Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Brenna - Pro/Hobby

Brenna, Polska
27.05.2018

Wyniki

Hobby 25.2 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
HELIZANOWICZ Łukasz
Jbg-2 Professional Mtb Team
2127 POL Siedliska 00:58:23:44 3:05 19.53 01:17:29:33
2
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus
2368 POL Brenna 01:01:14:04 3:12 18.81 01:20:33:64
3
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory 01:01:19:28 3:14 18.67 01:21:09:66
4
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 01:03:11:01 3:19 18.13 01:23:26:50
5
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 01:04:04:19 3:20 18.13 01:23:38:02
6
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 01:04:06:19 3:22 17.87 01:24:31:18
7
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 01:06:19:19 3:27 17.38 01:26:45:42
8
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 01:06:44:18 3:27 17.38 01:26:52:32
9
SCIERSKI Maciej
Tomazi Bike Orbea Team
1497 POL Tychy 01:05:47:45 3:29 17.26 01:27:22:05
10
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 01:07:16:93 3:30 17.14 01:28:10:07
11
ŚCIERSKI Tomasz
1559 POL Tychy 01:04:40:76 3:32 17.03 01:28:38:98
12
MOLEK Szymon
2203 POL Cieszyn 01:08:03:75 3:32 17.03 01:28:48:91
13
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1666 POL Sosnowiec 01:08:09:83 3:33 16.91 01:29:15:27
14
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1932 POL Rybnik 01:09:14:44 3:35 16.80 01:30:15:22
15
WIELGOS Mateusz
1405 POL Gliwice 01:08:06:66 3:36 16.69 01:30:38:85
16
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 01:09:15:71 3:37 16.58 01:31:06:86
17
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała 01:11:08:71 3:38 16.58 01:31:15:20
18
KIZINKIEWICZ Piotr
2581 POL Ustroń 01:09:47:40 3:40 16.36 01:32:18:74
19
FIRLA Łukasz
Firlej Team
1813 POL Ustron 01:10:43:35 3:42 16.26 01:33:01:56
20
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów 01:11:54:74 3:44 16.15 01:33:45:50
21
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski 01:10:21:77 3:44 16.15 01:33:46:84
22
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 01:11:21:41 3:45 16.05 01:34:05:47
23
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 01:12:43:09 3:45 16.05 01:34:10:21
24
KAPICA Marek
1300 POL Gołkowice 01:11:15:71 3:45 16.05 01:34:23:33
25
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 01:12:02:65 3:47 15.85 01:35:12:96
26
RENSZ Wojciech
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1769 POL Cieszyn 01:13:20:17 3:48 15.85 01:35:41:02
27
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2050 POL Jastrzębie-Zdrój 01:13:01:00 3:48 15.75 01:35:42:73
28
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus
1518 POL Mikołów 01:13:37:74 3:49 15.75 01:36:03:57
29
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 01:12:47:47 3:50 15.65 01:36:26:25
30
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 01:14:03:17 3:52 15.56 01:37:06:78
31
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 01:15:26:35 3:53 15.46 01:37:44:90
32
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla & Diagnostix
2213 POL Wisła 01:13:25:02 3:54 15.37 01:38:07:61
33
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1216 POL Jastrzębie Zdrój 01:14:48:10 3:55 15.37 01:38:26:38
34
DYSZY Grzegorz
BIKE ATELIER TEAM
1771 POL Bobrowniki 01:14:49:62 3:55 15.37 01:38:30:13
35
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik 01:15:13:82 3:56 15.27 01:39:03:86
36
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 01:15:04:17 3:56 15.27 01:39:03:93
37
CYROŃ Piotr
MTB Kyndra Klub Jastrzebie Zdrój
1746 POL Gołkowice 01:14:56:11 3:58 15.18 01:39:48:59
38
JASIULEK Tomasz
2252 POL Orzesze 01:16:14:07 3:58 15.09 01:39:57:49
39
SMOLORZ Artur
1817 POL Lędziny 01:15:14:23 3:59 15.09 01:40:12:35
40
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:10:85 3:59 15.09 01:40:13:85
41
HAZUKA Arkadiusz
1848 POL Szare 01:15:15:20 3:59 15.09 01:40:14:29
42
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 01:14:41:59 3:59 15.09 01:40:18:09
43
MITORAJ Piotr
1436 POL Oświęcim 01:17:02:39 3:60 15.00 01:40:47:84
44
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 01:16:33:04 4:01 14.91 01:41:08:19
45
OBRACAJ Szymon
1598 POL Górki Małe 01:17:12:01 4:01 14.91 01:41:08:27
46
WIECZOREK Marek
CBS Race Team
2593 DEU Schweinfurt 01:16:15:95 4:02 14.91 01:41:15:34
47
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
2216 POL Jastrzębie Zdrój 01:11:23:77 4:03 14.91 01:41:41:57
48
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1008 POL Świerklany 01:18:16:20 4:03 14.82 01:41:43:43
49
NOWOMIEJSKI Adam
1586 POL Rybnik 01:17:39:87 4:03 14.82 01:41:54:37
50
JAKUBOWSKI Tomasz
2524 POL Bielsko-Biała 01:17:32:09 4:03 14.82 01:41:59:51
51
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 01:16:43:17 4:04 14.82 01:42:14:53
52
SAJENKO Adam
2573 POLSKA Gdańsk 01:16:46:54 4:04 14.74 01:42:21:80
53
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1573 POL Racibórz 01:17:13:58 4:05 14.74 01:42:44:89
54
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
1830 POL Jastrzębie Zdrój 01:16:13:72 4:06 14.65 01:42:56:47
55
CZEKAJ Damian
1226 POL Jastrzębie-Zdrój 01:16:11:28 4:06 14.65 01:43:16:14
56
OSTALSKI Piotr
1167 Częstochowa 01:19:07:15 4:10 14.40 01:44:52:09
57
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
2309 POL Sosnowiec 01:20:00:06 4:10 14.40 01:44:53:41
58
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1075 POL Radzionków 01:19:11:16 4:10 14.40 01:44:53:65
59
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 01:18:47:67 4:11 14.40 01:45:06:18
60
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1070 POL Kędzierzyn-Koźle 01:19:14:77 4:11 14.40 01:45:12:93
61
SMOŁKA Tomasz
2188 POL Bystra 01:20:43:60 4:13 14.24 01:46:01:35
62
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1388 POL Gliwice 01:21:51:35 4:14 14.24 01:46:22:48
63
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
2227 POL Kraków 01:21:27:97 4:14 14.24 01:46:25:01
64
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 01:21:23:07 4:15 14.16 01:46:41:49
65
SERAFIN Michał
Serteam
2089 POL Myszków 01:22:18:45 4:18 14.00 01:48:03:97
66
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
2027 POL Bielsko-Biała 01:22:27:39 4:19 13.92 01:48:33:74
67
ŻYTO Jakub
Jura Bike Mtb Team
1180 POL Częstochowa 01:22:00:00 4:20 13.92 01:48:53:84
68
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 01:22:04:12 4:20 13.92 01:48:53:96
69
SZYMLAK Szymon
Bike Store Bielsko
2244 POL Bielsko-Biała 01:23:25:39 4:21 13.85 01:49:15:84
70
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 01:22:27:53 4:23 13.70 01:50:09:26
71
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1164 POL Katowice 01:23:12:13 4:23 13.70 01:50:19:98
72
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice 01:24:39:81 4:23 13.70 01:50:22:07
73
KACZMARZYK Anna
Istebna
2052 POL Istebna 01:22:45:16 4:23 13.70 01:50:23:87
74
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 01:22:29:00 4:23 13.70 01:50:25:04
75
GRZEBINOGA Monika
1488 POL Brzeszcze 01:22:25:53 4:23 13.70 01:50:25:11
76
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 01:28:36:33 4:24 13.70 01:50:30:58
77
JANECZEK Robert
Fcb
1348 POL Radzionków 01:24:10:13 4:24 13.70 01:50:41:04
78
LEWANDOWSKI Janusz
Alva1Rowery.ruda.pl
1611 POL Koniaków 01:22:06:97 4:24 13.62 01:50:42:91
79
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
1411 POL Mikołów 01:23:37:04 4:24 13.62 01:50:52:35
80
ZAJĄC Jakub
1630 POL Rybnik 01:23:58:85 4:25 13.62 01:51:05:43
81
KUBICZEK Waldemar
Ing Tech Poland
1116 POL Gliwice 01:24:34:80 4:25 13.62 01:51:05:51
82
SŁOMKA Aleksander
Kiwi Klub Mtb
1099 POL Mikołów 01:23:56:02 4:25 13.62 01:51:07:64
83
KUBOSZEK Marcin
2557 POL Strumień 01:25:29:01 4:25 13.62 01:51:14:25
84
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Bike Section
1294 POL Jastrzębie-Zdrój 01:23:54:29 4:26 13.55 01:51:21:31
85
DRZENIEK Marcin
Gk Viktoria Rybnik
1509 POL Rybnik 01:24:49:33 4:26 13.55 01:51:24:76
86
ZGUD Rafał
Bfmedia
2605 POL Bielsko-Biała 01:24:06:09 4:26 13.55 01:51:29:06
87
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 01:24:28:18 4:26 13.55 01:51:31:41
88
ADAMCZYK Artur
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1859 POL Wodzislaw Slaski 01:24:22:33 4:26 13.55 01:51:33:45
89
SOBÓTKA Tomasz
1536 POL Knurów 01:24:35:47 4:27 13.55 01:51:48:82
90
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 01:24:59:93 4:27 13.48 01:51:59:95
91
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 01:25:42:49 4:27 13.48 01:52:02:98
92
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1076 POL Chorzów 01:26:07:39 4:28 13.48 01:52:22:33
93
PIETRAS Mariusz
Jura Bike Mtb Team
1171 POL Częstochowa 01:24:04:08 4:28 13.40 01:52:30:07
94
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 01:26:09:88 4:29 13.40 01:52:37:38
95
CZERNIK Mateusz
2610 POLSKA Bytom 01:26:16:47 4:29 13.40 01:52:39:34
96
KALETA Marek
2638 POL Ustroń 01:26:55:46 4:29 13.40 01:52:39:81
97
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 01:24:44:97 4:29 13.40 01:52:42:45
98
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1017 POL Jastrzębie-Zdrój 01:26:00:92 4:29 13.40 01:52:56:94
99
ABSALON Zbigniew
1931 POL Rybnik 01:25:51:33 4:30 13.40 01:52:59:02
100
KAROLEWICZ Rafał
Tomazi Bike Orbea Team
1602 POL Rybnik 01:25:16:81 4:30 13.33 01:53:08:38
101
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice 01:25:47:46 4:30 13.33 01:53:23:96
102
SZAREK Mateusz
2082 POL Rybnik 01:25:35:27 4:31 13.33 01:53:28:84
103
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 01:27:42:95 4:31 13.33 01:53:35:77
104
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 01:24:44:95 4:31 13.26 01:53:42:89
105
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie-Zdrój 01:26:40:49 4:32 13.26 01:53:56:49
106
ROGOZIK Szymon
1910 POL Gliwice 01:27:10:21 4:32 13.26 01:53:57:12
107
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry 01:26:50:67 4:33 13.26 01:54:15:00
108
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 01:27:05:10 4:33 13.19 01:54:37:79
109
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 01:26:54:80 4:33 13.19 01:54:38:40
110
JANY Błażej
1629 POL Pszczyna 01:25:38:49 4:33 13.19 01:54:39:26
111
DUDA Michał
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
2258 POL Czyżowice 01:27:36:55 4:34 13.19 01:54:53:29
112
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 01:27:32:34 4:34 13.13 01:54:58:13
113
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1147 POL Mikołów 01:27:19:16 4:34 13.13 01:54:59:89
114
KARCZ Grzegorz
2606 POL Mysłowice 01:25:42:79 4:35 13.13 01:55:10:34
115
NOWAK Krzysztof
1271 POL Ruda Śląska 01:27:38:10 4:35 13.13 01:55:25:15
116
STANCLIK Adrian
2133 POL Pszczyna 01:29:49:10 4:36 13.06 01:55:30:11
117
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice 01:28:47:47 4:36 13.06 01:55:39:78
118
BRODA Adrianna
2130 POL Żory 01:27:44:32 4:36 13.06 01:55:44:02
119
SAKOWICZ Aleksandra
Bikehead
1700 POL Wręczyca 01:28:03:33 4:36 13.06 01:55:46:58
120
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 01:28:37:98 4:36 13.06 01:55:54:42
121
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1387 POL Gliwice 01:27:45:85 4:37 13.06 01:55:56:26
122
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 01:29:42:26 4:37 13.06 01:56:00:67
123
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice 01:28:14:85 4:37 12.99 01:56:06:77
124
OCIECZEK Sebastian
2035 POL Olkusz 01:26:50:26 4:37 12.99 01:56:12:75
125
SUKIENNIK Dawid
1674 POL Jankowice 01:29:14:43 4:38 12.92 01:56:44:61
126
PASTERNAK Piotr
JURA BIKE MTB TEAM
1168 POL Brzeszcze 01:32:18:04 4:39 12.92 01:56:53:40
127
BOEHN Szymon
2021 POL Bielsko-Biała 01:29:31:01 4:39 12.92 01:56:58:43
128
KALIŚ Przemysław
2075 POL Olkusz 01:29:11:41 4:39 12.92 01:57:01:94
129
WYSTEMP Ryszard
2607 POL Czerwionka-Leszczyny 01:29:49:02 4:40 12.86 01:57:20:28
130
LUBIENIEC Grzegorz
Brak
2362 POL Bielsko-Biała 01:19:01:71 4:40 12.86 01:57:34:25
131
MADZIA Jacek
Brak
2569 POL Brenna 01:30:04:26 4:41 12.86 01:57:51:85
132
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1282 POL Ustroń 01:28:59:99 4:41 12.79 01:57:55:31
133
JENDRYSIK Damian
1227 POL Gliwice 01:30:43:14 4:41 12.79 01:57:57:30
134
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 01:29:19:58 4:42 12.79 01:58:01:50
135
ADAMCZYK Sandra
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1344 POL Rydułtowy 01:30:14:57 4:42 12.79 01:58:03:45
136
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 01:31:15:76 4:42 12.79 01:58:05:21
137
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 01:31:40:40 4:42 12.79 01:58:07:19
138
SZPARA Paweł
2503 POL Rogoźnik 01:29:18:37 4:42 12.79 01:58:08:25
139
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 01:32:13:37 4:42 12.79 01:58:16:49
140
POLOK Adam
1205 POL Szczejkowice 01:29:43:22 4:43 12.79 01:58:28:33
141
PASTERNAK Jakub
JURA BIKE MTB TEAM
1583 POL Brzeszcze 01:28:52:79 4:43 12.73 01:58:30:20
142
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska 01:30:25:03 4:43 12.73 01:58:37:67
143
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice 01:32:31:31 4:44 12.66 01:59:07:90
144
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 01:29:22:84 4:44 12.66 01:59:13:15
145
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Bike Section
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 01:32:07:12 4:45 12.66 01:59:33:31
146
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 01:32:27:72 4:46 12.60 01:59:45:57
147
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 01:31:48:46 4:46 12.60 01:59:52:33
148
SALA Adam
2648 POL 01:33:38:58 4:47 12.60 02:00:08:98
149
KWIATOŃ Tomasz
1370 POL Pawłowice 01:32:00:24 4:47 12.60 02:00:14:36
150
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 01:29:26:13 4:47 12.54 02:00:24:45
151
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1572 POL Racibórz 01:31:14:82 4:48 12.54 02:00:38:09
152
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1194 POL Zabrze 01:31:15:69 4:48 12.54 02:00:40:04
153
JAŃCZAK Leszek
2384 POL Pszczyna Łąka 01:31:32:22 4:48 12.54 02:00:51:11
154
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 01:29:03:08 4:48 12.48 02:00:54:01
155
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie 01:31:36:51 4:49 12.48 02:00:59:45
156
GORNIAK Krystian
2551 POL Goleszów 01:32:47:08 4:49 12.48 02:01:22:05
157
BUDZYN Łukasz
Browarek Team
1634 POL Rybnik 01:32:09:84 4:50 12.48 02:01:23:25
158
WŁODARCZYK Mateusz
2238 POL Katowice 01:33:34:56 4:50 12.48 02:01:29:43
159
BĄK Marek
-
2619 POL Bielsko-Biała 01:33:07:74 4:50 12.41 02:01:40:68
160
SAMBOROWSKI Adam
2355 POL Tworóg Mały 01:34:02:08 4:51 12.41 02:01:54:39
161
PODCHUL Krzysztof
1943 POL Katowice 01:29:19:76 4:51 12.41 02:01:58:20
162
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1356 POL Będzin 01:32:02:82 4:51 12.41 02:01:58:86
163
BUGAJSKI Mariusz
1301 POL Sosnowiec 01:32:44:45 4:51 12.41 02:02:05:73
164
SZYDŁOWSKI Janusz
Mtbb
1408 POL Bielsko-Biała 01:32:55:31 4:52 12.35 02:02:13:24
165
OSTASZ Łukasz
PsychoCyklo
1432 POL Kraków 01:33:39:41 4:52 12.35 02:02:16:01
166
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1575 POL Jastrzębie-Zdrój 01:31:23:92 4:52 12.35 02:02:18:69
167
REMPEGA Krzysztof
1438 POL Pawłowice 01:32:54:90 4:52 12.35 02:02:21:77
168
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
2515 POL Tarnowskie Góry 01:23:56:63 4:53 12.35 02:02:40:21
169
SERWACIŃSKI Krzysztof
2191 POLSKA Konstantynów Łódzki 01:32:15:87 4:53 12.35 02:02:41:54
170
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 01:34:19:89 4:53 12.29 02:02:42:78
171
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 01:35:10:39 4:53 12.29 02:02:44:21
172
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin 01:32:09:35 4:53 12.29 02:02:48:74
173
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:52:16 4:53 12.29 02:02:52:27
174
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 01:33:11:63 4:53 12.29 02:02:54:99
175
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 01:34:31:25 4:53 12.29 02:02:55:06
176
KLESZCZ Marcin
2277 POL Gliwice 01:31:26:88 4:53 12.29 02:02:58:48
177
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki 01:32:33:87 4:53 12.29 02:03:00:78
178
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Club
1894 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:54:06 4:53 12.29 02:03:01:00
179
CZARNOCKI Dawid
2529 POL Jastrzębie Zdrój 01:34:09:42 4:54 12.29 02:03:04:02
180
CHOCHÓŁ Grzegorz
Tsunami
2044 POL Świętochłowice 01:33:32:42 4:54 12.29 02:03:05:74
181
BRODA Grzegorz
2641 01:33:05:88 4:54 12.29 02:03:07:39
182
PRZYBYLA Marcin
NUTREND
2552 POL Szczyrk 01:35:03:06 4:54 12.29 02:03:09:94
183
KLIMECKI Piotr
2592 POL Jastrzębie Zdrój 01:34:35:28 4:55 12.23 02:03:46:85
184
WALTAR Szymon
2658 POL Jastrzębie Zdrój 01:34:08:74 4:56 12.17 02:04:07:05
185
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 01:33:51:89 4:56 12.17 02:04:10:99
186
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 01:34:51:13 4:56 12.17 02:04:14:23
187
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1295 POL Tarnowskie Góry 01:34:10:91 4:57 12.17 02:04:28:04
188
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Orbea Team
1352 POL Jastrzębie-Zdrój 01:34:58:46 4:57 12.12 02:04:30:93
189
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 01:35:21:58 4:58 12.12 02:04:50:55
190
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 01:32:58:40 4:58 12.12 02:04:54:12
191
PEŁKA Adam
Jura Bike Mtb Team
1169 POL Częstochowa 01:33:39:32 4:58 12.12 02:05:02:41
192
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 01:34:19:70 4:58 12.06 02:05:08:97
193
ŁYSOŃ Marcin
1942 POL Kęty 01:31:29:63 4:58 12.06 02:05:09:11
194
MACIONCZYK Jacek
2283 POL Rybnik 01:35:45:37 4:59 12.06 02:05:12:56
195
SON Kyongjae
Kiwi Team
1096 POL Katowice 01:35:11:28 4:59 12.06 02:05:13:31
196
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 01:35:01:50 4:59 12.06 02:05:32:01
197
CIS Adam
2583 POLSKA Sosnowiec 01:33:06:59 4:60 12.00 02:05:48:30
198
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Jastrzębie Zdrój 01:33:38:40 4:60 12.00 02:05:48:40
199
WAŁACH Michał
LUKS Toszecka Grupa Kolarska
1550 POL Tarnowskie Góry 01:35:15:59 4:60 12.00 02:05:59:48
200
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub MTB
1088 POL Katowice 01:34:02:50 5:01 12.00 02:06:11:01
201
KACZMARZYK Kacper
Uks Katolik Częstochowa
1786 POL Częstochowa 01:35:47:15 5:01 11.94 02:06:19:26
202
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 01:35:44:83 5:03 11.94 02:06:52:33
203
GEMBALA Szymon
2587 POLSKA Bełk 01:19:47:09 5:03 11.89 02:06:55:26
204
WOJACZEK Tomasz
D-TEC MTB TEAM
1745 POL Rydułtowy 01:36:19:58 5:03 11.89 02:06:56:07
205
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1145 POL Gliwice 01:36:26:00 5:03 11.89 02:07:03:69
206
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 01:36:33:44 5:04 11.89 02:07:23:73
207
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 01:36:07:71 5:04 11.89 02:07:28:41
208
PLUTA Emilia
2639 POL Wodzisław Śląski 01:34:28:41 5:04 11.89 02:07:28:44
209
MANDRYK Paweł
Buster Bike Team Gliwice
2510 POL Gliwice 01:36:24:59 5:04 11.83 02:07:30:73
210
BIERNACKI Kamil
1742 POL Świętochłowice 01:36:00:93 5:04 11.83 02:07:36:02
211
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 01:38:24:35 5:04 11.83 02:07:37:55
212
MALURDY Adam
Alva 1 Ruda Śląska.PL
1616 POL Ruda Śląska 01:37:46:99 5:04 11.83 02:07:37:76
213
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 01:36:30:40 5:05 11.83 02:07:43:36
214
KAFEL Jan
1657 POL Katowice 01:36:33:16 5:05 11.83 02:07:54:36
215
KRUPA Marcin
2608 POL Jasienica 01:35:52:26 5:06 11.78 02:08:14:29
216
LUBOWIECKI Krzysztof
-
2024 POL Gostyń 01:37:06:13 5:06 11.78 02:08:24:74
217
KOCHAŃSKI Jakub
1259 POL Trzebinia 01:36:08:38 5:07 11.78 02:08:34:38
218
PROSKURA Rafał
2212 POL Warszawa / Bielsko-Biała 01:35:59:47 5:07 11.72 02:08:50:05
219
RACZEK Zbyszek
1741 POL Knurów 01:39:04:50 5:09 11.67 02:09:24:09
220
DĘBEK Krystian
1268 POLSKA Jastrzębie-Zdrój 01:38:13:98 5:09 11.67 02:09:30:29
221
SZYMURA Marcin
1463 POL Stanowice 01:39:24:80 5:09 11.67 02:09:30:71
222
DRZEWIECKI Rafał
1345 POL Olkusz 01:37:31:30 5:09 11.67 02:09:30:83
223
SOSNA Dawid
2636 POL Bieruń 01:38:12:66 5:09 11.67 02:09:41:70
224
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 01:39:14:21 5:09 11.67 02:09:46:51
225
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 01:39:07:11 5:11 11.61 02:10:21:77
226
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój 01:41:49:78 5:11 11.56 02:10:30:66
227
SAS Paweł
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2178 POL Sosnowiec 01:40:24:25 5:11 11.56 02:10:33:64
228
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 01:40:45:70 5:12 11.56 02:10:45:92
229
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1302 POL Rybnik 01:42:14:66 5:12 11.56 02:10:58:63
230
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1682 POL Ustron 01:39:39:18 5:12 11.56 02:11:00:25
231
COSTANZO Gianmarco
Tenax Mtb
2602 ITA Catania (Italy) 01:38:23:05 5:12 11.56 02:11:00:45
232
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 01:40:02:41 5:12 11.56 02:11:01:76
233
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 01:38:38:66 5:13 11.56 02:11:03:14
234
ZGODZAJ Paweł
1198 POL Potępa 01:40:16:92 5:14 11.45 02:11:43:75
235
SALAMON Krzysztof
1272 POL Kończyce Małe 01:32:02:10 5:15 11.45 02:11:58:22
236
ZAPOROWSKI Filip
1876 POL Bielsko-Biała 01:40:43:49 5:16 11.40 02:12:36:90
237
FILIPIAK Krystian
1199 POL Mikołów 01:40:55:66 5:17 11.40 02:12:46:11
238
PAŁUBSKI Zbigniew
2520 POL Milejowiec 01:41:53:63 5:17 11.40 02:12:49:94
239
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 01:39:48:76 5:17 11.40 02:12:50:01
240
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz team
1592 POL Zwonowice 01:40:05:70 5:17 11.35 02:13:00:86
241
KISTOWSKI Marcin
2652 POL Jaworze 01:40:26:40 5:17 11.35 02:13:05:99
242
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1114 POL Katowice 01:39:43:05 5:18 11.35 02:13:14:91
243
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 01:39:29:53 5:18 11.35 02:13:27:26
244
GÓRA Darek
1232 POL Radostowice 01:42:18:33 5:19 11.30 02:13:37:74
245
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1247 POL Wisła 01:43:27:45 5:19 11.30 02:13:40:60
246
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 01:43:34:49 5:19 11.30 02:13:49:18
247
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
Rk Aluminium Bike Team
1887 POL Jaworze 01:41:18:56 5:20 11.30 02:14:00:19
248
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa 01:42:12:62 5:20 11.30 02:14:02:89
249
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus
2166 01:44:32:20 5:23 11.15 02:15:30:23
250
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2105 POL Żywiec 01:47:19:61 5:24 11.15 02:15:46:24
251
MARZEC Paweł
1327 POL Rybnik 01:44:21:42 5:24 11.15 02:15:47:84
252
DRZEWIECKI Tomasz
2033 POL Kraków 01:44:47:78 5:24 11.10 02:15:56:20
253
LARWA Mateusz
2611 POL Łazy 01:42:23:38 5:25 11.10 02:16:20:82
254
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 01:43:46:81 5:25 11.10 02:16:22:19
255
ZAJAC Jaroslaw
BSR Team Bytom
2049 POL Bytom 01:43:25:07 5:25 11.10 02:16:29:40
256
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 01:44:22:26 5:26 11.05 02:16:31:51
257
KĄDZIELA Maciej
Ing Tech Poland
1112 POL Bytom 01:48:17:44 5:27 11.05 02:16:57:49
258
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 01:44:45:23 5:29 10.96 02:17:57:89
259
JĘDRZEJCZYK Adam
Browarek Team
2284 POL Rybnik 01:44:39:61 5:29 10.96 02:18:07:63
260
KOCLĘGA Rafał
2222 POL Zawiercie 01:47:10:65 5:30 10.96 02:18:14:95
261
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice 01:46:10:09 5:30 10.91 02:18:30:28
262
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1211 POL Wilkowice 01:46:24:86 5:31 10.91 02:18:41:85
263
MARKIEWKA Dawid
2655 POL Ruda Śląska 01:43:50:97 5:31 10.91 02:18:49:91
264
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1384 POL Gliwice 01:15:15:28 5:31 10.91 02:18:53:43
265
STANIEK Mirosław
2601 POL Ustroń 01:44:40:25 5:31 10.86 02:18:59:38
266
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno 01:45:12:75 5:32 10.86 02:19:10:61
267
SPEER Łukasz
2090 POL Gliwice 01:48:20:45 5:32 10.86 02:19:11:70
268
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 01:45:25:00 5:32 10.86 02:19:19:64
269
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór 01:46:41:37 5:33 10.82 02:19:44:62
270
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 01:40:11:93 5:33 10.82 02:19:46:33
271
GOMOLUCH Mariusz
2057 POL Ruda Śląska 01:48:33:74 5:36 10.72 02:20:50:46
272
DZIACKO Artur
1219 Chorzów 01:48:49:36 5:36 10.72 02:20:54:08
273
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 01:44:00:34 5:37 10.72 02:21:12:07
274
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 01:47:11:74 5:37 10.68 02:21:22:51
275
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Ruda.rowery.pl.team
1607 POL Cieszyn 01:45:11:75 5:38 10.68 02:21:33:56
276
KNIEJSKI Krzysztof
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2577 POL Ruda Ślaska 01:47:18:56 5:38 10.68 02:21:39:81
277
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurów 01:46:57:38 5:38 10.68 02:21:40:83
278
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 01:47:31:84 5:38 10.68 02:21:46:39
279
MARCICHÓW Marek
2566 POL Bytom 01:49:30:73 5:38 10.68 02:21:47:71
280
BASZCZYŃSKI Rafał
2570 POL Górki Wielkie 01:41:22:68 5:39 10.63 02:22:07:88
281
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2069 POL Tarnowskie Góry 01:47:24:50 5:41 10.59 02:23:03:75
282
ŚLEDŹ Łukasz
2096 POLSKA Mikołów 01:47:51:08 5:41 10.54 02:23:07:68
283
SZLAUER Leszek
Strefa Wolności
2554 POL Goleszów 01:49:09:84 5:42 10.54 02:23:14:51
284
WOJAKIEWICZ Roman
1544 POL Goczałkowice-Zdrój 01:50:37:89 5:42 10.54 02:23:16:02
285
SZATKOWSKI Adam
2186 POL Bytom 01:49:43:81 5:42 10.54 02:23:20:47
286
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 01:47:47:95 5:43 10.50 02:23:47:86
287
GIEMZA Halina
2296 POL Skrbeńsko 01:49:38:59 5:43 10.50 02:23:52:63
288
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 01:49:29:14 5:43 10.50 02:24:02:94
289
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1390 POL Piekary Śląskie 01:52:27:18 5:44 10.50 02:24:17:53
290
WOJAKIEWICZ Kacper
1545 POL Goczałkowice-Zdrój 01:58:38:14 5:46 10.41 02:25:10:58
291
BŁAŻEWSKI Przemysław
1340 POL Ruda Śląska 01:50:48:15 5:47 10.41 02:25:22:46
292
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 01:50:57:07 5:47 10.37 02:25:40:54
293
WALA Marek
2615 POL Jastrzębie Zdrój 01:51:00:04 5:48 10.37 02:25:55:82
294
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
2585 POL Taciszów 01:51:05:13 5:48 10.37 02:25:57:40
295
LOSA Adam
2640 POL Ruda Śląska 01:49:58:34 5:48 10.37 02:25:58:56
296
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 01:52:54:43 5:49 10.33 02:26:18:85
297
WŁADYKA Krzysztof
2613 POL Gliwice 01:52:58:40 5:49 10.33 02:26:24:74
298
MORUŚ Dariusz
1722 POL Dąbrowa Górnicza 01:54:08:96 5:52 10.24 02:27:29:21
299
GOS Dominik
KKS Sokół Kęty
1636 POL Krzykawka 01:55:48:50 5:53 10.24 02:27:50:75
300
MUSIAŁ Michał
1637 POL Chorzów 01:48:34:97 5:53 10.20 02:27:59:38
301
PIECUCH Sebastian
2656 POL Bielsko-Biała 01:53:30:89 5:55 10.16 02:29:04:33
302
DUTKIEWICZ Jacek
2098 POL Bielsko-Biała 01:25:39:26 5:56 10.12 02:29:24:44
303
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 01:54:33:32 5:58 10.08 02:29:57:05
304
CZARDYBON Kamil
2516 POL Tychy 01:55:02:56 5:58 10.08 02:29:58:69
305
KONIECZNY Marcin
2651 POL Siemianowice Śląskie 01:55:44:42 5:58 10.08 02:30:03:30
306
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 01:55:13:73 5:59 10.04 02:30:29:07
307
WIEROŃSKI Krzysztof
2572 POL Cisownica 01:52:52:90 5:59 10.04 02:30:34:60
308
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 01:53:04:05 6:01 10.00 02:31:15:14
309
BARANOWSKI Andrzej
1212 POL Międzybrodzie Bialskie 01:54:29:19 6:01 10.00 02:31:22:49
310
FILA Marek
Hołda Team
1440 POL Ruda Śląska 01:58:30:90 6:02 9.96 02:31:39:18
311
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 01:57:38:44 6:02 9.96 02:32:00:75
312
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 01:59:16:04 6:06 9.84 02:33:40:89
313
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 01:58:40:88 6:10 9.77 02:35:01:19
314
MIESZCZAK Edyta
BIKEHEAD
2550 POL Częstochowa 01:58:43:88 6:11 9.69 02:35:48:69
315
KLICH Łukasz
2650 POL Sosnowiec 01:56:57:01 6:13 9.66 02:36:22:73
316
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 01:57:42:39 6:14 9.66 02:36:52:96
317
MOJŻESZ Agnieszka
2555 POL Rybnik 01:31:40:15 6:15 9.62 02:37:18:55
318
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1664 POL Sosnowiec 01:59:13:02 6:18 9.55 02:38:22:98
319
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 01:59:42:86 6:18 9.55 02:38:34:16
320
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1862 POL Mysłowice 02:00:24:63 6:20 9.47 02:39:23:36
321
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 02:01:02:46 6:21 9.47 02:39:38:85
322
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze 02:05:03:48 6:24 9.37 02:41:13:19
323
RYTWIŃSKA Dominika
1839 Bielsko-Biała 02:05:23:31 6:30 9.23 02:43:38:03
324
ŁAWRESZUK Łukasz
Ing Tech Poland
1115 POL Kraków 02:07:51:32 6:35 9.13 02:45:52:75
325
KULA Mateusz
2563 POL Bieruń 02:04:54:54 6:36 9.10 02:46:11:17
326
LIPIŃSKI Szymon
2591 POLSKA Olsztyn 01:58:05:96 6:36 9.10 02:46:17:06
327
SZCZUCKI Dawid
NORDBIKE
1242 POL Rybnik 02:09:47:80 6:40 9.03 02:47:38:19
328
ADAMUS Jakub
Kpmg Team
2518 POL Katowice 02:14:28:51 6:40 9.00 02:47:54:42
329
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1191 POL Gliwice 01:47:46:31 6:41 9.00 02:48:08:16
330
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1105 POL Katowice 02:06:02:84 6:43 8.94 02:49:09:82
331
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 02:06:37:64 6:45 8.90 02:49:51:16
332
KUDŁA Mariusz
Crea Sport
2164 POL Bielsko-Biała 01:44:07:48 6:47 8.84 02:50:42:03
333
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1541 POL Rybnik 02:20:08:66 6:48 8.84 02:51:14:08
334
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 02:12:08:05 6:50 8.78 02:51:56:62
335
JANICA Natalia
2028 POL Wieszczęta 02:11:13:62 6:51 8.78 02:52:21:64
336
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
2567 POL Mysłowice 02:06:14:44 6:52 8.75 02:52:45:63
337
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś 02:15:40:58 6:53 8.72 02:53:17:59
338
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec 02:16:24:23 6:56 8.66 02:54:22:15
339
DRZEWIECKI Jacek
2512 POL Żywiec 02:20:59:55 6:58 8.63 02:55:29:04
340
MATUSZNY Jan
2603 POLSKA Brenna 02:16:01:72 6:60 8.57 02:56:08:91
341
STACHURSKI Mateusz
1780 POL Bielsko-Biała 02:22:59:54 7:02 8.54 02:56:56:99
342
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 02:12:46:69 7:04 8.48 02:58:03:31
343
PAŁUBSKA Paulina
2519 POL Łódż 02:17:20:97 7:06 8.46 02:58:47:18
344
COSTAMAGNA Andrea
1519 POL Tychy 02:19:40:35 7:06 8.46 02:58:52:41
345
SKŁODOWSKI Dariusz
1412 POL Sosnowiec 02:16:27:02 7:08 8.43 02:59:26:48
346
SCHENKELBACH Robert
2637 POL Brenna 02:17:09:41 7:10 8.37 03:00:23:89
347
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1814 POL Sosnowiec 02:26:01:64 7:13 8.32 03:01:40:76
348
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1134 POL Mikołów 02:20:37:43 7:13 8.32 03:01:47:75
349
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2239 POL Będzin 02:17:46:28 7:14 8.32 03:02:04:67
350
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 02:24:41:08 7:14 8.32 03:02:05:33
351
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec 02:19:34:67 7:16 8.26 03:03:00:45
352
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1258 POL Rybnik 02:27:08:52 7:17 8.24 03:03:27:13
353
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 02:29:15:02 7:18 8.24 03:03:36:54
354
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry 02:18:19:94 7:22 8.16 03:05:16:43
355
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 02:34:42:00 7:25 8.10 03:06:31:82
356
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 02:23:36:74 7:28 8.05 03:07:55:84
357
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2019 POL Sosnowiec 02:33:09:49 7:34 7.95 03:10:25:07
358
TYMIŃSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2527 POL Jastrzębie-Zdrój 02:04:22:28 7:54 7.59 03:19:00:78
359
KOWALIK Mirosław
Profi Styl Ruda Śląska
1725 POL Ruda Sląska 02:44:17:63 8:04 7.43 03:23:12:20
360
MAZUR Krzysztof
2568 POL Katowice 02:44:48:91 8:05 7.43 03:23:28:20
361
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 02:24:21:17 8:12 7.33 03:26:37:46
362
GORA Joanna
2556 POL Czerwionka-Leszczyny 02:08:36:18 8:16 7.26 03:28:05:57
363
ZAWADA Marek
2386 POL Kamesznica 02:54:55:08 8:25 7.14 03:32:05:27
364
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 02:43:45:44 9:03 6.63 03:47:48:79
365
CZERWIŃSKI Wojciech
2334 POL Wocławek 02:17:29:29 9:06 6.60 03:49:07:80
366
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 02:21:29:87 9:11 6.55 03:51:08:69

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU