Bike Atelier MTB Maraton 2017

Ustroń, Polska
30.09.2017

Wyniki

Family 19 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
NOGOWCZYK Patryk
1815 Wisla 2:16 26.76 00:42:52.69
2
GONDRO Dominik
1192 POL Konopiska 2:17 26.39 00:43:22.75
3
HAZUKA Arkadiusz
1654 POL Szare 2:18 26.03 00:43:31.48
4
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1528 POL Libiąż 2:24 25.00 00:45:20.86
5
PRICOP Mikołaj
Klub Kolarski Świerklany
2291 POL Rybnik 2:28 24.36 00:46:50.05
6
ŁYSOŃ Marcin
2716 POL Kęty 2:29 24.36 00:46:58.11
7
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
1937 POL Żory 2:30 24.05 00:47:23.31
8
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
2325 POL Rybnik 2:30 24.05 00:47:23.51
9
PYSZNY Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1625 POL Rybnik 2:30 24.05 00:47:24.34
10
WOJAKIEWICZ Kacper
1297 POL Goczałkowice-Zdrój 2:30 24.05 00:47:25.38
11
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1748 POL Rybnik 2:31 23.75 00:47:47.54
12
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1383 POL Rybnik 2:34 23.46 00:48:33.10
13
HUBCZYK Dawid
2740 POL Ustroń 2:41 22.35 00:50:53.24
14
ORIAN Adrian
2724 POL Zdzieszowice 2:41 22.35 00:50:54.88
15
TOKARSKA Milena
1430 POL Łazy 2:41 22.35 00:50:56.16
16
SMUDA Mateusz
1086 POL Świerklaniec 2:44 22.09 00:51:43.71
17
CZUBA Mateusz
1655 POL Bytom 2:46 21.84 00:52:27.40
18
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Częstochowa
1062 POL Korwinów 2:48 21.59 00:52:58.56
19
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
2015 POL Pyskowice 2:48 21.35 00:53:06.06
20
KUPCZYK Karol
UKS Katolik Częstochowa
2696 POL Częstochowa 2:51 21.11 00:54:00.90
21
WÓJCIK Igor
Żory
1170 POL Żory 2:53 20.88 00:54:39.31
22
GAJDZIK Julia
Klub Kolarski Świerklany
1557 POL Mikołów 2:53 20.88 00:54:42.46
23
KOCUR Franciszek
2794 POL Pszczyna 2:56 20.43 00:55:40.63
24
URBAŚ Mikołaj
2280 POL Jaworze 2:58 20.21 00:56:21.52
25
KROS Aleksander
1799 POL Kraków 3:01 20.00 00:57:12.13
26
BISKUP Julia
Gk Viktoria Rybnik
1614 POL Rybnik 3:06 19.39 00:58:41.24
27
ŁAPIN Mateusz
Rafako Orbea Mtb Team
1792 POL Racibórz 3:06 19.39 00:58:41.36
28
BARTOSIEWICZ Dominik
Febys Bike Team
1301 POL Zabrze 3:06 19.39 00:58:41.93
29
PAWŁOWSKA Maria
Cst/hardbike / Gimnazjum Nr 1 Ustroń
2729 POL Ustroń 3:09 19.00 00:59:49.37
30
NOSOWICZ Janek
Nososo Team
2175 POL Istebna 3:10 19.00 01:00:03.70
31
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1725 POL Żory 3:11 19.00 01:00:16.70
32
MORAWSKA Matylda
Bike Atelier Team
1112 POL Dąbrowa Górnicza 3:15 18.45 01:01:30.89
33
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
2795 POL Gliwice 3:16 18.45 01:01:53.41
34
GRIGORIEW Mikołaj
1873 POL Bytom 3:16 18.45 01:01:54.82
35
ZIAJSKA Amelia
2747 POL Katowice 3:17 18.27 01:02:09.76
36
KORONA Lena
2796 POL Gliwice 3:17 18.27 01:02:15.20
37
SŁAWSKI Maksymilian
Silesia Technika & Isocar Team
2411 POL Chorzów 3:18 18.27 01:02:33.40
38
KOWALEWSKA Martyna
2502 POL Toszek 3:20 18.10 01:03:13.24
39
NOSOWICZ Antek
Nososo Team
2708 POL Istebna 3:20 18.10 01:03:17.71
40
KOŻUSZEK Szymon
2413 Gliwice 3:22 17.92 01:03:39.35
41
BERNAŚ Kamil
2290 POL Sosnowiec 3:23 17.76 01:04:05.97
42
BOŃCZYK Adam
2306 POL Zabrze 3:23 17.76 01:04:09.84
43
SUDER Stanisław
Gouranga Team
2669 POL Kraków 3:23 17.76 01:04:12.37
44
PIASECKA Emilia
Bbriderz.pl
1545 POL Bielsko-Biała 3:24 17.76 01:04:17.69
45
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
1055 POL Żory 3:24 17.76 01:04:27.39
46
WIELGUS Cecylia
UKS Katolik Częstochowa
2034 POL Częstochowa 3:30 17.27 01:06:15.91
47
SIKORA Bartosz
1237 POL Chorzów 3:30 17.12 01:06:20.91
48
WALKIEWICZ Maksymilian
Sutricon Kratka Mtb Team
1615 POL Dąbrowa Górnicza 3:30 17.12 01:06:22.28
49
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1600 POL Rybnik 3:32 16.96 01:06:59.69
50
WOLAK Michał
Nudel Team
1375 POL Katowice 3:37 16.67 01:08:36.27
51
SKRZESIEWICZ Daria
UKS Katolik Częstochowa
2032 POL Częstochowa 3:41 16.38 01:09:45.21
52
KŁOS Klaudia
2786 POL Piaszczyna 3:42 16.24 01:09:59.85
53
TĘCZA Ksawery
Sp 10 Dąbrowa Górnicza
1795 POL Dąbrowa Górnicza 3:45 15.97 01:11:12.05
54
BERNAŚ Natalia
2800 POL Dąbrowa Górnicza 3:47 15.97 01:11:34.11
55
KOŁPACZKIEWICZ Kamil
2700 POL Gliwice 3:49 15.70 01:12:20.37
56
GUZIK Joanna
2320 POL Sosnowiec 4:01 14.96 01:16:18.75
57
GĘBCZYŃSKI Wojciech
2748 POL Jastrzębie-Zdrój 4:02 14.96 01:16:24.51
58
MRÓZ Adam
2658 POL Sosnowiec 4:05 14.73 01:17:17.60
59
LAZAR Madhava
Gauranga Team
2670 USA Virginia 4:08 14.62 01:18:14.38
60
OLSZAK Igor
1698 Ustroń 4:12 14.39 01:19:29.63
61
ORIAN Maria
2725 POL Zdzieszowice 4:12 14.29 01:19:35.28
62
NOWAK Jakub
2745 Siemianowice Śląskie 4:18 13.97 01:21:25.07
63
TYSZKOWSKA Katarzyna
1206 POL Tychy 4:21 13.77 01:22:32.25
64
GAJDA Anna
2717 POL Gliwice 4:22 13.77 01:22:44.95
65
DRABIK Paulina
1684 POL Katowice 4:47 12.58 01:30:46.09
66
RASIŃSKI Cezary
Goranga Team
2642 Klecza Górna 5:06 11.80 01:36:39.16
67
KALECIŃSKA Olga
2739 POL Wrocław 5:27 11.05 01:43:26.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU