Bike Atelier MTB Maraton 2017

Ustroń, Polska
30.09.2017

Wyniki

Hobby 33 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory 00:23:52.30 2:30 24.09 01:22:25.53
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
1641 POL Bielsko-Biała 00:23:51.04 2:31 23.91 01:22:48.28
3
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 00:23:52.98 2:33 23.57 01:23:43.98
4
KALAMARZ Kamil
1801 POL Rybnik 00:23:59.06 2:35 23.24 01:24:57.07
5
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 00:23:54.08 2:35 23.24 01:25:00.22
6
KUBACZKA Grzegorz
Ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 00:23:52.60 2:35 23.24 01:25:01.94
7
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie 00:24:17.69 2:36 23.24 01:25:24.43
8
SCIERSKI Maciej
Tomazi Bike Orbea Team
1961 POL Tychy 00:24:54.42 2:37 23.08 01:26:03.83
9
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze 00:24:47.27 2:39 22.60 01:27:24.22
10
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 00:24:46.83 2:39 22.60 01:27:24.93
11
WRÓBEL Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1026 POL Pawłowice 00:24:16.96 2:40 22.60 01:27:41.96
12
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 00:24:55.27 2:40 22.60 01:27:42.29
13
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
2651 POL Bielsko Biała 00:24:29.68 2:42 22.30 01:28:39.89
14
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 00:25:12.18 2:43 22.15 01:29:34.90
15
KOPKA Sławomir
2809 POL Bielsko-Biała 00:24:12.32 2:44 22.00 01:29:43.52
16
TOMERA Tomasz
Gomola Trans Airco
2295 POL Katowice 00:25:05.19 2:44 22.00 01:29:49.73
17
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 00:24:56.42 2:44 22.00 01:29:51.79
18
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 POL Górki Wielkie 00:25:03.53 2:44 22.00 01:29:54.38
19
PIESZKO Damian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1034 POL Świerklany 00:24:16.82 2:44 22.00 01:30:10.19
20
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1696 POL Radzionków 00:25:39.61 2:45 21.85 01:30:35.69
21
ŚCIGAŁA Piotr
2360 POL Częstochowa 00:25:59.06 2:47 21.71 01:31:18.13
22
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1147 POL Chrzanów 00:24:20.59 2:49 21.43 01:32:35.42
23
KUKURBA Mikołaj
Omnisquare-Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 00:25:42.22 2:50 21.15 01:33:28.51
24
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1068 POL Rybnik 00:25:17.17 2:51 21.02 01:34:02.81
25
RESZKA Marcin
Bikehead
1966 POL Sosnowiec 00:27:01.46 2:52 21.02 01:34:10.36
26
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 00:26:36.18 2:52 21.02 01:34:25.43
27
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron 00:25:58.63 2:52 20.89 01:34:32.47
28
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:19.91 2:52 20.89 01:34:34.89
29
JAHN Mateusz
1737 POL Falmirowice 00:27:07.08 2:53 20.89 01:34:36.87
30
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn 00:26:36.61 2:54 20.75 01:35:28.38
31
MAROSZEK Adam
Mikesz Team
2491 POL Wodzisław Śląski 00:26:33.02 2:54 20.75 01:35:39.29
32
HAZUKA Ireneusz
2664 Szare 00:26:18.61 2:55 20.63 01:36:10.37
33
MUZYK Wojciech
1833 POL Racibórz 00:25:39.62 2:56 20.50 01:36:29.16
34
SMOLORZ Artur
2092 POL Lędziny 00:26:31.48 2:56 20.50 01:36:31.79
35
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój 00:27:04.38 2:56 20.50 01:36:32.73
36
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój 00:27:12.27 2:56 20.50 01:36:47.80
37
KUTKA Sławomir
Klub Kolarski Świerklany
1637 POL Rybnik 00:26:03.84 2:57 20.37 01:37:19.47
38
SADOWSKI Daniel
Axis Piekary Śląskie
2756 POL Piekary Śląskie 00:26:39.98 2:58 20.37 01:37:25.35
39
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 00:27:29.63 2:58 20.37 01:37:26.24
40
SOBOL Łukasz
1689 POL Tychy 00:26:57.54 2:58 20.37 01:37:26.71
41
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 00:27:25.59 2:58 20.25 01:37:31.62
42
OSTALSKI Piotr
1882 Częstochowa 00:26:47.73 2:59 20.12 01:38:14.58
43
RYGLEWSKI Piotr
Pmbike
1565 POL Zabrze 00:26:35.04 2:59 20.12 01:38:17.10
44
KAPICA Marek
2207 POL Gołkowice 00:27:11.13 2:59 20.12 01:38:18.81
45
KIZINKIEWICZ Piotr
2722 POL Ustroń 00:32:04.29 2:60 20.00 01:38:42.40
46
NIEDZIELA Tomasz
2420 POL Bielsko Biała 00:26:05.79 2:60 20.00 01:38:53.23
47
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 00:26:52.97 2:60 20.00 01:38:56.43
48
PILCH Adam
Wkc Góral Wisła
1331 POL Wisła 00:27:15.62 3:01 20.00 01:39:03.21
49
PARUK Wojciech
Goranga Team
2657 POL Michałowice 00:28:01.52 3:01 20.00 01:39:10.24
50
GOŁĘBIEWSKI Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1032 POL Pawłowice 00:28:16.97 3:01 20.00 01:39:17.13
51
ŚCIERSKI Pawel
1967 POL Tychy 00:25:55.09 3:01 19.88 01:39:26.27
52
KUTARASIŃSKI Tomasz
Hołda Team
2628 POL Jasienica --:--:--:-- 3:02 19.88 01:39:48.47
53
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2727 POL Rybnik 00:27:11.19 3:02 19.76 01:39:55.82
54
KLUPA Dariusz
Daromtbbike
2212 POL Kraków 00:28:06.43 3:02 19.76 01:40:02.06
55
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 00:26:08.15 3:02 19.76 01:40:04.08
56
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 00:28:02.47 3:03 19.76 01:40:15.25
57
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
1785 POL Bielsko-Biała 00:27:57.53 3:03 19.76 01:40:15.83
58
SZCZEPAŃCZYK Michał
1687 POL Międzyrzecze Dolne 00:27:23.44 3:03 19.76 01:40:17.00
59
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 00:26:42.46 3:03 19.76 01:40:17.27
60
NOWAK Łukasz
Nowa-Dom.pl
1372 POL Sosnowiec 00:26:44.65 3:03 19.76 01:40:20.50
61
CAŁKA Paweł
Pank Team
1569 POL Siewierz 00:27:32.06 3:03 19.76 01:40:25.86
62
JANIK Bartosz
Bikehead
1416 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:03.99 3:03 19.64 01:40:30.49
63
GIL Adam
Goranga Team
2656 POL Michałowice 00:27:37.32 3:03 19.64 01:40:37.33
64
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 00:27:45.74 3:04 19.64 01:40:57.56
65
JASIULEK Tomasz
2222 POL Orzesze 00:28:08.54 3:04 19.64 01:41:02.77
66
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1647 POL Kraków 00:28:26.66 3:04 19.64 01:41:03.84
67
KUBICKI Piotr
Kiwi Team
2084 POL Bytom 00:28:11.04 3:04 19.64 01:41:04.34
68
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
2723 POL Radzionków 00:26:14.24 3:04 19.53 01:41:10.83
69
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 00:28:10.02 3:05 19.53 01:41:15.59
70
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1580 POL Koniaków 00:27:43.62 3:05 19.53 01:41:18.77
71
PIĄTEK Paweł
Bike-Store Bielsko
2184 POL Lipowa 00:28:58.07 3:05 19.53 01:41:25.02
72
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1965 POL Będzin 00:28:17.21 3:05 19.53 01:41:39.29
73
MITORAJ Piotr
2637 POL Oświęcim 00:28:59.33 3:06 19.41 01:41:55.33
74
KAMIŃSKI Marek
Twomark Team
1461 POL Ruda Śląska 00:26:32.44 3:06 19.41 01:42:00.75
75
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 00:28:07.10 3:06 19.41 01:42:03.46
76
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
2580 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:13.88 3:06 19.41 01:42:16.06
77
GOMOLA Janusz
Wkc Góral Wisła
1466 POL Wisła 00:27:27.53 3:06 19.41 01:42:16.50
78
GEMBALA Eugeniusz
1667 POL Bełk 00:28:41.01 3:07 19.30 01:42:45.81
79
LUBIENIEC Grzegorz
Brak
1778 POL Bielsko-Biała 00:29:09.01 3:07 19.30 01:42:46.82
80
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1685 POL Częstochowa 00:28:41.13 3:08 19.19 01:43:00.48
81
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 00:28:52.28 3:08 19.19 01:43:12.37
82
JANECKI Mateusz
2799 POL Katowice 00:27:48.54 3:09 19.19 01:43:29.53
83
KUCHARCZYK Bartłomiej
Agh Cycling Team
2652 POL Kraków 00:27:13.34 3:09 19.08 01:43:54.16
84
GÓRNY Krzysztof
2073 POL Katowice 00:27:38.82 3:10 19.08 01:43:58.10
85
ŚWIĘTEK Tomasz
2414 POL Tychy 00:29:41.88 3:10 19.08 01:43:58.27
86
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 00:26:34.43 3:10 19.08 01:44:00.83
87
WIŚNIEWSKI Paweł
2757 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:21.55 3:10 18.97 01:44:15.34
88
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 00:28:05.83 3:10 18.97 01:44:15.40
89
CZEKAJ Damian
2194 POL Jastrzębie-Zdrój 00:30:04.17 3:11 18.97 01:44:39.74
90
WINKLER Arkadiusz
2397 POL Rogożnik 00:28:24.48 3:11 18.97 01:44:41.37
91
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice 00:29:50.53 3:11 18.86 01:44:44.05
92
MAŁAGOWSKI Paweł
2636 POL Bielsko-Biała 00:29:28.22 3:11 18.86 01:44:46.37
93
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 00:28:35.25 3:11 18.86 01:44:57.99
94
NOWACKI Bartlomiej
1232 POL Żory 00:30:14.24 3:12 18.75 01:45:28.33
95
KRZAK Maciej
Bbriderz.pl
2807 POL Bielsko-Biała 00:31:13.84 3:13 18.75 01:45:47.02
96
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:14.00 3:13 18.75 01:45:53.66
97
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny 00:29:06.33 3:13 18.75 01:45:53.78
98
DRABIK Mateusz
Aegon Cycling Team
1456 POL Katowice 00:29:37.65 3:13 18.64 01:45:54.94
99
GAJAK Mariusz
2808 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:34.45 3:13 18.64 01:46:02.41
100
SKWARK Mariusz
2428 POL Jastrzębie-Zdrój 00:30:04.62 3:14 18.64 01:46:16.03
101
PASTERNAK Piotr
1766 POL Brzeszcze 00:28:42.73 3:14 18.54 01:46:33.42
102
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1216 POL Jankowice 00:31:50.84 3:14 18.54 01:46:36.79
103
WRONA Jarek
2357 POL Oświęcim 00:27:43.78 3:14 18.54 01:46:39.81
104
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Rowerowa
1391 POL Bielsko-Biała 00:29:05.64 3:15 18.54 01:46:51.08
105
ROGOZIK Szymon
2525 POL Gliwice 00:29:40.51 3:15 18.54 01:47:03.09
106
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz 00:30:26.22 3:15 18.54 01:47:03.44
107
SZCZEŚNIAK Dariusz
1994 POL Zawiercie 00:28:13.57 3:16 18.33 01:47:42.93
108
STEC Krystian
Opony Serafinowski
2417 POL Skoczów 00:32:08.65 3:17 18.33 01:47:51.85
109
PIETROWSKA Katarzyna
1842 POL Gliwice 00:30:56.72 3:17 18.33 01:48:13.62
110
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1936 POL Żory 00:30:16.30 3:17 18.33 01:48:14.37
111
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 00:29:56.70 3:18 18.23 01:48:21.05
112
DUDA Paweł
1797 POL Bielsko-Biała 00:31:00.50 3:18 18.23 01:48:44.67
113
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 00:29:17.05 3:18 18.23 01:48:45.31
114
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1695 POL Radzionków 00:28:10.26 3:19 18.13 01:49:05.73
115
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
1779 POL Sosnowiec 00:31:11.32 3:20 18.13 01:49:29.21
116
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1036 POL Rybnik 00:31:06.91 3:20 18.03 01:49:46.56
117
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2577 POL Ruda Śląska 00:31:07.92 3:20 18.03 01:49:46.88
118
MYMA Dariusz
-
1133 POL Sosnowiec 00:30:10.56 3:20 18.03 01:49:55.72
119
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:01.30 3:20 18.03 01:49:57.16
120
URBANIAK Kacper
2410 POL Częstochowa 00:29:52.19 3:20 18.03 01:49:57.75
121
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 00:29:49.51 3:20 18.03 01:49:58.63
122
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
1199 POL Kostkowice 00:30:13.42 3:21 17.93 01:50:22.57
123
SZAFRON Tomasz
2698 POL Tychy 00:30:16.38 3:21 17.93 01:50:23.30
124
MADOWICZ Paweł
Madej Mtb Team
1823 POL Będzin 00:31:01.16 3:22 17.93 01:50:39.22
125
DUDA Damian
2780 POL Skoczów 00:31:09.47 3:22 17.93 01:50:41.76
126
WOLDAŃSKI Sławomir
2802 POL Katowice 00:30:14.59 3:22 17.84 01:50:48.30
127
TARNOWSKI Janusz
2114 POL Katowice 00:31:15.56 3:22 17.84 01:50:51.72
128
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 00:31:27.92 3:22 17.84 01:50:52.08
129
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 00:29:22.40 3:22 17.84 01:51:02.38
130
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:48.79 3:24 17.74 01:51:40.63
131
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 00:31:16.13 3:24 17.74 01:51:42.81
132
PIEKORZ Paweł
2062 POL Rybnik 00:27:15.56 3:24 17.65 01:51:57.55
133
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1576 POL Chorzów 00:30:13.78 3:24 17.65 01:51:58.11
134
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 00:31:28.46 3:24 17.65 01:51:58.38
135
ŻABIŃSKI Leszek
2781 POL Katowice 00:29:16.18 3:24 17.65 01:52:04.76
136
PODOLSKA Monika
2791 POL Jaworze 00:30:15.25 3:26 17.55 01:52:56.71
137
GAWRON Stanisław
Rowerowy Bytom-Rowerek
2182 POL Bytom 00:30:26.76 3:26 17.46 01:53:07.89
138
KOCUR Jacek
Niezrzeszony
2793 POL Pszczyna 00:31:08.90 3:26 17.46 01:53:09.49
139
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2174 POL Kraków 00:30:17.59 3:26 17.46 01:53:15.20
140
NOWOCZEK Leszek
2662 POL Bażanowice 00:31:46.10 3:26 17.46 01:53:15.29
141
BUGAJSKI Mariusz
1228 POL Sosnowiec 00:30:27.67 3:26 17.46 01:53:16.00
142
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1777 POL Bojanów 00:30:28.09 3:26 17.46 01:53:17.56
143
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1272 POL Zawiercie 00:30:37.14 3:27 17.46 01:53:24.73
144
MATLĘGA Michał
2709 POL Skoczów 00:31:28.26 3:27 17.37 01:53:43.80
145
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków 00:31:37.39 3:27 17.37 01:53:47.14
146
JARSZAK Mateusz
2532 POL Bielsko-Biała 00:34:01.67 3:27 17.37 01:53:48.47
147
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1090 POL Tarnowskie Góry 00:32:40.11 3:27 17.37 01:53:48.61
148
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 00:33:10.31 3:28 17.37 01:53:57.45
149
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1773 POL Racibórz 00:31:29.49 3:28 17.37 01:53:58.88
150
RYBA Paweł
2069 POL Bolęcin 00:31:11.62 3:28 17.37 01:54:14.68
151
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 00:31:46.87 3:28 17.28 01:54:23.54
152
KMIOTEK Michał
Hołda Team
2421 POL Katowice 00:33:02.63 3:29 17.28 01:54:29.75
153
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 00:32:39.71 3:29 17.28 01:54:31.59
154
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze 00:31:49.63 3:29 17.28 01:54:40.47
155
LECH Paweł
2276 POL Czeladź 00:33:38.06 3:29 17.28 01:54:42.13
156
MIROWSKA Klaudia
2798 POL Ustroń 00:32:15.42 3:29 17.28 01:54:51.16
157
WALTAR Szymon
2153 POL Jastrzebie Zdroj 00:31:35.60 3:29 17.19 01:54:54.67
158
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 00:29:56.27 3:30 17.19 01:54:58.97
159
PIETRAS Mariusz
1854 POL Częstochowa 00:32:09.59 3:30 17.19 01:55:07.79
160
ŁACHAJCZYK Rafał
1395 POL Rybnik 00:31:39.36 3:30 17.19 01:55:15.90
161
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 00:31:34.41 3:30 17.19 01:55:27.05
162
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 00:31:36.79 3:30 17.19 01:55:27.63
163
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice 00:28:51.80 3:31 17.10 01:55:34.45
164
RUDNOW Michał
Rudbikers
1053 POL Mysłowice 00:31:16.65 3:31 17.10 01:55:38.44
165
DRZEWIECKI Konrad
2699 POL Bukowno 00:32:03.96 3:31 17.10 01:55:48.05
166
ŚWIĘTY Joachim
1768 POL Rydułtowy 00:32:18.37 3:31 17.10 01:55:56.79
167
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1044 POL Rybnik 00:32:23.08 3:31 17.10 01:55:58.52
168
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 00:32:55.43 3:32 17.10 01:56:03.24
169
RYCHLICKI Jarosław
My Center Agd Rtv
2504 POL Zabrze 00:31:09.18 3:32 17.01 01:56:32.10
170
KOŁODZIEJ Ziemowit
Hołda Team
2660 POL Katowice 00:31:03.04 3:33 16.92 01:56:42.93
171
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 00:32:15.23 3:33 16.92 01:56:52.72
172
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 00:32:01.75 3:33 16.92 01:56:54.45
173
RUSEK Piotr
Mikesz Team
2551 POL Rybnik 00:32:36.52 3:33 16.92 01:56:56.20
174
PASTERNAK Jakub
2152 POL Brzeszcze 00:31:51.29 3:33 16.92 01:56:56.50
175
DAWIDOWICZ Monika
Free Way
2214 POL Jastrzębie-Zdrój 00:31:47.30 3:33 16.92 01:56:57.01
176
DAWIDOWICZ Krzysztof
Free Way
2215 POL Jastrzębie-Zdrój 00:31:46.44 3:33 16.92 01:56:57.73
177
MACHOWSKI Artur
2743 POL Bielsko-Biała 00:32:25.41 3:34 16.92 01:57:12.54
178
RYGLEWSKI Jan
2089 POL Zabrze 00:24:42.60 3:34 16.84 01:57:41.75
179
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik 00:33:14.28 3:35 16.84 01:57:43.88
180
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 00:31:50.72 3:35 16.75 01:57:56.35
181
MARKUZEL Tomasz
2581 POL Ustroń 00:33:04.53 3:35 16.75 01:57:57.61
182
KOCLĘGA Rafał
1993 POL Zawiercie 00:32:40.35 3:35 16.75 01:57:58.64
183
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 00:32:58.72 3:35 16.75 01:57:59.70
184
ŚLEDZIŃSKI Maciej
Alp-77
2710 POL Jastrzębie-Zdrój 00:36:05.18 3:35 16.75 01:58:00.97
185
JANECZEK Robert
Fcb
1236 POL Radzionków 00:32:54.70 3:35 16.75 01:58:11.61
186
CZERWIŃSKI Tomasz
2659 POL Chorzów 00:33:38.38 3:35 16.75 01:58:12.27
187
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 00:29:57.18 3:36 16.75 01:58:17.88
188
STUDENT Karol
2171 POL Czerwionka-Leszczyny 00:33:56.18 3:36 16.75 01:58:27.68
189
SZLĄZAK Łukasz
2641 POL Ustroń 00:32:30.91 3:36 16.67 01:58:30.58
190
WILK Marcin
1488 POL Katowice 00:34:04.40 3:36 16.67 01:58:36.03
191
SKRZYPIEC Andrzej
1497 POL Mysłowice 00:31:48.20 3:36 16.67 01:58:38.69
192
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec 00:30:16.80 3:36 16.67 01:58:41.82
193
PORĘBA Haridas
Goranga Team
2666 POL Kraków 00:31:00.09 3:36 16.67 01:58:43.06
194
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 00:32:09.91 3:36 16.67 01:58:44.49
195
WĄSEK Katarzyna
2730 POL Ustroń 00:32:20.73 3:37 16.67 01:58:50.81
196
PYKA Tomasz
Bike Atelier Team
1117 POL Mikołów 00:31:20.23 3:37 16.67 01:58:55.48
197
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 00:33:24.01 3:37 16.58 01:59:21.00
198
NOWODWORSKI Borys
Hołda Team
2423 POL Katowice 00:32:39.79 3:38 16.58 01:59:24.96
199
PAJĄK Adam
1084 POL Radlin 00:34:48.44 3:38 16.58 01:59:34.60
200
OCHMANN Michal
1252 POL Tarnowskie Góry/ Bad Bramstedt De 00:28:51.48 3:38 16.50 01:59:50.02
201
WOLNY Łukasz
Wrt-Cars Mtb Team
2535 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:20.43 3:39 16.50 01:59:55.49
202
DĘBEK Krystian
Jas-Kółka
2371 POL Jastrzębie Zdrój 00:31:52.68 3:39 16.50 02:00:03.70
203
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 00:34:18.05 3:39 16.50 02:00:06.98
204
MUCHA Piotr
1371 POL Będzin 00:34:17.52 3:39 16.50 02:00:07.45
205
BARTKOWIAK Dawid
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1025 POL Knurów 00:36:08.48 3:40 16.42 02:00:44.38
206
WALAWENDER Wojciech
2260 POL Jaworzno 00:32:03.28 3:40 16.42 02:00:47.43
207
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 00:32:57.56 3:40 16.42 02:00:50.27
208
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 00:31:44.03 3:40 16.42 02:00:50.59
209
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1381 POL Częstochowa 00:33:07.33 3:41 16.34 02:01:06.37
210
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 00:28:06.39 3:41 16.34 02:01:06.62
211
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy 00:33:21.74 3:41 16.34 02:01:24.39
212
STANIEWICZ Natalia
2732 POL Gliwice 00:33:49.91 3:41 16.34 02:01:26.16
213
MUCHA Tomasz
1692 POL Katowice 00:30:55.37 3:42 16.26 02:01:37.59
214
CZAJKA Emilia
Bikehead
1780 POL Sosnowiec 00:30:06.32 3:42 16.26 02:01:49.80
215
KACZMARCZYK Aleksandra
2509 POL Jaworze 00:31:51.37 3:42 16.26 02:01:50.32
216
GORZELANY Ewa
Wiślańskie Koło Cyklistów Góral
1099 POL Wisła 43-460 , Ul. Krzywa 7 00:33:02.01 3:42 16.26 02:02:02.12
217
MAJ Radosław
Hołda Team
2415 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:44.31 3:43 16.18 02:02:06.76
218
BURCHACIŃSKI Witold
2631 POL Gliwice 00:32:22.68 3:43 16.18 02:02:11.40
219
BOCHENEK Bartosz
1878 POL Myszków 00:32:47.95 3:43 16.18 02:02:31.05
220
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 00:33:14.03 3:43 16.18 02:02:34.09
221
KRZEMIŃSKI Tomasz
2161 POL Bytom 00:33:25.67 3:44 16.10 02:02:42.05
222
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów 00:32:40.21 3:44 16.10 02:02:46.58
223
PISKORNIK Michał
2376 POL Wisła 00:34:02.34 3:44 16.10 02:02:47.40
224
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 00:35:14.37 3:44 16.10 02:02:48.95
225
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2319 POL Bukowno 00:34:27.37 3:44 16.10 02:02:59.58
226
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2574 POL Świętochłowice 00:34:00.00 3:44 16.10 02:03:08.81
227
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 00:34:25.71 3:45 16.10 02:03:13.77
228
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 00:33:14.44 3:45 16.10 02:03:14.77
229
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
2168 POL Częstochowa 00:33:47.95 3:45 16.02 02:03:21.91
230
BRACHACZEK Filip
2530 POL Siemonia 00:31:31.35 3:45 16.02 02:03:26.51
231
WALCZAK Kacper
2416 POL Ustroń 00:31:56.99 3:45 16.02 02:03:28.26
232
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
2422 POL Katowice 00:30:13.11 3:45 16.02 02:03:30.23
233
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1935 POL Żory 00:33:24.24 3:45 16.02 02:03:36.14
234
BRANDT Ryszard
2042 POL Sieradz 00:33:04.10 3:45 16.02 02:03:41.22
235
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 00:34:14.50 3:45 16.02 02:03:44.43
236
ZAJAC Jaroslaw
Bsr Team Bytom
2741 POL Bytom 00:33:59.94 3:46 16.02 02:03:50.90
237
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 00:31:34.77 3:46 15.94 02:04:02.78
238
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 00:32:38.35 3:46 15.94 02:04:03.60
239
CZERNER Grzegorz
2310 POL Czerwionka-Leszczyny 00:30:15.07 3:46 15.94 02:04:04.80
240
MORUŚ Dariusz
1549 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:19.51 3:46 15.94 02:04:06.00
241
WOJTYCZKA Wojciech
2831 POL Bieruń 00:31:38.61 3:47 15.94 02:04:21.32
242
LARWA Mateusz
2418 POL Łazy 00:32:48.82 3:47 15.87 02:04:30.53
243
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 00:34:52.16 3:47 15.87 02:04:34.14
244
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 00:31:02.82 3:47 15.87 02:04:38.77
245
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce 00:33:08.43 3:47 15.87 02:04:41.85
246
KANIA Marcin
1521 POL Katowice 00:35:03.62 3:47 15.87 02:04:46.24
247
FUŚNIK Nitaj
Goranga Team
2667 POL Filipowice 00:30:49.65 3:48 15.87 02:04:56.80
248
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:09.76 3:48 15.79 02:05:08.57
249
BROŻEK Arkadiusz
2665 POL Brenna 00:34:17.91 3:49 15.79 02:05:29.09
250
BENIT Radosław
2281 POL Przutoczna 00:33:34.74 3:49 15.79 02:05:37.99
251
BORKOWSKI Artur
Alp-77
2162 POL Jastrzębie-Zdrój 00:34:01.87 3:50 15.71 02:05:59.41
252
TOMALA Łukasz
2734 POL Ustroń 00:32:13.47 3:50 15.71 02:06:00.72
253
PODOLSKI Artur
2792 POL Jaworze 00:33:55.33 3:50 15.71 02:06:05.04
254
KISTOWSKI Marcin
2448 POL Jaworze 00:35:23.18 3:50 15.64 02:06:18.26
255
WALOSZEK Maciej
Legal Fury
2016 POL Bielsko-Biała 00:35:25.83 3:51 15.64 02:06:46.15
256
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 00:31:58.87 3:51 15.57 02:06:55.40
257
STANIEK Mirosław
2728 POL Ustroń 00:35:49.94 3:53 15.49 02:07:39.81
258
CHAPEK Waldemar
Merida Polska Team
2626 POL Gliwice 00:35:14.50 3:53 15.49 02:07:51.67
259
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 00:35:52.57 3:53 15.49 02:08:05.02
260
BACA Ryszard
1094 POL Kraków 00:33:59.58 3:53 15.49 02:08:05.59
261
DZIACKO Artur
1612 POL Chorzów 00:35:56.07 3:53 15.42 02:08:06.11
262
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 00:35:06.26 3:53 15.42 02:08:07.92
263
KRUBNIK Krystian
Tsrta
2088 Tychy 00:35:48.31 3:53 15.42 02:08:08.14
264
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 00:37:58.54 3:54 15.42 02:08:09.05
265
BARON Adam
Adient Bieruń
2738 POL Tychy 00:37:24.19 3:54 15.42 02:08:32.58
266
KĘSEK Marek
2145 POL Kraków 00:35:38.57 3:55 15.35 02:08:45.81
267
TOMECKI Michał
Szwagier Team
1870 POL Żory 00:34:19.60 3:55 15.35 02:08:50.26
268
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 00:33:10.45 3:55 15.35 02:08:56.80
269
MAŚLANKA Tomasz
1759 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:10.70 3:56 15.28 02:09:20.41
270
PIECUCH Sebastian
2629 POL Bielsko-Biała 00:36:23.91 3:56 15.28 02:09:34.27
271
TORZEWSKI Daniel
Mut Mtb Team
1541 POL Czeladź 00:36:05.07 3:56 15.28 02:09:35.36
272
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2575 POL Cieszyn 00:34:19.23 3:56 15.28 02:09:44.10
273
DUDEK Piotr
2759 POL Katowice 00:34:23.89 3:56 15.28 02:09:46.17
274
SZYDŁOWSKI Janusz
2567 POL Bielsko-Biała 00:34:16.58 3:57 15.21 02:10:00.04
275
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:38.70 3:57 15.21 02:10:08.87
276
DURA Kamil
1354 POL Myślachowice 00:35:51.07 3:58 15.14 02:10:32.10
277
CICHECKI Zbigniew
1808 POL Łuków Śląski 00:35:00.45 3:59 15.07 02:11:06.17
278
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 00:33:58.98 3:59 15.07 02:11:13.36
279
JABCZYŃSKI Tomasz
1868 POL Gliwice 00:37:26.11 3:59 15.07 02:11:18.72
280
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
2635 POL Katowice 00:41:12.55 3:59 15.07 02:11:25.86
281
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1584 POL Ruda Śląska 00:40:05.74 3:60 15.07 02:11:27.95
282
ŁASKI Zbigniew
2263 POL Żory 00:33:45.82 3:60 15.07 02:11:35.93
283
SZCZYGIELSKI Adam
2147 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:48.18 3:60 15.07 02:11:38.21
284
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój 00:33:33.79 3:60 15.07 02:11:39.96
285
GRZESICZEK Damian
Kiwi Team
1158 POL Mikołów 00:26:59.42 4:01 15.00 02:12:02.25
286
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 00:33:50.36 4:01 15.00 02:12:02.60
287
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1386 POL Chrzanów 00:41:50.00 4:01 15.00 02:12:17.58
288
KOZAKIEWICZ Marcin
2385 POL Chorzów 00:33:41.03 4:01 14.93 02:12:18.89
289
TUTAJ Mateusz
1393 POL Katowice 00:33:25.82 4:01 14.93 02:12:20.21
290
BŁAŻEWSKI Przemysław
2006 POL Ruda Śląska 00:35:31.33 4:01 14.93 02:12:22.11
291
KONIECZNY Marcin
1710 POL Siemianowice Śląskie 00:39:13.76 4:02 14.93 02:12:45.99
292
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 00:37:51.45 4:03 14.86 02:13:14.55
293
GORCZYCA Sanatan
Gauranga Team
2668 POL Klecza Górna 00:33:30.30 4:03 14.80 02:13:31.43
294
DOBROWOLSKI Tomasz
2163 POL Sosnowiec 00:36:11.86 4:03 14.80 02:13:38.40
295
MOŻDŻEŃ Łukasz
2663 POL Sosnowiec 00:38:43.41 4:04 14.80 02:13:49.79
296
WOLANY Krzysztof
Hołda Team
2623 POL Katowice 00:32:49.87 4:05 14.73 02:14:33.55
297
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz 00:37:48.94 4:06 14.67 02:14:54.77
298
HAMERLA Janusz
1853 POL Kozle 00:37:19.88 4:06 14.67 02:14:56.29
299
JASIULEK Sebastian
2645 POL Ornontowice 00:36:06.43 4:07 14.60 02:15:20.15
300
DŁUGAJ Dawid
2646 POL Ornontowice 00:36:10.22 4:07 14.60 02:15:21.23
301
FIRLA Daniel
2373 POL Skrbeńsko 00:36:11.09 4:07 14.60 02:15:23.21
302
KLIMECKA Sonia
2358 POL Jastrzębie Zdrój 00:35:05.83 4:07 14.60 02:15:32.59
303
GAJOWSKI Bartosz
1757 POL Piekary Śląskie 00:30:11.87 4:07 14.60 02:15:37.26
304
MZYK Janusz
Adient Team/40-Latek Tychy
1471 POL Tychy 00:35:56.09 4:07 14.60 02:15:37.29
305
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 00:39:07.92 4:08 14.60 02:15:52.93
306
SZLAUER Leszek
Strefa Wolności
2647 POL Goleszów 00:38:48.01 4:08 14.54 02:16:03.93
307
GOGOLEWSKI Robert
1979 POL Rybnik 00:39:25.52 4:08 14.54 02:16:10.00
308
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 00:38:19.57 4:08 14.54 02:16:23.05
309
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 00:35:54.97 4:10 14.41 02:17:24.83
310
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1325 POL Chrzanów 00:36:15.01 4:10 14.41 02:17:26.80
311
KOZIOŁ Arkadiusz
C2 H5 Oh Team Gary Fisher
1406 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:28.83 4:11 14.41 02:17:36.95
312
FILA Marek
Hołda Team
2661 POL Ruda Śląska 00:41:35.81 4:11 14.35 02:17:48.02
313
WALA Marek
2138 POL Jastrzębie Zdrój 00:37:28.01 4:11 14.35 02:17:59.74
314
SZAJBE Tomek
Iszkolne.pl
2017 POL Chorzów 00:39:04.05 4:11 14.35 02:18:02.29
315
FIZEK Robert
2713 POL Chybie 00:37:01.97 4:13 14.29 02:18:37.72
316
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 00:35:13.17 4:13 14.22 02:18:58.53
317
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
2446 POL Sosnowiec 00:36:18.37 4:13 14.22 02:19:02.75
318
PRZESDZINK Piotr
Luks Rospondek
1811 POL Żyrowa 00:37:57.66 4:15 14.16 02:19:44.21
319
ADAMUS Jakub
Kpmg Team
2477 POL Katowice 00:39:51.78 4:15 14.16 02:19:47.14
320
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:44.68 4:15 14.10 02:20:07.66
321
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 00:35:51.52 4:15 14.10 02:20:14.80
322
BLUSZCZ Jarosław
2434 POL Zwonowice 00:37:47.57 4:16 14.10 02:20:17.67
323
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 00:37:06.25 4:16 14.10 02:20:31.85
324
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory 00:42:18.35 4:16 14.10 02:20:39.18
325
WĄTROBA Roman
2103 POL Katowice 00:35:48.06 4:17 14.04 02:20:56.99
326
BEJGROWICZ Dawid
1017 POL Gliwice 00:39:13.64 4:17 14.04 02:20:58.59
327
GIEMZA Halina
1656 POL Skrbeńsko 00:36:26.19 4:18 13.98 02:21:21.85
328
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom 00:37:46.07 4:18 13.98 02:21:22.45
329
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
1165 POL Taciszów 00:34:45.70 4:19 13.92 02:22:17.30
330
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1857 POL Chrzanów 00:42:07.63 4:20 13.87 02:22:35.15
331
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2490 POL Rybnik 00:36:07.49 4:20 13.87 02:22:37.72
332
DUDEK Paweł
Tychy
1602 POL Tychy 00:32:55.93 4:21 13.87 02:23:00.18
333
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
2711 POL Tychy 00:36:55.74 4:22 13.81 02:23:34.47
334
ROKOSZ Ryszard
2742 POL Wrocław 00:38:09.68 4:23 13.75 02:24:09.59
335
BIERNAT Sebastian
2245 POL Tychy 00:36:35.09 4:23 13.69 02:24:20.36
336
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 00:37:10.29 4:24 13.69 02:24:43.67
337
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 00:39:02.42 4:24 13.69 02:24:51.51
338
KRZYŻANOWSKI Patryk
2720 POL Rybnik 00:33:18.52 4:26 13.52 02:26:10.28
339
PIETRASZEK Damian
2719 POL Tychy 00:42:19.34 4:27 13.52 02:26:33.13
340
SPEER Łukasz
1011 POL Gliwice 00:43:20.94 4:27 13.47 02:26:47.21
341
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 00:37:32.16 4:28 13.47 02:27:17.22
342
GŁOWACZ Krzysztof
2343 POL Rybnik 00:41:34.64 4:29 13.41 02:27:36.99
343
MACH Hubert
Isp Team
1292 POL Bytom 00:39:04.87 4:30 13.36 02:28:03.62
344
BOREK Joanna
Yellobike
1547 POL Katowice 00:37:57.18 4:31 13.31 02:28:34.52
345
SKŁODOWSKI Dariusz
2185 POL Sosnowiec 00:39:47.94 4:31 13.31 02:28:37.90
346
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1134 POL Sosnowiec 00:36:44.26 4:31 13.31 02:28:43.47
347
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 00:34:10.94 4:31 13.31 02:28:46.48
348
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 00:41:07.32 4:31 13.31 02:28:56.70
349
DURA Magdalena
2232 POL Myślachowice 00:37:33.86 4:32 13.25 02:29:27.54
350
MOLKA Małgorzata
2805 POL Sieradz 00:39:44.22 4:35 13.10 02:31:03.26
351
CZYRWIK Rafał
2311 POL Sosnowiec 00:42:52.66 4:36 13.04 02:31:40.43
352
PAWŁOWSKI Jarosław
2262 POL Żory 00:37:32.97 4:37 13.04 02:32:04.03
353
ŻYŁOWSKI Marek
2701 POL Cieszyn 00:39:52.04 4:39 12.89 02:33:20.08
354
SYRNICKI Grzegorz
Tandemem Dla Oliwki 1%
2286 POL Żory 00:44:49.98 4:41 12.84 02:34:05.44
355
GŁADYSZ Mariusz
2784 POL Grodzisk Mazowiecki 00:43:33.45 4:42 12.79 02:34:33.14
356
SZYMIK Zbigniew
Kraina Kropka
2441 POL Bielsko Biała 00:40:02.76 4:43 12.74 02:35:21.24
357
SZAJTER Michał
2624 POL Cieszyn 00:37:03.39 4:46 12.60 02:37:13.09
358
STRĄCZKIEWICZ Agata
2487 POL Sosnowiec 00:40:20.53 4:46 12.60 02:37:14.05
359
STANOWSKI Grzegorz
2269 POL Świnna 00:42:46.53 4:47 12.60 02:37:20.99
360
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 00:42:30.54 4:48 12.55 02:38:02.27
361
SON Kyongjae
1495 KOR Katowice 00:33:29.72 3:37 16.58 02:39:09.00
362
CYBUCH Dominik
Panorama Team
1956 POL Cieszyn 00:42:21.50 4:52 12.36 02:40:10.98
363
FIJOŁ Natalia
2749 POL Czarków 00:42:09.38 4:53 12.31 02:40:53.47
364
SZYMIK Edyta
Kraina Kropka
2440 POL Bielsko Biała 00:43:14.44 4:55 12.22 02:41:47.46
365
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz 00:45:02.66 4:55 12.22 02:41:48.10
366
NOWICKI Bartosz
2801 POL Warszawa 00:44:03.55 4:56 12.22 02:42:17.93
367
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik 00:44:26.61 4:57 12.13 02:43:11.16
368
PIELECH Halina
1422 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:34.23 4:58 12.09 02:43:32.81
369
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 00:49:13.21 4:59 12.04 02:44:06.78
370
CZYPIONKA Piotr
2644 Chorzów 00:43:17.35 4:59 12.04 02:44:22.52
371
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 00:43:23.42 5:02 11.96 02:45:36.74
372
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1435 POL Częstochowa 00:26:41.43 5:03 11.91 02:46:11.97
373
RÓŻAŃSKI Adam
Team Kpmg
1709 POL Katowice 00:42:53.21 5:04 11.83 02:47:06.45
374
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 00:37:34.90 5:04 11.83 02:47:07.41
375
KAMIŃSKI Andrzej
2273 Bytom 00:41:32.72 5:06 11.79 02:48:09.89
376
MINGYEONG Lee
2424 Cieszyn 00:43:40.13 5:06 11.79 02:48:10.54
377
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 00:34:23.30 5:09 11.66 02:49:56.63
378
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1943 POL Piekary Śląskie 00:36:13.38 3:58 15.21 02:50:24.00
379
ŁAZARZ Grzegorz
2639 Suwałki 00:32:52.46 4:01 14.93 02:52:22.00
380
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
2435 POL Częstochowa 00:37:10.53 5:29 10.96 03:00:42.43
381
KĘSEK Michał
2144 POL Wiśniowa 00:34:41.86 5:30 10.93 03:00:57.39
382
PAJAK Tomasz
2653 POL Krakow 00:47:10.94 5:43 10.51 03:08:35.48
383
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 00:48:59.35 5:49 10.31 03:11:53.12
384
NYCZ Anna
2633 POL Kozy 00:46:34.28 5:58 10.06 03:16:48.23
385
OLEJAK Dawid
2345 POL Bielsko-Biała 00:46:30.32 5:58 10.06 03:16:48.38
386
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 00:29:36.27 6:03 9.94 03:19:13.46
387
ARENDARCZYK Katarzyna
2115 POL Gliwice 00:47:36.98 6:14 9.65 03:25:29.12
388
ARENDARCZYK Marcin
2116 POL Gliwice 00:47:20.22 6:14 9.65 03:25:29.61
389
STACHOWIAK Daga
2200 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:15.60 6:20 9.48 03:28:54.52
390
WLAZŁOWSKI Łukasz
1661 Tarnowskie Góry 00:37:39.94 5:12 11.58 03:31:14.00
391
ZABOROWICZ Julia
Sutricon Kratka Mtb Team
1909 POL Sosnowiec 00:38:50.07 7:18 8.23 04:00:22.21
392
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1646 POL Częstochowa 00:41:55.84 8:44 6.88 04:47:53.93
393
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa 00:41:38.84 8:44 6.88 04:47:54.28

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU