Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Częstochowa - Pro/Hobby

Częstochowa, Polska
29.07.2018

Wyniki

Pro 75 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst 7R Mtb Team
1520 POL Zator 01:36:33:86 02:22:23:45 2:16 26.60 02:49:12:52
2
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1569 POL Siemianowice Śląskie 01:36:35:01 02:22:24:91 2:16 26.60 02:49:12:77
3
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1523 POL Bytom 01:36:34:29 02:22:23:64 2:16 26.60 02:49:12:96
4
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 01:38:13:41 02:25:02:73 2:18 26.22 02:51:33:09
5
KUCIĘBA Karol
Cst 7R Mtb Team
2864 POL Będzin 01:38:13:73 02:25:03:52 2:18 26.22 02:51:33:53
6
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 01:38:12:94 02:25:03:25 2:18 26.22 02:51:38:21
7
STĘPIEŃ Maciej
KALAS HELMAN SPORT TEAM
2833 POL Częstochowa 01:38:14:13 02:25:09:49 2:21 25.68 02:55:27:86
8
BAREŁA Michał
Jura Bike Mtb Team
1160 POL Radomsko 01:41:04:92 02:32:48:00 2:24 25.08 02:59:07:00
9
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 01:41:04:53 02:31:22:04 2:24 25.08 02:59:11:53
10
OSTROWSKI Bogsław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1767 POL Chrzanów 01:42:57:89 02:31:21:45 2:24 25.08 02:59:25:47
11
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 01:42:59:12 02:31:28:31 2:25 24.92 03:00:36:16
12
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 01:43:00:34 02:32:25:75 2:26 24.75 03:01:55:70
13
GLANDZ Michał
2931 POLSKA Warszawa 01:42:21:49 02:31:21:28 2:26 24.67 03:02:09:96
14
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 01:43:55:66 02:33:38:49 2:27 24.59 03:02:49:92
15
BARTOLEWSKI Marcin
BQuick Team
2916 POL Czestochowa 01:42:24:40 02:32:55:27 2:27 24.51 03:03:31:99
16
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
2764 POL Tarnowskie Góry 01:43:00:32 02:31:24:91 2:27 24.51 03:03:33:75
17
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
1474 POL Żory 01:45:43:28 02:35:29:84 2:28 24.51 03:03:47:63
18
GEMBICZ Marcin
Kalas Helman Sport
1829 POL Częstochowa 01:42:58:52 02:32:33:18 2:28 24.43 03:04:24:75
19
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 01:45:56:43 02:35:27:78 2:28 24.35 03:04:51:37
20
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 01:45:43:72 02:35:38:77 2:29 24.27 03:05:23:96
21
SKROBARCZYK Łukasz
1584 POL Częstochowa 01:45:58:84 02:35:26:59 2:29 24.19 03:06:13:96
22
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 01:45:54:90 02:35:24:00 2:30 24.12 03:06:37:66
23
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1384 POL Gliwice 01:45:54:08 02:35:32:37 2:30 24.12 03:06:44:41
24
ŚWIERBLEWSKI Bartosz
Mexller Unipol
2576 POL Częstochowa 01:41:06:18 02:34:19:36 2:31 23.96 03:07:50:33
25
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Wodzisław Śląski 01:45:54:35 02:35:14:85 2:31 23.89 03:08:14:78
26
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 01:45:42:26 02:35:44:76 2:31 23.89 03:08:35:08
27
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 01:41:05:56 02:33:48:38 2:33 23.66 03:10:24:60
28
STĘPIEŃ Tomasz
1336 POL Wodzislaw Slaski 01:45:42:33 02:35:23:23 2:33 23.58 03:10:45:75
29
JUCHNIEWICZ Tomasz
CST 7R MTB Team
2835 POL Toruń 01:46:37:25 02:39:35:16 2:34 23.51 03:11:17:42
30
KASZNIA Wojtek
Ditta-Seria MTB Team
2922 POL Mysiadło 01:50:19:74 02:42:49:00 2:36 23.22 03:13:47:02
31
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 01:46:34:11 02:42:09:99 2:36 23.15 03:14:15:12
32
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1499 POL Tychy 01:48:22:99 02:41:09:58 2:36 23.15 03:14:21:42
33
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 01:46:53:42 02:42:11:42 2:36 23.15 03:14:31:73
34
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 01:49:56:89 02:44:55:41 2:37 23.01 03:15:46:28
35
GĄGAŁKA Dariusz
2805 POL Katowice 01:51:12:53 02:45:10:76 2:37 22.94 03:15:54:34
36
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1044 POL Zawiercie 01:52:24:47 02:45:06:03 2:37 22.94 03:15:55:96
37
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1904 POL Bielsko-Biała 01:50:08:75 02:45:01:14 2:37 22.94 03:15:58:52
38
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 01:51:06:23 02:44:59:17 2:38 22.87 03:17:03:63
39
KUBICKI Paweł
1326 POL Kraków 01:52:20:16 02:45:31:14 2:38 22.80 03:17:06:80
40
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 01:51:13:76 02:44:52:22 2:38 22.80 03:17:17:54
41
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 01:51:15:20 02:44:49:27 2:38 22.80 03:17:27:80
42
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 01:51:15:68 02:44:06:93 2:39 22.73 03:17:48:15
43
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
2871 POL Bestwina 01:51:41:07 02:46:58:34 2:39 22.73 03:17:48:18
44
ZIMOŃSKI Bartosz
1811 POL Myszków 01:54:37:64 02:47:21:45 2:39 22.73 03:17:56:79
45
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 01:54:26:97 02:47:30:02 2:39 22.66 03:18:41:12
46
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1042 POL Myszków 01:58:34:29 02:49:19:49 2:40 22.59 03:18:59:00
47
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 01:53:07:09 02:46:57:29 2:40 22.59 03:19:06:79
48
GAJDZIK Piotr
KIWI KLUB MTB
1097 POL Mikołów 01:49:14:76 02:46:42:53 2:40 22.59 03:19:09:27
49
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 01:52:54:41 02:47:22:59 2:41 22.39 03:20:52:52
50
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 01:50:03:44 02:49:21:74 2:42 22.32 03:21:30:47
51
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 01:55:57:50 02:50:04:77 2:42 22.32 03:21:44:15
52
PACZUSKI Adam
Bikehead
1770 POL Tychy 01:54:10:96 02:49:34:41 2:42 22.32 03:21:47:75
53
CHACHURA Maciej
WM BIKES Przemyśl
2445 POL Przemyśl 01:54:07:08 02:49:30:91 2:42 22.32 03:21:48:32
54
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 01:53:17:55 02:51:00:42 2:43 22.19 03:22:53:30
55
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 01:54:21:48 02:50:29:71 2:44 22.06 03:23:45:71
56
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 01:56:41:83 02:52:00:83 2:44 21.99 03:24:25:07
57
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 01:52:45:61 02:49:44:49 2:44 21.99 03:24:39:87
58
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 01:56:40:81 02:52:07:89 2:45 21.87 03:25:34:90
59
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 01:42:59:73 02:54:29:94 2:46 21.80 03:26:38:78
60
SERAFIN Alina
Thp Team
1540 POL Opole 01:58:48:88 02:54:01:14 2:46 21.74 03:26:45:42
61
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 01:58:03:44 02:53:56:07 2:46 21.74 03:26:45:68
62
CZERWIK Tomasz
Estile Racing Team
1367 POL Biała 01:59:15:62 02:55:19:42 2:47 21.68 03:27:34:08
63
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 01:54:25:77 02:50:46:46 2:47 21.68 03:27:37:71
64
MIESZCZAK Aleksander
Bikehead
1127 POL Częstochowa 01:58:05:51 02:56:12:29 2:47 21.61 03:28:10:67
65
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 01:56:42:55 02:52:53:41 2:47 21.61 03:28:13:87
66
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 01:58:08:91 02:56:03:62 2:47 21.61 03:28:24:38
67
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 01:59:00:31 02:55:17:71 2:47 21.61 03:28:25:71
68
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 01:58:06:41 02:55:53:74 2:47 21.55 03:28:40:92
69
BUGAJSKI Przemysław
2079 POL Sosnowiec 01:58:36:46 02:54:04:55 2:48 21.55 03:29:00:29
70
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 01:56:43:07 02:54:54:70 2:49 21.37 03:30:29:39
71
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 01:58:15:69 02:55:46:38 2:49 21.37 03:30:33:28
72
KOCUREK Łukasz
RAFAKO S.A.
2564 POL Tychy 02:00:43:53 02:58:03:59 2:50 21.25 03:31:34:86
73
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1932 POL Rybnik 01:57:02:98 02:56:58:93 2:50 21.25 03:31:35:53
74
NIEMIEC Krzysztof
2925 POL Radlin 02:04:09:53 02:59:42:03 2:50 21.25 03:31:47:70
75
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1202 POL Jankowice 02:04:08:37 02:59:37:52 2:50 21.25 03:31:52:98
76
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 01:59:55:91 02:59:31:22 2:50 21.19 03:32:08:40
77
KRAMEK Grzegorz
1641 POL Mikołów 02:00:37:27 02:59:33:33 2:50 21.19 03:32:25:94
78
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1080 POL Będzin 01:59:58:84 02:59:25:72 2:50 21.19 03:32:29:97
79
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 02:00:41:15 02:58:42:99 2:51 21.19 03:32:33:37
80
GLITA Piotr
2885 POL Bytom 02:02:59:09 02:59:41:24 2:51 21.13 03:32:43:58
81
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 02:00:04:68 02:59:02:06 2:51 21.13 03:32:50:65
82
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 01:59:59:89 02:58:09:10 2:51 21.13 03:32:53:03
83
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 02:00:58:25 02:58:03:88 2:51 21.07 03:33:40:13
84
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 02:04:59:00 03:01:32:67 2:52 21.07 03:33:53:35
85
BERGER Jurek
1837 POL Dąbrowa Górnicza 02:06:08:52 02:59:41:02 2:52 21.01 03:34:01:81
86
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2915 POL Chrzanów 02:02:28:75 03:00:25:78 2:52 21.01 03:34:07:36
87
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1053 POL Zawiercie 02:04:56:88 03:01:29:63 2:53 20.89 03:35:17:99
88
KULIŃSKI Michał
Draft Xczest
2772 POL Częstochowa 02:03:00:63 03:01:45:73 2:54 20.78 03:36:51:30
89
POREMBSKI Marcin
Ataksport Omnisquare Gliwice
1464 POL Knurów 02:04:56:04 03:03:35:93 2:54 20.72 03:37:25:19
90
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Jastrzębie Zdrój 02:05:02:49 03:03:37:75 2:55 20.66 03:37:35:22
91
MORAWSKI Adrian
2880 POL Dąbrowa Górnicza 02:05:43:18 03:04:36:34 2:55 20.66 03:37:48:32
92
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 01:57:01:90 02:57:46:33 2:55 20.60 03:38:14:74
93
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 02:03:09:41 03:04:10:59 2:56 20.49 03:39:27:10
94
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 02:07:03:07 03:05:30:52 2:56 20.49 03:39:36:21
95
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 02:04:00:12 03:05:49:79 2:57 20.44 03:40:25:40
96
PALA Piotr
2029 POL Bielsko-Biala 01:52:22:79 02:45:17:77 2:57 20.38 03:40:34:97
97
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 02:04:54:12 03:04:03:77 2:57 20.38 03:40:48:30
98
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 02:00:37:67 03:03:37:57 2:57 20.33 03:41:10:46
99
PABIŚ Łukasz
erowery.pl Częstochowa
1281 POL Częstochowa 02:04:07:18 03:04:19:01 2:58 20.33 03:41:32:92
100
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 02:04:07:29 03:05:10:80 2:58 20.27 03:42:06:06
101
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1068 POL Kędzierzyn-Koźle 02:05:30:55 03:07:06:45 2:58 20.27 03:42:09:66
102
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 02:07:08:48 03:08:10:08 2:58 20.27 03:42:11:40
103
CZERWIŃSKI Michał
Rysianka Team
2157 POL Brzuśnik 02:07:07:03 03:07:02:24 2:58 20.27 03:42:12:51
104
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 02:06:39:16 03:07:14:66 2:59 20.22 03:42:37:15
105
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1056 POL Zawiercie 02:05:57:29 03:07:28:03 2:59 20.16 03:43:26:88
106
PAWLUS Paweł
Rysianka Team
2397 POL Cięcina 02:07:06:29 03:07:02:34 2:60 20.11 03:43:45:61
107
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 02:07:14:18 03:08:33:80 2:60 20.05 03:44:21:02
108
KOTARSKI Jacek
Bike Atelier Team
1245 POL Dąbrowa Górnicza 02:07:07:54 03:07:26:13 2:60 20.05 03:44:21:20
109
PILARSKI Marek
1999 POL Łódź 02:03:48:43 03:06:48:08 2:60 20.05 03:44:25:30
110
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 02:08:37:54 03:08:56:96 2:60 20.05 03:44:29:53
111
ŁUNIEWSKI Wojtek
2920 POL Masłońskie 02:08:25:73 03:06:10:50 2:60 20.05 03:44:40:47
112
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1049 POL Zawiercie 02:05:32:49 03:07:01:68 3:01 19.95 03:45:31:22
113
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2249 POL Palowice 02:08:40:53 03:09:07:60 3:02 19.84 03:46:44:70
114
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 02:07:09:24 03:09:04:98 3:02 19.84 03:47:03:03
115
ROKICKI Grzegorz
CST 7R MTB Team
2840 POL Gdańsk 02:12:25:59 03:16:09:58 3:03 19.79 03:47:37:06
116
ŻUREK Michał
2854 POL Czestochowa 01:40:52:50 02:45:23:30 3:03 19.79 03:47:39:50
117
SOŚNIAK Tomasz
CST 7R MTB Team
2837 POL Gdańsk 02:15:55:19 03:15:28:28 3:04 19.63 03:49:07:19
118
PYTLOWANY Maciej
Grupa Pgd
1285 POL Jaworze 02:12:03:32 03:14:46:55 3:04 19.63 03:49:17:18
119
NIEDZIELKO Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2808 POL Jastrzębie-Zdrój 02:14:20:85 03:14:47:66 3:04 19.63 03:49:18:18
120
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1147 POL Mikołów 02:10:26:60 03:12:01:25 3:05 19.53 03:50:28:55
121
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 02:15:10:30 03:16:50:50 3:05 19.48 03:50:55:37
122
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 02:06:31:43 03:12:08:38 3:05 19.48 03:50:57:82
123
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 02:05:01:14 03:01:45:62 3:05 19.48 03:51:10:68
124
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 02:10:06:68 03:14:29:17 3:06 19.43 03:51:19:95
125
KNAPCZYK Damian
Masarnia Justyny - gabinet masażu
2495 POL Olkusz 02:13:10:73 03:16:28:32 3:06 19.43 03:51:41:81
126
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1899 POL Częstochowa 02:14:01:14 03:14:54:46 3:06 19.38 03:52:22:14
127
SZELER Jakub
Febys
2228 POL Zabrze 02:08:27:64 03:16:52:85 3:07 19.33 03:52:34:66
128
POZOWSKI Jan
2924 POLSKA Katowice 01:43:58:02 02:48:04:89 3:07 19.33 03:53:04:47
129
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 02:10:26:37 03:13:51:34 3:07 19.28 03:53:34:43
130
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 02:13:13:65 03:19:37:70 3:10 19.04 03:56:25:78
131
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 02:23:46:77 03:23:21:89 3:11 18.94 03:57:31:03
132
RICHTER Paweł
1825 POL Mysłowice 02:12:23:59 03:19:14:38 3:11 18.89 03:58:07:93
133
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 02:10:24:76 03:13:01:30 3:11 18.89 03:58:12:82
134
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 02:11:13:20 03:20:53:76 3:12 18.84 03:58:53:74
135
WALCZYK Marcin
JK7
2825 POL Warszawa 02:12:58:33 03:20:18:16 3:12 18.84 03:58:59:03
136
JAKUBOWSKI Mateusz
2855 POL Aleksandria 02:14:00:28 03:20:13:39 3:12 18.80 03:59:33:04
137
CIEPLAK Tomasz
2804 POL Częstochowa 02:17:37:27 03:21:41:43 3:12 18.80 03:59:38:18
138
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 02:17:36:05 03:22:22:43 3:12 18.75 03:59:50:78
139
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 02:17:35:73 03:21:26:17 3:13 18.75 04:00:00:26
140
STYPKA Marcin
2909 POL Częstochowa 02:21:19:20 03:23:39:45 3:13 18.66 04:01:07:43
141
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1002 POL Strzelce Opolskie 02:22:18:37 03:25:52:88 3:14 18.66 04:01:22:38
142
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 02:24:25:16 03:27:11:56 3:15 18.52 04:02:43:80
143
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 02:21:57:86 03:26:29:28 3:15 18.47 04:03:19:62
144
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1580 POL Katowice 02:19:40:63 03:25:24:77 3:16 18.38 04:04:35:81
145
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 02:21:17:15 03:26:12:93 3:17 18.34 04:05:31:51
146
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1539 POL Opole 02:20:01:98 03:26:24:74 3:17 18.34 04:05:40:09
147
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 02:19:40:54 03:26:29:34 3:17 18.29 04:05:43:66
148
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1067 POL Kędzierzyn-Koźle 02:21:40:44 03:26:12:84 3:17 18.29 04:05:49:16
149
WAWRZYŃCZAK Marek
1973 POL Będzin 02:21:12:81 03:28:23:45 3:17 18.29 04:05:52:96
150
GAJOS Paulina
2407 POL Dąbrowa Górnicza 02:22:21:92 03:27:41:14 3:18 18.25 04:06:48:85
151
HUBKA Marcin
2529 POL Bielsko Biała 02:23:10:47 03:32:14:95 3:19 18.16 04:07:42:01
152
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
1894 POL Dąbrowa Górnicza 02:27:03:35 03:30:53:31 3:19 18.12 04:08:26:27
153
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2325 POL Tychy 02:25:46:01 03:31:02:89 3:19 18.12 04:08:31:50
154
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
2933 POL Częstochowa 02:21:39:88 03:29:23:66 3:20 18.03 04:09:19:24
155
MIKULSKI Łukasz
1731 POL Kraków 02:23:20:10 03:30:24:99 3:21 17.94 04:10:59:41
156
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
2929 POL Bibice 02:23:37:11 03:34:40:53 3:24 17.69 04:14:39:39
157
LACHOWSKI Wiktor
2800 POL Katowice 02:24:17:54 03:34:11:77 3:25 17.65 04:15:12:89
158
CHOLEWA Tomasz
1908 POL Chrzanów 02:27:39:95 03:38:44:39 3:27 17.44 04:17:55:12
159
SUSZYŁO Sebastian
2328 POL Ruda Śląska 02:25:57:71 03:36:32:88 3:27 17.44 04:18:05:43
160
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 02:23:39:80 03:35:59:47 3:27 17.44 04:18:06:69
161
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 02:27:45:57 03:38:34:12 3:27 17.40 04:18:25:38
162
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 02:32:03:04 03:41:47:79 3:29 17.24 04:20:49:09
163
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 02:37:16:20 03:43:38:83 3:30 17.20 04:21:24:82
164
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 02:23:50:03 03:37:36:94 3:35 16.82 04:27:52:68
165
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 02:35:07:84 03:48:24:24 3:35 16.78 04:28:05:90
166
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 02:38:43:95 03:48:26:62 3:35 16.78 04:28:06:16
167
JAGIEŁŁO Anna
CST 7R MTB Team
2838 POL Gdańsk 02:46:42:80 04:01:24:50 3:47 15.89 04:43:00:57
168
KULA Ireneusz
2858 POL Dąbrowa Górnicza 03:09:54:55 04:30:13:37 4:13 14.29 05:15:15:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU