Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Gliwice - Pro/Hobby

Gliwice, Polska
02.09.2018

Wyniki

Hobby 29 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 00:22:15.40 1:57 30.85 00:56:21.94
2
MIZERA Jakub
2126 POL Jaworze 00:22:16.51 1:58 30.85 00:56:38.62
3
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory 00:22:16.29 1:58 30.85 00:56:38.85
4
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 00:22:16.35 1:58 30.85 00:56:39.25
5
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 00:22:16.97 1:58 30.53 00:56:55.04
6
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 00:21:35.70 1:59 30.53 00:57:02.45
7
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 00:21:33.68 1:59 30.53 00:57:03.00
8
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 00:21:35.68 1:59 30.53 00:57:13.69
9
ŚCIGAŁA Piotr
Jura Bike MTB team
1173 POL Częstochowa 00:21:34.58 1:59 30.53 00:57:13.95
10
RYGLEWSKI Jan
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1618 POL Zabrze 00:21:36.34 1:59 30.53 00:57:14.26
11
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1666 POL Sosnowiec 00:21:35.20 1:59 30.53 00:57:15.62
12
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 00:21:34.49 1:59 30.21 00:57:24.66
13
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus
2368 POL Brenna 00:22:17.70 1:60 30.21 00:57:47.87
14
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
2291 POL Zabrze 00:22:22.47 2:01 29.90 00:58:15.51
15
SCIERSKI Maciej
TOMAZI Orbea BIKE TEAM
1497 POL Tychy 00:22:23.04 2:01 29.90 00:58:15.55
16
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
2233 POL Skoczów 00:22:25.44 2:01 29.90 00:58:15.72
17
KUKURBA Mikołaj
Ataksport Omnisquare Gliwice
1315 POL Gliwice 00:21:43.16 2:02 29.59 00:58:40.70
18
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 00:21:55.10 2:03 29.59 00:58:58.83
19
JAHN Mateusz
CYKLOOPOLE
2243 POL Falmirowice 00:23:02.10 2:05 29.00 00:59:59.59
20
JAHN Patryk
1322 POL Falmirowice 00:21:56.17 2:05 29.00 01:00:03.15
21
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 00:21:55.81 2:05 29.00 01:00:09.93
22
KALINOWSKI Artur
1797 POL Będzin 00:22:29.49 2:05 28.71 01:00:21.76
23
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 00:22:28.80 2:05 28.71 01:00:22.67
24
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 00:22:29.27 2:05 28.71 01:00:23.17
25
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 00:22:49.93 2:06 28.71 01:00:36.14
26
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 00:22:50.24 2:06 28.71 01:00:37.11
27
SZCZEPAŃCZYK Michał
3064 POL Międzyrzecze Dolne 00:22:52.57 2:06 28.71 01:00:37.98
28
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 00:22:51.68 2:06 28.71 01:00:38.16
29
DYSZY Grzegorz
BIKE ATELIER TEAM
1771 POL Bobrowniki 00:22:50.89 2:06 28.71 01:00:41.93
30
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 00:22:51.40 2:06 28.71 01:00:42.07
31
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1075 POL Radzionków 00:22:52.07 2:06 28.71 01:00:43.83
32
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1073 POL Radzionków 00:22:52.50 2:06 28.71 01:00:43.92
33
GEMBALA Szymon
2587 POL Bełk 00:23:16.32 2:07 28.43 01:01:19.50
34
KAPICA Marek
Tomazi Bike Orbea Team
1300 POL Gołkowice 00:22:48.85 2:07 28.43 01:01:20.07
35
SZAŁAŃSKI Sylwester
Tomazi Bike Orbea Team
2875 POL Jastrzębie-Zdrój 00:23:09.20 2:08 28.16 01:01:32.13
36
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 00:22:50.19 2:08 28.16 01:01:49.43
37
OSTALSKI Piotr
Jura Bike Mtb Team
1167 POL Częstochowa 00:23:10.92 2:08 28.16 01:01:49.76
38
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
2423 POL Sosnowiec 00:23:11.95 2:09 27.88 01:02:16.55
39
NOWOMIEJSKI Adam
1586 POL Rybnik 00:23:27.72 2:10 27.88 01:02:25.14
40
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 00:23:29.50 2:10 27.88 01:02:25.66
41
PASTERNAK Piotr
Jura Bike Mtb Team
1168 POL Brzeszcze 00:23:10.66 2:10 27.88 01:02:27.03
42
HAZUKA Ireneusz
1847 Szare 00:23:30.03 2:10 27.88 01:02:29.78
43
SZYMIEC Szymon
2318 POL Gliwice 00:23:27.41 2:10 27.88 01:02:30.53
44
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 00:23:39.28 2:10 27.88 01:02:33.58
45
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 00:23:53.41 2:10 27.88 01:02:37.95
46
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 00:22:28.88 2:10 27.62 01:02:42.69
47
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
2666 POL Janów 00:22:19.05 2:11 27.62 01:02:50.53
48
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 00:22:13.34 2:11 27.62 01:03:08.17
49
CYROŃ Paweł
2285 POL Czerwionka-Leszczyny 00:22:34.42 2:11 27.62 01:03:08.61
50
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1070 POL Kędzierzyn-Koźle 00:23:52.32 2:11 27.62 01:03:10.48
51
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 00:23:59.27 2:11 27.62 01:03:11.04
52
BRYŁA Michał
Sii Cycling Team
1925 POL Radzionków 00:24:02.41 2:11 27.62 01:03:11.90
53
BUDZYN Łukasz
BROWEREK Team
1634 POL Rybnik 00:24:19.12 2:11 27.62 01:03:13.15
54
KRZESZOWIEC Zbigniew
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1399 POL Gliwice 00:23:33.24 2:12 27.36 01:03:22.96
55
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 00:24:07.92 2:12 27.36 01:03:24.77
56
POLOK Adam
1205 POL Szczejkowice 00:24:07.22 2:12 27.36 01:03:24.89
57
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2761 POL Jastrzębie Zdrój 00:24:08.51 2:12 27.36 01:03:27.45
58
ADAMCZYK Artur
1859 POL Wodzislaw Slaski 00:23:36.66 2:12 27.36 01:03:28.33
59
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 00:24:10.19 2:12 27.36 01:03:32.18
60
MUZYK Wojciech
2739 POL Racibórz 00:22:14.21 2:12 27.36 01:03:34.75
61
ZIELAWSKI Dominik
Sii Cycling Team
1077 POL Rybnik 00:22:51.88 2:12 27.36 01:03:35.98
62
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
3040 POL Mikołów 00:25:39.42 2:12 27.36 01:03:39.05
63
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 00:22:53.43 2:12 27.36 01:03:40.22
64
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 00:22:24.88 2:12 27.36 01:03:41.64
65
ROGOZIK Szymon
1910 POL Gliwice 00:24:04.45 2:13 27.36 01:03:48.71
66
RÓŻAŃSKI Marcin
FCB
1295 POL Tarnowskie Góry 00:24:26.41 2:13 27.36 01:03:49.98
67
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż 00:23:55.01 2:13 27.36 01:03:51.34
68
ADAMCZYK Sandra
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
1344 POL Rydułtowy 00:23:36.10 2:13 27.36 01:03:53.81
69
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 00:24:15.78 2:13 27.10 01:03:54.58
70
LISOWSKI Maciej
1954 POL Knurów 00:24:35.28 2:13 27.10 01:03:55.68
71
WIŚNIEWSKI Paweł
2481 POL Dąbrowa Górnicza 00:24:27.56 2:13 27.10 01:03:56.10
72
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów 00:24:09.92 2:13 27.10 01:03:57.38
73
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 00:24:06.32 2:13 27.10 01:03:57.59
74
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 00:24:05.85 2:13 27.10 01:03:58.56
75
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko-Biała
2524 POL Bielsko Biała 00:22:51.12 2:13 27.10 01:04:06.36
76
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1155 POL Mikołów 00:24:58.87 2:13 27.10 01:04:14.44
77
PIETRAS Mariusz
Jura Bike Mtb Team
1171 POL Częstochowa 00:24:03.28 2:13 27.10 01:04:16.97
78
MALEŃSKI Wojciech
1939 POL Tarnowskie Góry 00:24:16.06 2:14 27.10 01:04:17.05
79
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 00:24:50.37 2:14 27.10 01:04:18.42
80
SZYMLAK Szymon
Bike Store Bielsko
2244 POL Bielsko-Biała 00:24:19.80 2:14 27.10 01:04:18.60
81
WIELGOS Mateusz
1405 POL Gliwice 00:24:05.33 2:14 27.10 01:04:28.18
82
DŁUGOSZ Michał
KIETA Rowerowy Team
2424 POL Mikołów 00:24:48.19 2:14 26.85 01:04:34.44
83
ABSALON Zbigniew
Absalon MTB Team
1931 POL Rybnik 00:24:16.02 2:14 26.85 01:04:35.96
84
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 00:23:39.50 2:14 26.85 01:04:37.31
85
WIECZOREK Marek
SWORD Cycling
2912 DEU Schweinfurt 00:24:33.27 2:14 26.85 01:04:37.31
86
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1348 POL Radzionków 00:24:46.84 2:14 26.85 01:04:37.33
87
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków 00:24:46.44 2:14 26.85 01:04:38.09
88
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 00:24:54.79 2:14 26.85 01:04:42.94
89
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 00:24:45.57 2:14 26.85 01:04:44.88
90
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 00:24:06.71 2:15 26.85 01:04:46.79
91
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
1411 POL Mikołów 00:24:43.56 2:15 26.85 01:04:47.23
92
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki 00:24:14.40 2:15 26.85 01:04:49.77
93
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1271 POL Ruda Śląska 00:24:52.76 2:15 26.85 01:04:55.28
94
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała 00:24:19.28 2:15 26.85 01:04:57.82
95
KURPIS Krzysztof
Biciclista Racing Team
3079 POL Gliwice 00:25:00.14 2:15 26.85 01:04:58.43
96
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
3097 POL Gliwice 00:24:58.48 2:15 26.85 01:04:59.10
97
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
2082 POL Rybnik 00:24:44.43 2:15 26.85 01:05:05.12
98
SOBÓTKA Tomasz
1972 POL Knurów 00:24:37.44 2:15 26.85 01:05:05.64
99
FIDO Aleksander
Kiwi Team Mtb
2352 POL Katowice 00:24:47.75 2:15 26.61 01:05:09.55
100
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
2387 POL Częstochowa 00:25:00.39 2:16 26.61 01:05:16.25
101
JANY Błażej
1629 POL Pszczyna 00:24:56.68 2:16 26.61 01:05:18.63
102
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice 00:24:51.86 2:16 26.61 01:05:20.93
103
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie Zdój 00:24:49.44 2:16 26.61 01:05:21.78
104
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry 00:24:46.19 2:16 26.61 01:05:22.09
105
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice 00:24:52.26 2:16 26.61 01:05:22.43
106
RYGLEWSKI Piotr
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1619 POL Zabrze 00:24:48.79 2:16 26.61 01:05:26.10
107
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 00:24:36.86 2:16 26.61 01:05:27.57
108
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 00:24:59.80 2:16 26.61 01:05:38.90
109
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1611 POL Koniaków 00:24:44.84 2:16 26.61 01:05:41.19
110
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż 00:24:47.13 2:16 26.36 01:05:43.48
111
SAMBOROWSKI Adam
2355 POL Tworóg Mały 00:25:02.06 2:17 26.36 01:05:47.12
112
STRZODKA Piotr
3001 POL Opole 00:25:14.48 2:17 26.36 01:05:47.44
113
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
2213 POL Wisła 00:24:35.91 2:17 26.36 01:05:48.74
114
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 00:24:51.94 2:17 26.36 01:05:51.34
115
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 00:24:23.46 2:17 26.36 01:05:57.42
116
SKORUPA Radosław
Mikesz Team
1570 POL Radlin 00:24:47.59 2:17 26.36 01:06:01.24
117
WYSTEMP Ryszard
2607 POL Czerwionka-Leszczyny 00:24:54.51 2:17 26.36 01:06:02.78
118
ZAJĄC Jakub
1630 POL Rybnik 00:25:18.67 2:17 26.36 01:06:05.35
119
JENDRYSIK Damian
Ataksport C67 Racing Team
1227 POL Gliwice 00:25:04.38 2:17 26.36 01:06:05.73
120
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 00:24:57.31 2:17 26.36 01:06:06.65
121
STUDENT Karol
1574 POL Czerwionka-Leszczyny 00:24:48.20 2:17 26.36 01:06:06.89
122
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 00:25:07.55 2:17 26.36 01:06:07.12
123
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 00:25:05.22 2:17 26.36 01:06:08.50
124
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1575 POL Jastrzębie-Zdrój 00:24:59.41 2:17 26.36 01:06:09.49
125
NOWAK Łukasz
1683 POL Sosnowiec 00:24:45.03 2:18 26.13 01:06:19.29
126
KOZIEŁ Maciej
1763 POL Żywiec 00:25:05.77 2:18 26.13 01:06:22.08
127
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice 00:24:44.96 2:18 26.13 01:06:24.43
128
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:26.65 2:18 26.13 01:06:25.08
129
PYRCHLA Łukasz
2945 POL Poraj 00:25:27.24 2:18 26.13 01:06:25.34
130
KOSTECKI Tomasz
3078 POL Częstochowa 00:25:23.63 2:18 26.13 01:06:28.51
131
SOBIK Bartłomiej
3032 POL Rybnik 00:25:41.11 2:18 26.13 01:06:28.77
132
HAZUKA Arkadiusz
1848 POL Szare 00:25:34.62 2:18 26.13 01:06:31.23
133
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 00:25:11.14 2:18 26.13 01:06:31.46
134
FRYDA Marek
Proservice Racing Team
2295 POL Gliwice 00:25:24.34 2:18 26.13 01:06:32.75
135
NOWAK Tomasz
bikehead
3046 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:23.28 2:18 26.13 01:06:40.15
136
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 00:25:25.66 2:19 26.13 01:06:49.88
137
OCHMANN Michal
NudelTeam
1184 POL Tarnowskie Góry/ Bad Bramstedt De 00:26:20.78 2:19 25.89 01:06:54.66
138
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów 00:26:20.29 2:19 25.89 01:06:56.76
139
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 00:26:21.72 2:19 25.89 01:06:59.89
140
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 00:25:10.16 2:19 25.89 01:07:00.08
141
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1164 POL Katowice 00:25:21.85 2:19 25.89 01:07:03.97
142
MALURDY Adam
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1616 POL Ruda Śląska 00:25:38.26 2:19 25.89 01:07:05.05
143
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
3174 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:00.33 2:19 25.89 01:07:07.45
144
STRZELECKI Sebastian
2378 POL Sarnów 00:25:01.49 2:19 25.89 01:07:09.85
145
ŁUKÓW Antoni
Luks Toszecka Grupa Kolarska
3066 POL Toszek 00:25:26.36 2:20 25.89 01:07:18.47
146
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 00:26:19.55 2:20 25.89 01:07:25.21
147
ZUB Paweł
2541 POL Olkusz 00:25:48.81 2:21 25.66 01:07:40.24
148
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 00:25:28.92 2:21 25.66 01:07:45.61
149
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 00:25:37.56 2:21 25.66 01:07:54.84
150
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1388 POL Gliwice 00:25:46.03 2:21 25.66 01:08:01.21
151
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój 00:25:49.43 2:21 25.66 01:08:04.77
152
CZARNOCKI Dawid
2767 POL Jastrzębie Zdrój 00:26:13.08 2:21 25.66 01:08:04.84
153
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin 00:25:27.65 2:21 25.44 01:08:07.15
154
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 00:25:25.72 2:21 25.44 01:08:07.24
155
HOLEWA Krystian
Tta Bieruń
1963 Lędziny 00:25:18.13 2:21 25.44 01:08:08.69
156
JAŃCZAK Leszek
2384 POL Pszczyna Łąka 00:25:35.67 2:21 25.44 01:08:08.92
157
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1484 POL Kuźnia Raciborska 00:26:22.23 2:22 25.44 01:08:10.10
158
MIESZCZAK Dawid
GodzinaDwajściaSześć
2632 POL Kraków 00:26:18.26 2:22 25.44 01:08:12.52
159
PRZYBYLA Marcin
2552 POL Szczyrk 00:25:44.43 2:22 25.44 01:08:13.26
160
LACHETA Adrian
1401 POL Rybnik 00:26:07.91 2:22 25.44 01:08:15.22
161
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
2265 POL Pilchowice 00:25:43.67 2:22 25.44 01:08:15.31
162
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 00:25:50.87 2:22 25.44 01:08:16.02
163
ADAM Mirosław
1316 POL Szałsza 00:25:55.06 2:22 25.44 01:08:20.74
164
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1247 POL Wisła 00:26:32.39 2:22 25.44 01:08:23.94
165
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów 00:25:36.55 2:22 25.44 01:08:26.76
166
KAPALA Zygmunt
1397 Tychy 00:26:05.66 2:22 25.44 01:08:27.98
167
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski 00:22:49.42 2:22 25.44 01:08:29.14
168
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 00:23:11.71 2:22 25.44 01:08:36.59
169
MOL Michał
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1614 POL Ruda Śląska 00:24:51.18 2:23 25.44 01:08:40.00
170
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub MTB
1088 POL Katowice 00:25:29.57 2:23 25.22 01:08:52.30
171
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Orbea Team
1268 POL Jastrzębie Zdrój 00:25:56.85 2:23 25.22 01:08:52.42
172
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:32.92 2:23 25.22 01:08:52.68
173
KLESZCZ Marcin
2277 POL Gliwice 00:26:29.96 2:23 25.22 01:09:00.23
174
KWIECIEŃ Marcin
2776 POL Chrzanów 00:27:02.77 2:23 25.22 01:09:00.34
175
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2036 POL Kraków 00:25:20.17 2:23 25.22 01:09:01.60
176
Uczestnik anonimowy
3169 POL Gliwice 00:26:31.44 2:24 25.22 01:09:08.34
177
GAJOWSKI Bartosz
1738 POL Piekary Śląskie 00:26:59.97 2:24 25.22 01:09:13.93
178
PASTERNAK Jakub
Jura Bike MTB Team
1583 POL Brzeszcze 00:26:41.07 2:24 25.22 01:09:16.33
179
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1194 POL Zabrze 00:26:06.91 2:24 25.22 01:09:16.88
180
RYCHLICKI Jarosław
Mycenter
2276 POL Zabrze 00:27:13.44 2:24 25.22 01:09:17.92
181
KISZKA Łukasz
Jerzmanowice
2774 POL Jerzmanowice 00:27:00.32 2:24 25.00 01:09:18.56
182
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1064 POL Częstochowa 00:27:28.40 2:24 25.00 01:09:18.71
183
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1969 POL Katowice 00:27:27.17 2:24 25.00 01:09:19.18
184
MUCHA Tomasz
1547 POL Katowice 00:25:54.80 2:24 25.00 01:09:20.29
185
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1310 POL Katowice 00:26:32.42 2:24 25.00 01:09:23.82
186
URBANIAK Łukasz
PLAST-MET TEAM MTB
2705 POL Olkusz 00:27:04.10 2:24 25.00 01:09:30.84
187
MĄCIOR Wojciech
1911 POL Zabrze 00:27:03.35 2:25 25.00 01:09:41.44
188
PEŁKA Adam
JURA BIKE MTB TEAM
1169 POL Częstochowa 00:26:20.89 2:25 25.00 01:09:42.89
189
BARDZYŃSKI Przemysław
JURA BIKE MTB TEAM
1159 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:17.91 2:25 25.00 01:09:43.67
190
KASZA Paweł
1204 POL Racibórz 00:27:07.95 2:25 25.00 01:09:46.46
191
CZERNIK Mateusz
2610 POL Bytom 00:27:11.85 2:25 25.00 01:09:47.52
192
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
3082 POL Katowice 00:26:31.46 2:25 25.00 01:09:48.95
193
PODCHUL Krzysztof
1943 POL Katowice 00:26:32.99 2:25 25.00 01:09:49.18
194
ŻMUDA Wojciech
Para Siempre Lena Y Marta
1383 POL Dąbrowa Górnicza 00:27:05.63 2:25 25.00 01:09:49.22
195
ANTONIAK Daniel
3002 POL Zabrze 00:27:08.70 2:25 25.00 01:09:49.39
196
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 00:27:03.30 2:25 25.00 01:09:51.15
197
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 00:26:56.23 2:25 24.79 01:09:59.08
198
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 00:26:22.83 2:25 24.79 01:10:02.56
199
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów 00:27:21.80 2:26 24.79 01:10:09.06
200
KALETA Marek
2638 POL Ustroń 00:27:43.14 2:26 24.79 01:10:09.39
201
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 00:26:32.45 2:26 24.79 01:10:15.40
202
JANECZEK Marcin
2824 POL Katowice 00:27:07.55 2:26 24.79 01:10:15.58
203
JARCZAK Piotr
2450 POL Wrocław 00:27:25.23 2:26 24.79 01:10:15.74
204
FILIPIAK Krystian
1199 POL Mikołów 00:27:13.80 2:26 24.79 01:10:15.92
205
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2773 POL Klucze 00:27:20.20 2:26 24.79 01:10:18.47
206
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 00:27:55.58 2:26 24.79 01:10:20.42
207
ŻACZEK Cezary
1483 POL Kuźnia Raciborska 00:26:59.24 2:26 24.79 01:10:20.54
208
SON Kyongjae
Kiwi Team
1096 POL Katowice 00:26:39.54 2:26 24.79 01:10:21.62
209
WALCZAK Rafał
2791 POL Kraków 00:27:14.41 2:26 24.79 01:10:22.56
210
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 00:27:23.60 2:26 24.79 01:10:23.90
211
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 00:26:31.35 2:26 24.79 01:10:26.69
212
PEAS Sebastian
Bike Team Zdzieszowice
3048 POL Zdzieszowice 00:28:01.11 2:26 24.79 01:10:26.89
213
LASOTA Łukasz
1279 POL Katowice 00:27:02.57 2:26 24.79 01:10:27.92
214
BREITKOPF Tomasz
3004 POL Zabrze 00:27:00.19 2:26 24.79 01:10:28.86
215
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 00:27:12.53 2:26 24.58 01:10:30.02
216
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 00:27:39.81 2:26 24.58 01:10:31.09
217
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 00:27:35.07 2:26 24.58 01:10:31.58
218
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 00:26:53.14 2:27 24.58 01:10:34.72
219
GAWAŁEK Maciej
3154 POL Rybnik 00:27:32.31 2:27 24.58 01:10:36.83
220
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
2258 POL Czyżowice 00:27:23.83 2:27 24.58 01:10:37.36
221
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin 00:26:48.67 2:27 24.58 01:10:42.01
222
MARTYNOWICZ Andrzej
1642 POL Gliwice 00:27:06.68 2:27 24.58 01:10:44.38
223
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
2287 POL Katowice 00:27:41.08 2:27 24.58 01:10:46.51
224
PROSKURA Rafał
2212 POL Warszawa / Bielsko-Biała 00:27:41.68 2:27 24.58 01:10:49.60
225
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET Team MTB
2734 POL Olkusz 00:27:19.42 2:27 24.58 01:10:52.39
226
KOPCIŃSKI Łukasz
2719 POL Kraków 00:27:00.37 2:27 24.58 01:10:53.69
227
DRZEWIECKI Rafał
3151 POL Olkusz 00:26:21.55 2:27 24.58 01:10:54.62
228
BIERNACKI Kamil
3024 POL Świętochłowice 00:27:16.56 2:28 24.37 01:11:10.31
229
WOLDAŃSKI Sławomir
1450 POL Katowice 00:27:04.16 2:28 24.37 01:11:11.45
230
SOKOŁA Tomasz
3000 POLSKA Bobrowniki 00:27:23.21 2:28 24.37 01:11:15.20
231
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 00:25:51.49 2:28 24.37 01:11:15.46
232
SUCHAJA Sylwester
3085 POL Mikołów 00:27:34.64 2:28 24.37 01:11:16.16
233
NITKA Wojciech
3039 POL Gliwice 00:28:01.39 2:28 24.37 01:11:21.61
234
GĄSIOR Grzegorz
NIY MA GAŃBY COŚ NA KOLE
2604 POL Mikołów 00:27:44.76 2:28 24.37 01:11:21.95
235
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 00:27:25.97 2:28 24.37 01:11:27.78
236
REDMAN Grzegorz
city-fitness zagórze
3026 POL Sławków 00:27:33.44 2:29 24.37 01:11:39.88
237
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1191 POL Gliwice 00:27:01.16 2:29 24.37 01:11:41.67
238
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 00:27:34.14 2:29 24.37 01:11:41.71
239
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 00:27:42.80 2:29 24.17 01:11:43.08
240
MRÓZ Edyta
SGS Poland Team Bike Section
2706 POL Tychy 00:26:53.57 2:29 24.17 01:11:43.92
241
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1572 POL Racibórz 00:28:09.38 2:29 24.17 01:11:44.20
242
GAJDZIK Sławomira
KIWI KLUB MTB
1098 POL Mikołów 00:26:58.41 2:29 24.17 01:11:44.92
243
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 00:28:02.81 2:29 24.17 01:11:44.98
244
MATUSIK Dawid
2491 POL Żory 00:27:06.69 2:29 24.17 01:11:45.08
245
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle 00:27:19.00 2:29 24.17 01:11:45.98
246
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno 00:27:54.81 2:29 24.17 01:11:48.06
247
CIEPLAK Tomasz
2804 POL Częstochowa 00:27:24.56 2:29 24.17 01:11:50.39
248
WALTER Marcin
3135 POL Wieszowa 00:28:35.69 2:29 24.17 01:11:51.45
249
BUHL Artur
3126 POL Wieszowa 00:28:43.79 2:29 24.17 01:11:53.39
250
JOŚKO Rafał
2066 POL Żory 00:27:13.41 2:29 24.17 01:11:54.62
251
JAWORSKI Robert
1578 POL Chorzów 00:27:01.47 2:29 24.17 01:11:57.88
252
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków 00:28:29.27 2:29 24.17 01:12:00.66
253
SKUPIEŃ Bartosz
2427 POL Kraków 00:28:20.23 2:30 24.17 01:12:07.11
254
PISKORNIK Marek
1914 POL Wisła 00:28:55.51 2:30 24.17 01:12:11.24
255
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 00:28:29.93 2:30 24.17 01:12:12.75
256
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 00:28:17.66 2:30 24.17 01:12:12.91
257
CICHOŃ Przemysław
1952 POL Siemianowice Śląskie 00:27:38.97 2:30 24.17 01:12:14.15
258
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2105 POL Żywiec 00:27:32.94 2:30 23.97 01:12:21.67
259
KACZMARZYK Anna
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2052 POL Istebna 00:27:13.18 2:30 23.97 01:12:21.90
260
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 00:28:30.43 2:30 23.97 01:12:22.94
261
Uczestnik anonimowy
2886 POL Częstochowa 00:27:27.44 2:30 23.97 01:12:25.03
262
REMPEGA Krzysztof
1438 POL Pawłowice 00:28:05.82 2:31 23.97 01:12:30.38
263
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 00:27:25.35 2:31 23.97 01:12:34.74
264
CZAJA Jacek
Nightriders Silesia
2256 POL Radzionków 00:28:03.30 2:31 23.97 01:12:37.54
265
WŁADYKA Krzysztof
2949 POL Gliwice 00:27:51.35 2:31 23.97 01:12:41.87
266
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 00:27:28.57 2:31 23.97 01:12:43.64
267
GŁÓD Wojciech
2940 POL Ruda Śląska 00:28:04.73 2:31 23.97 01:12:43.67
268
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POL Mikołów 00:27:42.05 2:31 23.97 01:12:43.81
269
CISZEK Bartosz
3107 POL Zabrze 00:28:17.46 2:31 23.97 01:12:49.09
270
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1256 POL Chorzów 00:28:41.92 2:31 23.97 01:12:49.66
271
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 00:27:54.75 2:31 23.97 01:12:52.31
272
AUGUSTYNIAK Marek
Kolega Ryska
2884 POL Zawiercie 00:28:10.95 2:31 23.97 01:12:53.81
273
KISZKA Łukasz
1487 POL Rybnik 00:27:10.30 2:31 23.77 01:12:56.83
274
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 00:27:29.69 2:32 23.77 01:13:00.24
275
JASIAK Marcin
3166 POL Lubomia 00:28:02.34 2:32 23.77 01:13:01.37
276
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 00:28:02.66 2:32 23.77 01:13:07.52
277
BACHOWSKI Krzysztof
1647 POL Kwaczała 00:27:48.75 2:32 23.77 01:13:16.67
278
HANZEL Piotr
3145 POL Gliwice 00:28:32.96 2:32 23.77 01:13:20.11
279
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 00:28:33.87 2:32 23.77 01:13:22.38
280
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery. Ruda.pl Team
1606 POL Świętochłowice 00:28:40.02 2:32 23.77 01:13:22.57
281
SEWERYŃSKI Jacek
www.bombkisklep.pl
3106 POL Częstochowa 00:28:12.38 2:33 23.77 01:13:28.77
282
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1302 POL Rybnik 00:28:21.12 2:33 23.77 01:13:28.94
283
PAUL Piotr
3009 POL Gliwice 00:28:44.20 2:33 23.77 01:13:29.70
284
HYLA Damian
3143 POL Zdzieszowice 00:28:49.63 2:33 23.77 01:13:29.81
285
WALIGÓRA Paweł
1753 POL Gliwice 00:29:00.27 2:33 23.58 01:13:30.72
286
NAWROCKI Grzegorz
Uks Katolik Częstochowa
2888 POL Myszków 00:28:05.51 2:33 23.58 01:13:31.10
287
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1009 POL Gliwice 00:27:34.04 2:33 23.58 01:13:33.01
288
DRZEWIECKI Jacek
2512 POL Żywiec 00:28:43.84 2:33 23.58 01:13:33.36
289
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór 00:27:35.07 2:33 23.58 01:13:35.08
290
JĘDRZEJCZYK Adam
bROWERek team
2284 POL Rybnik 00:28:31.08 2:33 23.58 01:13:44.88
291
CZYŻ Mariusz
3101 POL Wisła 00:28:42.40 2:33 23.58 01:13:48.88
292
RACZEK Zbyszek
1741 POL Marklowice 00:29:01.31 2:33 23.58 01:13:51.56
293
MATUSZAK Tomasz
3063 POL Gliwice 00:28:33.22 2:33 23.58 01:13:56.86
294
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 00:28:24.96 2:33 23.58 01:13:56.93
295
POŚPIECH Julia
Śląsk Kolarsko
3030 POL Żory 00:28:28.29 2:34 23.58 01:13:58.17
296
SZNYDER Wojciech
3054 POL Gliwice 00:28:23.85 2:34 23.58 01:13:58.42
297
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2313 POL Częstochowa 00:28:21.86 2:34 23.58 01:14:02.78
298
BROŻEK Grzegorz
K8 BODY ART
2844 POL Mikołów 00:29:43.14 2:34 23.58 01:14:02.78
299
KONIECZNY Marcin
2651 POL Siemianowice Śląskie 00:28:14.31 2:34 23.58 01:14:03.18
300
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 00:29:16.83 2:34 23.58 01:14:05.03
301
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:17.97 2:34 23.39 01:14:06.30
302
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
1266 POL Częstochowa 00:28:13.90 2:34 23.39 01:14:07.23
303
WALA Marek
2615 POL Jastrzębie Zdrój 00:29:10.99 2:34 23.39 01:14:14.12
304
DROŻYŃSKI Przemysław
PLAST-MET TEAM MTB
2337 POL Olkusz 00:28:20.38 2:34 23.39 01:14:16.27
305
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice 00:28:04.11 2:34 23.39 01:14:23.29
306
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 00:29:25.37 2:35 23.39 01:14:26.37
307
NIKONOWICZ Marcin
Uks Katolik Częstochowa
2664 POL Częstochowa 00:29:07.99 2:35 23.39 01:14:27.80
308
URBAŃCZYK Marcin
Decathlon Katowice
1391 POL Jastrzębie-Zdrój 00:28:18.71 2:35 23.39 01:14:32.51
309
ŁAZARZ Grzegorz
2845 POL Rzuchowa 00:28:50.00 2:35 23.39 01:14:35.37
310
GÓRA Darek
2861 POL Radostowice 00:29:01.36 2:35 23.39 01:14:36.51
311
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 00:28:45.62 2:35 23.39 01:14:37.99
312
KASPRUS Tomasz
2060 POL Zabrze 00:30:01.69 2:35 23.39 01:14:41.50
313
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 00:35:04.54 2:35 23.20 01:14:42.06
314
IWANOWICZ Anna
1909 POL Chrzanów 00:29:35.91 2:35 23.20 01:14:43.10
315
MALIKOWSKA Izabela
Bikehead
1781 POL Mikołów 00:28:16.77 2:35 23.20 01:14:44.01
316
GODLEWSKI Krzysztof
3065 POL Mikołów 00:29:07.04 2:35 23.20 01:14:49.01
317
GRYCHTOŁ Piotr
3125 POL Łaziska Górne 00:29:36.57 2:35 23.20 01:14:51.26
318
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 00:28:19.25 2:36 23.20 01:14:57.93
319
WOLSKI Marcin
Amk Gliwice
2343 POL Gliwice 00:28:58.59 2:36 23.20 01:15:01.86
320
SPEER Łukasz
2090 POL Gliwice 00:28:28.82 2:36 23.20 01:15:02.03
321
BUGDOŁ Tomasz
2670 POL Katowice 00:29:04.93 2:36 23.20 01:15:05.70
322
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 00:29:06.91 2:36 23.20 01:15:07.81
323
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2069 POL Tarnowskie Góry 00:28:03.96 2:36 23.20 01:15:08.34
324
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1482 POL Rydutowy 00:29:08.34 2:36 23.20 01:15:10.89
325
KUŹMIK Robert
Febys
1705 POL Gliwice 00:29:25.11 2:36 23.20 01:15:11.56
326
WOJACZEK Piotr
1843 POL Rybnik 00:28:28.71 2:36 23.20 01:15:13.69
327
LESZKIEWICZ Krzysztof
ElzabAcitveTeam
2889 POL Knurów 00:28:29.04 2:36 23.20 01:15:16.45
328
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 00:29:38.10 2:36 23.02 01:15:18.11
329
BAJ Rafał
3108 POL Gliwice 00:28:33.17 2:36 23.02 01:15:20.24
330
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1150 POL Katowice 00:28:39.09 2:36 23.02 01:15:22.51
331
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 00:29:43.50 2:36 23.02 01:15:23.25
332
BACHNIAK Katarzyna
JURA BIKE MTB TEAM
1157 POL Częstochowa 00:28:57.97 2:37 23.02 01:15:28.43
333
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 00:29:28.56 2:37 23.02 01:15:30.31
334
ORLOWSKI Michał
Bije team Zdzieszowice
3049 POL Zdzieszowice 00:29:05.87 2:37 23.02 01:15:36.46
335
SZYDŁOWSKI Janusz
Mtbb
1408 POL Bielsko-Biała 00:28:27.95 2:37 23.02 01:15:37.68
336
WOLANY Krzysztof
Hołda Team
2148 POL Katowice 00:28:01.89 2:37 23.02 01:15:41.34
337
WRONA Jarek
2950 POL Oświęcim 00:33:45.22 2:37 23.02 01:15:48.10
338
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 00:29:12.43 2:37 23.02 01:15:48.70
339
WOŁOSIUK Marcin
2732 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:45.59 2:38 23.02 01:15:53.92
340
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska 00:28:36.03 2:38 22.83 01:15:57.21
341
SZYPUŁA Grzegorz
Odkrywcy Taurus
2850 POL Łaziska Górne 00:29:55.48 2:38 22.83 01:16:00.58
342
KAŁUŻA Robert
3068 POL Zabrze 00:29:04.32 2:38 22.83 01:16:03.13
343
MALEK Hubert
Dmk Invest Team
3156 POL Częstochowa 00:29:18.20 2:38 22.83 01:16:03.80
344
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 00:29:00.20 2:38 22.83 01:16:04.37
345
WIEWIÓRA Dominika
2406 POL Sąspów 00:28:58.54 2:38 22.83 01:16:04.96
346
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 00:29:30.30 2:38 22.83 01:16:10.86
347
FIRLA Daniel
2070 POL Skrbeńsko 00:30:14.50 2:38 22.83 01:16:11.35
348
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
2421 POL Gliwice 00:29:10.23 2:38 22.83 01:16:16.29
349
PODOLSKI Mateusz
Mtb Team Rmf Fm Heg
3096 POLSKA Pyskowice 00:27:24.20 2:39 22.83 01:16:27.96
350
PADOŁ Jarosław
3059 POL Bytom 00:29:46.92 2:39 22.66 01:16:30.68
351
SKIBA Maciej
1187 POL Rybnik 00:30:25.14 2:39 22.66 01:16:38.01
352
POCIOT Tomasz
3152 POL Gliwice 00:29:40.19 2:39 22.66 01:16:41.63
353
CHOLEWA Tomasz
1908 POL Chrzanów 00:31:35.00 2:39 22.66 01:16:44.00
354
KRUBNIK Krystian
Tsr Team
1822 POL Tychy 00:30:11.25 2:40 22.66 01:16:53.71
355
STANIEK Mirosław
2601 POL Ustroń 00:30:43.30 2:40 22.66 01:16:55.10
356
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1105 POL Katowice 00:29:27.61 2:40 22.66 01:16:59.54
357
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 00:29:49.18 2:40 22.66 01:17:00.74
358
PYRCHLA Barbara
2822 POL Poraj 00:29:36.80 2:40 22.48 01:17:09.17
359
ŁASKI Zbigniew
JumpCykles
1732 POL Żory 00:29:04.12 2:40 22.48 01:17:12.28
360
KASZUBA Paweł
2758 POL Olkusz 00:29:15.81 2:40 22.48 01:17:15.20
361
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1062 POL Częstochowa 00:30:44.40 2:40 22.48 01:17:16.05
362
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 00:29:46.91 2:40 22.48 01:17:16.96
363
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 00:29:11.30 2:40 22.48 01:17:19.68
364
LISZKA Mirosław
1429 POL Czerwionka 00:29:02.17 2:41 22.48 01:17:22.11
365
NIECHCIAŁ Piotr
2736 POL Będzin 00:29:13.64 2:41 22.48 01:17:24.23
366
KULA Ireneusz
2858 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:50.37 2:41 22.48 01:17:31.86
367
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 00:29:36.67 2:41 22.48 01:17:32.96
368
PUŁAWECKI Łukasz
3061 Mikołów 00:29:41.62 2:41 22.48 01:17:38.39
369
MIERZWIŃSKI Maciej
3141 POL Gliwice 00:29:32.96 2:41 22.31 01:17:46.46
370
MARUT Łukasz
Biciclista Racing Team
2449 POL Gliwice 00:30:20.65 2:41 22.31 01:17:47.21
371
STEC Marcin
2415 POL Buczkowice 00:27:57.64 2:42 22.31 01:17:56.84
372
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 00:30:11.94 2:42 22.31 01:18:02.69
373
STRZELCZYK Paweł
3098 POL Siemianowice Śląskie 00:30:18.68 2:42 22.31 01:18:03.24
374
LOSA Adam
2640 POL Ruda Śląska 00:31:14.28 2:42 22.31 01:18:05.86
375
WŁODARCZYK Mateusz
2238 POL Katowice 00:28:37.42 2:42 22.31 01:18:06.22
376
SZCZERBINSKI Darek
3133 POL Chorzow 00:29:17.92 2:42 22.31 01:18:06.34
377
BŁAŻEWSKI Przemysław
1340 POL Ruda Śląska 00:30:16.30 2:42 22.31 01:18:17.07
378
DANIEL Wojciech
2717 POL Kraków 00:31:14.84 2:43 22.14 01:18:19.19
379
MUCHA Michał
3036 POL Będzin 00:29:52.22 2:43 22.14 01:18:21.04
380
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice 00:28:27.01 2:43 22.14 01:18:24.20
381
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 00:30:32.69 2:43 22.14 01:18:33.17
382
PAWŁOWSKI Jarosław
JumpCykles
1713 POL Żory 00:30:09.85 2:43 22.14 01:18:42.13
383
GIESE Michał
Proactive
3164 POL Gliwice 00:30:43.73 2:43 22.14 01:18:43.59
384
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1498 POL Piekary Śląskie 00:30:07.71 2:43 22.14 01:18:44.19
385
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurow 00:30:29.97 2:43 22.14 01:18:46.06
386
CHORZELSKI Paweł
Buster Bike Team Gliwice
2474 POL Gliwice 00:30:14.12 2:44 22.14 01:18:47.64
387
BUJAK Adam
3033 POL Katowice 00:31:21.47 2:44 22.14 01:18:47.77
388
Uczestnik anonimowy
Verocargo
3076 POL Gliwice 00:29:19.24 2:44 22.14 01:18:48.32
389
FAIŃSKI Michał
3031 POL Knurów 00:30:48.24 2:44 22.14 01:18:48.59
390
BERNACKI Michał
2957 POL Katowice 00:30:52.09 2:44 22.14 01:18:48.91
391
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 00:30:56.18 2:44 22.14 01:18:49.92
392
CHOCHÓŁ Sławomir
2914 POL Kraków 00:30:55.60 2:44 22.14 01:18:50.58
393
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1136 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:57.10 2:44 22.14 01:18:53.57
394
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 00:24:35.11 2:44 21.97 01:18:57.87
395
BASTER Paweł
2660 POL Kraków 00:29:14.31 2:44 21.97 01:18:58.15
396
BANACZEK Jacek
3167 POL Gliwice 00:31:44.64 2:44 21.97 01:19:03.24
397
TREFON Michalina
AXIS Piekary Śląskie
1916 POL Rogoźnik 00:30:36.74 2:44 21.97 01:19:05.95
398
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:31.52 2:45 21.97 01:19:18.57
399
KOWALIK Mirosław
Profi Styl Ruda Śląska serwissport.pl
1725 POL Ruda Sląska 00:31:29.85 2:45 21.97 01:19:21.17
400
FUDAL Michał
2467 POL Gliwice 00:31:18.26 2:45 21.97 01:19:23.56
401
ZAKRZEWSKI Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
1784 POL Częstochowa 00:29:49.95 2:45 21.97 01:19:26.11
402
Uczestnik anonimowy
1341 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:52.72 2:45 21.97 01:19:26.56
403
DUCHNIK Sebastian
3121 POL Tarnowskie Góry 00:31:29.77 2:45 21.97 01:19:29.39
404
RAPACZ Henryk
1253 POL Tychy 00:30:46.14 2:45 21.97 01:19:29.92
405
SZWED Adam
2720 POL Żywiec 00:31:17.30 2:45 21.80 01:19:34.13
406
KOMAR Grzegorz
KONICA MINOLTA BS POLSKA
3118 POL Siemianowice Śląskie 00:31:58.67 2:45 21.80 01:19:38.27
407
WIŚNIEWSKI Piotr
Nie Mam Czasu, Jadę Na Browara
3168 POL Gliwice 00:31:16.35 2:45 21.80 01:19:42.35
408
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
3149 POL Jastrzębie-Zdrój 00:30:56.54 2:46 21.80 01:19:53.14
409
PRZEWIĘŹLIKOWSKI Jan
3037 POL Zielonki 00:30:47.38 2:46 21.80 01:19:53.57
410
HAZELBUSZ Olaf
3043 Przeschlebie 00:31:40.69 2:46 21.80 01:19:56.13
411
KUŚNIERZ Łukasz
PLAST-MET TEAM MTB
3170 POL Staszów 00:31:28.29 2:46 21.80 01:19:58.91
412
HALEJAK Karolina
Accent Team
3155 POL Gliwice 00:31:33.45 2:46 21.80 01:19:59.02
413
URBISZ Robert
1737 POL Nędza 00:31:50.57 2:46 21.64 01:20:13.07
414
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:22.89 2:47 21.64 01:20:22.13
415
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 00:30:39.91 2:47 21.64 01:20:24.49
416
KWIADOR Łukasz
3158 POL Gliwice 00:30:58.47 2:47 21.64 01:20:29.78
417
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 00:30:58.94 2:47 21.64 01:20:31.10
418
KRZYSZTOSZEK Rafał
1126 POL Oleszno 00:31:41.32 2:47 21.64 01:20:32.90
419
MANDRELA Piotr
1410 POL Rybnik 00:30:29.65 2:47 21.64 01:20:37.35
420
NOGIEĆ Damian
2846 POL Kraków 00:32:57.33 2:47 21.48 01:20:42.81
421
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1862 POL Mysłowice 00:31:37.82 2:47 21.48 01:20:42.82
422
SZCZERBIK Bogumił
bROWERek team
1947 POL Rajsko 00:31:14.99 2:48 21.48 01:20:44.62
423
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:46.08 2:48 21.48 01:20:48.00
424
KARWOT Krzysztof
3052 Jastrzębie Zdrój 00:31:10.83 2:48 21.48 01:20:51.66
425
KRENTUSZ Michał
3088 POL Rybnik 00:32:20.51 2:48 21.48 01:20:56.25
426
GÓRSKI Piotr
1332 POL Będzin 00:31:48.41 2:49 21.32 01:21:19.08
427
MANDRYK Paweł
Buster Bike Team Gliwice
2510 POL Gliwice 00:30:26.73 2:49 21.32 01:21:25.80
428
WEŻGOWIEC Michał
3112 POL Gliwice 00:31:55.59 2:49 21.32 01:21:33.79
429
PASTERNAK Marzena
Jura Bike Mtb Team
2901 POL Brzeszcze 00:30:19.30 2:49 21.32 01:21:34.31
430
PIOTR Wanat
3074 POL Knurów 00:31:59.64 2:50 21.32 01:21:41.26
431
KALETA Dobromir
K3 service
3073 POL Kraków 00:33:36.61 2:50 21.32 01:21:41.33
432
WOŹNIAK Grzegorz
2468 POL Gliwice 00:31:34.20 2:50 21.32 01:21:49.98
433
SZYMURA Jakub
2422 POL Gliwice 00:30:33.04 2:50 21.17 01:21:55.56
434
PAJĄK Mateusz
Ing Tech Poland
1109 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:11.72 2:50 21.17 01:21:56.24
435
BOSOWSKI Michał
3092 POLSKA Katowice 00:31:55.79 2:50 21.17 01:21:57.29
436
MAKOWIECKI Roman
3041 POL Gliwice 00:32:11.07 2:50 21.17 01:21:58.80
437
JABŁOŃSKI Łukasz
Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska
2684 POL Kędzierzyn-Koźle 00:30:22.75 2:50 21.17 01:22:02.37
438
DUDEK Szymon
3010 POL Wieprz 00:32:10.79 2:50 21.17 01:22:09.55
439
MURZYN Jarosław
Hajle Silesia
1975 POL Katowice 00:31:21.55 2:51 21.17 01:22:10.65
440
KRZYSZTOLIK Damian
3140 00:31:33.40 2:51 21.01 01:22:37.83
441
WIEJOWSKI Paweł
3136 POL Zabrze 00:31:40.02 2:52 21.01 01:22:49.00
442
CZERWIŃSKA Marta
3113 Zielonki 00:33:41.31 2:52 21.01 01:22:53.52
443
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1084 POL Sosnowiec 00:31:36.91 2:52 21.01 01:23:02.81
444
KRYNICKI Tomasz
3116 POL Gliwice 00:33:01.69 2:53 20.86 01:23:08.80
445
MEDOŃ Bartosz
1588 POL Bielsko-Biała 00:32:40.90 2:53 20.86 01:23:10.40
446
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 00:31:40.29 2:53 20.86 01:23:10.84
447
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 00:31:10.63 2:53 20.86 01:23:23.93
448
GÓRNIOCZEK Andrzej
3062 POL Mikołów 00:32:31.74 2:53 20.86 01:23:31.11
449
MAGA Daniel
PLAST-MET Team MTB
2599 POL Rodaki 00:32:27.69 2:53 20.86 01:23:35.61
450
DI-GIUSTO Piotr
zabiegani częstochowa
2962 POL Częstochowa 00:29:14.36 2:54 20.86 01:23:40.79
451
HYRA Przemysław
2830 POLSKA Przystajń 00:33:47.39 2:54 20.86 01:23:41.86
452
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 00:32:39.05 2:54 20.71 01:23:45.03
453
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 00:33:04.99 2:54 20.71 01:23:50.21
454
COSTAMAGNA Andrea
1519 POL Tychy 00:33:11.68 2:54 20.71 01:23:57.49
455
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1946 POL Żory 00:32:32.02 2:55 20.57 01:24:33.26
456
SKRZYPIEC Katarzyna
K8 BODY ART
3148 POL Mikołów 00:32:49.45 2:55 20.57 01:24:33.80
457
PYKA Anna
Proservice Racing Team
1153 POL Mikołów 00:33:39.54 2:55 20.57 01:24:34.86
458
STRONK Bogdan
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
3100 POL Ruda Śląska 00:33:17.84 2:56 20.57 01:24:35.47
459
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1154 POL Mikołów 00:33:38.59 2:56 20.57 01:24:36.29
460
BARTOSZEK Jacek
3173 POL Gliwice 00:34:02.71 2:56 20.57 01:24:44.18
461
SZOPA Grzegorz
2456 POL Zawiercie 00:33:40.73 2:56 20.57 01:24:49.75
462
BOŚ Iwona
WISŁA
3053 POL Wisła 00:33:43.72 2:56 20.42 01:24:56.27
463
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1107 POL Siemianowice Śląskie 00:33:39.74 2:57 20.42 01:25:10.43
464
PIÓRKOWSKI Artur
PLAST-MET Team MTB
2927 POL Olkusz 00:32:44.94 2:57 20.42 01:25:20.65
465
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec 00:33:25.40 2:58 20.28 01:25:43.78
466
PYRCHLA Grzegorz
2946 POL Poraj 00:33:27.89 2:58 20.28 01:25:44.62
467
ZIARKOWSKI Mirosław
JumpCykles
1743 POL Rybnik 00:31:50.64 2:58 20.28 01:25:46.36
468
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 00:34:34.45 2:58 20.28 01:25:50.89
469
ORLIK Fabiusz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1861 POL Mysłowice 00:33:27.33 2:59 20.14 01:26:14.53
470
RYTWIŃSKA Dominika
PGD Grupa
1839 POL Bielsko-Biała 00:33:50.24 2:59 20.14 01:26:19.16
471
MARTYNOWICZ Katarzyna
1643 POL Gliwice 00:32:09.02 2:60 20.14 01:26:34.71
472
MALCHER Ireneusz
1255 POL Zabrze 00:34:45.22 2:60 20.14 01:26:35.28
473
SUCHAJA Katarzyna
3084 POL Mikołów 00:33:11.63 2:60 20.14 01:26:36.55
474
GWÓŹDŹ Paweł
mmBike
3081 POL Piekary Śląskie 00:33:28.00 2:60 20.00 01:26:52.00
475
BOCHENEK Zofia
3093 Tarnowskie Góry 00:33:33.96 2:60 20.00 01:26:52.81
476
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1110 POL Czeladź 00:35:27.36 3:01 20.00 01:27:06.86
477
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1059 POL Częstochowa 00:35:55.22 3:01 20.00 01:27:15.89
478
SZYMAŃSKI Dominik
1701 POL Leszno 00:33:56.84 3:01 19.86 01:27:21.24
479
EJSMONT Joanna
JURA BIKE MTB TEAM
2728 POL Częstochowa 00:35:14.93 3:01 19.86 01:27:22.55
480
PIEGZA Łukasz
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
3099 POL Bytom 00:35:19.92 3:01 19.86 01:27:27.42
481
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk 00:33:21.38 3:01 19.86 01:27:28.24
482
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze 00:33:34.66 3:02 19.86 01:27:29.43
483
KUCA Daniel
3038 Bytom 00:33:50.14 3:02 19.86 01:27:31.89
484
GORSZANIN Tomasz
Dmk Invest Team
1061 POL Częstochowa 00:33:56.53 3:02 19.86 01:27:48.83
485
SMUDA Adam
Brak
3045 POL Katowice 00:33:42.84 3:02 19.86 01:27:49.50
486
NIEWOLIK Adam
3042 POL Chorzów 00:33:46.82 3:02 19.86 01:27:51.32
487
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 00:34:01.69 3:02 19.73 01:27:54.34
488
POKORNY Krzysztof
3157 POL Czeladź 00:35:23.72 3:03 19.73 01:28:17.07
489
PAJDO Grzegorz
3060 POL Gliwice 00:35:09.48 3:04 19.59 01:28:45.20
490
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice 00:32:42.65 3:05 19.59 01:28:56.60
491
KISIEL Agnieszka
2904 POL Ossy 00:33:54.96 3:05 19.59 01:29:04.66
492
DANIEL Zbigniew
2716 POL Kraków 00:33:54.22 3:05 19.46 01:29:17.47
493
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry 00:35:29.83 3:07 19.33 01:29:59.01
494
MANN Grzegorz
2990 POL Zabrze 00:35:01.67 3:08 19.21 01:30:24.51
495
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 00:35:03.09 3:08 19.21 01:30:26.64
496
DUDEK Barbara
2402 POL Gliwice 00:35:31.15 3:08 19.21 01:30:47.40
497
SKORUPA Anna
1566 POL Radlin 00:34:33.40 3:09 19.08 01:30:56.14
498
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik Częstochowa
1790 POL Częstochowa 00:34:46.09 3:09 19.08 01:31:03.57
499
KOLANOWSKA Dorota
Romet Factory Team
2416 POL Gliwice 00:34:43.43 3:09 19.08 01:31:04.69
500
KAMIŃSKA Anita
Gmina Strzelce Opolskie
1755 POL Strzelce Opolskie 00:35:38.16 3:09 19.08 01:31:13.73
501
CYROŃ Damian
2176 Ruda Śląska 00:35:23.32 3:09 19.08 01:31:18.18
502
MATUSZKIEWICZ Anna
3103 POL Bielsko-Biała 00:35:05.11 3:09 19.08 01:31:18.94
503
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
2935 POL Częstochowa 00:35:33.61 3:09 19.08 01:31:19.42
504
ŚLĘZAK Elżbieta
oknonaswiat.czest.pl
2876 POL Częstochowa 00:35:38.69 3:11 18.83 01:32:14.22
505
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1282 POL Ustroń 00:24:01.59 3:13 18.71 01:33:14.16
506
MATUSZKIEWICZ Radosław
2381 POL Bielsko-Biała 00:36:40.96 3:14 18.59 01:33:22.44
507
KASPRZYK Karolina
Uks Katolik Częstochowa
1787 POL Częstochowa 00:35:22.87 3:14 18.59 01:33:23.78
508
BIEDKA Jan
3050 POL Gliwice 00:35:39.35 3:14 18.59 01:33:26.98
509
KOPISZKA Łukasz
Alfa-System
3180 POL Ornontowice 00:30:43.61 3:15 18.59 01:33:48.46
510
ŁASKI-GŁUCH Joanna
JumpCykles
3119 POL Żory 00:34:46.44 3:15 18.59 01:33:51.29
511
KLUCZYŃSKI Tomasz
PLAST-MET Team MTB
2598 POL Rodaki 00:36:05.21 3:15 18.47 01:34:00.83
512
WOŁOSIUK Adam
Woodcutter team
2733 POL Sosnowiec 00:37:31.72 3:18 18.24 01:35:16.10
513
ĆWIKLIŃSKA Ewa
3027 POL Katowice 00:37:41.05 3:19 18.13 01:35:52.68
514
BROJ Adam
3132 POL Tarnowskie Góry 00:34:29.32 3:19 18.13 01:35:58.16
515
MŁOCEK Anna
ProService Racing Team
2818 POL Ruda Śląska 00:37:50.47 3:21 18.01 01:36:41.00
516
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1617 POL Ruda Śląska 00:36:48.39 3:21 18.01 01:36:45.91
517
URBAN Agnieszka
3087 POL Gliwice 00:35:58.25 3:22 17.90 01:37:23.16
518
URZENITZOK Mirosław
3091 POL Bytom 00:36:31.90 3:23 17.79 01:37:58.02
519
STACHOWIAK Daga
1225 POL Dąbrowa Górnicza 00:36:57.95 3:23 17.79 01:37:58.46
520
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 00:39:32.78 3:24 17.68 01:38:21.47
521
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 00:24:51.73 3:25 17.58 01:38:48.75
522
BALICKA Alicja
Buster Bike Team Gliwice
2473 POL Gliwice 00:38:20.47 3:28 17.37 01:40:19.39
523
HANZEL Michał
3144 POL Gliwice 00:44:57.86 3:28 17.37 01:40:26.48
524
WOLDAŃSKA Patrycja
3069 POL Katowice 00:37:43.78 3:29 17.26 01:40:34.12
525
ŚLEDZIK Andrzej
3159 POL Gliwice 00:38:06.27 3:29 17.26 01:40:49.26
526
WIKTOROWICZ Karolina
3137 POL Krzeszowice 00:39:35.40 3:31 17.06 01:41:43.44
527
NOWOK Karol
3181 POL Ruda Śląska 00:24:02.82 3:31 17.06 01:41:49.42
528
KOLACHA Beata
Sengam Sport Racing Team
1047 POL Klucze 00:38:42.34 3:33 16.96 01:42:40.88
529
OZIMEK Stanisław
3034 Dąbrowa Górnicza 00:39:40.22 3:34 16.86 01:43:07.36
530
WITUŁA Stanislaw
3142 POL Łąka 00:22:21.45 3:34 16.86 01:43:11.54
531
ŻEGLEŃ Sławek
STOM-KA
3122 POL Gdańsk 00:39:27.71 3:38 16.57 01:45:15.74
532
Uczestnik anonimowy
3146 POL Gliwice 00:42:43.32 3:38 16.57 01:45:16.51
533
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 00:23:29.30 3:39 16.48 01:45:32.74
534
MANDRAK Andrzej
3058 POL Gliwice 00:39:22.77 3:39 16.48 01:45:36.62
535
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1690 POL Kraków 00:36:28.69 3:42 16.29 01:47:00.00
536
KOWOLIK Joanna
3028 POL Gliwice 00:40:12.07 3:50 15.68 01:50:46.29
537
URBAŃSKI Zbigniew
3162 Tarnowskie Góry 00:39:44.93 3:50 15.68 01:51:07.14
538
SKORUPA Izabela
Rabella Team
1565 POL Radlin 00:43:10.42 3:51 15.59 01:51:30.45
539
MORAWIEC Piotr
3055 POL Tychy 00:24:55.73 3:52 15.51 01:52:07.59
540
BLASZKA Barbara
1646 POL Zabrze 00:40:13.64 3:54 15.43 01:52:41.49
541
WOJAKIEWICZ Kacper
1545 POL Goczałkowice-Zdrój 00:30:43.07 4:14 14.22 02:02:41.50
542
ZADWORNY Dariusz
Ing Tech Poland
1113 POL Gliwice 00:49:14.10 4:21 13.81 02:05:43.05
543
SOKOLIŃSKA Justyna
Romet Factory Team
1444 POL Gliwice 00:48:54.99 4:21 13.81 02:05:56.93

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU