Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Dąbrowa Górnicza - Pro/Hobby

Dąbrowa Górnicza, Polska
14.10.2018

Wyniki

Hobby 31 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 00:28:47:20 1:58 30.69 01:00:47:86
2
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 00:28:47:45 1:58 30.69 01:00:47:92
3
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
2233 POL Skoczów 00:29:18:13 1:59 30.39 01:01:24:02
4
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 00:29:33:47 1:59 30.39 01:01:24:56
5
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 00:29:16:85 1:59 30.39 01:01:24:65
6
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 00:29:20:00 1:59 30.39 01:01:27:21
7
ŚCIERSKI Paweł
1496 POL Tychy 00:29:36:41 2:01 29.81 01:02:14:99
8
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko-Biała
2524 POL Bielsko Biała 00:29:36:89 2:01 29.81 01:02:15:00
9
ŚCIGAŁA Piotr
Jura Bike MTB team
1173 POL Częstochowa 00:29:33:73 2:01 29.81 01:02:21:28
10
SCIERSKI Maciej
TOMAZI Orbea BIKE TEAM
1497 POL Tychy 00:29:34:83 2:01 29.81 01:02:22:22
11
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus
2368 POL Brenna 00:29:52:82 2:01 29.81 01:02:27:83
12
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1666 POL Sosnowiec 00:29:53:06 2:01 29.81 01:02:29:38
13
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory 00:29:34:24 2:02 29.81 01:02:36:08
14
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 00:29:54:15 2:04 29.25 01:03:38:88
15
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1315 POL Gliwice 00:30:04:76 2:04 29.25 01:03:40:43
16
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 00:30:11:16 2:04 29.25 01:03:41:95
17
GRZEBINOGA Michał
1489 POL Brzeszcze 00:29:55:38 2:04 29.25 01:03:49:07
18
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 00:30:39:63 2:05 28.97 01:04:08:72
19
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 00:30:40:18 2:05 28.97 01:04:14:81
20
CYROŃ Paweł
2285 POL Czerwionka-Leszczyny 00:30:11:58 2:05 28.97 01:04:26:44
21
GEMBALA Szymon
2587 POL Bełk 00:30:40:76 2:05 28.97 01:04:27:03
22
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 00:29:57:20 2:05 28.70 01:04:30:23
23
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 00:30:26:20 2:06 28.70 01:04:35:14
24
RESZKA Marcin
Bikehead
2760 POL Sosnowiec 00:31:13:39 2:06 28.70 01:05:04:52
25
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 00:30:54:90 2:07 28.44 01:05:21:75
26
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
3353 POL Rybnik 00:31:14:00 2:07 28.44 01:05:22:25
27
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa 00:31:25:37 2:07 28.44 01:05:22:42
28
KAPICA Marek
Tomazi Bike Orbea Team
1300 POL Gołkowice 00:30:55:41 2:07 28.44 01:05:22:73
29
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 00:31:13:00 2:07 28.44 01:05:26:36
30
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 00:30:55:94 2:07 28.44 01:05:28:87
31
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus
1518 POL Mikołów 00:32:27:83 2:08 28.18 01:06:02:44
32
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 00:31:50:84 2:08 28.18 01:06:02:46
33
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 00:31:24:87 2:08 28.18 01:06:04:48
34
DYSZY Grzegorz
BIKE ATELIER TEAM
1771 POL Bobrowniki 00:31:24:36 2:10 27.93 01:06:51:69
35
BOCHENEK Szymon
Agh Cycling Team
2609 POLSKA Dębowiec 00:32:12:15 2:10 27.68 01:07:01:27
36
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
2515 POL Tarnowskie Góry 00:33:13:55 2:11 27.68 01:07:25:29
37
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 00:33:01:08 2:11 27.68 01:07:28:28
38
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport SCOTT MTB Team
1070 POL Kędzierzyn-Koźle 00:31:35:10 2:11 27.68 01:07:28:50
39
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 00:31:35:78 2:11 27.68 01:07:28:78
40
PASTERNAK Piotr
Jura Bike MTB Team
1168 POL Brzeszcze 00:31:38:22 2:11 27.43 01:07:32:78
41
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 00:31:15:88 2:11 27.43 01:07:32:81
42
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 00:32:02:29 2:11 27.43 01:07:34:92
43
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała 00:31:33:12 2:11 27.43 01:07:36:40
44
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż 00:32:01:74 2:11 27.43 01:07:36:55
45
IGIELSKI Wojtek
Hołda Team
2674 POL Poznań 00:32:12:79 2:11 27.43 01:07:36:69
46
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1932 POL Rybnik 00:32:52:63 2:11 27.43 01:07:36:97
47
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 00:32:11:56 2:12 27.43 01:08:03:14
48
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 00:32:11:97 2:12 27.19 01:08:08:71
49
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 00:32:24:47 2:13 27.19 01:08:39:24
50
SZYMLAK Szymon
Bike Store Bielsko
2244 POL Bielsko-Biała 00:32:46:40 2:14 26.96 01:08:51:43
51
RÓŻYCKI Łukasz
FREESPORT TEAM KRAKÓW
3178 POL Kraków 00:30:47:02 2:14 26.96 01:08:54:88
52
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 00:32:24:04 2:14 26.96 01:08:57:47
53
Uczestnik anonimowy
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 00:32:12:67 2:14 26.96 01:08:57:50
54
WIŚNIEWSKI Paweł
2481 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:35:21 2:14 26.96 01:09:01:65
55
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 00:32:38:68 2:14 26.96 01:09:05:89
56
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów 00:33:04:68 2:14 26.96 01:09:06:67
57
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 00:33:14:64 2:15 26.72 01:09:19:99
58
KARASEK Robert
Rk Aluminium Bike Team
1889 POL Bielsko-Biała 00:32:56:40 2:15 26.72 01:09:20:88
59
SOBIK Bartłomiej
3032 POL Rybnik 00:33:30:71 2:15 26.72 01:09:20:94
60
ADAMCZYK Sandra
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
1344 POL Rydułtowy 00:32:55:91 2:15 26.72 01:09:21:95
61
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1008 POL Świerklany 00:32:17:32 2:15 26.72 01:09:22:09
62
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków 00:32:58:82 2:15 26.72 01:09:25:01
63
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 00:33:13:07 2:15 26.72 01:09:27:08
64
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała 00:33:49:34 2:15 26.72 01:09:32:67
65
ROGOZIK Szymon
1910 POL Gliwice 00:32:17:62 2:15 26.72 01:09:39:38
66
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
2213 POL Wisła 00:32:24:90 2:15 26.72 01:09:42:84
67
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 00:33:33:00 2:16 26.50 01:09:55:85
68
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki 00:33:40:07 2:16 26.50 01:09:58:01
69
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 00:33:30:23 2:16 26.50 01:09:58:05
70
JANIK Bartosz
Bikehead
1140 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:50:37 2:16 26.50 01:09:58:51
71
KRZESZOWIEC Zbigniew
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1399 POL Gliwice 00:33:26:24 2:16 26.50 01:10:10:32
72
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1271 POL Ruda Śląska 00:33:18:36 2:16 26.50 01:10:10:85
73
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż 00:33:12:42 2:16 26.50 01:10:11:27
74
GRZEBINOGA Monika
1488 POL Brzeszcze 00:33:33:49 2:16 26.50 01:10:11:73
75
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1076 POL Chorzów 00:34:00:10 2:16 26.50 01:10:12:29
76
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój 00:33:32:30 2:16 26.50 01:10:12:82
77
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 00:33:51:80 2:16 26.50 01:10:12:87
78
JENDRYSIK Damian
Ataksport C67 Racing Team
1227 POL Gliwice 00:33:33:83 2:16 26.50 01:10:13:29
79
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1202 POL Jankowice 00:34:02:83 2:16 26.50 01:10:14:29
80
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 00:33:58:97 2:16 26.50 01:10:14:31
81
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 00:33:48:63 2:16 26.50 01:10:15:29
82
PIETRAS Mariusz
Jura Bike Mtb Team
1171 POL Częstochowa 00:33:52:49 2:17 26.50 01:10:17:40
83
OBRACAJ Szymon
1598 POL Górki Małe 00:34:09:96 2:17 26.50 01:10:17:86
84
BACHNIAK Damian
JURA BIKE MTB TEAM
1156 POL Częstochowa 00:33:10:05 2:17 26.50 01:10:19:61
85
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa 00:33:11:30 2:17 26.50 01:10:21:13
86
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
1411 POL Mikołów 00:33:00:82 2:17 26.50 01:10:22:49
87
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 00:33:09:32 2:17 26.27 01:10:39:24
88
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 00:33:24:28 2:17 26.27 01:10:43:22
89
SOBÓTKA Tomasz
1972 POL Knurów 00:34:08:69 2:17 26.27 01:10:44:25
90
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
2436 POL Mikołów 00:33:35:93 2:17 26.27 01:10:44:78
91
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów 00:34:10:89 2:17 26.27 01:10:45:28
92
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie Zdój 00:33:47:89 2:17 26.27 01:10:45:31
93
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 00:34:17:28 2:17 26.27 01:10:45:83
94
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry 00:33:50:10 2:17 26.27 01:10:46:30
95
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice 00:33:47:26 2:17 26.27 01:10:46:80
96
SAMBOROWSKI Adam
2355 POL Tworóg Mały 00:33:34:89 2:17 26.27 01:10:46:83
97
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 00:34:09:10 2:18 26.27 01:10:47:29
98
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2710 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:09:53 2:18 26.27 01:10:48:28
99
ZUB Paweł
2541 POL Olkusz 00:33:56:96 2:18 26.27 01:10:53:94
100
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
2082 POL Rybnik 00:33:29:14 2:18 26.27 01:10:58:57
101
KAGOŃ Damian
Leder Fox MTB Team
2376 POL Mikołów 00:33:46:97 2:18 26.27 01:10:58:58
102
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
3260 POL Radzionków 00:34:12:32 2:18 26.27 01:11:00:06
103
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 00:33:53:43 2:18 26.27 01:11:00:08
104
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 00:33:29:62 2:18 26.27 01:11:03:62
105
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 00:34:16:55 2:18 26.27 01:11:05:69
106
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
2027 POL Bielsko-Biała 00:34:16:38 2:18 26.05 01:11:06:11
107
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 00:33:58:46 2:18 26.05 01:11:07:22
108
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier
2085 POL Świętochłowice 00:33:56:42 2:18 26.05 01:11:09:20
109
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1611 POL Koniaków 00:33:58:14 2:18 26.05 01:11:09:73
110
JANY Błażej
1629 POL Pszczyna 00:34:06:11 2:18 26.05 01:11:14:29
111
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1144 POL Będzin 00:34:44:42 2:19 26.05 01:11:23:44
112
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice 00:34:57:74 2:19 26.05 01:11:27:99
113
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1484 POL Kuźnia Raciborska 00:34:06:94 2:19 26.05 01:11:40:76
114
MUCHA Tomasz
1547 POL Katowice 00:34:22:88 2:19 25.83 01:11:47:81
115
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 00:34:06:26 2:20 25.83 01:11:51:46
116
NOWAK Łukasz
1683 POL Sosnowiec 00:34:46:82 2:20 25.83 01:11:56:00
117
CHAŁUPA Łukasz
2494 POL Krzeszowice 00:35:36:29 2:20 25.83 01:11:56:07
118
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
1878 POLSKA Wisła 00:34:40:01 2:20 25.83 01:11:56:39
119
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
2387 POL Częstochowa 00:34:35:48 2:20 25.83 01:11:56:49
120
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 00:34:34:70 2:20 25.83 01:11:57:03
121
PYRCHLA Łukasz
2945 POL Poraj 00:34:58:37 2:20 25.83 01:11:57:89
122
FIDO Aleksander
Kiwi Klub Mtb
2352 POL Katowice 00:34:08:09 2:20 25.83 01:12:03:08
123
WITOS Miłosz
3333 POLSKA Bielsko-Biała 00:34:58:88 2:20 25.83 01:12:03:75
124
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1310 POL Katowice 00:34:19:23 2:20 25.83 01:12:05:52
125
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET Team MTB
2734 POL Olkusz 00:34:21:46 2:20 25.83 01:12:09:13
126
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 00:34:41:11 2:20 25.83 01:12:16:19
127
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2936 POL Ruda Slaska 00:34:41:65 2:20 25.62 01:12:18:73
128
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 00:34:18:50 2:20 25.62 01:12:19:74
129
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
3174 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:19:57 2:21 25.62 01:12:20:65
130
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1164 POL Katowice 00:34:15:95 2:21 25.62 01:12:21:61
131
ŻMUDA Wojciech
MaLeWo PL
1383 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:17:16 2:21 25.62 01:12:36:02
132
PAROT Marcin
SGS Poland Team Bike Section
1294 POL Jastrzębie-Zdrój 00:34:27:89 2:21 25.62 01:12:41:67
133
WOJNAR Janusz
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 00:34:32:01 2:21 25.62 01:12:42:68
134
CISZEK Bartosz
3107 POL Zabrze 00:34:15:87 2:21 25.62 01:12:44:08
135
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1969 POL Katowice 00:34:17:92 2:21 25.62 01:12:45:59
136
URBANIAK Łukasz
PLAST-MET Team MTB
2705 POL Olkusz 00:34:26:98 2:21 25.62 01:12:47:17
137
BARDZYŃSKI Przemysław
JURA BIKE MTB TEAM
1159 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:23:94 2:21 25.62 01:12:47:69
138
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:22:14 2:22 25.41 01:12:56:00
139
CZERWIŃŚKI Zbigniew
3294 POLSKA Kraków 00:35:21:69 2:22 25.41 01:12:56:20
140
SZUMOWSKI Bogdan
Bike.store
3264 POL Bielsko-Biała 00:35:03:70 2:22 25.41 01:13:06:58
141
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:23:64 2:22 25.41 01:13:08:16
142
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 00:35:01:02 2:22 25.41 01:13:09:62
143
JAŃCZAK Leszek
2384 POL Pszczyna Łąka 00:34:59:85 2:22 25.41 01:13:11:70
144
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1616 POL Ruda Śląska 00:34:14:11 2:22 25.41 01:13:16:29
145
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 00:34:21:95 2:22 25.41 01:13:20:82
146
KAMPA Szymon
2B3 SPORT
168 POL Ruda Śląska 00:35:12:14 2:23 25.41 01:13:22:75
147
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:06:93 2:23 25.41 01:13:23:43
148
NOWOK Karol
3181 POL Ruda Śląska 00:35:50:54 2:23 25.41 01:13:27:00
149
MIELKE Raphael
3211 POL Bażanowice 00:34:30:59 2:23 25.41 01:13:29:01
150
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 00:35:51:97 2:23 25.20 01:13:32:40
151
BOSOWSKI Michał
3092 POL Katowice 00:40:25:85 2:23 25.20 01:13:32:62
152
PODCHUL Krzysztof
1943 POL Katowice 00:35:54:00 2:23 25.20 01:13:33:47
153
BILEWICZ Andrzej
Goranga Team
3385 POL Michalowice 00:37:05:06 2:24 25.20 01:13:56:51
154
PORĘBA Haridas
Goranga Team
3384 POL Kraków 00:34:59:61 2:24 25.20 01:13:56:54
155
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1634 POL Rybnik 00:33:12:78 2:24 25.20 01:13:58:57
156
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2130 POL Żory 00:35:08:89 2:24 25.20 01:14:02:69
157
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 00:35:04:53 2:24 25.20 01:14:03:99
158
FRYDA Marek
Proservice Racing Team
2295 POL Gliwice 00:34:34:15 2:24 25.20 01:14:04:49
159
Uczestnik anonimowy
2667 POL Sosnowiec 00:35:16:27 2:24 25.00 01:14:06:02
160
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
2258 POL Czyżowice 00:34:42:35 2:24 25.00 01:14:09:58
161
ŻACZEK Cezary
1483 POL Kuźnia Raciborska 00:34:46:41 2:24 25.00 01:14:09:60
162
BREITKOPF Tomasz
3004 POL Zabrze 00:34:41:28 2:24 25.00 01:14:09:61
163
KOPCIŃSKI Łukasz
2719 POL Kraków 00:34:39:82 2:24 25.00 01:14:09:72
164
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 00:36:26:67 2:24 25.00 01:14:10:10
165
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 00:35:18:87 2:24 25.00 01:14:11:13
166
BLAZY Sławosz
1358 POL Rybnik 00:35:05:53 2:24 25.00 01:14:17:40
167
WALCZAK Rafał
2791 POL Kraków 00:35:11:77 2:24 25.00 01:14:18:21
168
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 00:34:57:68 2:24 25.00 01:14:19:74
169
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 00:35:59:94 2:24 25.00 01:14:19:80
170
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
3082 POL Katowice 00:34:39:42 2:25 25.00 01:14:25:41
171
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 00:34:45:13 2:25 25.00 01:14:36:02
172
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów 00:35:14:89 2:25 24.80 01:14:45:12
173
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 00:36:24:32 2:26 24.80 01:14:55:32
174
SZCZEŚNIAK Dariusz
2219 POL Zawiercie 00:36:23:46 2:26 24.80 01:14:57:43
175
TOKARZ Szymon
2665 POL Brzeszcze 00:35:06:42 2:26 24.80 01:15:03:79
176
WIĄCKIEWICZ Łukasz
2691 POL Ruda Śląska 00:35:21:80 2:26 24.80 01:15:05:68
177
PROKOP Bartosz
KS AZS AWF KATOWICE - TRIATHLON
3289 POL Ruda Śląska 00:36:45:20 2:26 24.80 01:15:06:78
178
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 00:36:28:67 2:26 24.80 01:15:08:08
179
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1009 POL Gliwice 00:36:13:70 2:26 24.80 01:15:09:65
180
ORZECH Tomasz
3186 POL Istebna 00:34:58:16 2:26 24.80 01:15:10:29
181
PAUL Piotr
3009 POL Gliwice 00:35:51:06 2:26 24.80 01:15:11:22
182
ADAM Mirosław
1316 POL Szałsza 00:35:34:23 2:26 24.80 01:15:12:62
183
UCHER Krystian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Świerklany 00:37:02:71 2:26 24.80 01:15:13:53
184
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
2633 POL Mysłowice 00:35:11:23 2:26 24.80 01:15:14:26
185
WOJDYŁO Jakub
3312 POLS Libiąż 00:36:40:02 2:26 24.80 01:15:14:42
186
SZOSTAK Łukasz
1485 POL Lędziny 00:35:23:22 2:26 24.80 01:15:17:97
187
WÓZ Dawid
2B3 SPORT
167 POL Ruda Śląska 00:32:16:06 2:26 24.80 01:15:17:99
188
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2773 POL Klucze 00:35:46:05 2:26 24.60 01:15:18:34
189
BĘDKOWSKI Paweł
Hard Bike
3342 POL Czeladź 00:36:38:79 2:26 24.60 01:15:19:57
190
CHABOWSKI Sebastian
-
3183 POL Ustroń 00:35:11:92 2:26 24.60 01:15:20:47
191
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
2287 POL Katowice 00:36:21:90 2:26 24.60 01:15:20:85
192
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1064 POL Częstochowa 00:34:20:97 2:26 24.60 01:15:20:86
193
CICHOŃ Sławomir
169 POL Brzezie 00:36:49:24 2:26 24.60 01:15:21:56
194
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 00:36:59:80 2:26 24.60 01:15:24:43
195
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 00:36:10:37 2:26 24.60 01:15:25:96
196
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 00:36:13:29 2:27 24.60 01:15:27:00
197
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 00:36:30:29 2:27 24.60 01:15:27:54
198
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 00:35:58:98 2:27 24.60 01:15:28:13
199
GAJDA Łukasz
JokerBikeTeam Bendzburg
2778 POL Będzin 00:36:23:27 2:27 24.60 01:15:33:77
200
BIERNACKI Kamil
3024 POL Świętochłowice 00:36:32:76 2:27 24.60 01:15:34:18
201
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle 00:35:42:30 2:27 24.60 01:15:35:66
202
CZERW Janusz
1133 POL Sosnowiec 00:35:37:86 2:27 24.60 01:15:38:83
203
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 00:35:49:45 2:27 24.60 01:15:38:88
204
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 00:35:39:57 2:27 24.60 01:15:38:90
205
KONIECZNY Marcin
2651 POL Siemianowice Śląskie 00:36:17:20 2:27 24.60 01:15:40:41
206
ANTONIAK Daniel
3002 POL Zabrze 00:36:50:03 2:27 24.60 01:15:42:84
207
SON Kyongjae
KIWI KLUB MTB
1096 POL Katowice 00:36:11:60 2:27 24.60 01:15:42:86
208
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice 00:36:26:35 2:27 24.60 01:15:46:41
209
WALTER Marcin
3135 POL Wieszowa 00:36:49:07 2:27 24.60 01:15:46:88
210
GŁÓD Wojciech
2940 POL Ruda Śląska 00:35:52:64 2:27 24.60 01:15:50:39
211
TARNOWSKI Janusz
1088 POL Katowice 00:35:41:87 2:28 24.41 01:15:59:13
212
JANECZEK Marcin
2824 POL Katowice 00:36:48:14 2:28 24.41 01:15:59:63
213
PACAN Zbigniew
1715 POL Zdzieszowice 00:37:04:84 2:28 24.41 01:15:59:64
214
KULA Andrzej
1834 POL Katowice 00:35:58:27 2:28 24.41 01:15:59:68
215
ZACHURZOK Adam
Ing Tech Poland
1103 POL Chybie 00:34:45:72 2:28 24.41 01:15:59:87
216
ŻYREK Grzegorz
3296 Bielsko-Biała 00:36:43:25 2:28 24.41 01:16:06:36
217
CZARNOTA Patryk
PLAST-MET Team MTB
91 POL Olkusz 00:35:56:86 2:28 24.41 01:16:07:93
218
MRÓZ Edyta
Sgs Poland Team Bike Section
2706 POL Tychy 00:36:31:61 2:28 24.41 01:16:14:31
219
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 00:36:55:46 2:28 24.41 01:16:17:41
220
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 00:36:57:18 2:28 24.41 01:16:17:93
221
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków 00:36:59:81 2:28 24.41 01:16:18:39
222
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 00:36:23:05 2:28 24.41 01:16:19:47
223
INGRAM Marian
3248 POL Stryszawa 00:37:23:17 2:28 24.41 01:16:22:16
224
BACHOWSKI Krzysztof
1647 POL Kwaczała 00:36:25:25 2:28 24.41 01:16:23:07
225
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice 00:37:11:54 2:28 24.41 01:16:24:20
226
KACZMARZYK Anna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2052 POL Istebna 00:36:54:06 2:29 24.22 01:16:41:29
227
JĘDRZEJCZYK Adam
bROWERek team
2284 POL Rybnik 00:37:04:49 2:29 24.22 01:16:47:06
228
ŁAZARZ Grzegorz
2845 POL Suwałki 00:37:49:17 2:29 24.22 01:16:55:74
229
REDMAN Grzegorz
city-fitness zagórze
3026 POL Sławków 00:36:51:89 2:29 24.22 01:16:58:04
230
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
3364 POL Gliwice 00:37:20:01 2:30 24.22 01:16:59:78
231
BOROWIECKI Michał
Olkusz Team
2715 Bolesław 00:37:52:20 2:30 24.22 01:16:59:82
232
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno 00:36:53:38 2:30 24.03 01:17:08:26
233
BUHL Artur
3126 POL Wieszowa 00:37:03:40 2:30 24.03 01:17:08:29
234
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POL Mikołów 00:36:51:42 2:30 24.03 01:17:09:29
235
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 00:36:09:36 2:30 24.03 01:17:09:74
236
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
2042 POL Tychy 00:37:51:64 2:30 24.03 01:17:12:88
237
SALA Adam
2659 POL Bielsko-Biała 00:38:11:31 2:30 24.03 01:17:13:01
238
BUGAJSKI Mariusz
1301 POL Sosnowiec 00:37:53:60 2:30 24.03 01:17:16:59
239
SZYMURA Marcin
BB MTB Team
1463 POL Stanowice 00:37:04:70 2:30 24.03 01:17:18:01
240
GRZESIAK Mariusz
1402 POL Huta Stara 00:37:00:74 2:30 24.03 01:17:18:03
241
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 00:37:02:43 2:30 24.03 01:17:20:47
242
GAJOWSKI Bartosz
1738 POL Piekary Śląskie 00:36:57:51 2:30 24.03 01:17:22:07
243
ŚCIERSKI Wojciech
1495 POL Tychy 00:31:37:14 2:30 24.03 01:17:22:62
244
JOKEL Michał
Kiwi Klub MTB
3340 POL Chorzów 00:37:22:38 2:30 24.03 01:17:26:75
245
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 00:37:01:97 2:30 24.03 01:17:27:15
246
RÓŻYCKI Krzysztof
FREESPORT TEAM KRAKÓW
3177 POL Kraków 00:37:50:92 2:31 24.03 01:17:30:27
247
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 00:37:00:84 2:31 24.03 01:17:32:26
248
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA MTB TEAM
2711 POL Sosnowiec 00:36:56:42 2:31 24.03 01:17:33:32
249
GÓRA Darek
2861 POL Radostowice 00:36:01:58 2:31 24.03 01:17:33:88
250
CICHOŃ Przemysław
1952 POL Siemianowice Śląskie 00:35:39:97 2:31 24.03 01:17:34:25
251
KAMCZYK Roman
Klif Team
1353 POL Gliwice 00:37:32:23 2:31 24.03 01:17:35:38
252
CZYŻ Mariusz
3101 POL Wisła 00:37:56:18 2:31 23.85 01:17:46:09
253
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 00:31:30:35 2:31 23.85 01:17:46:97
254
GAJDZIK Sławomira
KIWI KLUB MTB
1098 POL Mikołów 00:36:08:92 2:31 23.85 01:17:47:51
255
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 00:36:45:13 2:32 23.85 01:18:10:41
256
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 00:36:29:97 2:32 23.85 01:18:11:36
257
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 00:37:35:59 2:32 23.85 01:18:12:03
258
SOSNA Roman
1451 POL Dąbrowa Górnicza 00:38:28:97 2:32 23.85 01:18:13:59
259
JAWOREK Mikołaj
Btwin
2985 POL Katowice 00:36:43:99 2:32 23.85 01:18:14:58
260
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie 00:37:55:06 2:32 23.85 01:18:17:15
261
MAĆKOWSKI Marcin
JAFI SPORT BIKE TEAM
3368 POL Goczałkowice-Zdrój 00:37:50:62 2:32 23.66 01:18:24:80
262
KISIECKI Damian
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 00:38:00:84 2:32 23.66 01:18:26:26
263
GRZYB Karolina
3344 POL Dąbrowa Górnicza 00:37:38:16 2:32 23.66 01:18:27:73
264
POWROŹNIK Klaudia
Baran Cycling Team
3298 POL Andrychów 00:37:17:38 2:32 23.66 01:18:28:34
265
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór 00:36:21:26 2:33 23.66 01:18:36:38
266
KUBIAK Ewa
Loyalty Point Racing Team
164 POL Ustroń 00:38:00:66 2:33 23.66 01:18:51:21
267
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 00:37:21:51 2:33 23.48 01:18:57:20
268
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1075 POL Radzionków 00:32:26:20 2:33 23.48 01:18:57:58
269
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1606 POL Świętochłowice 00:37:11:02 2:33 23.48 01:19:00:75
270
BUGDOŁ Tomasz
2670 POL Katowice 00:37:37:50 2:33 23.48 01:19:02:22
271
MYMA Dariusz
1926 POL Sosnowiec 00:36:54:96 2:34 23.48 01:19:05:88
272
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
2841 POL Częstochowa 00:38:07:22 2:34 23.48 01:19:08:51
273
FUŚNIK Nitaj
GORANGA TEAM
163 POL Filipowice 00:37:06:78 2:34 23.48 01:19:11:98
274
BAJ Rafał
Regress Riders
3108 POL Gliwice 00:37:02:89 2:34 23.48 01:19:12:00
275
MOJŻESZ Agnieszka
2555 POL Rybnik 00:37:54:58 2:34 23.48 01:19:12:02
276
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2313 POL Częstochowa 00:37:34:08 2:34 23.48 01:19:14:93
277
WOJACZEK Piotr
1843 POL Rybnik 00:38:50:52 2:34 23.48 01:19:19:58
278
SZAJTER Michał
ZAM-MET TEAM
2405 POL Cieszyn 00:38:27:70 2:34 23.48 01:19:21:66
279
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurow 00:38:12:71 2:34 23.48 01:19:23:09
280
PORĘBSKI Paweł
3301 POL Boronice 00:39:29:28 2:34 23.48 01:19:23:31
281
RZEPKA Paweł
1810 POL Bytom 00:37:22:76 2:34 23.48 01:19:24:15
282
MALIKOWSKA Izabela
Bikehead
1781 POL Mikołów 00:37:48:25 2:34 23.48 01:19:24:73
283
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
2280 POL Katowice 00:38:19:46 2:34 23.48 01:19:25:76
284
KUBIAK Adam
Loyalty Point Racing Team
165 POL Ustroń 00:37:17:01 2:34 23.31 01:19:31:48
285
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
3209 POL Sosnowiec 00:38:05:65 2:34 23.31 01:19:31:84
286
WŁADYKA Krzysztof
2949 POL Gliwice 00:36:34:43 2:34 23.31 01:19:33:32
287
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1114 POL Katowice 00:38:30:67 2:35 23.31 01:19:36:39
288
MARKOWSKI Rafal
2110 POL Gliwice 00:39:16:90 2:35 23.31 01:19:39:90
289
WINKLER Grzegorz
148 POL Sosnowiec 00:37:35:77 2:35 23.31 01:19:41:70
290
BISS Damian
2898 POL Tychy 00:38:30:12 2:35 23.31 01:19:42:03
291
MATCZAK Michał
3334 POL Zawiercie 00:42:39:70 2:35 23.31 01:19:42:28
292
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 00:39:30:70 2:35 23.31 01:19:44:52
293
KARCZ Grzegorz
2606 POL Mysłowice 00:39:15:71 2:35 23.31 01:19:50:25
294
DOMAGAŁA Dariusz
1844 POL Sosnowiec 00:37:35:90 2:35 23.31 01:19:50:61
295
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 00:37:18:82 2:35 23.31 01:19:54:69
296
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1340 POL Ruda Śląska 00:38:10:60 2:35 23.31 01:19:55:73
297
DUDEK Szymon
3010 POL Wieprz 00:38:55:99 2:35 23.31 01:19:57:21
298
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 00:37:34:97 2:36 23.13 01:20:16:52
299
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 00:38:45:42 2:36 23.13 01:20:17:03
300
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1482 POL Rydutowy 00:39:01:88 2:36 23.13 01:20:18:59
301
KULA Ireneusz
2858 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:29:97 2:36 23.13 01:20:19:13
302
NOGIEĆ Damian
2846 POL Kraków 00:37:10:52 2:36 23.13 01:20:20:61
303
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 00:37:19:49 2:36 23.13 01:20:21:18
304
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 00:38:22:80 2:36 23.13 01:20:30:80
305
RYBACZUK Aleksander
3220 POL Zebrzydowice 00:38:08:24 2:36 23.13 01:20:31:93
306
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1090 POL Tychy 00:38:41:31 2:36 23.13 01:20:34:41
307
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:21:68 2:37 23.13 01:20:37:01
308
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 00:38:42:61 2:37 23.13 01:20:38:53
309
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
2856 POL Gliwice 00:38:49:91 2:37 23.13 01:20:40:59
310
Uczestnik anonimowy
Surowy Team
3307 POL Zabrze 00:38:01:72 2:37 22.96 01:20:43:67
311
MARUT Łukasz
Biciclista Racing Team
2449 POL Gliwice 00:38:47:44 2:37 22.96 01:20:53:20
312
MACURA Tomasz
2064 POL Pogwizdów 00:39:03:73 2:37 22.96 01:20:54:23
313
SALAMON Krzysztof
1272 POL Kończyce Małe 00:39:05:44 2:37 22.96 01:20:54:72
314
GARBARZ Łukasz
2755 POL Dąbrowa Górnicza 00:38:30:14 2:37 22.96 01:20:54:82
315
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1062 POL Częstochowa 00:38:09:74 2:37 22.96 01:20:56:25
316
LISOWSKI Łukasz
3314 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:27:59 2:37 22.96 01:21:00:50
317
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:17:87 2:37 22.96 01:21:02:35
318
KĘSEK Marek
#bracia.na.rowerach
1718 POL Kraków 00:38:34:18 2:38 22.96 01:21:07:90
319
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
2421 POL Gliwice 00:39:13:78 2:38 22.96 01:21:07:91
320
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice 00:43:23:46 2:38 22.96 01:21:09:55
321
SEWERYŃSKI Jacek
www.bombkisklep.pl
3106 POL Częstochowa 00:38:21:96 2:38 22.96 01:21:09:85
322
PIETRAS Mariola
3225 POL Sosnowiec 00:38:36:86 2:38 22.96 01:21:10:10
323
MALIK Julian
3279 Gliwice 00:39:23:25 2:38 22.96 01:21:12:71
324
KOWALIK Mirosław
Profi Styl Ruda Śląska serwissport.pl
1725 POL Ruda Sląska 00:38:49:71 2:38 22.96 01:21:13:53
325
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 00:38:54:67 2:38 22.96 01:21:14:19
326
BACHNIAK Katarzyna
JURA BIKE MTB TEAM
1157 POL Częstochowa 00:38:04:05 2:38 22.96 01:21:14:20
327
NIECHCIAŁ Piotr
2736 POL Będzin 00:39:13:23 2:38 22.96 01:21:17:62
328
SPEER Łukasz
2090 POL Gliwice 00:39:04:01 2:38 22.79 01:21:19:18
329
ŁOTECKI Daniel
21 POL Łazy 00:39:26:59 2:38 22.79 01:21:24:94
330
MIKULSKI Łukasz
1731 POL Kraków 00:39:32:56 2:38 22.79 01:21:26:75
331
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 00:39:00:56 2:38 22.79 01:21:28:29
332
SASAK Łukasz
2627 POL Tarnowskie Góry 00:38:56:34 2:38 22.79 01:21:32:45
333
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1105 POL Katowice 00:38:12:03 2:38 22.79 01:21:36:95
334
KOCLĘGA Rafał
2222 POL Zawiercie 00:39:39:57 2:38 22.79 01:21:37:59
335
KRZYSZTOSZEK Rafał
1126 POL Oleszno 00:38:27:28 2:39 22.79 01:21:39:44
336
KALETA Dobromir
K3 service
3073 POL Kraków 00:39:14:72 2:39 22.79 01:21:40:01
337
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 00:39:06:26 2:39 22.79 01:21:40:49
338
KASZUBA Paweł
2758 POL Olkusz 00:39:15:99 2:39 22.79 01:21:41:03
339
CIUPKA Rafał
3292 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:04:46 2:39 22.79 01:21:41:19
340
ORCZYK Jarosław
3382 POL Dąbrowa Górnicza 00:38:52:15 2:39 22.79 01:21:42:25
341
SZYPUŁA Grzegorz
Odkrywcy Taurus
2850 POL Łaziska Górne 00:39:33:44 2:39 22.79 01:21:43:65
342
WOŁOSIUK Marcin
2732 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:06:35 2:39 22.79 01:21:45:64
343
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1117 POL Katowice 00:39:29:92 2:39 22.79 01:21:50:97
344
BIGIELMAJER Adam
3300 POL Przystajń 00:39:20:71 2:39 22.63 01:21:54:47
345
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 00:39:34:31 2:39 22.63 01:21:54:76
346
KUŹMIK Robert
Febys
1705 POL Gliwice 00:40:00:40 2:39 22.63 01:21:55:36
347
FIRLA Daniel
2070 POL Skrbeńsko 00:40:11:09 2:39 22.63 01:21:57:86
348
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:29:02 2:39 22.63 01:21:58:83
349
KANIAK Marcin
3281 Będzin 00:38:52:60 2:39 22.63 01:21:58:93
350
CHOCHÓŁ Sławomir
2914 POL Kraków 00:39:45:29 2:39 22.63 01:21:59:83
351
SZWED Adam
156 POL Żywiec 00:39:27:63 2:40 22.63 01:22:13:54
352
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus
1192 POL Tychy 00:40:05:98 2:40 22.63 01:22:15:07
353
KLIMEK Dariusz
HALKO Racing
2937 POL Piekary Śląskie 00:39:26:68 2:40 22.63 01:22:20:89
354
KULAWIK Przemysław
2629 POL Regulice 00:39:07:64 2:40 22.63 01:22:21:32
355
KURA Patryk
3365 POL Mikołów 00:40:23:23 2:40 22.46 01:22:33:08
356
KOLASIŃSKI Robert
Adient Team
2812 POL Tychy 00:37:48:71 2:40 22.46 01:22:34:28
357
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice 00:39:06:12 2:41 22.46 01:22:43:14
358
PRZEWIĘŹLIKOWSKI Jan
3037 POL Zielonki 00:39:28:79 2:41 22.46 01:22:45:70
359
MOREK Tomasz
3221 POL Jaśkowice 00:39:01:75 2:41 22.46 01:22:55:89
360
MARZEC Paweł
1327 POL Rybnik 00:40:12:09 2:41 22.46 01:22:59:43
361
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1136 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:02:67 2:41 22.46 01:23:05:00
362
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 00:33:17:24 2:41 22.30 01:23:06:32
363
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1862 POL Mysłowice 00:39:31:39 2:41 22.30 01:23:08:00
364
LALEWICZ Marcin
2729 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:20:07 2:41 22.30 01:23:08:64
365
MOŻDŻEŃ Łukasz
3316 POL Sosnowiec 00:38:39:16 2:41 22.30 01:23:09:22
366
WALYTEK Krsystian
Sst Lubcza
3354 POL Zgłobień 00:37:23:12 2:42 22.30 01:23:12:00
367
DUDEK Łukasz
3206 POL Gliwice 00:38:51:05 2:42 22.30 01:23:12:20
368
MUSIAŁ Michał
1637 POL Chorzów 00:42:29:45 2:42 22.30 01:23:13:69
369
PAWEŁCZYK Krzysztof
2984 POL Siemianowice Śląskie 00:39:20:96 2:42 22.30 01:23:18:76
370
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:27:11 2:42 22.30 01:23:29:97
371
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
2057 POL Ruda Śląska 00:39:15:41 2:42 22.30 01:23:30:00
372
DZIACKO Artur
1219 Chorzów 00:39:24:41 2:42 22.30 01:23:30:53
373
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
Rk Aluminium Bike Team
1887 POL Jaworze 00:38:49:17 2:42 22.30 01:23:30:53
374
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 00:40:44:88 2:42 22.30 01:23:36:06
375
SASAK Grzegorz
2628 POL Kraków 00:40:00:58 2:43 22.14 01:23:44:25
376
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus
1131 POL Mikołów 00:36:53:59 2:43 22.14 01:23:45:01
377
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 00:39:56:27 2:43 22.14 01:23:47:27
378
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
2882 POL Rybnik 00:40:11:34 2:43 22.14 01:23:54:90
379
KOLESZKA Piotr
3241 POL Gliwice 00:40:52:59 2:43 22.14 01:23:54:95
380
MALEK Hubert
Dmk Invest Team
3156 POL Częstochowa 00:37:47:23 2:43 22.14 01:24:01:46
381
BERNACKI Michał
2957 POL Katowice 00:39:50:31 2:43 22.14 01:24:01:49
382
KLIMCZYK Jakub
2980 POL Będzin 00:39:50:69 2:43 22.14 01:24:01:53
383
BARANOWSKI Andrzej
1212 POL Międzybrodzie Bialskie 00:40:02:36 2:43 22.14 01:24:07:07
384
SATERNUS Robert
3310 POL Słupsk 00:40:57:10 2:43 22.14 01:24:09:72
385
TABOR Mirosław
PZU Sport Team
2958 POL Chorzów 00:40:21:44 2:44 21.99 01:24:26:39
386
PYRCHLA Barbara
2822 POL Poraj 00:40:19:09 2:44 21.99 01:24:26:92
387
PRZEWIEZLIKOWSKI Andrzej
3274 POL Zielonki 00:39:59:45 2:44 21.99 01:24:31:01
388
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 00:39:10:98 2:44 21.99 01:24:32:99
389
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1607 POL Cieszyn 00:39:58:57 2:44 21.99 01:24:39:19
390
RUDNOW Michał
Rudbikers
1313 POL Mysłowice 00:38:58:93 2:44 21.99 01:24:40:09
391
MANDRELA Piotr
1410 POL Rybnik 00:39:59:76 2:44 21.99 01:24:43:69
392
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
2844 POL Mikołów 00:41:30:38 2:45 21.83 01:24:57:42
393
PIECHOTA Andrzej
"Jadymy Na Koło"
76 POL Rybnik 00:40:55:30 2:45 21.83 01:25:12:87
394
ŁĄDKA Bartosz
Łoweł
153 POL Sosnowiec 00:41:28:63 2:45 21.83 01:25:13:18
395
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska 00:38:21:83 2:46 21.83 01:25:18:76
396
WOŹNIAK Łukasz
3304 Zabrze 00:41:35:78 2:46 21.83 01:25:19:00
397
ROZWADOWSKI Rafał
Pozytywnie Zakręceni
2897 POL Będzin 00:41:30:16 2:46 21.83 01:25:23:93
398
HYRA Przemysław
2830 POL Przystajń 00:41:26:06 2:46 21.83 01:25:23:95
399
BOROŃ Winicjusz
2895 POL Bedzin 00:40:13:60 2:46 21.83 01:25:24:95
400
WIEWIÓRA Dominika
2406 POL Sąspów 00:40:05:28 2:46 21.68 01:25:45:79
401
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 00:41:38:93 2:47 21.68 01:25:47:29
402
TRELINSKI Przemyslaw
3017 POL Bedzin 00:38:42:17 2:47 21.68 01:25:47:35
403
MAKOWIECKI Roman
3041 POL Gliwice 00:41:43:79 2:47 21.68 01:25:48:29
404
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2069 POL Tarnowskie Góry 00:39:07:41 2:47 21.68 01:25:58:96
405
WIEJOWSKI Paweł
3136 POL Zabrze 00:40:02:23 2:47 21.68 01:25:59:16
406
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 00:40:46:38 2:47 21.68 01:25:59:46
407
DUDEK Damian
155 POL Wieprz 00:20:49:55 2:47 21.68 01:26:01:48
408
BEM Jarosław
3305 POL Bieruń 00:40:58:38 2:47 21.68 01:26:04:33
409
DĄBEK Robert
3328 POL Sosnowiec 00:42:26:24 2:47 21.68 01:26:04:35
410
SZYMURA Jakub
2422 POL Gliwice 00:41:04:92 2:47 21.53 01:26:10:69
411
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1390 POL Piekary Śląskie 00:41:05:66 2:47 21.53 01:26:10:76
412
ZIĘBA Bartłomiej
149 POL Jaworzno 00:42:27:34 2:48 21.53 01:26:22:30
413
BARTOSIK Marcin
Dąbrowa Górnicza
3280 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:12:24 2:48 21.53 01:26:23:58
414
MAŃKA Patryk
45 POL Łazy 00:41:12:32 2:48 21.53 01:26:26:69
415
GÓRSKI Piotr
1332 POL Będzin 00:40:47:93 2:48 21.53 01:26:26:91
416
FALFUS Radosław
1341 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:16:68 2:48 21.53 01:26:30:55
417
GBUR Sebastian
2799 POL Tenczynek 00:41:25:34 2:48 21.53 01:26:31:57
418
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1356 POL Będzin 00:40:46:98 2:48 21.53 01:26:33:60
419
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 00:40:38:41 2:48 21.53 01:26:36:16
420
ŻAK Grzegorz
2671 POL Olkusz 00:39:18:22 2:48 21.53 01:26:36:31
421
KARCZ Łukasz
SAINT-GOBAIN SQUAD
2712 POL Sosnowiec 00:40:51:70 2:48 21.53 01:26:36:76
422
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 00:40:29:68 2:48 21.53 01:26:37:28
423
DĄBEK Arkadiusz
2668 POL Bukowno 00:40:21:07 2:48 21.53 01:26:37:80
424
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś 00:41:27:85 2:49 21.23 01:27:18:48
425
MIELKE Dawid
172 POL Bażanowice 00:20:14:13 2:50 21.23 01:27:19:73
426
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 00:42:19:78 2:50 21.23 01:27:31:25
427
GIEMZA Halina
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
2296 POL Skrbeńsko 00:41:04:45 2:50 21.23 01:27:32:77
428
TREFON Michalina
AXIS Piekary Śląskie
1916 POL Rogoźnik 00:41:29:35 2:50 21.23 01:27:38:16
429
DRABOWICZ Radosław
3302 POL Bytom 00:43:07:75 2:50 21.23 01:27:42:30
430
FICEK Rafał
3339 POL Mysłowice 00:41:31:97 2:50 21.23 01:27:47:37
431
MROWIEC Jarek
Kiwi Klub MTB
3341 POL Chorzów 00:37:32:57 2:50 21.23 01:27:48:66
432
KOCYAN Lidia
Opony Serafinowski
3207 POL Skoczów 00:43:00:74 2:51 21.23 01:27:50:01
433
PIEJAK Paweł
2891 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:02:87 2:51 21.23 01:27:51:27
434
NOWAK Marcin
3373 POL Poręba 00:41:54:47 2:51 21.23 01:27:51:98
435
TYRPA Mirosław
157 POL Skawina 00:42:56:83 2:51 21.09 01:27:54:99
436
URBAŃSKI Adam
2363 00:42:52:77 2:51 21.09 01:27:57:06
437
ORLIK Fabiusz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1861 POL Mysłowice 00:41:00:06 2:51 21.09 01:28:04:82
438
MAKOWIECKI Piotr
150 POL Zabrze 00:41:15:13 2:51 21.09 01:28:10:77
439
MACH Hubert
Ing Tech Poland
166 POL Bytom 00:42:11:43 2:52 21.09 01:28:25:07
440
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1498 POL Piekary Śląskie 00:41:34:80 2:52 20.95 01:28:40:35
441
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1002 POL Strzelce Opolskie 00:39:44:14 2:52 20.95 01:28:42:31
442
URBAŃCZYK Marcin
Decathlon Katowice
1391 POL Jastrzębie-Zdrój 00:45:33:01 2:53 20.95 01:29:00:62
443
DZIOBA Mariusz
1950 Lipsko 00:44:55:86 2:53 20.95 01:29:02:70
444
STRONK Bogdan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
3100 POL Ruda Śląska 00:40:50:09 2:53 20.81 01:29:09:26
445
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 00:42:20:18 2:53 20.81 01:29:16:36
446
SZCZERBIK Bogumił
bROWERek team
1947 POL Rajsko 00:41:57:73 2:54 20.81 01:29:24:00
447
BABIK Dominik
2727 POL Skoczów 00:39:27:81 2:54 20.81 01:29:29:88
448
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1693 POL Chrzanów 00:42:22:01 2:54 20.81 01:29:39:81
449
Uczestnik anonimowy
2451 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:51:15 2:54 20.67 01:29:44:33
450
WARSZAWA Piotr
2947 POL Psary 00:41:59:10 2:54 20.67 01:29:51:43
451
POKORNY Krzysztof
3157 POL Czeladź 00:42:16:16 2:55 20.67 01:29:57:06
452
WALIGÓRA Maciej
Bike Atelier Sosnowiec
2941 POL Będzin 00:42:57:09 2:55 20.67 01:29:58:10
453
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1664 POL Sosnowiec 00:43:14:30 2:55 20.67 01:30:00:65
454
LUCHOWSKI Bartłomiej
3327 POL Kraków 00:42:09:25 2:55 20.67 01:30:05:08
455
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 00:42:59:92 2:55 20.67 01:30:10:33
456
GREŃ Arkadiusz
2938 POL Boguchwałowice 00:43:35:02 2:55 20.67 01:30:14:89
457
SOCHA Marcin
1141 POLSKA Częstochowa 00:50:11:68 2:55 20.53 01:30:22:63
458
MUSIAŁ Mariusz
159 POL Będzin 00:42:05:53 2:56 20.53 01:30:26:39
459
GRZANKA Łukasz
3347 POL Krzywopłoty 00:42:59:34 2:56 20.53 01:30:31:96
460
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1059 POL Częstochowa 00:41:01:40 2:56 20.53 01:30:36:24
461
KOCOT Kamil
86 POL Czeladź 00:40:20:57 2:56 20.53 01:30:44:23
462
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:15:49 2:57 20.39 01:30:58:66
463
SITKO Stanisław
1739 POL Olkusz 00:42:51:21 2:57 20.39 01:31:05:67
464
MALEC Grzegorz
JURA BIKE MTB TEAM
1166 POL Witkowice 00:44:12:24 2:58 20.26 01:31:36:65
465
MUCHA Michał
3036 POL Będzin 00:39:58:37 2:58 20.26 01:31:38:22
466
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec 00:41:34:14 2:58 20.26 01:31:45:82
467
ŚWIERCZYNSKI Marek
1734 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:41:56 2:58 20.26 01:31:51:41
468
TOKARZ Krystian
Ing Tech Poland
1108 POL Rybnik 00:42:19:59 2:59 20.26 01:32:04:05
469
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1110 POL Czeladź 00:44:18:12 2:59 20.13 01:32:17:73
470
MAKUCH Marcin
3329 POL Węgrzce Wielkie 00:42:56:18 2:59 20.13 01:32:23:30
471
KLEBACH Grzegorz
3326 POLSKA Będzin 00:42:57:41 2:59 20.13 01:32:26:37
472
WIĄCEK Piotr
1337 POL Krzeszowice 00:46:42:90 2:60 20.13 01:32:33:18
473
CZAPLA Piotr
DMK Invest IN
3380 POL Ruda Śląska 00:40:59:56 2:60 20.13 01:32:41:19
474
DROŻYŃSKI Paweł
PLAST-MET Team MTB
2926 POL Olkusz 00:42:14:52 2:60 20.00 01:32:51:31
475
CZECH Eliza
2819 POL Sosnowiec 00:44:09:87 3:01 19.87 01:33:19:43
476
SMALCERZ Kinga
Najlepszaforma.pl
3276 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:26:73 3:01 19.87 01:33:20:13
477
SMALCERZ Michał
NajlepszaForma.pl
3278 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:19:24 3:01 19.87 01:33:20:15
478
BACA Ryszard
1355 POL Kraków 00:46:08:42 3:02 19.87 01:33:39:69
479
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1134 POL Mikołów 00:43:04:35 3:02 19.87 01:33:40:65
480
CZERWIŃSKA Marta
3113 POL Zielonki 00:46:16:77 3:02 19.87 01:33:41:18
481
PERNAL Szymon
ADIENT TEAM
2594 POL Oświęcim 00:46:21:82 3:02 19.87 01:33:45:28
482
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1154 POL Mikołów 00:45:45:20 3:03 19.75 01:34:09:07
483
VOGELSINGER Marcin
3343 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:46:35:75 3:03 19.75 01:34:14:05
484
RATTER Anna
3295 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:43:57:05 3:03 19.75 01:34:18:67
485
KOSIŃSKI Marcin
151 Gliwice 00:46:17:86 3:03 19.75 01:34:25:78
486
RYTWIŃSKA Dominika
PGD Grupa
1839 POL Bielsko-Biała 00:44:53:61 3:03 19.75 01:34:27:90
487
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 00:43:48:59 3:03 19.75 01:34:28:95
488
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 00:49:40:91 3:04 19.62 01:34:43:78
489
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1053 POL Zawiercie 00:36:12:27 3:04 19.62 01:34:54:90
490
KANIA Krzysztof
2955 POL Wojkowice Kościelne 00:43:37:39 3:05 19.50 01:35:07:99
491
DANIEL Zbigniew
2716 POL Kraków 00:42:49:70 3:05 19.50 01:35:09:53
492
PIÓRKOWSKI Artur
PLAST-MET Team MTB
2927 POL Olkusz 00:44:07:36 3:05 19.50 01:35:16:69
493
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry 00:42:53:87 3:05 19.50 01:35:20:12
494
PYKA Anna
Proservice Racing Team
1153 POL Mikołów 00:45:44:35 3:05 19.50 01:35:29:36
495
JANKIEWICZ Marek
145 Katowice 00:43:27:63 3:06 19.50 01:35:38:89
496
SOSWA Paweł
3299 Sosnowiec 00:42:19:55 3:07 19.25 01:36:28:60
497
GÓRNIAK Adam
Harpagan Sosnowiec
3357 POL Sosnowiec 00:44:25:48 3:07 19.25 01:36:31:69
498
KISIEL Agnieszka
2904 POL Ossy 00:44:51:94 3:08 19.25 01:36:38:99
499
ŚLĘZAK Elżbieta
oknonaswiat.czest.pl
2876 POL Częstochowa 00:46:15:11 3:08 19.25 01:36:49:09
500
MATUSZKIEWICZ Radosław
2381 POL Bielsko-Biała 00:44:05:87 3:08 19.25 01:36:50:20
501
BISZTA Filip
17 POL Katowice 00:47:27:07 3:08 19.14 01:36:54:07
502
KNYĆ Tomasz
3 POL Katowice 00:47:27:51 3:08 19.14 01:36:54:64
503
MALIK Tomasz
2682 POL Chorzów 00:37:03:97 3:09 19.14 01:37:09:47
504
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk 00:44:55:34 3:10 19.02 01:37:52:13
505
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1690 POL Kraków 00:46:38:66 3:10 19.02 01:37:53:96
506
WOŁOSIUK Adam
Woodcutter team
2733 POL Sosnowiec 00:46:11:88 3:11 18.90 01:38:22:53
507
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 00:48:25:08 3:11 18.90 01:38:27:07
508
KULIG Karolina
Saint-Gobain Squad
3355 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:26:43 3:12 18.79 01:38:42:67
509
KUJAWIAK Łukasz
3282 POL Sosnowiec 00:45:50:08 3:13 18.79 01:39:17:18
510
RUSZ Aneta
PLAST-MET Team MTB
2700 POL Wolbrom 00:46:15:60 3:13 18.67 01:39:22:27
511
OTROWSKA Aldona
Alva I Rowery Ruda.pl
146 POLSKA Ruda Śląska 00:48:36:28 3:13 18.67 01:39:27:42
512
OCHOJSKA Sabina
Automobil Klub Zamkowy
3192 POL Piekary Śląskie 00:47:02:77 3:13 18.67 01:39:35:09
513
KOLANOWSKA Dorota
Romet Factory Team
2416 POL Gliwice 00:46:08:82 3:14 18.67 01:39:45:35
514
CYROŃ Damian
2176 POLSKA Ruda Śląska 00:46:23:55 3:14 18.67 01:39:46:39
515
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1107 POL Siemianowice Śląskie 00:46:55:78 3:14 18.56 01:39:57:04
516
KACZYŃSKI Wojciech
1380 POL Grajewo 00:47:23:71 3:15 18.45 01:40:36:47
517
PRZYBYŁA Aleksandra
NUTREND
3293 POL Szczyrk 00:47:35:86 3:16 18.45 01:41:05:55
518
GAŁKA Sylwia
PLAST-MET Team MTB
147 POL Olkusz 00:48:16:63 3:17 18.34 01:41:22:97
519
POLOK Adam
1205 POL Rybnik 00:44:19:17 3:17 18.34 01:41:34:76
520
PŁATEK Daniel
Ing Tech Poland
1102 POL Tychy 00:38:30:71 3:18 18.24 01:41:57:49
521
STACHOWIAK Daga
1225 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:54:46 3:20 18.02 01:42:57:39
522
TRYBOWSKI Grzegorz
3311 POL Kraków 00:46:59:99 3:20 18.02 01:43:02:94
523
BEDNARCZYK Dariusz
Sengam Sport Racing Team
1041 POL Zawiercie 00:47:18:07 3:20 18.02 01:43:03:43
524
CZAJĘCKI Paweł
3308 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:52:68 3:25 17.61 01:45:27:65
525
FOKS Wojciech
2843 POL Katowice 00:43:11:96 3:25 17.61 01:45:39:93
526
KUBICKI Rafał
3283 Sarnów 00:46:42:28 3:27 17.42 01:46:40:37
527
MANN Grzegorz
2990 POL Zabrze 00:45:22:55 3:27 17.42 01:46:45:60
528
OZIMEK Stanisław
3034 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:46:24 3:28 17.42 01:46:59:17
529
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 00:49:40:09 3:28 17.42 01:47:02:21
530
KOCH Bartłomiej
3306 Będzin 00:49:20:96 3:28 17.32 01:47:22:56
531
MATUSZKIEWICZ Anna
3103 POL Bielsko-Biała 00:53:22:02 3:30 17.22 01:48:01:20
532
BOLEK Kacper
171 Kraków 00:46:10:75 3:31 17.13 01:48:35:83
533
KOLACHA Beata
Sengam Sport Racing Team
1047 POL Klucze 00:49:38:82 3:32 17.03 01:49:08:14
534
DROŻYŃSKI Przemysław
PLAST-MET Team MTB
2337 POL Olkusz 00:38:08:69 3:33 16.94 01:49:32:79
535
CZAPKA Grzegorz
3367 POLSKA Knurów 00:49:29:58 3:34 16.85 01:50:20:48
536
MARQUARDT Adam
3319 POLSKA Knurów 00:49:20:54 3:34 16.85 01:50:26:71
537
KNAPIK Bożena
Niezrzeszona
1197 POL Jaworzno 00:51:29:15 3:35 16.85 01:50:38:28
538
EJSMONT Joanna
JURA BIKE MTB TEAM
2728 POL Częstochowa 00:51:43:42 3:36 16.67 01:51:28:92
539
MANDRAK Andrzej
3058 POL Gliwice 00:51:10:84 3:38 16.58 01:52:26:69
540
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
3040 POL Mikołów 00:31:12:42 3:41 16.32 01:53:50:21
541
LIPOWICZ Sebastian
Serwo motor
3291 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:12:78 3:43 16.15 01:55:06:86
542
URBANEK Iwona
1720 POL Bieruń 00:59:13:61 3:43 16.15 01:55:08:88
543
MACIEJEWSKA Aleksandra
144 POL Sosnowiec 00:54:08:06 3:44 16.06 01:55:38:12
544
BLASZKA Barbara
1646 POL Zabrze 00:57:20:71 3:52 15.58 01:59:32:89
545
KACZYŃSKA Monika
1318 POL Bystrzyca Kłodzka 00:56:26:12 4:01 14.98 02:04:01:19
546
GREIF Genowefa
1249 POL Sosnowiec 00:54:25:44 4:01 14.98 02:04:14:96
547
SKOWROŃSKI Maciej
3335 POL Sosnowiec 00:58:22:55 4:01 14.98 02:04:20:48
548
LYSKO Mirosław
1317 POL Sosnowiec 00:56:26:17 4:05 14.76 02:06:14:98
549
SOKOLIŃSKA Justyna
Romet Factory Team
1444 POL Gliwice 01:01:59:57 4:35 13.14 02:21:41:09
550
SIWECKA Magdalena
154 POL Sosnowiec 01:05:17:23 4:47 12.55 02:27:59:13
551
ŻYDEK Monika
Mk Team
160 POL Chorzów 01:06:58:90 4:53 12.30 02:31:05:03
552
PIASECKA Magdalena
3315 POL Katowice 01:07:03:01 4:55 12.25 02:32:02:13
553
ŻYDEK Rafał
Ing Tech Poland
1118 POL Chorzów 01:09:05:29 4:57 12.16 02:33:05:53
554
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1877 POL Dąbrowa Górnicza 01:20:01:20 4:60 12.02 02:34:46:24

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU