Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Częstochowa - Pro/Hobby

Częstochowa, Polska
29.07.2018

Wyniki

Hobby 35 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK min/km km/h Czas końcowy
1
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 00:53:12.93 2:17 26.32 01:19:40.49
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 00:54:42.27 2:21 25.55 01:22:12.04
3
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 00:56:58.41 2:25 24.82 01:24:29.11
4
KUKURBA Mikołaj
Ataksport Omnisquare Gliwice
1315 POL Gliwice 00:56:46.97 2:25 24.82 01:24:31.45
5
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 00:57:47.03 2:28 24.48 01:25:51.39
6
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 00:58:06.99 2:28 24.48 01:26:00.94
7
ZOŃ Mateusz
Trek-Velonews.pl
1604 POL Żywiec 00:58:27.97 2:29 24.31 01:26:39.77
8
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2081 POL Tychy 00:57:56.81 2:30 24.14 01:26:57.61
9
FRANKIEWICZ Roman
2291 POL Zabrze 00:58:04.44 2:30 24.14 01:27:05.41
10
Uczestnik anonimowy
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 00:58:08.05 2:30 23.97 01:27:18.43
11
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 00:58:30.46 2:30 23.97 01:27:25.52
12
NABIAŁEK Michał
Ks Scout
2918 POL Częstochowa 00:58:52.22 2:31 23.97 01:27:45.96
13
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1666 POL Sosnowiec 00:58:42.34 2:31 23.81 01:27:56.54
14
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
2932 POL Częstochowa 00:58:26.86 2:32 23.81 01:28:14.95
15
RYGLEWSKI Jan
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1618 POL Zabrze 00:59:28.21 2:33 23.49 01:29:10.08
16
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 00:59:47.66 2:34 23.49 01:29:22.42
17
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 00:59:40.52 2:34 23.49 01:29:24.89
18
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała 00:59:34.03 2:34 23.49 01:29:25.08
19
KAPICA Marek
Tomazi Bike Orbea Team
1300 POL Gołkowice 01:00:01.12 2:34 23.49 01:29:34.84
20
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 00:59:31.86 2:34 23.33 01:29:47.92
21
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa 01:00:42.46 2:35 23.18 01:30:24.81
22
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 00:59:47.59 2:36 23.18 01:30:32.37
23
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 01:00:54.93 2:36 23.18 01:30:39.34
24
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 01:00:18.37 2:36 23.18 01:30:51.64
25
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów 01:00:46.16 2:37 23.03 01:31:00.41
26
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 01:01:36.70 2:37 23.03 01:31:04.71
27
LEWANDOWSKI Bartłomiej
BikeStore Bielsko Biała
2908 POL Warszawa 01:00:46.78 2:37 23.03 01:31:06.97
28
GEMBALA Szymon
2587 POL Bełk 01:01:20.89 2:37 23.03 01:31:27.23
29
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski 01:01:06.74 2:37 22.88 01:31:33.57
30
CYROŃ Paweł
2285 POL Czerwionka-Leszczyny 01:02:03.34 2:38 22.88 01:31:48.68
31
KRAWCZYK Wojtek
RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM
2852 POL Łódź 01:02:06.63 2:38 22.88 01:31:52.75
32
PASTERNAK Piotr
Jura Bike Mtb Team
1168 POL Brzeszcze 01:02:06.50 2:38 22.73 01:32:07.50
33
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 01:00:58.42 2:38 22.73 01:32:09.63
34
RESZKE Marcin
Hepu
2853 POL Łódź 01:01:03.75 2:39 22.73 01:32:25.81
35
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus
1518 POL Mikołów 01:01:37.85 2:40 22.58 01:32:47.70
36
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik 01:01:42.09 2:40 22.58 01:33:02.38
37
SCIERSKI Maciej
TOMAZI Orbea BIKE TEAM
1497 POL Tychy 00:58:02.44 2:41 22.44 01:33:28.30
38
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
1821 POL Gliwice 01:03:27.17 2:41 22.44 01:33:49.48
39
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2761 POL Jastrzębie Zdrój 01:02:16.67 2:43 22.15 01:34:40.64
40
SZAFRAN Arkadiusz
Lskk Lityński Bełchatów
1976 Zelów 01:01:20.94 2:43 22.15 01:34:41.95
41
LEW Szymon
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1610 POL Ruda Śląska 01:02:04.62 2:43 22.15 01:34:43.15
42
BARUL Sławomir
Niewiadów Boro
2879 Tomaszów Mazowiecki 01:02:47.29 2:43 22.15 01:34:59.97
43
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 01:03:24.60 2:43 22.15 01:35:01.46
44
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 01:04:01.01 2:44 22.01 01:35:19.13
45
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 01:04:11.70 2:44 22.01 01:35:20.91
46
JAŚNIECKI Piotr
1494 POL Opole 01:03:53.24 2:44 22.01 01:35:24.20
47
JANIK Bartosz
Bikehead
1140 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:28.37 2:45 22.01 01:35:41.40
48
SZAŁAŃSKI Sylwester
Tomazi Bike Orbea Team
2875 POL Jastrzębie-Zdrój 01:04:56.82 2:45 21.88 01:36:12.58
49
OBRACAJ Szymon
1598 POL Górki Małe 01:03:55.60 2:45 21.88 01:36:14.79
50
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:47.66 2:46 21.88 01:36:15.82
51
SOWA Grzegorz
2039 POL Żory 01:03:53.80 2:46 21.74 01:36:24.31
52
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 01:03:28.36 2:46 21.74 01:36:31.23
53
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
2436 POL Mikołów 01:05:16.11 2:46 21.74 01:36:37.70
54
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla & Diagnostix
2213 POL Wisła 01:04:12.77 2:46 21.74 01:36:43.18
55
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 01:05:40.56 2:46 21.74 01:36:47.48
56
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 01:05:16.25 2:46 21.74 01:36:48.18
57
WOLNY Łukasz
2862 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:17.48 2:47 21.74 01:36:52.61
58
ADAMCZYK Artur
1859 POL Wodzislaw Slaski 01:06:10.95 2:47 21.60 01:36:58.25
59
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż 01:03:54.64 2:47 21.60 01:37:07.02
60
DYSZY Grzegorz
BIKE ATELIER TEAM
1771 POL Bobrowniki 01:06:07.16 2:47 21.60 01:37:09.49
61
NOWAK Łukasz
1683 POL Sosnowiec 01:05:02.63 2:47 21.60 01:37:13.61
62
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 01:05:57.12 2:47 21.60 01:37:19.61
63
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie Zdój 01:05:55.57 2:48 21.60 01:37:27.76
64
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1282 POL Ustroń 01:05:47.55 2:48 21.47 01:37:53.82
65
SŁOMKA Aleksander
Kiwi Klub Mtb
1099 POL Mikołów 01:05:39.19 2:48 21.47 01:37:54.79
66
WOŹNIAK Wojciech
Dmk Invest Team
1065 POL Częstochowa 01:05:38.72 2:49 21.34 01:38:14.94
67
NOWOGRODZKI Mariusz
1304 POL Rybnik 01:05:49.99 2:49 21.34 01:38:22.85
68
SERAFIN Michał
Serteam
2089 POL Myszków 01:05:40.99 2:50 21.21 01:38:43.48
69
WIECZOREK Marek
Cbs Race Team
2912 DEU Schweinfurt 01:04:11.04 2:50 21.21 01:38:47.26
70
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 01:06:54.55 2:50 21.21 01:38:49.96
71
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 01:07:12.22 2:50 21.21 01:38:52.45
72
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 01:06:26.25 2:50 21.21 01:38:53.33
73
PIETRAS Mariusz
Jura Bike Mtb Team
1171 POL Częstochowa 01:06:28.94 2:50 21.21 01:38:53.70
74
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2906 POL Nawojowa Góra 01:00:35.66 2:50 21.21 01:39:02.79
75
MALEŃSKI Wojciech
1939 POL Tarnowskie Góry 01:06:16.11 2:51 21.21 01:39:15.28
76
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż 01:05:57.24 2:51 21.21 01:39:15.51
77
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów 01:07:13.94 2:51 21.21 01:39:17.43
78
WIŚNIEWSKI Paweł
2481 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:41.39 2:51 21.08 01:39:19.66
79
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 01:06:43.39 2:51 21.08 01:39:21.59
80
KORCEWICZ Michał
Baran Cycling Team
1996 POL Łask 01:05:46.76 2:51 21.08 01:39:23.86
81
OCIECZEK Sebastian
2035 POL Olkusz 01:08:02.57 2:51 21.08 01:39:24.28
82
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 01:08:23.84 2:51 21.08 01:39:38.05
83
MUSIALIK Wiktor
2913 POL Częstochowa 01:09:10.18 2:51 21.08 01:39:40.14
84
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice 01:07:42.44 2:52 20.96 01:40:15.57
85
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa 01:06:48.10 2:53 20.96 01:40:20.89
86
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 01:07:23.51 2:53 20.96 01:40:25.92
87
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1660 POL Racibórz 01:08:01.51 2:53 20.83 01:40:34.72
88
JANY Błażej
1629 POL Pszczyna 01:08:15.43 2:53 20.83 01:40:35.20
89
KOTASIŃSKI Zbigniew
1762 POL Częstochowa 01:08:52.11 2:53 20.83 01:40:54.65
90
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1348 POL Radzionków 01:08:14.88 2:54 20.83 01:40:55.21
91
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 01:08:34.10 2:54 20.83 01:40:56.96
92
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 01:07:46.11 2:54 20.71 01:41:13.33
93
RYGLEWSKI Piotr
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1619 POL Zabrze 01:07:45.89 2:54 20.71 01:41:20.22
94
BACHNIAK Damian
JURA BIKE MTB TEAM
1156 POL Częstochowa 01:07:06.15 2:54 20.71 01:41:21.03
95
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
2082 POL Rybnik 01:08:09.33 2:54 20.71 01:41:24.09
96
ROGOZIK Szymon
1910 POL Gliwice 01:08:01.64 2:54 20.71 01:41:29.42
97
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 01:09:00.00 2:55 20.71 01:41:36.00
98
LEWANDOWSKI Janusz
Alva1Rowery.ruda.pl
1611 POL Koniaków 01:07:47.68 2:55 20.71 01:41:36.54
99
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 01:08:19.16 2:55 20.59 01:41:47.35
100
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 01:08:55.42 2:55 20.59 01:41:50.00
101
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 01:08:27.29 2:55 20.59 01:41:51.38
102
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice 01:08:23.29 2:56 20.59 01:42:07.91
103
ROMANEK Mateusz
1978 POL Brzeszcze 01:09:33.76 2:56 20.59 01:42:13.31
104
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska 01:08:57.35 2:56 20.59 01:42:15.68
105
HOLEWA Krystian
1963 Lędziny 01:09:01.31 2:56 20.47 01:42:20.98
106
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1295 POL Tarnowskie Góry 01:08:39.60 2:56 20.47 01:42:26.13
107
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 01:08:26.47 2:56 20.47 01:42:31.67
108
BUDZYN Łukasz
Browerek Team
1634 POL Rybnik 01:06:54.31 2:57 20.47 01:42:46.13
109
WILK Marcin
Jura Bike Mtb Team
1164 POL Katowice 01:09:00.25 2:57 20.35 01:42:57.36
110
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry 01:09:34.08 2:57 20.35 01:42:58.83
111
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2936 POL Ruda Slaska 01:09:11.53 2:57 20.35 01:43:00.78
112
PACAN Zbigniew
1715 POL Zdzieszowice 01:09:48.13 2:57 20.35 01:43:01.03
113
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
2387 POL Częstochowa 01:10:43.76 2:57 20.35 01:43:06.87
114
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 01:09:14.57 2:58 20.35 01:43:21.89
115
GRZEBINOGA Monika
1488 POL Brzeszcze 01:08:11.40 2:58 20.23 01:43:34.04
116
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 01:08:10.21 2:58 20.23 01:43:46.79
117
KOZIEŁ Maciej
1763 POL Żywiec 01:10:42.60 2:59 20.11 01:44:13.59
118
CZEPIEL Łukasz
... Beer Biker Krapkowice
1460 POL Krapkowice 01:09:19.78 2:59 20.11 01:44:14.94
119
SOCHA Marcin
1141 POLSKA Częstochowa 01:08:55.52 2:59 20.11 01:44:18.55
120
KWIECIEŃ Marcin
2776 POL Chrzanów 01:10:52.00 2:59 20.11 01:44:20.85
121
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1509 POL Rybnik 01:10:03.45 2:59 20.11 01:44:23.36
122
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
2258 POL Czyżowice 01:08:56.96 2:59 20.11 01:44:24.04
123
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 01:10:11.62 2:60 20.11 01:44:28.07
124
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków 01:09:00.40 2:60 20.11 01:44:31.80
125
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 01:09:42.72 2:60 20.11 01:44:33.69
126
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 01:10:50.95 2:60 20.00 01:44:42.97
127
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 01:09:02.13 2:60 20.00 01:44:43.06
128
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Bike Section
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 01:10:04.13 2:60 20.00 01:44:46.26
129
KUBICZEK Waldemar
Ing Tech Poland
1116 POL Gliwice 01:11:39.74 2:60 20.00 01:44:59.85
130
OPALA Sebastian
Garfield Racing
2759 POL Częstochowa 01:10:13.58 3:01 20.00 01:45:00.15
131
WRZESIEŃ Robert
Niewiadów Boro
2851 POL Tomaszów Mazowiecki 01:09:21.05 3:01 20.00 01:45:12.93
132
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 01:10:11.86 3:01 19.89 01:45:25.56
133
SZCZERBA Paweł
2919 POLSKA Toruń 01:11:54.88 3:01 19.89 01:45:28.51
134
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie 01:10:53.95 3:02 19.89 01:45:48.83
135
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 01:09:17.01 3:02 19.89 01:45:49.27
136
BLAZY Sławosz
1358 POL Rybnik 01:13:01.26 3:02 19.77 01:46:00.88
137
ABSALON Zbigniew
Absalon MTB Team
1931 POL Rybnik 01:09:35.02 3:02 19.77 01:46:08.18
138
URBANIAK Łukasz
PLAST-MET Team MTB
2705 POL Olkusz 01:12:35.20 3:03 19.77 01:46:12.21
139
PIĄTEK Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2873 POL Ruda Śląska 01:11:33.76 3:03 19.77 01:46:15.48
140
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2130 POL Żory 01:11:27.05 3:03 19.77 01:46:17.21
141
SALVI Alessandro
2171 ITA Tychy 01:12:26.15 3:03 19.77 01:46:19.05
142
MALURDY Adam
Alva
1616 POL Ruda Śląska 01:10:48.52 3:03 19.77 01:46:27.88
143
KOT Łukasz
2834 POLSKA Częstochowa 01:10:42.97 3:03 19.66 01:46:44.91
144
CHOCHÓŁ Grzegorz
KillSzwagier Team
2044 POL Świętochłowice 01:11:39.67 3:04 19.66 01:47:05.82
145
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
2868 POL Mikołów 01:10:58.66 3:04 19.55 01:47:19.96
146
SIEWIERSKI Piotr
2443 POLSKA Łódź 01:12:57.76 3:05 19.55 01:47:25.92
147
RYCHLICKI Jarosław
Mycenter
2276 POL Zabrze 01:12:03.82 3:05 19.55 01:47:28.16
148
LACHETA Adrian
1401 POL Rybnik 01:13:06.36 3:05 19.55 01:47:31.58
149
PEŁKA Adam
JURA BIKE MTB TEAM
1169 POL Częstochowa 01:12:33.65 3:05 19.55 01:47:38.78
150
BOGACZ Rafał
Jura Bike Mtb Team
1161 POL Częstochowa 01:12:44.76 3:05 19.55 01:47:39.23
151
GAWRON Cezary
2872 Częstochowa 01:13:01.97 3:05 19.55 01:47:41.92
152
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:28.18 3:05 19.55 01:47:41.95
153
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 01:12:15.09 3:05 19.44 01:47:42.59
154
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 01:11:08.21 3:05 19.44 01:47:45.66
155
JENDRYSIK Damian
1227 POL Gliwice 01:13:44.86 3:05 19.44 01:47:47.29
156
JAŃCZAK Leszek
2384 POL Pszczyna Łąka 01:11:42.00 3:05 19.44 01:47:54.56
157
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 01:13:12.04 3:06 19.44 01:48:07.51
158
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 01:14:02.76 3:06 19.44 01:48:11.91
159
SAMBOROWSKI Adam
2355 POL Tworóg Mały 01:13:14.52 3:06 19.44 01:48:13.38
160
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1484 POL Kuźnia Raciborska 01:12:20.32 3:06 19.34 01:48:18.43
161
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus
1192 POL Tychy 01:12:47.12 3:06 19.34 01:48:21.97
162
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 01:11:08.15 3:06 19.34 01:48:24.61
163
SOBÓTKA Tomasz
1972 POL Knurów 01:10:42.90 3:06 19.34 01:48:25.86
164
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
1929 POL Gliwice 01:13:45.35 3:06 19.34 01:48:29.55
165
KUCHARSKI Daniel
2847 POL Żakowice 01:14:33.30 3:07 19.34 01:48:30.05
166
GRAJDEK Robert
1970 POL Czestochowa 01:14:37.12 3:07 19.34 01:48:39.62
167
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2046 POL Siemianowice Śląskie 01:14:06.07 3:07 19.34 01:48:48.88
168
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno 01:13:09.33 3:07 19.23 01:49:04.48
169
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 01:14:35.73 3:08 19.23 01:49:06.66
170
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 00:56:24.85 3:08 19.23 01:49:22.52
171
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery. Ruda.pl Team
1606 POL Świętochłowice 01:14:14.92 3:08 19.13 01:49:34.32
172
KISZKA Lukasz
Jerzmanowice
2774 POL Jerzmanowice 01:13:35.85 3:08 19.13 01:49:35.28
173
MIESZCZAK Dawid
Godzinadwajścia6
2632 POL Kraków 01:13:48.98 3:08 19.13 01:49:37.08
174
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 01:08:57.20 3:09 19.13 01:49:41.86
175
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 01:14:38.34 3:09 19.13 01:49:43.10
176
SOLECKI Michał
RoweryOlkusz
2773 POL Klucze 01:13:48.66 3:09 19.13 01:49:44.70
177
GAJDA Łukasz
JokerBikeTeam Bendzburg
2778 POL Będzin 01:13:06.17 3:09 19.13 01:49:48.47
178
BRODA Artur
2129 POL Żory 01:13:08.67 3:09 19.13 01:49:48.88
179
SAS Paweł
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2178 POL Sosnowiec 01:14:41.37 3:10 19.02 01:50:38.95
180
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET Team MTB
2734 POL Olkusz 01:14:46.25 3:10 18.92 01:50:45.77
181
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin 01:14:26.62 3:10 18.92 01:50:48.33
182
PAŁGAN Mateusz
Bike Ekipa Opole
2857 POL Opole 01:13:09.74 3:10 18.92 01:50:49.44
183
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
2662 POL Częstochowa 01:01:06.49 3:11 18.92 01:51:03.58
184
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 01:14:53.26 3:11 18.82 01:51:22.87
185
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 01:15:04.19 3:12 18.82 01:51:28.20
186
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice 01:15:44.89 3:12 18.82 01:51:41.80
187
SOSNA Dawid
2636 POL Bieruń 01:14:48.79 3:12 18.82 01:51:46.48
188
PASTERNAK Jakub
Jura Bike MTB Team
1583 POL Brzeszcze 01:15:48.90 3:12 18.82 01:51:52.50
189
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1064 POL Częstochowa 01:12:49.17 3:12 18.72 01:51:54.15
190
CZAJA Jacek
Nightriders Silesia
2256 POL Radzionków 01:15:57.67 3:12 18.72 01:51:55.84
191
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub MTB
1088 POL Katowice 01:15:06.76 3:13 18.72 01:52:03.96
192
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 01:14:25.55 3:13 18.72 01:52:11.19
193
KMIECIK Sylwester
2324 POL Kraków 01:13:16.80 3:13 18.72 01:52:11.95
194
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa 01:13:49.89 3:13 18.72 01:52:25.61
195
HELMAN Dagmara
Kalas Helman-Sport Team
2763 POL Olsztyn Jurajski 01:17:33.08 3:13 18.72 01:52:26.65
196
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 01:16:23.86 3:13 18.72 01:52:28.58
197
PUŁKOWNIK Maciej
Jura Bike MTB Team
1172 POL Częstochowa 01:14:02.25 3:13 18.62 01:52:33.20
198
CZERW Janusz
1133 POL Sosnowiec 01:15:07.37 3:13 18.62 01:52:34.15
199
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów 01:15:21.14 3:14 18.62 01:52:52.32
200
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1256 POL Chorzów 01:17:29.76 3:14 18.62 01:52:59.53
201
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 01:16:31.94 3:14 18.62 01:52:59.69
202
ŻACZEK Cezary
1483 POL Kuźnia Raciborska 01:14:54.08 3:15 18.52 01:53:17.97
203
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1353 POL Gliwice 01:16:33.46 3:15 18.52 01:53:19.42
204
SAWCZUK Arkadiusz
1218 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:16.18 3:15 18.52 01:53:20.54
205
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 01:16:24.26 3:15 18.52 01:53:21.42
206
BUGAJSKI Mariusz
1301 POL Sosnowiec 01:15:55.53 3:15 18.52 01:53:21.78
207
MĄCIOR Wojciech
1911 POL Zabrze 01:16:53.44 3:15 18.52 01:53:22.48
208
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 01:15:58.11 3:15 18.52 01:53:26.46
209
KURZOK Rafał
kiwi klub mtb
1090 POL Tychy 01:16:51.26 3:15 18.52 01:53:30.00
210
JĘDRZEJCZYK Adam
bROWERek team
2284 POL Rybnik 01:17:12.72 3:15 18.52 01:53:33.90
211
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków 01:17:32.03 3:15 18.52 01:53:34.08
212
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 01:15:07.79 3:15 18.52 01:53:34.62
213
JARCZAK Piotr
2450 POL Wrocław 01:18:13.96 3:15 18.52 01:53:36.13
214
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 01:15:52.65 3:15 18.52 01:53:40.49
215
ZAWIERUCHA Przemysław
2746 POL Ogrodzieniec 01:18:13.37 3:15 18.42 01:53:43.03
216
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 01:17:11.40 3:16 18.42 01:53:47.22
217
MARTYNOWICZ Andrzej
1642 POL Gliwice 01:17:10.44 3:16 18.42 01:53:50.29
218
GÓRA Darek
2861 POL Radostowice 01:16:36.11 3:16 18.42 01:53:52.30
219
GAJDZIK Sławomira
KIWI KLUB MTB
1098 POL Mikołów 01:15:56.97 3:16 18.42 01:53:52.97
220
ADAM Mirosław
1316 POL Szałsza 01:16:41.76 3:17 18.32 01:54:27.90
221
WALCZAK Rafał
2791 POL Kraków 01:14:21.28 3:17 18.32 01:54:36.42
222
MRÓZ Edyta
SGS Poland Team Bike Section
2706 POL Tychy 01:17:26.39 3:17 18.32 01:54:39.09
223
KOPCIŃSKI Łukasz
2719 POL Kraków 01:17:50.00 3:17 18.32 01:54:39.56
224
SERWACIŃSKI Krzysztof
2191 POL Konstantynów Łódzki 01:17:01.11 3:17 18.32 01:54:45.12
225
ROZPONDEK Marcin
2910 POL Częstochowa 01:16:52.97 3:17 18.32 01:54:45.94
226
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój 01:17:24.16 3:18 18.23 01:55:01.04
227
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno 01:17:16.63 3:18 18.23 01:55:09.46
228
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 01:17:27.36 3:18 18.23 01:55:12.45
229
SKUPIEŃ Bartosz
2427 POL Kraków 01:18:25.59 3:18 18.23 01:55:18.61
230
HAZUKA Arkadiusz
1848 POL Szare 01:18:51.65 3:19 18.13 01:55:33.36
231
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1356 POL Będzin 01:16:04.73 3:19 18.13 01:55:39.56
232
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
1924 POL Klucze 01:18:20.83 3:19 18.13 01:55:41.33
233
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 01:18:29.93 3:19 18.13 01:56:01.90
234
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1766 POL Chrzanów 01:18:43.44 3:20 18.04 01:56:21.77
235
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 01:19:30.12 3:20 18.04 01:56:30.14
236
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 01:17:58.63 3:20 18.04 01:56:36.83
237
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice 01:18:16.64 3:21 17.95 01:56:49.35
238
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle 01:15:53.36 3:21 17.95 01:56:53.83
239
MALIK Tomasz
2682 POL Chorzów 01:19:00.86 3:21 17.95 01:57:00.00
240
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin 01:19:58.65 3:21 17.95 01:57:01.52
241
JAROSZ Piotr
1333 POL Zabrze 01:19:24.70 3:21 17.95 01:57:12.84
242
FIRLA Łukasz
Firlej Team
1813 POL Ustron 01:20:21.08 3:22 17.95 01:57:15.67
243
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POL Mikołów 01:19:50.44 3:22 17.95 01:57:17.81
244
WIĄCKIEWICZ Łukasz
2691 POL Ruda Śląska 01:20:40.01 3:22 17.86 01:57:18.96
245
CIEŚLAR Tomasz
OPONY SERAFINOWSKI
2582 POL Cieszyn 01:17:10.92 3:22 17.86 01:57:22.26
246
WIĄCEK Piotr
1337 POL Krzeszowice 01:19:15.02 3:22 17.86 01:57:26.00
247
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 01:18:45.42 3:22 17.86 01:57:27.74
248
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1310 POL Katowice 01:20:52.69 3:22 17.86 01:57:34.98
249
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
2042 POL Tychy 01:20:16.14 3:22 17.86 01:57:36.15
250
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów 01:18:55.68 3:22 17.86 01:57:38.61
251
JANECZEK Marcin
2824 POL Katowice 01:21:19.27 3:22 17.86 01:57:40.90
252
BABIK Dominik
2727 POL Skoczów 01:20:18.97 3:23 17.77 01:57:55.61
253
Uczestnik anonimowy
2886 POL Częstochowa 01:21:18.43 3:23 17.77 01:58:07.58
254
GIEMZA Halina
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
2296 POL Skrbeńsko 01:20:29.47 3:23 17.77 01:58:09.23
255
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice 01:19:29.94 3:23 17.77 01:58:11.23
256
BALICKI Piotr
Nova Trading Zakręceni Na Stale
2429 POL Mysłowice 01:20:13.86 3:23 17.77 01:58:22.19
257
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 01:20:12.16 3:24 17.68 01:58:36.61
258
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 01:20:27.22 3:24 17.68 01:58:37.35
259
BIERNACKI Kamil
1742 POL Świętochłowice 01:19:32.19 3:24 17.68 01:58:39.46
260
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
2423 POL Sosnowiec 01:23:11.28 3:24 17.68 01:58:42.21
261
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 01:20:54.92 3:24 17.68 01:58:43.34
262
RACZEK Zbyszek
1741 POL Marklowice 01:21:45.30 3:24 17.68 01:58:44.04
263
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 01:20:08.52 3:24 17.68 01:58:50.25
264
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 01:19:49.53 3:24 17.68 01:58:51.60
265
TOKARZ Szymon
2665 POL Brzeszcze 01:11:00.13 3:25 17.59 01:59:19.52
266
LECH Paweł
2300 POL Czeladź 01:21:31.80 3:25 17.59 01:59:24.32
267
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 01:18:59.28 3:25 17.59 01:59:27.61
268
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 01:22:26.67 3:26 17.50 01:59:43.03
269
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 01:20:52.02 3:26 17.50 01:59:46.74
270
GAJDA Mikołaj
2878 POL Bielsko-Biała 01:20:52.44 3:26 17.50 01:59:48.50
271
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1009 POL Gliwice 01:23:46.45 3:26 17.50 01:59:54.27
272
RADZIWOLSKI Przemysław
amator
2883 POL Częstochowa 01:21:37.82 3:26 17.50 02:00:02.68
273
DROŻYŃSKI Przemysław
PLAST-MET TEAM MTB
2337 POL Olkusz 01:21:18.33 3:27 17.41 02:00:24.79
274
MALEK Hubert
Dmk Invest Team
2887 POL Częstochowa 01:20:00.66 3:27 17.41 02:00:35.33
275
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1302 POL Rybnik 01:22:30.16 3:28 17.33 02:00:54.40
276
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice 01:22:51.87 3:28 17.33 02:00:55.48
277
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór 01:20:34.27 3:28 17.33 02:01:05.31
278
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1150 POL Katowice 01:21:55.69 3:28 17.33 02:01:05.99
279
STEC Marcin
2415 POL Buczkowice 01:21:57.48 3:28 17.33 02:01:15.64
280
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurów 01:22:35.14 3:28 17.33 02:01:16.96
281
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus
1131 01:21:49.16 3:29 17.33 02:01:26.71
282
WIEWIÓRA Dominika
2406 POL Sąspów 01:22:42.79 3:29 17.33 02:01:27.51
283
UŁAMEK Krzysztof
Uks Katolik Częstochowa
2663 POL Częstochowa 01:21:29.38 3:29 17.24 02:01:30.36
284
KISTOWSKI Marcin
2652 POL Jaworze 01:22:45.35 3:29 17.24 02:01:44.46
285
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2313 POL Częstochowa 01:21:24.96 3:29 17.24 02:01:45.36
286
KUŹMIK Robert
Febys
1705 POL Gliwice 01:21:34.25 3:29 17.24 02:01:46.26
287
MOREK Tomasz
2707 POL Jaśkowice 01:22:22.62 3:29 17.24 02:01:46.64
288
BROŻEK Grzegorz
2844 POL Mikołów 01:22:12.75 3:29 17.24 02:01:51.20
289
NOWOKUNSKI Andrzej
2091 POL Bartoszyce 01:22:43.05 3:29 17.24 02:01:51.92
290
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 01:21:54.36 3:29 17.24 02:01:52.15
291
MALIKOWSKA Izabela
Adient Team
1781 POL Mikołów 01:22:05.70 3:30 17.24 02:01:56.60
292
KRUBNIK Krystian
Tsr Team
1822 POL Tychy 01:21:43.50 3:30 17.24 02:01:59.98
293
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 01:21:04.63 3:30 17.24 02:02:05.29
294
SZCZOTKA Marcin
Rysianka Team
2303 POL Węgierska Górka 01:22:49.59 3:30 17.16 02:02:07.15
295
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1136 POL Dąbrowa Górnicza 01:21:54.34 3:30 17.16 02:02:08.49
296
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 01:22:34.23 3:30 17.16 02:02:10.96
297
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 01:21:49.39 3:30 17.16 02:02:11.81
298
KONIECZNY Marcin
2651 POL Siemianowice Śląskie 01:23:28.96 3:30 17.16 02:02:17.76
299
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 01:10:49.41 3:30 17.16 02:02:28.42
300
ANTONIK Przemysław
2463 POL Tarnowskie Góry 01:20:56.94 3:30 17.16 02:02:28.57
301
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 01:22:49.54 3:30 17.16 02:02:29.48
302
GAŁKA Jerzy
Plast-Met Team Mtb
2401 POL Olkusz 01:23:52.95 3:31 17.07 02:02:45.17
303
BUGDOŁ Tomasz
2670 POL Katowice 01:23:02.68 3:31 17.07 02:02:57.83
304
ANTONIK Bogdan
Zawiercie
2723 POL Zawiercie 01:23:12.33 3:31 17.07 02:03:02.94
305
IWANOWICZ Anna
1909 POL Chrzanów 01:23:24.08 3:31 17.07 02:03:04.93
306
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1653 POL Częstochowa 01:23:50.45 3:32 17.07 02:03:09.34
307
NAWROCKI Grzegorz
Uks Katolik Częstochowa
2888 POL Myszków 01:23:23.38 3:32 16.99 02:03:35.24
308
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2019 POL Sosnowiec 01:23:42.98 3:32 16.99 02:03:37.33
309
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 01:22:56.20 3:33 16.99 02:03:46.64
310
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 01:24:03.68 3:33 16.91 02:03:54.05
311
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 01:21:49.68 3:33 16.91 02:03:55.29
312
KOCLĘGA Rafał
2222 POL Zawiercie 01:22:51.67 3:33 16.91 02:03:55.78
313
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
2280 POL Katowice 01:24:34.42 3:33 16.91 02:04:01.44
314
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2069 POL Tarnowskie Góry 01:21:03.13 3:33 16.91 02:04:01.98
315
KLIMECKI Piotr
2592 POL Jastrzębie Zdrój 01:21:47.61 3:33 16.91 02:04:09.06
316
ZGODZAJ Paweł
1198 POL Potępa 01:22:18.65 3:34 16.91 02:04:22.29
317
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 01:23:57.60 3:34 16.91 02:04:26.69
318
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 01:26:22.09 3:34 16.91 02:04:29.69
319
SEWERYŃSKI Jacek
www.bombkisklep.pl
2221 POL Częstochowa 01:23:29.08 3:34 16.83 02:04:39.14
320
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 01:18:50.59 3:35 16.83 02:04:54.34
321
BANASIK Mikołaj
2168 POL Mikołów 01:25:48.54 3:35 16.83 02:05:00.66
322
WOJAKIEWICZ Kacper
1545 POL Goczałkowice-Zdrój 01:25:53.75 3:35 16.83 02:05:03.43
323
MURA Kacper
1991 POL Rybnik 01:25:00.49 3:35 16.75 02:05:06.69
324
LECH Jakub
1998 POLSKA Częstochowa 01:26:21.96 3:35 16.75 02:05:21.01
325
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 01:24:14.62 3:36 16.75 02:05:32.55
326
Uczestnik anonimowy
2905 POL Tychy 01:25:50.73 3:36 16.75 02:05:34.29
327
SPEER Łukasz
2090 POL Gliwice 01:22:50.50 3:36 16.67 02:05:44.55
328
DRZEWIECKI Tomasz
2033 POL Kraków 01:26:33.01 3:36 16.67 02:05:57.96
329
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Ruda.rowery.pl.team
1607 POL Cieszyn 01:25:32.24 3:37 16.67 02:06:04.56
330
MARTYNOWICZ Katarzyna
1643 POL Gliwice 01:26:05.85 3:37 16.67 02:06:10.75
331
ADAMUS Tomasz
2865 POL Częstochowa 01:25:16.40 3:37 16.67 02:06:13.08
332
PYJOR Adam
2866 POL Warszawa 01:26:30.63 3:37 16.67 02:06:13.55
333
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 01:25:23.02 3:37 16.59 02:06:27.25
334
BACHNIAK Katarzyna
JURA BIKE MTB TEAM
1157 POL Częstochowa 01:27:05.78 3:37 16.59 02:06:33.52
335
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
1266 POL Częstochowa 01:26:45.03 3:38 16.59 02:06:41.80
336
SZYPUŁA Grzegorz
Odkrywcy Taurus
2850 POL Łaziska Górne 01:23:43.21 3:38 16.51 02:06:58.75
337
BĄK Arkadiusz
Biciclista Racing Team
1831 POL Trzebniów 01:24:43.75 3:38 16.51 02:07:04.65
338
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 01:25:19.31 3:38 16.51 02:07:05.68
339
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
2585 POL Taciszów 01:27:29.01 3:38 16.51 02:07:06.62
340
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 01:27:30.27 3:38 16.51 02:07:06.87
341
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 01:26:50.66 3:38 16.51 02:07:08.95
342
MORUŚ Dariusz
1722 POL Dąbrowa Górnicza 01:24:40.44 3:39 16.51 02:07:15.03
343
STAŚKO Mirosław
2802 POL Krakow 01:21:12.15 3:39 16.43 02:07:32.70
344
WARZECHA Piotr
2917 POL Olkusz 01:25:40.83 3:39 16.43 02:07:36.64
345
Uczestnik anonimowy
Kolega Ryska
2884 POL Zawiercie 01:24:14.21 3:40 16.43 02:08:03.64
346
JAWORSKI Robert
1578 POL Chorzów 01:25:16.66 3:40 16.36 02:08:10.06
347
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 01:26:43.63 3:40 16.36 02:08:10.91
348
WOJACZEK Tomasz
D-TEC MTB TEAM
1745 POL Rydułtowy 01:24:06.87 3:40 16.36 02:08:10.93
349
MARUT Łukasz
Biciclista Racing Team
2449 POL Pyskowice 01:27:54.31 3:40 16.36 02:08:12.26
350
SZYDŁO Marcin
2856 POLSKA Gliwice 01:24:32.19 3:41 16.36 02:08:20.10
351
KOWALIK Mirosław
PROFI STYL Ruda Śląska serwissport.pl
1725 POL Ruda Sląska 01:27:09.05 3:41 16.28 02:08:49.32
352
NOGIEĆ Damian
2846 POL Kraków 01:27:36.10 3:42 16.28 02:09:04.77
353
KONIECZNY Paweł
2708 POL Bukowno 01:26:15.77 3:42 16.28 02:09:14.77
354
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
2841 POL Częstochowa 01:29:27.35 3:42 16.20 02:09:18.81
355
MUZYK Wojciech
2739 POL Racibórz 01:01:04.39 3:42 16.20 02:09:23.47
356
BACHOWSKI Krzysztof
1647 POL Kwaczała 01:25:07.24 3:43 16.20 02:09:32.45
357
PASTERNAK Marzena
Jura Bike Mtb Team
2901 POL Brzeszcze 01:25:27.12 3:44 16.13 02:10:21.02
358
STACHURSKI Mateusz
1780 POL Bielsko-Biała 01:27:22.36 3:44 16.06 02:10:32.21
359
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 01:32:52.01 3:45 15.98 02:11:14.24
360
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2239 POL Będzin 01:30:30.68 3:46 15.98 02:11:34.01
361
GAJDA Marcin
2877 POL Bielsko-Biała 01:29:49.66 3:47 15.91 02:11:52.13
362
ŁAZARZ Grzegorz
2845 Suwałki 01:27:31.51 3:48 15.84 02:12:26.54
363
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 01:27:06.00 3:48 15.84 02:12:36.18
364
LACHETA Robert
Bike System
2545 POL Rybnik 01:30:00.44 3:48 15.84 02:12:36.24
365
SALAMON Mariusz
1892 POL Olkusz 01:27:34.14 3:49 15.77 02:13:11.04
366
KAPELLAK Adriana
Absalon Mtb Team
2882 POL Rybnik 01:31:11.41 3:49 15.77 02:13:11.87
367
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 01:31:43.08 3:49 15.77 02:13:15.71
368
LEMANIK Rafał
2859 POL Wieluń 01:28:11.48 3:49 15.77 02:13:26.22
369
PYJOR Grzegorz
2867 POL Warszawa 01:30:30.32 3:50 15.70 02:13:35.54
370
WŁADYKA Krzysztof
2949 POL Gliwice 01:29:54.87 3:50 15.70 02:13:51.53
371
LESZKIEWICZ Krzysztof
ElzabAcitveTeam
2889 POL Knurów 01:29:42.27 3:50 15.70 02:13:51.78
372
NIECHCIAŁ Piotr
2736 POL Będzin 01:26:15.46 3:51 15.63 02:14:12.74
373
SITKO Stanisław
1739 POL Olkusz 01:31:14.13 3:51 15.63 02:14:26.37
374
SZCZEPANIK Tomasz
2921 POLSKA Częstochowa 01:31:26.34 3:51 15.63 02:14:26.61
375
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 01:30:52.35 3:51 15.63 02:14:31.63
376
GOMOLUCH Mariusz
2057 POL Ruda Śląska 01:31:27.62 3:51 15.63 02:14:34.58
377
MALEC Grzegorz
JURA BIKE MTB TEAM
1166 POL Witkowice 01:33:11.52 3:52 15.56 02:14:53.55
378
SASAK Łukasz
2627 POL Tarnowskie Góry 01:19:22.27 3:52 15.56 02:15:03.78
379
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2907 POL Mysłowice 01:29:32.29 3:52 15.56 02:15:04.12
380
JAKUBOWSKI Krzysztof
2597 POL Kraków 01:30:10.71 3:53 15.49 02:15:26.81
381
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1154 POL Mikołów 01:31:45.93 3:53 15.49 02:15:30.59
382
RYTWIŃSKA Dominika
Pgd Grupa
1839 POL Bielsko-Biała 01:32:38.73 3:53 15.49 02:15:37.88
383
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze 01:32:04.52 3:53 15.49 02:15:38.69
384
GÓRSKI Piotr
1332 POL Będzin 01:29:13.74 3:53 15.49 02:15:39.21
385
CHOCHÓŁ Sławomir
2914 POL Kraków 01:32:42.09 3:54 15.42 02:16:04.11
386
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 01:32:31.25 3:54 15.42 02:16:29.37
387
JANICA Natalia
2028 POL Wieszczęta 01:33:05.69 3:55 15.35 02:16:30.43
388
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
2421 POL Gliwice 01:28:30.44 3:55 15.35 02:17:01.56
389
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1664 POL Sosnowiec 01:31:58.93 3:55 15.35 02:17:03.25
390
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 01:34:01.01 3:56 15.28 02:17:13.90
391
KOZACZUK Marcin
2299 POL Żory 01:28:55.06 3:56 15.28 02:17:39.97
392
GBUR Sebastian
2799 POL Tenczynek 01:34:33.98 3:57 15.22 02:17:55.45
393
SOLICH Łukasz
Alva1Rowery.ruda.pl
2874 POL Ruda Śląska 01:29:58.96 3:58 15.15 02:18:19.04
394
GŁOWACZ Krzysztof
2911 POL Rybnik 01:35:06.97 3:58 15.15 02:18:49.15
395
HYRA Przemysław
2830 POLSKA Przystajń 01:35:18.43 3:59 15.15 02:18:52.01
396
FALFUS Radosław
1341 POL Dąbrowa Górnicza 01:33:24.19 3:59 15.09 02:19:00.84
397
PIELECH Halina
1977 POLSKA Dąbrowa Górnicza 01:33:23.56 3:59 15.09 02:19:14.20
398
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 01:31:59.29 3:60 15.02 02:19:39.58
399
MAJER Mariusz
2842 POL Czestochowa 01:34:04.57 4:01 14.96 02:20:10.69
400
CZERNIAK Arkadiusz
PLAST-MET Team MTB
2928 POL Olkusz 01:33:08.41 4:01 14.96 02:20:30.07
401
RAKOWSKI Michał
1997 POLSKA Częstochowa 01:30:25.34 4:02 14.96 02:20:37.19
402
DROŻYŃSKI Paweł
PLAST-MET Team MTB
2926 POL Olkusz 01:35:14.33 4:02 14.89 02:20:43.69
403
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice 01:35:55.43 4:02 14.89 02:20:48.14
404
SALAMON Justyna
1891 POL Olkusz 01:36:22.13 4:02 14.89 02:20:54.91
405
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 01:33:44.94 4:02 14.89 02:21:02.60
406
SZWED Adam
2720 POL Żywiec 01:37:17.39 4:04 14.77 02:22:10.26
407
MIKOŚ Agnieszka
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1613 POL Łaziska Górne 01:36:25.26 4:05 14.77 02:22:22.04
408
MAGA Daniel
PLAST-MET Team MTB
2599 POL Rodaki 01:36:03.46 4:05 14.77 02:22:29.86
409
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 01:32:26.00 4:05 14.71 02:22:42.32
410
PIEGZA Łukasz
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM.
2179 POL Bytom 01:32:51.57 4:06 14.64 02:23:27.08
411
PYKA Anna
Proservice Racing Team
1153 POL Mikołów 01:37:59.81 4:07 14.58 02:23:49.48
412
KULA Mateusz
2563 POL Bieruń 01:35:01.16 4:08 14.52 02:24:20.61
413
EJSMONT Joanna
JURA BIKE MTB TEAM
2728 POL Częstochowa 01:40:13.55 4:08 14.52 02:24:30.78
414
JABŁOŃSKI Łukasz
Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska
2684 POL Kędzierzyn-Koźle 01:33:52.54 4:08 14.52 02:24:36.46
415
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 01:36:14.36 4:09 14.52 02:24:40.36
416
KISIEL Agnieszka
2904 POL Ossy 01:37:48.09 4:09 14.46 02:25:14.81
417
COSTAMAGNA Andrea
1519 POL Tychy 01:38:52.65 4:10 14.46 02:25:16.67
418
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1690 POL Kraków 01:40:09.97 4:11 14.40 02:25:50.94
419
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec 01:41:27.08 4:11 14.34 02:26:23.06
420
KAMIŃSKA Anita
Gmina Strzelce Opolskie
1755 POL Strzelce Opolskie 01:40:02.70 4:13 14.23 02:27:29.11
421
DUDEK Szymon
2678 POL Wieprz 01:39:08.58 4:14 14.23 02:27:38.52
422
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry 01:40:30.06 4:14 14.23 02:27:40.79
423
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 01:41:22.23 4:14 14.17 02:27:55.08
424
FOKS Wojciech
2843 POL Katowice 01:39:16.57 4:17 14.06 02:29:29.25
425
ZYSKA Mirosław
Jura Bike Mtb Team
1179 POL Częstochowa 01:38:20.51 4:17 14.06 02:29:36.68
426
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1062 POL Częstochowa 01:39:01.68 4:18 13.94 02:30:26.51
427
ANTONOWICZ Konrad
Dmk Invest Team
1058 POL Częstochowa 01:39:03.92 4:18 13.94 02:30:27.33
428
GAJDA Szymon
2849 POL Bielsko-Biala 01:39:49.42 4:21 13.83 02:31:42.88
429
GRZESIAK Jarosław
2881 POL Częstochowa 01:50:38.45 4:21 13.83 02:32:01.15
430
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk 01:42:40.47 4:24 13.67 02:33:36.30
431
MURZYN Jarosław
Hajle Silesia
1975 POL Katowice 01:46:50.33 4:25 13.57 02:34:31.85
432
BĄK Wojciech
Biciclista Racing Team
2863 POL Warszawa 01:44:31.01 4:26 13.57 02:34:45.24
433
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 01:49:43.78 4:30 13.36 02:37:10.83
434
JAMROZ Artur
2848 POL Łódź 01:44:59.57 4:32 13.26 02:38:28.56
435
SASAK Grzegorz
2628 POL Kraków 01:35:27.05 4:35 13.11 02:39:54.92
436
BANIAK Franciszek
2829 POL Chlewice 01:13:39.17 4:35 13.11 02:40:07.66
437
PIÓRKOWSKI Artur
PLAST-MET Team MTB
2927 POL Olkusz 01:50:35.56 4:37 13.01 02:41:13.83
438
BARCZYK Artur
PLAST-MET Team MTB
1994 POL Gołaczewy 01:37:14.44 4:38 12.96 02:41:42.07
439
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
2935 POL Częstochowa 01:54:24.87 4:44 12.73 02:45:10.25
440
KLUCZYŃSKI Tomasz
PLAST-MET Team MTB
2598 POL Rodaki 01:50:28.19 4:44 12.68 02:45:30.48
441
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1693 POL Chrzanów 01:24:41.85 4:45 12.64 02:45:59.08
442
PUTOWSKI Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1347 POL Będzin 01:48:38.68 4:45 12.64 02:46:03.30
443
URBANEK Iwona
1720 POL Bieruń 01:40:32.99 4:46 12.64 02:46:16.86
444
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1946 POL Żory 01:41:57.45 4:52 12.32 02:50:17.09
445
ZAKRZEWSKI Paweł
2903 POL Kłomnice 01:54:43.80 4:58 12.11 02:53:28.46
446
ŚLĘZAK Elżbieta
oknonaswiat.czest.pl
2876 POL Częstochowa 02:01:08.66 5:02 11.95 02:55:39.42
447
KWIECIEŃ Marek
2890 POLSKA Częstochowa 02:05:10.18 5:03 11.90 02:56:12.97
448
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 02:00:27.14 5:04 11.86 02:57:12.32
449
KULA Anna
2413 POL Bieruń 02:00:19.47 5:05 11.82 02:57:27.69
450
GALOWY Monika
Kiwi Klub Mtb
1091 POL Ruda Śląska 01:59:37.16 5:13 11.51 03:02:26.83
451
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 02:07:20.59 5:14 11.51 03:02:36.53
452
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 01:29:29.66 5:20 11.29 03:06:15.75
453
RATER Sylwester
2930 POL Dąbrowa Górnicza 02:26:28.39 5:52 10.23 03:25:19.25

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU