Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Olkusz - Family

Olkusz, Polska
10.06.2018

Wyniki

Family 29 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1331 POL Bytom 00:34:09:03 2:28 24.58 01:11:05:63
2
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
2224 POL Rybnik 00:40:31:63 2:49 21.32 01:21:23:27
3
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1965 POL Rybnik 00:44:21:48 3:02 19.86 01:27:31:53
4
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
1571 POL Rybnik 00:46:06:25 3:02 19.73 01:27:57:82
5
KUPCZYK Karol
Uks Katolik Częstochowa
1792 POL Częstochowa 00:47:26:56 3:07 19.21 01:30:18:65
6
PAWŁOWSKA Maria
Mtb Ustroń Team
2025 POL Ustroń 00:46:34:31 3:08 19.21 01:30:29:95
7
STYRNA Jakub
2679 POLSKA Szczyrk 00:47:55:33 3:14 18.59 01:33:27:94
8
GAJDZIK Julia
Kiwi Klub Mtb
1100 POL Mikołów 00:47:19:09 3:16 18.35 01:34:39:42
9
HODOR Franciszek
2675 POL Brzezinka 00:48:26:61 3:17 18.24 01:35:07:12
10
HANKUS Piotr
2673 POL Szczyrk 00:48:35:35 3:19 18.13 01:36:05:70
11
GARNEK Ksawier
GK Viktoria Rybnik
1882 POL Rydułtowy 00:49:16:39 3:21 17.90 01:37:05:25
12
BRUDNY Dawid
Cyklotramp
2365 POL Skoczów 00:49:32:93 3:23 17.79 01:37:40:45
13
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1503 POL Rybnik 00:51:07:46 3:24 17.68 01:38:20:00
14
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Częstochowa
1342 POL Korwinów 00:49:56:07 3:26 17.58 01:39:16:62
15
HOFMAN Jonasz
HOFMAN Team
2342 POL Chorzów 00:49:12:64 3:28 17.37 01:40:08:07
16
HOFMAN Jakub
HOFMAN Team
2341 POL Chorzów 00:49:45:70 3:28 17.37 01:40:08:35
17
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
1594 POL Pyskowice 00:51:57:32 3:29 17.26 01:40:49:39
18
BOROWIEC Michał
2470 POLSKA Kozy 00:50:31:02 3:30 17.16 01:41:16:35
19
STYRNA Michał
2680 POL Szczyrk 00:50:43:08 3:31 17.16 01:41:39:23
20
KEMPA Piotr
2744 POL Pilchowice 00:53:31:85 3:33 16.96 01:42:49:22
21
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1262 POL Żory 00:51:32:92 3:35 16.76 01:43:37:77
22
PELCZAR Adam
2022 POL Kraków 00:53:15:22 3:36 16.67 01:44:19:30
23
MUSIOŁ Rafał
1838 POL Mikołów 00:52:38:99 3:37 16.67 01:44:34:33
24
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
1314 POL Bytom 00:55:08:41 3:41 16.29 01:46:35:30
25
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1819 POL Bielsko-Biała 00:53:52:61 3:43 16.20 01:47:36:14
26
KARSKI Bartosz
2642 POL Cieszyn 00:56:45:77 3:45 16.02 01:48:25:13
27
JANIK Jakub
Opony Serafinowski
2677 POL Pierściec 00:57:48:98 3:47 15.85 01:49:39:94
28
ŻUR Kacper
2174 POL Łodygowice 00:55:33:91 3:48 15.76 01:50:09:82
29
KURP Olaf
2116 POLSKA Jaworzno 00:55:49:20 3:51 15.68 01:51:15:74
30
KROS Aleksander
1826 POL Kraków 00:55:48:50 3:52 15.59 01:51:42:15
31
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
2012 CZE Trinec 00:57:32:48 3:53 15.43 01:52:30:51
32
KMIOTEK Michał
Hołda Team
2785 POL Katowice 00:56:45:16 3:54 15.43 01:53:02:45
33
BOGACKI Mikołaj
2172 POL Katowice 01:00:30:32 3:56 15.26 01:54:00:84
34
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
1243 POL Zabrze 00:58:17:74 3:58 15.10 01:54:56:97
35
CHMIEST Bartosz
2669 POL Bogucin Duży Olkusz 01:00:50:73 4:06 14.65 01:58:48:03
36
NOSOWICZ Janek
Nososo Team
2479 POL Istebna 00:58:33:42 4:08 14.57 01:59:27:25
37
BOŃCZYK Adam
1200 POL Zabrze 00:59:58:75 4:08 14.57 01:59:37:97
38
DIKOW-IWANOW Zuzanna
2672 Szczyrk 01:00:59:00 4:10 14.43 02:00:38:42
39
NOSOWICZ Mikołaj
Guziory TEAM
2792 POL Klucze 00:58:26:31 4:11 14.43 02:00:51:16
40
SWETY Sebastian
2575 POL Węgierska Górka 01:00:35:72 4:15 14.15 02:02:53:94
41
PIASECKA Emilia
Bbriderz.pl
2041 POL Bielsko-Biała 01:01:24:71 4:15 14.15 02:02:55:85
42
WÓJCIK Igor
Żory
1254 POL Żory 01:03:28:76 4:15 14.15 02:03:09:99
43
NISKI Bartosz
UKS Katolik Częstochowa
1793 POL Częstochowa 01:01:21:29 4:17 14.08 02:03:51:88
44
KALIŚ Samuel
2676 POLSKA Olkusz 01:03:09:12 4:20 13.88 02:05:19:65
45
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
1195 POL Żory 01:03:22:15 4:20 13.88 02:05:23:74
46
ŚLUSARZ Maksymilian
2339 POL Orzesze 01:01:04:79 4:22 13.74 02:06:23:30
47
BERNAŚ Kamil
1873 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:32:36 4:23 13.68 02:06:55:02
48
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
2622 POL Gliwice 01:07:18:86 4:23 13.68 02:06:56:49
49
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
2088 POL Rybnik 01:03:38:22 4:24 13.68 02:07:11:38
50
PRZYBYŁA Wojciech
szczyrk
2350 POL Szczyrk 01:04:21:54 4:25 13.62 02:07:55:57
51
ZIÓŁKOWSKI Jakub
2321 POL Gliwice 01:05:01:84 4:30 13.36 02:10:09:69
52
NOSOWICZ Antek
Nososo Team
2480 POL Istebna 01:04:39:75 4:31 13.30 02:10:55:99
53
KAJDEWICZ Kacper
1357 POL Tychy 01:02:07:31 4:34 13.12 02:12:18:35
54
STRZĄDAŁA Paweł
2322 POL Gołkowice 01:07:42:33 4:36 13.06 02:13:14:63
55
STRZĄDAŁA Maciej
2323 POL Gołkowice 01:07:00:00 4:44 12.72 02:17:05:30
56
CZYŻ Witold
2466 POL Olkusz 01:07:35:81 4:45 12.66 02:17:22:68
57
RAKSZAWSKI Alex
Racing Kids
2430 POL Meszna 01:12:04:86 4:52 12.34 02:20:51:48
58
POREMBSKA Martyna
Ataksport Omnisquare Gliwice
1533 POL Knurów 01:09:11:85 4:56 12.18 02:22:45:55
59
CZEKAJ Piotr
2725 POL Tychy 01:06:37:85 4:56 12.18 02:22:52:09
60
TĘCZA Ksawery
Sp 10 Dąbrowa Górnicza
1850 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:05:02 4:59 12.08 02:24:15:25
61
KIEŁBUSIEWICZ Oliwier
2699 POLSKA Bytom 01:15:28:46 5:02 11.93 02:25:43:17
62
BERNAŚ Natalia
1875 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:03:50 5:06 11.79 02:27:32:67
63
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
2687 POL Bytom 01:13:53:24 5:11 11.60 02:30:15:25
64
GAJDA Anna
2198 POL Gliwice 01:13:57:11 5:12 11.55 02:30:34:36
65
MRÓZ Adam
1937 POL Sosnowiec 01:13:14:85 5:25 11.11 02:36:51:30
66
WIECZOREK Karolina
Rafako Orbea Mtb Team
2530 POL Częstochowa 01:15:56:62 5:35 10.78 02:41:39:23
67
GUZIK Joanna
1895 POL Sosnowiec 01:19:57:59 5:36 10.70 02:42:18:08
68
DRABIK Paulina
1537 POL Katowice 01:16:55:85 5:40 10.62 02:44:00:07
69
KOBYŁKA Szymon
2574 POLSKA Kraków 01:20:21:77 5:40 10.58 02:44:06:13
70
RAJSKA Kinga
2688 POL Pawłowice 01:20:53:86 5:41 10.55 02:44:44:60
71
SZATKOWSKA Magdalena
2426 POL Bytom 01:20:30:79 5:42 10.55 02:44:53:72
72
PŁATEK Miłosz
2685 POL Myślenice 01:19:33:85 5:48 10.36 02:48:03:40
73
PŁATEK Milena
2686 POL Myślenice 01:19:36:85 5:49 10.32 02:48:22:67
74
ZAKRZEWSKA Martyna
2794 POL Tarnowskie Góry 01:25:34:92 6:02 9.97 02:54:50:33
75
OBERSZTALSKA Paulina
2795 POL Tarnowskie Góry 01:19:01:85 6:07 9.83 02:57:11:07
76
BARTOSIK Igor
2489 POL Dąbrowa Górnicza 01:36:11:07 6:25 9.35 03:05:49:28
77
SIKORA Antonina
2137 POL Rybnik 01:31:51:00 6:30 9.24 03:08:06:20
78
KULA Natalia
2743 POL Bieruń 01:38:08:34 7:10 8.38 03:27:48:41
79
PIECZYRAK Dominik
1181 POL Katowice 01:46:05:85 7:36 7.90 03:39:59:34
80
KALECIŃSKA Olga
Przedszkole 56 Niezapominajka
1400 POL Wrocław 01:48:37:86 7:57 7.55 03:50:24:96
81
WYPYCH Maja
2695 POLSKA Sosnowiec 01:59:58:85 8:56 6.73 04:18:43:69

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU