Bike Atelier MTB Maraton 2017

Gliwice
28.05.2017

Wyniki

Pro 76 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1939 POL Zator 00:48:19.42 01:22:41.89 1:60 30.04 02:31:46.54
2
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 00:49:09.14 01:24:39.49 2:04 29.12 02:36:20.95
3
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 00:49:09.46 01:24:39.76 2:05 28.79 02:38:11.52
4
BARTOLEWSKI Marcin
Scout Team
1999 POL Czestochowa 00:50:48.03 01:28:35.67 2:08 28.25 02:41:08.85
5
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 00:50:46.15 01:28:34.49 2:08 28.25 02:41:10.56
6
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 00:50:46.77 01:28:35.80 2:08 28.25 02:41:11.82
7
KLAMA Rafał
Falcon
2501 POL Częstochowa 00:50:48.65 01:28:35.04 2:08 28.25 02:41:15.28
8
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:15.10 01:28:31.89 2:08 28.25 02:41:17.41
9
STEPIEN Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzislaw Slaski 00:50:45.95 01:28:32.83 2:08 28.25 02:41:21.66
10
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 00:50:46.40 01:28:33.10 2:08 28.25 02:41:41.38
11
SZULCZEWSKI Tomasz
Ks Zdzieszowice-Bike Team
1308 POL Zdzieszowice 00:50:47.45 01:28:34.26 2:09 28.04 02:42:23.28
12
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:47.55 01:28:36.53 2:11 27.54 02:45:19.33
13
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 00:50:47.24 01:28:33.49 2:11 27.54 02:45:34.88
14
GRUDZIEŃ Krzysztof
Taurus30 Cycling Team
2007 POL Ustroń 00:52:37.26 01:29:52.58 2:11 27.54 02:45:49.87
15
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 00:50:46.90 01:28:35.03 2:11 27.54 02:45:50.19
16
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 00:52:36.75 01:29:53.03 2:12 27.44 02:46:04.89
17
NABIAŁEK Michał
Ks Scout
1996 POL Częstochowa 00:52:37.95 01:30:55.95 2:13 27.24 02:47:25.71
18
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 00:51:31.32 01:30:55.07 2:13 27.14 02:48:01.28
19
PAPROCKI Marcin
Taurus30Cyclingteam
1130 Bielsko-Biała 00:52:36.37 01:30:55.66 2:15 26.76 02:50:36.16
20
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 00:52:35.57 01:30:56.96 2:17 26.48 02:52:27.57
21
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 00:50:48.30 01:28:46.19 2:17 26.39 02:52:31.39
22
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 00:52:00.82 01:33:28.32 2:17 26.39 02:52:59.48
23
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
1398 POL Katowice 00:53:58.15 01:33:27.14 2:17 26.39 02:52:59.77
24
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:55.82 01:33:32.30 2:17 26.39 02:52:59.97
25
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 00:53:56.56 01:33:29.04 2:17 26.39 02:53:00.67
26
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:33.23 01:33:29.73 2:17 26.39 02:53:02.65
27
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 00:53:53.24 01:33:45.28 2:18 26.21 02:53:48.68
28
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 00:53:53.57 01:33:44.68 2:18 26.21 02:53:51.51
29
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 00:52:37.03 01:30:56.24 2:18 26.21 02:54:10.30
30
PIECHÓWKA Ryszard
Cuba Szok
2553 POL Jaworzno 00:55:54.49 01:35:44.26 2:18 26.12 02:54:35.94
31
PODLEŚNY Marian
1660 POL Świerklany --:--:--:-- --:--:--:-- 2:18 26.12 02:54:38.17
32
BONUSIAK Przemek
Mtb Pressing Team
1030 POL Jastrzębie-Zdrój 00:55:21.92 01:34:36.02 2:18 26.12 02:54:41.76
33
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1475 POL Jaworzno 00:54:57.49 01:34:37.14 2:18 26.12 02:54:42.87
34
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 00:54:58.93 01:34:37.92 2:18 26.12 02:54:44.99
35
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 00:50:45.50 01:30:40.57 2:19 25.94 02:55:33.28
36
DZIADEK Mateusz
Taurus30 Cycling Team
1607 POL Brenna 00:54:46.84 01:35:46.65 2:19 25.94 02:55:37.72
37
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 00:53:57.63 01:33:31.42 2:19 25.94 02:55:45.82
38
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 00:53:56.32 01:34:36.95 2:19 25.94 02:55:51.95
39
KOCUREK Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1644 POL Tychy 00:54:50.08 01:35:46.27 2:19 25.94 02:55:53.05
40
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 00:54:57.09 01:35:35.44 2:20 25.76 02:57:06.35
41
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 00:52:36.10 01:30:57.65 2:22 25.50 02:58:36.93
42
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:43.94 01:36:43.24 2:22 25.50 02:58:45.49
43
SKROBARCZYK Łukasz
2571 POL Częstochowa 00:55:08.09 01:36:10.58 2:22 25.50 02:58:59.29
44
KAMIŃSKI Tomasz
Febys Bike Team
1841 POL Gliwice 00:56:03.70 01:36:12.39 2:22 25.50 02:59:00.97
45
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 00:56:21.04 01:36:44.73 2:22 25.50 02:59:02.10
46
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1813 POL Knurów 00:55:28.94 01:36:11.28 2:22 25.50 02:59:02.85
47
LANGNER Damian
1201 POL Dzibice 00:55:56.32 01:36:03.68 2:23 25.33 02:59:54.31
48
ZMYSLOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 00:53:57.17 01:33:30.56 2:23 25.17 03:00:56.83
49
KOMENDER Tadeusz
1180 POL Tarnowskie Góry 00:48:38.88 01:30:23.68 2:24 25.17 03:01:08.56
50
WOŹNY Tomasz
Bikehead
1855 POL Ruda Śląska 00:56:33.16 01:38:23.18 2:24 25.08 03:01:49.71
51
GAJDZIK Piotr
Klub Kolarski Świerklany
1556 POL Mikołów 00:56:39.87 01:38:25.18 2:24 25.08 03:02:02.27
52
SZOŁDRUK Paweł
Mikesz Team
1881 POL Rybnik 00:56:30.63 01:37:10.17 2:24 25.08 03:02:03.34
53
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1852 POL Katowice 00:55:55.51 01:36:42.07 2:24 25.00 03:02:07.37
54
RYCHLICKI Bartłomiej
Kpngteam
1987 Zabrze 01:00:03.81 01:40:46.49 2:24 25.00 03:02:08.44
55
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 00:55:03.88 01:37:00.69 2:24 25.00 03:02:14.36
56
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1269 POL Zawiercie 00:58:06.18 01:41:21.39 2:24 25.00 03:02:14.79
57
MAROSZEK Adam
Mikesz Team
2491 POL Wodzisław Śląski 00:56:41.49 01:38:19.72 2:25 25.00 03:02:37.27
58
ELWART Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1599 POL Chrzanów 00:56:22.20 01:40:22.46 2:25 24.84 03:03:24.43
59
KANSY Józef
1914 POL Wysoka 00:56:46.90 01:38:14.29 2:25 24.84 03:03:39.94
60
LUBERDA Kamil
Tomazi Bike Orbea Team
2122 POL Żory 00:57:07.50 01:39:14.75 2:26 24.84 03:03:52.28
61
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 00:56:49.67 01:38:21.58 2:26 24.76 03:03:58.72
62
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 00:56:45.09 01:39:10.86 2:26 24.76 03:03:59.73
63
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice 00:57:34.03 01:38:21.01 2:26 24.68 03:04:39.26
64
MACIEJOWSKI Przemysław
Bikeboard
2125 POL Zabierzów 00:59:29.24 01:40:46.31 2:27 24.60 03:05:21.25
65
OLSZAK Artur
Taurus30 Cycling Team
1664 POL Ustroń 00:55:29.35 01:36:26.85 2:27 24.52 03:05:47.05
66
MAKUCH Piotr
2496 POL Trzemeśnia 00:58:38.40 01:40:21.09 2:27 24.52 03:05:56.30
67
LUBAS Marek
1846 POL Tarnowskie Góry 01:00:04.95 01:41:29.02 2:27 24.52 03:06:00.57
68
OCHONSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 00:57:08.93 01:39:22.27 2:27 24.52 03:06:11.94
69
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 00:59:28.51 01:38:23.67 2:28 24.44 03:06:33.29
70
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 00:56:19.83 01:36:12.60 2:28 24.44 03:06:34.25
71
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 00:55:22.56 01:39:32.17 2:30 24.13 03:08:57.36
72
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:00:15.61 01:43:13.06 2:30 24.13 03:09:04.60
73
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1273 POL Zawiercie 00:56:55.40 01:42:12.95 2:30 24.13 03:09:10.78
74
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 00:57:06.87 01:39:54.67 2:30 24.05 03:09:28.26
75
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1031 POL Wodzisław Śl. 00:57:19.19 01:40:27.09 2:31 23.90 03:10:34.02
76
WOŹNICA Adrian
Grupa Nomax
1061 POL Piekary Śląskie 00:56:39.30 01:39:22.96 2:31 23.90 03:10:43.42
77
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:00:39.55 01:44:13.36 2:31 23.90 03:10:53.50
78
HAPEK Andrzej
1070 POL Jaworzno 00:55:22.76 01:35:39.97 2:31 23.90 03:11:05.04
79
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 01:00:14.49 01:43:10.97 2:31 23.82 03:11:11.42
80
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1570 POL Rybnik 00:59:18.84 01:42:11.84 2:32 23.82 03:11:24.82
81
BOŁDYS Mirosław
Rafako Orbea Mtb Team
1137 POL Żory 00:58:30.64 01:39:18.08 2:32 23.75 03:12:00.79
82
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 00:59:31.80 01:44:22.02 2:32 23.75 03:12:12.84
83
SZELIGA Czesław
1159 POL Radzonków 00:59:34.36 01:44:13.51 2:33 23.68 03:12:43.72
84
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1152 POL Katowice 01:01:11.54 01:45:53.27 2:33 23.60 03:13:11.35
85
ZGUD Rafał
1332 POL Bielsko-Biała 01:00:41.10 01:44:15.54 2:33 23.60 03:13:21.89
86
KULA Tomasz
Mikesz Team
1877 POL Rybnik 00:55:22.78 01:34:35.53 2:34 23.46 03:14:10.82
87
ZAJĄC Filip
Ola|Tosia|Gaja|Team
2003 Chorzów 01:05:53.70 01:50:25.70 2:34 23.38 03:15:03.44
88
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:00:40.56 01:44:52.37 2:36 23.17 03:16:30.53
89
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1309 POL Zdzieszowice 01:01:22.34 01:44:50.69 2:36 23.17 03:16:42.68
90
BERGER Jerzy
1037 Dąbrowa Górnicza 01:01:07.52 01:44:51.36 2:36 23.17 03:16:53.92
91
HANTULIK Adam
2071 POL Tychy 01:01:12.49 01:46:18.38 2:36 23.10 03:17:15.03
92
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:03:42.65 01:48:29.17 2:37 22.96 03:18:18.02
93
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 01:00:17.87 01:45:40.16 2:37 22.96 03:18:25.79
94
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 01:01:33.72 01:42:21.70 2:38 22.89 03:19:00.57
95
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 00:59:23.09 01:45:26.36 2:38 22.82 03:19:42.14
96
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Mtb Section
1916 POL Jastrzębie-Zdrój 01:00:13.77 01:45:13.66 2:38 22.82 03:19:49.44
97
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 01:00:17.19 01:46:17.34 2:38 22.82 03:20:03.35
98
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 01:04:12.69 01:48:31.02 2:39 22.75 03:20:37.86
99
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1275 POL Zawiercie 01:02:31.83 01:47:15.31 2:39 22.69 03:20:52.68
100
SEWERYN Janusz
K2 Win Eska Team
1892 POL Gliwice 01:01:32.55 01:47:55.67 2:39 22.69 03:20:54.35
101
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:07.37 01:48:28.34 2:41 22.49 03:22:40.61
102
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
1494 POL Tarnowskie Góry 01:04:11.05 01:49:29.98 2:41 22.49 03:22:49.53
103
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:04:12.12 01:49:29.15 2:41 22.49 03:22:59.28
104
GLITA Piotr
2121 POL Bytom 01:00:34.73 01:46:19.52 2:41 22.49 03:23:00.71
105
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:01:59.58 01:48:57.23 2:41 22.49 03:23:01.77
106
PIWOWARCZYK Arkadiusz
1755 POL Sosnowiec 01:04:13.48 01:48:29.60 2:41 22.42 03:23:17.12
107
STILLER Ireneusz
Polart Nutraxx Smp Team
1826 POL Zabrze 01:01:51.63 01:47:36.29 2:41 22.42 03:23:23.73
108
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 01:03:06.83 01:49:08.34 2:41 22.42 03:23:24.56
109
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:02:59.63 01:49:49.94 2:41 22.42 03:23:32.36
110
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1583 POL Katowice 01:02:19.68 01:47:49.07 2:41 22.42 03:23:34.89
111
KURZAK Paweł
Sengam Sport Racing Team
1505 POL Poręba 01:01:14.48 01:48:22.09 2:41 22.35 03:23:52.67
112
KUPIEC Robert
Bikehead
2008 POL Sosnowiec 01:01:21.71 01:46:14.14 2:42 22.22 03:25:10.65
113
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 01:05:07.77 01:51:09.21 2:43 22.22 03:25:24.95
114
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2058 POL Mikołów 01:03:23.02 01:51:11.04 2:43 22.22 03:25:27.87
115
LIBISZEWSKI Michał
2082 POL Wyry 01:10:03.87 01:55:10.92 2:43 22.16 03:25:30.33
116
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 01:01:47.07 01:49:00.64 2:43 22.16 03:25:39.83
117
CIEŚLA Krzysztof
1991 POL Bytom 01:04:22.11 01:50:58.34 2:43 22.09 03:26:20.61
118
HETMAN Radosław
Grupa Nomax
1214 POL Jaworzno 01:03:53.73 01:50:09.54 2:44 22.03 03:26:43.33
119
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:06:15.09 01:53:11.79 2:44 22.03 03:27:03.91
120
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 01:05:30.88 01:53:35.98 2:44 22.03 03:27:05.77
121
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 00:59:50.25 01:45:57.88 2:44 22.03 03:27:17.71
122
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 00:49:49.62 01:46:15.68 2:46 21.78 03:29:15.30
123
RESZKA Marcin
Bikehead
1966 POL Sosnowiec 01:06:03.81 01:54:23.06 2:46 21.78 03:29:25.43
124
MAJOR Krzysztof
Porsche Interauto Polska Centrum Formy Team
2061 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:22.48 01:54:46.90 2:46 21.78 03:29:33.34
125
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:13.58 01:54:35.45 2:47 21.65 03:30:26.03
126
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 01:05:31.40 01:53:10.49 2:47 21.65 03:30:53.98
127
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 00:59:47.62 01:45:15.55 2:48 21.53 03:31:33.53
128
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1773 POL Racibórz 01:04:51.24 01:52:06.28 2:48 21.47 03:32:41.73
129
SZPOREK Jakub
Gomola Trans Airco
1754 POL Zabrze 01:05:36.37 01:52:24.94 2:49 21.41 03:33:00.64
130
KOSZOREK Bartosz
1992 POL Kraków 01:16:10.47 02:06:11.98 2:49 21.41 03:33:05.94
131
KUSEK Andrzej
1960 Gliwice 01:09:22.72 01:56:01.73 2:49 21.41 03:33:07.68
132
HRYNOWIECKI Henryk
1523 POL Gliwice 01:07:42.85 01:55:22.46 2:49 21.35 03:33:31.26
133
GĄSZCZAK Marcin
1990 Malinowice 01:04:40.75 01:49:17.88 2:49 21.35 03:33:49.94
134
JURCZYK Piotr
1901 POL Kleszczów 01:12:12.90 01:59:17.51 2:50 21.29 03:34:13.94
135
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:03:34.92 01:50:31.52 2:50 21.29 03:34:23.78
136
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 01:08:34.93 01:57:09.66 2:50 21.29 03:34:29.78
137
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1187 POL Pyskowice 01:04:45.59 01:54:33.33 2:50 21.23 03:34:30.47
138
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 01:07:45.13 01:55:09.76 2:50 21.23 03:34:44.91
139
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2577 POL Ruda Śląska 01:04:50.29 01:54:25.23 2:50 21.17 03:35:13.19
140
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 01:08:23.25 01:57:12.94 2:51 21.17 03:35:26.49
141
PIECZYRAK Wojciech
1156 POL Katowice 01:07:00.31 01:55:32.57 2:51 21.17 03:35:34.68
142
BŁASZKIEWICZ Michał
2002 POL Sosnowiec 01:08:19.75 01:55:11.22 2:51 21.11 03:35:48.80
143
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:04:49.89 01:49:57.86 2:51 21.05 03:36:30.84
144
WALENTEK Łukasz
1145 POL Tarnowskie Gory 01:02:42.70 02:05:37.19 2:52 21.05 03:36:37.28
145
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:08:14.20 01:57:42.95 2:52 21.05 03:36:40.82
146
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 01:04:10.66 01:53:25.59 2:52 20.99 03:37:04.60
147
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:02:55.78 01:51:22.83 2:52 20.99 03:37:17.36
148
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
1904 POL Tychy 01:08:38.94 01:57:29.86 2:52 20.99 03:37:22.82
149
KULIŃSKI Michał
1143 POL Częstochowa 01:07:57.33 01:57:10.03 2:53 20.88 03:38:09.26
150
BUGAJSKI Przemysław
1520 POL Sosnowiec 01:09:51.22 01:58:48.75 2:53 20.88 03:38:22.33
151
SZWESTA Roman
Xc 80
1770 POL Zabrze 01:04:52.92 01:56:31.20 2:53 20.82 03:38:46.83
152
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 01:07:12.95 01:57:24.98 2:53 20.82 03:38:57.87
153
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
1496 POL Bielsko-Biała 01:00:18.58 01:45:54.58 2:53 20.82 03:39:02.70
154
CISOWSKI Dariusz
2085 POL Gliwice 01:12:50.40 02:01:30.98 2:55 20.65 03:40:31.42
155
PALA Mateusz
1051 POL Żarki Letnisko 01:07:13.75 01:55:40.36 2:55 20.65 03:40:41.10
156
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 01:04:45.21 01:54:36.46 2:55 20.65 03:40:45.11
157
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 01:10:17.89 02:00:25.37 2:55 20.65 03:41:01.91
158
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1897 POL Opole 01:07:43.85 01:56:40.92 2:55 20.65 03:41:05.48
159
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
2068 POL Opole 01:07:23.42 01:58:30.92 2:56 20.54 03:42:17.39
160
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 01:09:00.81 02:00:06.61 2:57 20.43 03:43:00.93
161
KAŁWIŃSKI Adam
Mtb Krapkowice
2066 POL Krapkowice 01:08:02.28 01:59:25.12 2:57 20.43 03:43:08.57
162
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 01:13:49.79 02:02:02.55 2:57 20.43 03:43:19.93
163
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 01:05:17.89 01:53:07.00 2:57 20.38 03:43:54.05
164
KRZYŻOWSKI Karol
1459 Tychy 01:10:45.00 02:02:00.00 2:58 20.32 03:44:23.00
165
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 01:13:56.55 02:03:02.00 2:58 20.32 03:44:26.94
166
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 01:11:44.70 02:02:50.82 2:59 20.21 03:45:43.48
167
TARNAWSKI Marek
2458 Jaworzno 01:11:52.28 02:04:52.24 2:60 20.00 03:47:44.88
168
KACZMARCZYK Roman
1803 POL Gorzyczki 01:05:00.01 01:51:08.20 2:60 20.00 03:47:45.00
169
KOWAL Kazimierz
1919 Będzin 01:09:18.94 02:01:29.49 3:01 19.95 03:48:19.89
170
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1559 POL Rybnik 00:55:06.44 01:47:21.19 3:01 19.95 03:48:50.92
171
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 01:07:57.85 01:58:27.44 3:02 19.90 03:49:21.50
172
ZOGŁOWEK Zbigniew
Bsr Team Bytom
1997 POL Bytom 01:11:03.87 02:03:25.23 3:02 19.79 03:50:06.88
173
STASIAK Dariusz
1735 POL Częstochowa 01:14:52.13 02:06:01.50 3:03 19.79 03:50:39.52
174
KACZMARCZYK Zbigniew
2514 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:09.65 02:02:09.72 3:03 19.74 03:50:47.58
175
PIOTROWICZ Magdalena
Dotr Kraków
2083 POL Kraków 01:24:59.69 02:13:18.56 3:03 19.74 03:50:59.45
176
SZOSTAK Adrian
Dotr Kraków
2087 POL Kraków 01:24:58.43 02:20:32.46 3:03 19.74 03:50:59.81
177
WALDON Marek
Tomazi Bike Orbea Team
2120 POL Żory 01:08:18.62 01:59:56.49 3:03 19.74 03:51:07.05
178
KOWALCZYK Mariusz
1924 Gliwice 01:14:22.85 02:03:42.83 3:03 19.69 03:51:29.59
179
PAJĄK Adam
1084 POL Radlin 01:06:47.09 01:58:34.57 3:04 19.64 03:52:17.64
180
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:18:24.15 02:10:55.88 3:04 19.59 03:52:32.86
181
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 01:11:17.73 02:02:22.17 3:04 19.59 03:53:01.22
182
OSMULSKA Anna
1812 POL Katowice 01:19:24.80 02:11:50.87 3:06 19.44 03:54:43.62
183
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2468 POL Katowice 01:05:36.40 01:54:26.35 3:07 19.34 03:55:42.92
184
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1327 POL Sosnowiec 01:09:39.22 01:55:53.40 3:07 19.34 03:55:43.47
185
UCHMAN Marek
Aegon Cycling Team
1487 POL Katowice 01:13:52.16 02:04:58.92 3:07 19.29 03:56:11.02
186
GAWLIK Michał
Tax & Home Bike Team
2079 POL Sosnowiec 01:13:51.10 02:04:52.46 3:07 19.29 03:56:17.00
187
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:12:23.10 02:07:33.28 3:08 19.14 03:58:07.17
188
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
1165 POL Taciszów 01:13:07.76 02:06:57.96 3:10 19.05 03:59:35.96
189
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:16:35.63 02:10:17.24 3:13 18.72 04:03:24.03
190
MRUKLIK Arkadiusz
1968 POL Kraków 01:16:12.40 02:08:57.05 3:13 18.72 04:03:35.96
191
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1857 POL Chrzanów 01:18:22.38 02:11:01.40 3:15 18.54 04:05:53.60
192
BARCZYK Robert
2135 POL Olkusz 01:08:25.92 02:03:31.06 3:15 18.49 04:06:32.83
193
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 01:15:46.59 02:11:25.10 3:16 18.36 04:08:13.82
194
HRYN Krzysztof
1444 POL Ruda Ślaska 01:16:24.79 02:12:02.44 3:18 18.27 04:09:34.22
195
WOLNIAK Adam
1915 POL Tarnowskie Góry 01:09:16.39 02:02:28.18 3:18 18.23 04:10:25.37
196
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 01:13:48.73 02:09:01.42 3:23 17.80 04:16:02.46
197
ANIELSKI Kacper
2126 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:11.19 02:08:54.83 3:24 17.72 04:17:10.50
198
TRZASKALIK Piotr
2493 POL Rybnik 01:16:49.35 02:14:37.20 3:25 17.63 04:18:30.88
199
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1578 POL Ruda Śląska 01:12:36.78 02:15:03.59 3:25 17.59 04:19:16.55
200
BEDNORZ Zbigniew
2494 POL Rybnik 01:18:48.75 02:16:34.21 3:26 17.51 04:20:31.51
201
NOWAK Marek
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1582 POL Ruda Śląska 01:21:27.33 02:23:19.94 3:30 17.19 04:25:11.56
202
WOŁCZYK Mateusz
1995 POL Siemianowiceslaskie 01:17:04.35 02:10:04.43 3:31 17.08 04:27:14.85
203
SZAJBE Tomek
533404101 Aspergo Chorzów Broker
2017 POL Chorzów 01:17:04.72 02:15:49.66 3:38 16.52 04:36:07.15
204
KONOPKA Marek
1971 POL Szałsza 01:22:48.96 02:26:50.10 3:48 15.87 04:47:37.16
205
FRANKOWSKI Dariusz
2063 Bytom 01:27:11.18 02:33:03.92 3:53 15.48 04:54:20.80

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU