Bike Atelier MTB Maraton 2017

Olkusz
25.06.2017

Wyniki

Hobby 31 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 2:14 26.96 01:09:00.15
2
ŚLIWIŃSKI Piotr
Bikeboard
2314 POL Gliwice 2:14 26.96 01:09:00.65
3
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory 2:14 26.96 01:09:00.98
4
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 2:14 26.96 01:09:05.27
5
ZELDER Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2172 POL Ruda Slaska 2:14 26.96 01:09:10.95
6
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 2:17 26.50 01:10:29.54
7
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 2:17 26.27 01:10:30.43
8
SCIERSKI Maciej
1961 POL Tychy 2:20 25.83 01:11:50.50
9
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 2:20 25.83 01:11:51.29
10
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 2:20 25.83 01:11:53.99
11
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 2:20 25.83 01:11:54.69
12
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 2:20 25.83 01:12:01.74
13
JAHN Mateusz
1737 POL Falmirowice 2:20 25.83 01:12:09.99
14
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 2:21 25.62 01:12:31.80
15
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1584 POL Ruda Śląska 2:22 25.41 01:13:10.09
16
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 2:22 25.41 01:13:19.21
17
BARYLUK Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2054 POL Żernica 2:25 25.00 01:14:38.80
18
TOMERA Tomasz
Gomola Trans Airco
1905 POL Katowice 2:25 25.00 01:14:39.23
19
MARCHEWKA Zbigniew
Schc Team Chrzanów
1147 POL Chrzanów 2:26 24.60 01:15:24.89
20
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 2:28 24.41 01:16:18.36
21
ŚLIWIŃSKI Wojciech
Bikeboard
2313 POL Gliwice 2:28 24.41 01:16:22.90
22
ŚCIGAŁA Piotr
1212 POL Częstochowa 2:30 24.03 01:17:17.03
23
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1039 POL Świerklany 2:30 24.03 01:17:17.46
24
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 2:30 24.03 01:17:21.02
25
LATUSIK Łukasz
2049 POL Tychy 2:30 24.03 01:17:24.64
26
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 2:30 24.03 01:17:25.93
27
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1429 POL Częstochowa 2:31 24.03 01:17:34.94
28
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 2:31 24.03 01:17:35.52
29
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski Sportosito
1389 POL Chorzów 2:31 24.03 01:17:36.39
30
KRZESZOWIEC Zbigniew
2512 POL Gliwice 2:31 23.85 01:17:48.74
31
KUTKA Sławomir
Klub Kolarski Świerklany
1637 POL Rybnik 2:34 23.48 01:19:10.40
32
ROSA Jerzy
Bike Atelier Team
2104 POL Bukowno 2:34 23.48 01:19:17.19
33
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 2:34 23.48 01:19:18.17
34
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 2:34 23.48 01:19:19.09
35
CAŁKA Paweł
Pank Team
1569 POL Siewierz 2:34 23.48 01:19:19.47
36
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój 2:34 23.48 01:19:24.79
37
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 2:35 23.31 01:19:50.66
38
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 2:35 23.31 01:19:52.77
39
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 2:35 23.31 01:19:58.74
40
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 2:35 23.31 01:20:01.28
41
NOWAK Łukasz
Nowa-Dom.pl
1372 POL Sosnowiec 2:35 23.31 01:20:02.73
42
STOL Wojciech
2113 POL Bojszowy 2:36 23.13 01:20:11.89
43
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze 2:36 23.13 01:20:30.75
44
FRONC Szymon
2150 POL 2:37 22.96 01:21:00.81
45
SZCZEPAŃCZYK Michał
2005 POL Międzyrzecze Dolne 2:37 22.96 01:21:03.06
46
OSTALSKI Piotr
1882 POL Częstochowa 2:37 22.96 01:21:03.91
47
SKWARCZEŃSKI Jan
2044 POL 2:37 22.96 01:21:04.43
48
NOWACKI Bartłomiej
1232 POL 2:38 22.79 01:21:34.79
49
FORYCIARZ Artur
Bikepass Team
2349 POL Kraków 2:38 22.79 01:21:35.24
50
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1577 POL Ruda Śląska 2:39 22.79 01:21:38.38
51
ŻURAWIK Marcin
Mm Bike Team
1346 POL Katowice 2:39 22.79 01:21:39.10
52
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż 2:39 22.79 01:21:45.86
53
SZCZEŚNIAK Dariusz
1994 POL Zawiercie 2:39 22.63 01:22:08.09
54
SOBINA Bartłomiej
Tomazi Bike Orbea Team
1834 POL Jastrzębie-Zdrój 2:40 22.63 01:22:26.02
55
LUBERDA Kamil
Tomazi Bike Orbea Team
2122 POL Żory 2:40 22.46 01:22:31.32
56
MOZOLEWSKI Krzysztof
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2457 POL Bytom 2:41 22.30 01:23:06.02
57
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków 2:42 22.30 01:23:37.98
58
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1580 POL Koniaków 2:42 22.30 01:23:39.30
59
JAWORSKI Tomasz
Fabrykarowerow.com
1443 POL Częstochowa 2:42 22.30 01:23:40.59
60
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 2:43 22.14 01:23:43.05
61
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
1785 POL Bielsko-Biała 2:43 22.14 01:23:59.64
62
KARASEK Robert
Rk Aluminium Bike Team
2507 POL Bielsko-Biała 2:43 22.14 01:23:59.71
63
PIETRAS Mariusz
1854 POL Częstochowa 2:44 22.14 01:24:13.89
64
PIĄTEK Paweł
2184 POL Zywiec 2:44 21.99 01:24:26.46
65
RZEPUS Gaweł
1302 POL Sosnowiec 2:44 21.99 01:24:42.33
66
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1435 POL Częstochowa 2:45 21.99 01:24:47.53
67
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2241 POL Ruda Slaska 2:45 21.99 01:24:47.72
68
DRABIK Mateusz
Aegon Cycling Team
1456 POL Katowice 2:45 21.99 01:24:52.96
69
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1932 POL Dąbrowa Górnicza 2:45 21.83 01:25:08.39
70
BILEWICZ Andrzej
Goranga Team
2326 POL Michalowice 2:45 21.83 01:25:10.65
71
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice 2:45 21.83 01:25:12.80
72
KUBICKI Piotr
2084 POL Bytom 2:45 21.83 01:25:14.06
73
WYSTEMP Ryszard
1096 POL Czerwionka-Leszczyny 2:45 21.83 01:25:14.76
74
SERAFIN Michał
Serteam
2080 POL Myszków 2:46 21.83 01:25:16.99
75
GEMBALA Eugeniusz
1961
1667 POL Bełk 2:46 21.83 01:25:17.41
76
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 2:46 21.68 01:25:41.08
77
BIERNAT Sebastian
2245 POL Tychy 2:46 21.68 01:25:41.45
78
SŁOMKA Aleksander
Dbn Team
1202 POL Mikołów 2:46 21.68 01:25:44.01
79
GUZIK Grzegorz
1328 POL Sosnowiec 2:47 21.68 01:25:46.57
80
WOJTCZAK Marcin
1043 POL Jastrzębie-Zdrój 2:47 21.68 01:25:57.84
81
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 2:47 21.53 01:26:07.07
82
LESZCZYŃSKI Juliusz
2188 POL Kraków 2:47 21.53 01:26:09.82
83
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Slaska 2:47 21.53 01:26:11.82
84
GOMOLA Janusz
Wkc Góral Wisła
1466 POL Wisła 2:48 21.53 01:26:17.16
85
MARSZAŁEK Adrian
1306 POL Łazy 2:48 21.53 01:26:17.98
86
PASTERNAK Piotr
2151 POL Brzeszcze 2:48 21.53 01:26:24.68
87
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 2:48 21.53 01:26:33.70
88
SOBOL Łukasz
1534 POL Tychy 2:48 21.53 01:26:41.12
89
PALKA Piotr
2569 POL 2:48 21.53 01:26:41.22
90
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice 2:48 21.38 01:26:45.69
91
UCHMAN Wojciech
Aegon Cycling Team
1486 POL Katowice 2:48 21.38 01:26:47.34
92
HELMAN Tomasz
Helman Sport
1254 POL Olsztyn 2:49 21.38 01:26:48.04
93
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1804 POL Kuźnia Raciborska 2:49 21.38 01:26:59.16
94
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 2:49 21.38 01:26:59.34
95
PILCH Adam
Wkc Góral Wisła
1331 POL Wisła 2:50 21.23 01:27:37.45
96
KASZA Paweł
1174 POL Racibórz 2:50 21.23 01:27:40.52
97
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 2:51 21.09 01:27:55.83
98
HOLEWA Krystian
1620 POL Lędziny 2:51 21.09 01:28:10.33
99
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry 2:52 20.95 01:28:31.94
100
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec 2:52 20.95 01:28:32.05
101
PORĘBA Haridas
Goranga Team
2328 POL Kraków 2:52 20.95 01:28:46.51
102
SKORUPA Radosław
Mikesz Team
1947 POL Radlin 2:53 20.81 01:29:11.93
103
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice 2:53 20.81 01:29:14.20
104
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice 2:53 20.81 01:29:18.78
105
SMOLORZ Artur
2092 POL Lędziny 2:54 20.81 01:29:36.18
106
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 2:54 20.81 01:29:37.91
107
NIESLER Grzegorz
2234 POL Ruda Slaska 2:54 20.67 01:29:50.72
108
RUSEK Piotr
2551 POL Rybnik 2:55 20.67 01:30:15.52
109
MARKUZEL Tomasz
2581 POL Ustroń 2:56 20.53 01:30:28.22
110
KULA Andrzej
1396 POL Katowice 2:56 20.53 01:30:29.33
111
MADOWICZ Paweł
Madej Mtb Team
1823 POL Będzin 2:56 20.53 01:30:29.53
112
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 2:56 20.53 01:30:33.09
113
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 2:56 20.53 01:30:33.34
114
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołek Team
1936 POL Żory 2:56 20.53 01:30:34.27
115
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 2:56 20.53 01:30:34.98
116
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 2:56 20.53 01:30:37.09
117
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 2:56 20.53 01:30:39.22
118
SZOSTAK Łukasz
2102 POL Lędziny 2:56 20.53 01:30:39.98
119
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 2:56 20.53 01:30:43.54
120
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 2:56 20.53 01:30:45.09
121
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 2:56 20.39 01:30:55.18
122
GAWRON Stanisław
Rowerowy Bytom-Rowerek
2182 POL Bytom 2:57 20.39 01:31:01.41
123
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 2:57 20.39 01:31:12.93
124
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 2:57 20.39 01:31:19.10
125
SAMBOROWSKI Adam
1155 POL Tworóg Mały 2:57 20.39 01:31:24.74
126
PROSKURA Rafał
1885 POL Warszawa/bielsko-Biała 2:57 20.39 01:31:26.18
127
STANEK Wojciech
2308 POL Wysoka 2:58 20.26 01:31:47.16
128
DOBOSZ Jarosław
1836 POL Częstochowa 2:58 20.26 01:31:48.88
129
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 2:58 20.26 01:31:50.00
130
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 2:58 20.26 01:31:50.10
131
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2574 POL Świętochłowice 2:58 20.26 01:31:54.38
132
STOŁTNY Maciej
1362 POL Rybnik 2:59 20.26 01:31:58.99
133
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 2:59 20.26 01:32:01.02
134
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 2:59 20.26 01:32:01.54
135
MIKA Waldemar
1973 POL Bielsko-Biała 2:59 20.13 01:32:09.76
136
CZERNIK Mateusz
2143 POL Bytom 2:59 20.13 01:32:11.41
137
MYMA Dariusz
-
1133 POL Sosnowiec 2:59 20.13 01:32:21.10
138
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 2:59 20.13 01:32:27.49
139
ŻACZEK Cezary
Joszko Modele Mtb Team
1805 POL Kuźnia Raciborska 2:60 20.13 01:32:36.11
140
WILK Marcin
1488 POL Katowice 2:60 20.00 01:32:43.67
141
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza 2:60 20.00 01:32:44.46
142
TARNOWSKI Janusz
2114 POL Katowice 2:60 20.00 01:32:48.09
143
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 2:60 20.00 01:32:48.45
144
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 2:60 20.00 01:32:48.55
145
GORZELANY Ewa
Wiślańskie Koło Cyklistów Góral
1099 POL Wisła 43-460 , Ul. Krzywa 7 2:60 20.00 01:32:48.88
146
JANECZEK Robert
Fcb
1236 POL Radzionków 2:60 20.00 01:32:50.21
147
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 2:60 20.00 01:32:56.37
148
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 3:01 20.00 01:33:00.02
149
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze 3:01 19.87 01:33:18.39
150
DUDEK Paweł
Tychy
1602 POL Tychy 3:02 19.87 01:33:50.45
151
GEMZA Marcin
2238 POL Kraków 3:02 19.75 01:33:56.09
152
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 3:02 19.75 01:33:58.88
153
NOWIŃSKI Wiktor
1303 POL Sosnowiec 3:02 19.75 01:33:59.91
154
WŁODARCZYK Mateusz
1511 POL Katowice 3:03 19.75 01:34:06.49
155
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 3:03 19.75 01:34:11.28
156
WALTAR Szymon
2153 POL Jastrzębie Zdrój 3:03 19.75 01:34:17.84
157
SKOWRON Piotr
1636 POL Gliwice 3:03 19.75 01:34:20.69
158
BARAN Tomasz
2109 POL Dąbrowa Górnicza 3:03 19.75 01:34:20.88
159
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 3:03 19.62 01:34:32.54
160
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 3:04 19.62 01:34:33.31
161
PŁATEK Daniel
Isp Team
1984 POL Tychy 3:04 19.62 01:35:03.38
162
OCIECZEK Sebastian
2309 POL Olkusz 3:04 19.62 01:35:03.39
163
GANCARCZYK Paweł
2321 POL Kęty 3:05 19.62 01:35:04.20
164
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice 3:05 19.50 01:35:06.11
165
BRANDYS Daniel
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1250 POL Tenczynek 3:05 19.50 01:35:06.92
166
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1777 POL Bojanów 3:05 19.50 01:35:13.50
167
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 3:05 19.50 01:35:22.08
168
PIETROWSKA Katarzyna
Febys Bike Team
1842 POL Gliwice 3:05 19.50 01:35:32.12
169
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1381 POL Częstochowa 3:05 19.50 01:35:34.46
170
KUŚ Piotr
1659 POL Tychy 3:06 19.50 01:35:41.20
171
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 3:06 19.38 01:35:57.67
172
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 3:07 19.38 01:36:09.21
173
FUŚNIK Nitaj
Goranga Team
2327 POL Filipowice 3:07 19.38 01:36:17.32
174
PIĄTEK Bartłomiej
Kpmg Team
1988 POL 3:07 19.38 01:36:17.74
175
PASTERNAK Jakub
2152 POL Brzeszcze 3:07 19.25 01:36:21.87
176
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 3:07 19.25 01:36:28.47
177
MATYS Adam
2106 POL Katowice 3:07 19.25 01:36:29.39
178
STUDENT Karol
2171 POL Czerwionka-Leszczyny 3:07 19.25 01:36:34.56
179
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1438 POL Częstochowa 3:08 19.25 01:36:39.20
180
KLIMCZYK Piotr
2047 POL Skawina 3:08 19.14 01:36:55.89
181
MUCHA Piotr
Mut Mtb​ Team
1371 POL Będzin 3:08 19.14 01:37:02.57
182
KAWIAK Karol
2226 POL Będzin 3:09 19.14 01:37:08.08
183
TOMECKI Michał
Szwagierteam
1870 POL Żory 3:09 19.14 01:37:08.46
184
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 3:09 19.14 01:37:16.87
185
NAWROCKI Grzegorz
UKS Katolik Częstochowa
1441 POL Myszków 3:09 19.14 01:37:17.47
186
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 3:09 19.14 01:37:25.18
187
CZAJKOWSKI Sebastian
Osp Żarki Letnisko
2316 POL Myszków 3:09 19.14 01:37:27.27
188
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice 3:09 19.02 01:37:32.78
189
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik 3:10 19.02 01:37:56.30
190
ZARZYCKA Ewa
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Jastrzębie Zdrój 3:10 19.02 01:37:56.59
191
MZYK Janusz
Adient Team/40-Latek Tychy
1471 POL Tychy 3:10 19.02 01:37:59.85
192
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2174 POL Kraków 3:11 18.90 01:38:12.05
193
NIEWIAROWSKI Andrzej
2342 Zabierzów 3:11 18.90 01:38:25.07
194
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 3:11 18.90 01:38:37.23
195
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza 3:12 18.79 01:38:42.24
196
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 3:12 18.79 01:38:42.60
197
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 3:12 18.79 01:38:47.06
198
DWORNICZAK Paweł
1593 POL Siemianowice Śląskie 3:12 18.79 01:38:52.02
199
CICHECKI Zbigniew
1808 POL Łuków Śląski 3:12 18.79 01:38:58.78
200
KACZMARCZYK Aleksandra
2509 POL Jaworze 3:12 18.79 01:39:07.34
201
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 3:13 18.67 01:39:25.96
202
OLBRICH Artur
2041 POL Tworków 3:13 18.67 01:39:27.65
203
BARSZCZEWSKI Andrzej
Ks Koziołek
2094 POL Kędzierzyn-Koźle 3:13 18.67 01:39:35.20
204
DRZEWIECKI Konrad
2098 POL Bukowno 3:14 18.67 01:39:53.91
205
KISZKA Łukasz
Jerzmanowice
2095 POL Jerzmanowice 3:14 18.56 01:39:55.02
206
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 3:14 18.56 01:39:58.74
207
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 3:14 18.56 01:40:11.19
208
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy 3:14 18.56 01:40:11.92
209
GRZESIAK Łukasz
2100 POL Olkusz 3:15 18.56 01:40:26.89
210
BAKA Arkadiusz
2108 POL 3:15 18.56 01:40:27.85
211
PASICH Mateusz
1298 POL Chorzów 3:15 18.56 01:40:28.55
212
KASPRUS Tomasz
1546 POL Zabrze 3:15 18.56 01:40:29.22
213
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 3:15 18.45 01:40:39.71
214
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołek Team
1935 POL Żory 3:16 18.45 01:40:46.01
215
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1307 POL Rybnik 3:16 18.45 01:40:47.57
216
JAWORSKI Mikołaj
2131 POL Kędzierzyn-Koźle 3:16 18.45 01:40:51.70
217
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 3:16 18.45 01:40:56.11
218
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie 3:16 18.45 01:40:57.57
219
WOŁCZYK Mateusz
1995 POL Siemianowiceslaskie 3:16 18.34 01:41:11.44
220
KONECKI Radek
Bikesport Agnieszka Wach-Konecka
1484 POL Siewierz 3:17 18.34 01:41:22.78
221
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 3:17 18.34 01:41:24.75
222
KOWALIK Mirosław
1618 POL Ruda Ślaska 3:17 18.34 01:41:31.76
223
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 3:17 18.24 01:41:46.86
224
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 3:18 18.24 01:41:59.69
225
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom 3:18 18.24 01:42:08.70
226
ANIELSKI Kacper
2126 POL Dąbrowa Górnicza 3:18 18.24 01:42:11.31
227
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 3:18 18.24 01:42:12.39
228
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce 3:18 18.24 01:42:15.08
229
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 3:18 18.24 01:42:16.75
230
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 3:19 18.13 01:42:20.73
231
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 3:19 18.13 01:42:22.66
232
BRANDT Ryszard
2042 POL Sieradz 3:19 18.13 01:42:26.13
233
MAŚLANKA Tomasz
2091 POL Dąbrowa Górnicza 3:19 18.13 01:42:27.88
234
CZERNER Grzegorz
2310 POL Czerwionka-Leszczyny 3:19 18.13 01:42:28.08
235
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój 3:19 18.13 01:42:30.10
236
KOCLĘGA Rafał
1993 POL Zawiercie 3:19 18.13 01:42:31.61
237
MAJTA Paweł
2130 POL Kędzierzyn-Koźle 3:19 18.13 01:42:38.55
238
BROEN Krzysztof
Oat
2322 POL Sosowiec 3:19 18.13 01:42:41.68
239
NIEWIAROWSKI Jakub
2341 Zabierzów 3:20 18.02 01:42:55.17
240
MAŁYSA Adam
1982
2318 POL Klucze 3:20 18.02 01:42:58.53
241
GARBARZ Łukasz
1066 POL Dąbrowa Górnicza 3:21 18.02 01:43:22.12
242
PAJĄK Mateusz
Isp Team
1295 POL Dąbrowa Górnicza 3:21 17.92 01:43:43.50
243
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 POL Ruda Śląska 3:21 17.92 01:43:44.40
244
WALOSZEK Maciej
Legal Fury
2016 POL Bielsko-Biała 3:21 17.92 01:43:50.33
245
MOŻDŻEŃ Łukasz
2348 POL Sosnowiec 3:22 17.92 01:43:54.45
246
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2319 POL Bukowno 3:22 17.92 01:44:00.05
247
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 3:22 17.92 01:44:00.65
248
DRZEWIECKI Tomasz
1554 POL Kraków 3:22 17.92 01:44:01.33
249
DURA Kamil
1354 POL Myślachowice 3:22 17.92 01:44:01.50
250
KAŃKOWSKI Michał
2337 POL Kraków 3:22 17.92 01:44:04.79
251
KUBAJSKI Bartosz
2160 POL 3:22 17.82 01:44:12.35
252
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 3:22 17.82 01:44:12.51
253
CHAŁUPA Łukasz
2250 POL Krzeszowice 3:22 17.82 01:44:13.33
254
WOŹNIAK Przemysław
2105 POL Skała 3:23 17.82 01:44:22.85
255
KĘSEK Marek
2145 POL Kraków 3:23 17.82 01:44:23.50
256
MARTYNOWICZ Katarzyna
1950 POL Gliwice 3:23 17.82 01:44:24.72
257
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2070 POL Sosnowiec 3:23 17.82 01:44:29.93
258
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 3:23 17.82 01:44:38.36
259
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 3:24 17.71 01:44:53.84
260
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2575 POL Cieszyn 3:24 17.71 01:45:03.74
261
KRUBNIK Krystian
Tsrta
2088 Tychy 3:24 17.71 01:45:15.53
262
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1325 POL Chrzanów 3:25 17.61 01:45:35.41
263
MORAWIEC Marek
1311 POL Myszków 3:25 17.61 01:45:46.96
264
KĘSEK Michał
2144 POL Wiśniowa 3:25 17.61 01:45:51.51
265
MRÓDŹ Marcin
2059 POL Zabrze 3:26 17.51 01:46:00.63
266
BIAŁEK Joanna
Johanka The Rock Queen
1219 POL Chorzów 3:26 17.51 01:46:14.10
267
CHAŁUPA Paweł
2053 POL Wadowice 3:26 17.51 01:46:21.79
268
SZYDŁOWSKI Janusz
2567 POL Bielsko-Biała 3:27 17.51 01:46:29.14
269
BOCHENEK Bartosz
1878 POL Myszków 3:27 17.42 01:46:33.85
270
COSTANZO Gianmarco
2107 ITA Catania 3:27 17.42 01:46:37.35
271
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 3:27 17.42 01:46:37.57
272
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 3:27 17.42 01:46:44.11
273
WOŁOSIUK Marcin
1402 POL Dąbrowa Górnicza 3:27 17.42 01:46:46.03
274
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz 3:27 17.42 01:46:51.79
275
JANICKI Damian
1255 POL Sosnowiec 3:27 17.42 01:46:56.24
276
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik 3:28 17.42 01:47:02.59
277
CICHOŃ Przemysław
1912 POL Siemianowice Slaskie 3:28 17.32 01:47:09.74
278
JABCZYŃSKI Tomasz
1868 POL Gliwice 3:29 17.32 01:47:29.23
279
TUTAJ Mateusz
1393 POL Katowice 3:29 17.32 01:47:32.89
280
DURA Magdalena
2232 POL Myślachowice 3:29 17.32 01:47:34.80
281
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 3:29 17.22 01:47:46.37
282
ŚLĘCZKA Damian
2521 POL Drogomyśl 3:30 17.22 01:48:17.00
283
WALA Marek
2138 POL Jastrzębie Zdrój 3:31 17.13 01:48:41.39
284
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1424 POL Częstochowa 3:31 17.13 01:48:44.35
285
SEWERYŃSKI Jacek
1920 POL Częstochowa 3:31 17.13 01:48:44.39
286
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 3:31 17.03 01:49:00.32
287
LATKO Tomasz
2142 POL Libiąż 3:32 17.03 01:49:02.17
288
KOSTRZEWA Piotr
2254 POL Załęże 3:32 17.03 01:49:14.38
289
JENDRZEJCZYK Tomasz
1589 POL Chorzów 3:32 17.03 01:49:29.73
290
KARCZ Łukasz
1531 POL Sosnowiec 3:33 16.94 01:49:42.17
291
STANEK Szymon
2035 POL Wysoka 3:34 16.85 01:50:14.06
292
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 3:35 16.85 01:50:40.07
293
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1483 POL Piekary Śląskie 3:35 16.76 01:50:49.80
294
MAGIERA Karol
2055 POL 3:35 16.76 01:50:54.51
295
MORUŚ Dariusz
1549 POL Dąbrowa Górnicza 3:35 16.76 01:50:56.19
296
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik 3:35 16.76 01:50:56.90
297
PIEGZA Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1573 POL Ruda Ślaska 3:36 16.76 01:51:09.77
298
MEDOŃ Bartosz
2247 POL Hecznarowice 3:36 16.67 01:51:18.42
299
ŚLIŻ Michał
Myk Myk Siewierz
1500 POL Siewierz 3:37 16.67 01:51:39.40
300
PAWLIKOWSKI Wiesław
2499 POL Rudy 3:37 16.67 01:51:46.57
301
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Rybnik 3:37 16.58 01:51:59.06
302
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 3:37 16.58 01:52:00.98
303
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa 3:38 16.58 01:52:08.88
304
TOKARZ Krystian
Isp Team
1288 POL Rybnik 3:38 16.49 01:52:32.43
305
LAMENT Mirosław
2033 POL Kraków 3:39 16.49 01:52:46.23
306
SNOCHOWSKI Michał
Isp Team
1291 POL Katowice 3:39 16.49 01:52:47.27
307
ZAJĄC Michał
2112 POL 3:39 16.49 01:52:58.29
308
MACURA Tomasz
2110 POL Pogwizdów 3:40 16.40 01:53:25.94
309
SOBCZAK Agnieszka
Gomola Trans Airco
2159 POL Sosnowiec 3:41 16.40 01:53:41.00
310
CHMIEL Bartosz
1207 POL Dąbrowa Górnicza 3:41 16.32 01:53:44.99
311
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze 3:42 16.23 01:54:27.57
312
BANASIAK Wojciech
1491 Częstochowa 3:42 16.23 01:54:38.12
313
GOGOLEWSKA Weronika
Mtb 3184
1749 POL Kraków 3:43 16.23 01:54:45.07
314
SZCZYGIELSKI Adam
2147 POL Dąbrowa Górnicza 3:43 16.15 01:55:02.11
315
STRĄCZKIEWICZ Agata
2146 POL Sosnowiec 3:44 16.15 01:55:15.14
316
GŁOWACZ Krzysztof
2343 POL Rybnik 3:44 16.15 01:55:20.57
317
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1313 POL Racibórz 3:45 16.06 01:55:46.29
318
PODSTAWSKI Adam
Kpmg Team
2336 POL Chorzów 3:45 15.98 01:56:09.17
319
KUZIEL Łukasz
2593 POL Tychy 3:46 15.98 01:56:31.95
320
GIL Adam
Goranga Team
2239 POL Michałowice 3:46 15.98 01:56:36.00
321
KNAP Piotr
Isp Team
1290 POL Czeladź 3:47 15.90 01:56:58.40
322
MOCNY Michał
1353 POL Chrzanów 3:47 15.90 01:57:08.33
323
KAROLIŃSKA Julita
1562 POL Czeladź 3:48 15.82 01:57:18.15
324
TORZEWSKI Daniel
Mut Mtb​ Team
1541 POL Czeladź 3:48 15.82 01:57:45.75
325
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz 3:49 15.74 01:58:13.34
326
SZCZYGIEŁ Andrzej
1326 POL Myszków 3:50 15.66 01:58:38.80
327
ZIARNO Alicja
Wolbrom Team
2181 POL Gołaczewy 3:51 15.66 01:58:53.98
328
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 3:52 15.58 01:59:33.65
329
BACA Ryszard
1094 POL Kraków 3:52 15.58 01:59:41.09
330
BRODOWSKI Paweł
1259 POL Częstochowa 3:52 15.50 01:59:47.60
331
KAJZER Henryk
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2177 POL Ruda Śląska 3:53 15.50 01:59:56.55
332
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 3:53 15.50 02:00:01.00
333
SAŁATA Grzegorz
Jbl
2139 POL Mikołów 3:53 15.50 02:00:05.30
334
WYPPICH Agnieszka
Activa
2562 POL Katowice 3:53 15.50 02:00:11.09
335
NYCZ Anna
Kk Pantera Kozy
2346 POL Kozy 3:53 15.42 02:00:19.60
336
OLEJAK Dawid
Kk Pantera Kozy
2345 POL Bielsko-Biała 3:53 15.42 02:00:19.65
337
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 3:54 15.42 02:00:34.15
338
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 3:54 15.42 02:00:53.35
339
WĄTROBA Roman
2103 POL Katowice 3:55 15.35 02:01:02.60
340
PYKA Anna
Szprychy
2026 POL Mikołów 3:55 15.35 02:01:22.90
341
KOZUBEK Monika
Szprychy
2027 POL Mikołów 3:56 15.27 02:01:44.32
342
GUZDEK Sebastian
Hager Bike Team
2028 POL Tychy 3:57 15.27 02:01:59.51
343
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie 3:57 15.27 02:02:00.71
344
ŚLĘZAK Kamil
2500 POL Częstochowa 3:59 15.12 02:03:07.61
345
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1134 POL Sosnowiec 3:59 15.12 02:03:07.64
346
WIECZOREK Pola
Rafako Orbea Mtb Team
2518 POL Częstochowa 3:60 15.05 02:03:31.91
347
OWCZAREK Małgorzata
Twomark Team Chorzów
2117 POL Katowice 3:60 15.05 02:03:40.83
348
HAJDAS Jarosław
2256 POL Gliwice 3:60 15.05 02:03:52.16
349
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 4:01 14.98 02:04:00.75
350
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 4:01 14.98 02:04:28.55
351
DOBROWOLSKA Beata
2179 POL Sosnowiec 4:02 14.90 02:04:34.00
352
LANY Sylwester
2141 POL Wielka Wieś 4:02 14.90 02:04:58.91
353
NYCZ Adrian
Promil Kozy
2154 POL Kozy 4:03 14.83 02:05:15.75
354
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1572 POL Ruda Ślaska 4:03 14.83 02:05:28.79
355
PILCH Michał
2040 POL Ruda Śląska 4:04 14.76 02:06:03.37
356
WÓJTOWICZ Radosław
Vitomet
2461 POL Dabrowa Gornicza 4:06 14.62 02:07:02.57
357
ZIĘBA Piotr
2498 POL Sosnowiec 4:06 14.62 02:07:02.83
358
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów 4:08 14.55 02:07:37.35
359
TADAJEWSKI Grzegorz
-
2097 POL Dąbrowa Górnicza 4:08 14.55 02:07:40.32
360
KOCHLIK Grzegorz
2156 POL Świętochłowice 4:09 14.49 02:08:37.77
361
DOBROWOLSKI Tomasz
2178 POL Sosnowiec 4:14 14.16 02:11:09.01
362
HAMERLA Janusz
1853 POL Radziejow 4:15 14.16 02:11:35.68
363
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 4:16 14.09 02:11:49.85
364
KLICH Sonia
1319 POL Sosnowiec 4:19 13.90 02:13:35.04
365
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 4:20 13.90 02:13:56.18
366
GOGOLEWSKA Jolanta
Mtb3184
2157 POL Kraków 4:20 13.84 02:14:09.51
367
BEDNARSKI Krzysztof
Isp Team
1294 POL Jaworzno 4:22 13.78 02:14:55.18
368
SMOLIK Kamil
1191 POL Krzeszowice 4:26 13.54 02:17:12.87
369
BOCHENEK Zofia
2340 Tarnowskie Góry 4:28 13.48 02:18:12.67
370
BOCHENEK Tomasz
2338 Tarnowskie Góry 4:28 13.48 02:18:13.54
371
CZYRWIK Rafał
2311 POL Sosnowiec 4:31 13.30 02:19:43.13
372
BLASZKA Barbara
Merida Polska Team
1119 POL Będzin 4:36 13.08 02:22:19.58
373
KOSAŁKA Anna
2158 POL Wolbrom 4:37 13.03 02:22:46.06
374
STACHOWIAK Dagmara
2200 POL Dąbrowa Górnicza 4:38 12.97 02:23:11.52
375
JĄCZYK Gabriela
2048 POL Dąbrowa Górnicza 4:51 12.40 02:30:04.33
376
MALEC Grzegorz
1333 POL Witkowice 5:01 11.97 02:35:18.99
377
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 5:06 11.79 02:37:52.87

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU