Bike Atelier MTB Maraton 2017

Psary
20.08.2017

Wyniki

PRO 63 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1939 POL Zator 01:05:11.12 01:52:39.18 2:30 24.14 02:36:28.06
2
BUDZIŃSKI Marcin
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2537 POL Sławno 01:08:00.82 01:58:26.09 2:37 22.99 02:44:24.32
3
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 01:07:59.35 01:58:26.83 2:37 22.99 02:44:24.53
4
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
1006 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:02.21 01:58:25.07 2:37 22.99 02:44:30.57
5
CIOK Remigiusz
Remik Bike
1758 POL Bielsko-Biała 01:07:01.04 01:56:02.71 2:38 22.83 02:45:34.22
6
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 01:07:12.68 01:58:27.20 2:40 22.58 02:47:40.37
7
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 01:09:05.54 02:01:09.73 2:40 22.50 02:48:00.00
8
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 01:09:26.52 02:01:13.65 2:41 22.50 02:48:12.63
9
STĘPIEŃ Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzisław Śląski 01:10:11.91 02:01:11.15 2:42 22.34 02:49:16.47
10
PAKULSKI Sebastian
Gomola Trans Airco
2294 POL Zabrze 01:10:09.79 02:01:29.92 2:42 22.34 02:49:20.39
11
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 01:12:05.63 02:05:46.46 2:47 21.65 02:54:38.96
12
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 01:13:55.63 02:08:30.22 2:49 21.36 02:57:17.40
13
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 01:14:53.19 02:09:24.09 2:49 21.36 02:57:17.74
14
FETLER Bartosz
Rb-Rowerek Rowerowy Bytom
1458 POL Mysłowice 01:14:37.99 02:09:42.06 2:49 21.28 02:57:19.81
15
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 01:13:03.25 02:09:39.78 2:49 21.28 02:57:20.37
16
BUDZIŃSKI Tomasz
Hurom Lkk Luks Sławno
2538 POL Sławno 01:07:21.03 02:12:25.82 2:51 21.07 02:59:11.11
17
RYGLEWSKI Jan
2089 POL Zabrze 01:12:15.43 02:06:42.31 2:51 21.07 02:59:32.64
18
KURIATA Robert
Indiana Bike Team
1784 POL Bielsko-Biała 01:16:55.31 02:11:25.34 2:52 21.00 02:59:51.16
19
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 01:13:03.78 02:11:23.18 2:53 20.93 03:00:37.58
20
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 01:13:04.82 02:11:24.48 2:53 20.93 03:00:38.55
21
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 01:14:45.28 02:10:16.35 2:53 20.93 03:00:39.65
22
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 01:18:19.44 02:14:15.86 2:56 20.52 03:03:57.34
23
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 01:17:58.74 02:13:58.56 2:56 20.52 03:04:02.68
24
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 01:15:10.25 02:12:31.23 2:57 20.45 03:04:54.33
25
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike Team
1807 POL Sosnowiec 01:20:13.33 02:14:55.21 2:58 20.26 03:06:41.26
26
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1263 POL Myszków 01:13:15.27 02:12:18.56 2:60 20.13 03:08:03.14
27
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 01:15:27.59 02:14:17.09 2:60 20.00 03:08:49.24
28
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 01:18:17.97 02:15:56.51 3:01 20.00 03:09:12.04
29
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Mtb Team
1110 POL Świętochłowice 01:15:25.23 02:15:05.82 3:02 19.87 03:10:03.78
30
PASZENDA Arek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Rybnik 01:18:12.45 02:17:49.73 3:02 19.81 03:10:59.31
31
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy 01:18:34.45 02:16:11.86 3:03 19.75 03:11:09.88
32
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
1455 Częstochowa 01:18:17.37 02:18:11.76 3:04 19.63 03:12:25.75
33
SIEKIERSKI Michał
Mikesz Team
1463 POL Poznań 01:18:24.63 02:18:03.70 3:05 19.57 03:13:19.95
34
MAROSZEK Adam
Mikesz Team
2491 POL Wodzisław Śląski 01:18:22.34 02:17:53.36 3:05 19.57 03:13:19.99
35
JANOWICZ Przemysław
Stivpol Mtb Team
2304 POL Olesno 01:22:14.95 02:21:42.66 3:06 19.38 03:14:43.11
36
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 01:21:10.87 02:22:04.34 3:07 19.27 03:16:11.37
37
OCHONSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 01:21:33.03 02:21:57.85 3:08 19.27 03:16:27.22
38
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 01:20:32.66 02:20:17.62 3:09 19.09 03:17:46.39
39
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 01:21:12.94 02:23:37.78 3:10 18.98 03:18:56.45
40
LUBERDA Kamil
Tomazi Bike Orbea Team
2122 POL Żory 01:22:32.79 02:24:06.74 3:11 18.92 03:19:50.79
41
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 01:22:03.51 02:25:23.69 3:12 18.81 03:20:45.56
42
JANDA Piotr
1412 POL Żory 01:22:37.96 02:23:23.40 3:12 18.81 03:20:51.64
43
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 01:21:01.61 02:24:12.34 3:12 18.81 03:20:56.64
44
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 01:19:55.72 02:19:57.79 3:13 18.75 03:21:39.05
45
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 01:26:13.10 02:28:38.39 3:14 18.64 03:22:50.71
46
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 01:20:59.21 02:25:00.31 3:14 18.58 03:23:31.39
47
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 01:27:18.53 02:29:28.84 3:16 18.48 03:24:50.49
48
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 01:24:36.94 02:28:19.94 3:19 18.16 03:28:21.17
49
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 01:28:10.54 02:30:55.76 3:19 18.10 03:28:38.94
50
GAWLAS Jaroslaw
1205 POL Mnich 01:24:07.27 02:29:17.96 3:19 18.10 03:28:46.90
51
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1267 POL Zawiercie 01:30:01.16 02:34:09.54 3:21 17.95 03:30:32.76
52
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 01:28:18.32 02:33:44.20 3:22 17.85 03:31:41.52
53
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 01:32:08.97 02:31:53.59 3:23 17.80 03:32:24.29
54
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 01:33:25.98 02:33:44.42 3:23 17.75 03:32:46.54
55
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:31:12.17 02:37:14.34 3:25 17.55 03:35:12.46
56
ZWOLIŃSKI Adrian
1688 POL Grodzisko 01:31:11.26 02:35:29.87 3:26 17.50 03:35:57.72
57
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:31:57.32 02:38:29.52 3:27 17.45 03:36:35.89
58
SEWERYN Janusz
K2 Win Eska Team
1892 POL Gliwice 01:28:01.67 02:37:20.86 3:27 17.40 03:36:56.11
59
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
2398 POL Zawiercie 01:28:42.10 02:33:42.35 3:27 17.40 03:36:56.99
60
HANTULIK Adam
2071 POL Tychy 01:28:28.21 02:36:31.45 3:27 17.40 03:37:18.94
61
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:33:39.41 02:34:53.51 3:28 17.36 03:38:00.40
62
RYDEL Marcin
2541 POL Nowy Dwór Mazowiecki 01:32:29.89 02:38:43.23 3:28 17.31 03:38:15.26
63
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:38:05.61 02:37:49.70 3:29 17.26 03:39:02.43
64
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 01:30:49.62 02:37:18.83 3:29 17.26 03:39:15.41
65
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska
2189 POL Piekary Slaskie 01:36:40.68 02:41:31.73 3:31 17.12 03:40:39.97
66
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:36:55.23 02:40:12.76 3:31 17.12 03:41:00.96
67
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 01:43:50.93 02:47:04.82 3:32 17.03 03:41:56.27
68
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 01:33:03.36 02:37:35.70 3:32 17.03 03:42:05.83
69
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 01:36:28.79 02:43:07.24 3:33 16.98 03:42:40.64
70
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:34:26.46 02:42:00.64 3:33 16.98 03:42:42.27
71
BOGACKI Rafał
Bike Atelier Team
2014 POL Kędzierzyn-Koźle 01:38:40.94 02:42:32.30 3:36 16.71 03:46:09.09
72
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 01:41:35.39 02:45:15.65 3:38 16.58 03:47:59.95
73
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1583 POL Katowice 01:35:00.81 02:46:59.82 3:38 16.54 03:48:51.35
74
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 01:29:01.44 02:35:20.66 3:40 16.36 03:50:45.49
75
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:31:58.90 02:44:40.75 3:40 16.36 03:50:54.95
76
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 01:36:03.02 02:47:07.21 3:41 16.36 03:51:09.04
77
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:33:21.94 02:44:15.65 3:41 16.32 03:51:18.46
78
PAWLICZAK Paweł
2268 POL Piekary Śląskie 01:34:45.68 02:48:32.80 3:42 16.28 03:52:14.14
79
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
1822 POL Będzin 01:35:38.09 02:48:09.94 3:44 16.11 03:54:27.34
80
ADAMCZYK Marcin
1720 POL Wolbrom 01:41:16.40 02:51:25.48 3:44 16.11 03:54:33.95
81
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 01:38:48.49 02:52:42.77 3:46 15.95 03:57:13.31
82
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1658 POL Gierałtowice 01:43:44.94 02:51:13.18 3:47 15.91 03:57:19.96
83
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2058 POL Mikołów 01:41:12.28 02:54:03.03 3:47 15.87 03:58:06.06
84
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1762 POL Zawiercie 01:40:58.71 02:58:02.57 3:49 15.79 03:59:40.31
85
KANIA Marcin
1521 POL Katowice 01:41:46.09 02:50:52.88 3:49 15.75 04:00:09.85
86
HAJDAS Przemek
1164 POL Gliwice 01:42:12.09 02:51:52.46 3:51 15.63 04:01:38.19
87
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
2540 POL Tychy 01:36:05.10 02:53:22.77 3:51 15.59 04:02:09.26
88
SZWESTA Romek
Xc 80
1770 POL Zabrze 01:41:18.57 02:56:08.00 3:53 15.52 04:03:36.26
89
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 01:43:52.24 02:59:10.69 3:53 15.52 04:03:53.22
90
KULIŃSKI Michał
Bike.expert.serwis Częstochowa
1143 POL Częstochowa 01:37:50.54 02:55:17.57 3:54 15.44 04:05:01.87
91
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 01:38:21.45 02:54:52.94 3:55 15.37 04:05:56.97
92
ZIOBROWSKI Błażej
2300 POL Katowice 01:41:36.00 02:54:23.57 3:56 15.29 04:07:15.00
93
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:46:21.61 03:01:45.28 3:56 15.25 04:07:46.96
94
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 01:37:00.50 03:03:06.75 3:58 15.18 04:08:56.82
95
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 01:40:56.26 02:59:02.73 3:59 15.07 04:10:52.41
96
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 01:41:26.34 03:00:57.54 3:60 15.04 04:11:09.96
97
HRYNOWIECKI Henryk
1523 POL Gliwice 01:45:41.89 03:05:00.01 4:03 14.82 04:14:55.09
98
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:46:23.77 03:03:54.70 4:06 14.65 04:18:08.99
99
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1327 POL Sosnowiec 01:43:01.05 03:07:44.41 4:08 14.52 04:20:07.10
100
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 01:56:58.33 03:10:56.98 4:10 14.42 04:21:59.94
101
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:49:45.79 03:11:29.87 4:13 14.29 04:24:36.93
102
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 01:52:57.72 03:09:24.75 4:15 14.13 04:27:19.93
103
SAMBORSKI Grzegorz
Pia Polska Cfo-Team
2573 POL Będzin --:--:--:-- --:--:--:-- 4:17 14.06 04:29:00.71
104
KONIECZNY Marcin
1710 POL Siemianowice Śląskie 01:52:31.47 03:12:58.22 4:20 13.88 04:32:31.84
105
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 01:55:34.24 03:20:54.87 4:21 13.85 04:33:08.80
106
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:54:43.91 03:21:18.59 4:28 13.46 04:40:41.64
107
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Dąbrowa Górnicza 01:53:22.17 03:24:52.84 4:31 13.32 04:43:47.87
108
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 02:05:02.97 03:34:14.56 4:39 12.94 04:51:56.40
109
KANDZIORA Andrzej
Activa Team Www.rower.com.pl
2237 POL Ruda Slaska 01:50:27.59 03:21:23.81 4:39 12.91 04:52:31.34
110
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
1904 POL Tychy 01:44:08.68 03:04:40.33 4:43 12.75 04:56:06.00
111
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 02:01:27.44 03:35:57.76 4:44 12.70 04:57:23.52
112
ALVES Karolina
1764 POL Katowice 02:12:08.72 03:39:07.54 4:54 12.28 05:07:53.41
113
NOWAK Marek
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1582 POL Ruda Śląska --:--:--:-- --:--:--:-- 4:55 12.21 05:09:37.00
114
BREŚ Tomasz
1522 POL Mysłowice 02:08:20.65 03:39:47.44 5:02 11.95 05:16:09.55

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU