Bike Atelier MTB Maraton 2017

Ustroń, Polska
30.09.2017

Wyniki

Pro 50 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
NEUMANN Michał
Romet Factory Team
2697 POL Siemianowice Śląskie 00:43:51.07 01:16:45.62 2:11 27.63 02:16:37.52
2
PITACH Maciej
Dar-Bud Team
1008 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:55.80 01:19:40.39 2:12 27.27 02:18:26.62
3
ZOŃ Mateusz
Trek-Velonews.pl
1002 POL Żywiec 00:45:41.37 01:19:47.89 2:14 26.92 02:20:19.34
4
DYGACZ Tomasz
Taurus30 Cycling Team
1003 POL Katowice 00:45:33.26 01:19:50.38 2:15 26.81 02:21:11.40
5
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy 00:46:54.76 01:23:12.27 2:18 26.14 02:24:31.45
6
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1138 POL Błażejowice 00:47:14.48 01:23:16.48 2:18 26.14 02:24:32.81
7
GRUDZIEŃ Krzysztof
2007 POL Ustroń 00:45:24.25 01:21:06.72 2:18 26.14 02:24:48.22
8
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2520 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:25.47 01:21:48.21 2:19 26.03 02:25:06.67
9
KUCEWICZ Michał
Cst Mtb Team
1004 POL Bytom 00:43:42.26 01:16:58.48 2:19 26.03 02:25:09.24
10
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1001 POL Mysłowice 00:48:31.39 01:20:56.02 2:19 26.03 02:25:24.35
11
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
1398 POL Katowice 00:47:27.67 01:23:40.57 2:19 25.93 02:25:37.74
12
STĘPIEŃ Tomasz
Mikesz Team
1245 POL Wodzisław Śląski 00:47:17.60 01:23:44.71 2:19 25.93 02:25:38.40
13
GALMAN Adam
2790 POL Gliwice 00:48:29.11 01:25:20.39 2:21 25.71 02:27:12.98
14
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1100 POL Sosnowiec 00:48:00.86 01:24:12.53 2:21 25.71 02:27:13.55
15
CICHY Jakub
Opony Serafinowski
1316 POL Górki Wielkie 00:48:17.76 01:24:57.02 2:22 25.51 02:28:04.11
16
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
1512 POL Siemianowice Śląskie 00:47:53.02 01:24:19.01 2:22 25.51 02:28:05.24
17
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 00:47:48.74 01:24:58.88 2:22 25.51 02:28:24.63
18
MITRĘGA Patryk
Taurus30 Cycling Team
2638 POL Brenna 00:46:28.65 01:23:17.74 2:22 25.40 02:28:42.28
19
SZULCZEWSKI Tomasz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1308 POL Zdzieszowice 00:47:19.73 01:23:46.99 2:23 25.30 02:29:07.19
20
MUSIAŁEK Mariusz
Mm Bike Team
1007 POL Piekary Śląskie 00:48:53.59 01:25:39.48 2:24 25.10 02:30:35.61
21
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Mm Bike Team
1806 POL Sosnowiec 00:48:19.01 01:25:20.86 2:24 25.10 02:30:37.80
22
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
2785 POL Ustroń 00:48:05.81 01:26:05.23 2:25 24.90 02:31:37.72
23
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1342 POL Zabrze 00:48:29.90 01:26:36.58 2:25 24.90 02:32:03.95
24
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1114 POL Tarnowskie Góry 00:50:23.82 01:28:09.80 2:25 24.90 02:32:04.89
25
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1030 POL Jastrzębie-Zdrój 00:49:17.30 01:27:05.85 2:26 24.71 02:33:07.69
26
ATŁAS Filip
Pia Cfo
2634 POL Sosnowiec 00:47:48.04 01:26:04.70 2:27 24.61 02:33:44.83
27
BYDLIŃSKI Maciej
Team Mb / Poc Division
2702 POL Ustroń 00:48:53.78 01:27:10.84 2:27 24.51 02:33:58.50
28
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1201 POL Dzibice 00:50:33.98 01:28:55.60 2:27 24.51 02:34:09.25
29
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1149 POL Chrzanów 00:50:13.10 01:28:25.51 2:27 24.51 02:34:10.67
30
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2067 POL Krapkowice 00:49:16.90 01:27:25.38 2:27 24.51 02:34:11.77
31
KUCIĘBA Karol
Cst Mtb Team
1411 POL Będzin 00:48:13.81 01:23:48.45 2:28 24.51 02:34:24.30
32
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 00:48:33.40 01:26:30.07 2:28 24.42 02:34:41.19
33
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2486 POL Jastrzębie Zdrój 00:49:44.70 01:28:49.47 2:28 24.42 02:34:47.03
34
PODLEŚNY Marian
1660 Świerklany 00:50:01.65 01:29:01.21 2:29 24.23 02:35:49.35
35
SIKORSKI Jakub
Sikorski Team
2140 POL Modlnica 00:47:30.75 01:24:53.70 2:29 24.23 02:35:49.45
36
FRANKIEWICZ Roman
2164 POL Zabrze 00:49:53.02 01:29:19.45 2:30 24.14 02:36:32.99
37
KALITA Marcin
1981 POL Chełmek 00:49:23.62 01:28:16.62 2:30 24.14 02:36:42.11
38
BIKSA Adrian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1360 POL Kedzierzyn-Kozle 00:50:11.53 01:29:17.50 2:30 24.14 02:36:42.50
39
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1840 POL Zawiercie 00:50:11.28 01:29:17.96 2:30 24.14 02:36:43.16
40
KAPUŚCIŃSKI Michał
Mm Bike Team
1807 POL Sosnowiec 00:49:25.46 01:28:28.42 2:30 24.14 02:36:43.39
41
SEMER Wojciech
Gomola Trans Airco
2789 POL Jaworze 00:51:46.23 01:31:14.47 2:31 23.95 02:37:35.69
42
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1106 POL Buczkowice 00:51:01.53 01:30:35.94 2:31 23.95 02:37:52.28
43
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1574 POL Ruda Sl 00:50:14.70 01:29:35.49 2:31 23.86 02:38:20.80
44
MAJCHRZYK Marcin
Studio Sport Rybnik
2783 POL Knurów 00:50:46.61 01:29:39.53 2:32 23.68 02:39:19.08
45
SOWA Karolina
1996
2625 POL Bosutów 00:51:32.46 01:31:00.54 2:33 23.60 02:40:07.11
46
ZYCH Marek
Bike Atelier Team
1111 POL Katowice 00:52:33.82 01:32:15.31 2:34 23.42 02:41:19.85
47
CHOJNACKI Jakub
Chojnacki Mtb Team
1613 POL Zawiercie 00:51:19.68 01:31:39.66 2:35 23.33 02:41:47.19
48
CIUPEK Remigiusz
Taurus30 Cycling Team
1663 POL Ustroń 00:51:21.93 01:31:40.74 2:35 23.25 02:42:18.49
49
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1109 POL Wojkowice 00:51:51.81 01:34:53.12 2:38 22.91 02:44:58.29
50
HAPEK Andrzej
1765 POL Jaworzno 00:52:24.33 01:33:12.01 2:38 22.91 02:44:58.57
51
LUBAS Marek
1846 POL Tarnowskie Góry 00:51:58.22 01:33:00.64 2:38 22.83 02:45:36.68
52
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1110 POL Świętochłowice 00:53:06.09 01:34:34.89 2:38 22.83 02:45:38.20
53
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1031 POL Wodzisław Śl. 00:53:25.58 01:33:43.82 2:39 22.74 02:46:15.81
54
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
1470 POL Lędziny 00:51:57.20 01:33:20.90 2:40 22.58 02:47:18.66
55
KRZYSTAŁA Zuzanna
Mikesz Team
1246 POL Wodzisław Śląski 00:53:46.64 01:35:40.66 2:41 22.50 02:48:10.86
56
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1104 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:43.78 01:41:10.80 2:42 22.26 02:49:36.20
57
LASKOWSKI Michał
Agh Cycling Team
1717 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:01.40 01:39:19.59 2:43 22.18 02:50:14.74
58
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
2218 POL Bielsko-Biała 00:55:27.01 01:38:34.24 2:43 22.11 02:50:47.24
59
KAGOŃ Damian
Leder Fox Mtb Team
2425 POL Mikołów 00:55:13.53 01:38:55.59 2:44 22.03 02:51:21.18
60
OCHOŃSKI Jerzy
1161 POL Wieliczka 00:54:32.68 01:36:09.88 2:44 22.03 02:51:29.29
61
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski
2331 POL Kraków 00:56:02.65 01:38:08.86 2:44 22.03 02:51:34.47
62
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1271 POL Zawiercie 00:54:28.06 01:37:07.80 2:45 21.95 02:52:16.58
63
KOŁODZIEJ Jacek
Team Gomola
2804 POL Mikołów 00:55:46.88 01:38:55.19 2:51 21.14 02:52:41.42
64
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
2249 POL Zawiercie 00:54:38.43 01:38:27.78 2:46 21.80 02:53:20.75
65
KOTWICA Damian
Bikehead
1323 POL Katowice 00:56:59.04 01:39:38.55 2:46 21.72 02:54:03.83
66
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1267 POL Zawiercie 00:55:59.22 01:39:23.58 2:47 21.65 02:54:39.86
67
RAKOCZY Rafał
40 Latek Tychy
2187 POL Tychy 00:55:56.33 01:38:11.04 2:47 21.65 02:54:41.20
68
MATANIAK Tomasz
Bbriderz
2787 POL Bielsko-Biała 00:51:58.84 01:33:21.45 2:47 21.65 02:54:52.68
69
OPALA Sebastian
Garfield Racing
1704 POL Częstochowa 00:57:01.70 01:40:55.92 2:48 21.43 02:56:06.77
70
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 00:56:58.42 01:40:32.56 2:48 21.43 02:56:07.83
71
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
2431 POL Jastrzębie Zdrój 00:55:59.61 01:39:41.74 2:48 21.43 02:56:08.75
72
WRÓBEL Robert
Agr-Victoria Hażlach
2712 POL Cieszyn 00:55:23.23 01:39:28.57 2:49 21.36 02:56:46.85
73
KOSZOREK Bartosz
1992 POL Kraków 00:55:45.98 01:39:18.33 2:49 21.36 02:56:57.41
74
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1570 POL Rybnik 00:55:44.37 01:40:29.51 2:50 21.28 02:57:41.23
75
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1627 POL Częstochowa 00:53:16.66 01:36:58.80 2:50 21.28 02:57:42.84
76
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1442 POL Janów 00:48:14.08 01:39:06.15 2:50 21.21 02:57:57.83
77
DUDA Dawid
Ostro W Palnik
1796 POL Bielsko-Biała 00:55:21.04 01:39:06.00 2:50 21.21 02:58:10.78
78
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
2778 POL Dabrowa Gornicza 00:55:24.04 01:40:42.99 2:50 21.21 02:58:16.17
79
MAREK Maciej
2714 POL Suszec 00:55:37.50 01:40:28.45 3:18 18.27 03:00:44.00
80
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1268 POL Klucze 00:55:45.82 01:40:23.69 3:18 18.21 03:00:56.62
81
JAREK Wojciech
1718 POL Rokitno Szlacheckie 00:57:51.32 01:44:57.35 3:18 18.21 03:01:09.61
82
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
2803 POL Żytna 00:55:43.97 01:40:51.90 3:19 18.15 03:01:39.85
83
ŻEBROWSKI Dawid
Mtb Kyndra Klub
2489 POL Jastrzębie Zdrój 00:58:30.99 01:43:35.71 3:20 18.03 03:03:01.59
84
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1105 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:41.18 01:42:39.53 2:55 20.66 03:03:04.56
85
JEKEL Marcin
1152 POL Katowice 01:00:14.97 01:46:48.48 3:20 18.03 03:03:13.66
86
MŁOCEK Piotr
1515 POL Mikołów 00:58:02.29 01:46:17.99 3:20 18.03 03:03:16.75
87
KOŁODZIEJ Natalia
Gomola Trans Airco
1525 POL Mikołów 00:55:19.72 01:41:53.07 3:22 17.86 03:04:59.71
88
HANTULIK Adam
2071 POL Tychy 00:59:28.20 01:45:03.07 3:24 17.68 03:06:18.40
89
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1575 POL Bukowno 01:00:27.41 01:47:04.02 3:24 17.63 03:06:59.10
90
LUTYŃSKI Mateusz
1153 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:34.25 01:45:28.23 3:24 17.63 03:06:59.87
91
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 01:00:28.64 01:48:24.76 3:25 17.57 03:07:46.68
92
JAGIEŁŁO Marcin
Jk-Architekci
2389 POL Bielsko-Biała 00:59:29.59 01:45:21.27 3:25 17.57 03:07:47.39
93
BRDYŁA Filip
2704 POL Brzeszcze 01:00:35.84 01:46:42.35 3:26 17.52 03:08:39.05
94
BIERYT Zbyszek
Jas-Kółka
2648 POL Pawlowice 01:00:16.23 01:47:32.69 3:26 17.46 03:08:45.92
95
KLIK Marcin
1190 POL Chrzanów 01:13:24.58 01:55:11.25 3:27 17.41 03:09:30.82
96
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2057 POL Ruda Śląska 00:55:35.47 01:38:55.95 3:27 17.41 03:09:31.70
97
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
2282 POL Tychy 01:00:14.35 01:48:53.35 3:28 17.35 03:10:03.73
98
CZECHOWSKI Darek
2744 POL Sosnowiec 00:57:17.34 01:44:12.76 3:28 17.35 03:10:12.33
99
SERAFIN Alina
Thp Team
1895 POL Opole 01:07:18.97 01:52:29.33 3:30 17.24 03:11:36.00
100
BÄRENFÄNGER Lauritz
2746 GER Ustroń 01:01:45.58 01:49:05.41 3:30 17.24 03:11:40.20
101
KRZYŻOWSKI Karol
2726 POL Bojszowy 00:59:47.13 01:45:10.32 3:30 17.19 03:11:47.50
102
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2469 POL Palowice 01:01:32.03 01:49:37.57 3:30 17.19 03:11:57.19
103
BRONKOWSKI Paweł
2752 POL Będzin 01:00:26.92 01:49:00.37 3:30 17.19 03:12:05.26
104
GLITA Piotr
2121 POL Bytom 00:59:37.49 01:47:35.76 3:30 17.19 03:12:13.78
105
MARKIEL Michał
1074 POL Wyry 01:01:43.37 01:48:38.71 3:32 17.03 03:13:36.92
106
MAJOR Krzysztof
Porsche Interauto Polska Cfo Team
2061 POL Dąbrowa Górnicza 01:01:55.07 01:51:59.16 3:34 16.87 03:15:32.97
107
STOPCZYŃSKI Tomasz
Punk Terror Mtb Team
1700 POL Brzeszcze 01:02:42.90 01:52:03.40 3:34 16.82 03:15:56.20
108
SALOSTOWICZ Adam
Merida Polska Team
2189 POL Piekary Slaskie 01:00:11.09 01:48:59.14 3:35 16.77 03:16:36.74
109
HERMAN Jarosław
Tff
2332 POL Siemianowice Slaskie 01:01:58.63 01:52:20.72 3:35 16.77 03:16:39.53
110
KULA Adam
1141 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:30.61 01:51:06.57 3:35 16.77 03:16:45.76
111
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1583 POL Katowice 01:03:11.15 01:51:54.66 3:35 16.77 03:16:50.46
112
PAWLICZAK Paweł
2268 POL Piekary Śląskie 01:02:30.18 01:52:05.58 3:35 16.77 03:17:00.42
113
PISKORNIK Marek
2447 POL Wisła 01:01:29.72 01:49:47.42 3:36 16.72 03:17:38.94
114
KRAMEK Grzegorz
1928 POL Mikołów 01:00:25.30 01:48:42.30 3:36 16.67 03:17:42.65
115
KRAMARZYK Piotr
1229 POL Częstochowa 01:03:12.09 01:52:04.71 3:36 16.67 03:17:46.90
116
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 01:01:12.77 01:49:43.98 3:36 16.67 03:17:47.74
117
KWIECIŃSKI Michał
Sutricon Kratka Mtb Team
1227 POL Będzin 01:03:41.93 01:54:23.76 3:38 16.57 03:18:56.71
118
BERGER Jurek
1037 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:47.96 01:56:13.72 3:38 16.57 03:19:00.23
119
MARKIEL Jacek
1231 POL Wyry 01:04:12.86 01:53:45.89 3:38 16.57 03:19:00.92
120
PIECZYRAK Wojciech
1156 POL Katowice 01:03:33.64 01:52:58.49 3:38 16.57 03:19:14.97
121
SZYMIEC Szymon
1706 POL Gliwice 01:00:52.85 01:49:16.77 3:39 16.52 03:19:56.20
122
ROMAŃSKI Piotr
Adient Team/40-Latek Tychy
1634 POL Międzybrodzie Żywieckie 00:58:20.63 01:48:30.41 3:40 16.37 03:21:30.79
123
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1597 POL Lyski 01:01:07.84 01:50:01.17 3:40 16.37 03:21:32.90
124
KOZUBEK Łukasz
1727 POL Mikołów 01:03:49.76 01:54:53.93 3:41 16.37 03:21:52.01
125
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
1327 POL Sosnowiec 01:03:31.29 01:51:00.11 3:41 16.32 03:22:10.72
126
SAWCZUK Arkadiusz
1120 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:40.91 01:53:23.79 3:41 16.32 03:22:20.13
127
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
1343 POL Wodzislaw Slaski 01:01:46.17 01:50:18.47 3:41 16.32 03:22:20.57
128
SUFIN Jacek
Gomola Trans Airco
2630 POL Gliwice 01:03:10.24 01:57:03.50 3:42 16.27 03:22:44.16
129
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 01:04:00.11 01:57:00.00 3:42 16.27 03:22:50.00
130
KULAWIK Kamil
1221 POL Moczydła 01:03:36.04 01:56:03.42 3:43 16.18 03:23:51.74
131
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.Ruda.pl
2058 POL Mikołów 01:05:05.02 01:59:38.87 3:43 16.18 03:23:55.17
132
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1092 POL Kraków 01:02:41.67 01:54:01.61 3:43 16.18 03:23:56.23
133
MIKULSKI Łukasz
1373 POL Kraków 01:05:16.60 01:55:12.22 3:44 16.08 03:24:59.13
134
ZOGŁOWEK Zbigniew
Bsr Team Bytom
1997 POL Bytom 01:05:28.92 01:55:37.36 3:44 16.08 03:25:02.39
135
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 01:00:45.60 01:50:31.15 3:44 16.08 03:25:14.55
136
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1113 POL Sosnowiec 01:07:19.89 02:00:02.61 3:47 15.90 03:27:47.15
137
FORAJTER Marcin
Luxtorpeda Czerwionka
2471 POL Czerwionka-Leszczyny 01:01:39.80 01:48:28.37 3:47 15.90 03:27:48.17
138
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1277 POL Zawiercie 01:05:54.55 01:57:48.17 3:47 15.85 03:27:56.58
139
PROCNER Andrzej
2782 POL Wisła 01:11:24.23 02:01:26.89 3:48 15.85 03:28:06.85
140
KORZAN Marek
Jaworze Xc
2707 POL Jaworze 01:06:52.90 01:58:39.11 3:48 15.80 03:28:56.30
141
WOJTYŁA Józef
Lks Pogórze
2706 POL Pogórze 01:06:45.67 01:59:28.79 3:48 15.80 03:28:56.79
142
ŁUCZAK Przemysław
2173 POL Ruda Śląska 01:04:31.50 01:53:10.78 3:50 15.71 03:29:58.54
143
ZIACH Mariusz
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
2192 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:42.48 01:46:39.95 3:51 15.63 03:30:56.84
144
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
2068 POL Opole 01:07:11.51 01:59:06.30 3:51 15.63 03:31:04.15
145
KORZENIOWSKI Łukasz
Korzeń Jedzie
2333 POL Sosnowiec 01:04:25.14 01:56:49.82 3:51 15.63 03:31:29.78
146
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
1822 POL Będzin 01:04:01.78 01:56:57.64 3:52 15.54 03:32:11.60
147
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
2655 POL Skoczów 01:08:03.90 02:00:17.97 3:52 15.54 03:32:15.89
148
DĄBROWSKI Paweł
2715 POL Katowice 01:05:18.82 01:59:26.60 3:53 15.49 03:33:11.88
149
KUBICKI Paweł
1060 POL Kraków 01:24:31.25 02:10:57.78 3:53 15.45 03:33:29.63
150
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 01:05:51.66 01:58:20.26 3:56 15.32 03:35:27.35
151
BONK Tadeusz
Beer Team
1087 POL Rybnik 01:08:35.51 02:01:15.60 3:56 15.32 03:35:29.39
152
ZIEMBA Piotr
1699 Pszczyna 01:10:08.31 02:04:25.75 3:56 15.28 03:35:42.81
153
STUDNIK Grzegorz
Mo Cuishle
1127 POL Rybnik 01:17:00.93 02:11:26.50 3:56 15.28 03:35:49.08
154
FASTRIOK Marek
Febys Bike Team
2718 POL Zabrze 01:09:29.56 02:02:42.88 3:59 15.07 03:39:04.92
155
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:21.35 01:57:50.07 3:60 15.07 03:39:11.98
156
OSTAPIUK Marcin
1089 POL Rybnik 01:11:01.93 02:05:24.73 3:60 15.03 03:39:40.45
157
KULIŃSKI Michał
Bike.expert.serwis Częstochowa
1143 POL Częstochowa 01:07:35.09 02:03:36.81 3:60 15.03 03:39:40.61
158
STROKOSZ Dariusz
2832 POL Szczerbice 01:02:53.88 02:06:37.46 4:02 14.91 03:41:23.39
159
SELETYN Artur
2522 POL Rybnik 01:10:34.90 02:04:49.78 4:04 14.75 03:43:39.15
160
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1897 POL Opole 01:11:08.31 02:03:40.78 4:05 14.71 03:44:10.21
161
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
2564 POL Ustron 01:12:29.81 02:08:30.78 4:05 14.71 03:44:14.23
162
GÓRKIEWICZ Jerzy
2484 POL Dzierżoniów 01:08:14.74 02:02:00.36 4:08 14.59 03:46:25.74
163
PAWEŁCZYK Bartosz
1867 POL Jaworzno 01:15:11.49 02:08:03.49 4:08 14.55 03:46:55.75
164
KWIATOŃ Tomasz
2419 POL Pawłowice 01:07:40.33 02:06:22.68 4:10 14.40 03:49:03.73
165
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
2312 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:17.37 02:06:08.21 4:12 14.32 03:50:19.72
166
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Mtb Section
1097 POL Jastrzębie-Zdrój 01:08:31.57 02:14:09.80 4:12 14.32 03:50:20.58
167
BARSZCZEWSKI Andrzej
Ks "koziołek"
2094 POL Kędzierzyn-Koźle 01:06:14.17 02:06:27.73 4:12 14.29 03:50:52.10
168
BIKSA Marta
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1359 POL Kędzierzyn-Koźle 01:12:58.09 02:12:47.78 4:12 14.29 03:50:55.18
169
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:01.10 02:07:23.75 4:12 14.29 03:50:58.92
170
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 01:12:25.77 02:12:05.79 4:13 14.25 03:51:48.00
171
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
2517 POL Częstochowa 01:13:44.12 02:12:50.67 4:13 14.25 03:51:53.26
172
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory 01:12:24.69 02:12:03.72 4:14 14.21 03:51:55.37
173
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 01:10:51.60 02:07:33.80 4:15 14.18 03:53:03.44
174
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2468 POL Katowice 01:10:57.48 02:06:42.27 4:15 14.14 03:53:18.67
175
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
2731 POL Bibice 01:14:00.63 02:15:58.78 4:19 13.96 03:56:40.66
176
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
2398 POL Zawiercie 00:58:34.53 01:57:11.07 4:19 13.92 03:56:59.41
177
SKRZYPCZAK Tomasz
2788 POL Bytom 01:20:36.16 02:18:21.72 4:19 13.89 03:57:22.39
178
OSMULSKA Anna
-
1812 POL Katowice 01:15:56.73 02:14:56.54 4:21 13.82 03:58:42.73
179
DUDA Przemysław
1888 POL Pszczyna 01:15:08.08 02:13:59.80 4:26 13.58 04:03:00.50
180
MANDALA Michał
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1564 POL Zdzieszowice 01:22:49.80 02:19:47.17 4:27 13.48 04:04:41.87
181
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1566 POL Zdzieszowice 01:22:50.98 02:19:45.71 4:27 13.48 04:04:43.44
182
KANDZIORA Andrzej
Activa Team Www.rower.com.pl
2237 POL Ruda Slaska 01:21:10.46 02:20:46.80 4:29 13.41 04:05:42.47
183
UCHMAN Wojciech
1486 POL Katowice 01:30:37.78 02:28:00.76 4:36 13.06 04:12:27.31
184
KUDZIA Leszek
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:31.37 02:34:01.81 4:37 13.00 04:13:45.42
185
STRZĄDAŁA Grzegorz
2531 POL Gołkowice 01:09:35.15 02:35:05.51 4:41 12.85 04:16:56.68
186
KOCZY Piotr
1535 POL Rybnik 01:09:19.98 02:15:02.79 4:53 12.30 04:28:05.13
187
BUGAJSKI Przemysław
1767 POL Sosnowiec 01:10:19.46 02:08:59.33 4:15 14.18 04:32:51.00
188
PIASEK Przemysław
1197 POL Sosnowiec 01:25:56.36 02:33:26.78 4:60 12.04 04:34:13.43
189
FLOREK Mariusz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2632 POL Zdzieszowice 01:14:50.19 02:11:43.97 4:19 13.92 04:36:42.00
190
ZASUCHA Tomasz
2640 POL Katowice 01:23:51.92 02:34:29.79 5:16 11.41 04:49:18.46
191
DUBELSKI Aleksy
2721 POL Warszawa 01:29:27.39 02:45:15.79 5:16 11.41 04:49:19.34
192
PŁOSZEK Jarek
Thp Team Ii
1675 POL Wyry 01:27:43.85 02:39:32.48 5:18 11.32 04:51:19.66

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU