Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Gliwice - Pro/Hobby

Gliwice, Polska
02.09.2018

Wyniki

Pro 69 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
1659 POL Gliwice 00:22:15:59 00:56:36:25 2:02 29.61 02:19:40:87
2
BATEK Dariusz
Cst 7R Mtb Team
1520 POL Zator 00:22:16:05 00:56:36:81 2:02 29.61 02:19:47:54
3
ROŻEK Karol
Jbg-2 Professional Mtb Team
2123 POL Kraków 00:22:15:90 00:56:35:08 2:02 29.61 02:20:05:73
4
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1569 POL Siemianowice Śląskie 00:22:15:43 00:56:34:83 2:05 28.99 02:22:37:76
5
KUCIĘBA Karol
Cst 7R Mtb Team
1522 POL Będzin 00:22:15:92 00:56:34:15 2:05 28.99 02:22:38:15
6
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1523 POL Bytom 00:22:16:15 00:56:36:33 2:05 28.99 02:22:51:22
7
STĘPIEŃ Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
1336 POL Wodzislaw Slaski 00:22:16:82 00:56:35:87 2:05 28.99 02:22:51:77
8
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 00:22:16:56 00:56:35:50 2:05 28.99 02:22:56:21
9
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 00:22:23:22 00:57:05:38 2:07 28.51 02:25:24:46
10
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 00:22:17:37 00:56:34:66 2:07 28.51 02:25:29:15
11
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 00:22:20:95 00:57:04:67 2:07 28.40 02:25:43:89
12
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 00:22:18:00 00:56:35:19 2:08 28.28 02:26:27:00
13
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 00:22:16:99 00:56:34:92 2:08 28.16 02:26:51:40
14
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 00:22:21:23 00:56:28:94 2:08 28.16 02:27:02:38
15
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 00:22:58:46 00:57:48:44 2:09 28.05 02:27:43:48
16
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1042 POL Myszków 00:22:19:99 00:56:31:10 2:09 27.94 02:27:55:13
17
OSTROWSKI Bogsław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1767 POL Chrzanów 00:22:18:26 00:57:02:26 2:09 27.94 02:28:19:66
18
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 00:22:22:93 00:57:02:26 2:10 27.94 02:28:21:03
19
KLAMA Rafał
1445 POL Częstochowa 00:22:25:69 00:57:01:20 2:10 27.82 02:28:32:56
20
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 00:22:17:42 00:57:03:23 2:10 27.82 02:29:01:82
21
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 00:22:16:69 00:56:34:79 2:10 27.71 02:29:24:28
22
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 00:22:24:63 00:56:58:36 2:11 27.71 02:29:38:29
23
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Rybnik 00:22:50:96 00:57:46:31 2:12 27.27 02:31:41:07
24
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1486 POL Mysłowice 00:22:57:95 00:57:45:78 2:14 27.06 02:33:02:32
25
SADOWSKA Anna
72D Windsport Team Powered By Oshee
2095 POL Kraków 00:22:55:19 00:57:49:96 2:14 27.06 02:33:04:27
26
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 00:22:58:25 00:57:50:18 2:14 27.06 02:33:09:48
27
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 00:22:24:97 00:57:52:56 2:14 27.06 02:33:13:27
28
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1011 POL Marklowice 00:22:59:55 00:57:47:73 2:14 27.06 02:33:15:10
29
GEMBICZ Marcin
Kalas Helman Sport
1829 POL Częstochowa 00:22:25:40 00:57:01:76 2:14 27.06 02:33:16:87
30
KRZYSTAŁA Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Rydułtowy 00:22:57:70 00:57:48:54 2:14 27.06 02:33:17:60
31
KOZIOŁ Kacper
2896 POLSKA Karniowice 00:21:34:94 00:55:52:43 2:14 26.95 02:33:50:48
32
ZIMOŃSKI Bartosz
1811 POL Myszków 00:22:54:49 00:58:47:44 2:16 26.54 02:35:55:35
33
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1768 POL Chrzanów 00:21:36:01 00:58:48:59 2:16 26.54 02:36:12:36
34
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 00:22:57:34 00:57:45:24 2:17 26.44 02:36:32:11
35
BOŻEK Jakub
Atak Sport C67 Racing Team
1593 POL Gliwice 00:22:29:68 00:58:45:31 2:17 26.44 02:36:45:35
36
PANIBRATETS Nikolay
3011 UKR Horiszni Pławni 00:21:34:20 00:57:37:05 2:17 26.44 02:36:45:48
37
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:00:26 00:57:49:25 2:17 26.34 02:37:20:57
38
GAJDZIK Piotr
KIWI KLUB MTB
1097 POL Mikołów 00:22:52:47 00:58:47:72 2:18 26.14 02:38:06:83
39
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1384 POL Gliwice 00:22:57:22 00:57:50:26 2:18 26.14 02:38:10:00
40
ANTOSZ Piotr
2434 POL Sosnowiec 00:23:02:46 00:59:30:98 2:18 26.14 02:38:15:00
41
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 00:22:30:07 00:58:51:27 2:19 26.04 02:38:45:96
42
KRASKI Stanisław
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1349 POL Skrzyszów 00:22:47:99 00:58:53:18 2:19 26.04 02:39:00:53
43
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1074 POL Radzionków 00:22:47:44 00:58:48:88 2:20 25.84 02:40:11:84
44
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
1821 POL Gliwice 00:22:29:21 00:58:52:21 2:20 25.84 02:40:14:00
45
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 00:23:43:93 01:00:47:24 2:21 25.75 02:41:00:72
46
MUSIOŁ Adam
Mm Bike
2490 POL Bytom 00:22:49:40 00:58:48:21 2:21 25.65 02:41:07:90
47
ŚWIDER Leszek
Ks Luboń Skomielna Biała
2972 POLSKA Rabka Zdrój 00:23:35:77 01:00:36:32 2:21 25.65 02:41:23:61
48
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 00:22:48:28 00:58:47:00 2:21 25.65 02:41:35:86
49
SZWARC Wacław
72D OSHEE Windsport
3075 POL Skawina 00:22:57:95 00:59:06:41 2:21 25.65 02:41:39:32
50
JANDA Piotr
Bike Store Bielsko
1473 POL Żory 00:22:49:98 00:58:46:66 2:21 25.56 02:42:00:35
51
PACZUSKI Adam
Bikehead
1770 POL Tychy 00:23:12:35 01:00:29:54 2:22 25.37 02:43:04:84
52
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1932 POL Rybnik 00:22:49:20 01:00:30:64 2:22 25.37 02:43:11:71
53
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 00:22:54:88 01:00:31:67 2:22 25.37 02:43:12:84
54
CHACHURA Maciej
WM BIKES Przemyśl
2445 POL Przemyśl 00:22:55:77 00:59:55:65 2:23 25.37 02:43:22:04
55
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 00:23:44:57 01:00:49:53 2:23 25.27 02:43:57:45
56
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 00:23:01:64 00:59:08:52 2:23 25.27 02:44:02:77
57
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 00:23:01:86 00:59:06:71 2:23 25.27 02:44:05:45
58
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 00:22:47:62 00:58:45:37 2:23 25.18 02:44:17:34
59
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 00:23:38:28 01:00:49:43 2:23 25.18 02:44:24:49
60
POZOWSKI Jan
2924 POL Katowice 00:23:37:46 01:01:21:81 2:24 25.00 02:45:19:12
61
RICHTER Paweł
1825 POL Mysłowice 00:23:45:39 01:00:48:88 2:25 25.00 02:45:38:76
62
ZAJĄC Łukasz
1730 POL Ornontowice 00:23:54:39 01:01:59:30 2:25 25.00 02:45:44:15
63
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 00:23:42:68 01:02:01:09 2:25 24.91 02:45:57:85
64
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 00:24:27:71 01:02:29:05 2:25 24.91 02:46:23:27
65
JASIULEK Tomasz
2252 POL Orzesze 00:23:12:29 01:01:06:83 2:25 24.91 02:46:26:16
66
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 00:23:19:56 01:01:27:85 2:26 24.82 02:46:53:07
67
KOSZOREK Bartosz
2780 POL Kraków 00:23:27:49 01:01:21:91 2:26 24.73 02:47:17:69
68
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 00:24:32:91 01:01:57:68 2:26 24.73 02:47:24:09
69
DOMIN Krzysztof
3139 Włoszczowa 00:22:23:42 01:00:50:36 2:26 24.73 02:47:35:12
70
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1056 POL Zawiercie 00:24:34:88 01:02:04:77 2:27 24.64 02:48:09:94
71
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 00:23:11:64 01:01:08:66 2:27 24.56 02:48:22:06
72
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
2225 POL Chełmek 00:23:37:71 01:01:28:16 2:27 24.56 02:48:22:50
73
MIESZCZAK Aleksander
Bikehead
1127 POL Częstochowa 00:22:53:84 01:00:38:47 2:27 24.56 02:48:35:04
74
RACZYŃSKI Paweł
BIKEHEAD
3047 POL Sosnowiec 00:23:29:78 01:02:42:50 2:27 24.56 02:48:43:70
75
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:39:83 01:01:58:36 2:27 24.56 02:48:43:91
76
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1049 POL Zawiercie 00:24:06:01 01:02:36:30 2:27 24.56 02:48:45:09
77
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1080 POL Będzin 00:24:50:80 01:02:31:67 2:27 24.56 02:48:47:61
78
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 00:23:14:66 01:01:22:08 2:28 24.38 02:49:45:87
79
KOSTAREK Adrian
2011 POL Zabrze 00:24:10:48 01:01:55:50 2:28 24.30 02:50:09:70
80
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 00:24:53:67 01:03:27:14 2:29 24.30 02:50:26:86
81
ŁUCZAK Ireneusz
EC Engineering
3129 POL Kraków 00:24:43:31 01:03:23:79 2:29 24.30 02:50:35:62
82
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 00:24:54:37 01:03:28:47 2:29 24.30 02:50:36:08
83
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 00:24:59:75 01:03:28:55 2:29 24.21 02:50:43:30
84
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1017 POL Jastrzębie-Zdrój 00:23:39:28 01:00:38:01 2:30 24.13 02:51:46:50
85
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1144 POL Będzin 00:24:57:51 01:03:26:57 2:30 24.04 02:52:21:48
86
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2205 POL Tarnowskie Góry 00:23:28:39 01:01:05:21 2:30 24.04 02:52:22:47
87
PYTLOWANY Maciej
Grupa Pgd
1285 POL Jaworze 00:24:46:94 01:03:24:97 2:30 24.04 02:52:24:64
88
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 00:23:45:44 01:00:49:41 2:31 23.96 02:52:42:71
89
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 00:24:20:92 01:02:35:12 2:31 23.96 02:52:55:94
90
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 00:23:37:09 01:02:40:15 2:32 23.79 02:54:14:67
91
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 00:23:53:94 01:02:48:73 2:32 23.71 02:54:19:80
92
JEKEL Marcin
1291 POL Katowice 00:24:52:67 01:03:23:73 2:32 23.71 02:54:21:37
93
WIECZOREK Mateusz
1309 POL Szczyrk 00:24:53:23 01:03:26:64 2:32 23.71 02:54:42:60
94
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 00:24:20:68 01:02:51:42 2:33 23.63 02:55:13:29
95
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 00:24:04:51 01:02:31:60 2:33 23.63 02:55:22:44
96
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1202 POL Jankowice 00:25:00:45 01:04:27:80 2:34 23.39 02:56:57:62
97
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 00:24:59:83 01:05:42:90 2:34 23.39 02:56:58:71
98
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 00:24:30:50 01:04:24:91 2:34 23.39 02:56:59:85
99
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 00:24:44:54 01:03:31:34 2:35 23.31 02:57:22:78
100
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 00:24:28:52 01:02:32:39 2:35 23.31 02:57:24:29
101
SERAFIN Alina
Thp Team
1540 POL Opole 00:25:11:11 01:04:34:68 2:35 23.31 02:57:25:46
102
PABIŚ Łukasz
erowery.pl Częstochowa
1281 POL Częstochowa 00:24:27:03 01:04:20:04 2:35 23.31 02:57:53:66
103
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 00:23:34:14 01:00:26:67 2:35 23.23 02:58:00:22
104
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 00:25:41:89 01:04:30:25 2:35 23.23 02:58:04:06
105
STRĄCZEK Mirosław
2981 POL Marklowice 00:25:18:48 01:05:39:92 2:36 23.23 02:58:20:72
106
KNAPCZYK Damian
"Masarnia Justyny" - gabinet masażu
2495 POL Olkusz 00:24:42:93 01:05:21:62 2:36 23.23 02:58:26:63
107
JACHNA Sylwester
Sutrisept MTB Team
1079 POL Chełmek 00:24:20:02 01:02:59:47 2:36 23.23 02:58:29:98
108
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 00:26:08:11 01:06:15:93 2:36 23.15 02:58:44:83
109
WALENTEK Łukasz
3123 POL Tarnowskie Góry 00:26:31:05 01:07:07:14 2:36 23.08 02:59:13:95
110
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 00:24:58:03 01:05:43:33 2:36 23.08 02:59:14:08
111
PODULKA Grzegorz
Biciclista Racing Team
1856 POL Gliwice 00:24:44:19 01:04:34:56 2:36 23.08 02:59:22:13
112
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1292 POL Chrzanów 00:25:19:50 01:04:19:47 2:37 23.08 02:59:24:64
113
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 00:25:19:74 01:05:37:35 2:37 23.08 02:59:33:24
114
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 00:24:59:04 01:05:33:41 2:37 23.08 02:59:35:02
115
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 00:24:09:34 01:06:04:54 2:37 23.00 03:00:13:92
116
KUSEK Andrzej
3077 POL Gliwice 00:25:40:30 01:05:34:09 2:37 22.92 03:00:21:93
117
GLITA Piotr
2885 POL Bytom 00:25:34:53 01:06:32:02 2:37 22.92 03:00:26:36
118
SZELER Jakub
Febys
2228 POL Zabrze 00:25:24:57 01:06:18:01 2:38 22.85 03:01:04:40
119
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 00:25:41:83 01:06:18:55 2:38 22.77 03:01:35:16
120
SAWCZUK Arkadiusz
1218 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:52:44 01:07:06:27 2:39 22.70 03:02:26:40
121
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 00:24:23:96 01:03:59:49 2:39 22.70 03:02:34:11
122
JURASZCZYK Jan
Ataksport Omnisquare Gliwice
2231 POL Pyskowice 00:24:09:01 01:06:05:77 2:39 22.70 03:02:37:66
123
POREMBSKI Marcin
Ataksport Gliwice
1464 POL Knurów 00:25:32:96 01:06:19:89 2:39 22.70 03:02:37:66
124
BŁASZKIEWICZ Michał
2073 POL Sosnowiec 00:25:55:65 01:06:20:11 2:39 22.70 03:02:41:57
125
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 00:24:07:36 01:02:27:98 2:39 22.62 03:02:49:44
126
PILARZ Grzegorz
3067 Bielsko-Biała 00:25:45:93 01:05:49:11 2:40 22.62 03:02:58:80
127
NIEMIEC Krzysztof
2925 POL Radlin 00:25:02:20 01:06:29:23 2:40 22.62 03:02:59:63
128
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 00:25:11:61 01:04:28:44 2:40 22.62 03:03:00:54
129
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 00:26:17:66 01:07:14:68 2:40 22.55 03:03:24:48
130
SIKORA Zdzisław
3095 POL Częstochowa 00:25:01:72 01:06:06:42 2:40 22.55 03:03:45:81
131
KRAMEK Grzegorz
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1641 POL Mikołów 00:24:43:61 01:05:31:92 2:40 22.55 03:03:50:00
132
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 00:25:26:71 01:07:27:97 2:40 22.55 03:03:52:87
133
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1147 POL Mikołów 00:25:40:89 01:08:02:29 2:40 22.48 03:03:58:92
134
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
1474 POL Żory 00:22:20:57 00:57:04:61 2:41 22.48 03:04:21:30
135
WICHA Witold
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
1624 POL Katowice 00:25:30:15 01:06:08:32 2:42 22.33 03:05:15:42
136
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1573 POL Racibórz 00:25:16:99 01:03:22:00 2:42 22.33 03:05:17:87
137
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 00:25:09:66 01:05:42:17 2:42 22.26 03:06:06:60
138
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1877 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:08:65 01:06:19:70 2:42 22.26 03:06:10:93
139
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 00:26:28:91 01:07:40:04 2:43 22.19 03:06:35:42
140
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1387 POL Gliwice 00:27:26:74 01:08:20:54 2:43 22.19 03:06:36:74
141
MAJCHER Tomasz
Hpe Sport
1372 POL Tychy 00:27:12:08 01:09:27:17 2:43 22.12 03:06:56:86
142
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 00:23:00:86 00:57:48:06 2:43 22.12 03:07:10:84
143
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 00:24:55:13 01:06:35:97 2:44 22.04 03:08:01:23
144
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 00:25:26:59 01:07:50:31 2:45 21.90 03:08:44:49
145
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
1143 POL Poznań 00:25:42:41 01:07:07:43 2:45 21.90 03:09:12:05
146
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 00:25:34:18 01:08:04:62 2:46 21.77 03:10:19:61
147
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 00:27:32:74 01:10:14:30 2:46 21.77 03:10:26:60
148
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1053 POL Zawiercie 00:25:40:73 01:06:20:07 2:46 21.70 03:10:41:29
149
LESZCZYŃSKI Mariusz
3147 POL Gliwice 00:26:01:82 01:09:10:04 2:46 21.70 03:10:49:02
150
POŚPIECH Robert
Śląsk Kolarsko
2511 POL Żory 00:28:23:47 01:10:23:42 2:46 21.70 03:10:53:17
151
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:27:97 01:07:39:34 2:47 21.70 03:10:55:26
152
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 00:28:33:37 01:11:03:03 2:47 21.63 03:11:31:68
153
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1704 POL Racibórz 00:26:28:57 01:08:08:30 2:49 21.43 03:13:14:46
154
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 00:28:08:80 01:10:13:30 2:49 21.36 03:13:33:15
155
PALA Mateusz
NZ
3051 POL Żarki Letnisko 00:27:00:80 01:09:49:18 2:49 21.36 03:13:37:59
156
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 00:27:19:97 01:11:25:22 2:49 21.36 03:13:46:57
157
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 00:26:48:80 01:08:32:17 2:49 21.36 03:13:59:34
158
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 00:27:49:48 01:11:04:27 2:50 21.30 03:14:34:79
159
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 00:25:34:76 01:06:36:06 2:50 21.17 03:15:24:72
160
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
2975 POL Częstochowa 00:27:00:65 01:10:27:65 2:51 21.17 03:15:32:88
161
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1539 POL Opole 00:28:14:40 01:10:31:80 2:51 21.17 03:15:40:31
162
SKOWRONEK Piotr
Romet Factory Team
3171 POL Gliwice 00:27:36:78 01:11:22:67 2:51 21.17 03:15:51:78
163
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 00:27:48:39 01:10:11:99 2:51 21.17 03:15:53:91
164
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 00:27:39:59 01:10:13:06 2:51 21.10 03:16:09:31
165
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 00:26:38:33 01:11:14:21 2:52 21.04 03:16:41:23
166
WAWRZYŃCZAK Marek
1973 POL Będzin 00:27:25:96 01:10:58:43 2:52 20.97 03:17:11:03
167
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1580 POL Katowice 00:28:12:53 01:10:54:70 2:53 20.91 03:17:53:14
168
GRELA Wojciech
2726 POL Sosnowiec 00:28:11:21 01:10:47:91 2:54 20.78 03:19:01:09
169
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
1894 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:51:93 01:12:29:39 2:55 20.66 03:20:06:88
170
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1002 POL Strzelce Opolskie 00:28:30:10 01:12:36:82 2:55 20.66 03:20:16:60
171
KAJDAK Dawid
3172 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:32:38 01:14:18:94 2:55 20.66 03:20:41:16
172
RÓŻYCKI Krzysztof
FREESPORT TEAM KRAKÓW
3177 POL Kraków 00:28:12:60 01:11:16:57 2:55 20.60 03:20:52:16
173
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
3165 POL Katowice 00:29:44:04 01:14:51:67 2:56 20.47 03:21:58:65
174
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 00:25:26:09 01:08:36:36 2:56 20.47 03:22:03:75
175
HALASZ Marcin
3071 POL Paniówki 00:27:19:33 01:12:01:55 2:57 20.41 03:22:33:03
176
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 00:28:41:04 01:14:01:51 2:58 20.29 03:23:56:80
177
WALCZYK Marcin
JK7
2825 POL Warszawa 00:27:43:04 01:09:21:03 2:59 20.18 03:25:18:18
178
JANOTA Tomasz
3179 Gliwice 00:27:33:55 01:09:26:38 2:59 20.18 03:25:25:91
179
WITA Mariusz
3086 POL Mikołów 00:28:41:97 01:13:59:92 2:59 20.12 03:25:33:06
180
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
3150 POL Bibice 00:27:08:89 01:13:09:50 2:60 20.12 03:25:57:23
181
SUSZYŁO Sebastian
bues na zawsze
2328 POL Ruda Śląska 00:29:08:37 01:14:20:30 2:60 20.12 03:25:58:52
182
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1067 POL Kędzierzyn-Koźle 00:28:59:93 01:14:23:42 2:60 20.06 03:26:15:05
183
IWACHOW Tomasz
MAXXIS
3138 POL Zabrze 00:28:27:39 01:11:49:34 3:01 19.88 03:27:58:10
184
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 00:28:52:11 01:13:01:55 3:02 19.77 03:29:09:14
185
BASZCZYŃSKI Jakub
Rk Aluminium Bike Team
1896 POL Górki Wielkie 00:22:17:41 00:56:32:47 3:03 19.66 03:30:24:81
186
SKRUDLIK Leszek
Stowarzyszenie FEBYS
3057 POL Chorzów 00:28:52:46 01:14:01:81 3:04 19.60 03:31:28:69
187
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
3163 POL Kędzierzyn-Koźle 00:34:51:90 01:18:59:20 3:06 19.44 03:32:52:54
188
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 00:28:55:80 01:15:39:15 3:06 19.44 03:33:01:07
189
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
1426 POL Knurów 00:31:20:90 01:18:25:45 3:06 19.38 03:33:42:36
190
TROCHIM Konrad
3029 POL Strzelce Opolskie 00:27:42:16 01:10:34:27 3:06 19.38 03:33:44:63
191
GAJOS Paulina
2407 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:01:68 01:12:37:45 3:07 19.33 03:34:08:83
192
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 00:28:51:29 01:14:06:64 3:08 19.17 03:35:42:64
193
BRANNY Dawid
Daveo.pl
3056 POL Radziechowy 00:28:21:10 01:15:57:69 3:09 19.11 03:36:33:06
194
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 00:25:58:88 01:12:10:36 3:10 19.01 03:37:35:01
195
MARKOWSKI Rafal
2110 POL Gliwice 00:30:14:46 01:15:44:55 3:13 18.65 03:41:46:89
196
SZWESTA Roman
XC 80
2023 POL Zabrze 00:28:24:60 01:14:57:40 3:14 18.65 03:42:13:81
197
KLIMEK Dariusz
HALKO Racing
2937 POL Piekary Śląskie 00:30:46:70 01:21:54:03 3:16 18.45 03:44:15:53
198
ZAJĄC Tadeusz
3072 Gliwice 00:28:45:64 01:14:00:74 3:18 18.25 03:46:59:09
199
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1653 POL Częstochowa 00:30:03:56 01:20:12:66 3:20 18.06 03:48:58:98
200
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 00:33:46:28 01:24:11:22 3:20 18.06 03:49:14:81
201
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
2585 POL Taciszów 00:33:30:04 01:24:12:26 3:21 17.92 03:51:01:53
202
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 00:31:34:38 01:22:30:02 3:22 17.83 03:52:05:94
203
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1210 POL Kraków 00:33:30:92 01:26:22:93 3:25 17.60 03:55:15:78
204
DYLONG Rafał
3035 POL Zabrze 00:29:43:01 01:21:09:77 3:27 17.38 03:57:54:91
205
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1541 POL Rybnik 00:28:40:73 01:21:24:98 3:31 17.08 04:02:37:75
206
RYSZKIEWICZ Marcin
1857 POLSKA Gliwice 00:24:25:53 01:12:36:24 3:33 16.95 04:04:21:34
207
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 00:30:30:51 01:18:49:92 3:36 16.71 04:07:40:31
208
MATOSZKO Agata
3070 POL Zabrze 00:34:47:84 01:36:32:63 4:05 14.71 04:41:29:78

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU