Bike Atelier MTB Maraton 2017

Olkusz
25.06.2017

Wyniki

Pro 63 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 01:04:58.28 01:34:58.55 2:19 25.93 02:25:33.60
2
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 01:04:59.25 01:34:58.91 2:19 25.93 02:25:34.91
3
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:59.93 01:35:07.22 2:22 25.51 02:28:21.12
4
GRUDZIEŃ Krzysztof
Taurus30 Cycling Team
2007 POL Ustroń 01:06:38.29 01:38:11.20 2:23 25.30 02:29:15.58
5
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 01:06:36.33 01:38:08.63 2:23 25.30 02:29:16.32
6
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 01:06:34.94 01:38:06.87 2:24 25.10 02:30:53.83
7
STEPIEN Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzislaw Slaski 01:06:34.18 01:38:08.09 2:26 24.80 02:32:26.16
8
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 01:06:35.85 01:38:07.62 2:26 24.80 02:32:39.31
9
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 01:09:05.78 01:40:38.18 2:26 24.71 02:33:12.51
10
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1263 POL Myszków 01:06:41.50 01:38:31.39 2:27 24.61 02:33:33.46
11
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 01:07:55.02 01:40:26.30 2:27 24.61 02:33:38.85
12
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 01:08:38.66 01:40:25.40 2:28 24.42 02:34:46.90
13
KLAMA Rafał
Falcon
2501 POL Częstochowa 01:08:32.52 01:40:26.99 2:28 24.42 02:34:46.96
14
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
1512 POL Siemianowice Śląskie 01:08:35.59 01:40:27.85 2:29 24.14 02:36:21.86
15
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike Team
1806 POL Sosnowiec 01:08:39.71 01:41:13.88 2:31 23.86 02:38:19.02
16
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1033 POL Marklowice 01:08:12.75 01:40:26.81 2:31 23.86 02:38:30.62
17
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 01:08:34.05 01:40:27.45 2:31 23.86 02:38:32.05
18
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 01:12:50.55 01:44:20.45 2:32 23.77 02:39:09.85
19
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 01:08:36.95 01:42:12.01 2:32 23.68 02:39:22.07
20
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze 01:06:37.08 01:39:09.68 2:32 23.68 02:39:23.57
21
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 01:10:15.53 01:43:05.09 2:32 23.68 02:39:24.73
22
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 01:09:47.01 01:43:07.81 2:32 23.68 02:39:25.23
23
FETLER Bartosz
1458 POL Mysłowice 01:09:06.49 01:42:22.51 2:33 23.60 02:40:20.74
24
RYCHLICKI Bartłomiej
Kpmg Team
1987 POL Zabrze 01:10:51.59 01:43:42.42 2:34 23.51 02:41:03.75
25
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike Team
1807 POL Sosnowiec 01:08:37.94 01:42:11.61 2:34 23.42 02:41:38.02
26
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 01:11:33.91 01:44:50.27 2:35 23.33 02:41:47.07
27
WOJTASZEWSKI Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1662 POL Ustroń 01:11:12.52 01:45:36.18 2:35 23.25 02:42:25.73
28
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 01:09:06.74 01:44:16.68 2:36 23.16 02:43:03.14
29
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2233 POL Jastrzębie-Zdrój 01:11:12.32 01:45:19.97 2:37 22.99 02:44:18.68
30
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 01:11:42.99 01:46:00.80 2:37 22.99 02:44:23.38
31
DZIADEK Mateusz
Taurus30 Cycling Team
1607 POL Brenna 01:11:03.92 01:45:48.58 2:37 22.99 02:44:26.53
32
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 01:11:40.54 01:45:43.12 2:37 22.99 02:44:33.51
33
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 01:11:18.70 01:45:49.46 2:37 22.99 02:44:38.83
34
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 01:12:46.88 01:46:20.84 2:37 22.91 02:44:49.66
35
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 01:13:27.39 01:47:47.96 2:38 22.91 02:44:56.16
36
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
1398 POL Katowice 01:12:29.75 01:46:54.19 2:38 22.83 02:45:27.50
37
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 01:10:51.00 01:44:32.63 2:38 22.83 02:45:31.19
38
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:04.70 01:44:49.57 2:38 22.83 02:45:43.41
39
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 01:11:30.84 01:45:52.30 2:39 22.74 02:46:05.81
40
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 01:14:42.84 01:48:40.66 2:39 22.66 02:46:38.06
41
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 01:14:56.00 01:49:41.78 2:39 22.66 02:46:47.89
42
SIKORSKI Jakub
Sikorski Team
2140 POL Modlnica 01:11:04.96 01:45:13.50 2:40 22.58 02:47:12.24
43
SKROBARCZYK Łukasz
2571 POL Częstochowa 01:12:48.32 01:46:46.15 2:40 22.50 02:47:55.99
44
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 01:10:17.37 01:45:15.41 2:40 22.50 02:47:56.35
45
PASZENDA Arek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 01:11:50.17 01:47:43.86 2:42 22.34 02:49:06.68
46
KAMIŃSKI Tomasz
1841 POL Gliwice 01:16:04.50 01:50:57.00 2:44 22.03 02:51:35.70
47
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:19.08 01:51:23.69 2:44 22.03 02:51:35.95
48
HAPEK Andrzej
1070 POL Jaworzno 01:15:18.52 01:51:24.35 2:44 22.03 02:51:36.21
49
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:16:10.80 01:51:27.47 2:44 22.03 02:51:40.20
50
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1273 POL Zawiercie 01:15:02.55 01:50:15.06 2:44 22.03 02:51:43.52
51
MAROSZEK Adam
Mikesz Team
2491 POL Wodzisław Śląski 01:12:53.66 01:48:59.62 2:44 22.03 02:51:52.73
52
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy 01:14:45.34 01:50:05.15 2:45 21.88 02:52:52.99
53
KOSZOREK Bartosz
1992 POL Kraków 01:16:05.54 01:51:21.09 2:45 21.88 02:53:01.52
54
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:54.83 01:50:58.12 2:47 21.65 02:54:24.45
55
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 01:10:06.50 01:46:08.37 2:47 21.65 02:54:24.48
56
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 01:15:57.58 01:52:42.74 2:47 21.65 02:54:31.00
57
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 01:16:01.54 01:51:22.87 2:47 21.65 02:54:45.23
58
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice 01:16:03.89 01:51:26.04 2:47 21.65 02:54:45.25
59
KOMENDER Tadeusz
1180 POL Tarnowskie Góry 01:14:38.90 01:50:06.90 2:49 21.43 02:56:28.38
60
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 01:18:17.07 01:55:00.20 2:49 21.43 02:56:33.85
61
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1666 POL Żytna 01:15:03.06 01:51:55.00 2:49 21.36 02:56:57.40
62
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:20:16.01 01:56:17.83 2:50 21.21 02:57:59.14
63
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 01:13:21.72 01:48:11.52 2:50 21.21 02:58:04.11
64
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1813 POL Knurów 01:15:03.73 01:51:24.91 2:52 21.07 02:59:33.60
65
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 01:17:51.09 01:55:08.64 2:52 21.00 02:59:52.00
66
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 01:28:08.08 02:02:11.31 2:52 20.93 03:00:28.86
67
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1266 POL Zawiercie 01:19:03.23 01:55:24.89 2:52 20.93 03:00:35.43
68
ZAJĄC Filip
Ola|Tosia|Gaja|Team
2003 Chorzów 01:18:15.72 01:56:19.38 2:53 20.86 03:00:54.40
69
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 01:19:30.65 01:56:43.53 2:54 20.72 03:02:25.72
70
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2057 POL Ruda Śląska 01:18:51.63 01:55:40.54 2:54 20.72 03:02:35.33
71
RAKOCZY Rafał
Ym
2187 POL Tychy 01:20:34.11 01:58:19.60 2:55 20.66 03:03:16.54
72
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza 01:22:00.29 01:58:42.61 2:55 20.59 03:03:43.74
73
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:21:42.28 01:59:33.69 2:56 20.52 03:04:00.10
74
BROEKERE Krzysztof
2505 POL Zabrze 01:20:53.23 01:58:24.17 2:56 20.52 03:04:13.26
75
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 01:21:46.85 01:59:40.09 2:56 20.52 03:04:15.97
76
SOLECKI Tomasz
Silesia Technika & Isocar Team
1151 POL Katowice 01:15:40.69 01:53:21.80 2:56 20.45 03:04:35.00
77
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1152 POL Katowice 01:22:10.60 02:00:29.43 2:57 20.45 03:04:50.03
78
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 01:22:49.75 02:00:01.79 2:57 20.45 03:05:00.43
79
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:21:39.81 01:59:38.08 2:57 20.39 03:05:23.77
80
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:22:51.95 02:00:32.13 2:57 20.39 03:05:31.79
81
ZACHURZOK Adam
Isp Team
1287 POL Chybie 01:24:22.62 02:00:47.38 2:57 20.39 03:05:31.87
82
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 01:23:24.61 02:00:49.74 2:58 20.26 03:06:41.03
83
PIWOWARCZYK Arkadiusz
1755 POL Sosnowiec 01:22:08.92 02:00:30.64 2:58 20.26 03:06:41.15
84
HANTULIK Adam
2071 POL Tychy 01:21:43.63 01:59:54.78 2:59 20.19 03:07:08.38
85
DUDA Dawid
Janusze Team
1796 POL Bielsko-Biała 01:20:01.69 01:58:23.12 2:59 20.19 03:07:24.71
86
TOPÓR Paweł
Mtb3184
1745 POL Krakow 01:16:33.03 01:55:43.63 2:59 20.13 03:07:48.13
87
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
1496 POL Bielsko-Biała 01:18:14.01 01:56:28.26 2:60 20.06 03:08:26.27
88
GRZEGORZEK Czesław
2469 POL --:--:--:-- --:--:--:-- 2:60 20.00 03:08:51.26
89
SEWERYN Janusz
K2 Win Eska Team
1892 POL Gliwice 01:21:40.56 01:59:37.24 2:60 20.00 03:08:54.79
90
DRATWA Krystian
2186 POL Krakow 01:23:05.02 02:01:18.92 2:60 20.00 03:08:57.49
91
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 01:25:02.83 02:03:26.05 3:01 20.00 03:09:08.96
92
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 01:20:43.63 02:00:48.25 3:01 20.00 03:09:16.03
93
BŁASZKIEWICZ Michał
2002 POL Sosnowiec 01:25:39.26 02:03:56.54 3:01 19.94 03:09:18.54
94
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 01:23:04.65 02:00:48.46 3:01 19.94 03:09:21.36
95
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
2557 POL Rybnik 01:22:17.38 02:00:30.10 3:02 19.87 03:10:05.70
96
MARSZAŁEK Marek
Jas-Kółka
1925 POL Jastrzębie Zdrój 01:23:54.16 02:02:47.25 3:03 19.75 03:11:06.21
97
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:25:32.20 02:04:23.75 3:03 19.75 03:11:22.13
98
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:25:04.95 02:04:28.55 3:03 19.75 03:11:23.15
99
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:23:19.89 02:03:25.92 3:03 19.75 03:11:41.04
100
ABSALON Maciej
Absalon Cycling Team
2459 POL Katowice 01:21:07.85 01:59:39.05 3:03 19.69 03:11:53.91
101
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:27:26.06 02:06:30.53 3:03 19.69 03:12:07.30
102
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:22:26.52 02:01:37.73 3:04 19.69 03:12:13.72
103
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 01:21:51.87 02:00:50.30 3:04 19.63 03:12:43.74
104
MOL Michał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1581 POL Ruda Sląska 01:22:27.37 02:02:16.50 3:04 19.57 03:12:54.15
105
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 01:18:58.77 01:59:22.60 3:04 19.57 03:12:54.69
106
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 01:22:44.05 02:02:36.51 3:04 19.57 03:12:57.23
107
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 01:22:24.35 02:01:40.65 3:05 19.57 03:13:17.40
108
LIBISZEWSKI Michał
2082 POL Wyry 01:23:31.56 02:03:04.22 3:05 19.50 03:13:46.21
109
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska Team
2189 POL Piekary Slaskie 01:25:19.57 02:03:50.52 3:05 19.50 03:13:46.54
110
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 01:26:07.35 02:05:25.52 3:05 19.44 03:14:11.68
111
BERGER Jurek
1037 POL Dąbrowa Górnicza 01:29:44.37 02:08:44.81 3:06 19.38 03:14:49.39
112
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:27:22.83 02:06:22.43 3:06 19.38 03:15:06.76
113
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 01:25:04.70 02:03:55.01 3:07 19.33 03:15:45.13
114
RZEGOCIŃSKI Grzegorz
2230 POL Kraków 01:24:32.62 02:03:43.78 3:07 19.33 03:15:49.46
115
STILLER Ireneusz
Polart Nutraxx Smp Team
1826 POL Zabrze 01:22:46.18 02:03:59.44 3:07 19.27 03:16:15.62
116
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1575 POL Bukowno 01:25:01.83 02:05:54.06 3:08 19.15 03:17:14.25
117
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 01:25:45.39 02:06:42.71 3:09 19.09 03:18:01.76
118
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 01:28:30.58 02:09:34.27 3:11 18.92 03:19:58.48
119
WIELGOS Mateusz
2045 POL Gliwice 01:06:33.54 01:40:37.98 3:11 18.86 03:20:07.00
120
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1327 POL Sosnowiec 01:28:05.62 02:06:47.44 3:12 18.81 03:20:45.37
121
TOPÓR Mariusz
Mtb3184
1744 POL Kraków 01:29:44.87 02:10:31.06 3:12 18.81 03:21:11.23
122
RYCHLICKI Jarosław
My Center Agd Rtv
2504 POL Zabrze 01:27:42.35 02:07:41.52 3:12 18.81 03:21:16.04
123
WRÓBLEWSKI Kajetan
Azs Politechnika Śląska
2148 POL Bukowno 01:26:13.82 02:08:10.81 3:12 18.75 03:21:28.28
124
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1897 POL Opole 01:27:58.04 02:08:07.57 3:12 18.75 03:21:33.96
125
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 01:25:05.63 02:06:37.55 3:13 18.75 03:21:46.99
126
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 01:30:37.98 02:10:42.64 3:13 18.64 03:22:33.58
127
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:27:18.56 02:08:38.92 3:14 18.58 03:23:30.82
128
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1954 POL Kędzierzyn-Koźle 01:28:34.21 02:09:15.24 3:14 18.58 03:23:32.87
129
SKWARCZYŃSKI Tadeusz
2335 POL Mikołów 01:28:20.20 02:10:19.89 3:15 18.53 03:23:47.27
130
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 01:28:31.38 02:09:39.94 3:15 18.53 03:24:15.47
131
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1309 POL Zdzieszowice 01:25:38.45 02:06:35.45 3:15 18.48 03:24:19.82
132
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 01:33:36.87 02:14:43.81 3:16 18.42 03:24:56.55
133
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:26.99 02:14:31.19 3:17 18.26 03:26:47.19
134
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2577 POL Ruda Śląska 01:26:21.67 02:07:13.67 3:18 18.26 03:26:51.65
135
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 01:27:59.97 02:09:23.17 3:18 18.26 03:27:14.37
136
BUGAJSKI Przemysław
2051 POL Sosnowiec 01:30:51.90 02:12:53.82 3:18 18.21 03:27:51.24
137
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 01:31:13.91 02:13:08.38 3:19 18.16 03:27:54.89
138
PIECZYRAK Wojciech
1156 POL Katowice 01:30:48.63 02:12:53.29 3:19 18.10 03:28:35.85
139
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2058 POL Mikołów 01:30:23.62 02:14:41.32 3:19 18.10 03:28:45.68
140
PÓŁTORAK Przemyslaw
2096 POL Sosnowiec 01:32:26.13 02:14:02.34 3:20 18.10 03:29:01.30
141
PROKSA Michał
1209 POL Jaworzno 01:32:14.28 02:13:49.06 3:20 18.05 03:29:26.31
142
PĘCZIKIEWICZ Patryk
2255 POL Będzin 01:32:24.93 02:14:03.41 3:20 18.05 03:29:36.75
143
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:35:33.70 02:16:55.90 3:20 18.00 03:29:45.09
144
ŁUCZAK Przemysław
2173 POL Ruda Śląska 01:30:49.24 02:13:29.46 3:20 18.00 03:29:50.75
145
MUSIAŁ Damian
1601 POL Bytom 01:32:54.66 02:15:51.13 3:21 18.00 03:30:07.47
146
JÓZEPCZUK Marcin
2036 POL 01:32:27.18 02:14:04.57 3:21 18.00 03:30:09.23
147
BANASZAK Adam
2093 POL Zabrze 01:34:55.46 02:16:57.80 3:21 18.00 03:30:17.18
148
STYPKA Marcin
Merida Polska Team
2190 POL Częstochowa 01:33:22.05 02:14:32.53 3:21 17.95 03:30:29.06
149
SZWESTA Roman
Xc 80
1770 POL Zabrze 01:32:49.61 02:15:31.82 3:21 17.95 03:30:36.23
150
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:49.17 02:17:03.40 3:21 17.95 03:30:50.44
151
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:37:29.59 02:19:22.53 3:23 17.80 03:32:15.93
152
KORZENIOWSKI Łukasz
Korzeń Jedzie
2333 POL Sosnowiec 01:32:43.05 02:14:59.18 3:23 17.80 03:32:25.21
153
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1038 POL Gierałtowice 01:34:15.20 02:19:26.66 3:23 17.75 03:32:56.75
154
KULIŃSKI Michał
F /bikeexpertserwis/ Częstochowa
1143 POL Częstochowa 01:34:09.79 02:17:28.71 3:24 17.70 03:33:28.25
155
PARUK Wojciech
2240 POL Michałowice 01:14:00.34 01:49:23.79 3:24 17.70 03:33:34.00
156
ŁUNIEWSKI Wojtek
1238 POL Masłońskie 01:32:19.10 02:17:04.57 3:24 17.70 03:33:47.49
157
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 01:33:43.05 02:15:49.70 3:24 17.65 03:33:59.34
158
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
1374 POL Katowice 01:33:10.88 02:17:18.39 3:25 17.55 03:35:10.42
159
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory 01:33:48.28 02:17:51.95 3:26 17.50 03:35:49.99
160
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
1494 POL Tarnowskie Góry 01:27:27.89 02:16:06.67 3:27 17.40 03:36:56.07
161
KALIŚ Przemysław
2253 POL Olkusz 01:37:38.55 02:19:58.38 3:27 17.40 03:37:03.42
162
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
2068 POL Opole 01:35:37.36 02:20:48.23 3:29 17.26 03:38:46.97
163
WRÓBLEWSKI Romuald
2149 POL Bukowno 01:34:38.20 02:18:53.42 3:29 17.21 03:39:22.86
164
KRZYŻOWSKI Karol
2251 POL Bojszowy 01:38:27.34 02:21:55.76 3:30 17.21 03:39:34.21
165
RYHUN Rodion
1730 POL Katowice 01:33:07.65 02:16:11.00 3:30 17.17 03:40:09.31
166
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 01:35:13.14 02:19:28.79 3:31 17.12 03:40:53.07
167
STAROSTA Grzegorz
Uks
2229 POL Olkusz 01:33:21.89 02:18:11.33 3:32 17.03 03:42:15.56
168
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 01:35:11.52 02:20:46.90 3:33 16.98 03:42:36.20
169
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 01:40:37.47 02:24:39.18 3:33 16.94 03:42:56.55
170
PAJĄK Adam
1084 POL Radlin 01:34:01.06 02:21:18.03 3:33 16.94 03:43:15.53
171
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Zawiercie 01:38:51.48 02:25:36.36 3:34 16.89 03:43:43.80
172
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
2249 POL Zawiercie 01:18:32.38 01:58:55.12 3:35 16.80 03:45:06.00
173
WIKTOROWICZ Roman
Hard Bike Tęcza Tenczynek
2307 POL Krzeszowice 01:40:48.27 02:26:29.22 3:35 16.76 03:45:21.21
174
RUDNER Andrzej
2043 POL Mikołów 01:42:39.24 02:25:58.08 3:36 16.71 03:46:10.49
175
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 01:34:14.16 02:19:47.70 3:36 16.67 03:46:41.61
176
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:37:16.72 02:26:09.74 3:37 16.67 03:47:02.51
177
CHEŁSTOWSKI Tomasz
2046 POL 01:35:05.35 02:25:45.15 3:38 16.54 03:48:28.23
178
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 01:12:45.70 02:35:30.06 3:39 16.49 03:48:57.39
179
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1576 POL Bukowno 01:28:15.08 02:13:48.13 3:40 16.36 03:50:57.81
180
IWACHÓW Tomasz
Maxxis
2155 POL Zabrze 01:36:33.44 02:25:00.59 3:41 16.32 03:51:23.86
181
OSMULSKA Anna
1812 POL Katowice 01:40:57.49 02:28:15.24 3:42 16.28 03:52:25.27
182
LUBAS Marek
1846 POL Tarnowskie Góry 01:20:16.26 02:01:32.34 3:42 16.24 03:53:02.11
183
BARCZYK Robert
2135 POL Olkusz 01:34:41.15 02:22:18.29 3:43 16.20 03:53:12.23
184
GAŁKOWSKI Daniel
2252 POL Częstochowa 01:38:38.92 02:25:47.23 3:43 16.20 03:53:21.84
185
ZIELIŃSKI Miłosz
2331 POL Kraków 01:36:39.04 02:26:41.33 3:43 16.15 03:53:57.30
186
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 01:26:20.36 02:08:13.68 3:43 16.15 03:54:05.36
187
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 01:40:00.59 02:27:41.53 3:45 16.03 03:55:32.91
188
HIACENT Maciej
2231 POL Katowice 01:38:04.69 02:27:12.00 3:46 15.99 03:56:17.70
189
UCHMAN Marek
Aegon Cycling Team
1487 POL Katowice 01:40:10.45 02:27:47.91 3:47 15.87 03:57:57.98
190
MRUKLIK Arkadiusz
1968 POL Kraków 01:42:38.05 02:34:08.55 3:48 15.87 03:58:25.64
191
NOWAK Marek
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1582 POL Ruda Śląska 01:47:45.66 02:35:42.36 3:50 15.67 04:01:29.02
192
SITKO Stanisław
Olkusz-Słowiki-Amator
1125 POL Olkusz 01:46:56.52 02:37:19.36 3:51 15.63 04:01:52.62
193
KUPIS Michał
Megastyro
2228 POL Krakow 01:42:00.37 02:33:22.78 3:51 15.59 04:02:07.63
194
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 01:40:03.03 02:27:59.73 3:54 15.40 04:05:40.44
195
MALIK Rafał
2236 POL Świętochłowice 01:34:10.73 02:22:51.53 3:57 15.22 04:08:17.74
196
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 01:41:14.05 02:29:03.53 3:60 15.04 04:11:26.22
197
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1067 POL Poraj 01:50:07.96 02:42:42.20 3:60 15.00 04:11:55.20
198
KANDZIORA Andrzej
Activa Team Www.rower.com.pl
2237 POL Ruda Slaska 01:49:26.61 02:37:23.56 4:03 14.86 04:14:33.01
199
WŁOSEK Paweł
1196 POL Będzin 01:41:11.56 02:33:52.55 4:04 14.79 04:15:19.62
200
DAMIAN Kotarski
2183 POL Chudów 01:46:57.64 02:39:41.67 4:04 14.79 04:15:37.24
201
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1578 POL Ruda Śląska 01:51:37.19 02:45:13.22 4:09 14.52 04:20:28.73
202
ZIĘTEK Sylwia
Pozytywnie Zakręceni
2191 POL Dąbrowa Górnicza 01:53:10.49 02:50:51.74 4:12 14.32 04:24:17.53
203
ZIACH Mariusz
Pozytywnie Zakręceni
2192 POL Dąbrowa Górnicza 01:53:02.85 02:50:47.99 4:12 14.29 04:24:20.68
204
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:49:48.99 02:47:56.53 4:17 14.03 04:29:30.03
205
SZOTEK Jakub
2031 POL Bolesław 01:47:54.33 02:44:42.81 4:26 13.55 04:38:51.72
206
WINIARCZYK Sławomir
2257 POL Kraków 02:03:06.13 03:00:52.86 4:35 13.10 04:48:44.46
207
PŁOSZEK Jarosław
1675 POL Wyry 02:02:42.51 03:04:19.82 4:45 12.65 04:58:34.82
208
SKŁODOWSKI Dariusz
2185 POL Sosnowiec 02:02:36.18 03:03:52.55 4:49 12.48 05:02:46.78

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU