Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Dąbrowa Górnicza - Pro/Hobby

Dąbrowa Górnicza, Polska
14.10.2018

Wyniki

Pro 61 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst 7R Mtb Team
2499 POL Zator 00:56:34.17 01:36:56.93 2:07 28.50 02:08:14.77
2
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
3188 POL Gliwice 00:56:33.99 01:36:56.89 2:07 28.50 02:08:15.61
3
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1523 POL Bytom 00:57:41.10 01:38:18.35 2:09 28.11 02:10:21.40
4
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
89 POL Siemianowice Śląskie 00:57:23.39 01:38:18.80 2:09 28.11 02:10:21.42
5
NAJS Jakub
CST 7R MTB Team
1568 POL Grodzisk Wielkopolski 00:57:13.03 01:38:19.18 2:09 27.98 02:10:47.30
6
STĘPIEŃ Tomasz
Tomazi Bike orbea TEAM
1336 POL Wodzislaw Slaski 00:59:12.20 01:40:39.35 2:11 27.60 02:12:38.25
7
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 00:57:41.48 01:39:34.67 2:11 27.60 02:12:49.89
8
KUCIĘBA Karol
CST 7R MTB Team
3267 POL Będzin 00:59:13.67 01:40:39.98 2:11 27.60 02:12:52.41
9
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:58.88 01:40:21.36 2:11 27.60 02:12:52.94
10
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 00:57:58.29 01:40:20.99 2:11 27.60 02:12:53.48
11
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 00:59:12.51 01:40:39.03 2:11 27.48 02:12:56.54
12
BAREŁA Michał
Jura Bike Mtb Team
1160 POL Radomsko 00:57:59.55 01:40:22.03 2:12 27.48 02:13:15.00
13
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 00:59:15.52 01:40:40.89 2:12 27.48 02:13:19.37
14
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 00:59:14.19 01:41:30.28 2:14 26.99 02:15:22.13
15
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 01:00:41.51 01:44:55.86 2:17 26.41 02:18:24.88
16
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
2764 POL Tarnowskie Góry 01:00:53.51 01:45:03.80 2:17 26.29 02:18:58.91
17
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2549 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:52.27 01:45:05.58 2:18 26.29 02:19:19.10
18
KAMIŃSKI Tomasz
ROMET FACTORY TEAM
3233 POL Gliwice 01:00:55.99 01:45:04.24 2:18 26.29 02:19:19.64
19
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
3254 POL Żory 01:00:47.10 01:45:05.29 2:18 26.18 02:19:30.87
20
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 01:00:57.55 01:45:04.66 2:18 26.18 02:19:57.15
21
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 01:01:32.92 01:46:20.11 2:19 25.96 02:20:50.00
22
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
2291 POL Zabrze 01:01:31.17 01:46:19.68 2:19 25.96 02:20:50.46
23
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 01:01:00.85 01:46:20.91 2:19 25.96 02:20:53.97
24
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 01:01:42.61 01:46:19.39 2:20 25.85 02:21:39.21
25
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 01:00:58.99 01:46:21.39 2:20 25.85 02:21:40.23
26
LORANC Rafał
KKS Sokół Kęty
2103 POL Zwardoń 01:00:21.90 01:46:22.23 2:20 25.85 02:21:41.76
27
POWROŹNIK Paweł
Baran Cycling Team
3297 POL Brzezinka 01:02:23.40 01:47:48.03 2:20 25.85 02:21:45.50
28
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1486 POL Mysłowice 01:02:22.78 01:47:47.06 2:20 25.85 02:21:49.44
29
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1011 POL Marklowice 01:02:25.39 01:47:46.68 2:20 25.85 02:21:50.41
30
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 01:02:30.27 01:47:46.09 2:20 25.85 02:21:50.42
31
KLAMA Rafał
1445 POL Częstochowa 01:01:41.34 01:47:11.74 2:21 25.74 02:22:23.91
32
ATŁAS Filip
72D Windsport Team Powered By Oshee
1577 POL Sosnowiec 01:01:40.66 01:47:45.32 2:21 25.74 02:22:29.50
33
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 01:02:34.84 01:47:51.59 2:21 25.63 02:22:30.01
34
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1767 POL Chrzanów 01:05:46.68 01:49:04.05 2:21 25.63 02:22:30.48
35
KRZYSTAŁA Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Rydułtowy 01:02:26.10 01:47:51.25 2:21 25.63 02:22:34.08
36
GEMBICZ Marcin
Kalas Helman Sport
1829 POL Częstochowa 01:02:24.52 01:47:49.94 2:21 25.63 02:22:37.67
37
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 01:02:30.62 01:47:47.63 2:21 25.63 02:22:42.72
38
ANTOSZ Piotr
2434 POL Sosnowiec 01:02:23.74 01:47:49.22 2:21 25.63 02:22:44.77
39
CHACHURA Maciej
WM BIKES Przemyśl
2445 POL Przemyśl 01:02:57.91 01:47:58.82 2:21 25.63 02:23:02.38
40
PANIBRATETS Nikolay
3011 UKR Horiszni Pławni 01:01:30.84 01:47:12.19 2:21 25.63 02:23:03.38
41
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 01:02:22.32 01:47:45.64 2:23 25.31 02:24:45.07
42
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
3303 POL Gliwice 01:02:51.66 01:49:43.79 2:23 25.21 02:25:17.14
43
FABIAN Bogusław
Lemonbike-EVANLITE.COM
3234 POL Pyskowice 01:03:14.34 01:49:17.03 2:24 25.00 02:26:08.14
44
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 01:02:45.94 01:49:15.39 2:24 25.00 02:26:16.99
45
MIESZCZAK Aleksander
Bikehead
1127 POL Częstochowa 01:04:02.18 01:50:33.16 2:25 24.90 02:26:57.92
46
KRASKI Stanisław
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1349 POL Skrzyszów 01:04:38.58 01:49:59.33 2:25 24.90 02:27:05.21
47
KOSZOREK Bartosz
2780 POL Kraków 01:04:15.15 01:51:07.09 2:25 24.90 02:27:11.62
48
SZWARC Wacław
72D OSHEE Windsport
3075 POL Skawina 01:04:00.38 01:51:08.76 2:25 24.90 02:27:13.06
49
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2410 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:29.02 01:47:48.86 2:25 24.90 02:27:13.88
50
ADAMKIEWICZ Mateusz
1735 POL Częstochowa 01:03:54.84 01:51:10.44 2:25 24.90 02:27:15.59
51
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 01:04:11.60 01:51:07.52 2:25 24.80 02:27:24.84
52
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
2423 POL Sosnowiec 01:03:12.62 01:50:32.28 2:26 24.80 02:27:26.89
53
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1044 POL Zawiercie 01:03:57.37 01:51:09.71 2:26 24.80 02:27:27.28
54
WITKOŚ Paweł
2951 POL Bieruń 01:04:01.74 01:51:08.23 2:26 24.80 02:27:27.84
55
POZOWSKI Jan
2924 POL Katowice 01:03:13.70 01:50:32.75 2:26 24.80 02:27:33.44
56
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 01:05:48.06 01:52:19.36 2:26 24.70 02:27:58.81
57
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 01:05:02.38 01:52:17.72 2:26 24.70 02:28:03.85
58
BOŻEK Jakub
Ataksport C67 Racing Team
1593 POL Gliwice 01:03:30.01 01:51:15.73 2:26 24.70 02:28:08.62
59
GAJDZIK Piotr
KIWI KLUB MTB
1097 POL Mikołów 01:04:25.21 01:51:16.26 2:26 24.70 02:28:10.15
60
OSTROWSKI Darek
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2092 POL Ruda Sl 01:05:01.67 01:52:16.61 2:26 24.70 02:28:17.15
61
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 01:04:56.15 01:52:16.93 2:27 24.60 02:28:37.41
62
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:30.17 01:52:28.21 2:27 24.60 02:28:40.43
63
ELWART Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1765 POL Chrzanów 01:05:03.31 01:52:18.14 2:27 24.60 02:28:45.06
64
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 01:05:37.51 01:52:20.15 2:27 24.60 02:28:58.23
65
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
2871 POL Bestwina 01:04:39.78 01:52:18.97 2:27 24.50 02:29:23.07
66
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 01:04:56.27 01:52:38.91 2:27 24.50 02:29:23.25
67
PACZUSKI Adam
BikeHead
1770 POL Tychy 01:05:04.84 01:52:27.89 2:28 24.50 02:29:34.24
68
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 01:05:24.31 01:53:23.94 2:28 24.40 02:30:14.05
69
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 01:05:30.75 01:53:33.95 2:28 24.30 02:30:23.91
70
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 01:05:54.47 01:54:25.89 2:29 24.21 02:31:20.04
71
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 01:07:04.44 01:54:25.40 2:29 24.21 02:31:23.14
72
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 01:06:14.09 01:55:27.17 2:30 24.11 02:31:52.19
73
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 01:06:00.05 01:55:26.71 2:30 24.11 02:31:52.76
74
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 01:05:03.81 01:55:25.83 2:30 24.11 02:31:53.22
75
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1080 POL Będzin 01:07:24.04 01:55:25.32 2:30 24.11 02:32:02.85
76
KASPRZYK Andrzej
BLACK HORSE TEAM
2683 POL Ruda Śląska 01:06:25.92 01:55:24.41 2:30 24.02 02:32:14.50
77
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1235 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:43.63 01:56:10.56 2:31 23.92 02:32:56.67
78
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 01:07:58.41 01:56:26.42 2:31 23.83 02:33:21.04
79
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 01:06:16.98 01:56:09.95 2:32 23.83 02:33:39.43
80
KNAPCZYK Damian
"Masarnia Justyny" Racing Team
2495 POL Olkusz 01:07:05.23 01:55:08.89 2:32 23.83 02:33:46.22
81
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 01:07:47.35 01:56:32.72 2:32 23.74 02:34:12.31
82
BUKRY Wojciech
Ewosoft Triathlon Team
3269 POL Krakow 01:07:28.42 01:56:57.06 2:33 23.55 02:35:11.45
83
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 01:08:24.95 01:58:57.34 2:35 23.37 02:36:46.23
84
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 01:08:25.93 01:58:51.33 2:35 23.37 02:36:46.79
85
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 01:07:29.39 01:58:12.07 2:35 23.37 02:36:47.28
86
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2205 POL Tarnowskie Góry 01:06:29.45 01:58:11.90 2:35 23.37 02:36:47.36
87
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 01:08:43.94 01:58:31.52 2:35 23.37 02:36:51.88
88
ŁUCZAK Ireneusz
EC Engineering
3129 POL Kraków 01:08:44.66 01:58:56.81 2:35 23.28 02:37:13.48
89
BUGAJSKI Przemysław
2079 POL Sosnowiec 01:07:44.72 01:59:00.27 2:35 23.28 02:37:16.82
90
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1049 POL Zawiercie 01:08:39.32 01:58:16.85 2:35 23.28 02:37:17.17
91
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 01:07:08.19 01:58:16.58 2:35 23.28 02:37:17.84
92
RUSZKOWSKI Tomasz
Cyclo Trener Team
2525 POL Katowice 01:08:18.66 01:58:31.71 2:35 23.28 02:37:19.20
93
BŁACHUT Mariusz
2149 POL Bystra 01:08:21.05 01:59:13.79 2:35 23.28 02:37:19.30
94
JAREK Wojciech
1396 POL Rokitno Szlacheckie 01:08:52.39 01:58:58.19 2:35 23.28 02:37:29.58
95
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
2309 POL Sosnowiec 01:07:25.37 01:57:51.02 2:36 23.19 02:37:35.11
96
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 01:08:50.02 01:59:14.23 2:36 23.19 02:37:36.88
97
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 01:09:35.03 02:00:04.43 2:36 23.19 02:37:49.23
98
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 01:08:28.53 01:59:27.44 2:36 23.11 02:38:24.47
99
BANACH Szymon
Ataksport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 01:08:26.78 01:59:28.10 2:36 23.11 02:38:29.94
100
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 01:05:54.52 01:58:17.37 2:36 23.11 02:38:30.53
101
GBYL Jacek
3277 POLSKA Gdańsk 01:04:23.99 01:56:54.09 2:37 23.11 02:38:37.23
102
LUTYŃSKI Mateusz
2970 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:20.37 01:59:39.97 2:37 23.02 02:38:46.48
103
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 01:08:17.80 01:59:22.96 2:37 22.93 02:39:20.01
104
ŁUCZAK Przemysław
2184 POL Ruda Śląska 01:09:04.10 02:00:33.52 2:37 22.93 02:39:21.25
105
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 01:09:01.75 02:00:01.23 2:38 22.93 02:39:38.62
106
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 01:11:55.64 02:02:28.14 2:39 22.76 02:40:55.22
107
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 01:10:38.05 02:02:47.51 2:39 22.76 02:41:00.77
108
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:41.59 02:01:02.94 2:39 22.68 02:41:09.31
109
DUSIK Sebastian
3222 POL Bielsko-Biała 01:11:20.86 02:02:19.70 2:39 22.68 02:41:21.75
110
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 01:10:56.06 02:02:47.91 2:39 22.68 02:41:23.77
111
PORCZ Marek
2718 Klucze 01:09:08.78 02:01:06.16 2:39 22.68 02:41:32.35
112
WRÓBLEWSKI Kajetan
Politechnika Śląska
158 POL Bukowno 01:10:20.75 02:03:27.52 2:40 22.68 02:41:41.15
113
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 01:11:53.70 02:02:54.64 2:40 22.59 02:41:43.18
114
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 01:09:37.56 02:02:14.96 2:40 22.59 02:41:49.86
115
OCIECZEK Sebastian
2035 POL Olkusz 01:11:11.93 02:02:57.58 2:40 22.59 02:41:52.93
116
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 01:11:38.35 02:02:46.61 2:40 22.59 02:41:57.91
117
HAJDUŁA Marcin
2459 POL Sosnowiec 01:10:30.34 02:01:20.32 2:40 22.59 02:42:06.08
118
CZECHOWSKI Darek
3313 POL Sosnowiec 01:10:16.07 02:02:24.61 2:40 22.51 02:42:26.43
119
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 01:11:42.78 02:04:23.73 2:40 22.51 02:42:28.97
120
SZELER Jakub
Febys
3199 POL Zabrze 01:11:35.02 02:04:01.34 2:42 22.34 02:43:49.33
121
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 01:11:30.12 02:04:28.61 2:42 22.34 02:44:05.03
122
JACHNA Sylwester
Sutrisept MTB Team
1079 POL Chełmek 01:12:10.09 02:04:56.62 2:42 22.26 02:44:06.58
123
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 01:10:43.32 02:03:21.36 2:42 22.26 02:44:10.65
124
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 01:10:35.68 02:02:51.67 2:42 22.26 02:44:12.31
125
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1012 POL Rybnik 01:11:41.74 02:04:32.09 2:42 22.26 02:44:23.51
126
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 01:12:34.77 02:05:23.33 2:42 22.26 02:44:38.23
127
GĄSIOR Grzegorz
NIY MA GAŃBY COŚ NA KOLE
2604 POL Mikołów 01:12:42.90 02:04:52.11 2:43 22.18 02:44:42.31
128
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 01:12:35.69 02:04:18.86 2:43 22.18 02:44:42.83
129
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 01:10:41.38 02:04:02.23 2:43 22.18 02:45:06.95
130
GUBERNAT Marek
3330 POL Poznań 01:13:19.61 02:05:53.33 2:43 22.18 02:45:11.07
131
KOWALCZUK Andrzej
2742 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:55.58 02:03:54.23 2:43 22.18 02:45:13.47
132
PRZEDNOWEK Sławomir
2993 POL Będzin 01:11:15.93 02:02:50.80 2:43 22.18 02:45:16.19
133
CZERWIŃSKI Michał
Rysianka team
2157 POL Brzuśnik 01:12:23.96 02:05:25.61 2:43 22.10 02:45:28.94
134
Uczestnik anonimowy
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
3236 POL Mikołów 01:10:28.53 02:04:00.76 2:43 22.10 02:45:41.48
135
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 01:12:55.63 02:05:24.97 2:44 22.10 02:45:50.26
136
BŁASZKIEWICZ Michał
2073 POL Sosnowiec 01:13:18.02 02:04:55.24 2:44 22.02 02:45:55.24
137
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:51.38 02:09:13.30 2:44 22.02 02:46:06.39
138
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
3163 POL Kędzierzyn-Koźle 01:13:44.18 02:06:29.45 2:44 22.02 02:46:24.52
139
SIERAKOWSKI Piotr
3361 POL Kraków 01:12:30.61 02:05:20.16 2:45 21.86 02:47:15.14
140
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 01:12:42.24 02:06:24.70 2:45 21.86 02:47:18.11
141
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 01:14:10.86 02:06:41.21 2:46 21.79 02:47:51.54
142
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Orbea Team
3309 POL Jastrzębie Zdrój 01:12:59.45 02:06:40.46 2:46 21.71 02:48:25.06
143
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 01:12:33.53 02:06:22.20 2:46 21.71 02:48:27.12
144
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 01:20:36.87 02:09:27.22 2:46 21.71 02:48:45.37
145
NIEMIEC Krzysztof
2925 POL Radlin 01:13:14.12 02:06:51.93 2:47 21.63 02:49:02.85
146
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
3165 POL Katowice 01:13:09.25 02:07:16.82 2:47 21.63 02:49:16.65
147
KLIMECKI Piotr
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++...
2592 POL Jastrzębie Zdrój 01:14:31.33 02:08:31.43 2:47 21.63 02:49:21.72
148
BERGER Jurek
1837 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:22.01 02:08:22.50 2:47 21.63 02:49:25.25
149
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 01:13:16.40 02:08:00.91 2:47 21.63 02:49:29.00
150
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 01:13:33.20 02:07:10.69 2:48 21.55 02:49:53.19
151
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 01:15:00.11 02:08:34.58 2:48 21.48 02:50:17.31
152
POREMBSKI Marcin
Ataksport Gliwice
1464 POL Knurów 01:12:59.46 02:09:31.19 2:49 21.40 02:50:49.93
153
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1736 POL Bielsko-Biała 01:23:30.22 02:13:25.27 2:49 21.40 02:50:50.19
154
RICHTER Paweł
3371 POL Mysłowice 01:20:41.96 02:10:25.57 2:49 21.40 02:51:02.81
155
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 01:16:28.36 02:10:21.43 2:49 21.40 02:51:16.65
156
KALIŚ Przemysław
2075 POL Kraków 01:14:44.22 02:09:17.52 2:49 21.33 02:51:18.70
157
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1147 POL Mikołów 01:15:40.75 02:10:08.16 2:49 21.33 02:51:32.58
158
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 01:12:57.92 02:09:27.07 2:49 21.33 02:51:41.26
159
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 01:12:58.45 02:09:28.72 2:49 21.33 02:51:42.29
160
GREGORCZYK Cezary
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1696 POL Żarki 01:15:31.95 02:09:09.22 2:50 21.33 02:51:50.90
161
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
2147 POL Katowice 01:14:12.57 02:10:03.46 2:50 21.25 02:52:14.39
162
MAJ Radosław
Hołda Team
3374 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:17.32 02:10:04.29 2:50 21.25 02:52:14.40
163
SKOWYRA Monika
72D OSHEE WINDSPORT TEAM
3369 POL Kraków 01:17:31.52 02:12:22.28 2:51 21.18 02:52:59.91
164
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Jastrzębie Zdrój 01:14:29.48 02:11:18.31 2:51 21.18 02:53:05.93
165
LEPCZYŃSKI Tomasz
1371 POL Chorzów 01:14:53.05 02:09:42.49 2:51 21.11 02:53:06.26
166
NICIEJEWSKI Piotr
Febysbiketeam
2261 POL Knurow 01:16:32.99 02:11:29.30 2:51 21.11 02:53:21.43
167
MAJOR Krzysztof
2058 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:03.90 02:09:16.23 2:51 21.11 02:53:39.24
168
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:08.44 02:10:55.40 2:52 20.96 02:54:24.90
169
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 01:14:41.86 02:10:55.76 2:53 20.89 02:55:03.41
170
BIERNEK Tomasz
7 POLSKA Gliwice 01:15:24.48 02:13:30.66 2:53 20.82 02:55:36.66
171
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 01:17:55.21 02:14:05.51 2:53 20.82 02:55:49.03
172
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1766 POL Chrzanów 01:17:31.52 02:13:47.71 2:54 20.75 02:56:41.07
173
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:42.83 02:11:38.73 2:55 20.61 02:57:30.04
174
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 01:15:32.88 02:13:19.47 2:56 20.54 02:58:15.18
175
SIKORA Zdzisław
3095 POL Częstochowa 01:17:03.16 02:16:06.16 2:56 20.54 02:58:22.03
176
RADZISZEWSKI Ryszard
Mikesz Team
2329 POL Wodzisław Śląski 01:12:33.48 02:13:09.44 2:56 20.54 02:58:26.59
177
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 01:18:07.22 02:16:02.60 2:57 20.47 02:58:58.59
178
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2325 POL Tychy 01:19:54.54 02:16:27.04 2:57 20.47 02:58:59.83
179
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2236 POL Katowice 01:18:12.55 02:14:33.01 2:57 20.47 02:59:03.71
180
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 01:13:54.80 02:11:43.79 2:57 20.40 02:59:25.65
181
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1623 POL Mikołów 01:17:39.98 02:17:21.77 2:57 20.33 02:59:44.26
182
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 01:13:38.33 02:12:00.32 2:58 20.27 03:00:25.37
183
KLIMCZAK Marek
1675 POL Bielsko-Biała 01:18:41.84 02:17:29.64 2:59 20.13 03:01:49.51
184
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 01:18:04.57 02:16:21.95 2:60 20.13 03:02:02.03
185
LECH Paweł
2300 POL Czeladź 01:20:07.79 02:19:04.97 2:60 20.07 03:02:17.90
186
KRZEMIŃSKI Tomasz
2206 POL Bytom 01:18:32.33 02:17:01.19 2:60 20.07 03:02:33.84
187
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 01:21:20.67 02:19:38.50 2:60 20.07 03:02:37.71
188
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1387 POL Gliwice 01:26:21.07 02:22:07.80 3:01 20.00 03:03:12.00
189
SKOWRONEK Piotr
Romet Factory Team
37 POL Gliwice 01:26:14.53 02:22:15.46 3:01 20.00 03:03:12.00
190
SUSZYŁO Sebastian
BLUES NA ZAWSZE
2328 POL Ruda Śląska 01:19:32.27 02:18:55.33 3:01 19.93 03:03:35.03
191
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 01:19:46.05 02:18:11.44 3:01 19.87 03:04:00.56
192
WILCZYŃSKA Agnieszka
AGH Cycling Team
2811 POL Rzeszów 01:20:58.21 02:19:40.23 3:02 19.87 03:04:16.64
193
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
1924 POL Klucze 01:18:56.76 02:18:56.21 3:02 19.87 03:04:16.66
194
DRZEWIECKI Konrad
2457 POL Bukowno 01:19:04.70 02:18:54.92 3:02 19.81 03:04:32.33
195
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
2265 POL Pilchowice 01:19:54.99 02:21:24.72 3:02 19.81 03:04:47.19
196
DRZEWIECKI Rafał
3151 POL Olkusz 01:18:51.16 02:18:01.88 3:02 19.81 03:04:51.43
197
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 01:21:19.02 02:19:39.50 3:02 19.81 03:04:58.19
198
JERZYK Marek
3286 POLSKA Kempno 01:20:09.48 02:20:26.17 3:03 19.68 03:05:43.87
199
PAŚNIK Łukasz
2869 POL Bytom 01:18:10.86 02:18:10.14 3:03 19.68 03:05:49.69
200
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 01:16:00.18 02:18:21.28 3:04 19.61 03:06:23.68
201
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2915 POL Chrzanów 01:31:14.63 02:25:31.02 3:04 19.61 03:06:36.69
202
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 01:18:41.19 02:17:28.65 3:05 19.55 03:07:28.31
203
WRÓBLEWSKI Romuald
5555 POL Bukowno 01:20:50.05 02:19:51.38 3:05 19.49 03:07:42.03
204
SKALNY Robert
2454 POL Kraków 01:20:02.43 02:19:25.15 3:06 19.43 03:08:32.71
205
BRYJA Arkadiusz
3284 Trzcinica 01:24:21.51 02:25:05.48 3:07 19.30 03:09:19.49
206
SZCZEPANIAK Grzegorz
3287 Kępno 01:20:08.34 02:22:20.97 3:07 19.30 03:09:19.99
207
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 01:24:17.90 02:23:30.79 3:08 19.18 03:10:47.06
208
WŁOSEK Paweł
1476 POL Będzin 01:24:24.35 02:25:05.67 3:08 19.12 03:11:07.37
209
JOŚKO Rafał
2066 POL Żory 01:21:38.28 02:23:50.87 3:09 19.12 03:11:13.39
210
KONOPKA Paweł
2747 POL Ogrodzieniec 01:23:09.77 02:24:45.36 3:09 19.12 03:11:18.92
211
SOKOŁOWSKI Jarosław
2 POLSKA Będzin 01:19:37.19 02:22:20.48 3:10 19.00 03:12:43.28
212
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 01:25:29.20 02:25:49.50 3:10 19.00 03:12:48.47
213
JAWORSKI Robert
1578 POL Chorzów 01:19:18.53 02:23:30.07 3:10 19.00 03:12:53.63
214
ZAWIERUCHA Przemysław
2746 POL Ogrodzieniec 01:25:08.61 02:26:44.26 3:11 18.94 03:13:18.93
215
SZEWCZYK Stanisław
3337 POLSKA Dąbrowa Górnicza 01:23:12.17 02:25:51.71 3:11 18.89 03:13:48.67
216
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1439 POL Chorzów 01:24:04.54 02:24:21.48 3:11 18.89 03:13:51.02
217
JANKOWSKI Grzegorz
SKF Team
19 POL Warszawa 01:25:22.78 02:28:03.67 3:12 18.83 03:14:39.47
218
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 01:20:39.80 02:23:49.30 3:12 18.83 03:14:41.87
219
MARYNIAK Artur
3288 Trzcinica 01:18:10.75 02:21:36.86 3:13 18.65 03:16:10.88
220
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 01:21:43.64 02:25:54.04 3:14 18.65 03:16:13.55
221
KANDZIORA Andrzej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2177 POL Ruda Śląska 01:25:13.70 02:27:28.69 3:14 18.60 03:16:37.87
222
SZCZYGIELSKI Adam
1920 POL Dąbrowa Górnicza 01:26:09.04 02:28:40.88 3:14 18.60 03:17:03.38
223
PIECHOTA Piotr
58 POL Zielonki 01:26:21.51 02:29:41.41 3:15 18.48 03:18:01.52
224
DRZEWIECKI Tomasz
2033 POL Kraków 01:23:12.57 02:27:04.78 3:18 18.26 03:20:36.10
225
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 01:28:02.55 02:32:02.83 3:18 18.21 03:21:13.23
226
RACZEK Zbyszek
1741 POL Marklowice 01:22:42.77 02:24:25.55 3:19 18.15 03:21:19.35
227
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 01:13:59.96 02:23:00.00 3:19 18.10 03:22:00.44
228
LEMPERT Marcin
3290 Kępno 01:28:52.33 02:35:24.83 3:20 18.05 03:22:54.71
229
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 01:28:22.88 02:33:21.86 3:21 17.94 03:24:06.47
230
BRYJA Maciej
3285 Trzcinica 01:20:53.87 02:27:06.80 3:22 17.89 03:24:31.08
231
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1541 POL Rybnik 01:29:18.16 02:36:38.22 3:22 17.84 03:25:06.81
232
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
3035 POL Zabrze 01:28:28.82 02:33:27.40 3:23 17.78 03:25:59.60
233
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
3150 POL Bibice 01:41:02.19 02:41:40.87 3:23 17.73 03:26:19.20
234
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 01:33:56.07 02:37:46.01 3:24 17.73 03:26:31.05
235
ALVES Karolina
Team Br
2790 POL Katowice 01:40:56.52 02:41:39.55 3:24 17.68 03:27:10.39
236
Uczestnik anonimowy
60 POL Będzin 01:28:46.59 02:34:39.17 3:24 17.63 03:27:19.41
237
Uczestnik anonimowy
3381 POL Gostyń 01:21:48.97 02:29:09.21 3:25 17.58 03:28:06.58
238
GÓRSKI Tomasz
152 POL Sosnowiec 01:30:49.26 02:36:35.09 3:26 17.48 03:29:21.12
239
MIKOŚ Agnieszka
Activa Rower.com.pl
1613 POL Łaziska Górne 01:31:32.56 02:36:58.71 3:28 17.38 03:30:47.18
240
BOLEK Grzegorz
170 Kraków 01:34:02.47 02:41:35.11 3:31 17.13 03:33:30.21
241
CHRAPEK Waldemar
3317 POLSKA Wisła 01:24:03.56 02:46:52.42 3:34 16.90 03:36:34.48
242
Uczestnik anonimowy
2905 POL Tychy 01:32:56.45 02:40:29.71 3:34 16.85 03:37:16.67
243
WĄSOWSKA Karolina
77 POL Sosnowiec 01:35:18.27 02:45:40.25 3:36 16.71 03:38:51.73
244
ZIĘTEK Sylwia
Pozytywnie Zakręceni
93 POL Dąbrowa Górnicza 01:35:45.45 02:47:14.53 3:38 16.58 03:40:43.27
245
ZIACH Mariusz
Pozytywnie Zakręceni
97 POL Dąbrowa Górnicza 01:37:43.03 02:49:10.26 3:40 16.44 03:42:43.10
246
KĘDZIORA Marcin
3320 POL Staszów 01:38:08.60 02:49:30.83 3:44 16.09 03:47:31.41
247
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 01:50:52.77 02:57:11.71 3:45 16.05 03:47:55.27
248
JANIK Janusz
2621 POL Wadowice 01:44:48.34 03:00:56.83 3:56 15.25 03:59:54.85
249
CZAJKA Paweł
SKF Team
34 POL Dąbrowa Górnicza 01:36:51.12 03:03:32.36 4:03 14.88 04:06:03.69
250
MAGDZIŃSKI Karol
63 POL Rydułtowy 01:41:24.30 02:49:03.99 4:10 14.42 04:14:00.68
251
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
2935 POL Częstochowa 01:52:53.97 03:18:23.49 4:18 13.96 04:21:54.09
252
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik Częstochowa
1790 POL Częstochowa 01:52:50.41 03:18:19.45 4:18 13.96 04:22:02.92

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU