Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Olkusz - Pro/Hobby

Olkusz, Polska
10.06.2018

Wyniki

Hobby 29 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 00:30:57.21 2:10 27.88 01:02:26.14
2
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 00:31:42.92 2:15 26.85 01:04:58.36
3
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory 00:32:30.20 2:15 26.85 01:05:04.25
4
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 00:32:29.03 2:15 26.85 01:05:05.61
5
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 00:32:26.89 2:16 26.61 01:05:35.45
6
ŚCIERSKI Tomasz
1559 POL Tychy 00:33:06.33 2:16 26.36 01:05:42.51
7
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 00:32:23.42 2:18 26.13 01:06:41.00
8
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
2233 POL Skoczów 00:32:32.03 2:18 26.13 01:06:41.28
9
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 00:33:25.90 2:18 26.13 01:06:41.57
10
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 00:32:49.02 2:19 25.89 01:06:59.27
11
ŚCIGAŁA Piotr
Jura Bike Mtb Team
1173 POL Częstochowa 00:33:12.35 2:19 25.89 01:07:08.77
12
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1666 POL Sosnowiec 00:33:26.47 2:20 25.89 01:07:12.84
13
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 00:34:01.58 2:20 25.89 01:07:13.24
14
SCIERSKI Maciej
TOMAZI Orbea BIKE TEAM
1497 POL Tychy 00:33:16.59 2:20 25.89 01:07:25.81
15
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała 00:34:00.29 2:22 25.44 01:08:12.10
16
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 00:34:08.55 2:22 25.44 01:08:14.54
17
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 00:34:00.95 2:22 25.44 01:08:21.25
18
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus
2368 POL Brenna 00:33:24.68 2:22 25.44 01:08:24.25
19
JAHN Patryk
1322 POL Falmirowice 00:34:38.08 2:22 25.44 01:08:31.43
20
ŚCIERSKI Paweł
1496 POL Tychy 00:34:20.82 2:22 25.44 01:08:33.15
21
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów 00:33:27.29 2:23 25.22 01:08:42.52
22
KWIATEK Michał
Cst 7R Mtb Team
1521 POL Nawojowa Góra 00:34:26.58 2:23 25.22 01:09:04.17
23
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 00:34:25.90 2:24 25.22 01:09:08.98
24
ŚWIERBLEWSKI Bartosz
Mexller Unipol
2576 POL Częstochowa 00:34:02.01 2:24 25.22 01:09:11.01
25
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1008 POL Świerklany 00:34:31.89 2:24 25.00 01:09:29.81
26
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1273 POL Rybnik 00:34:36.18 2:24 25.00 01:09:30.32
27
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski 00:34:31.52 2:25 25.00 01:09:37.82
28
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 00:34:20.70 2:25 25.00 01:09:41.68
29
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 00:35:01.22 2:25 25.00 01:09:53.79
30
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2050 POL Jastrzębie-Zdrój 00:35:16.32 2:25 24.79 01:09:55.21
31
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
2216 POL Jastrzębie Zdrój 00:35:00.68 2:25 24.79 01:09:56.97
32
RYCOMBEL Łukasz
Sengam Sport Racing Team
1055 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:02.20 2:25 24.79 01:09:58.49
33
ŚCIERSKI Wojciech
1495 POL Tychy 00:34:59.91 2:27 24.58 01:10:39.63
34
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 00:35:12.28 2:27 24.58 01:10:47.32
35
KAPICA Marek
TOMAZI Orbea BIKE TEAM
1300 POL Gołkowice 00:35:15.36 2:27 24.58 01:10:49.58
36
RESZKA Marcin
Bikehead
2760 POL Sosnowiec 00:35:45.84 2:27 24.58 01:10:53.98
37
MOLEK Szymon
2203 POL Cieszyn 00:34:19.36 2:27 24.58 01:10:55.35
38
DYSZY Grzegorz
BIKE ATELIER TEAM
1771 POL Bobrowniki 00:35:37.01 2:28 24.37 01:11:13.10
39
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 00:35:24.99 2:28 24.37 01:11:13.54
40
SMOLORZ Artur
1817 POL Lędziny 00:35:36.26 2:28 24.37 01:11:15.59
41
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 00:35:55.57 2:29 24.37 01:11:32.43
42
MUZYK Wojciech
2739 POL Racibórz 00:35:22.86 2:29 24.17 01:11:54.45
43
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 00:36:11.24 2:29 24.17 01:11:56.41
44
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 00:36:28.30 2:30 24.17 01:12:06.61
45
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż 00:36:30.26 2:30 23.97 01:12:19.71
46
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2761 POL Jastrzębie Zdrój 00:36:04.04 2:30 23.97 01:12:28.49
47
KRZESZOWIEC Zbigniew
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1399 POL Gliwice 00:36:10.44 2:31 23.97 01:12:34.33
48
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1075 POL Radzionków 00:35:51.24 2:31 23.97 01:12:48.53
49
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko-Biała
2524 POL Bielsko Biała 00:36:41.48 2:31 23.77 01:12:56.15
50
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
2227 POL Kraków 00:37:25.57 2:32 23.77 01:13:11.81
51
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 00:35:57.22 2:32 23.77 01:13:12.34
52
PASTERNAK Piotr
Jura Bike Mtb Team
1168 POL Brzeszcze 00:36:03.28 2:32 23.77 01:13:13.36
53
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 00:36:41.23 2:32 23.77 01:13:20.91
54
JAŚNIECKI Piotr
1494 POL Opole 00:37:21.77 2:32 23.77 01:13:21.92
55
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1070 POL Kędzierzyn-Koźle 00:36:07.48 2:32 23.77 01:13:25.74
56
OBRACAJ Szymon
1598 POL Górki Małe 00:37:14.50 2:33 23.77 01:13:29.98
57
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Team
1446 POL Kraków 00:36:27.79 2:34 23.39 01:14:07.31
58
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
2741 POL Siemianowice Śląskie 00:36:29.36 2:34 23.39 01:14:11.53
59
KALINOWSKI Artur
1797 POL Będzin 00:37:38.78 2:34 23.39 01:14:12.89
60
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 00:36:20.66 2:35 23.39 01:14:33.50
61
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 00:37:14.12 2:35 23.39 01:14:37.20
62
NOWAK Łukasz
1683 POL Sosnowiec 00:37:06.33 2:35 23.39 01:14:37.24
63
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik 00:37:44.65 2:36 23.20 01:14:59.94
64
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla & Diagnostix
2213 POL Wisła 00:37:41.73 2:36 23.20 01:15:03.25
65
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa 00:37:28.72 2:36 23.20 01:15:09.95
66
GIL Adam
Goranga Team
2483 POL Michałowice 00:37:27.06 2:36 23.20 01:15:10.32
67
WIESZOŁEK Daniel
2245 POL Opole 00:37:24.90 2:36 23.02 01:15:18.67
68
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 00:37:21.00 2:36 23.02 01:15:19.13
69
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1073 POL Radzionków 00:37:11.68 2:36 23.02 01:15:22.19
70
WOŹNIAK Wojciech
Dmk Invest Team
1065 POL Częstochowa 00:38:06.75 2:36 23.02 01:15:23.84
71
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 00:37:19.43 2:37 23.02 01:15:27.51
72
POLOK Adam
1205 POL Szczejkowice 00:38:43.97 2:37 23.02 01:15:29.71
73
BACHNIAK Damian
JURA BIKE MTB TEAM
1156 POL Częstochowa 00:37:20.69 2:37 23.02 01:15:34.78
74
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała 00:38:40.98 2:37 23.02 01:15:36.27
75
PIETRAS Mariusz
Jura Bike Mtb Team
1171 POL Częstochowa 00:37:58.52 2:37 23.02 01:15:41.08
76
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 00:37:45.79 2:37 23.02 01:15:47.64
77
ROSA Jerzy
BIKE ATELIER TEAM
2762 POL Bukowno 00:37:23.15 2:37 23.02 01:15:48.50
78
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 00:37:57.72 2:38 22.83 01:15:55.41
79
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 00:39:02.99 2:38 22.83 01:16:04.01
80
RYGLEWSKI Jan
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1618 POL Zabrze 00:34:49.67 2:38 22.83 01:16:06.46
81
NOWOMIEJSKI Adam
1586 POL Rybnik 00:37:43.92 2:38 22.83 01:16:09.26
82
LISOWSKI Maciej
1954 POL Knurów 00:39:36.99 2:40 22.66 01:16:54.38
83
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza 00:38:45.66 2:40 22.66 01:16:56.54
84
IGIELSKI Wojtek
Hołda Team
2674 POL Poznań 00:38:03.79 2:40 22.48 01:17:16.70
85
OCIECZEK Sebastian
2035 POL Olkusz 00:39:15.46 2:41 22.48 01:17:20.54
86
WIŚNIEWSKI Paweł
2481 POL Dąbrowa Górnicza 00:38:43.10 2:41 22.48 01:17:23.26
87
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1144 POL Będzin 00:40:44.57 2:41 22.48 01:17:35.78
88
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1282 POL Ustroń 00:38:27.68 2:41 22.48 01:17:36.40
89
WYSTEMP Ryszard
2607 POL Czerwionka-Leszczyny 00:39:30.35 2:41 22.31 01:17:43.47
90
SOBÓTKA Tomasz
1536 POL Knurów 00:38:27.07 2:42 22.31 01:17:49.56
91
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
2027 POL Bielsko-Biała 00:38:17.05 2:42 22.31 01:17:50.66
92
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa 00:39:12.77 2:42 22.31 01:17:52.08
93
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
2082 POL Rybnik 00:39:53.55 2:42 22.31 01:17:54.33
94
FORYCIARZ Artur
Bikepass Team
2496 POL Kraków 00:39:11.39 2:42 22.31 01:17:55.07
95
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż 00:38:26.80 2:42 22.31 01:18:01.68
96
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 00:39:06.93 2:42 22.31 01:18:10.58
97
LEWANDOWSKI Janusz
Alva1Rowery.ruda.pl
1611 POL Koniaków 00:39:13.83 2:42 22.31 01:18:11.73
98
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 00:38:56.41 2:42 22.31 01:18:16.36
99
SZYMLAK Szymon
Bike Store Bielsko
2244 POL Bielsko-Biała 00:39:30.29 2:42 22.31 01:18:17.95
100
SZCZEŚNIAK Dariusz
2219 POL Zawiercie 00:39:42.67 2:43 22.14 01:18:21.25
101
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 00:38:57.45 2:43 22.14 01:18:29.56
102
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 00:38:23.03 2:43 22.14 01:18:30.53
103
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków 00:39:54.03 2:43 22.14 01:18:36.77
104
SERAFIN Michał
Serteam
2089 POL Myszków 00:38:14.50 2:43 22.14 01:18:38.24
105
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1164 POL Katowice 00:39:57.65 2:43 22.14 01:18:41.88
106
ADAMCZYK Artur
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1859 POL Wodzislaw Slaski 00:40:23.17 2:44 22.14 01:18:47.38
107
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1295 POL Tarnowskie Góry 00:39:43.70 2:44 22.14 01:18:51.86
108
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 00:40:00.95 2:44 21.97 01:18:54.09
109
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki 00:40:01.52 2:44 21.97 01:18:57.26
110
BILEWICZ Andrzej
Goranga Team
2482 POL Michalowice 00:38:37.40 2:44 21.97 01:19:00.27
111
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Bike Section
1294 POL Jastrzębie-Zdrój 00:39:48.98 2:44 21.97 01:19:09.57
112
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2710 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:14.04 2:44 21.97 01:19:09.94
113
MALEŃSKI Wojciech
1939 POL Tarnowskie Góry 00:39:45.92 2:44 21.97 01:19:15.31
114
ADAMCZYK Sandra
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1344 POL Rydułtowy 00:39:42.00 2:45 21.97 01:19:16.07
115
URBANIAK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 00:40:35.30 2:45 21.97 01:19:18.31
116
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
2309 POL Sosnowiec 00:40:40.48 2:45 21.97 01:19:20.90
117
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
1411 POL Mikołów 00:39:53.78 2:45 21.97 01:19:23.98
118
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice 00:40:06.22 2:45 21.97 01:19:29.79
119
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie-Zdrój 00:41:00.32 2:45 21.80 01:19:30.76
120
JANECZEK Robert
Fcb
1348 POL Radzionków 00:40:46.52 2:45 21.80 01:19:31.41
121
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:24.12 2:45 21.80 01:19:35.33
122
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 00:41:31.27 2:45 21.80 01:19:36.12
123
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 00:39:39.77 2:45 21.80 01:19:36.40
124
RYGLEWSKI Piotr
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1619 POL Zabrze 00:40:08.40 2:46 21.64 01:20:07.88
125
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1095 POL Mikołów 00:40:39.81 2:46 21.64 01:20:11.49
126
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 00:39:59.23 2:47 21.64 01:20:15.60
127
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 00:41:04.72 2:47 21.64 01:20:17.50
128
STUDENT Karol
1574 POL Czerwionka-Leszczyny 00:40:48.77 2:47 21.64 01:20:17.54
129
MOL Michał
Alva1-Ruda Rowery.pl
1614 POL Ruda Śląska 00:40:14.95 2:47 21.64 01:20:23.55
130
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1194 POL Zabrze 00:40:00.30 2:47 21.64 01:20:25.47
131
ZIELAWSKI Dominik
Sii Cycling Team
1077 POL Rybnik 00:44:22.63 2:47 21.64 01:20:27.15
132
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 00:40:02.92 2:47 21.64 01:20:37.63
133
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 00:40:45.66 2:48 21.48 01:20:57.63
134
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1634 POL Rybnik 00:40:14.00 2:48 21.48 01:20:58.48
135
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice 00:41:19.52 2:48 21.48 01:21:02.33
136
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 00:40:05.78 2:48 21.48 01:21:06.00
137
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Bike Section
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 00:40:43.99 2:48 21.48 01:21:07.76
138
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 00:40:36.19 2:48 21.48 01:21:07.99
139
SKORUPA Radosław
Mikesz Team
1570 POL Radlin 00:40:53.57 2:48 21.48 01:21:08.31
140
ABSALON Zbigniew
1931 POL Rybnik 00:41:01.77 2:48 21.48 01:21:10.81
141
JANY Błażej
1629 POL Pszczyna 00:41:28.47 2:49 21.48 01:21:14.81
142
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 00:41:11.76 2:49 21.48 01:21:15.33
143
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska 00:42:19.30 2:49 21.32 01:21:18.39
144
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1783 POL Częstochowa 00:41:13.59 2:49 21.32 01:21:19.82
145
KURCZOK Leszek
Pm Bike
1835 Rybnik 00:41:19.17 2:49 21.32 01:21:21.09
146
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice 00:41:20.98 2:49 21.32 01:21:21.54
147
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 00:40:47.70 2:49 21.32 01:21:29.72
148
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 00:41:16.75 2:49 21.32 01:21:34.62
149
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 00:41:51.68 2:49 21.32 01:21:39.30
150
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1704 POL Racibórz 00:41:17.60 2:50 21.32 01:21:44.93
151
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
2001 POL Racibórz 00:41:46.43 2:50 21.32 01:21:52.13
152
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 00:41:36.42 2:50 21.17 01:22:03.34
153
BIELLMANN Alexandre
2784 00:40:22.21 2:50 21.17 01:22:06.08
154
WOŁCZYŃSKI Rafał
Quest team
2630 POL Jelenia Góra 00:43:52.53 2:50 21.17 01:22:09.10
155
OSTASZ Łukasz
PsychoCyklo
1432 POL Kraków 00:41:15.47 2:51 21.17 01:22:17.89
156
HAZUKA Arkadiusz
1848 POL Szare 00:44:33.37 2:51 21.17 01:22:18.96
157
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 00:41:48.30 2:51 21.17 01:22:22.90
158
NOSOWICZ Michał
Nososo Team
2478 POL Istebna 00:42:39.02 2:52 21.01 01:22:47.82
159
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
1321 POL Sosnowiec 00:41:14.00 2:52 21.01 01:22:48.97
160
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice 00:41:51.00 2:52 21.01 01:22:50.85
161
KACZMARZYK Anna
Istebna
2052 POL Istebna 00:41:25.26 2:52 21.01 01:22:51.10
162
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 00:43:31.87 2:52 21.01 01:22:56.55
163
PALKA Dariusz
2542 POL Chrzanów 00:41:12.75 2:52 21.01 01:23:00.13
164
GRELA Wojciech
2726 POL Sosnowiec 00:43:34.99 2:52 20.86 01:23:06.05
165
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
2387 POL Częstochowa 00:43:34.35 2:53 20.86 01:23:11.67
166
BUGAJSKI Przemysław
2079 POL Sosnowiec 00:42:17.97 2:53 20.86 01:23:16.15
167
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 00:42:08.52 2:53 20.86 01:23:26.85
168
PALKA Piotr
2346 POL Częstochowa 00:42:01.24 2:53 20.86 01:23:33.42
169
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1247 POL Wisła 00:42:32.20 2:53 20.86 01:23:34.16
170
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie 00:43:00.87 2:54 20.71 01:23:46.48
171
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1064 POL Częstochowa 00:42:38.99 2:54 20.71 01:23:49.23
172
JENDRYSIK Damian
1227 POL Gliwice 00:42:36.52 2:54 20.71 01:23:50.11
173
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1626 POL Sosnowiec 00:42:10.05 2:54 20.71 01:23:51.64
174
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1575 POL Jastrzębie-Zdrój 00:41:46.95 2:54 20.71 01:23:52.93
175
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:48.46 2:54 20.71 01:23:53.42
176
PARUK Wojciech
GORANGA TEAM
2484 POL Michałowice 00:40:35.37 2:54 20.71 01:23:53.63
177
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry 00:41:08.74 2:54 20.71 01:24:00.99
178
KRZAK Marcin
MPEC S.A. w Krakowie
2694 POL Kraków 00:44:06.45 2:54 20.71 01:24:05.82
179
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 00:42:16.44 2:55 20.71 01:24:12.12
180
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 00:42:24.06 2:55 20.57 01:24:19.29
181
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 00:42:54.85 2:55 20.57 01:24:22.91
182
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 00:43:13.15 2:55 20.57 01:24:24.73
183
FIDO Aleksander
Kiwi Team Mtb
2352 POL Katowice 00:43:53.72 2:55 20.57 01:24:25.91
184
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin 00:42:37.41 2:55 20.57 01:24:25.96
185
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1330 POL Tychy 00:41:12.84 2:55 20.57 01:24:28.30
186
KNAPCZYK Damian
"Masarnia Justyny" - gabinet masażu
2495 POL Olkusz 00:44:42.35 2:55 20.57 01:24:32.47
187
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1572 POL Racibórz 00:43:07.75 2:55 20.57 01:24:33.40
188
SALA Adam
2659 POL Bielsko-Biała 00:43:52.00 2:56 20.57 01:24:38.02
189
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 00:42:27.55 2:56 20.57 01:24:38.09
190
KLESZCZ Marcin
2277 POL Gliwice 00:42:35.82 2:56 20.57 01:24:41.43
191
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
2258 POL Czyżowice 00:42:17.30 2:56 20.57 01:24:41.98
192
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle 00:42:15.26 2:56 20.57 01:24:46.10
193
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 00:41:11.65 2:56 20.57 01:24:50.89
194
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 00:42:35.04 2:56 20.57 01:24:51.85
195
CZARNOCKI Dawid
2767 POL Jastrzębie Zdrój 00:42:18.05 2:56 20.57 01:24:52.06
196
CZERNER Grzegorz
BB TEAM
1250 POL Czerwionka-Leszczyny 00:41:27.13 2:56 20.57 01:24:53.80
197
KOCHAŃSKI Jakub
1259 POL Trzebinia 00:42:18.90 2:56 20.42 01:24:55.47
198
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 00:42:23.42 2:56 20.42 01:24:59.01
199
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1484 POL Kuźnia Raciborska 00:44:29.57 2:56 20.42 01:24:59.60
200
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub MTB
1088 POL Katowice 00:42:25.36 2:56 20.42 01:25:02.72
201
PASTERNAK Jakub
Jura Bike Mtb Team
1583 POL Brzeszcze 00:42:59.08 2:57 20.42 01:25:08.42
202
MĄCIOR Wojciech
1911 POL Zabrze 00:43:14.48 2:57 20.42 01:25:10.24
203
PODLEŚ Kamil
Super Staś I Wojtuś Na Medal
1265 POL Tarnowskie Góry 00:42:09.43 2:57 20.42 01:25:14.12
204
TOKARZ Szymon
2665 POL Brzeszcze 00:41:56.99 2:57 20.42 01:25:17.41
205
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 00:43:05.31 2:57 20.42 01:25:23.27
206
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2046 POL Siemianowice Śląskie 00:43:42.77 2:57 20.42 01:25:23.84
207
KAJDA Paweł
Rowery Olkusz
2624 POL Olkusz 00:44:15.25 2:57 20.42 01:25:25.80
208
KMIECIK Sylwester
2324 POL Kraków 00:43:48.49 2:57 20.42 01:25:27.65
209
SKALNY Rafał
Axis Piekary Śląskie
2390 POL Piekary Śląskie 00:40:59.23 2:57 20.42 01:25:28.89
210
KORZENIOWSKI Łukasz
Korzeń Jedzie
2461 POL Sosnowiec 00:43:27.92 2:57 20.42 01:25:29.40
211
KASZA Paweł
1204 POL Racibórz 00:43:17.38 2:58 20.28 01:25:39.09
212
WOLNY Łukasz
Wrt Mtb Team
1631 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:30.39 2:58 20.28 01:25:45.24
213
KAŹMIERCZAK Karol
2713 POL Konopiska 00:44:03.96 2:58 20.28 01:25:45.42
214
GOS Dominik
Kks Sokół Kęty
1636 POL Krzykawka 00:42:52.77 2:58 20.28 01:25:47.35
215
JAŃCZAK Leszek
2384 POL Pszczyna 00:43:50.86 2:58 20.28 01:25:47.44
216
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 00:43:04.18 2:58 20.28 01:25:51.07
217
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 00:43:35.34 2:58 20.28 01:25:59.11
218
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1076 POL Chorzów 00:46:48.56 2:58 20.28 01:25:59.50
219
BARDZYŃSKI Przemysław
JURA BIKE MTB TEAM
1159 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:48.75 2:59 20.14 01:26:12.23
220
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1145 POL Gliwice 00:43:26.98 2:59 20.14 01:26:14.37
221
BLAZY Sławosz
1358 POL Rybnik 00:43:39.90 2:59 20.14 01:26:16.57
222
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów 00:42:55.94 2:60 20.14 01:26:31.36
223
KISZKA Łukasz
Jerzmanowice
2774 POL Jerzmanowice 00:43:37.22 2:60 20.14 01:26:32.03
224
WIĄCEK Piotr
1337 POL Krzeszowice 00:42:47.71 2:60 20.14 01:26:32.25
225
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 00:43:24.19 2:60 20.14 01:26:35.71
226
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin 00:44:24.89 2:60 20.14 01:26:37.04
227
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Orbea Team
1352 POL Jastrzębie-Zdrój 00:44:38.49 2:60 20.14 01:26:39.09
228
KWIATOŃ Tomasz
1370 POL Pawłowice 00:43:02.96 2:60 20.00 01:26:52.25
229
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 00:43:14.48 2:60 20.00 01:26:57.07
230
CZAJA Jacek
Nightriders Silesia
2256 POL Radzionków 00:43:13.71 3:01 20.00 01:27:04.65
231
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:38.31 3:01 20.00 01:27:07.25
232
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice 00:44:22.16 3:01 20.00 01:27:08.63
233
SZYMURA Marcin
1463 POL Stanowice 00:43:19.91 3:01 20.00 01:27:17.53
234
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Jastrzębie Zdrój 00:42:21.61 3:02 19.86 01:27:38.71
235
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
1555 POL Katowice 00:43:52.60 3:02 19.86 01:27:39.87
236
MARTYNOWICZ Andrzej
1642 POL Gliwice 00:44:41.75 3:02 19.86 01:27:41.53
237
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1090 POL Tychy 00:44:50.05 3:02 19.86 01:27:43.04
238
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 00:45:14.66 3:02 19.86 01:27:45.16
239
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
1929 POL Gliwice 00:44:04.05 3:02 19.86 01:27:46.56
240
BOROWIECKI Michał
Olkusz Team
2715 Bolesław 00:46:04.64 3:02 19.86 01:27:46.73
241
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1786 POL Częstochowa 00:43:44.02 3:02 19.86 01:27:50.47
242
GAJDA Łukasz
2778 POL Będzin 00:46:18.49 3:02 19.73 01:27:54.59
243
KOCLĘGA Rafał
2222 POL Zawiercie 00:44:28.50 3:03 19.73 01:27:58.52
244
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 00:44:55.26 3:03 19.73 01:27:59.87
245
SZYDŁOWSKI Janusz
Mtbb
1408 POL Bielsko-Biała 00:45:18.88 3:03 19.73 01:28:01.91
246
PUŁKOWNIK Maciej
Jura Bike MTB Team
1172 POL Częstochowa 00:43:07.27 3:03 19.73 01:28:09.37
247
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2105 POL Żywiec 00:45:28.68 3:03 19.73 01:28:12.95
248
HELMAN Dagmara
Kalas Helman-Sport Team
2763 POL Olsztyn Jurajski 00:43:58.88 3:03 19.73 01:28:15.70
249
RYCHLICKI Jarosław
Mycenter
2276 POL Zabrze 00:44:46.18 3:03 19.73 01:28:16.46
250
KOWALSKI Grzegorz
2752 POL Gaj 00:44:56.44 3:03 19.73 01:28:19.97
251
BIERNACKI Kamil
1742 POL Świętochłowice 00:45:15.66 3:03 19.73 01:28:23.22
252
PEŁKA Adam
JURA BIKE MTB TEAM
1169 POL Częstochowa 00:45:00.56 3:03 19.73 01:28:26.82
253
SAS Paweł
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2178 POL Sosnowiec 00:46:11.19 3:04 19.73 01:28:27.43
254
WITKOWSKI Maciej
2150 POL Chrzanów 00:46:37.90 3:04 19.59 01:28:30.51
255
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 00:43:21.97 3:04 19.59 01:28:35.89
256
DARCHUK Oleksandr
1431 UKR Krakow 00:45:05.32 3:04 19.59 01:28:39.72
257
PROSKURA Rafał
2212 POL Warszawa / Bielsko-Biała 00:42:58.96 3:04 19.59 01:28:40.20
258
BOBROWSKI Tomasz
2692 POL Kraków 00:45:52.00 3:04 19.59 01:28:45.86
259
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 00:45:47.08 3:04 19.59 01:28:48.19
260
WAŁACH Michał
Tgk
1550 POL Tarnowskie Góry 00:45:51.49 3:04 19.59 01:28:52.08
261
DRZEWIECKI Konrad
2457 POL Bukowno 00:45:09.45 3:04 19.59 01:28:55.93
262
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice 00:45:00.08 3:05 19.59 01:28:57.22
263
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
2287 POL Katowice 00:42:48.47 3:05 19.59 01:28:58.87
264
PIERE Loron
1881 POL Katowice 00:46:00.22 3:05 19.59 01:28:59.86
265
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1191 POL Gliwice 00:42:34.15 3:05 19.59 01:29:00.84
266
MOJŻESZ Agnieszka
2555 POL Rybnik 00:45:14.71 3:05 19.46 01:29:10.83
267
LECH Paweł
2300 POL Czeladź 00:45:01.59 3:05 19.46 01:29:16.22
268
MIESZCZAK Dawid
2632 POL Kraków 00:46:02.46 3:06 19.46 01:29:25.55
269
ZUB Paweł
2541 POL Olkusz 00:46:16.98 3:06 19.46 01:29:28.95
270
WŁODARCZYK Mateusz
2238 POL Katowice 00:46:36.21 3:06 19.46 01:29:29.69
271
COSTANZO Gianmarco
Tenax Mtb
2602 ITA Catania (Italy) 00:42:54.80 3:06 19.46 01:29:32.91
272
ŻACZEK Cezary
1483 POL Kuźnia Raciborska 00:45:46.06 3:06 19.46 01:29:34.77
273
DRZEWIECKI Rafał
1345 POL Olkusz 00:45:07.13 3:06 19.46 01:29:38.42
274
SALVI Alessandro
2171 ITA Tychy 00:45:33.49 3:06 19.46 01:29:41.81
275
KLIMECKI Piotr
2592 POL Jastrzębie Zdrój 00:45:14.48 3:06 19.33 01:29:47.13
276
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa 00:44:58.45 3:06 19.33 01:29:47.44
277
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków 00:48:03.14 3:06 19.33 01:29:51.91
278
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 00:46:38.82 3:07 19.33 01:29:55.14
279
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1211 POL Wilkowice 00:46:00.65 3:07 19.33 01:29:57.05
280
JĘDRZEJCZYK Adam
Browarek Team
2284 POL Rybnik 00:45:12.10 3:07 19.33 01:29:57.83
281
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1009 POL Gliwice 00:44:06.96 3:07 19.33 01:30:07.15
282
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 00:43:51.73 3:07 19.33 01:30:11.54
283
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 00:46:02.71 3:07 19.33 01:30:13.02
284
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA MTB TEAM
2711 POL Sosnowiec 00:45:28.27 3:07 19.33 01:30:13.80
285
BOGACZ Rafał
JURA BIKE MTB TEAM
1161 POL Częstochowa 00:46:15.28 3:07 19.33 01:30:13.97
286
JAWORSKI Robert
1578 POL Chorzów 00:45:26.01 3:07 19.33 01:30:16.53
287
GÓRA Darek
1232 POL Radostowice 00:46:21.20 3:07 19.21 01:30:18.58
288
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1256 POL Chorzów 00:46:14.46 3:07 19.21 01:30:20.47
289
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 00:45:30.43 3:07 19.21 01:30:22.54
290
KĘSEK Marek
1718 POL Kraków 00:44:55.14 3:08 19.21 01:30:25.78
291
KĘSEK Michał
1798 POL Wiśniowa 00:45:17.13 3:08 19.21 01:30:25.84
292
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice 00:47:07.48 3:08 19.21 01:30:29.32
293
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 00:47:09.06 3:08 19.21 01:30:40.56
294
MALEK Hubert
Dmk Invest Team
1063 POL Częstochowa 00:46:51.02 3:08 19.21 01:30:43.32
295
KOPCIŃSKI Łukasz
2719 POL Czestochowa 00:46:44.60 3:08 19.21 01:30:47.43
296
PACH Dominik
2497 POL Jaworzno 00:47:12.02 3:09 19.08 01:30:59.18
297
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
2650 POL Sosnowiec 00:46:59.49 3:09 19.08 01:31:00.33
298
KOZIEŁ Maciej
2631 POL Żywiec 00:46:26.07 3:09 19.08 01:31:06.73
299
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:54.63 3:10 19.08 01:31:23.02
300
ZAJAC Jaroslaw
Bsr Team Bytom
2049 POL Bytom 00:47:58.80 3:10 19.08 01:31:28.59
301
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2069 POL Tarnowskie Góry 00:45:42.73 3:10 18.95 01:31:35.45
302
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:30.63 3:11 18.95 01:31:50.11
303
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1784 POL Częstochowa 00:46:44.50 3:11 18.95 01:31:54.48
304
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1114 POL Katowice 00:47:39.07 3:11 18.83 01:32:08.03
305
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno 00:46:40.03 3:12 18.83 01:32:20.24
306
KOŃCZAL Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1430 POL Jastrzębie-Zdrój 00:47:13.83 3:12 18.83 01:32:29.55
307
CHOLEWA Tomasz
1908 POL Chrzanów 00:47:05.67 3:12 18.83 01:32:31.68
308
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 00:46:46.22 3:12 18.83 01:32:40.37
309
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 00:48:06.16 3:12 18.71 01:32:42.18
310
STRAMSKI Jakub
2766 POL Gierałtowice 00:48:42.87 3:12 18.71 01:32:42.38
311
KUMOR Michał
2771 Kraków 00:47:05.58 3:13 18.71 01:32:56.40
312
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice 00:46:56.15 3:13 18.71 01:33:00.93
313
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 00:47:23.74 3:13 18.71 01:33:02.18
314
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 00:46:55.77 3:13 18.71 01:33:03.02
315
MATUSIK Dawid
2491 POL Żory 00:47:20.59 3:13 18.71 01:33:03.29
316
MALURDY Adam
Alva-1-rowery.ruda.pl-team
1616 POL Ruda Śląska 00:44:47.11 3:13 18.71 01:33:03.88
317
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
Rk Aluminium Bike Team
1887 POL Jaworze 00:45:50.53 3:13 18.71 01:33:09.69
318
JAGIEŁA Grzegorz
Adient Team
2738 POL Tychy 00:46:43.67 3:14 18.59 01:33:18.11
319
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 00:48:10.27 3:14 18.59 01:33:39.46
320
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 00:48:35.06 3:14 18.59 01:33:42.54
321
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno 00:43:12.29 3:15 18.59 01:33:48.66
322
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 00:47:26.08 3:15 18.59 01:33:52.86
323
KOSTKA Jacek
Adient Team/40-Latek Tychy
2737 POL Świerczyniec 00:48:20.01 3:15 18.47 01:34:05.18
324
KUŹMIK Robert
Febys
1705 POL Gliwice 00:49:11.90 3:15 18.47 01:34:11.35
325
KARKOSZKA Andrzej
2042 POL Tychy 00:48:46.51 3:16 18.47 01:34:23.11
326
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1814 POL Sosnowiec 00:47:47.09 3:16 18.47 01:34:24.78
327
WIĄCKIEWICZ Łukasz
2691 POL Ruda Śląska 00:48:30.53 3:16 18.35 01:34:31.66
328
KUCZYŃSKI Marek
Ts Wilga Golkowice Grupa Instalbud
2635 POL Myślenice 00:51:49.89 3:16 18.35 01:34:35.54
329
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POL Mikołów 00:49:08.54 3:17 18.35 01:34:45.09
330
DURA Kamil
DUROSKI
2492 POL Myślachowice 00:49:22.49 3:17 18.35 01:34:51.18
331
BURDASZ Artur
Www.corrado.info.pl
2234 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:23.28 3:17 18.35 01:34:59.79
332
KRUBNIK Krystian
Tsr Team
1822 POL Tychy 00:48:57.15 3:17 18.35 01:35:01.82
333
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
1924 POL Klucze 00:47:59.87 3:17 18.24 01:35:07.73
334
DZIACKO Artur
1219 Chorzów 00:47:43.44 3:17 18.24 01:35:12.87
335
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 00:47:26.49 3:18 18.24 01:35:20.49
336
CZELADZKI Marcin
2702 Olkusz 00:49:23.99 3:18 18.24 01:35:20.95
337
TOPOLSKI Adrian
1714 POL Mysłowice 00:48:19.78 3:18 18.24 01:35:24.33
338
MALCZYK Paweł
2471 POL Łany 00:50:13.81 3:18 18.24 01:35:26.55
339
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 00:48:17.69 3:18 18.24 01:35:32.24
340
GAJDZIK Sławomira
KIWI KLUB MTB
1098 POL Mikołów 00:47:40.32 3:18 18.24 01:35:32.84
341
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 00:48:05.03 3:18 18.24 01:35:33.84
342
WALCZAK Rafał
2791 POL Kraków 00:47:27.43 3:18 18.24 01:35:35.66
343
ANTONIK Bogdan
Zawiercie
2723 POL Zawiercie 00:49:12.99 3:18 18.24 01:35:38.66
344
SALAMON Mariusz
1892 POL Olkusz 00:48:37.20 3:19 18.13 01:35:43.27
345
MRÓZ Edyta
SGS Poland Team Bike Section
2706 POL Tychy 00:49:44.51 3:19 18.13 01:35:46.45
346
SPEER Łukasz
2090 POL Gliwice 00:47:31.24 3:19 18.13 01:35:47.89
347
SZCZYGIELSKI Adam
1920 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:41.66 3:19 18.13 01:35:53.35
348
ŚWITAJ Aneta
Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
2469 POL Częstochowa 00:51:29.42 3:19 18.13 01:36:01.93
349
SŁABOŃSKI Dariusz
Plastmet Team
2734 POL Olkusz 00:47:11.02 3:19 18.13 01:36:10.87
350
MORUŚ Dariusz
1722 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:04.35 3:20 18.01 01:36:24.80
351
KASZUBA Paweł
2758 POL Olkusz 00:49:19.19 3:20 18.01 01:36:28.26
352
MEDOŃ Bartosz
1588 POL Bielsko-Biała 00:49:10.34 3:20 18.01 01:36:34.51
353
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 00:48:33.23 3:21 18.01 01:36:47.64
354
DROŻYŃSKI Przemysław
Plastmet Team
2337 POL Olkusz 00:49:04.54 3:21 18.01 01:36:48.97
355
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 00:49:16.21 3:21 18.01 01:36:52.26
356
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 00:49:30.43 3:21 17.90 01:36:54.33
357
KOŁACZ Wojciech
Plastmet Team
2753 POL Olkusz 00:50:13.09 3:21 17.90 01:37:06.25
358
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 00:49:16.94 3:21 17.90 01:37:08.01
359
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 00:49:47.29 3:22 17.90 01:37:11.04
360
WOŁOSIUK Marcin
Woodcutter team
2732 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:30.55 3:22 17.90 01:37:12.12
361
KLASIK Paweł
ProService Racing Team
1150 POL Katowice 00:47:44.00 3:22 17.90 01:37:13.79
362
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 00:49:53.93 3:22 17.90 01:37:23.08
363
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurów 00:49:23.53 3:22 17.90 01:37:23.53
364
WÓJCIKOWSKI Piotr
2757 POL Olkusz 00:45:03.89 3:22 17.90 01:37:23.61
365
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery. Ruda.pl Team
1606 POL Świętochłowice 00:49:20.49 3:22 17.90 01:37:29.26
366
CHRAPAN Tomasz
2645 POL Olkusz 00:50:59.40 3:23 17.79 01:37:44.67
367
MUSIAŁ Michał
1637 POL Chorzów 00:50:56.39 3:23 17.79 01:37:44.93
368
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1693 POL Chrzanów 00:49:10.08 3:23 17.79 01:37:54.33
369
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2019 POL Sosnowiec 00:49:20.28 3:23 17.79 01:37:58.01
370
UŁAMEK Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
2663 POL Częstochowa 00:50:21.55 3:23 17.79 01:38:05.65
371
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 00:47:49.47 3:24 17.68 01:38:17.36
372
BŁAŻEWSKI Przemysław
1340 POL Ruda Śląska 00:49:28.47 3:24 17.68 01:38:21.41
373
KWIECIEŃ Marcin
2776 POL Chrzanów 00:54:36.73 3:24 17.68 01:38:27.98
374
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 00:49:08.97 3:24 17.68 01:38:32.13
375
RAPACZ Henryk
1253 POL Tychy 00:51:35.69 3:25 17.68 01:38:41.72
376
OLEJNIK Maciej
2704 Węgrzce 00:50:24.88 3:25 17.58 01:38:52.24
377
KOZACZUK Marcin
2299 POL Żory 00:47:52.44 3:25 17.58 01:39:04.28
378
BUGDOŁ Tomasz
2670 POL Katowice 00:50:29.14 3:26 17.58 01:39:07.93
379
KARCZ Łukasz
SAINT-GOBAIN SQUAD
2712 POL Sosnowiec 00:49:48.46 3:26 17.58 01:39:14.56
380
GARBARZ Łukasz
2755 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:41.66 3:26 17.58 01:39:15.68
381
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór 00:48:15.34 3:26 17.47 01:39:18.23
382
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 00:48:34.38 3:26 17.47 01:39:22.58
383
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 00:49:21.86 3:26 17.47 01:39:23.16
384
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 00:50:52.32 3:26 17.47 01:39:23.22
385
MOREK Tomasz
2707 POL Jaśkowice 00:49:42.04 3:26 17.47 01:39:24.28
386
JUROSZ-RYŚ Anna
2620 POL Mikołów 00:51:15.56 3:26 17.47 01:39:25.27
387
STAŃCZYK Adam
2537 POL Radzionków 00:51:56.58 3:26 17.47 01:39:26.92
388
KOWALIK Mirosław
PROFI STYL Ruda Śląska
1725 POL Ruda Sląska 00:50:53.41 3:26 17.47 01:39:27.09
389
TOKARZ Krystian
Ing Tech Poland
1108 POL Rybnik 00:50:27.02 3:26 17.47 01:39:28.66
390
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Ruda.rowery.pl.team
1607 POL Cieszyn 00:49:29.92 3:26 17.47 01:39:28.77
391
GÓRSKI Piotr
1332 POL Będzin 00:48:42.96 3:26 17.47 01:39:29.33
392
SASAK Łukasz
2627 POL Tarnowskie Góry 00:50:17.14 3:26 17.47 01:39:30.41
393
STEC Marcin
2415 POL Buczkowice 00:50:39.68 3:26 17.47 01:39:32.91
394
BACHNIAK Katarzyna
JURA BIKE MTB TEAM
1157 POL Częstochowa 00:49:54.61 3:27 17.47 01:39:41.51
395
BŁONIARCZYK Jakub
2417 POL Jaworzno 00:50:43.47 3:28 17.37 01:40:07.81
396
SITAREK Agnieszka
2317 POL Gliwice 00:50:31.44 3:28 17.37 01:40:11.98
397
WALA Marek
2615 POL Jastrzębie Zdrój 00:51:00.69 3:28 17.37 01:40:27.17
398
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1117 POL Katowice 00:51:46.09 3:28 17.26 01:40:30.98
399
KUGIEL Monika
Ride2Nowhere
2260 POL Kraków 00:50:16.68 3:29 17.26 01:40:36.59
400
KOWAL Damian
roweryolkusz
2748 POL Olkusz 00:51:28.45 3:29 17.26 01:40:39.96
401
IWANOWICZ Anna
1909 POL Chrzanów 00:51:01.03 3:29 17.26 01:40:46.63
402
GUT Przemysław
1702 POL Kraków 00:49:54.78 3:29 17.26 01:40:54.33
403
SWĘDZIOŁ Tomasz
Plastmet Team
2493 POL Rabsztyn 00:50:11.89 3:29 17.26 01:40:59.93
404
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 00:51:40.68 3:30 17.26 01:41:05.07
405
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 00:51:11.47 3:30 17.16 01:41:09.96
406
BALICKI Piotr
Nova Trading Zakręceni Na Stale
2429 POL Mysłowice 00:54:41.38 3:30 17.16 01:41:14.06
407
SZCZERBIK Bogumił
Browarek Team
1947 POL Rajsko 00:50:59.84 3:30 17.16 01:41:16.44
408
BACHOWSKI Krzysztof
1647 POL Kwaczała 00:50:55.62 3:30 17.16 01:41:22.27
409
BABIK Dominik
2727 POL Skoczów 00:52:22.59 3:30 17.16 01:41:22.37
410
MACURA Tomasz
2064 POL Pogwizdów 00:48:56.57 3:30 17.16 01:41:22.59
411
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 00:51:33.14 3:31 17.16 01:41:40.06
412
MARTYNOWICZ Katarzyna
1643 POL Gliwice 00:51:52.71 3:31 17.06 01:41:47.48
413
SZYMIK Zbigniew
Drużyna Kropka
2345 POL Bielsko Biała 00:50:24.23 3:31 17.06 01:41:51.24
414
ZAWIERUCHA Przemysław
2746 POL Ogrodzieniec 00:52:45.11 3:32 17.06 01:42:03.93
415
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 00:50:50.58 3:32 17.06 01:42:05.53
416
RYŚ Arkadiusz
2787 POL Mikołów 00:51:10.66 3:32 17.06 01:42:07.41
417
KONOPKA Paweł
2747 POL Ogrodzieniec 00:52:49.73 3:32 16.96 01:42:21.05
418
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 00:52:03.40 3:33 16.96 01:42:29.40
419
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1059 POL Częstochowa 00:51:40.94 3:33 16.96 01:42:31.90
420
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1062 POL Częstochowa 00:51:39.99 3:33 16.96 01:42:31.98
421
MALIK Tomasz
2682 POL Chorzów 00:52:07.88 3:33 16.96 01:42:39.07
422
CHORZELSKI Paweł
Buster Bike Team Gliwice
2474 POL Gliwice 00:52:21.23 3:33 16.96 01:42:43.40
423
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:59.23 3:33 16.96 01:42:46.33
424
OPIEKULSKA Renata
Tomazi Bike Orbea Team
1576 POL Jastrzębie-Zdrój 00:53:31.96 3:33 16.96 01:42:50.95
425
STACHURSKI Mateusz
1780 POL Bielsko-Biała 00:52:08.30 3:33 16.96 01:42:52.70
426
KISZKA Łukasz
1487 POL Rybnik 00:48:01.45 3:34 16.86 01:42:57.18
427
WIEWIÓRA Dominika
2406 POL Sąsków 00:51:52.79 3:34 16.86 01:42:57.21
428
PARTYKA Bartłomiej
Plastmet Team
2464 POL Chrzanów 00:52:28.70 3:34 16.86 01:42:58.13
429
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
2313 POL Częstochowa 00:51:41.72 3:34 16.86 01:43:00.77
430
ŁYSIK Maciej
Plastmet Team
2788 POL Chrzanów 00:51:22.06 3:34 16.86 01:43:05.24
431
ŚLĘCZKA Damian
1751 POL Drogomyśl 00:50:40.66 3:34 16.86 01:43:07.28
432
JELONEK Mateusz
2596 POL Mikołów 00:52:33.53 3:34 16.86 01:43:11.38
433
GAŁKA Jerzy
Plastmet Team
2401 POL Olkusz 00:53:04.87 3:34 16.86 01:43:17.38
434
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1862 POL Mysłowice 00:53:06.62 3:34 16.86 01:43:17.79
435
TREFON Michalina
Axis Piekary Śląskie
1916 POL Rogożnik 00:53:35.17 3:35 16.76 01:43:32.17
436
SZOŁTYSIK Rafał
2455 Katowice 00:49:42.38 3:35 16.76 01:43:44.56
437
KOPEL Krzysztof
2709 POL Kraków 00:51:07.82 3:35 16.76 01:43:46.34
438
MALIKOWSKA Izabela
Adient Team
1781 POL Mikołów 00:51:50.10 3:36 16.76 01:43:57.49
439
LORENS Michał
2414 POL Mikołów 00:50:30.56 3:36 16.76 01:44:00.45
440
DĄBEK Arkadiusz
2668 POL Bukowno 00:52:27.90 3:36 16.76 01:44:00.76
441
MALCHER Ireneusz
1255 POL Zabrze 00:53:46.05 3:36 16.67 01:44:13.66
442
BARANOWSKI Andrzej
1212 POL Międzybrodzie Bialskie 00:51:43.58 3:36 16.67 01:44:17.19
443
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1664 POL Sosnowiec 00:54:17.24 3:36 16.67 01:44:17.56
444
WLAZŁOWSKI Łukasz
2063 Tarnowskie Góry 00:51:51.41 3:37 16.67 01:44:38.36
445
DOMAGALSKI Maciej
Bike atelier
2465 POL Sosnowiec 00:51:11.04 3:37 16.67 01:44:38.40
446
HRABIA Wojciech
2796 POL Racławice 00:49:47.31 3:37 16.67 01:44:40.39
447
ADAM Mirosław
1316 POL Szałsza 00:45:13.11 3:37 16.57 01:44:48.07
448
MARKOWSKI Rafal
2110 POL Gliwice 00:51:51.02 3:38 16.57 01:44:58.83
449
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:29.66 3:38 16.57 01:45:02.24
450
DURA Magdalena
Duroski
2433 POL Myślachowice 00:54:05.08 3:38 16.57 01:45:04.26
451
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec 00:53:05.54 3:38 16.57 01:45:08.67
452
JABŁOŃSKI Łukasz
2684 POL Kędzierzyn-Koźle 00:53:02.82 3:38 16.57 01:45:08.80
453
KULAWIK Przemysław
2629 POL Regulice 00:51:28.84 3:38 16.57 01:45:10.56
454
JAKUBOWSKI Krzysztof
2597 POL Kraków 00:51:09.14 3:38 16.57 01:45:13.75
455
KMERA Mariusz
2506 POL Sosnowiec 00:53:26.75 3:39 16.48 01:45:22.48
456
CIEŚLIK Rafał
2779 Racibórz 00:51:42.92 3:40 16.38 01:46:00.08
457
GÓRA Joanna
2556 POL Czerwionka-Leszczyny 00:53:10.97 3:40 16.38 01:46:04.71
458
SAMBORSKA Karolina
2770 POL Będzin 00:54:05.89 3:40 16.38 01:46:13.01
459
KULA Mateusz
2563 POL Bieruń 00:53:26.81 3:40 16.38 01:46:18.93
460
KULA Bogdan
2634 POL Pszczyna 00:53:27.70 3:40 16.38 01:46:19.11
461
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 00:53:05.97 3:41 16.38 01:46:28.18
462
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1390 POL Piekary Śląskie 00:51:39.35 3:41 16.29 01:46:35.35
463
MIKOLUK Piotr
2775 POL Olkusz 00:53:56.00 3:41 16.29 01:46:36.23
464
DANIEL Wojciech
2717 POL Kraków 00:52:29.31 3:41 16.29 01:46:36.75
465
SOLECKI Michał
2773 POL Klucze 01:01:04.54 3:41 16.29 01:46:40.42
466
MIKOŁAJCZYK Tomasz
2623 POL Wolbrom 00:56:22.54 3:42 16.29 01:46:54.86
467
GIEMZA Halina
TOMAZI Orbea BIKE TEAM
2296 POL Skrbeńsko 00:55:48.21 3:42 16.29 01:46:54.97
468
BASTER Sławomir
Chrzanów
2722 POL Chrzanów 00:54:17.39 3:42 16.20 01:47:13.70
469
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2428 POL Mysłowice 00:53:32.11 3:42 16.20 01:47:15.03
470
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:31.56 3:43 16.20 01:47:23.29
471
WALAWENDER Piotr
2689 POL Kleszczów 00:53:11.27 3:43 16.20 01:47:23.85
472
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1766 POL Chrzanów 00:51:54.06 3:43 16.20 01:47:28.20
473
MAJZEL Marcin
1504 POL Tworóg 00:52:01.57 3:43 16.20 01:47:31.10
474
GRZESIAK Łukasz
2540 POL Olkusz 00:53:34.11 3:44 16.11 01:47:50.98
475
WOJTAL Bartosz
1224 POL Oswiecim 00:55:30.38 3:44 16.11 01:48:10.81
476
SALA Maria
Sala Bike Team
1479 POL Radomsko 00:55:01.84 3:45 16.02 01:48:25.48
477
SALA Weronika
Sala Bike Team
1480 POL Radomsko 00:54:56.81 3:45 16.02 01:48:25.52
478
MICHALIK Dorota
Adient Team
2595 POL Tychy 00:54:45.83 3:45 16.02 01:48:27.99
479
ŁAWRESZUK Łukasz
Ing Tech Poland
1115 POL Kraków 00:54:49.98 3:45 16.02 01:48:34.22
480
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
1416 POL Wyry 00:55:09.99 3:46 15.93 01:48:59.22
481
WOŹNIAK Grzegorz
2468 POL Gliwice 00:54:24.82 3:46 15.93 01:49:09.89
482
BURZYNSKA Łucja
Ks Leszka Czarnego
2486 POL Kraków 00:55:29.55 3:46 15.93 01:49:13.60
483
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 01:00:09.85 3:47 15.93 01:49:19.00
484
SZKLANY Robert
Hager Bike Team
1603 POL Knurów 00:52:06.83 3:47 15.93 01:49:24.30
485
PIECHA Mateusz
1944 POL Żory 00:54:34.70 3:47 15.93 01:49:29.33
486
JANUS Wojciech
1379 POL Piekary Śląskie 00:52:55.13 3:47 15.85 01:49:30.45
487
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 00:55:07.48 3:48 15.76 01:50:11.22
488
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 00:55:30.85 3:49 15.76 01:50:18.21
489
SASAK Grzegorz
2628 POL Kraków 00:55:42.75 3:49 15.76 01:50:19.17
490
MALIK Piotr
2681 POL Siemianowice Śląskie 00:54:19.12 3:50 15.68 01:50:42.18
491
BARA Bartłomiej
2201 POL Chorzów 00:54:20.19 3:50 15.68 01:51:09.74
492
LALEWICZ Marcin
2729 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:33.08 3:51 15.68 01:51:14.67
493
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska 00:51:32.28 3:51 15.59 01:51:20.95
494
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1154 POL Mikołów 00:56:03.02 3:51 15.59 01:51:27.10
495
COSTAMAGNA Andrea
1519 POL Tychy 00:55:14.30 3:52 15.59 01:51:45.10
496
PAWLAK-WOJTAL Anna
2451 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:47.85 3:52 15.59 01:51:52.53
497
PERNAL Szymon
ADIENT Team
2594 POL Oświęcim 00:54:12.88 3:52 15.51 01:51:55.53
498
KAWIAK Karol
2765 POL Będzin 00:53:52.90 3:52 15.51 01:51:57.28
499
ŻAK Grzegorz
Plastmet Team
2403 POL Sieniczno 00:56:38.65 3:53 15.51 01:52:12.35
500
PYKA Anna
Proservice Racing Team
1153 POL Mikołów 00:56:00.25 3:54 15.43 01:52:41.09
501
PROCHOWNIK Bogusław
2462 POL Paczółtowice 00:53:57.08 3:54 15.43 01:52:47.08
502
JANIK Janusz
2621 POL Wadowice 00:56:32.33 3:54 15.43 01:52:57.44
503
MALEC Grzegorz
JURA BIKE MTB TEAM
1166 POL Witkowice 00:53:04.03 3:56 15.34 01:53:41.47
504
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 00:55:53.63 3:56 15.26 01:53:48.83
505
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1946 POL Żory 00:57:51.60 3:56 15.26 01:53:53.57
506
SZAJTER Michał
ZAM-MET TEAM
2405 POL Cieszyn 01:05:28.78 3:57 15.18 01:54:20.09
507
SALAMON Justyna
1891 POL Olkusz 00:56:48.47 3:57 15.18 01:54:26.27
508
FUDAL Michał
2467 POL Gliwice 00:55:59.27 3:58 15.18 01:54:53.56
509
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1084 POL Sosnowiec 00:55:08.80 3:59 15.10 01:55:26.60
510
MANDRELA Piotr
1410 POL Rybnik 00:53:03.18 3:59 15.10 01:55:29.97
511
ORLIK Fabiusz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1861 POL Mysłowice 00:56:16.07 3:60 15.03 01:55:34.02
512
JANICA Natalia
2028 POL Wieszczęta 00:58:08.32 3:60 15.03 01:55:40.51
513
MAGA Daniel
Plastmet Team
2599 POL Rodaki 00:59:22.75 4:01 14.95 01:56:13.38
514
OBERSZTALSKI Paweł
2754 POL Tarnowskie Góry 00:59:53.03 4:02 14.87 01:56:50.04
515
GAŁKA Sylwia
Plastmet Team
2701 POL Olkusz 00:57:52.93 4:02 14.87 01:56:55.12
516
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze 00:54:06.96 4:03 14.87 01:57:11.08
517
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice 00:58:07.78 4:03 14.87 01:57:13.40
518
NIECHCIAŁ Piotr
2736 POL Będzin 00:57:04.67 4:04 14.80 01:57:28.69
519
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk 00:57:49.00 4:04 14.80 01:57:38.51
520
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry 00:59:46.30 4:05 14.72 01:58:12.87
521
GBUR Sebastian
2799 Opole 00:56:47.84 4:05 14.72 01:58:16.54
522
RUSZ-POKWAP Aneta
Plastmet Team
2700 POL Olkusz 00:57:51.91 4:06 14.72 01:58:29.64
523
SKORUPA Anna
1566 POL Radlin 00:57:27.12 4:06 14.65 01:58:40.56
524
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 01:01:55.16 4:06 14.65 01:58:50.44
525
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś 00:57:23.78 4:07 14.65 01:58:57.61
526
KLUCZYŃSKI Tomasz
Plastmet Team
2598 POL Rodaki 00:59:52.10 4:07 14.57 01:59:13.43
527
DUDEK Szymon
2678 POL Wieprz 01:01:18.02 4:10 14.43 02:00:21.14
528
KĘPA Bartłomiej
2697 POL Katowice 00:58:54.54 4:10 14.43 02:00:24.34
529
TOPÓR Kasia
2361 POL Kraków 00:59:06.82 4:10 14.43 02:00:31.57
530
ŻAK Grzegorz
2671 POLSKA Olkusz 01:01:07.23 4:11 14.36 02:00:59.23
531
KRAWCZUK Magdalena
2735 POL Wolbrom 01:02:20.14 4:13 14.29 02:01:51.03
532
MAJEWSKA Agnieszka
2625 POL Olkusz 01:01:05.86 4:13 14.22 02:02:08.47
533
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1110 POL Czeladź 01:02:22.74 4:14 14.22 02:02:28.87
534
DANIEL Zbigniew
2716 POL Kraków 00:59:39.32 4:15 14.15 02:02:46.29
535
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 00:58:40.93 4:15 14.15 02:02:48.84
536
SZWED Adam
2720 POL Żywiec 01:01:03.74 4:15 14.15 02:02:50.42
537
KOLANOWSKA Dorota
Romet Factory Team
2416 POL Gliwice 01:04:14.51 4:16 14.08 02:03:18.07
538
KAMIŃSKA Anita
Gmina Strzelce Opolskie
1755 POL Strzelce Opolskie 01:01:21.54 4:16 14.08 02:03:20.67
539
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1617 POL Ruda Śląska 01:03:11.85 4:17 14.08 02:03:48.11
540
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1107 POL Siemianowice Śląskie 01:01:56.87 4:17 14.08 02:03:49.66
541
CYROŃ Damian
2176 POLSKA Ruda Śląska 01:02:58.17 4:17 14.01 02:04:08.49
542
GUZIK Szczepan
GUZIORY
2793 POL Klucze 01:01:43.73 4:18 13.94 02:04:41.11
543
PAŁUBSKA Paulina
2519 POL Milejowiec 01:02:57.32 4:19 13.94 02:04:51.31
544
PIEGZA Łukasz
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM.
2179 POL Bytom 00:56:48.65 4:20 13.88 02:05:28.30
545
KWAKSZYS Dariusz
www.gannet.pl
2782 POL Warszawa 01:01:37.93 4:20 13.88 02:05:39.89
546
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec 01:01:45.93 4:22 13.74 02:06:19.37
547
JAKUBCZYK Mariusz
2714 POL Ruda Slaska 01:05:39.88 4:22 13.74 02:06:37.46
548
SZOPA Grzegorz
2456 POL Zawiercie 01:06:02.21 4:23 13.74 02:06:38.12
549
KIEŁTYKA Robert
Plastmet Team
2756 POL Osiek 00:59:02.23 4:24 13.68 02:07:22.93
550
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 01:04:28.33 4:25 13.62 02:08:00.68
551
OCIECZEK Monika
2703 POLSKA Olkusz 01:06:23.20 4:27 13.49 02:08:43.06
552
BURSKA Anna
2274 POL Knurów 01:01:08.74 4:29 13.43 02:09:51.45
553
BALICKA Alicja
Buster Bike Team Gliwice
2473 POL Gliwice 01:05:52.86 4:31 13.30 02:10:42.65
554
WOŁOSIUK Adam
Woodcutter team
2733 POL Sosnowiec 01:05:10.35 4:31 13.30 02:10:44.49
555
FABIAŃSKI Piotr
2721 Bielsko-Biała 01:02:18.74 4:32 13.24 02:11:21.63
556
URBANIAK Łukasz
Plastmet Team
2705 POL Olkusz 01:22:13.47 4:35 13.12 02:12:33.45
557
KNAPIK Bożena
Niezrzeszona
1197 POL Jaworzno 01:04:33.16 4:35 13.12 02:12:48.15
558
KLICH Łukasz
2472 POL Olkusz 01:05:05.92 4:39 12.95 02:14:26.25
559
LIPIŃSKI Grzegorz
2730 POL Sosnowiec 01:02:27.08 4:40 12.89 02:14:52.70
560
ZASUCHA Tomasz
2475 POL Katowice 00:46:24.98 4:43 12.72 02:16:32.50
561
KAMIŃSKA Magdalena
Sii Cycling Team
2777 POL Radzionków 01:10:13.96 4:46 12.61 02:18:05.39
562
MOKSA Maciej
2786 POL Kraków 01:12:45.85 4:53 12.29 02:21:25.36
563
KOLACHA Beata
Sengam Sport Racing Team
1047 POL Klucze 01:09:08.83 4:55 12.24 02:22:10.01
564
STACHOWIAK Daga
1225 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:09.13 4:55 12.24 02:22:22.63
565
EJSMONT Joanna
JURA BIKE MTB TEAM
2728 POL Częstochowa 01:13:03.82 4:56 12.18 02:22:47.43
566
KUBAŃSKI Bartosz
2698 POLSKA Olkusz 01:04:13.01 4:56 12.18 02:22:47.73
567
BLASZKA Barbara
1646 POL Zabrze 01:11:18.76 4:58 12.08 02:23:49.24
568
URBANEK Iwona
1720 POL Bieruń 01:06:51.49 5:01 11.98 02:25:20.33
569
ZBRZESKA Agnieszka
2740 Tychy 01:12:41.58 5:16 11.42 02:32:25.84
570
DUDEK Barbara
2402 POL Gliwice 01:16:45.85 5:26 11.07 02:37:07.56
571
PERSEGOL Sebastian
2783 00:56:40.84 5:27 11.03 02:37:39.04
572
SOKOLIŃSKA Justyna
Romet Factory Team
1444 POL Gliwice 01:21:45.83 5:35 10.78 02:41:29.80
573
TETLA Barbara
Sutrisept Mtb Team
2661 POL Kobiór 01:22:02.67 5:38 10.66 02:43:11.79
574
SKORUPA Izabela
Rabella Team
1565 POL Radlin 01:28:12.52 5:57 10.07 02:52:32.09

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU