Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Dąbrowa Górnicza - Family

Dąbrowa Górnicza, Polska
14.10.2018

Wyniki

Family 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK min/km km/h Czas końcowy
1
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1331 POL Bytom 00:29:37.43 1:60 30.30 00:59:41.79
2
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1658 POL Wygiełzów 00:34:15.17 2:14 26.79 01:06:58.21
3
SKÓRKA Artur
2009 POL Dąbrowa Górnicza 00:36:24.18 2:24 25.21 01:11:31.91
4
GÓRECKI Daniel
2038 POL Szczerbice 00:36:56.25 2:25 25.00 01:12:10.67
5
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
2224 POL Rybnik 00:34:24.41 2:26 24.79 01:12:31.40
6
NOWAKOWSKI Marcin
67 POL Gliwice 00:37:25.59 2:27 24.59 01:13:22.09
7
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
1531 POL Żory 00:36:45.67 2:27 24.59 01:13:26.30
8
GAJDZIK Julia
Kiwi Klub Mtb
1100 POL Mikołów 00:36:47.06 2:27 24.59 01:13:29.34
9
KUPCZYK Karol
Uks Katolik Częstochowa
1792 POL Częstochowa 00:36:24.50 2:28 24.39 01:13:30.54
10
PAWŁOWSKA Maria
Mtb Ustroń Team
2025 POL Ustroń 00:39:07.60 2:31 24.00 01:15:12.29
11
GARNEK Ksawier
GK Viktoria Rybnik
1882 POL Rydułtowy 00:38:37.80 2:31 24.00 01:15:14.20
12
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
3022 POL Rybnik 00:38:38.18 2:31 24.00 01:15:14.65
13
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
1594 POL Pyskowice 00:36:28.53 2:31 23.81 01:15:19.38
14
STYRNA Michał
Mks Skrzyczne Szczyrk
2831 POL Szczyrk 00:39:04.57 2:31 23.81 01:15:24.75
15
STYRNA Jakub
Mks Skrzyczne Szczyrk
2679 POL Szczyrk 00:39:05.07 2:33 23.62 01:16:01.34
16
URBANEK Bartosz
GK Viktoria Rybnik
3083 POL Rybnik 00:38:38.98 2:35 23.44 01:17:05.52
17
ŻYDEK Wiktor
3360 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:39:51.09 2:36 23.08 01:17:47.82
18
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1966 POL Rybnik 00:38:02.43 2:38 22.90 01:18:44.54
19
SAŁKIEWICZ Szymon
16 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:43.31 2:38 22.73 01:18:57.43
20
WYŻKIEWICZ Bartosz
1840 POL Mikołów 00:37:50.01 2:39 22.73 01:19:03.77
21
ZAWODNY Jakub
3363 POL Katowice 00:40:43.83 2:39 22.73 01:19:12.23
22
PELCZAR Adam
AT KLUB
2022 POL Kraków 00:39:53.35 2:39 22.73 01:19:14.25
23
GONCIARZ Michał
3331 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:40:18.64 2:40 22.56 01:19:59.48
24
TOKARSKA Milena
2128 POL Łazy 00:41:54.07 2:41 22.39 01:20:08.66
25
BERNAŚ Kamil
1873 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:46.90 2:41 22.39 01:20:09.15
26
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1503 POL Rybnik 00:39:57.06 2:41 22.39 01:20:09.17
27
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
3356 POL Częstochowa 00:39:12.97 2:41 22.39 01:20:19.64
28
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Częstochowa
1342 POL Korwinów 00:37:59.65 2:41 22.39 01:20:27.30
29
HANKUS Piotr
2521 POL Szczyrk 00:40:24.72 2:43 22.22 01:21:14.75
30
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1262 POL Żory 00:41:02.00 2:43 22.22 01:21:15.17
31
PONDO Wojtek
Toszecka Grupa Kolarska
2013 POL Toszek 00:40:13.41 2:43 22.22 01:21:16.27
32
KURP Olaf
2116 POL Jaworzno 00:41:09.90 2:43 22.06 01:21:22.39
33
KEMPA Piotr
2744 POL Pilchowice 00:42:57.41 2:44 22.06 01:21:33.50
34
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1819 POL Bielsko-Biała 00:41:08.99 2:44 22.06 01:21:48.35
35
WĘGRZYN Nikodem
Klub Kolarski Świerklany
2187 POL Świerklany 00:41:12.35 2:46 21.74 01:22:57.17
36
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
1314 POL Bytom 00:42:11.73 2:48 21.43 01:23:49.49
37
SATERNUS Kamil
98 POLSKA Goczałkowice 00:42:16.30 2:50 21.13 01:24:56.11
38
BOROWIEC Michał
2470 POLSKA Kozy 00:40:39.53 2:54 20.83 01:26:32.61
39
DIKOW-IWANOW Zuzanna
3332 Szczyrk 00:45:00.25 2:55 20.69 01:27:10.26
40
SUDER Stanisław
Goranga Team
161 POL Kraków 00:44:34.03 2:57 20.41 01:28:01.03
41
KROS Aleksander
1826 POL Kraków 00:44:11.17 2:57 20.41 01:28:01.51
42
SWETY Sebastian
2575 POL Węgierska Górka 00:44:17.64 2:57 20.41 01:28:01.56
43
STOCHELSKI Maksymilian
32 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:42.73 2:57 20.41 01:28:05.63
44
Uczestnik anonimowy
9 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:58.74 2:58 20.27 01:28:45.20
45
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
1534 POL Gliwice 00:44:47.53 2:58 20.27 01:28:45.20
46
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
2622 POL Gliwice 00:44:13.79 2:58 20.27 01:28:50.36
47
BOŃCZYK Adam
1200 POL Zabrze 00:46:37.98 2:59 20.13 01:29:25.44
48
SUWALSKI Antoni
1132 POL Olkusz 00:44:43.05 2:60 20.13 01:29:38.13
49
KOWALEWSKA Martyna
2014 POL Toszek 00:44:23.64 2:60 20.00 01:29:43.36
50
ROJEK Szymon
Polar Sport
1562 POL Kraków 00:45:04.80 2:60 20.00 01:29:46.76
51
PRZYBYŁA Wojciech
szczyrk
3196 POL Szczyrk 00:44:12.21 3:01 19.87 01:30:22.29
52
RAKSZAWSKI Alex
Racing Kids
2430 POL Meszna 00:46:22.93 3:01 19.87 01:30:23.79
53
TĘCZA Ksawery
Sp 10 Dąbrowa Górnicza
1850 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:03.85 3:04 19.61 01:31:39.98
54
FIRUT Maciej
96 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:44:40.41 3:05 19.61 01:32:01.87
55
SYREK Jeremiasz
Klub Kolarski Świerklany
2562 POL Rybnik 00:46:55.17 3:05 19.48 01:32:11.00
56
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
1794 POL Częstochowa 00:46:14.28 3:08 19.23 01:33:43.21
57
WÓJCIK Igor
Runwdal
3013 POL Żory 00:48:44.01 3:08 19.23 01:33:43.22
58
PYŚ Maciej
3348 POL Ruda Śląska 00:46:30.56 3:11 18.87 01:35:25.05
59
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
2687 POL Bytom 00:48:58.54 3:14 18.63 01:36:48.25
60
BRACHMAŃSKI Filip
2108 POL Rybnik 00:47:27.02 3:16 18.40 01:37:42.71
61
MUSZYŃSKI Filip
3160 POL Gliwice 00:47:58.75 3:16 18.40 01:37:58.48
62
NOWAKOWSKA Agata
26 POL Gliwice 00:49:13.33 3:17 18.29 01:38:17.67
63
DRABIK Paulina
1537 POL Katowice 00:50:34.88 3:18 18.18 01:38:59.39
64
ZIÓŁKOWSKI Jakub
2321 POL Gliwice 00:50:57.41 3:19 18.18 01:39:01.16
65
SZEWCZYK Maria
3336 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:50:28.30 3:22 17.86 01:40:42.06
66
SALTZBURG Jai
Goranga Team
59 USA Utah 00:50:39.59 3:22 17.86 01:40:47.20
67
ZELMOZER Agata
2106 POL Sosnowiec 00:50:54.11 3:22 17.86 01:40:54.33
68
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
1533 POL Knurów 00:52:05.82 3:25 17.54 01:42:20.09
69
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
2088 POL Rybnik 00:51:28.67 3:26 17.44 01:42:58.70
70
GAJDA Anna
Jadymy Durś
3323 POL Gliwice 00:50:35.92 3:28 17.34 01:43:34.76
71
SŁOMKA Kinga
3359 POLSKA Mikołów 00:52:02.50 3:29 17.34 01:44:02.77
72
RUSZKIEWICZ Lena
3346 POLSKA Rybnik 00:50:53.02 3:29 17.24 01:44:24.98
73
ROJEK Tomasz
Polar Sport
1563 POL Kraków 00:50:12.14 3:30 17.24 01:44:37.28
74
RZECHOŁKA Marcel
3324 POL Katowice 00:52:12.33 3:31 17.05 01:45:28.69
75
PODCHUL Wiktor
Deloitte Adventure Team
3110 POL Siemianowice Śląskie 00:51:13.59 3:35 16.76 01:47:14.35
76
MRÓZ Adam
1937 POL Sosnowiec 00:51:36.85 3:35 16.76 01:47:18.84
77
GRADZIK Gustaw
2832 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:07.25 3:40 16.39 01:49:40.75
78
BOGACKI Mikołaj
2172 POL Katowice 01:02:43.29 3:40 16.39 01:49:52.41
79
DYSSY Nikodem
3351 POLSKA Sosnowiec 00:53:12.33 3:42 16.30 01:50:38.11
80
MULARCZYK Sebastian
3321 POLSKA Zawiercie 00:52:22.48 3:43 16.22 01:51:09.47
81
MULARCZYK Jan
3322 POLSKA Zawiercie 00:52:30.61 3:43 16.22 01:51:13.50
82
ZAJĄC Bartosz
72 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:54:58.97 3:43 16.22 01:51:15.53
83
SIKORA Antonina
2137 POL Rybnik 00:57:00.99 3:43 16.22 01:51:15.55
84
SŁAWSKI Maksymilian
Silesia Technika & Isocar Team
1286 POL Chorzów 00:54:59.29 3:46 15.96 01:52:41.82
85
BARTOSIK Igor
2489 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:45.81 3:46 15.96 01:52:42.89
86
BERNAŚ Natalia
1875 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:30.95 3:50 15.63 01:54:57.22
87
BERNAŚ Wiktoria
3318 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:55:24.67 3:55 15.31 01:57:20.72
88
ZAKRZEWSKA Martyna
2794 POL Tarnowskie Góry 00:58:11.72 3:59 15.08 01:59:12.27
89
SEWERYN Leon
3111 POL Katowice 00:59:21.84 4:02 14.93 02:00:45.69
90
BERNAŚ Kacper
3362 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:20.66 4:05 14.71 02:02:17.98
91
DZIOBA Kasper
1953 POLSKA Dąbrowa Górnicza 01:00:56.16 4:10 14.42 02:04:38.06
92
TOMERA Katarzyna
1567 POL Katowice 01:02:16.57 4:11 14.35 02:05:16.61
93
SIDOROV Samvit
Goranga Team
162 RUS Moskwa 00:53:10.41 4:24 13.70 02:11:36.44
94
OBERSZTALSKA Paulina
2795 POL Tarnowskie Góry 01:06:08.54 4:27 13.51 02:13:06.77
95
ZAJĄC Piotr
90 POL Sosnowiec 01:05:25.58 4:33 13.22 02:16:12.53
96
GLIŃSKA Maja
95 Sosnowiec 01:07:11.47 4:39 12.93 02:19:16.17
97
JABŁOŃSKA Natalia
3349 POLSKA Dąbrowa Górnicza 01:15:37.81 4:41 12.82 02:20:10.98
98
KALECIŃSKA Olga
1400 POL Wrocław 01:05:31.77 4:42 12.82 02:20:41.43
99
GRZANKA Tobiasz
3358 POL Klucze 01:00:50.81 4:53 12.35 02:26:02.19
100
CUPIAŁ Bartosz
36 POL Dąbrowa Górnicza 01:12:00.12 4:54 12.24 02:26:45.71
101
BERNAŚ Weronika
3325 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:28.75 5:38 10.68 02:48:37.78
102
BARTOSIK Michał
1955 POL Dąbrowa Górnicza 01:23:12.50 6:39 9.04 03:19:06.66

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU