Bike Atelier MTB Maraton 2017

Jastrzębie-Zdrój
30.07.2017

Wyniki

Pro 60 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1939 POL Zator 01:24:38.36 01:58:21.38 2:15 26.79 02:14:39.44
2
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 01:24:38.66 01:58:22.25 2:15 26.79 02:14:39.69
3
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 01:27:18.40 02:03:30.76 2:21 25.53 02:20:49.16
4
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 01:28:46.66 02:04:53.40 2:22 25.42 02:21:53.06
5
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 01:30:35.50 02:07:40.04 2:25 24.79 02:24:56.10
6
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 01:30:35.33 02:07:39.58 2:26 24.79 02:25:18.28
7
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 01:30:34.70 02:07:38.95 2:26 24.69 02:25:40.44
8
GRUDZIEŃ Krzysztof
2007 POL Ustroń 01:32:37.95 02:08:20.86 2:26 24.69 02:25:49.71
9
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 01:32:38.73 02:08:43.78 2:29 24.19 02:28:35.40
10
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 01:32:39.68 02:08:44.51 2:30 24.00 02:29:42.45
11
STEPIEN Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzislaw Slaski 01:32:39.29 02:11:01.97 2:31 23.90 02:30:35.20
12
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 01:34:57.71 02:13:36.92 2:32 23.72 02:31:49.27
13
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 01:32:58.56 02:12:40.16 2:34 23.53 02:33:15.70
14
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 01:35:09.35 02:15:35.60 2:37 22.99 02:36:28.04
15
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 01:37:12.95 02:16:33.02 2:37 22.99 02:36:36.01
16
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mmbike Team
1807 POL Sosnowiec 01:37:13.50 02:16:32.56 2:37 22.99 02:36:41.64
17
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1030 POL Jastrzębie-Zdrój 01:36:39.57 02:16:59.75 2:37 22.90 02:36:55.20
18
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1033 POL Marklowice 01:36:44.79 02:18:22.57 2:39 22.81 02:38:00.46
19
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 01:35:58.25 02:17:00.25 2:39 22.73 02:38:31.36
20
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 01:39:22.88 02:19:22.47 2:40 22.56 02:39:23.13
21
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
2363 POL Rybnik 01:39:22.31 02:19:23.09 2:40 22.56 02:39:36.10
22
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 01:39:33.71 02:19:24.88 2:40 22.56 02:39:45.36
23
FABIAN Bogusław
Lemonbike.eu Koba Racing Team
1485 POL Pyskowice 01:39:24.23 02:19:23.72 2:41 22.47 02:40:08.89
24
SKROBARCZYK Łukasz
2571 POL Częstochowa 01:39:18.16 02:19:20.05 2:41 22.39 02:40:51.91
25
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 01:39:51.52 02:20:52.63 2:42 22.39 02:41:00.77
26
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 01:38:49.81 02:20:53.03 2:42 22.39 02:41:00.95
27
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 01:39:52.96 02:20:51.73 2:42 22.39 02:41:03.46
28
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 01:40:48.55 02:20:52.96 2:42 22.30 02:41:08.24
29
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 01:39:19.89 02:18:52.27 2:42 22.30 02:41:22.87
30
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2486 POL Jastrzębie-Zdrój 01:39:17.40 02:20:53.22 2:42 22.22 02:41:44.25
31
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 01:38:19.70 02:18:55.74 2:42 22.22 02:41:44.59
32
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
1455 POL Częstochowa 01:39:24.77 02:19:56.55 2:42 22.22 02:41:48.52
33
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 01:41:52.15 02:22:37.57 2:42 22.22 02:41:48.70
34
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mmbike Team
1806 POL Sosnowiec 01:40:48.04 02:20:54.41 2:42 22.22 02:41:49.11
35
BARYLUK Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2054 POL Żernica 01:39:19.34 02:20:12.67 2:42 22.22 02:41:51.92
36
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1115 POL Dąbrowa Górnicza 01:39:52.32 02:20:54.92 2:43 22.22 02:42:09.84
37
RYGLEWSKI Jan
2089 POL Zabrze 01:39:23.42 02:20:53.60 2:43 22.14 02:42:39.65
38
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 01:39:20.87 02:20:52.31 2:44 22.06 02:43:02.33
39
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 01:42:12.55 02:22:11.82 2:44 21.98 02:43:41.23
40
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2233 POL Jastrzębie-Zdrój 01:40:20.41 02:22:46.91 2:44 21.98 02:43:55.44
41
KAMIŃSKI Tomasz
1841 POL Gliwice 01:42:41.84 02:23:50.93 2:45 21.82 02:44:48.08
42
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 01:42:12.99 02:23:16.67 2:46 21.74 02:45:48.73
43
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1574 POL Rzeszów 01:40:07.30 02:23:35.17 2:47 21.58 02:46:46.21
44
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1103 POL Dabrowa Gornicza 01:42:15.85 02:24:41.65 2:48 21.51 02:47:14.11
45
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 01:43:09.82 02:24:19.81 2:48 21.51 02:47:24.32
46
LISTOWSKI Szymon
Immotion Specialized Team
2258 POL Wrocław 01:46:18.56 02:27:55.94 2:49 21.35 02:48:45.47
47
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1263 POL Myszków 01:48:00.24 02:29:43.46 2:50 21.28 02:49:20.89
48
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 01:43:53.70 02:27:35.90 2:50 21.20 02:49:33.49
49
HAPEK Andrzej
1070 POL Jaworzno 01:44:10.84 02:27:45.05 2:51 21.05 02:50:47.02
50
PODLEŚNY Marian
1660 Świerklany 01:42:41.45 02:26:40.84 2:52 20.98 02:51:24.82
51
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 01:46:16.33 02:29:44.49 2:52 20.91 02:51:56.98
52
OCHONSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 01:47:21.01 02:29:37.34 2:53 20.91 02:52:02.96
53
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 01:47:27.91 02:30:33.26 2:53 20.83 02:52:57.70
54
SIEKIERSKI Michał
Mikesz Team
1463 POL Poznań 01:44:11.56 02:29:41.77 2:54 20.76 02:53:38.88
55
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:48:01.27 02:31:49.48 2:54 20.69 02:53:43.18
56
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 01:49:19.87 02:30:59.52 2:55 20.62 02:54:26.78
57
KANSY Józef
1914 POL Wysoka 01:48:44.33 02:34:10.66 2:58 20.20 02:57:59.62
58
MIŚKOWIEC Ireneusz
Tona
2264 POL Jastrzębie-Zdrój 01:47:10.74 02:33:49.56 2:59 20.20 02:58:01.50
59
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 01:44:19.92 02:31:11.11 2:59 20.13 02:58:51.38
60
MAZUREK Małgorzata
Trek Velonews
2193 POL Wierzbin 01:51:26.85 02:35:43.82 2:60 20.07 02:59:29.63
61
BIEL Szymon
Trek Velonews
2352 POL Żywiec 01:51:26.40 02:35:43.25 2:60 20.07 02:59:35.62
62
SZCZEPAŃCZYK Michał
2005 POL Międzyrzecze Dolne 01:47:31.87 02:35:18.41 2:60 20.00 02:59:43.00
63
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:52:51.11 02:36:22.80 3:01 19.93 03:00:26.99
64
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:52:14.84 02:37:11.18 3:02 19.87 03:01:22.36
65
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 01:53:44.65 02:39:22.72 3:03 19.74 03:02:35.27
66
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 01:51:04.28 02:37:27.14 3:03 19.67 03:02:46.91
67
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1031 POL Wodzisław Śl. 01:47:36.71 02:36:57.20 3:04 19.67 03:03:08.71
68
PIOTROWSKI Przemysław
1594 POL Sosnowiec 01:55:05.65 02:39:25.69 3:05 19.48 03:04:36.03
69
KONDEJA Dariusz
1208 POL Dąbrowa Górnicza 01:55:03.37 02:39:23.71 3:05 19.48 03:04:59.83
70
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1563 POL Zdzieszowice 01:50:59.53 02:41:03.72 3:06 19.42 03:05:23.72
71
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:55:09.95 02:41:16.21 3:06 19.42 03:05:26.34
72
JEKEL Marcin
1152 POL Katowice 01:56:16.09 02:41:01.88 3:06 19.35 03:05:53.42
73
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 01:49:25.70 02:38:21.05 3:07 19.29 03:06:35.91
74
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
2218 POL Bielsko-Biała 01:59:37.68 02:44:30.44 3:08 19.17 03:07:40.21
75
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 01:55:31.54 02:42:15.53 3:08 19.17 03:07:44.42
76
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
2431 POL Jastrzębie Zdrój 02:03:50.26 02:53:40.98 3:08 19.17 03:07:44.74
77
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 01:58:01.22 02:46:27.40 3:11 18.87 03:10:38.42
78
TOPÓR Paweł
Mtb3184
1745 POL Krakow 01:47:05.99 02:46:28.18 3:11 18.87 03:10:44.31
79
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1267 POL Zawiercie 01:57:34.38 02:45:24.99 3:11 18.87 03:10:53.35
80
DYSZKOWSKI Grzegorz
1220 POL Gliwice 01:57:30.50 02:45:19.99 3:11 18.87 03:10:53.43
81
JANDA Piotr
1412 POL Żory 01:53:41.31 02:44:33.14 3:12 18.87 03:11:05.69
82
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:58:55.69 02:46:34.27 3:12 18.81 03:11:28.87
83
DUDA Dawid
1796 POL Bielsko-Biała 01:58:12.83 02:46:30.73 3:12 18.81 03:11:39.80
84
SZELIGA Czesław
1159 POL Radzonków 01:57:40.35 02:47:25.50 3:12 18.75 03:11:47.06
85
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 01:58:49.17 02:46:42.58 3:14 18.63 03:13:02.09
86
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 01:56:42.80 02:45:19.54 3:14 18.63 03:13:07.52
87
LIBISZEWSKI Michał
2082 POL Wyry 01:53:10.48 02:42:26.81 3:14 18.63 03:13:10.92
88
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:57:45.75 02:47:58.22 3:14 18.63 03:13:28.44
89
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 01:59:47.00 02:47:56.82 3:14 18.58 03:13:40.26
90
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska
2189 POL Piekary Slaskie 01:57:44.68 02:46:42.77 3:14 18.58 03:13:59.54
91
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
2249 POL Zawiercie 01:59:27.39 02:49:18.86 3:15 18.52 03:14:12.87
92
MIKUŁA Grzegorz
72D Oshee Windsport Team
2381 POL Kraków 01:58:34.49 02:46:44.13 3:15 18.52 03:14:19.18
93
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 01:59:48.18 02:47:59.18 3:15 18.52 03:14:29.15
94
ŻEBROWSKI Dawid
Mtb Kyndra Klub
2489 POL Wodzislaw Śląski 01:59:29.48 02:49:31.50 3:15 18.52 03:14:30.91
95
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1266 POL Zawiercie 02:00:15.41 02:49:05.43 3:16 18.40 03:15:28.58
96
TOPÓR Mariusz
Mtb3184
1744 POL Kraków 02:01:34.24 02:49:29.89 3:16 18.40 03:15:37.18
97
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1382 POL Dąbrowa Górnicza 02:01:15.51 02:50:10.80 3:16 18.40 03:15:39.78
98
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2469 POL Palowice 01:59:48.74 02:49:03.80 3:17 18.35 03:16:08.13
99
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:57:15.73 02:48:00.33 3:17 18.35 03:16:20.46
100
MARSZAŁEK Marek
Jas-Kółka
1925 POL Jastrzębie Zdrój 01:57:46.17 02:50:29.67 3:18 18.24 03:17:17.58
101
CIESIELSKI Przemysław
Blackfriars
2439 POL Katowice 02:02:14.68 02:50:56.48 3:18 18.24 03:17:36.48
102
GLITA Piotr
2121 POL Bytom 02:02:16.51 02:51:26.45 3:18 18.18 03:17:58.22
103
PUZOŃ Robert
2204 POL Bielsko-Biała 02:05:05.80 02:52:41.45 3:19 18.18 03:18:06.76
104
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 02:02:07.54 02:51:14.84 3:20 18.07 03:19:15.37
105
SZLACHETKA Grzegorz
Blok Bike Team
2472 POL Kraków 02:05:15.39 02:55:14.95 3:20 18.02 03:19:57.88
106
BERGER Jurek
1037 POL Dąbrowa Górnicza 02:03:39.34 02:51:40.94 3:21 17.96 03:20:36.26
107
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 02:06:53.80 02:55:54.89 3:22 17.86 03:21:46.29
108
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Mtb Section
1097 POL Jastrzębie-Zdrój 02:07:07.70 02:55:30.01 3:22 17.80 03:21:55.72
109
PĘCIKIEWICZ Patryk
Grupa Pgd
2255 POL Będzin 02:02:57.86 02:54:41.73 3:22 17.80 03:21:55.95
110
RADZISZEWSKI Ryszard
Mikesz Team
2516 POL Wodzisław Śląski 02:02:39.16 02:55:39.72 3:24 17.70 03:23:19.50
111
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 02:03:17.85 02:54:09.84 3:24 17.70 03:23:24.24
112
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Mtb Section
1916 POL Jastrzębie-Zdrój 02:09:08.73 02:57:29.32 3:24 17.70 03:23:30.64
113
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 02:05:46.39 02:59:09.76 3:25 17.60 03:24:22.85
114
JASIULEK Tomasz
2222 POL Orzesze 02:04:46.04 02:55:52.82 3:25 17.60 03:24:24.41
115
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 02:02:32.42 02:53:54.41 3:25 17.60 03:24:46.95
116
KULIŃSKI Michał
Bike Expert Serwis Częstochowa
1143 POL Częstochowa 02:04:28.56 02:56:20.51 3:25 17.60 03:24:51.34
117
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1575 POL Bukowno 02:09:43.35 02:58:30.69 3:26 17.54 03:25:00.62
118
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 02:03:50.12 02:56:15.82 3:26 17.54 03:25:01.13
119
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 02:04:21.67 02:56:16.70 3:26 17.54 03:25:08.96
120
ŚLEDZIŃSKI Maciej
2206 POL Jastrzębie-Zdrój 02:04:41.14 02:55:18.29 3:26 17.54 03:25:16.97
121
KLAPUCH Tadeusz
2227 POL Skrzyszów 02:10:38.95 02:57:15.40 3:26 17.49 03:25:55.21
122
PIECZYRAK Wojciech
1156 POL Katowice 02:09:46.39 03:00:20.73 3:27 17.44 03:26:35.25
123
MALURDY Adam
Alva
2577 POL Ruda Śląska 02:03:53.08 02:58:18.20 3:28 17.39 03:27:11.73
124
SZPOREK Jakub
Gomola Trans Airco
1754 POL Zabrze 02:06:23.73 02:59:47.83 3:28 17.39 03:27:14.12
125
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 02:06:37.98 02:58:57.05 3:28 17.29 03:27:58.61
126
SEWERYN Janusz
K2 Win Eska Team
1892 POL Gliwice 02:05:50.69 03:00:17.65 3:29 17.29 03:28:22.02
127
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
2389 POL Bielsko-Biała 02:05:48.88 03:00:09.19 3:30 17.19 03:29:24.20
128
BŁASZKIEWICZ Michał
2002 POL Sosnowiec 02:08:27.15 02:59:12.19 3:30 17.19 03:29:26.10
129
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 02:07:38.07 03:01:05.94 3:30 17.19 03:29:41.45
130
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 02:09:52.98 03:02:59.46 3:30 17.19 03:29:41.84
131
KALIŚ Przemysław
2253 POL Olkusz 02:11:10.11 03:01:12.74 3:30 17.14 03:29:44.18
132
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 02:06:10.07 03:00:10.75 3:30 17.14 03:29:48.16
133
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 02:10:01.55 03:00:13.12 3:30 17.14 03:29:55.41
134
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 02:10:02.37 03:00:15.73 3:30 17.14 03:29:55.71
135
FORAJTER Marcin
Luxtorpeda Czerwionka
2471 POL Czerwionka-Leszczyny 02:12:52.17 03:00:47.52 3:31 17.09 03:30:19.23
136
HRYNOWIECKI Henryk
1523 POL Gliwice 02:12:57.22 03:02:28.12 3:33 16.95 03:32:29.75
137
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
1904 POL Tychy 02:11:17.61 03:03:07.67 3:33 16.95 03:32:30.79
138
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 02:10:22.95 03:03:51.18 3:34 16.90 03:33:13.82
139
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1270 POL Śrubarnia 01:52:08.19 02:40:36.78 3:34 16.90 03:33:15.07
140
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 02:10:48.89 03:06:03.92 3:35 16.76 03:34:32.06
141
PYSZ Grzegorz
Hrmax Żory
2384 POL Żory 02:14:16.22 03:06:29.76 3:36 16.71 03:35:33.60
142
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 02:12:56.07 03:05:40.74 3:37 16.67 03:36:00.61
143
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 02:14:35.69 03:06:24.14 3:37 16.62 03:36:22.68
144
URBAŃSKI Damian
2375 POL Bielsko-Biała 02:13:11.98 03:06:27.45 3:37 16.62 03:36:26.09
145
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1576 POL Chorzów 02:05:07.46 03:01:56.69 3:38 16.57 03:37:00.52
146
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 02:11:00.90 03:05:32.58 3:38 16.57 03:37:29.75
147
SAMEK Paweł
Azs Politechnika Śląska
1672 POL Żory 02:05:55.38 03:04:08.92 3:39 16.48 03:38:12.00
148
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 02:05:21.37 02:48:14.74 3:39 16.48 03:38:15.21
149
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1897 POL Opole 02:06:43.57 03:05:13.45 3:39 16.44 03:38:58.95
150
PAJĄK Adam
1084 POL Radlin 02:16:12.04 03:12:59.35 3:40 16.44 03:39:06.64
151
DURDZIŃSKI Adam
1399 POL Rydułtowy 02:12:46.17 03:08:54.11 3:41 16.35 03:40:12.60
152
MALINA Bartłomiej
1327 POL Sosnowiec 02:12:53.30 03:07:42.89 3:42 16.26 03:41:18.18
153
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 02:10:52.69 03:08:58.00 3:43 16.22 03:42:06.31
154
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 02:19:10.96 03:13:57.93 3:44 16.13 03:43:19.81
155
KORNAS Michał
2261 POL Chorzów 02:16:37.89 03:13:37.11 3:45 16.00 03:44:59.21
156
DUDA Przemysław
1888 POL Pszczyna 02:08:40.43 03:10:58.43 3:46 16.00 03:45:16.93
157
PIEKORZ Paweł
Klub Kolarski Świerklany
2062 POL Rybnik 02:10:08.17 03:13:32.99 3:47 15.92 03:46:11.41
158
FILIPCZAK Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
2195 POL Strzelce Opolskie 02:24:08.95 03:17:40.95 3:48 15.79 03:47:54.65
159
STAŃCZYK Dariusz
2534 POL Tarnowskie Góry 02:18:39.80 03:19:29.41 3:52 15.54 03:51:52.47
160
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 02:21:04.17 03:22:29.80 3:57 15.23 03:56:34.13
161
CHAJEC Dawid
Blackfriars
1166 POL Mysłowice 02:17:58.32 03:25:35.03 3:57 15.19 03:56:52.29
162
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 02:25:05.23 03:23:24.75 3:57 15.19 03:56:57.03
163
GÓRKIEWICZ Jerzy
2484 POL Dzierżoniów 02:28:19.78 03:27:56.07 4:04 14.81 04:03:05.06
164
PASIERB Krzysztof
2259 POL Kraków 02:25:24.41 03:29:22.83 4:08 14.56 04:07:09.34
165
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Dąbrowa Górnicza 02:25:17.82 03:31:15.21 4:11 14.35 04:10:32.57
166
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 02:28:23.94 03:34:19.30 4:14 14.18 04:13:43.47
167
NOWAK Marek
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1582 POL Ruda Śląska 02:37:57.61 03:41:35.38 4:17 14.02 04:16:51.28
168
PAWŁOWSKI Jarosław
2262 POL Żory 02:37:43.66 03:45:12.28 4:19 13.95 04:18:13.39
169
ANTONIK Przemysław
2533 POL Tarnowskie Góry 02:40:10.07 03:45:11.04 4:21 13.79 04:20:55.39
170
KOWALSKI Kamil
2445 POL Lubliniec 02:24:55.90 03:36:28.77 4:21 13.79 04:20:59.79
171
ŁASKI Zbigniew
2263 POL Żory 02:37:46.70 03:46:03.78 4:24 13.67 04:23:15.22
172
KOCZY Piotr
1535 POL Rybnik 02:48:28.52 03:55:43.28 4:30 13.36 04:29:32.43

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU