Bike Atelier MTB Maraton 2017

Żarki/Niegowa/Janów
10.09.2017

Wyniki

Pro 60 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst Mtb Team
1939 POL Zator 00:47:25.99 01:39:34.96 2:19 25.97 02:18:35.50
2
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 00:47:24.03 01:40:18.54 2:24 25.10 02:23:24.25
3
BUDZIŃSKI Tomasz
Hurom Lkk Luks Sławno
2768 POL Sławno 00:47:25.50 01:40:26.15 2:24 25.10 02:23:24.65
4
BUDZIŃSKI Marcin
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2839 POL Sławno 00:47:24.45 01:40:18.56 2:24 25.10 02:23:24.93
5
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1618 POL Będzin 00:47:26.65 01:41:35.92 2:27 24.59 02:26:27.12
6
GRUDZIEŃ Krzysztof
2007 POL Ustroń 00:49:40.11 01:43:56.99 2:27 24.59 02:26:27.57
7
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 00:49:46.14 01:45:02.97 2:30 24.19 02:29:03.25
8
KLAMA Rafał
Falcon
2501 POL Częstochowa 00:49:35.59 01:44:34.02 2:30 24.10 02:29:12.12
9
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 00:49:47.02 01:45:02.48 2:30 24.10 02:29:13.17
10
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 00:49:32.79 01:44:24.95 2:30 24.10 02:29:14.74
11
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike Team
1806 POL Sosnowiec 00:49:33.83 01:45:06.45 2:30 24.10 02:29:16.16
12
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
1370 POL Częstochowa 00:49:09.45 01:45:02.61 2:30 24.10 02:29:20.59
13
WACH Arkadiusz
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2769 00:48:49.34 01:44:44.68 2:31 23.90 02:30:46.08
14
GEMBICZ Marcin
Falcon Częstochowa
1455 POL Częstochowa 00:48:05.72 01:45:36.45 2:32 23.72 02:31:46.41
15
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 00:49:38.90 01:44:59.98 2:33 23.62 02:32:15.59
16
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike Team
1807 POL Sosnowiec 00:48:19.14 01:45:37.90 2:33 23.62 02:32:22.53
17
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 00:49:48.71 01:47:38.64 2:34 23.44 02:33:45.25
18
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 00:49:44.57 01:47:36.08 2:34 23.44 02:33:45.78
19
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1458 POL Mysłowice 00:50:16.79 01:47:38.04 2:34 23.44 02:33:46.37
20
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1142 POL Bytom 00:50:42.04 01:48:48.70 2:34 23.35 02:33:55.98
21
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:12.99 01:46:47.69 2:35 23.35 02:34:24.96
22
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 00:50:47.56 01:48:48.50 2:35 23.26 02:34:36.82
23
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 00:49:41.55 01:48:49.36 2:35 23.26 02:34:38.03
24
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 00:51:43.26 01:49:57.63 2:36 23.08 02:35:47.00
25
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 00:47:53.09 01:51:54.83 2:37 23.08 02:36:03.81
26
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy 00:50:19.64 01:49:11.57 2:37 22.99 02:36:37.07
27
HAPEK Andrzej
1765 POL Jaworzno 00:51:14.68 01:50:38.26 2:38 22.90 02:37:10.04
28
ANTOSZ Piotr
1058 POL Sosnowiec 00:51:18.41 01:50:39.37 2:38 22.90 02:37:19.05
29
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 00:51:11.14 01:50:38.30 2:38 22.81 02:37:32.14
30
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 00:50:43.42 01:50:08.91 2:38 22.81 02:37:35.16
31
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 00:53:09.97 01:50:41.05 2:39 22.73 02:38:37.69
32
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 00:52:11.46 01:51:54.32 2:39 22.64 02:38:46.67
33
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 00:50:07.66 01:48:28.22 2:40 22.47 02:39:54.34
34
RYGLEWSKI Jan
2089 POL Zabrze 00:50:10.82 01:47:37.60 2:41 22.47 02:40:27.65
35
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 00:50:46.02 01:50:10.76 2:41 22.39 02:40:36.42
36
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:26.68 01:53:40.96 2:42 22.30 02:41:13.24
37
CHOJNACKI Jakub
Chojnacki Mtb Team
1613 POL Zawiercie 00:50:27.54 01:52:38.99 2:43 22.14 02:42:40.93
38
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 00:50:10.36 01:51:43.04 2:44 22.06 02:43:06.70
39
PASZENDA Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2777 POL Rybnik 00:50:40.85 01:51:17.49 2:45 21.90 02:44:23.22
40
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 00:54:06.84 01:56:41.32 2:45 21.90 02:44:34.45
41
MALINKIEWICZ Rita
2401 POL Trzeciszów 00:52:12.96 01:56:06.34 2:46 21.82 02:45:12.32
42
KOKOT Paweł
1707 POL Piasek 00:50:47.57 01:54:04.99 2:47 21.66 02:46:17.28
43
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 00:54:19.62 01:57:18.23 2:48 21.51 02:47:40.92
44
OCHOŃSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 00:54:07.47 01:56:40.61 2:48 21.51 02:47:41.80
45
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 00:51:27.02 01:56:05.70 2:49 21.43 02:48:06.18
46
JANDA Piotr
1412 POL Żory 00:54:15.55 01:58:43.47 2:49 21.35 02:48:42.86
47
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 00:54:45.30 01:58:51.50 2:49 21.35 02:48:43.98
48
KAMIŃSKI Tomasz
1841 POL Gliwice 00:54:28.63 01:57:19.25 2:49 21.35 02:48:49.82
49
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 00:56:25.22 02:00:06.31 2:50 21.20 02:49:53.83
50
BARTOLEWSKI Wojciech
1864 POL Częstochowa 00:52:25.50 01:55:22.47 2:51 21.20 02:50:02.63
51
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
2778 POL Dabrowa Gornicza 00:51:54.35 01:57:30.74 2:51 21.05 02:50:49.88
52
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 00:54:30.45 01:58:18.14 2:52 21.05 02:51:14.93
53
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 00:54:27.43 01:58:18.45 2:52 21.05 02:51:15.25
54
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
1007 POL Piekary Śląskie 00:49:08.38 02:05:33.08 2:52 20.98 02:51:43.76
55
UCHMAN Wojciech
1486 POL Katowice 00:54:56.57 01:59:04.87 2:52 20.91 02:51:55.42
56
JEKEL Marcin
1152 POL Katowice 00:57:08.97 02:00:59.89 2:53 20.91 02:52:01.95
57
TUROBOŚ Marta
Hurom Lkk Luks Sławno Kellys Team
2838 POL Sławno 00:52:52.32 01:59:00.13 2:53 20.83 02:52:47.11
58
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
2249 POL Zawiercie 00:54:40.72 02:00:56.28 2:53 20.83 02:52:58.12
59
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 00:56:56.07 02:01:01.40 2:54 20.83 02:53:03.15
60
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 00:56:12.53 02:01:17.13 2:54 20.76 02:53:30.95
61
PIEC Dominik
Axis Piekary Śląskie
1681 POL Piekary Śląskie 00:56:28.00 02:00:58.42 2:54 20.69 02:53:43.71
62
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 00:56:53.71 02:01:03.72 2:54 20.69 02:53:55.45
63
LUBAS Marek
1846 POL Tarnowskie Góry 00:53:30.09 01:59:35.81 2:55 20.62 02:54:45.19
64
DRATWA Krystian
2186 POL Krakow 00:54:28.11 02:01:02.53 2:56 20.55 02:55:22.46
65
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 00:56:49.91 02:04:14.22 2:57 20.41 02:56:31.58
66
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 00:56:50.88 02:04:12.43 2:57 20.41 02:56:38.03
67
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:49.43 02:02:42.40 2:57 20.41 02:56:41.20
68
JACHNA Sylwester
1064 POL Chełmek 00:58:00.94 02:05:06.33 2:57 20.34 02:56:46.44
69
ZWOLIŃSKI Adrian
1688 POL Grodzisko 00:58:30.01 02:05:30.63 2:57 20.34 02:56:51.11
70
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1575 POL Bukowno 00:57:56.34 02:05:01.43 2:57 20.34 02:56:52.22
71
JAREK Wojciech
1718 POL Rokitno Szlacheckie 00:58:45.72 02:05:26.18 2:58 20.27 02:57:37.84
72
RICHTER Paweł
2776 Mysłowice 00:58:29.48 02:04:29.01 2:59 20.13 02:58:41.83
73
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 00:58:23.00 02:06:39.40 2:59 20.13 02:58:49.96
74
SADOWSKI Daniel
Axis Piekary Śląskie
2756 POL Piekary Śląskie 00:57:09.85 02:06:01.89 3:01 20.00 03:00:16.36
75
LIBISZEWSKI Michał
2082 POL Wyry 00:56:52.78 02:05:16.52 3:01 19.93 03:00:19.65
76
KONDEJA Dariusz
1208 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:49.03 02:05:34.56 3:01 19.93 03:00:21.04
77
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
1493 POL Chełmek 00:53:21.60 02:11:36.15 3:01 19.93 03:00:30.03
78
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 00:58:13.44 02:04:55.88 3:01 19.93 03:00:33.81
79
OPALA Sebastian
Garfield Racing
1704 POL Częstochowa 01:02:28.27 02:07:45.60 3:01 19.93 03:00:34.98
80
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1267 POL Zawiercie 00:56:27.05 02:05:00.76 3:01 19.87 03:00:57.22
81
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 00:59:01.58 02:07:06.47 3:03 19.74 03:02:21.18
82
KRZYŻOWSKI Karol
2402 POL Bojszowy 01:02:05.15 02:11:44.34 3:04 19.67 03:03:08.60
83
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1685 POL Częstochowa 00:55:45.22 02:06:09.31 3:04 19.67 03:03:08.97
84
MAJOR Krzysztof
Porsche Interauto Polska Cfo Team
2061 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:29.48 02:04:58.88 3:04 19.61 03:03:19.07
85
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1038 POL Gierałtowice 00:58:26.67 02:06:08.40 3:05 19.54 03:04:17.31
86
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 00:58:25.53 02:07:33.96 3:05 19.54 03:04:20.31
87
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 00:59:01.31 02:08:36.82 3:05 19.54 03:04:21.13
88
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 00:58:52.51 02:07:48.89 3:05 19.48 03:04:54.56
89
SIERADZKI Mariusz
1407 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:09.83 02:08:28.15 3:06 19.48 03:05:00.55
90
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:41.47 02:09:26.34 3:06 19.42 03:05:07.76
91
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 00:58:19.58 02:08:10.16 3:06 19.42 03:05:34.12
92
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 00:58:15.73 02:08:30.22 3:07 19.35 03:06:13.22
93
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2058 POL Mikołów 01:00:06.27 02:10:41.88 3:07 19.35 03:06:16.90
94
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1583 POL Katowice 00:59:06.32 02:09:13.33 3:07 19.35 03:06:17.01
95
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
2282 POL Tychy 01:05:13.28 02:15:10.36 3:11 18.93 03:06:23.65
96
SIERAKOWSKI Piotr
2283 POL Kraków 01:01:43.48 02:11:57.90 3:07 19.29 03:06:41.29
97
KUCZYŃSKI Marek
Ts Wilga Golkowice Grupa Instalbud
2753 POL Myślenice 01:00:31.52 02:10:59.92 3:07 19.23 03:06:58.93
98
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska
2189 POL Piekary Slaskie 00:58:41.46 02:08:34.92 3:08 19.23 03:07:01.44
99
OBZEJTA Jakub
UKS Katolik Częstochowa
2767 POL Częstochowa 00:59:40.01 02:11:36.15 3:08 19.23 03:07:16.12
100
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 00:59:17.29 02:08:33.81 3:09 19.11 03:08:07.72
101
GAJOWSKI Bartosz
1757 POL Piekary Śląskie 00:58:53.80 02:09:30.99 3:09 19.11 03:08:19.61
102
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 01:00:10.37 02:11:11.79 3:09 19.11 03:08:35.93
103
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 01:02:16.72 02:11:33.93 3:09 19.11 03:08:41.86
104
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 01:00:27.41 02:12:16.23 3:10 18.99 03:09:33.07
105
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 01:02:12.24 02:13:34.99 3:11 18.87 03:10:31.17
106
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 01:02:12.58 02:13:37.20 3:11 18.87 03:10:31.23
107
PISKORNIK Marek
2447 POL Wisła 01:02:29.93 02:14:13.16 3:12 18.87 03:11:03.49
108
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 01:01:37.82 02:13:57.06 3:12 18.81 03:11:25.43
109
OLEKSIŃSKI Grzegorz
Pgr
2403 POL Piotrków Trybunalski 01:00:32.55 02:12:31.03 3:13 18.75 03:12:13.40
110
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:01:49.19 02:17:36.28 3:13 18.69 03:12:49.34
111
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:00:42.74 02:17:19.98 3:13 18.63 03:12:58.58
112
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 01:04:58.05 02:17:56.71 3:15 18.52 03:14:16.61
113
BRONKOWSKI Paweł
2752 POL Będzin 01:02:53.22 02:17:21.58 3:16 18.46 03:15:03.24
114
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2468 POL Katowice 01:01:21.00 02:15:55.72 3:17 18.35 03:16:14.83
115
BANASIAK Wojciech
1491 Częstochowa 01:01:43.30 02:17:04.21 3:17 18.35 03:16:15.16
116
BŁASZKIEWICZ Michał
2002 POL Sosnowiec 01:01:39.26 02:14:06.73 3:17 18.35 03:16:26.66
117
STROKOSZ Dariusz
2832 POL Szczerbice 01:02:18.51 02:15:12.61 3:17 18.29 03:16:36.54
118
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 01:00:19.92 02:14:04.89 3:18 18.24 03:17:33.12
119
NIESTRÓJ Robert
2820 POL Krapkowice 01:05:10.91 02:19:31.83 3:18 18.18 03:17:51.03
120
BUGAJSKI Przemysław
1767 POL Sosnowiec 01:04:41.36 02:19:58.88 3:22 17.86 03:21:24.21
121
KULIŃSKI Michał
Bike.expert.serwis Częstochowa
1143 POL Częstochowa 01:04:03.37 02:19:39.29 3:22 17.80 03:21:57.46
122
DEREK Marek
1866 POL Częstochowa 01:04:54.23 02:19:19.40 3:23 17.80 03:22:19.84
123
KAŁWIŃSKI Adam
Mtb Krapkowice
2066 POL Krapkowice 01:03:22.02 02:22:03.13 3:23 17.80 03:22:22.51
124
UCHMAN Marek
1487 POL Katowice 01:04:42.52 02:19:41.93 3:23 17.80 03:22:24.98
125
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1769 POL Kraków 01:06:41.63 02:23:17.51 3:23 17.75 03:22:34.49
126
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 01:01:26.15 02:18:34.88 3:23 17.75 03:22:48.19
127
NALEPA Jacek
Fenix Tychy
1243 POL Tychy 01:04:24.17 02:17:31.94 3:23 17.75 03:22:57.75
128
SZWESTA Roman
Xc 80
1770 POL Zabrze 01:04:18.59 02:21:03.97 3:24 17.70 03:23:28.40
129
GAWLIK Michał
Tax & Home Bike Team
2079 POL Sosnowiec 01:05:18.64 02:22:03.67 3:24 17.70 03:23:28.67
130
TROCHIM Konrad
1702 POL Strzelce Opolskie 01:03:04.77 02:21:54.27 3:26 17.54 03:25:03.87
131
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 01:05:11.68 02:21:56.91 3:26 17.54 03:25:16.90
132
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:03.25 02:23:14.35 3:27 17.39 03:26:53.35
133
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:39.43 02:24:36.88 3:28 17.39 03:27:12.11
134
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
2398 POL Zawiercie 01:24:15.48 02:35:33.95 3:28 17.34 03:27:45.99
135
SIKORA Zdzisław
2833 POL Częstochowa 01:06:19.19 02:24:25.79 3:28 17.34 03:27:47.02
136
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
1163 POL Mysłowice 01:05:17.08 02:23:33.16 3:28 17.29 03:27:57.79
137
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 01:08:28.25 02:25:54.78 3:29 17.29 03:28:22.45
138
BARGIEŁ Ireneusz
2835 01:05:20.69 02:24:14.38 3:29 17.24 03:28:34.61
139
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:28.37 02:24:49.69 3:30 17.19 03:29:35.61
140
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1187 POL Pyskowice 01:04:48.29 02:21:34.04 3:30 17.19 03:29:38.29
141
STRZĄDAŁA Grzegorz
2531 POL Gołkowice 01:07:29.12 02:25:58.17 3:30 17.19 03:29:39.55
142
SZYMIEC Szymon
1706 POL Gliwice 00:48:55.02 01:53:06.30 3:31 17.14 03:30:02.00
143
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 01:06:50.01 02:26:31.46 3:31 17.09 03:30:30.00
144
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:08:02.73 02:25:51.66 3:32 17.05 03:31:16.44
145
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:09:31.77 02:27:58.35 3:32 17.05 03:31:19.51
146
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:10.70 02:25:08.45 3:32 17.00 03:31:30.30
147
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1327 POL Sosnowiec 01:02:19.19 02:21:42.51 3:33 16.90 03:32:47.35
148
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
2068 POL Opole 01:09:09.66 02:29:59.54 3:34 16.85 03:33:19.51
149
HRYNOWIECKI Henryk
1523 Gliwice 01:21:01.50 02:34:37.81 3:40 16.39 03:39:31.21
150
PORĄBKA Piotr
Pp Team
2819 POL Niepołomice 01:08:20.83 02:29:36.23 3:41 16.35 03:40:04.93
151
PŁATKOWSKI Romek
1376 POL Przyrów 01:14:07.54 02:38:17.83 3:48 15.83 03:47:28.34
152
SKUBIS Tomasz
2817 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:32.55 02:38:34.14 3:48 15.79 03:47:46.87
153
POREMBSKI Marcin
Ataksport C67 Racing Team
1451 POL Knurów 01:18:54.68 02:32:13.78 3:49 15.75 03:48:53.31
154
PIERZCHALSKI Jerzy
Pierzchalski Cycling Team
2736 POL Łódź 01:12:48.50 02:42:11.59 3:52 15.54 03:51:32.96
155
STUDNIK Grzegorz
Mo Cuishle
1127 POL Rybnik 01:16:43.38 02:46:08.83 3:53 15.46 03:52:46.73
156
JAWORSKI Robert
1763 POL Chorzów 01:05:21.26 02:28:00.60 3:54 15.42 03:53:35.01
157
ALVES Karolina
1764 POL Katowice 01:27:00.67 02:51:32.30 3:59 15.08 03:58:53.94
158
NOWAK Marek
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1582 POL Ruda Śląska 01:15:34.54 02:44:43.81 4:01 15.00 04:00:15.10
159
SUŁKOWSKI Leszek
2287 POL Częstochowa 01:14:40.89 02:51:41.46 4:02 14.89 04:01:39.84
160
SZAJBE Tomek
Iszkolne.pl
2017 POL Chorzów 01:19:47.26 02:50:45.83 4:14 14.18 04:13:57.47
161
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 01:21:45.58 02:52:47.75 4:16 14.05 04:15:58.23
162
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:16:37.86 02:54:14.79 4:18 13.99 04:17:18.10
163
FILIPCZAK Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
2195 POL Strzelce Opolskie 01:10:41.54 02:31:32.21 4:19 13.95 04:18:14.00
164
JARNO Maciej
2766 POL Ruda Śląska 01:19:03.44 02:56:45.58 4:19 13.92 04:18:30.87
165
CIACIURA-JARNO Magdalena
2765 POL Ruda Śląska 01:18:26.32 02:57:43.58 4:21 13.79 04:20:43.03
166
ŚLIWIŃSKI Michał
2836 01:14:29.90 03:05:21.09 4:33 13.22 04:32:28.20
167
SZEWCZYK Paulina
2825 01:24:07.34 03:06:22.86 4:33 13.22 04:32:29.68
168
BOLECHOWSKA-KAROŃ Anna
2406 POL Gliwice 01:26:05.60 03:13:15.24 4:39 12.90 04:38:53.68
169
JAKUBIAK Arkadiusz
Opel Active Team
2754 POL Gliwice 01:20:31.06 02:56:41.84 4:40 12.90 04:39:08.54
170
STAWARCZYK Krystian
Opel Active Team
2755 POL Rybnik 01:20:32.17 02:56:38.09 4:40 12.90 04:39:08.55
171
BURSKA Anna
2407 POL Knurówp 01:38:47.84 03:36:31.91 5:18 11.32 05:17:59.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU