Bike Atelier MTB Maraton 2017

Gliwice
28.05.2017

Wyniki

Hobby 33 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 1:60 30.00 01:05:56.66
2
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:01 30.00 01:06:07.71
3
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:03 29.20 01:07:33.78
4
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:03 29.20 01:07:34.34
5
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:03 29.20 01:07:34.58
6
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:04 29.20 01:07:40.85
7
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:05 28.95 01:08:24.05
8
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:05 28.70 01:08:44.33
9
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:06 28.70 01:08:51.43
10
ŚCIERSKI Maciej
1961 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:06 28.70 01:09:09.16
11
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1363 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:06 28.70 01:09:09.97
12
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 2:06 28.70 01:09:11.62
13
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:06 28.70 01:09:11.79
14
JAHN Mateusz
1737 POL Falmirowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:06 28.70 01:09:11.83
15
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:06 28.70 01:09:16.22
16
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna --:--:--.-- --:--:--.-- 2:07 28.45 01:09:21.60
17
KALAMARZ Kamil
1801 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:07 28.45 01:09:50.70
18
RYNCARZ Mikołaj
Cukiernia Bajka Baszczyńscy Team
2583 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- 2:08 28.45 01:09:51.05
19
PIESZKO Damian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1034 POL Świerklany --:--:--.-- --:--:--.-- 2:08 28.45 01:09:53.27
20
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:08 28.21 01:09:55.61
21
DUDEK Jakub
1931 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:08 28.21 01:10:12.51
22
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn --:--:--.-- --:--:--.-- 2:10 27.73 01:11:06.91
23
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:10 27.73 01:11:06.93
24
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:11 27.73 01:11:40.68
25
ŚCIERSKI Wojciech
1963 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:12 27.50 01:12:10.25
26
TOMERA Tomasz
1905 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:12 27.27 01:12:25.14
27
SENCZEK Robert
Taurus30 Cycling Team
1421 Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:14 27.05 01:13:15.65
28
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:14 27.05 01:13:26.16
29
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1551 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:14 27.05 01:13:27.88
30
KRZESZOWIEC Zbigniew
2512 Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:14 27.05 01:13:28.23
31
CAŁKA Paweł
Pank Team
1569 POL Siewierz --:--:--.-- --:--:--.-- 2:14 26.83 01:13:30.98
32
MUZYK Wojciech
1833 Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 2:15 26.83 01:13:53.80
33
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:15 26.61 01:14:06.52
34
JANIK Bartosz
Bikehead
1416 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:15 26.61 01:14:12.36
35
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:16 26.61 01:14:37.10
36
LEW Szymon
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1579 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:16 26.40 01:14:45.68
37
WRÓBEL Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1026 POL Pawłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.40 01:14:50.63
38
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1577 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.40 01:14:52.36
39
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.40 01:14:52.60
40
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.40 01:14:53.02
41
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.40 01:14:54.12
42
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2057 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.40 01:15:06.32
43
KAMIŃSKI Marek
Twomark Team
1461 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.40 01:15:12.56
44
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.40 01:15:12.98
45
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron --:--:--.-- --:--:--.-- 2:18 26.19 01:15:33.17
46
RUBIK Łukasz
Team Łaj Not Meble Marzenie
1911 POL Namysłów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:18 26.19 01:15:39.45
47
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 Nawojowa Góra --:--:--.-- --:--:--.-- 2:19 25.98 01:16:01.38
48
ŚCIERSKI Pawel
1967 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:19 25.98 01:16:03.16
49
ŚCIERSKI Tomasz
1964 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:19 25.98 01:16:16.63
50
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:19 25.98 01:16:24.57
51
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.98 01:16:29.39
52
STOL Wojciech
2113 POL Bojszowy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.78 01:16:30.65
53
MOZOLEWSKI Krzysztof
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2457 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.78 01:16:41.76
54
DEŻAKOWSKI Paweł
Hurtownia Adrenaliny.pl
1816 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.78 01:16:42.40
55
NOWACKI Bartłomiej
1232 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.78 01:16:47.68
56
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.78 01:16:49.94
57
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.78 01:16:51.03
58
SZCZEPAŃCZYK Michał
2005 POL Międzyrzecze Dolne --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.78 01:16:59.63
59
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:21 25.78 01:17:04.84
60
LISOWSKI Maciej
1392 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:21 25.58 01:17:17.81
61
ADAMKIEWICZ Marcin
2557 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:21 25.58 01:17:29.84
62
ABSALON Maciej
Absalon Fucking Team
2459 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.38 01:17:45.34
63
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
2580 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.38 01:17:50.72
64
SOBINA Bartłomiej
Tomazi Bike Orbea Team
1834 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.38 01:17:54.43
65
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1575 POL Bukowno --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.38 01:17:55.80
66
NAWROCKI Adrian
2134 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.38 01:17:56.99
67
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.38 01:17:58.30
68
MIKOŁAJEWSKA Karolina
Mikesz Team
1879 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.38 01:17:58.85
69
NOWAK Łukasz
Nowa-Dom.pl
1372 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.38 01:17:59.09
70
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.38 01:18:07.34
71
SZCZEŚNIAK Dariusz
1994 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.38 01:18:17.64
72
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.19 01:18:21.34
73
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1932 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.19 01:18:29.65
74
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.19 01:18:31.09
75
PASTERNAK Piotr
1591 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.19 01:18:31.36
76
KUTKA Sławomir
Klub Kolarski Świerklany
1637 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.19 01:18:36.71
77
SŁOMKA Aleksander
Dbn Team
1202 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.19 01:18:38.27
78
ŻOK Marek
Mikesz Team
1387 POL Sumina --:--:--.-- --:--:--.-- 2:24 25.19 01:18:39.36
79
WALCZYNA Przemysław
2132 POL Toszek --:--:--.-- --:--:--.-- 2:24 25.19 01:18:39.53
80
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1036 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:24 25.19 01:18:42.04
81
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:24 25.19 01:18:42.24
82
KUBICKI Piotr
2084 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 2:24 25.19 01:18:44.37
83
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki --:--:--.-- --:--:--.-- 2:24 25.19 01:18:45.75
84
WOJTCZAK Marcin
1043 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:24 25.19 01:18:47.49
85
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1580 POL Koniaków --:--:--.-- --:--:--.-- 2:24 25.19 01:18:48.92
86
SERAFIN Michał
Serteam
2080 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:19:13.85
87
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:19:16.55
88
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:19:23.58
89
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:19:25.07
90
KAPALA Zygmunt
1490 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 24.81 01:19:31.69
91
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 24.81 01:19:40.19
92
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 24.81 01:19:41.53
93
ŁUKÓW Antoni
Luks Toszecka Grupa Kolarska
1883 POL Toszek --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.81 01:19:45.93
94
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.81 01:19:51.62
95
BIELLMANN Alexandre
1860 FRA Chorzow --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.81 01:19:58.64
96
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.81 01:20:03.08
97
BOREK Stefan
1304 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.63 01:20:12.72
98
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1345 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:27 24.63 01:20:22.38
99
DUDA Dawid
Janusze Bielsko
1796 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 2:27 24.63 01:20:23.18
100
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
1887 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:27 24.63 01:20:34.94
101
KURCZOK Leszek
Pm Bike
1976 Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:27 24.63 01:20:36.99
102
FUNDOWICZ Łukasz
1048 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:27 24.63 01:20:38.33
103
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 2:27 24.63 01:20:40.22
104
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1965 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:27 24.63 01:20:40.36
105
JAŚNIECKI Piotr
1802 POL Opole --:--:--.-- --:--:--.-- 2:27 24.63 01:20:41.34
106
SŁOWIK Adam
1785 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 2:28 24.44 01:20:57.36
107
JANDA Piotr
1412 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:28 24.44 01:21:00.26
108
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:28 24.44 01:21:04.82
109
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:28 24.44 01:21:09.51
110
UCHMAN Wojciech
Aegon Cycling Team
1486 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:28 24.44 01:21:13.96
111
WOLDAŃSKI Sławomir
1903 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.26 01:21:26.57
112
NOWOMIEJSKI Adam
1630 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.26 01:21:27.45
113
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.26 01:21:38.51
114
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.26 01:21:42.22
115
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.26 01:21:42.39
116
NYCZ Marcin
1839 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.26 01:21:44.86
117
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:30 24.09 01:22:07.90
118
SZCZYGIEŁ Andrzej
1326 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- 2:30 24.09 01:22:13.27
119
PILCH Adam
Wkc Góral Wisła
1331 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- 2:30 24.09 01:22:20.82
120
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1898 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:30 24.09 01:22:21.80
121
MATWIJEWICZ Janusz
1480 Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:39.83
122
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:40.54
123
PIETRAS Mariusz
1854 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:44.46
124
TARNOWSKI Janusz
2114 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:46.70
125
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:47.56
126
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
1779 Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:50.36
127
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:58.11
128
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Rowerowa
1391 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:58.62
129
GAJOWSKI Bartosz
1757 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:22:59.98
130
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:23:00.65
131
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:23:01.19
132
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.91 01:23:01.96
133
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.74 01:23:06.73
134
RING Maciej
1850 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.74 01:23:07.76
135
TUŁOWIECKI Grzegorz
Aegon Cycling Team
1998 POL Warszawa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.74 01:23:20.36
136
KRZEWSKI Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2576 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.74 01:23:20.99
137
KASZA Paweł
1174 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.74 01:23:29.79
138
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.74 01:23:29.88
139
BUGAJSKI Mariusz
1228 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.74 01:23:38.26
140
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.74 01:23:41.84
141
HELMAN Tomasz
Helman Sport
1254 POL Olsztyn --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.57 01:23:48.81
142
MARKUZEL Tomasz
2581 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.57 01:23:59.08
143
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.57 01:24:02.40
144
MAJ Marek
1969 POL Wrocław --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.57 01:24:03.72
145
SALAMON Bartłomiej
Mikesz Team
1982 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.57 01:24:07.81
146
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1041 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.57 01:24:09.09
147
TUSKI Maciej
Aegon Cycling Team
2013 POL Warszawa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.57 01:24:09.63
148
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.57 01:24:11.07
149
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.57 01:24:12.32
150
DYBEK Józef
2451 POL Żywiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.57 01:24:12.46
151
FIAŁKIEWICZ Maciej
Szwagierteam
1936 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.57 01:24:15.20
152
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.57 01:24:15.23
153
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1804 POL Kuźnia Raciborska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.57 01:24:16.36
154
KUŚ Piotr
1659 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.40 01:24:35.13
155
DRABIK Mateusz
Aegon Cycling Team
1456 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.24 01:24:59.67
156
OSTALSKI Piotr
1882 Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.24 01:25:01.02
157
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.24 01:25:11.03
158
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.24 01:25:12.39
159
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.24 01:25:14.20
160
OCHMANN Michal
1252 POL Tarnowskie Góry/bad Bramstedt De --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.24 01:25:16.37
161
RUSEK Piotr
2551 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.24 01:25:18.74
162
RYBA Paweł
2069 POL Bolęcin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.24 01:25:22.22
163
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.24 01:25:29.71
164
MIKA Waldemar
1973 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.08 01:25:30.92
165
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.08 01:25:34.09
166
WARZYŃSKI Wojciech
1945 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.08 01:25:37.64
167
PARYLAK Bogusław
1918 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.08 01:25:38.71
168
BRANDYS Daniel
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1250 POL Tenczynek --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.08 01:25:41.42
169
ZAJĄC Jakub
2453 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.08 01:25:41.83
170
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 23.08 01:25:48.83
171
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 23.08 01:26:04.46
172
ABSALON Zbigniew
1820 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 23.08 01:26:05.77
173
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 23.08 01:26:05.83
174
TENDERA Paweł
Deloitte Adventure Team
1054 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.92 01:26:06.67
175
MYMA Dariusz
1133 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.92 01:26:07.86
176
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.92 01:26:09.35
177
GEMBALA Eugeniusz
1667 POL Bełk --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.92 01:26:13.13
178
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.92 01:26:20.27
179
DOBOSZ Jarosław
1836 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.92 01:26:24.76
180
MZYK Janusz
Adient Team/40-Latek Tychy
1471 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.92 01:26:32.81
181
MARSZAŁEK Marek
Jas-Kółka
1925 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.92 01:26:35.32
182
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
1417 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.92 01:26:40.31
183
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.92 01:26:41.83
184
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.76 01:26:42.49
185
GŁODEK Grzegorz
1350 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.76 01:26:43.12
186
ADAMSKI Robert
Team Łaj Not Meble Marzenie
1913 POL Trzcinica --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.76 01:26:44.71
187
SKORUPA Radosław
1947 Radlin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.76 01:26:44.83
188
RYHUN Rodion
1730 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.76 01:26:47.49
189
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.76 01:26:52.22
190
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:26:56.03
191
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:26:59.92
192
KARCHNIWY Ewa
Scs Osoz Racing Team
1907 POL Smolnica --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:27:03.52
193
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:27:04.89
194
MATUSZAK Tomasz
1253 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:27:07.56
195
LASOTA Łukasz
1831 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:27:07.59
196
SKOWRON Piotr
1636 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:27:11.01
197
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:27:11.56
198
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.60 01:27:18.15
199
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.60 01:27:26.72
200
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.60 01:27:28.79
201
KORYCKI Marcelin
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2123 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.60 01:27:33.74
202
ŚWIĘTY Joachim
1768 POL Rydułtowy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.60 01:27:39.20
203
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.60 01:27:50.87
204
KRZEMPEK Andrzej
Gliwice
1989 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.60 01:27:50.92
205
ŚLUSARCZYK Anna
1199 POL Kostkowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.60 01:27:51.93
206
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.60 01:27:52.17
207
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:04.23
208
STEUER Szymon
1482 POL Bełk --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:05.20
209
KOMANDER Tomasz
Brudne Południe
1079 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:07.78
210
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:08.59
211
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:09.14
212
CYROŃ Piotr
Mtb Jastrzębie Zdrój
1923 POL Gołkowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:10.90
213
ŻACZEK Cezary
Joszko Modele Mtb Team
1805 POL Kuźnia Raciborska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:12.66
214
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:16.49
215
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:19.92
216
OLEWICZ Piotr
1256 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:29.19
217
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1576 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.45 01:28:29.98
218
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Mtb Section
1097 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.30 01:28:37.82
219
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.30 01:28:41.76
220
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.30 01:28:49.30
221
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.30 01:28:50.15
222
STUŻYŃSKA Magda
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1986 POL Krostoszowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.30 01:29:01.38
223
NAWROCKI Grzegorz
UKS Katolik Częstochowa
1441 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.15 01:29:08.50
224
BOGACKI Rafał
2014 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.15 01:29:09.24
225
KOŃCZAL Adam
1880 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.15 01:29:24.49
226
FILIPEK Kamil
1386 Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.15 01:29:27.50
227
DUDA Przemysław
1888 POL Pszczyna --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.15 01:29:38.54
228
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2127 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:44 22.15 01:29:41.98
229
PASICH Mateusz
1298 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:44 22.00 01:29:53.79
230
KOCYBA Krzysztof
1069 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:44 22.00 01:30:02.96
231
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:44 22.00 01:30:03.96
232
PIETROWSKA Katarzyna
Febys Bike Team
1842 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:44 22.00 01:30:06.15
233
TORZEWSKI Daniel
1541 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- 2:44 22.00 01:30:09.32
234
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 22.00 01:30:12.27
235
MODZELEWSKI Michał
1330 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 22.00 01:30:16.56
236
KOŁODZIEJSKI Paweł
2124 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.85 01:30:18.69
237
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.85 01:30:23.46
238
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.85 01:30:24.83
239
WILK Marcin
1488 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.85 01:30:34.74
240
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.85 01:30:34.99
241
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1571 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.85 01:30:35.27
242
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.85 01:30:35.52
243
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1954 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.85 01:30:36.59
244
CICHECKI Zbigniew
1808 POL Łuków Śląski --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.85 01:30:49.65
245
JAWORSKI Mikołaj
2131 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.85 01:30:51.61
246
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2070 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:30:58.50
247
KOŻUSZEK Sebastian
1849 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:31:01.61
248
WŁODARCZYK Mateusz
1511 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:31:08.83
249
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:31:14.24
250
MUCHA Piotr
1371 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:31:18.03
251
ĆWIK Marek
2563 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:31:20.12
252
SON Kyongjae
1495 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.57 01:31:37.80
253
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.57 01:31:38.43
254
CZUBAK Rafał
2118 Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.57 01:31:41.27
255
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.57 01:31:48.01
256
WIECZOREK Adam
Brak
1739 POL Rydultowy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.57 01:31:52.75
257
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
1177 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.57 01:31:57.56
258
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.57 01:32:05.29
259
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.43 01:32:14.59
260
PROSKURA Rafał
1885 POL Warszawa/bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.43 01:32:22.31
261
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.43 01:32:22.72
262
MRÓDŹ Marcin
2059 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.43 01:32:24.78
263
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.43 01:32:24.79
264
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.43 01:32:36.32
265
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.43 01:32:39.85
266
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.29 01:32:44.75
267
JAMRÓZ Paweł
1874 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.29 01:32:46.81
268
TOMECKI Michał
Szwagierteam
1870 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.29 01:32:50.56
269
SZKOBEL Dariusz
1047 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.29 01:32:55.77
270
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.29 01:33:02.11
271
BIKSA Paulina
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1358 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.29 01:33:13.04
272
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.15 01:33:29.41
273
BURDA Dawid
1817 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.15 01:33:30.96
274
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.15 01:33:31.45
275
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.15 01:33:34.77
276
ZARZYCKA Ewa
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.15 01:33:45.71
277
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.15 01:33:52.05
278
JENDRYSIK Damian
1929 Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.02 01:34:09.82
279
WOLSKI Marcin
Amk Gliwice
1930 Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.02 01:34:12.44
280
KOCLĘGA Rafał
1993 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.02 01:34:24.87
281
STUDENT Karol
1975 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.02 01:34:26.71
282
BRYNIAK Tomasz
2072 Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.02 01:34:27.81
283
FIAŁKIEWICZ Anna
1935 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.89 01:34:34.78
284
SZCZYPKA Grzegorz
1794 POL Cieszyn --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.89 01:34:52.56
285
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.75 01:35:28.76
286
SITKO Stanisław
Słowiki Mtb Amator
1125 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.75 01:35:30.09
287
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1307 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.75 01:35:31.34
288
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.75 01:35:35.53
289
ZAWADZKI Łukasz
Enter Air Runners Club
1952 POL Mierzęcice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.63 01:35:42.79
290
SKWAREK Marcin
1927 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.63 01:36:00.60
291
KRAJEWSKI Jakub
2570 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.63 01:36:02.11
292
MROZEK Adrian
2012 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.63 01:36:06.30
293
BACA Ryszard
Kraków
1094 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.63 01:36:07.10
294
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.63 01:36:07.67
295
KOWALIK Mirosław
Profi Styl
1618 POL Ruda Sląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.50 01:36:25.78
296
LISZKA Mirosław
1933 POL Czerwionka --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.50 01:36:26.71
297
SOJKA Kamila
Gomola Trans Airco
1891 POL Pszczyna --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.50 01:36:27.02
298
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2574 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.50 01:36:27.33
299
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1325 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.50 01:36:31.62
300
BUHL Artur
2001 POL Wieszowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.37 01:37:04.18
301
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
1899 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.37 01:37:07.87
302
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.37 01:37:13.22
303
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2575 POL Cieszyn --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.37 01:37:13.71
304
TOMALA Marek
1917 POL Lubliniec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.37 01:37:14.81
305
PASTERNAK Jakub
1592 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.37 01:37:15.95
306
CICHOŃ Przemysław
1912 POL Siemianowice Slaskie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.37 01:37:28.16
307
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Orbea Team
1875 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.25 01:37:35.17
308
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1438 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.25 01:37:39.10
309
MAJTA Paweł
2130 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.25 01:37:39.59
310
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.25 01:37:39.83
311
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.25 01:37:43.43
312
WALA Marek
2138 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.25 01:37:48.26
313
JANICKI Damian
1255 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.25 01:37:50.73
314
SŁABIAK Tomasz
1524 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.25 01:38:02.82
315
LACH Aleksandra
Gkk Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
1638 POL Wołomin --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.12 01:38:10.58
316
FOLTAK Arkadiusz
Dana_Szymon_Race
2029 POL Pisarzowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.12 01:38:14.63
317
CICHOŃ Sebastian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1357 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.12 01:38:14.76
318
PRÓBAN Robert
1671 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.12 01:38:18.57
319
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.12 01:38:25.14
320
JOŚKO Rafał
1211 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:38:46.63
321
WALIGÓRA Paweł
1751 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:38:56.11
322
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1483 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:38:58.56
323
KEMPA Maciej
2492 POL Pilchowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:39:01.60
324
PACAN Zbigniew
1893 POL Zdzieszowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:39:11.82
325
MAŁECKI Mirosław
2465 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:39:15.03
326
ORSZULAK Michał
1872 POL Lubliniec --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:39:16.09
327
PISZCZEK Adam
1940 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 19.88 01:39:20.07
328
WIĄCEK Piotr
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1502 POL Krzeszowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 19.88 01:39:25.09
329
PŁATEK Daniel
Isp Team
1984 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 19.88 01:39:26.32
330
PIĄTEK Bartłomiej
Kpmgteam
1988 Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.88 01:39:34.76
331
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.88 01:39:41.34
332
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.88 01:39:45.36
333
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.76 01:39:55.48
334
JABCZYŃSKI Tomasz
1868 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.76 01:39:58.50
335
GARLIŃSKI Bartłomiej
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1629 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.76 01:40:01.27
336
KRUCZEK Elżbieta
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1476 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.76 01:40:08.90
337
JENDRZEJCZYK Tomasz
1589 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.76 01:40:10.14
338
ŚLIŻ Michał
Myk Myk Siewierz
1500 POL Siewierz --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.76 01:40:13.82
339
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1134 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.76 01:40:15.95
340
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1949 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.76 01:40:17.17
341
MANDRYK Paweł
Buster Bike Team Gliwice
1610 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.76 01:40:22.26
342
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.64 01:40:39.15
343
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.64 01:40:42.06
344
MACH Hubert
Isp Team
1292 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.64 01:40:44.81
345
LEWANDOWSKI Dominik
1889 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.64 01:40:45.30
346
SOREK Anna
Turboskrzat
1890 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.64 01:40:51.44
347
NAWROT Paweł
2078 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.64 01:40:55.67
348
WALOSZEK Maciej
Legal Fury
2016 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.53 01:41:20.05
349
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.53 01:41:20.42
350
OCZKO Darek
Zryw Lędziny
1934 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.53 01:41:21.55
351
SUCHAJA Sylwester
1944 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.53 01:41:26.04
352
MARTYNOWICZ Katarzyna
1950 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.53 01:41:37.68
353
PECIAK Zbigniew
Siant-Gobain Squad
1876 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.41 01:42:02.70
354
WALTER Marcin
2000 POL Wieszowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.30 01:42:23.49
355
ŁAWNICZAK Ksawery
2128 POL Czerwionka --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.30 01:42:23.70
356
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.30 01:42:39.66
357
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1943 POL Piekary Slaskie --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.30 01:42:41.72
358
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.30 01:42:42.07
359
SZAMBORSKI Michał
Sengam Sport Racing Team
1274 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.30 01:42:47.27
360
HAMERLA Janusz
Amator
1853 POL Radziejów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.30 01:42:49.38
361
WÓJTOWICZ Radosław
Vitomet
2461 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.30 01:42:50.67
362
KUZIEL Łukasz
2593 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.19 01:42:54.47
363
JURCZYKOWSKI Michał
Klub Kolarski Świerklany
1985 POL Jankowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.19 01:42:57.85
364
BRYCKA Aneta
Tomazi Bike Orbea Team
1946 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.19 01:42:58.26
365
JANECZEK Robert
1236 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.19 01:42:58.73
366
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1972 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.19 01:43:03.02
367
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.19 01:43:05.99
368
SEWERYŃSKI Jacek
1920 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.19 01:43:15.88
369
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.19 01:43:16.86
370
MUCZEK LOKI Sebastian
Merida Polska Team
2460 POL Knurów / Zabrze --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.08 01:43:30.03
371
BOCHENEK Bartosz
1878 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.08 01:43:32.02
372
KĄDZIELA Maciej
Isp Team
1282 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.08 01:43:34.51
373
DOMIRSKI Piotr
1285 POL Siemianowice Slaskie --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.08 01:43:40.25
374
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.08 01:43:41.42
375
ZABOROWICZ Piotr
Sutricon Kratka Mtb Team
1314 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.08 01:43:50.00
376
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
1427 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.97 01:44:41.65
377
BOROŃ Winicjusz
2081 POL Bedzin --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:45:19.12
378
GIL Gracjan
2060 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:45:28.82
379
MAZIK Przemysław
1896 POL Kłobuck --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:45:30.28
380
KOZIOŁ Rafał
2466 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.64 01:46:22.78
381
PAWLIKOWSKI Wiesław
2499 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.64 01:46:26.74
382
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.54 01:46:40.45
383
KOCH Bartłomiej
2136 Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.54 01:46:42.76
384
WARKOCZ Tomasz
1884 POL Rogoźnik --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.54 01:46:42.78
385
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.54 01:47:00.77
386
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.54 01:47:02.55
387
ĆWIOK Marek
Tuv Rheinland Polska
1052 POL Paniówki --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.44 01:47:20.19
388
LOSA Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2565 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.44 01:47:23.20
389
GOLEC Wiesław
Gmg Gliwice
2119 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.33 01:47:42.72
390
HRYSZKO Kazimierz
40-Latek
1081 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.33 01:47:45.05
391
PYKA Anna
Szprychy
2026 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.33 01:47:47.90
392
KOZUBEK Monika
Szprychy
2027 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.33 01:47:58.35
393
OBUCHOWSKA Kinga
Leader Fox Mtb Team
1144 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.33 01:48:10.30
394
KUŹMIK Robert
Febys
1974 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.23 01:48:26.34
395
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.23 01:48:38.26
396
OWCZAREK Małgorzata
Twomark Team Chorzów
2117 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.23 01:48:53.40
397
PIELECH Halina
1422 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.13 01:49:01.63
398
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.13 01:49:15.47
399
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1313 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.13 01:49:21.34
400
RADZISZEWSKI Tomasz
1948 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.03 01:49:51.77
401
TOKARZ Krystian
Isp Team
1288 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.93 01:50:18.57
402
ŚCIERSKA Ewa
1962 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.93 01:50:37.17
403
SKUTA Adam
1894 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.93 01:50:39.24
404
ZABOROWICZ Julia
Sutricon Kratka Mtb Team
1909 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.74 01:51:31.60
405
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.55 01:52:33.07
406
ZIĘBA Piotr
2498 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.55 01:52:56.63
407
BRODOWSKI Paweł
1259 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.46 01:53:06.09
408
BUCHWAK Tomasz
1608 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.46 01:53:31.13
409
KOSARGA Artur
1210 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.37 01:54:05.50
410
HANZEL Michał
1900 Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.37 01:54:08.61
411
DZIACKO Artur
1612 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.19 01:55:28.92
412
CYBUCH Dominik
1956 Cieszyn --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.10 01:55:31.26
413
ŚLĘZAK Kamil
2500 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.10 01:55:37.60
414
JELENIEWSKI Andrzej
1886 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.10 01:55:52.52
415
MAŃKA Dariusz
1951 Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.10 01:55:59.90
416
KOTŁOWSKA Joanna
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1921 POL Zdzieszowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.10 01:56:05.94
417
GLAZER Magdalena
1906 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.01 01:56:26.16
418
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.01 01:56:29.78
419
SOWIŃSKA Agata
#janadaltymzyje
1465 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.92 01:57:07.29
420
SOLECKI Tomasz
Gomola Trans Airco
1492 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.92 01:57:07.51
421
MŁOCEK Anna
Szprychy
1741 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.84 01:57:29.46
422
SOSNOWSKI Maciej
2086 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.84 01:57:31.89
423
GUZDEK Sebastian
Hager Bike Team
2028 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.84 01:57:45.73
424
WĄSIK Ireneusz
Hager Bike Team
1622 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.84 01:57:46.24
425
SZYMCZYK Monika
1774 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.75 01:58:14.22
426
SZURAJ Joanna
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2056 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.75 01:58:21.72
427
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.67 01:58:32.70
428
KNAP Piotr
Isp Team
1290 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.58 01:59:13.87
429
KABIS Anna
Aegon Cycling Team
2075 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.50 02:00:02.88
430
PIETRZYŃSKI Grzegorz
Aegon Cycling Team
2074 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.50 02:00:03.13
431
DUNAJ Magdalena
Thp Team
2023 POL Opole --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.42 02:00:23.84
432
ROSKOSZ Adrian
Thp Team
2024 POL Jemielnica --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.42 02:00:24.36
433
GRAJEK Tomasz
Tüv Rheinland Polska
1501 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:40 16.34 02:00:55.78
434
GRAJEK Edyta
Grajek Team
1347 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:40 16.34 02:00:56.70
435
WIECZOREK Pola
Rafako Orbea Mtb Team
2518 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 3:41 16.34 02:01:27.53
436
OBUCHOWSKA Małgorzata
Leader Fox Mtb Team
1146 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.26 02:01:40.10
437
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.26 02:01:50.51
438
WYDRA Aleksandra
1922 POL Gliwice --:--:--:-- --:--:--:-- 3:43 16.18 02:02:30.00
439
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.02 02:03:42.75
440
SAGAN Sylweriusz
1910 POL Ogrodzieniec --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.94 02:04:25.10
441
KIERSZTYN Michał
2030 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.87 02:04:33.48
442
STACHOWIAK Dagmara
2137 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.79 02:05:31.23
443
RZEMYK Wojciech
Isp Team
1286 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.71 02:05:49.52
444
KURNIK Wojciech
1941 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.71 02:06:11.62
445
ZADWORNY Dariusz
Isp Team
1283 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.71 02:06:14.07
446
KURNIK Agnieszka
1942 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.64 02:06:21.83
447
ŁABĘDZKI Andrzej
1970 Żernica --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.64 02:06:35.47
448
SKUZA Małgorzata
1977 Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.64 02:06:35.58
449
ARENDARCZYK Marcin
2116 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.64 02:06:48.51
450
LEWANDOWSKI Mateusz
1953 POL Mierzęcice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.49 02:07:56.23
451
ARENDARCZYK Katarzyna
2115 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 3:55 15.35 02:09:13.89
452
MACHERZYŃSKA Grażyna
1908 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 3:57 15.21 02:10:15.94
453
DUSZYŃSKA Sylwia
533 404 101 Broker Chorzów
2022 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.14 02:10:50.36
454
BLASZKA Barbara
Merida Polska Team
1119 Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 15.07 02:11:40.08
455
MICHALCZYK Błażej
Siedzeprzykompie
2011 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 15.07 02:11:40.76
456
WIADERNY Tomasz
2010 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 4:04 14.80 02:14:04.19
457
BEDNARCZYK Dagmara
Sengam Sport Racing Team
1261 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.73 02:14:13.95
458
BŁASZCZYK Paulina
2065 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 4:09 14.47 02:16:37.92
459
KOJKO Paweł
1959 POL Siemianowiece --:--:--.-- --:--:--.-- 4:15 14.16 02:19:45.71
460
CIESZEWSKI Wojciech
1938 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 4:16 14.04 02:20:44.10
461
BŁASZCZYK Natalia
2064 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 4:21 13.81 02:23:30.88
462
BIAŁEK Joanna
Johanka The Rock Queen
1219 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 4:35 13.15 02:30:45.07
463
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 4:36 13.10 02:31:18.48
464
DUDEK Stanisław
2021 Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 4:47 12.55 02:37:39.88
465
KUKURBA Romana
1957 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 4:47 12.55 02:37:46.17
466
KOWALCZYK Karolina
1978 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 5:24 11.11 02:58:03.35
467
MEDOŃ Bartosz
1980 POL Hecznarowice --:--:--.-- --:--:--.-- 5:24 11.11 02:58:10.15
468
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów --:--:--.-- --:--:--.-- 5:35 10.75 03:03:59.51
469
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 6:09 9.79 03:22:25.88

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU