Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Dąbrowa Górnicza - Pro/Hobby

Dąbrowa Górnicza, Polska
14.10.2018

Wyniki

Pro 61 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BATEK Dariusz
Cst 7R Mtb Team
2499 POL Zator 00:56:34:17 01:36:56:93 2:07 28.50 02:08:14:77
2
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
3188 POL Gliwice 00:56:33:99 01:36:56:89 2:07 28.50 02:08:15:61
3
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1523 POL Bytom 00:57:41:10 01:38:18:35 2:09 28.11 02:10:21:40
4
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
89 POL Siemianowice Śląskie 00:57:23:39 01:38:18:80 2:09 28.11 02:10:21:42
5
NAJS Jakub
CST 7R MTB Team
1568 POL Grodzisk Wielkopolski 00:57:13:03 01:38:19:18 2:09 27.98 02:10:47:30
6
STĘPIEŃ Tomasz
Tomazi Bike orbea TEAM
1336 POL Wodzislaw Slaski 00:59:12:20 01:40:39:35 2:11 27.60 02:12:38:25
7
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 00:57:41:48 01:39:34:67 2:11 27.60 02:12:49:89
8
KUCIĘBA Karol
CST 7R MTB Team
3267 POL Będzin 00:59:13:67 01:40:39:98 2:11 27.60 02:12:52:41
9
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:58:88 01:40:21:36 2:11 27.60 02:12:52:94
10
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 00:57:58:29 01:40:20:99 2:11 27.60 02:12:53:48
11
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 00:59:12:51 01:40:39:03 2:11 27.48 02:12:56:54
12
BAREŁA Michał
Jura Bike Mtb Team
1160 POL Radomsko 00:57:59:55 01:40:22:03 2:12 27.48 02:13:15:00
13
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 00:59:15:52 01:40:40:89 2:12 27.48 02:13:19:37
14
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 00:59:14:19 01:41:30:28 2:14 26.99 02:15:22:13
15
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 01:00:41:51 01:44:55:86 2:17 26.41 02:18:24:88
16
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
2764 POL Tarnowskie Góry 01:00:53:51 01:45:03:80 2:17 26.29 02:18:58:91
17
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2549 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:52:27 01:45:05:58 2:18 26.29 02:19:19:10
18
KAMIŃSKI Tomasz
ROMET FACTORY TEAM
3233 POL Gliwice 01:00:55:99 01:45:04:24 2:18 26.29 02:19:19:64
19
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
3254 POL Żory 01:00:47:10 01:45:05:29 2:18 26.18 02:19:30:87
20
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 01:00:57:55 01:45:04:66 2:18 26.18 02:19:57:15
21
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 01:01:32:92 01:46:20:11 2:19 25.96 02:20:50:00
22
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
2291 POL Zabrze 01:01:31:17 01:46:19:68 2:19 25.96 02:20:50:46
23
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 01:01:00:85 01:46:20:91 2:19 25.96 02:20:53:97
24
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 01:01:42:61 01:46:19:39 2:20 25.85 02:21:39:21
25
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 01:00:58:99 01:46:21:39 2:20 25.85 02:21:40:23
26
LORANC Rafał
KKS Sokół Kęty
2103 POL Zwardoń 01:00:21:90 01:46:22:23 2:20 25.85 02:21:41:76
27
POWROŹNIK Paweł
Baran Cycling Team
3297 POL Brzezinka 01:02:23:40 01:47:48:03 2:20 25.85 02:21:45:50
28
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1486 POL Mysłowice 01:02:22:78 01:47:47:06 2:20 25.85 02:21:49:44
29
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1011 POL Marklowice 01:02:25:39 01:47:46:68 2:20 25.85 02:21:50:41
30
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 01:02:30:27 01:47:46:09 2:20 25.85 02:21:50:42
31
KLAMA Rafał
1445 POL Częstochowa 01:01:41:34 01:47:11:74 2:21 25.74 02:22:23:91
32
ATŁAS Filip
72D Windsport Team Powered By Oshee
1577 POL Sosnowiec 01:01:40:66 01:47:45:32 2:21 25.74 02:22:29:50
33
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 01:02:34:84 01:47:51:59 2:21 25.63 02:22:30:01
34
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1767 POL Chrzanów 01:05:46:68 01:49:04:05 2:21 25.63 02:22:30:48
35
KRZYSTAŁA Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Rydułtowy 01:02:26:10 01:47:51:25 2:21 25.63 02:22:34:08
36
GEMBICZ Marcin
Kalas Helman Sport
1829 POL Częstochowa 01:02:24:52 01:47:49:94 2:21 25.63 02:22:37:67
37
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 01:02:30:62 01:47:47:63 2:21 25.63 02:22:42:72
38
ANTOSZ Piotr
2434 POL Sosnowiec 01:02:23:74 01:47:49:22 2:21 25.63 02:22:44:77
39
CHACHURA Maciej
WM BIKES Przemyśl
2445 POL Przemyśl 01:02:57:91 01:47:58:82 2:21 25.63 02:23:02:38
40
PANIBRATETS Nikolay
3011 UKR Horiszni Pławni 01:01:30:84 01:47:12:19 2:21 25.63 02:23:03:38
41
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 01:02:22:32 01:47:45:64 2:23 25.31 02:24:45:07
42
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
3303 POL Gliwice 01:02:51:66 01:49:43:79 2:23 25.21 02:25:17:14
43
FABIAN Bogusław
Lemonbike-EVANLITE.COM
3234 POL Pyskowice 01:03:14:34 01:49:17:03 2:24 25.00 02:26:08:14
44
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 01:02:45:94 01:49:15:39 2:24 25.00 02:26:16:99
45
MIESZCZAK Aleksander
Bikehead
1127 POL Częstochowa 01:04:02:18 01:50:33:16 2:25 24.90 02:26:57:92
46
KRASKI Stanisław
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1349 POL Skrzyszów 01:04:38:58 01:49:59:33 2:25 24.90 02:27:05:21
47
KOSZOREK Bartosz
2780 POL Kraków 01:04:15:15 01:51:07:09 2:25 24.90 02:27:11:62
48
SZWARC Wacław
72D OSHEE Windsport
3075 POL Skawina 01:04:00:38 01:51:08:76 2:25 24.90 02:27:13:06
49
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2410 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:29:02 01:47:48:86 2:25 24.90 02:27:13:88
50
ADAMKIEWICZ Mateusz
1735 POL Częstochowa 01:03:54:84 01:51:10:44 2:25 24.90 02:27:15:59
51
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 01:04:11:60 01:51:07:52 2:25 24.80 02:27:24:84
52
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
2423 POL Sosnowiec 01:03:12:62 01:50:32:28 2:26 24.80 02:27:26:89
53
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1044 POL Zawiercie 01:03:57:37 01:51:09:71 2:26 24.80 02:27:27:28
54
WITKOŚ Paweł
2951 POL Bieruń 01:04:01:74 01:51:08:23 2:26 24.80 02:27:27:84
55
POZOWSKI Jan
2924 POL Katowice 01:03:13:70 01:50:32:75 2:26 24.80 02:27:33:44
56
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 01:05:48:06 01:52:19:36 2:26 24.70 02:27:58:81
57
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 01:05:02:38 01:52:17:72 2:26 24.70 02:28:03:85
58
BOŻEK Jakub
Ataksport C67 Racing Team
1593 POL Gliwice 01:03:30:01 01:51:15:73 2:26 24.70 02:28:08:62
59
GAJDZIK Piotr
KIWI KLUB MTB
1097 POL Mikołów 01:04:25:21 01:51:16:26 2:26 24.70 02:28:10:15
60
OSTROWSKI Darek
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2092 POL Ruda Sl 01:05:01:67 01:52:16:61 2:26 24.70 02:28:17:15
61
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 01:04:56:15 01:52:16:93 2:27 24.60 02:28:37:41
62
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:30:17 01:52:28:21 2:27 24.60 02:28:40:43
63
ELWART Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1765 POL Chrzanów 01:05:03:31 01:52:18:14 2:27 24.60 02:28:45:06
64
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 01:05:37:51 01:52:20:15 2:27 24.60 02:28:58:23
65
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
2871 POL Bestwina 01:04:39:78 01:52:18:97 2:27 24.50 02:29:23:07
66
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 01:04:56:27 01:52:38:91 2:27 24.50 02:29:23:25
67
PACZUSKI Adam
BikeHead
1770 POL Tychy 01:05:04:84 01:52:27:89 2:28 24.50 02:29:34:24
68
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 01:05:24:31 01:53:23:94 2:28 24.40 02:30:14:05
69
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 01:05:30:75 01:53:33:95 2:28 24.30 02:30:23:91
70
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 01:05:54:47 01:54:25:89 2:29 24.21 02:31:20:04
71
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 01:07:04:44 01:54:25:40 2:29 24.21 02:31:23:14
72
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 01:06:14:09 01:55:27:17 2:30 24.11 02:31:52:19
73
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 01:06:00:05 01:55:26:71 2:30 24.11 02:31:52:76
74
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 01:05:03:81 01:55:25:83 2:30 24.11 02:31:53:22
75
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1080 POL Będzin 01:07:24:04 01:55:25:32 2:30 24.11 02:32:02:85
76
KASPRZYK Andrzej
BLACK HORSE TEAM
2683 POL Ruda Śląska 01:06:25:92 01:55:24:41 2:30 24.02 02:32:14:50
77
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1235 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:43:63 01:56:10:56 2:31 23.92 02:32:56:67
78
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 01:07:58:41 01:56:26:42 2:31 23.83 02:33:21:04
79
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 01:06:16:98 01:56:09:95 2:32 23.83 02:33:39:43
80
KNAPCZYK Damian
"Masarnia Justyny" Racing Team
2495 POL Olkusz 01:07:05:23 01:55:08:89 2:32 23.83 02:33:46:22
81
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 01:07:47:35 01:56:32:72 2:32 23.74 02:34:12:31
82
BUKRY Wojciech
Ewosoft Triathlon Team
3269 POL Krakow 01:07:28:42 01:56:57:06 2:33 23.55 02:35:11:45
83
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 01:08:24:95 01:58:57:34 2:35 23.37 02:36:46:23
84
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 01:08:25:93 01:58:51:33 2:35 23.37 02:36:46:79
85
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 01:07:29:39 01:58:12:07 2:35 23.37 02:36:47:28
86
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2205 POL Tarnowskie Góry 01:06:29:45 01:58:11:90 2:35 23.37 02:36:47:36
87
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 01:08:43:94 01:58:31:52 2:35 23.37 02:36:51:88
88
ŁUCZAK Ireneusz
EC Engineering
3129 POL Kraków 01:08:44:66 01:58:56:81 2:35 23.28 02:37:13:48
89
BUGAJSKI Przemysław
2079 POL Sosnowiec 01:07:44:72 01:59:00:27 2:35 23.28 02:37:16:82
90
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1049 POL Zawiercie 01:08:39:32 01:58:16:85 2:35 23.28 02:37:17:17
91
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 01:07:08:19 01:58:16:58 2:35 23.28 02:37:17:84
92
RUSZKOWSKI Tomasz
Cyclo Trener Team
2525 POL Katowice 01:08:18:66 01:58:31:71 2:35 23.28 02:37:19:20
93
BŁACHUT Mariusz
2149 POL Bystra 01:08:21:05 01:59:13:79 2:35 23.28 02:37:19:30
94
JAREK Wojciech
1396 POL Rokitno Szlacheckie 01:08:52:39 01:58:58:19 2:35 23.28 02:37:29:58
95
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
2309 POL Sosnowiec 01:07:25:37 01:57:51:02 2:36 23.19 02:37:35:11
96
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 01:08:50:02 01:59:14:23 2:36 23.19 02:37:36:88
97
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 01:09:35:03 02:00:04:43 2:36 23.19 02:37:49:23
98
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 01:08:28:53 01:59:27:44 2:36 23.11 02:38:24:47
99
BANACH Szymon
Ataksport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 01:08:26:78 01:59:28:10 2:36 23.11 02:38:29:94
100
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 01:05:54:52 01:58:17:37 2:36 23.11 02:38:30:53
101
GBYL Jacek
3277 POLSKA Gdańsk 01:04:23:99 01:56:54:09 2:37 23.11 02:38:37:23
102
LUTYŃSKI Mateusz
2970 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:20:37 01:59:39:97 2:37 23.02 02:38:46:48
103
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 01:08:17:80 01:59:22:96 2:37 22.93 02:39:20:01
104
ŁUCZAK Przemysław
2184 POL Ruda Śląska 01:09:04:10 02:00:33:52 2:37 22.93 02:39:21:25
105
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 01:09:01:75 02:00:01:23 2:38 22.93 02:39:38:62
106
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 01:11:55:64 02:02:28:14 2:39 22.76 02:40:55:22
107
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 01:10:38:05 02:02:47:51 2:39 22.76 02:41:00:77
108
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:41:59 02:01:02:94 2:39 22.68 02:41:09:31
109
DUSIK Sebastian
3222 POL Bielsko-Biała 01:11:20:86 02:02:19:70 2:39 22.68 02:41:21:75
110
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 01:10:56:06 02:02:47:91 2:39 22.68 02:41:23:77
111
PORCZ Marek
2718 Klucze 01:09:08:78 02:01:06:16 2:39 22.68 02:41:32:35
112
WRÓBLEWSKI Kajetan
Politechnika Śląska
158 POL Bukowno 01:10:20:75 02:03:27:52 2:40 22.68 02:41:41:15
113
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 01:11:53:70 02:02:54:64 2:40 22.59 02:41:43:18
114
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 01:09:37:56 02:02:14:96 2:40 22.59 02:41:49:86
115
OCIECZEK Sebastian
2035 POL Olkusz 01:11:11:93 02:02:57:58 2:40 22.59 02:41:52:93
116
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 01:11:38:35 02:02:46:61 2:40 22.59 02:41:57:91
117
HAJDUŁA Marcin
2459 POL Sosnowiec 01:10:30:34 02:01:20:32 2:40 22.59 02:42:06:08
118
CZECHOWSKI Darek
3313 POL Sosnowiec 01:10:16:07 02:02:24:61 2:40 22.51 02:42:26:43
119
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 01:11:42:78 02:04:23:73 2:40 22.51 02:42:28:97
120
SZELER Jakub
Febys
3199 POL Zabrze 01:11:35:02 02:04:01:34 2:42 22.34 02:43:49:33
121
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 01:11:30:12 02:04:28:61 2:42 22.34 02:44:05:03
122
JACHNA Sylwester
Sutrisept MTB Team
1079 POL Chełmek 01:12:10:09 02:04:56:62 2:42 22.26 02:44:06:58
123
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 01:10:43:32 02:03:21:36 2:42 22.26 02:44:10:65
124
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 01:10:35:68 02:02:51:67 2:42 22.26 02:44:12:31
125
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1012 POL Rybnik 01:11:41:74 02:04:32:09 2:42 22.26 02:44:23:51
126
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 01:12:34:77 02:05:23:33 2:42 22.26 02:44:38:23
127
GĄSIOR Grzegorz
NIY MA GAŃBY COŚ NA KOLE
2604 POL Mikołów 01:12:42:90 02:04:52:11 2:43 22.18 02:44:42:31
128
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 01:12:35:69 02:04:18:86 2:43 22.18 02:44:42:83
129
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 01:10:41:38 02:04:02:23 2:43 22.18 02:45:06:95
130
GUBERNAT Marek
3330 POL Poznań 01:13:19:61 02:05:53:33 2:43 22.18 02:45:11:07
131
KOWALCZUK Andrzej
2742 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:55:58 02:03:54:23 2:43 22.18 02:45:13:47
132
PRZEDNOWEK Sławomir
2993 POL Będzin 01:11:15:93 02:02:50:80 2:43 22.18 02:45:16:19
133
CZERWIŃSKI Michał
Rysianka team
2157 POL Brzuśnik 01:12:23:96 02:05:25:61 2:43 22.10 02:45:28:94
134
Uczestnik anonimowy
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
3236 POL Mikołów 01:10:28:53 02:04:00:76 2:43 22.10 02:45:41:48
135
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 01:12:55:63 02:05:24:97 2:44 22.10 02:45:50:26
136
BŁASZKIEWICZ Michał
2073 POL Sosnowiec 01:13:18:02 02:04:55:24 2:44 22.02 02:45:55:24
137
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:51:38 02:09:13:30 2:44 22.02 02:46:06:39
138
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
3163 POL Kędzierzyn-Koźle 01:13:44:18 02:06:29:45 2:44 22.02 02:46:24:52
139
SIERAKOWSKI Piotr
3361 POL Kraków 01:12:30:61 02:05:20:16 2:45 21.86 02:47:15:14
140
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 01:12:42:24 02:06:24:70 2:45 21.86 02:47:18:11
141
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 01:14:10:86 02:06:41:21 2:46 21.79 02:47:51:54
142
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Orbea Team
3309 POL Jastrzębie Zdrój 01:12:59:45 02:06:40:46 2:46 21.71 02:48:25:06
143
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 01:12:33:53 02:06:22:20 2:46 21.71 02:48:27:12
144
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 01:20:36:87 02:09:27:22 2:46 21.71 02:48:45:37
145
NIEMIEC Krzysztof
2925 POL Radlin 01:13:14:12 02:06:51:93 2:47 21.63 02:49:02:85
146
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
3165 POL Katowice 01:13:09:25 02:07:16:82 2:47 21.63 02:49:16:65
147
KLIMECKI Piotr
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++...
2592 POL Jastrzębie Zdrój 01:14:31:33 02:08:31:43 2:47 21.63 02:49:21:72
148
BERGER Jurek
1837 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:22:01 02:08:22:50 2:47 21.63 02:49:25:25
149
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 01:13:16:40 02:08:00:91 2:47 21.63 02:49:29:00
150
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 01:13:33:20 02:07:10:69 2:48 21.55 02:49:53:19
151
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 01:15:00:11 02:08:34:58 2:48 21.48 02:50:17:31
152
POREMBSKI Marcin
Ataksport Gliwice
1464 POL Knurów 01:12:59:46 02:09:31:19 2:49 21.40 02:50:49:93
153
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1736 POL Bielsko-Biała 01:23:30:22 02:13:25:27 2:49 21.40 02:50:50:19
154
RICHTER Paweł
3371 POL Mysłowice 01:20:41:96 02:10:25:57 2:49 21.40 02:51:02:81
155
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 01:16:28:36 02:10:21:43 2:49 21.40 02:51:16:65
156
KALIŚ Przemysław
2075 POL Kraków 01:14:44:22 02:09:17:52 2:49 21.33 02:51:18:70
157
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1147 POL Mikołów 01:15:40:75 02:10:08:16 2:49 21.33 02:51:32:58
158
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 01:12:57:92 02:09:27:07 2:49 21.33 02:51:41:26
159
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 01:12:58:45 02:09:28:72 2:49 21.33 02:51:42:29
160
GREGORCZYK Cezary
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1696 POL Żarki 01:15:31:95 02:09:09:22 2:50 21.33 02:51:50:90
161
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
2147 POL Katowice 01:14:12:57 02:10:03:46 2:50 21.25 02:52:14:39
162
MAJ Radosław
Hołda Team
3374 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:17:32 02:10:04:29 2:50 21.25 02:52:14:40
163
SKOWYRA Monika
72D OSHEE WINDSPORT TEAM
3369 POL Kraków 01:17:31:52 02:12:22:28 2:51 21.18 02:52:59:91
164
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Jastrzębie Zdrój 01:14:29:48 02:11:18:31 2:51 21.18 02:53:05:93
165
LEPCZYŃSKI Tomasz
1371 POL Chorzów 01:14:53:05 02:09:42:49 2:51 21.11 02:53:06:26
166
NICIEJEWSKI Piotr
Febysbiketeam
2261 POL Knurow 01:16:32:99 02:11:29:30 2:51 21.11 02:53:21:43
167
MAJOR Krzysztof
2058 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:03:90 02:09:16:23 2:51 21.11 02:53:39:24
168
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:08:44 02:10:55:40 2:52 20.96 02:54:24:90
169
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 01:14:41:86 02:10:55:76 2:53 20.89 02:55:03:41
170
BIERNEK Tomasz
7 POLSKA Gliwice 01:15:24:48 02:13:30:66 2:53 20.82 02:55:36:66
171
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 01:17:55:21 02:14:05:51 2:53 20.82 02:55:49:03
172
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1766 POL Chrzanów 01:17:31:52 02:13:47:71 2:54 20.75 02:56:41:07
173
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:42:83 02:11:38:73 2:55 20.61 02:57:30:04
174
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 01:15:32:88 02:13:19:47 2:56 20.54 02:58:15:18
175
SIKORA Zdzisław
3095 POL Częstochowa 01:17:03:16 02:16:06:16 2:56 20.54 02:58:22:03
176
RADZISZEWSKI Ryszard
Mikesz Team
2329 POL Wodzisław Śląski 01:12:33:48 02:13:09:44 2:56 20.54 02:58:26:59
177
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 01:18:07:22 02:16:02:60 2:57 20.47 02:58:58:59
178
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2325 POL Tychy 01:19:54:54 02:16:27:04 2:57 20.47 02:58:59:83
179
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2236 POL Katowice 01:18:12:55 02:14:33:01 2:57 20.47 02:59:03:71
180
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 01:13:54:80 02:11:43:79 2:57 20.40 02:59:25:65
181
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1623 POL Mikołów 01:17:39:98 02:17:21:77 2:57 20.33 02:59:44:26
182
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 01:13:38:33 02:12:00:32 2:58 20.27 03:00:25:37
183
KLIMCZAK Marek
1675 POL Bielsko-Biała 01:18:41:84 02:17:29:64 2:59 20.13 03:01:49:51
184
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 01:18:04:57 02:16:21:95 2:60 20.13 03:02:02:03
185
LECH Paweł
2300 POL Czeladź 01:20:07:79 02:19:04:97 2:60 20.07 03:02:17:90
186
KRZEMIŃSKI Tomasz
2206 POL Bytom 01:18:32:33 02:17:01:19 2:60 20.07 03:02:33:84
187
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 01:21:20:67 02:19:38:50 2:60 20.07 03:02:37:71
188
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1387 POL Gliwice 01:26:21:07 02:22:07:80 3:01 20.00 03:03:12:00
189
SKOWRONEK Piotr
Romet Factory Team
37 POL Gliwice 01:26:14:53 02:22:15:46 3:01 20.00 03:03:12:00
190
SUSZYŁO Sebastian
BLUES NA ZAWSZE
2328 POL Ruda Śląska 01:19:32:27 02:18:55:33 3:01 19.93 03:03:35:03
191
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 01:19:46:05 02:18:11:44 3:01 19.87 03:04:00:56
192
WILCZYŃSKA Agnieszka
AGH Cycling Team
2811 POL Rzeszów 01:20:58:21 02:19:40:23 3:02 19.87 03:04:16:64
193
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
1924 POL Klucze 01:18:56:76 02:18:56:21 3:02 19.87 03:04:16:66
194
DRZEWIECKI Konrad
2457 POL Bukowno 01:19:04:70 02:18:54:92 3:02 19.81 03:04:32:33
195
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
2265 POL Pilchowice 01:19:54:99 02:21:24:72 3:02 19.81 03:04:47:19
196
DRZEWIECKI Rafał
3151 POL Olkusz 01:18:51:16 02:18:01:88 3:02 19.81 03:04:51:43
197
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 01:21:19:02 02:19:39:50 3:02 19.81 03:04:58:19
198
JERZYK Marek
3286 POLSKA Kempno 01:20:09:48 02:20:26:17 3:03 19.68 03:05:43:87
199
PAŚNIK Łukasz
2869 POL Bytom 01:18:10:86 02:18:10:14 3:03 19.68 03:05:49:69
200
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 01:16:00:18 02:18:21:28 3:04 19.61 03:06:23:68
201
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2915 POL Chrzanów 01:31:14:63 02:25:31:02 3:04 19.61 03:06:36:69
202
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 01:18:41:19 02:17:28:65 3:05 19.55 03:07:28:31
203
WRÓBLEWSKI Romuald
5555 POL Bukowno 01:20:50:05 02:19:51:38 3:05 19.49 03:07:42:03
204
SKALNY Robert
2454 POL Kraków 01:20:02:43 02:19:25:15 3:06 19.43 03:08:32:71
205
BRYJA Arkadiusz
3284 Trzcinica 01:24:21:51 02:25:05:48 3:07 19.30 03:09:19:49
206
SZCZEPANIAK Grzegorz
3287 Kępno 01:20:08:34 02:22:20:97 3:07 19.30 03:09:19:99
207
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 01:24:17:90 02:23:30:79 3:08 19.18 03:10:47:06
208
WŁOSEK Paweł
1476 POL Będzin 01:24:24:35 02:25:05:67 3:08 19.12 03:11:07:37
209
JOŚKO Rafał
2066 POL Żory 01:21:38:28 02:23:50:87 3:09 19.12 03:11:13:39
210
KONOPKA Paweł
2747 POL Ogrodzieniec 01:23:09:77 02:24:45:36 3:09 19.12 03:11:18:92
211
SOKOŁOWSKI Jarosław
2 POLSKA Będzin 01:19:37:19 02:22:20:48 3:10 19.00 03:12:43:28
212
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 01:25:29:20 02:25:49:50 3:10 19.00 03:12:48:47
213
JAWORSKI Robert
1578 POL Chorzów 01:19:18:53 02:23:30:07 3:10 19.00 03:12:53:63
214
ZAWIERUCHA Przemysław
2746 POL Ogrodzieniec 01:25:08:61 02:26:44:26 3:11 18.94 03:13:18:93
215
SZEWCZYK Stanisław
3337 POLSKA Dąbrowa Górnicza 01:23:12:17 02:25:51:71 3:11 18.89 03:13:48:67
216
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1439 POL Chorzów 01:24:04:54 02:24:21:48 3:11 18.89 03:13:51:02
217
JANKOWSKI Grzegorz
SKF Team
19 POL Warszawa 01:25:22:78 02:28:03:67 3:12 18.83 03:14:39:47
218
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 01:20:39:80 02:23:49:30 3:12 18.83 03:14:41:87
219
MARYNIAK Artur
3288 Trzcinica 01:18:10:75 02:21:36:86 3:13 18.65 03:16:10:88
220
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 01:21:43:64 02:25:54:04 3:14 18.65 03:16:13:55
221
KANDZIORA Andrzej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2177 POL Ruda Śląska 01:25:13:70 02:27:28:69 3:14 18.60 03:16:37:87
222
SZCZYGIELSKI Adam
1920 POL Dąbrowa Górnicza 01:26:09:04 02:28:40:88 3:14 18.60 03:17:03:38
223
PIECHOTA Piotr
58 POL Zielonki 01:26:21:51 02:29:41:41 3:15 18.48 03:18:01:52
224
DRZEWIECKI Tomasz
2033 POL Kraków 01:23:12:57 02:27:04:78 3:18 18.26 03:20:36:10
225
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 01:28:02:55 02:32:02:83 3:18 18.21 03:21:13:23
226
RACZEK Zbyszek
1741 POL Marklowice 01:22:42:77 02:24:25:55 3:19 18.15 03:21:19:35
227
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 01:13:59:96 02:23:00:00 3:19 18.10 03:22:00:44
228
LEMPERT Marcin
3290 Kępno 01:28:52:33 02:35:24:83 3:20 18.05 03:22:54:71
229
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 01:28:22:88 02:33:21:86 3:21 17.94 03:24:06:47
230
BRYJA Maciej
3285 Trzcinica 01:20:53:87 02:27:06:80 3:22 17.89 03:24:31:08
231
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1541 POL Rybnik 01:29:18:16 02:36:38:22 3:22 17.84 03:25:06:81
232
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
3035 POL Zabrze 01:28:28:82 02:33:27:40 3:23 17.78 03:25:59:60
233
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
3150 POL Bibice 01:41:02:19 02:41:40:87 3:23 17.73 03:26:19:20
234
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 01:33:56:07 02:37:46:01 3:24 17.73 03:26:31:05
235
ALVES Karolina
Team Br
2790 POL Katowice 01:40:56:52 02:41:39:55 3:24 17.68 03:27:10:39
236
Uczestnik anonimowy
60 POL Będzin 01:28:46:59 02:34:39:17 3:24 17.63 03:27:19:41
237
Uczestnik anonimowy
3381 POL Gostyń 01:21:48:97 02:29:09:21 3:25 17.58 03:28:06:58
238
GÓRSKI Tomasz
152 POL Sosnowiec 01:30:49:26 02:36:35:09 3:26 17.48 03:29:21:12
239
MIKOŚ Agnieszka
Activa Rower.com.pl
1613 POL Łaziska Górne 01:31:32:56 02:36:58:71 3:28 17.38 03:30:47:18
240
BOLEK Grzegorz
170 Kraków 01:34:02:47 02:41:35:11 3:31 17.13 03:33:30:21
241
CHRAPEK Waldemar
3317 POLSKA Wisła 01:24:03:56 02:46:52:42 3:34 16.90 03:36:34:48
242
Uczestnik anonimowy
2905 POL Tychy 01:32:56:45 02:40:29:71 3:34 16.85 03:37:16:67
243
WĄSOWSKA Karolina
77 POL Sosnowiec 01:35:18:27 02:45:40:25 3:36 16.71 03:38:51:73
244
ZIĘTEK Sylwia
Pozytywnie Zakręceni
93 POL Dąbrowa Górnicza 01:35:45:45 02:47:14:53 3:38 16.58 03:40:43:27
245
ZIACH Mariusz
Pozytywnie Zakręceni
97 POL Dąbrowa Górnicza 01:37:43:03 02:49:10:26 3:40 16.44 03:42:43:10
246
KĘDZIORA Marcin
3320 POL Staszów 01:38:08:60 02:49:30:83 3:44 16.09 03:47:31:41
247
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 01:50:52:77 02:57:11:71 3:45 16.05 03:47:55:27
248
JANIK Janusz
2621 POL Wadowice 01:44:48:34 03:00:56:83 3:56 15.25 03:59:54:85
249
CZAJKA Paweł
SKF Team
34 POL Dąbrowa Górnicza 01:36:51:12 03:03:32:36 4:03 14.88 04:06:03:69
250
MAGDZIŃSKI Karol
63 POL Rydułtowy 01:41:24:30 02:49:03:99 4:10 14.42 04:14:00:68
251
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
2935 POL Częstochowa 01:52:53:97 03:18:23:49 4:18 13.96 04:21:54:09
252
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik Częstochowa
1790 POL Częstochowa 01:52:50:41 03:18:19:45 4:18 13.96 04:22:02:92

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU