Bike Atelier MTB Maraton 2017

Psary
20.08.2017

Wyniki

Hobby 25 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
ZOŃ Mateusz
Trek-Velonews.pl
1002 POL Żywiec 00:12:05.32 2:28 24.44 00:53:59.99
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 00:12:04.09 2:28 24.44 00:54:00.12
3
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 00:12:10.29 2:28 24.44 00:54:02.24
4
KUBACZKA Grzegorz
Ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów --:--:--:-- 2:28 24.44 00:54:04.18
5
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze 00:12:19.30 2:32 23.66 00:55:31.39
6
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 00:12:16.71 2:32 23.66 00:55:33.21
7
URBANIAK Marek
Bike Atelier Maximus Urbex Team
1723 POL Lubin 00:12:06.64 2:32 23.66 00:55:35.31
8
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze 00:12:07.86 2:32 23.66 00:55:36.46
9
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory 00:12:24.60 2:33 23.66 00:55:46.88
10
MAKUCHOWSKI Bogdan
Bike Atelier Maximus Urbex Team
1677 POL Lubin 00:12:19.86 2:36 23.16 00:57:00.63
11
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 00:12:31.96 2:36 23.16 00:57:02.56
12
MAKUCHOWSKI Wiesław
Bike Atelier Maximus Urbex Team
1724 POL Polkowice 00:12:57.35 2:38 22.92 00:57:45.00
13
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie 00:12:41.22 2:40 22.45 00:58:33.90
14
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 00:12:40.26 2:41 22.45 00:58:42.72
15
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 00:12:40.13 2:41 22.45 00:58:51.14
16
ŚCIGAŁA Piotr
2360 POL Częstochowa 00:13:15.16 2:44 22.00 01:00:07.85
17
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 00:13:12.80 2:45 22.00 01:00:08.49
18
RYNCARZ Mikołaj
2583 POL Wisła 00:12:56.23 2:45 21.78 01:00:19.13
19
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 00:13:11.34 2:45 21.78 01:00:24.33
20
LATEK Mateusz
1652 POL Janów 00:13:12.25 2:46 21.78 01:00:41.51
21
WRÓBEL Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1026 POL Pawłowice 00:13:22.26 2:46 21.78 01:00:42.75
22
KOKOT Paweł
2272 POL Piasek 00:13:26.80 2:46 21.78 01:00:44.26
23
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 00:13:35.67 2:46 21.78 01:00:44.42
24
TOMERA Tomasz
Gomola Trans Airco
2295 POL Katowice 00:13:13.11 2:46 21.78 01:00:45.33
25
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:10.00 2:47 21.57 01:01:07.05
26
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrznów
1147 POL Chrzanów 00:13:13.75 2:47 21.57 01:01:08.23
27
PODLEŚNY Marian
1660 POL Świerklany 00:13:42.30 2:47 21.57 01:01:10.74
28
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 00:13:12.47 2:49 21.36 01:01:43.49
29
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:38.68 2:52 20.95 01:02:43.86
30
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1932 POL Dąbrowa Górnicza 00:14:37.78 2:52 20.95 01:02:45.59
31
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 POL Górki Wielkie 00:13:48.63 2:52 20.95 01:02:53.00
32
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 00:14:06.95 2:53 20.75 01:03:24.52
33
SOBOL Łukasz
1689 POL Tychy 00:14:23.65 2:53 20.75 01:03:25.01
34
KOŹLICKI Kornel
Bikehunter.pl
2380 POL Gliwice 00:14:43.79 2:54 20.75 01:03:26.96
35
DUDA Dawid
Janusze Team
1796 POL Bielsko-Biała 00:14:10.30 2:54 20.75 01:03:32.60
36
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze 00:14:11.33 2:55 20.56 01:03:54.10
37
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków 00:14:12.87 2:55 20.56 01:03:58.12
38
FIRA Julita
Head Team Luboń Skomielna Biała
2296 POL Jerzmanowice 00:14:13.82 2:55 20.56 01:04:02.25
39
PIEC Dominik
1681 POL Piekary Slaskie 00:14:39.86 2:56 20.56 01:04:22.23
40
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1551 POL Gliwice 00:14:44.49 2:57 20.37 01:04:43.43
41
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 00:13:54.56 2:57 20.37 01:04:43.97
42
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 00:14:38.11 2:57 20.37 01:04:44.42
43
PIĄTEK Paweł
2184 POL Zywiec 00:14:49.88 2:57 20.37 01:04:44.50
44
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 00:13:47.37 2:58 20.37 01:04:54.93
45
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 00:14:32.57 2:58 20.37 01:05:01.91
46
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków 00:14:51.12 2:58 20.37 01:05:02.69
47
WALDON Marek
Tomazi Bike Orbea Team
2220 POL Żory 00:14:51.01 2:58 20.18 01:05:06.80
48
NAWROCKI Adrian
2134 POL Kędzierzyn-Koźle 00:14:22.26 2:58 20.18 01:05:07.96
49
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 00:14:03.21 2:59 20.18 01:05:22.71
50
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 00:14:30.10 2:59 20.18 01:05:25.58
51
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 00:14:26.66 2:59 20.18 01:05:26.65
52
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy 00:14:32.72 2:59 20.18 01:05:26.71
53
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój 00:13:36.80 2:59 20.18 01:05:26.96
54
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 00:14:26.54 2:59 20.18 01:05:37.42
55
KRZESZOWIEC Zbigniew
Eurobike Kaczmarek
2512 POL Gliwice 00:15:02.53 2:60 20.00 01:05:57.10
56
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1577 POL Ruda Śląska 00:14:32.17 3:01 20.00 01:06:07.25
57
KAPICA Marek
2207 POL Gołkowice 00:14:43.28 3:01 20.00 01:06:08.30
58
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1435 POL Częstochowa 00:14:47.34 3:01 19.82 01:06:19.03
59
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 00:14:43.11 3:02 19.82 01:06:31.00
60
STOŁTNY Maciej
1362 POL Rybnik 00:15:18.77 3:04 19.64 01:07:10.68
61
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 00:15:21.53 3:04 19.64 01:07:11.65
62
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz 00:15:32.53 3:04 19.64 01:07:17.74
63
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 00:15:14.65 3:04 19.64 01:07:17.90
64
GEMBALA Eugeniusz
Amator
1667 POL Bełk 00:14:47.79 3:04 19.64 01:07:26.33
65
KLUPA Dariusz
Daromtbbike
2212 POL Kraków 00:15:13.09 3:05 19.47 01:07:30.84
66
LUBIENIEC Grzegorz
Brak
1778 POL Bielsko-Biała 00:15:31.40 3:05 19.47 01:07:37.63
67
KUBICKI Piotr
Kiwi Mtb Team
2084 POL Bytom 00:15:12.83 3:05 19.47 01:07:49.58
68
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 00:14:35.14 3:06 19.47 01:07:52.62
69
WRONA Jarek
2357 POL Oświęcim 00:15:00.23 3:06 19.47 01:07:53.26
70
SZCZEŚNIAK Dariusz
1994 POL Zawiercie 00:14:43.53 3:06 19.47 01:07:53.30
71
GOMOLA Janusz
Wkc Góral Wisła
1466 POL Wisła 00:14:50.54 3:06 19.47 01:07:59.02
72
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 00:15:20.82 3:06 19.30 01:08:06.24
73
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 00:16:02.73 3:07 19.30 01:08:19.80
74
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice 00:16:07.05 3:08 19.13 01:08:54.52
75
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny 00:15:37.12 3:09 19.13 01:08:56.04
76
MARSZAŁEK Adrian
1306 POL Łazy 00:15:53.93 3:09 19.13 01:08:58.36
77
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice 00:16:03.30 3:09 19.13 01:09:01.94
78
STRZODKA Piotr
2169 POL Opole 00:15:43.35 3:09 19.13 01:09:02.70
79
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 00:15:48.69 3:09 19.13 01:09:03.41
80
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 00:15:44.19 3:09 19.13 01:09:06.50
81
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 00:15:34.58 3:09 19.13 01:09:07.62
82
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
1305 POL Mysłowice 00:14:21.73 3:09 19.13 01:09:16.15
83
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 00:14:48.05 3:10 18.97 01:09:18.25
84
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa 00:14:19.14 3:10 18.97 01:09:23.49
85
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice 00:15:17.96 3:10 18.97 01:09:24.83
86
SKWARK Mariusz
2428 POL Jastrzębie-Zdrój 00:16:06.69 3:10 18.97 01:09:32.01
87
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 00:14:51.79 3:10 18.97 01:09:38.41
88
MUCHA Tomasz
1692 POL Katowice 00:15:24.71 3:11 18.97 01:09:42.77
89
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1936 POL Żory 00:15:51.60 3:11 18.97 01:09:43.51
90
WALTAR Szymon
2153 POL Jastrzębie Zdrój 00:16:28.88 3:11 18.97 01:09:49.87
91
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1575 POL Bukowno 00:16:11.39 3:11 18.97 01:09:51.43
92
JASIULEK Tomasz
2222 POL Orzesze 00:15:10.15 3:11 18.97 01:09:51.70
93
NYCZ Marcin
1680 POL Katowice 00:15:52.73 3:11 18.97 01:09:52.40
94
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 00:16:21.69 3:11 18.97 01:09:53.92
95
PILCH Adam
Wkc Góral Wisła
1331 POL Wisła 00:15:03.61 3:11 18.97 01:09:53.93
96
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 00:15:49.11 3:11 18.80 01:09:55.60
97
SERAFIN Michał
Serteam
1657 POL Myszków 00:15:44.28 3:11 18.80 01:09:55.63
98
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice 00:15:45.70 3:11 18.80 01:09:55.88
99
WINKLER Arkadiusz
2397 POL Rogożnik 00:17:07.30 3:12 18.80 01:10:02.73
100
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 00:16:40.79 3:12 18.80 01:10:04.66
101
RYBA Paweł
2069 POL Bolęcin 00:15:37.16 3:12 18.80 01:10:06.77
102
JAŚNIECKI Piotr
1802 POL Opole 00:15:40.56 3:12 18.80 01:10:08.64
103
BIELLMANN Alexandre
1860 00:17:00.15 3:12 18.80 01:10:15.38
104
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 00:15:39.69 3:12 18.80 01:10:18.56
105
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 00:15:45.83 3:13 18.80 01:10:28.56
106
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 00:16:00.36 3:13 18.64 01:10:33.29
107
MYMA Dariusz
1133 POL Sosnowiec 00:15:55.65 3:13 18.64 01:10:38.51
108
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 00:16:02.19 3:13 18.64 01:10:38.91
109
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry 00:16:23.10 3:14 18.64 01:10:47.18
110
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
1199 POL Kostkowice 00:15:50.51 3:14 18.64 01:10:56.92
111
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 00:15:47.36 3:14 18.64 01:11:01.80
112
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 00:14:11.94 3:15 18.49 01:11:26.93
113
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 00:15:30.65 3:15 18.49 01:11:29.22
114
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:11.99 3:16 18.49 01:11:37.18
115
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1954 POL Kędzierzyn-Koźle 00:15:57.35 3:16 18.49 01:11:39.67
116
HALMAN Tomasz
1195 POL Gliwice 00:16:25.38 3:16 18.33 01:11:42.01
117
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 00:16:06.69 3:17 18.33 01:11:59.62
118
KARCZMAREK Tomek
2278 POL Dąbrowa Górnicza 00:16:17.16 3:17 18.33 01:12:07.67
119
SZCZYGIEŁ Andrzej
1326 POL Myszków 00:16:20.55 3:18 18.33 01:12:15.23
120
TERESZCZUK Robert
2298 POL Rybnik 00:16:41.72 3:18 18.18 01:12:27.31
121
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 00:16:30.86 3:18 18.18 01:12:32.08
122
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 00:16:08.37 3:19 18.18 01:12:42.18
123
PISKORNIK Marek
2447 Wisła 00:16:45.48 3:19 18.18 01:12:50.11
124
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 00:16:52.46 3:20 18.03 01:13:01.51
125
MADOWICZ Paweł
Madej Mtb Team
1823 POL Będzin 00:16:49.95 3:20 18.03 01:13:05.08
126
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 00:17:18.40 3:20 18.03 01:13:06.20
127
DRABIK Mateusz
Aegon Cycling Team
1456 POL Katowice 00:16:48.57 3:21 17.89 01:13:30.83
128
HAZUKA Ireneusz
1653 Szare 00:22:36.86 3:21 17.89 01:13:32.73
129
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 00:16:27.51 3:21 17.89 01:13:40.89
130
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2174 POL Kraków 00:16:16.40 3:22 17.89 01:13:43.33
131
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 00:16:51.21 3:22 17.89 01:13:49.43
132
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie 00:16:41.11 3:22 17.89 01:13:52.33
133
JENDRYSIK Damian
1929 POL Gliwice 00:16:31.92 3:22 17.89 01:13:55.60
134
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 00:16:54.07 3:22 17.89 01:13:57.69
135
WIĄCEK Piotr
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1502 POL Krzeszowice 00:16:38.73 3:23 17.89 01:14:04.09
136
SZOK Krzysztof
Stritelit
2374 POL Gliwice 00:16:25.44 3:23 17.74 01:14:12.09
137
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 00:16:53.52 3:23 17.74 01:14:23.61
138
PASTERNAK Piotr
1766 POL Brzeszcze 00:15:27.87 3:24 17.74 01:14:39.73
139
NOWIŃSKI Wiktor
1303 POL Sosnowiec 00:16:54.86 3:24 17.60 01:14:42.44
140
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 00:16:55.77 3:24 17.60 01:14:47.89
141
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice 00:16:05.43 3:25 17.60 01:14:53.71
142
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 00:16:21.84 3:25 17.60 01:14:59.06
143
SKRZYPIEC Andrzej
1497 Mysłowice 00:16:58.77 3:25 17.60 01:15:06.35
144
LISZKA Krzysztof
2305 POL Rybnik 00:16:56.68 3:25 17.60 01:15:06.58
145
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 00:16:27.25 3:25 17.60 01:15:08.59
146
JANKOWSKI Kamil
Polski Klub Mtb
1760 POL Nasielsk 00:16:47.54 3:26 17.60 01:15:16.26
147
JAŃSKI Sylwester
1651 POL Korwinów 00:18:19.01 3:27 17.46 01:15:45.04
148
TOKARZ Szymon
1679 POL Brzeszcze 00:19:03.17 3:27 17.46 01:15:49.24
149
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
2168 POL Częstochowa 00:16:32.26 3:28 17.32 01:16:01.56
150
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 00:17:32.73 3:28 17.32 01:16:08.11
151
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 00:17:15.25 3:28 17.32 01:16:09.01
152
STUŻYŃSKA Magda
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1986 POL Krostoszowice 00:16:25.77 3:28 17.32 01:16:10.34
153
WALAWENDER Wojciech
2260 POL Jaworzno 00:16:35.74 3:28 17.32 01:16:11.01
154
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 00:17:36.23 3:28 17.32 01:16:11.10
155
POLOK Dawid
2270 POL Radostowice 00:16:57.63 3:29 17.32 01:16:29.81
156
LECH Paweł
2276 POL Czeladź 00:18:25.80 3:29 17.19 01:16:32.96
157
JANECZEK Robert
Fcb
1236 POL Radzionków 00:17:10.10 3:30 17.19 01:16:51.53
158
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 00:17:01.63 3:31 17.19 01:17:00.90
159
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 00:17:43.20 3:31 17.05 01:17:09.67
160
JARNOT Oskar
-
2271 POL Zator 00:17:35.66 3:31 17.05 01:17:11.02
161
STUDENT Karol
2171 POL Czerwionka-Leszczyny 00:16:58.00 3:31 17.05 01:17:12.37
162
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 00:18:20.76 3:31 17.05 01:17:16.06
163
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 00:17:02.05 3:32 17.05 01:17:27.48
164
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
1177 POL Tarnowskie Góry 00:17:06.14 3:32 17.05 01:17:27.73
165
TORZEWSKI Daniel
Mut Mtb Team
1541 POL Czeladź 00:20:47.53 3:32 17.05 01:17:40.06
166
PASTERNAK Jakub
2152 POL Brzeszcze 00:17:28.88 3:33 16.92 01:17:49.59
167
WRODARCZYK Paweł
1650 POL Radzionków 00:17:37.33 3:33 16.92 01:17:53.10
168
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1935 POL Żory 00:17:29.97 3:33 16.92 01:17:59.10
169
WOJACZEK Tomasz
D-Tec Mtb Team
2386 POL Rydułtowy 00:17:27.01 3:34 16.92 01:18:13.50
170
MAŚLANKA Tomasz
1759 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:02.05 3:34 16.92 01:18:14.16
171
SPEER Łukasz
1011 POL Gliwice 00:18:42.49 3:36 16.67 01:19:01.63
172
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 00:17:36.18 3:36 16.67 01:19:06.54
173
PAWLICZEK Przemysław
2359 POL Jastrzębie-Zdrój 00:16:32.48 3:36 16.67 01:19:06.70
174
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2319 POL Bukowno 00:17:57.10 3:36 16.67 01:19:10.87
175
KĘSEK Michał
2144 POL Wiśniowa 00:17:54.61 3:37 16.67 01:19:13.64
176
JAWORSKI Robert
1763 POL Chorzów 00:17:28.91 3:37 16.67 01:19:18.97
177
MUCHA Piotr
Mut Mtb Team
1371 POL Będzin 00:17:57.74 3:37 16.67 01:19:26.19
178
JARSZAK Mateusz
2532 POL Bielsko-Biała 00:18:07.02 3:37 16.54 01:19:33.89
179
PACAN Zbigniew
1893 POL Zdzieszowice 00:17:26.26 3:38 16.54 01:19:34.37
180
KASPRUS Tomasz
1546 POL Zabrze 00:17:59.22 3:38 16.54 01:19:46.08
181
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 00:17:56.45 3:38 16.54 01:19:50.44
182
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:04.13 3:39 16.54 01:19:58.17
183
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1044 POL Rybnik 00:17:55.27 3:39 16.54 01:20:00.72
184
PIETROWSKA Katarzyna
1842 POL Gliwice 00:17:54.52 3:39 16.54 01:20:01.91
185
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 00:17:55.22 3:39 16.54 01:20:02.36
186
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:59.53 3:39 16.42 01:20:14.13
187
BAKA Arkadiusz
2108 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:02.48 3:39 16.42 01:20:14.22
188
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 00:18:01.58 3:39 16.42 01:20:15.44
189
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice 00:17:11.77 3:39 16.42 01:20:16.48
190
KOCLĘGA Rafał
1993 POL Zawiercie 00:18:18.83 3:39 16.42 01:20:17.57
191
BRYNIAK Tomasz
2072 POL Ruda Śląska 00:16:37.19 3:40 16.42 01:20:18.75
192
MZYK Janusz
Adient Team/ 40 Latek Tychy
1471 POL Tychy 00:17:28.81 3:40 16.42 01:20:25.62
193
KOŃCZAL Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1880 POL Jastrzębie-Zdrój 00:17:52.04 3:40 16.42 01:20:28.79
194
LACH Aleksandra
Gkk Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
1638 POL Wołomin 00:17:13.81 3:40 16.42 01:20:29.84
195
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik 00:18:04.60 3:40 16.42 01:20:32.23
196
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy 00:17:48.05 3:40 16.42 01:20:32.65
197
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 00:18:55.74 3:40 16.42 01:20:35.45
198
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1438 POL Częstochowa 00:17:23.19 3:41 16.30 01:20:52.38
199
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik 00:17:59.63 3:42 16.30 01:21:11.20
200
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1721 POL Ruda Śląska 00:17:45.36 3:42 16.30 01:21:15.97
201
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 00:18:17.01 3:42 16.30 01:21:17.84
202
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice 00:17:54.33 3:42 16.18 01:21:20.15
203
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 00:18:35.33 3:42 16.18 01:21:22.78
204
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 00:17:48.98 3:43 16.18 01:21:29.34
205
BRACHACZEK Filip
2530 POL Siemonia 00:17:15.63 3:43 16.18 01:21:40.02
206
SZCZYGIELSKI Adam
2147 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:09.22 3:43 16.18 01:21:45.72
207
FUNDOWICZ Łukasz
Amator
1048 POL Mysłowice 00:15:36.19 3:44 16.06 01:21:58.30
208
DURA Kamil
1354 POL Myślachowice --:--:--:-- 3:44 16.06 01:22:01.44
209
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy 00:16:26.25 3:44 16.06 01:22:01.58
210
WOLNY Łukasz
2535 POL Dąbrowa Górnicza 00:16:53.63 3:44 16.06 01:22:05.46
211
KĘSEK Marek
2145 POL Kraków 00:17:40.97 3:45 16.06 01:22:21.76
212
PISKORNIK Michał
2376 POL Wisła 00:18:35.21 3:45 16.06 01:22:29.89
213
BLACHA Bogdan
1716 POL Orzesze 00:18:48.53 3:45 16.06 01:22:29.96
214
GRZESIAK Mariusz
1188 POL Huta Stara 00:18:03.89 3:46 15.94 01:22:39.92
215
KOZAKIEWICZ Marcin
2385 POL Chorzów 00:17:33.34 3:46 15.94 01:22:46.33
216
COSTANZO Gianmarco
Tenax Mtb
2107 POL Catania (Italy) 00:17:23.33 3:47 15.94 01:22:53.11
217
GARBARZ Łukasz
1066 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:23.37 3:47 15.94 01:22:53.65
218
KARCZ Łukasz
1531 POL Sosnowiec 00:19:09.99 3:47 15.94 01:22:54.11
219
KLIMECKA Sonia
2358 POL Jastrzębie Zdrój 00:18:46.81 3:47 15.94 01:22:54.52
220
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:45.31 3:47 15.94 01:22:56.21
221
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 00:18:42.07 3:47 15.94 01:22:56.37
222
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 00:19:19.54 3:47 15.94 01:22:58.28
223
GRZESIAK Łukasz
2100 POL Olkusz 00:18:46.39 3:47 15.83 01:23:07.53
224
BACA Ryszard
1094 POL Kraków 00:18:07.54 3:48 15.83 01:23:16.99
225
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2490 POL Rybnik 00:18:28.58 3:48 15.83 01:23:18.70
226
WALA Marek
2138 POL Jastrzębie Zdrój 00:18:36.84 3:48 15.83 01:23:22.98
227
CICHOŃ Przemysław
1912 POL Siemianowice Slaskie 00:18:04.01 3:49 15.71 01:23:57.85
228
BOCHENEK Bartosz
1878 POL Myszków 00:17:29.68 3:50 15.71 01:24:12.59
229
DZIACKO Artur
1612 Chorzów 00:19:25.25 3:50 15.60 01:24:18.16
230
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 00:16:38.43 3:50 15.60 01:24:18.86
231
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 POL Ruda Śląska 00:19:35.01 3:51 15.60 01:24:25.89
232
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 00:18:54.48 3:51 15.60 01:24:36.10
233
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 00:16:28.47 3:52 15.60 01:24:45.24
234
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1943 POL Piekary Slaskie --:--:--:-- 3:52 15.60 01:24:46.19
235
BUCHWAK Tomasz
1608 POL Kraków 00:19:53.24 3:52 15.60 01:24:49.35
236
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:50.61 3:53 15.49 01:25:10.91
237
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 00:19:24.16 3:53 15.49 01:25:14.38
238
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:31.75 3:53 15.49 01:25:15.60
239
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik 00:18:56.20 3:54 15.38 01:25:36.76
240
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 00:19:41.09 3:55 15.38 01:25:49.61
241
BUCZYŃSKI Marcin
M.b.records
1682 POL Strzyżowice 00:23:02.85 3:55 15.28 01:26:08.72
242
OSTALSKI Piotr
1882 POL Częstochowa 00:16:26.86 3:57 15.28 01:26:32.05
243
MAGIERA Karol
2055 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:10.69 3:57 15.28 01:26:33.67
244
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1424 POL Częstochowa 00:19:15.98 3:57 15.28 01:26:40.23
245
BEJGROWICZ Dawid
1017 POL Gliwice 00:20:30.26 3:57 15.17 01:26:49.87
246
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1247 POL Radlin 00:19:06.79 3:58 15.17 01:27:00.38
247
MEDOŃ Bartosz
1980 POL Hecznarowice --:--:--:-- 3:58 15.17 01:27:04.67
248
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 00:20:04.14 3:59 15.07 01:27:19.92
249
KOWALCZYK Mirosław
1690 Psary 00:22:33.88 4:01 14.97 01:28:02.17
250
RZEPKA Paweł
1693 POL Bytom 00:19:18.51 4:01 14.97 01:28:08.53
251
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 00:20:23.13 4:01 14.97 01:28:11.32
252
MAZUR Wojciech
Saint-Gobain Squad
2399 POL Siemianowice Śląskie 00:19:52.57 4:01 14.97 01:28:15.19
253
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1134 POL Sosnowiec 00:20:15.00 4:01 14.97 01:28:18.78
254
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 00:20:37.90 4:02 14.97 01:28:26.86
255
SZCZEPANIK Artur
1067 POL Poraj 00:20:15.82 4:03 14.86 01:28:57.09
256
SZYMIK Zbigniew
Kraina Kropka
2441 POL Bielsko Biała 00:20:11.99 4:03 14.86 01:28:59.25
257
PLUCIŃSKI Dominik
2277 POL Sosnowiec 00:20:17.61 4:03 14.86 01:29:00.31
258
WĄTROBA Roman
2103 POL Katowice 00:19:49.25 4:03 14.86 01:29:00.54
259
MACH Hubert
Isp Team
1292 POL Bytom 00:19:43.56 4:04 14.77 01:29:07.23
260
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 00:20:00.47 4:04 14.77 01:29:09.29
261
HAMERLA Janusz
1853 POL Radziejów 00:20:01.57 4:05 14.77 01:29:30.75
262
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
2446 POL Sosnowiec 00:19:56.85 4:05 14.77 01:29:34.67
263
WISZNIEWSKI Radosław
1400 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:37.36 4:05 14.77 01:29:36.16
264
SZYDŁOWSKI Janusz
2567 POL Bielsko-Biała 00:19:37.90 4:05 14.77 01:29:37.30
265
SŁOWIK Tadeusz
1940
1325 POL Chrzanów 00:20:33.12 4:08 14.57 01:30:36.60
266
PODCHUL Marek
2303 Siemianowice 00:19:13.14 4:08 14.57 01:30:47.96
267
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 00:20:30.24 4:08 14.57 01:30:51.54
268
STRĄCZKIEWICZ Agata
2487 POL Sosnowiec 00:20:29.49 4:12 14.29 01:32:06.19
269
FOLWARCZNY Anna
1552 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:38.30 4:12 14.29 01:32:17.87
270
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1483 POL Piekary Śląskie 00:19:35.12 4:12 14.29 01:32:19.01
271
KOZUBEK Monika
Szprychy
2027 POL Mikołów 00:20:40.68 4:12 14.29 01:32:19.83
272
KAROLIŃSKA Julita
1562 POL Czeladź 00:20:58.21 4:12 14.29 01:32:20.20
273
CHRZUSZCZ Marceli
1673 POL Częstochowa 00:20:41.53 4:13 14.19 01:32:43.98
274
GIEMZA Halina
1656 POL Skrbeńsko 00:20:42.51 4:14 14.19 01:32:47.07
275
LAMENT Mirosław
2033 POL Kraków 00:20:00.62 4:14 14.19 01:32:47.72
276
GŁOWACZ Krzysztof
2343 POL Rybnik 00:20:23.60 4:17 14.01 01:33:57.67
277
ZABOROWICZ Piotr
Sutricon Kratka Mtb Team
1314 POL Sosnowiec 00:20:28.61 4:17 14.01 01:33:58.10
278
MULARCZYK Aga
Jura Bike Częstochowa
2265 POL Częstochowa 00:20:45.85 4:19 13.92 01:34:37.55
279
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory 00:20:58.65 4:20 13.84 01:35:11.25
280
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 00:21:46.49 4:20 13.84 01:35:18.66
281
KLICH Sonia
1319 POL Sosnowiec 00:22:22.95 4:24 13.66 01:36:28.57
282
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
2500 POL Częstochowa 00:21:07.96 4:24 13.66 01:36:37.16
283
PIEJAK Paweł
1711 POL Dąbrowa Górnicza 00:20:33.23 4:27 13.50 01:37:37.22
284
HABERNY Rafał
2197 POL Bielsko-Biała 00:21:49.56 4:27 13.50 01:37:44.48
285
PYKA Anna
Szprychy
2026 POL Mikołów 00:21:35.27 4:27 13.50 01:37:53.80
286
KRZYSTECZKO Anna
Szprychy
2479 POL Mikołów 00:21:27.05 4:27 13.50 01:37:53.84
287
BIJAK Bartłomiej
2302 POL Siemianowice Śląskie 00:21:00.00 4:29 13.41 01:38:18.49
288
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
2435 POL Częstochowa 00:20:24.10 4:29 13.41 01:38:20.50
289
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 00:22:30.75 4:29 13.41 01:38:25.82
290
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 00:22:09.88 4:29 13.41 01:38:27.24
291
KRZYSZTOSZEK Rafał
1712 POL Oleszno 00:20:05.29 4:30 13.33 01:38:48.89
292
KAMIŃSKI Andrzej
2273 Bytom 00:22:04.55 4:30 13.33 01:38:54.56
293
CZYRWIK Rafał
2311 POL Sosnowiec 00:23:11.50 4:31 13.33 01:39:10.92
294
STANOWSKI Grzegorz
2269 POL Świnna 00:21:06.14 4:32 13.25 01:39:28.02
295
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 00:21:48.29 4:32 13.25 01:39:29.39
296
SZYMCZYK Leszek
1783 POL Sosnowiec 00:21:08.66 4:35 13.10 01:40:42.30
297
MOCNY Michał
Mocny Team
1353 POL Kraków 00:21:12.03 4:36 13.10 01:40:51.23
298
SZYMIK Edyta
Kraina Kropka
2440 POL Bielsko Biała 00:23:34.34 4:36 13.10 01:40:53.87
299
MUCZEK LOKI Sebastian
Merida Polska Team
2460 POL Knurów / Zabrze --:--:--:-- 4:39 12.94 01:42:13.52
300
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze 00:20:49.92 4:40 12.87 01:42:24.16
301
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa 00:21:25.12 4:43 12.72 01:43:33.10
302
OLESIŃSKI Łukasz
Exploteam
2539 POL Psary 00:19:12.24 4:45 12.64 01:44:08.81
303
LISZKA Maciej
2299 POL Rybnik 00:15:30.76 4:49 12.50 01:45:50.71
304
STACHOWIAK Daga
2200 POL Dąbrowa Górnicza 00:22:18.70 4:52 12.36 01:46:47.66
305
MŁOCEK Anna
Szprychy
1741 POL Ruda Śląska 00:24:18.01 4:57 12.15 01:48:45.30
306
BIJAK Adriana
2301 POL Będzin 00:22:37.02 5:05 11.83 01:51:34.21
307
TOPOLNICKI Michał
Sbd Energetyk Rybnik
1394 POL Rybnik 00:14:19.45 5:11 11.58 01:53:50.00
308
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów 00:26:46.65 5:12 11.58 01:54:15.75
309
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 00:25:23.36 5:12 11.52 01:54:23.11
310
ZADWORNY Dariusz
Isp Team
1283 POL Gliwice 00:24:33.85 5:17 11.40 01:55:59.91
311
SAŁATA Grzegorz
Jbl
2139 POL Tychy 00:21:33.82 5:18 11.34 01:56:24.12
312
SZAJBE Tomek
2017 POL Chorzów 00:17:01.56 5:36 10.73 02:02:54.00
313
TRZCIONKA Janusz
1719 POL Psary 00:13:44.93 5:53 10.23 02:09:09.00
314
KOCEMBA Piotr
Misiaty Mtb Team
2470 POL Rybnik 00:18:26.03 6:27 9.32 02:21:36.00
315
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 00:24:00.70 8:17 7.26 03:02:02.91

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU