Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Gliwice - Family

Gliwice, Polska
02.09.2018

Wyniki

Family

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK min/km km/h Czas końcowy
1
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1658 POL Wygiełzów 00:24:12.84 01:03:57.54
2
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1331 POL Bytom 00:22:13.91 01:04:19.22
3
GRYCMAN Jakub
Gk Viktoria Rybnik
1804 POL Rybnik 00:24:51.06 01:04:56.94
4
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
2224 POL Rybnik 00:25:28.40 01:08:59.84
5
GROMADA Tatiana
Grupa Kolarska Gliwice
3127 POL Gliwice 00:26:50.54 01:09:07.63
6
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
3022 POL Rybnik 00:26:51.28 01:09:08.76
7
OSTAFIN Olaf
Headteam Luboń Skomielna Biała
3117 POL Pcim 00:27:39.25 01:11:12.83
8
GARNEK Ksawier
GK Viktoria Rybnik
1882 POL Rydułtowy 00:27:38.64 01:11:16.26
9
ŁUKÓW Jan
Luks Toszecka Grupa Kolarska
1552 POL Toszek 00:26:50.58 01:11:16.55
10
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
1594 POL Pyskowice 00:28:16.40 01:11:22.23
11
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1966 POL Rybnik 00:28:04.75 01:12:46.81
12
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
1531 POL Żory 00:27:29.99 01:12:50.73
13
GÓRECKI Daniel
2038 POL Szczerbice 00:28:30.76 01:13:04.53
14
MARUT Bartosz
3115 POL Gliwice 00:28:46.41 01:13:04.67
15
GAJDZIK Julia
Kiwi Klub Mtb
1100 POL Mikołów 00:28:00.97 01:13:13.83
16
STYRNA Michał
2831 POL Szczyrk 00:28:09.96 01:14:05.63
17
TOKARSKA Milena
2128 POL Łazy 00:28:54.74 01:15:22.20
18
WRÓBLEWSKI Mateusz
3153 Gliwice 00:28:13.34 01:15:27.39
19
STYRNA Jakub
2679 POLSKA Szczyrk 00:29:54.07 01:15:54.43
20
WĘGRZYN Nikodem
Klub Kolarski Świerklany
2187 POL Świerklany 00:28:36.58 01:16:02.03
21
ZIELIŃSKI Wojciech
3131 POL Gliwice 00:29:11.68 01:17:08.58
22
KUPCZYK Karol
Uks Katolik Częstochowa
1792 POL Częstochowa 00:28:49.06 01:17:10.86
23
DWORAK Aleksander
Choma Sport Trener
1564 POL Nowe Chechło 00:29:53.96 01:17:38.36
24
ZAWADA Karol
Żywiecki Klub Narciarski
3109 POL Żywiec 00:29:28.48 01:17:39.14
25
FOJCIK Jakub
2354 POL Tarnowskie Góry 00:33:39.70 01:17:45.74
26
KURP Olaf
2116 POL Jaworzno 00:30:03.62 01:18:26.92
27
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1503 POL Rybnik 00:29:52.98 01:18:33.93
28
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Częstochowa
1342 POL Korwinów 00:29:45.42 01:18:47.23
29
PELCZAR Adam
AT KLUB
2022 POL Kraków 00:29:28.62 01:18:55.94
30
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
1314 POL Bytom 00:29:54.73 01:19:29.75
31
SZRAMOWSKA Łucja
Cykloklsa Merida Uks Feniks Rydułtowy
3105 POL Rydułtowy 00:29:53.30 01:19:48.34
32
HANKUS Piotr
2521 POL Szczyrk 00:30:24.91 01:20:25.82
33
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
1795 POL Częstochowa 00:30:34.19 01:20:28.55
34
WYŻKIEWICZ Bartosz
1840 POL Mikołów 00:31:14.04 01:20:43.26
35
URBANEK Bartosz
GK Viktoria Rybnik
3083 POL Rybnik 00:29:31.16 01:21:15.62
36
MUSIOŁ Rafał
1838 POL Mikołów 00:31:39.25 01:21:35.02
37
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1262 POL Żory 00:31:48.87 01:22:08.50
38
DIKOW-IWANOW Zuzanna
2672 Szczyrk 00:31:38.11 01:23:12.90
39
PACZUŁA Wiktor
3094 POL Żernica 00:31:29.52 01:23:18.02
40
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
1243 POL Zabrze 00:33:55.06 01:23:27.78
41
BOROWIEC Michał
2470 POLSKA Kozy 00:34:29.05 01:23:44.83
42
PONDO Wojtek
Toszecka Grupa Kolarska
2013 POL Toszek 00:31:30.18 01:23:53.58
43
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1819 POL Bielsko-Biała 00:32:30.12 01:24:13.78
44
GWÓŹDŹ Nikodem
mmBike
3080 POL Piekary Śląskie 00:31:31.71 01:24:54.17
45
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
1794 POL Częstochowa 00:32:43.24 01:25:14.73
46
SUWALSKI Antoni
1132 POL Olkusz 00:33:29.40 01:25:54.47
47
ROJEK Szymon
Polar Sport
1562 POL Kraków 00:33:28.87 01:27:06.91
48
KROS Aleksander
1826 POL Kraków 00:33:30.19 01:27:17.42
49
RAKSZAWSKI Alex
Racing Kids
2430 POL Meszna 00:33:52.14 01:27:20.18
50
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
2088 POL Rybnik 00:35:38.31 01:28:24.18
51
KOWALEWSKA Martyna
2014 POL Toszek 00:34:31.12 01:28:30.39
52
WÓJCIK Igor
Żorskiebikewariaty
3013 POL Żory 00:35:19.70 01:29:10.83
53
PODCHUL Wiktor
3110 Siemianowice Śląskie 00:34:43.83 01:30:12.64
54
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
2622 POL Gliwice 00:35:00.48 01:30:43.99
55
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
1534 POL Gliwice 00:34:30.11 01:30:44.36
56
SŁAWSKI Maksymilian
Silesia Technika & Isocar Team
1286 POL Chorzów 00:35:39.34 01:32:35.07
57
SWETY Sebastian
2575 POL Węgierska Górka 00:33:32.15 01:32:36.06
58
KURZOK Aleksandra
Kiwi Klub MTB
1967 POL Mikołów 00:37:00.44 01:33:39.09
59
ZIÓŁKOWSKI Jakub
2321 POL Gliwice 00:36:10.81 01:34:18.30
60
BOŃCZYK Adam
1200 POL Zabrze 00:37:18.07 01:35:49.52
61
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
2687 POL Bytom 00:37:20.10 01:36:08.31
62
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
2012 CZE Trinec 00:38:08.32 01:36:13.32
63
BERNAŚ Kamil
1873 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:53.92 01:36:56.92
64
BRYCKI Karol
3124 POL Jastrzębie 00:38:16.99 01:37:07.40
65
WÓJCIK Aleksander
3120 POL Zabrze 00:39:00.48 01:37:11.17
66
BOŚ Stanisław
WISŁA
3090 POL Wisła 00:35:18.69 01:40:52.70
67
ROJEK Tomasz
Polar Sport
1563 POL Kraków 00:38:02.50 01:41:56.06
68
DRABIK Paulina
1537 POL Katowice 00:39:14.56 01:42:25.72
69
ZELMOZER Agata
2106 POL Sosnowiec 00:39:14.93 01:44:04.96
70
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
1533 POL Knurów 00:41:08.12 01:46:41.79
71
GRADZIK Gustaw
2832 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:41.89 01:49:39.03
72
BRACHMAŃSKI Filip
2108 POL Rybnik 00:38:16.96 01:51:32.61
73
MRÓZ Adam
1937 POL Sosnowiec 00:41:01.58 01:51:41.08
74
BERNAŚ Natalia
1875 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:13.70 01:52:01.92
75
GAJDA Anna
Jadymy Durś
2198 POL Gliwice 00:41:27.36 01:52:24.12
76
SUROWKA Piotr
2994 POL Katowice 00:44:47.93 01:54:55.01
77
SIKORA Antonina
2137 POL Rybnik 00:44:09.52 01:55:33.83
78
WÓJCIK Katarzyna
3089 POLSKA Jastrzębie Zdrój 00:44:07.05 01:56:43.15
79
WIKTOROWICZ Bartłomiej
3114 POL Krzeszowice 00:46:47.48 02:01:43.70
80
GUZIK Joanna
1895 POL Sosnowiec 00:47:32.83 02:03:46.95
81
TOMERA Katarzyna
1567 POL Katowice 00:49:57.17 02:06:19.55
82
OBERSZTALSKA Paulina
2795 POL Tarnowskie Góry 00:48:50.22 02:12:14.06
83
SEWERYN Leon
3111 POL Katowice 00:48:30.98 02:12:29.58
84
ZAKRZEWSKA Martyna
2794 POL Tarnowskie Góry 00:48:49.05 02:18:16.39
85
ZIELENIEWSKI Mateusz
3104 POL Mysłowice 00:46:47.91 02:24:37.74
86
PIECZYRAK Dominik
1181 POL Katowice 00:55:37.72 02:36:26.74
87
MICHALAK Nikodem
3182 POLSKA Będzin 00:58:05.56 02:59:19.07
88
KALECIŃSKA Olga
1400 POL Wrocław 01:06:36.43 02:59:57.23
89
ŚWIĘS Grzegorz
3128 POL Bytom 01:27:00.00 04:18:45.03

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU