Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Brenna - Pro/Hobby

Brenna, Polska
27.05.2018

Wyniki

Pro 50.9 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Professional Mtb Team
2616 POL Ustroń 01:35:14.14 02:23:48.64 3:13 18.71 02:43:18.39
2
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
1659 POL Gliwice 01:35:13.82 02:23:50.22 3:13 18.71 02:43:19.35
3
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Professional Mtb Team
2120 POL Ustroń 01:35:15.70 02:23:52.00 3:13 18.64 02:43:30.40
4
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 01:41:18.46 02:33:19.44 3:25 17.61 02:53:23.44
5
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
2614 POL Dąbrowa Górnicza 01:42:48.55 02:35:17.17 3:30 17.20 02:57:29.19
6
KUCEWICZ Michał
Cst 7R Mtb Team
1523 POL Bytom 01:47:52.86 02:37:54.64 3:30 17.20 02:57:45.54
7
BASZCZYŃSKI Jakub
RK Aluminium Bike Team
1896 POL Górki Wielkie 01:45:27.07 02:38:40.48 3:32 17.02 02:59:22.22
8
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 01:45:28.80 02:39:17.14 3:33 16.97 03:00:02.63
9
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2549 POL Dąbrowa Górnicza 01:47:02.02 02:40:09.58 3:33 16.91 03:00:37.02
10
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 01:46:15.50 02:40:41.64 3:34 16.85 03:01:26.94
11
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1011 POL Marklowice 01:49:15.32 02:44:05.79 3:38 16.53 03:04:31.51
12
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 01:50:08.44 02:44:45.63 3:40 16.42 03:05:57.55
13
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 01:49:13.73 02:44:56.83 3:40 16.37 03:06:28.52
14
STĘPIEŃ Tomasz
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1336 POL Wodzislaw Slaski 01:47:25.22 02:45:50.91 3:44 16.11 03:09:18.99
15
SKROBARCZYK Łukasz
1584 POL Częstochowa 01:51:19.71 02:47:45.70 3:44 16.11 03:09:33.25
16
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1669 POL Sosnowiec 01:50:11.59 02:49:00.89 3:46 15.96 03:11:26.21
17
LORANC Rafał
KKS Sokół Kęty
2103 POL Zwardoń 01:43:54.58 02:46:12.70 3:48 15.86 03:12:34.59
18
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 01:45:48.46 02:50:29.20 3:48 15.86 03:12:46.17
19
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 01:52:40.49 02:52:02.44 3:51 15.66 03:15:08.07
20
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 01:56:22.12 02:54:57.88 3:52 15.57 03:16:15.83
21
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 01:53:53.55 02:52:27.75 3:52 15.57 03:16:21.95
22
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
2514 POL Katowice 01:57:51.62 02:55:03.44 3:52 15.57 03:16:23.40
23
RACHWALSKI Łukasz
ERBUD TEAM/Strefa Wolności Cieszyn
2553 POL Cieszyn 01:55:43.01 02:53:54.80 3:53 15.47 03:17:09.40
24
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1663 POL Tarnowskie Góry 01:57:09.54 02:55:31.23 3:54 15.42 03:17:46.95
25
ATŁAS Filip
72D Windsport Team powered by OSHEE
1577 POL Sosnowiec 01:55:29.73 02:55:26.60 3:54 15.42 03:17:59.18
26
PODLEŚNY Marian
2399 Świerklany 01:57:42.05 02:56:40.22 3:56 15.33 03:19:24.37
27
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 01:56:53.41 02:56:09.47 3:56 15.33 03:19:24.82
28
ŚWIERBLEWSKI Bartosz
Mexller Unipol "kolejarz-Jura" Częstochowa
2576 POL Częstochowa 01:54:07.58 02:56:07.88 3:56 15.29 03:19:53.92
29
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 01:57:39.01 02:58:32.96 3:57 15.19 03:20:43.97
30
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1005 POL Jastrzębie-Zdrój 01:59:20.38 02:58:43.30 3:57 15.19 03:20:54.98
31
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Wodzisław Śląski 02:01:03.95 03:01:07.29 4:01 14.97 03:23:44.46
32
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2526 POL Jastrzębie-Zdrój 02:01:08.78 03:02:12.50 4:01 14.97 03:23:55.67
33
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1764 POL Jaworzno 02:01:46.15 03:03:19.73 4:05 14.75 03:27:06.27
34
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 02:02:13.25 03:04:33.54 4:05 14.75 03:27:10.97
35
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 02:02:21.09 03:05:05.80 4:08 14.54 03:29:46.68
36
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 01:55:29.42 03:07:57.11 4:09 14.50 03:30:49.12
37
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1904 POL Bielsko-Biała 02:11:04.72 03:09:36.23 4:10 14.42 03:31:53.95
38
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Rybnik 02:03:05.87 03:08:20.86 4:12 14.34 03:33:12.65
39
SADOWSKA Anna
72D Windsport Team powered by Oshee
2095 POL Kraków 02:07:59.40 03:10:44.94 4:12 14.34 03:33:17.08
40
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1121 POL Bestwina 02:04:40.21 03:08:36.81 4:12 14.30 03:33:43.23
41
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 02:07:41.60 03:10:33.68 4:13 14.26 03:34:11.80
42
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2097 POL Krapkowice 02:04:35.83 03:10:09.67 4:14 14.22 03:34:59.35
43
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 02:05:03.25 03:10:36.16 4:14 14.22 03:34:59.38
44
SEMER Wojciech
Gomola Trans Airco
2124 POL Jaworze 02:08:28.74 03:12:28.61 4:14 14.22 03:35:02.31
45
CICHY Jakub
Rk Aluminium Bike Team
1897 POL Górki Wielkie 02:08:30.31 03:12:35.80 4:17 14.02 03:37:54.26
46
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1768 POL Chrzanów 02:10:36.62 03:13:27.08 4:17 14.02 03:37:55.24
47
KAMECKI Tomasz
Opony Serafinowski
1024 POL Jastrzebie Zdroj 02:09:44.26 03:15:43.68 4:19 13.91 03:39:38.78
48
DRABIK Dagmara
Ks Azs Awf Katowice Velonews.pl
1605 POL Tychy 02:13:16.99 03:18:00.00 4:21 13.79 03:41:15.21
49
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 02:06:52.86 03:08:55.76 4:23 13.72 03:42:24.13
50
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 02:09:27.24 03:17:47.99 4:26 13.57 03:44:53.86
51
KLIK Marcin
Proservice Racing Team
1292 POL Chrzanów 02:10:19.36 03:20:10.54 4:26 13.54 03:45:37.66
52
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 02:11:27.02 03:19:56.82 4:27 13.54 03:45:44.80
53
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 02:11:30.80 03:17:29.19 4:27 13.54 03:45:46.63
54
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1782 POL Janów 02:27:24.82 03:27:05.86 4:32 13.26 03:50:12.77
55
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 02:14:28.25 03:25:03.11 4:34 13.15 03:51:59.12
56
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 02:17:30.42 03:26:22.65 4:34 13.15 03:52:06.35
57
PALA Piotr
2029 POL Bielsko-Biala 02:13:56.93 03:27:35.90 4:36 13.08 03:53:25.21
58
BŁACHUT Mariusz
2149 POL Bystra 02:18:29.32 03:28:39.71 4:36 13.05 03:53:50.32
59
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 02:18:02.22 03:27:43.46 4:37 13.02 03:54:44.19
60
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 02:13:26.70 03:25:59.96 4:37 13.02 03:54:49.06
61
PYTLOWANY Maciej
Grupa Pgd
1285 POL Jaworze 02:20:15.33 03:31:21.06 4:40 12.89 03:56:52.87
62
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 02:18:55.72 03:30:49.88 4:40 12.85 03:57:22.84
63
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 02:18:29.64 03:32:38.16 4:42 12.79 03:58:48.47
64
SERAFIN Alina
Thp Team
1540 POL Opole 02:20:13.83 03:31:01.38 4:42 12.79 03:58:52.57
65
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski
2528 POL Kraków 02:18:32.36 03:30:39.04 4:43 12.76 03:59:33.68
66
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 02:18:04.33 03:33:06.29 4:43 12.73 03:59:45.83
67
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 02:16:42.21 03:30:36.95 4:45 12.66 04:01:23.20
68
RICHTER Paweł
1825 Mysłowice 02:21:12.44 03:33:53.16 4:45 12.63 04:01:40.77
69
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 02:27:18.72 03:36:21.16 4:46 12.60 04:02:07.35
70
KOCUREK Łukasz
Rafako S.a.
2564 POL Tychy 02:22:30.37 03:35:04.59 4:46 12.60 04:02:34.06
71
PAWLICZAK Paweł
Axis Piekary Śląskie
2375 POL Piekary Śląskie 02:20:50.29 03:35:23.96 4:47 12.57 04:02:52.42
72
PACZUSKI Adam
Bikehead
1770 POL Tychy 02:24:20.42 03:36:35.59 4:48 12.54 04:03:44.63
73
PROCHOWNIK Piotr
2586 POLSKA Skawina 02:26:04.39 03:29:43.60 4:51 12.38 04:06:43.99
74
NIEMIEC Krzysztof
1270 POL Radlin 02:23:25.41 03:40:02.49 4:51 12.38 04:06:45.89
75
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
1143 POL Poznań 02:20:54.21 03:38:53.13 4:51 12.38 04:06:50.82
76
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 02:18:12.00 03:25:45.24 4:52 12.32 04:07:41.62
77
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 02:24:15.52 03:34:21.67 4:53 12.29 04:08:14.59
78
SZCZEPINA Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Chrzanów
2385 POL Plaza 02:35:26.41 03:42:53.61 4:55 12.24 04:09:40.85
79
MAŁEK Adam
Vacc-Veloart Cycling Club
2364 POL Oświęcim 02:24:49.48 03:41:21.87 4:55 12.24 04:09:50.10
80
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 02:23:02.87 03:42:30.80 4:55 12.21 04:10:05.60
81
KARASEK Robert
Rk Aluminium Bike Team
1889 POL Bielsko-Biała 02:22:08.29 03:41:55.65 4:57 12.15 04:11:23.43
82
ZIEMBA Piotr
2347 Pszczyna 02:25:25.14 03:42:51.14 4:58 12.09 04:12:20.13
83
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1012 POL Rybnik 02:17:29.62 03:42:11.23 4:59 12.06 04:13:25.15
84
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 02:22:53.40 03:45:15.53 4:60 12.00 04:14:13.45
85
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1202 POL Jankowice 02:28:50.31 03:45:25.30 5:01 11.98 04:14:46.69
86
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 02:25:50.80 03:44:38.52 5:01 11.98 04:15:03.20
87
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1056 POL Zawiercie 02:24:06.94 03:47:51.53 5:05 11.84 04:18:02.69
88
PAWLUSIAK Grzegorz
2548 POL Bielsko-Biała 02:22:30.43 03:46:45.80 5:05 11.84 04:18:02.69
89
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
1760 POL Tychy 02:28:23.88 03:49:04.80 5:05 11.84 04:18:05.76
90
KAGOŃ Damian
Leder Fox MTB Team
2376 POL Mikołów 02:37:49.51 03:50:15.38 5:06 11.78 04:19:01.01
91
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 02:32:15.08 03:50:23.40 5:06 11.78 04:19:02.69
92
LUTYŃSKI Mateusz
1307 POL Dąbrowa Górnicza 02:26:30.17 03:48:56.31 5:06 11.78 04:19:04.21
93
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 02:29:08.35 03:50:35.90 5:07 11.73 04:20:07.59
94
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 02:31:20.49 03:51:32.30 5:08 11.70 04:20:59.09
95
KULIŃSKI Michał
Draft Xczest
1311 POL Częstochowa 02:30:21.85 03:52:19.76 5:09 11.67 04:21:30.86
96
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1049 POL Zawiercie 02:36:13.71 03:56:00.53 5:09 11.67 04:21:49.45
97
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 02:33:07.49 03:52:34.05 5:10 11.65 04:22:15.00
98
KOTARSKI Jacek
Bike Atelier Team
1245 POL Dąbrowa Górnicza 02:30:32.29 03:53:33.93 5:10 11.65 04:22:28.52
99
SAWCZUK Arkadiusz
1218 POL Dąbrowa Górnicza 02:28:31.95 03:51:46.36 5:10 11.62 04:22:34.12
100
JURASZCZYK Jan
Ataksport Omnisquare Gliwice
2231 POL Pyskowice 02:30:49.09 03:52:06.39 5:10 11.62 04:22:34.44
101
KRAMEK Grzegorz
1641 POL Mikołów 02:31:08.03 03:52:40.51 5:10 11.62 04:22:55.45
102
STOPCZYŃSKI Tomasz
Punk Terror Mtb Team
2657 POL Brzeszcze 02:31:03.99 03:51:13.60 5:10 11.62 04:22:55.47
103
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 02:34:26.19 03:54:27.80 5:11 11.59 04:23:17.26
104
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
2371 POL Jastrzębie Zdrój 02:27:47.29 03:52:20.95 5:11 11.59 04:23:22.26
105
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 02:32:24.63 03:54:07.43 5:13 11.52 04:25:02.41
106
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 02:27:43.65 03:54:29.53 5:13 11.52 04:25:24.83
107
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 02:29:49.58 03:54:22.75 5:13 11.52 04:25:27.96
108
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 02:34:33.67 03:57:43.51 5:15 11.44 04:27:03.83
109
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1044 POL Zawiercie 02:20:54.34 03:58:18.16 5:18 11.36 04:29:02.47
110
PODOLSKA Monika
1867 POL Jaworze 02:33:58.47 03:58:07.98 5:18 11.36 04:29:04.48
111
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 02:38:10.67 03:58:29.45 5:19 11.31 04:29:50.89
112
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2348 POL Częstochowa 02:25:31.37 04:01:36.79 5:21 11.24 04:31:40.91
113
MAIN Filip
2643 POL Pszczyna 02:27:53.44 04:01:47.49 5:21 11.24 04:31:41.74
114
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 02:34:15.39 04:01:03.76 5:22 11.21 04:32:26.38
115
KWIECIŃSKI Michał
Sutrisept Mtb Team
1080 POL Będzin 02:28:50.35 04:01:58.97 5:22 11.21 04:32:34.98
116
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 02:26:32.23 04:02:48.13 5:22 11.19 04:32:48.52
117
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1697 POL Chrzanów 02:34:42.91 04:02:43.70 5:22 11.19 04:33:03.91
118
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1378 POL Kraków 02:32:57.48 04:03:16.42 5:23 11.19 04:33:16.73
119
SZOSTAK Łukasz
1485 POL Lędziny 02:41:00.60 04:04:57.49 5:24 11.14 04:34:12.48
120
DUTKA Jacek
Opony-Serafinowski
1038 POL Jasienica 02:34:33.93 04:06:49.47 5:26 11.07 04:36:15.00
121
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 02:40:06.23 04:05:36.93 5:26 11.04 04:36:29.92
122
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 02:39:02.02 04:05:12.78 5:27 11.04 04:36:39.22
123
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 02:42:09.81 04:07:58.48 5:28 10.99 04:37:56.58
124
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1068 POL Kędzierzyn-Koźle 02:58:33.58 04:09:27.15 5:28 10.97 04:38:13.95
125
PABIŚ Łukasz
erowery.pl Częstochowa
1281 POL Częstochowa 02:32:28.89 04:02:57.53 5:29 10.95 04:38:53.60
126
KIEŁBUSIEWICZ Marek
2185 POL Bytom 02:38:54.65 04:03:57.81 5:30 10.92 04:39:45.50
127
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 02:41:46.72 04:08:24.95 5:31 10.90 04:40:25.54
128
PIECZYRAK Wojciech
2565 POL Katowice 02:44:14.52 04:11:21.36 5:35 10.78 04:43:24.88
129
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 02:44:21.91 04:11:18.43 5:36 10.74 04:44:36.09
130
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 02:33:53.64 04:07:17.43 5:38 10.67 04:46:00.21
131
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 02:46:56.63 04:15:31.46 5:39 10.65 04:46:57.24
132
GOLBA Andrzej
2644 POL Brenna 02:41:18.83 04:13:41.38 5:40 10.63 04:47:36.02
133
GAJEWSKI Michal
1409 POL Gliwice 02:51:25.39 04:18:53.11 5:44 10.49 04:51:01.24
134
MAJOR Krzysztof
2058 POL Dąbrowa Górnicza 02:48:27.13 04:26:34.76 5:54 10.18 04:59:43.83
135
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 02:44:55.31 04:17:45.70 5:55 10.16 05:00:22.44
136
CISOWSKI Dariusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2232 POL Gliwice 02:53:42.97 04:28:36.99 5:56 10.12 05:01:51.14
137
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 02:52:46.88 04:29:04.46 5:60 10.02 05:04:37.10
138
POŚPIECH Robert
Śląsk Kolarsko
2511 POL Żory 03:06:48.12 04:31:54.94 5:60 10.02 05:04:51.10
139
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 02:57:34.19 04:30:37.52 6:01 9.98 05:05:54.37
140
PRONCZUK Marcin
Etisoft Bike Team
1481 POL Gliwice 02:51:16.40 04:29:35.44 6:03 9.92 05:07:31.41
141
BRZEŹNY Bogusław
2547 POL Jaworze 02:45:46.64 04:22:16.85 6:04 9.90 05:08:17.92
142
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
1426 POL Knurów 02:51:32.92 04:33:01.85 6:07 9.83 05:10:40.34
143
JUROSZ-RYŚ Anna
2620 POL Mikołów 03:02:15.31 04:36:50.31 6:07 9.83 05:10:49.12
144
BARSZCZEWSKI Andrzej
Ks "koziołek"
1213 POL Kędzierzyn-Koźle 02:51:20.09 04:34:03.90 6:10 9.75 05:13:02.74
145
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
2653 POL Skoczów 02:57:55.27 04:41:04.59 6:12 9.70 05:14:44.09
146
MACIEJOWSKI Adam
2600 POLSKA Grodziec 02:49:58.30 04:37:06.79 6:12 9.70 05:15:04.86
147
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1539 POL Opole 02:57:31.61 04:40:57.43 6:14 9.64 05:16:44.05
148
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 02:54:21.85 04:38:33.57 6:15 9.62 05:17:32.84
149
KRZEMIŃSKI Tomasz
2206 POL Bytom 03:00:11.13 04:45:16.94 6:17 9.55 05:19:31.62
150
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 03:03:26.81 04:48:04.05 6:28 9.29 05:29:00.44
151
KANDZIORA Andrzej
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2177 POL Ruda Śląska 03:06:40.47 04:56:13.48 6:33 9.17 05:32:50.35
152
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 03:00:38.33 04:49:34.18 6:33 9.15 05:33:20.14
153
SOSNA Roman
1451 POL Dąbrowa Górnicza 03:03:03.75 04:57:54.53 6:35 9.14 05:34:14.75

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU