29.90 01:39:54.40 2:18 26.18 02:19:32.27
24
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 00:45:11.65 01:43:07.60 2:20 25.85 02:21:45.12
25
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 00:44:20.54 01:42:32.18 2:20 25.74 02:21:54.70
26
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:14.10 01:42:07.47 2:20 25.74 02:21:59.49
27
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike
1807 POL Sosnowiec 00:43:59.05 01:42:08.81 2:20 25.74 02:22:00.81
28
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike
1806 POL Sosnowiec 00:44:13.61 01:42:00.70 2:21 25.74 02:22:20.62
29
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 00:43:57.06 01:41:59.84 2:21 25.74 02:22:21.26
30
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 00:44:48.84 01:43:32.36 2:21 25.63 02:22:36.16
31
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
1364 POL Rybnik 00:44:16.43 01:42:00.90 2:21 25.63 02:22:37.22
32
FABIAN Bogusław
Lemonbike.eu Koba Racing Team
1485 POL Pyskowice 00:45:26.44 01:43:33.67 2:22 25.52 02:23:29.55
33
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 00:44:18.33 01:42:31.56 2:22 25.52 02:23:32.30
34
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 00:44:48.36 01:43:34.71 2:22 25.42 02:23:44.93
35
KURCZOK Szymon
Sport Studio Rybnik
1624 POL Rybnik 00:44:36.30 01:43:32.83 2:22 25.42 02:23:46.98
36
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 00:45:28.67 01:44:07.92 2:22 25.42 02:23:54.52
37
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 00:46:13.36 01:45:08.84 2:24 25.10 02:25:31.58
38
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1852 POL Katowice 00:46:10.93 01:45:11.24 2:24 25.10 02:25:36.65
39
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 00:45:27.43 01:45:09.03 2:24 25.10 02:25:36.75
40
PODLEŚNY Marian
1660 Świerklany 00:44:50.65 01:44:40.70 2:24 25.00 02:26:11.20
41
LANGNER Damian
1201 POL Dzibice 00:46:22.53 01:46:02.77 2:24 25.00 02:26:11.90
42
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:37.45 01:45:32.33 2:25 24.90 02:27:01.09
43
PIECHÓWKA Ryszard
Cuba Szok
2553 POL Jaworzno 00:47:00.75 01:46:03.56 2:25 24.90 02:27:04.80
44
BOŁDYS Mirosław
Rafako Orbea Mtb Team
1137 POL Żory 00:45:35.14 01:44:51.31 2:25 24.90 02:27:07.38
45
DZIADEK Mateusz
Taurus30 Cycling Team
1607 POL Brenna 00:44:10.10 01:44:31.09 2:26 24.80 02:27:32.46
46
WOJTASZEWSKI Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1662 POL Ustroń 00:46:54.18 01:46:54.74 2:26 24.70 02:27:57.66
47
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 00:46:44.55 01:46:47.91 2:26 24.70 02:27:57.99
48
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 00:44:15.03 01:45:10.58 2:26 24.70 02:28:09.95
49
ZMYSLOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 00:46:15.77 01:46:04.12 2:26 24.70 02:28:22.90
50
BONUSIAK Przemek
Mtb Pressing Team
1030 POL Jastrzębie Zdrój 00:48:22.62 01:48:45.81 2:27 24.50 02:29:20.96
51
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
1846 POL Tarnowskie Góry 00:45:59.85 01:46:04.77 2:28 24.50 02:29:30.87
52
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1475 POL Jaworzno 00:47:39.38 01:47:23.98 2:28 24.40 02:29:57.79
53
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 00:45:08.14 01:46:58.40 2:29 24.30 02:30:51.34
54
MITRĘGA Patryk
Taurus30 Cycling Team
1665 POL Brenna 00:45:57.55 01:47:21.82 2:29 24.21 02:31:06.95
55
SŁOBODZIAN Tomasz
Mtb Pressing Team
1031 POL Wodzisław Śląski 00:47:06.92 01:47:38.27 2:29 24.21 02:31:20.27
56
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:03.42 01:48:47.25 2:30 24.11 02:31:36.62
57
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 00:46:24.06 01:48:36.03 2:30 24.11 02:31:57.70
58
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 00:46:19.64 01:50:37.19 2:30 24.11 02:31:58.17
59
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 00:46:46.20 01:49:18.63 2:31 24.02 02:32:40.60
60
GRUSZCZYŃSKI Wojciech
1798 POL Łaziska Górne 00:48:04.61 01:50:38.74 2:32 23.74 02:34:00.15
61
PYTEL Wojciech
1666 POL Żytna 00:48:21.98 01:50:40.95 2:32 23.74 02:34:03.07
62
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1824 POL Chrzanów 00:47:52.05 01:50:47.82 2:32 23.74 02:34:27.70
63
BANACH Szymon
Ataksportc67Racingteam
1813 Knurów 00:47:09.82 01:50:33.58 2:32 23.74 02:34:29.39
64
SKROBARCZYK Łukasz
2571 POL Częstochowa 00:49:02.05 01:52:38.05 2:32 23.64 02:34:31.83
65
SOLECKI Tomasz
Silesia Technika & Isocar Team
1151 POL Katowice 00:44:01.47 01:41:58.98 2:33 23.64 02:34:35.49
66
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 00:49:09.16 01:51:28.17 2:34 23.55 02:35:37.61
67
GAJDZIK Piotr
Klub Kolarski Świerklany
1556 POL Mikołów 00:48:07.80 01:52:18.60 2:34 23.46 02:36:15.29
68
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:42.31 01:52:40.28 2:34 23.37 02:36:28.24
69
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 00:49:06.24 01:52:39.39 2:35 23.28 02:37:23.24
70
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 00:49:55.47 01:54:04.37 2:35 23.28 02:37:28.31
71
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 00:51:43.95 01:55:49.80 2:37 23.02 02:38:48.02
72
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 00:50:17.75 01:55:15.75 2:37 23.02 02:38:50.72
73
KAMIŃSKI Tomasz
1841 POL Gliwice 00:50:39.39 01:55:16.75 2:37 23.02 02:38:51.60
74
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1152 POL Katowice 00:50:18.24 01:55:05.66 2:37 23.02 02:38:58.29
75
OCHOŃSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 00:50:09.73 01:54:07.41 2:37 23.02 02:39:02.40
76
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1273 POL Zawiercie 00:48:44.67 01:54:07.85 2:38 22.93 02:39:44.51
77
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 00:51:07.29 01:57:04.36 2:38 22.76 02:40:33.72
78
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 00:44:37.35 01:44:07.10 2:38 22.76 02:40:34.03
79
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
1496 POL Bielsko-Biała 00:49:48.25 01:56:04.09 2:38 22.76 02:40:37.03
80
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 00:50:25.94 01:56:47.13 2:39 22.68 02:41:30.99
81
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 00:50:26.91 01:56:46.63 2:39 22.68 02:41:31.14
82
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 00:49:52.75 01:57:11.24 2:40 22.51 02:42:36.52
83
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 00:49:39.57 01:55:30.24 2:41 22.51 02:42:43.30
84
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice 00:46:25.94 02:01:12.78 2:42 22.34 02:44:04.94
85
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 00:50:24.66 01:56:45.16 2:42 22.26 02:44:14.32
86
ZACHURZOK Adam
Isp Team
1287 POL Chybie 00:50:43.96 01:57:22.32 2:42 22.26 02:44:18.41
87
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1036 POL Rybnik 00:50:41.44 01:57:21.95 2:42 22.26 02:44:31.86
88
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 00:51:09.21 01:56:46.71 2:42 22.26 02:44:37.33
89
ZGUD Rafał
1332 POL Bielsko-Biała 00:49:55.77 01:57:10.08 2:42 22.26 02:44:40.67
90
TOPÓR Paweł
Mtb3184
1745 POL Krakow 00:50:48.26 01:57:44.32 2:43 22.18 02:44:49.03
91
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1275 POL Zawiercie 00:51:32.22 01:59:21.16 2:43 22.18 02:45:06.88
92
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1309 POL Zdzieszowice 00:51:54.90 01:59:23.32 2:43 22.18 02:45:13.32
93
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2469 POL Palowice 00:51:12.47 01:59:09.01 2:43 22.10 02:45:29.33
94
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:40.55 02:00:42.72 2:44 22.02 02:45:56.04
95
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
1851 POL Poznań 00:50:47.55 01:58:48.20 2:44 21.94 02:46:30.36
96
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 00:52:38.43 02:00:48.09 2:45 21.86 02:47:32.60
97
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 00:50:27.78 01:59:38.36 2:46 21.71 02:48:32.68
98
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 00:52:16.19 01:59:23.90 2:46 21.71 02:48:44.94
99
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1575 POL Bukowno 00:52:31.05 02:01:33.99 2:47 21.63 02:49:03.84
100
BERGER Jerzy
1037 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:12.76 02:03:05.16 2:47 21.63 02:49:05.52
101
SAMBORSKI Grzegorz
Pia Polska Cfo-Team
2573 POL Będzin 00:51:23.41 02:00:24.91 2:48 21.48 02:50:06.23
102
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 00:52:50.62 02:01:42.64 2:48 21.48 02:50:15.35
103
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:16.79 02:01:43.30 2:48 21.48 02:50:37.78
104
JAKUBOWSKI Dominik
Schneider Electric Mtb Team
2586 POL Wojnicz 00:53:50.35 02:02:41.42 2:48 21.40 02:50:46.52
105
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 00:55:03.88 02:05:01.48 2:49 21.40 02:50:55.32
106
TOPÓR Mariusz
Mtb3184
1744 POL Kraków 00:56:23.30 02:06:08.89 2:49 21.40 02:51:10.39
107
HETMAN Radosław
Grupa Nomax
1214 POL Jaworzno 00:55:02.74 02:05:14.52 2:49 21.33 02:51:39.82
108
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 00:55:01.62 02:04:30.27 2:49 21.33 02:51:45.66
109
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 00:55:09.43 02:03:42.40 2:50 21.25 02:51:57.33
110
GOJNICZEK Adam
2464 POL Hażlach 00:57:09.84 02:06:24.08 2:50 21.25 02:52:13.59
111
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 00:53:33.82 02:02:06.34 2:50 21.18 02:52:35.49
112
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 00:56:42.74 02:07:16.13 2:51 21.18 02:52:55.70
113
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 00:55:11.79 02:03:50.99 2:51 21.11 02:53:15.73
114
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1038 POL Gierałtowice 00:55:33.81 02:07:12.49 2:51 21.11 02:53:28.32
115
TARNAWSKI Marek
2458 POL Jaworzno 00:56:16.67 02:07:20.73 2:51 21.11 02:53:30.98
116
BIKSA Paulina
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1358 POL Kędzierzyn-Koźle 00:55:38.63 02:07:17.18 2:52 21.03 02:54:00.29
117
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 00:55:39.73 02:06:40.87 2:52 20.96 02:54:20.15
118
RUMNIAK Sebastian
1454 POL Gliwice 00:52:04.37 02:03:20.04 2:52 20.96 02:54:24.12
119
ŻOK Marek
Mikesz Team
1387 POL Sumina 00:49:12.62 01:58:46.11 2:52 20.96 02:54:34.30
120
RADZISZEWSKI Ryszard
Mikesz Team
2516 POL Wodzisław Śląski 00:51:45.52 02:02:28.19 2:52 20.96 02:54:43.86
121
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 00:52:48.81 02:05:01.15 2:52 20.96 02:54:48.36
122
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 00:56:35.12 02:09:19.96 2:53 20.82 02:55:30.04
123
BIELLMANN Alexandre
1860 00:56:44.10 02:06:16.68 2:53 20.82 02:55:36.95
124
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1187 POL Pyskowice 00:51:40.36 02:04:42.16 2:53 20.82 02:55:43.27
125
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 00:52:50.23 02:04:27.33 2:54 20.82 02:56:02.18
126
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
1822 POL Będzin 00:55:23.57 02:09:21.58 2:54 20.68 02:56:47.09
127
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:41.80 02:08:07.87 2:55 20.68 02:57:00.97
128
SZWESTA Roman
Xc 80
1770 POL Zabrze 00:56:19.13 02:08:18.39 2:55 20.68 02:57:11.51
129
RING Maciej
1850 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:40.07 02:07:03.69 2:55 20.68 02:57:12.96
130
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 00:59:10.14 02:07:50.21 2:55 20.68 02:57:14.39
131
KULIŃSKI Michał
1143 POL Częstochowa 00:54:26.14 02:08:17.26 2:56 20.54 02:57:57.72
132
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 00:57:15.43 02:10:07.35 2:57 20.47 02:58:57.13
133
SŁONIEC Paweł
2497 Częstochowa 00:54:56.08 02:09:49.31 2:57 20.40 02:59:07.05
134
NIEDZIELSKI Krzysztof
Mtbuligl
1776 POL Kraków 00:57:26.39 02:09:26.08 2:57 20.40 02:59:35.42
135
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Rowerowa
1391 POL Bielsko-Biała 00:54:55.81 02:08:42.71 2:57 20.33 02:59:53.84
136
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 00:55:28.05 02:07:27.53 2:58 20.33 03:00:14.75
137
OLSZAK Artur
Taurus30 Cycling Team
1664 POL Ustroń 00:36:20.71 01:38:00.64 2:59 20.20 03:01:06.00
138
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2506 POL Tychy 00:57:56.80 02:11:07.31 2:59 20.20 03:01:28.99
139
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 00:57:36.97 02:11:47.15 2:60 20.07 03:02:11.85
140
STILLER Ireneusz
Polart Nutraxx Smp Team
1826 POL Zabrze 00:53:27.66 02:10:39.68 2:60 20.07 03:02:17.09
141
PALA Mateusz
1051 POL Żarki Letnisko 00:56:35.04 02:08:20.38 2:60 20.07 03:02:27.32
142
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2468 POL Katowice 00:57:57.04 02:12:10.67 3:01 19.93 03:03:41.32
143
GŁÓWCZYK Bartłomiej
1279 POL Gliwice 01:01:09.63 02:16:23.76 3:03 19.74 03:05:18.02
144
BUGAJSKI Przemysław
1520 Sosnowiec 00:58:32.68 02:14:28.90 3:04 19.61 03:06:43.16
145
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 00:59:55.01 02:15:04.16 3:04 19.55 03:06:57.40
146
SŁAWSKI Ireneusz
Silesia Technika & Isocar Team
1446 POL Chorzów 00:43:48.85 01:45:22.42 3:05 19.49 03:07:57.00
147
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 00:59:28.94 02:15:32.02 3:07 19.37 03:09:11.15
148
STUDNIK Grzegorz
Mo Cuishle
1127 POL Rybnik 00:59:27.60 02:18:11.53 3:07 19.37 03:09:14.32
149
NALEPA Jacek
Fenix Tychy
1243 POL Tychy 00:59:37.56 02:13:42.70 3:07 19.30 03:09:27.07
150
IWACHÓW Tomasz
Merida Polska Team
1668 POL Zabrze 00:56:39.33 02:10:38.40 3:08 19.18 03:10:32.22
151
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:01:26.01 02:18:34.97 3:08 19.18 03:10:48.16
152
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 01:01:07.62 02:22:55.56 3:09 19.06 03:12:02.72
153
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 00:57:06.59 02:17:55.80 3:10 19.00 03:12:34.56
154
PŁATKOWSKI Romek
1376 POL Przyrów 01:03:01.49 02:22:01.95 3:11 18.89 03:13:47.43
155
PRZYBYŁA Tomasz
1674 POL Zabrze 00:55:21.20 02:25:30.45 3:13 18.71 03:15:27.00
156
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:00:15.05 02:21:56.20 3:13 18.71 03:15:49.38
157
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 01:04:26.17 02:24:25.46 3:13 18.65 03:15:56.24
158
KACZMARCZYK Zbigniew
2514 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:32.53 02:21:30.20 3:14 18.60 03:16:55.66
159
BANASIAK Wojciech
Gregor Bike Team
1491 POL Częstochowa 00:57:16.64 02:13:31.34 3:15 18.54 03:17:27.63
160
KRZYŻOWSKI Karol
1459 POL Bojszowy 01:06:28.44 02:27:32.13 3:15 18.54 03:17:41.41
161
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 00:52:37.71 02:18:05.43 3:15 18.48 03:17:57.56
162
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom 01:06:24.51 02:26:00.44 3:15 18.48 03:18:06.66
163
BEDNORZ Zbigniew
2494 POL Rybnik 01:00:37.54 02:23:52.90 3:17 18.32 03:19:48.35
164
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1857 POL Chrzanów 01:04:21.31 02:25:43.78 3:18 18.26 03:20:35.37
165
PŁOSZEK Jarek
Thpteam
1675 POL Wyry 01:00:56.08 02:23:34.42 3:21 17.94 03:24:07.32
166
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 01:03:33.71 02:28:05.13 3:21 17.94 03:24:09.79
167
PIJANOWSKI Krzysztof
1731 POL Knurów 01:01:19.80 02:25:55.10 3:22 17.89 03:24:32.65
168
JAMA Mariusz
1596 POL Imielin 00:58:46.15 02:21:33.31 3:22 17.89 03:24:49.16
169
BEDNORZ Adam
2495 POL Rybnik 01:00:32.73 02:23:59.62 3:22 17.89 03:24:49.29
170
SELETYN Artur
2522 POL Rybnik 01:09:55.84 02:32:13.05 3:24 17.63 03:27:23.02
171
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1578 POL Ruda Śląska 01:01:46.87 02:27:56.88 3:25 17.63 03:27:32.89
172
BURLIGA Mariusz
Oat Gliwice
1858 POL Knurów 01:05:48.81 02:37:35.06 3:39 16.49 03:41:52.49
173
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 01:06:03.70 02:40:03.65 3:41 16.35 03:43:50.96
174
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:04:16.81 02:47:59.39 3:44 16.09 03:47:15.71
175
ROJEK Adam
2584 Rybnik 01:09:54.88 02:52:57.87 4:01 14.99 04:04:20.25
176
ŚPIEWOK Adam
1740 Rybnik 01:10:57.43 02:52:56.09 4:01 14.95 04:04:44.63

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU