Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Olkusz - Pro/Hobby

Olkusz, Polska
10.06.2018

Wyniki

Pro 65 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1569 POL Siemianowice Śląskie 00:31:08:95 01:11:51:20 2:19 25.90 02:30:34:47
2
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 00:31:45:15 01:13:05:61 2:21 25.59 02:32:19:23
3
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:44:39 01:13:03:82 2:21 25.59 02:32:22:57
4
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 00:31:42:07 01:13:10:52 2:22 25.49 02:33:04:77
5
STĘPIEŃ Tomasz
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1336 POL Wodzislaw Slaski 00:32:21:69 01:14:21:14 2:27 24.62 02:38:32:65
6
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 00:33:20:68 01:16:38:21 2:27 24.53 02:38:45:27
7
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 00:32:22:68 01:14:18:80 2:28 24.44 02:39:35:59
8
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
2764 POL Tarnowskie Góry 00:33:09:98 01:16:40:97 2:28 24.34 02:39:54:54
9
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 00:32:51:02 01:15:46:20 2:28 24.34 02:40:02:25
10
BAREŁA Michał
Jura Bike Mtb Team
1160 POL Radomsko 00:32:22:10 01:14:17:42 2:29 24.25 02:40:51:07
11
OSTROWSKI Bogsław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1767 POL Chrzanów 00:33:58:81 01:17:28:72 2:30 24.07 02:41:43:54
12
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 00:34:07:69 01:17:44:99 2:30 24.07 02:41:53:45
13
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1904 POL Bielsko-Biała 00:33:08:69 01:16:38:07 2:30 24.07 02:42:05:92
14
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
1474 POL Żory 00:33:17:04 01:17:24:86 2:30 24.07 02:42:12:11
15
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1384 POL Gliwice 00:33:09:56 01:16:33:02 2:31 23.99 02:42:40:90
16
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 00:32:51:51 01:18:08:48 2:32 23.81 02:43:40:01
17
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 00:34:01:63 01:18:55:25 2:33 23.64 02:45:05:10
18
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 00:32:23:30 01:16:16:40 2:33 23.64 02:45:05:51
19
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 00:33:20:04 01:18:07:86 2:33 23.55 02:45:40:08
20
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 00:34:27:29 01:18:01:84 2:34 23.38 02:46:33:54
21
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Wodzisław Śląski 00:35:03:19 01:19:36:80 2:35 23.38 02:46:56:66
22
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1669 POL Sosnowiec 00:33:10:88 01:17:52:03 2:35 23.38 02:47:05:18
23
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Rybnik 00:34:51:21 01:19:51:30 2:35 23.30 02:47:12:38
24
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 00:34:49:01 01:20:14:52 2:35 23.30 02:47:12:62
25
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 00:35:13:47 01:20:19:17 2:35 23.30 02:47:14:64
26
SADOWSKA Anna
72D Windsport Team powered by Oshee
2095 POL Kraków 00:34:25:44 01:20:05:27 2:36 23.21 02:48:10:75
27
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 00:34:27:94 01:20:05:18 2:36 23.21 02:48:10:94
28
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 00:32:47:81 01:15:36:90 2:37 23.05 02:49:21:05
29
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1486 POL Mysłowice 00:33:59:34 01:18:02:72 2:37 22.97 02:49:40:79
30
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 00:34:10:53 01:20:06:41 2:39 22.73 02:51:23:41
31
KUCIĘBA Karol
Cst 7r Mtb Team
1522 POL Będzin 00:31:09:59 01:11:53:15 2:40 22.65 02:52:18:99
32
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1932 POL Rybnik 00:35:34:73 01:21:52:88 2:40 22.65 02:52:24:30
33
KRASKI Stanisław
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1349 POL Skrzyszów 00:35:38:13 01:21:57:24 2:40 22.65 02:52:25:19
34
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 00:34:26:91 01:20:02:92 2:41 22.41 02:54:16:17
35
ZIMOŃSKI Bartosz
1811 POL Myszków 00:37:05:76 01:24:38:94 2:42 22.34 02:54:47:15
36
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2081 POL Tychy 00:34:50:32 01:21:34:18 2:42 22.34 02:54:49:27
37
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1736 POL Bielsko-Biała 00:37:01:83 01:24:13:72 2:42 22.26 02:55:04:09
38
GEMBICZ Marcin
Kalas-Helman Sport Team
1829 POL Częstochowa 00:34:21:38 01:20:07:32 2:43 22.11 02:56:25:44
39
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 00:35:37:22 01:22:10:17 2:44 22.11 02:56:36:27
40
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 00:37:37:64 01:24:15:54 2:44 22.03 02:56:47:27
41
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 00:35:49:73 01:22:36:59 2:44 22.03 02:57:01:84
42
MIESZCZAK Aleksander
Bikehead
1127 POL Częstochowa 00:35:17:52 01:23:18:57 2:44 21.96 02:57:32:40
43
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 00:36:46:75 01:25:06:38 2:45 21.89 02:58:20:14
44
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
2666 POL Janów 00:45:07:42 01:31:49:66 2:45 21.89 02:58:24:79
45
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 00:33:11:95 01:17:49:69 2:46 21.81 02:58:47:54
46
GAJDZIK Piotr
KIWI KLUB MTB
1097 POL Mikołów 00:37:48:12 01:26:22:67 2:46 21.81 02:58:52:50
47
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 00:36:38:76 01:24:51:08 2:46 21.74 02:59:19:87
48
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1121 POL Bestwina 00:34:56:58 01:22:19:04 2:47 21.67 02:59:58:72
49
SADOWSKI Michał
P3M Solutions
2099 POL Kraków 00:39:17:72 01:28:56:69 2:47 21.59 03:00:35:12
50
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 00:38:29:10 01:26:19:77 2:47 21.59 03:00:41:41
51
ANTOSZ Piotr
1320 POL Sosnowiec 00:34:25:75 01:20:03:07 2:48 21.52 03:01:07:60
52
BOŻEK Jakub
Atak Sport C67 Racing Team
1593 POL Gliwice 00:37:09:90 01:24:58:07 2:48 21.45 03:01:45:05
53
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 00:36:29:43 01:25:24:30 2:48 21.45 03:01:56:74
54
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 00:35:59:18 01:24:45:03 2:49 21.38 03:02:26:40
55
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 00:38:35:28 01:27:30:42 2:49 21.38 03:02:33:27
56
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 00:37:55:94 01:26:24:37 2:49 21.31 03:03:02:16
57
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1573 POL Racibórz 00:38:16:77 01:27:30:67 2:50 21.24 03:03:34:49
58
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 00:37:25:34 01:26:18:72 2:50 21.24 03:03:51:50
59
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 00:37:47:27 01:26:29:33 2:50 21.17 03:04:02:08
60
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 00:35:22:32 01:26:03:29 2:51 21.17 03:04:16:87
61
JASIULEK Tomasz
2252 POL Orzesze 00:37:46:61 01:26:24:85 2:51 21.17 03:04:21:02
62
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
2490 POL Bytom 00:38:50:76 01:28:24:91 2:51 21.17 03:04:21:36
63
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski
2528 POL Kraków 00:37:39:04 01:26:26:80 2:51 21.10 03:04:32:13
64
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1044 POL Zawiercie 00:41:28:60 01:30:01:61 2:51 21.10 03:05:01:67
65
SZYMIEC Szymon
2318 POL Gliwice 00:39:02:75 01:28:50:54 2:51 21.04 03:05:06:26
66
CZERWIK Tomasz
Estile Racing Team
1367 POL Biała 00:37:02:78 01:26:58:97 2:52 21.04 03:05:30:45
67
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:04:15 01:22:18:45 2:52 21.04 03:05:39:29
68
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 00:37:48:72 01:29:23:98 2:52 20.97 03:05:59:36
69
KLIK Marcin
Proservice Racing Team
1292 POL Chrzanów 00:38:15:69 01:29:19:75 2:53 20.90 03:06:32:08
70
KASPRZYK Andrzej
BLACK HORSE TEAM
2683 POL Ruda Śląska 00:37:15:81 01:27:12:90 2:53 20.90 03:06:46:76
71
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1443 POL Żytna 00:37:09:35 01:26:29:28 2:53 20.90 03:06:48:52
72
PACZUSKI Adam
Bikehead
1770 POL Tychy 00:37:24:65 01:28:21:34 2:53 20.90 03:06:52:74
73
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 00:39:36:59 01:28:16:97 2:53 20.90 03:06:53:96
74
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 00:37:39:60 01:27:45:26 2:53 20.83 03:07:06:14
75
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 00:38:55:88 01:29:20:94 2:54 20.77 03:07:50:68
76
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 00:39:43:02 01:29:35:74 2:54 20.70 03:08:15:97
77
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 00:39:12:01 01:30:51:45 2:55 20.63 03:08:45:97
78
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 00:39:15:08 01:30:20:58 2:55 20.63 03:08:52:81
79
PROCHOWNIK Piotr
2586 POLSKA Skawina 00:37:20:04 01:26:44:47 2:55 20.63 03:09:00:22
80
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1697 POL Chrzanów 00:38:41:39 01:30:08:06 2:55 20.63 03:09:05:48
81
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
2225 POL Chełmek 00:38:10:14 01:28:37:51 2:55 20.57 03:09:21:26
82
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
2371 POL Jastrzębie Zdrój 00:39:29:18 01:30:26:27 2:56 20.50 03:09:57:56
83
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 00:37:42:85 01:28:32:41 2:56 20.50 03:10:03:71
84
KOKOT Paweł
Kukson Racing Team
1703 POL Piasek 00:37:38:41 01:29:17:30 2:56 20.50 03:10:08:30
85
JACHNA Sylwester
Sutrisept Mtb Team
1079 POL Chełmek 00:39:27:96 01:30:13:76 2:56 20.44 03:10:31:66
86
SERAFIN Alina
Thp Team
1540 POL Opole 00:40:07:24 01:31:27:43 2:57 20.44 03:11:00:50
87
LUTYŃSKI Mateusz
1307 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:46:19 01:30:48:86 2:57 20.38 03:11:07:47
88
WIECZOREK Mateusz
1309 POL Szczyrk 00:41:52:31 01:32:17:68 2:57 20.38 03:11:24:30
89
PORCZ Marek
2718 Klucze 00:41:30:93 01:32:22:17 2:57 20.38 03:11:26:81
90
HANTULIK Adam
2199 POL Tychy 00:39:35:44 01:31:42:98 2:57 20.38 03:11:38:50
91
KOSZOREK Bartosz
2780 POL Kraków 00:37:17:82 01:27:46:95 2:58 20.31 03:12:03:54
92
BŁACHUT Mariusz
2149 POL Bystra 00:38:47:42 01:30:57:92 2:58 20.31 03:12:13:34
93
LUBAS Marek
2205 POL Tarnowskie Góry 00:39:37:33 01:29:37:63 2:58 20.25 03:12:41:83
94
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 00:40:07:59 01:32:59:87 2:59 20.19 03:12:58:88
95
JEKEL Marcin
1291 POL Katowice 00:39:52:25 01:31:38:13 2:59 20.19 03:13:11:74
96
SŁOMKA Aleksander
Kiwi Klub Mtb
1099 POL Mikołów 00:38:58:52 01:29:59:47 2:59 20.19 03:13:27:06
97
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 00:41:43:09 01:33:04:67 2:59 20.12 03:13:37:34
98
KWIECIŃSKI Michał
Sutrisept Mtb Team
1080 POL Będzin 00:39:15:68 01:29:15:05 2:59 20.12 03:13:52:57
99
BOJARSKI Andrzej
FeByS Bike Team
2229 POL Gliwice 00:40:10:78 01:32:40:72 2:60 20.06 03:14:06:83
100
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 00:39:57:45 01:32:13:47 3:01 20.00 03:15:09:92
101
KAGOŃ Damian
Leder Fox MTB Team
2376 POL Mikołów 00:39:24:89 01:30:42:74 3:01 20.00 03:15:12:82
102
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 00:36:29:74 01:28:36:62 3:01 19.94 03:15:32:92
103
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
2119 POL Lyski 00:41:18:14 01:33:05:19 3:02 19.88 03:16:21:92
104
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 00:40:40:31 01:31:43:74 3:02 19.88 03:16:29:18
105
JURASZCZYK Jan
Ataksport Omnisquare Gliwice
2231 POL Pyskowice 00:39:14:57 01:31:40:94 3:02 19.82 03:16:48:92
106
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 00:39:41:66 01:31:42:57 3:03 19.76 03:17:11:19
107
JAREK Wojciech
1396 POL Rokitno Szlacheckie 00:40:21:37 01:31:58:68 3:03 19.76 03:17:17:86
108
KRAMEK Grzegorz
1641 POL Mikołów 00:42:28:04 01:35:30:47 3:03 19.76 03:17:24:87
109
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 00:40:23:05 01:32:54:26 3:03 19.76 03:17:34:92
110
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
1830 POL Jastrzębie Zdrój 00:39:33:84 01:32:51:67 3:04 19.70 03:18:16:56
111
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 00:37:36:38 01:25:11:65 3:04 19.64 03:18:41:84
112
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 00:38:51:41 01:31:42:61 3:04 19.58 03:19:14:91
113
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 00:41:47:59 01:35:31:80 3:04 19.58 03:19:16:06
114
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 00:40:46:36 01:34:52:58 3:05 19.52 03:19:32:70
115
GLITA Piotr
2408 POL Bytom 00:42:05:87 01:35:06:77 3:05 19.52 03:19:37:05
116
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1202 POL Jankowice 00:43:41:14 01:37:46:04 3:05 19.52 03:19:45:55
117
BAJAK Tomasz
Xc 80
2693 POL Kraków 00:43:32:14 01:36:27:37 3:05 19.52 03:20:00:12
118
ZIMOWSKI Grzegorz
2543 POL Olkusz 00:43:41:01 01:36:21:07 3:05 19.46 03:20:12:56
119
BERGER Jurek
1837 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:14:87 01:33:03:44 3:06 19.46 03:20:33:47
120
JAKUBOWSKI Sławomir
Febys Bike Sport
2297 POL Knurów 00:41:25:86 01:35:05:87 3:06 19.40 03:20:54:26
121
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 00:42:56:71 01:35:10:55 3:06 19.35 03:21:27:11
122
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 00:39:44:79 01:34:08:82 3:07 19.35 03:21:35:91
123
PABIŚ Łukasz
erowery.pl Częstochowa
1281 POL Częstochowa 00:38:28:75 01:29:56:11 3:07 19.35 03:21:43:85
124
HAJDUŁA Marcin
2459 POL Sosnowiec 00:42:59:65 01:35:51:72 3:07 19.29 03:21:55:48
125
KOTARSKI Jacek
Bike Atelier Team
1245 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:39:01 01:34:43:63 3:07 19.29 03:21:57:75
126
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1012 POL Rybnik 00:37:08:00 01:30:23:73 3:07 19.29 03:21:59:96
127
KULIŃSKI Michał
Draft Xczest
2772 POL Częstochowa 00:42:28:96 01:37:12:57 3:07 19.29 03:22:13:62
128
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
2662 POL Częstochowa 00:39:34:31 01:31:36:31 3:07 19.29 03:22:21:77
129
KALIŚ Przemysław
2075 POL Kraków 00:43:00:79 01:37:30:28 3:07 19.29 03:22:28:21
130
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1147 POL Mikołów 00:42:07:89 01:36:23:38 3:08 19.17 03:23:22:38
131
CISOWSKI Dariusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2232 POL Gliwice 00:41:42:08 01:36:59:27 3:08 19.17 03:23:36:03
132
KWAPIEN Jacek
2374 POL Katowice 00:43:53:19 01:37:51:94 3:08 19.17 03:23:36:82
133
MICHALEWICZ Marcin
www.Itmasters.com.pl
2633 POL Mysłowice 00:39:11:97 01:34:23:78 3:09 19.12 03:24:01:63
134
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1068 POL Kędzierzyn-Koźle 00:41:25:91 01:37:56:19 3:09 19.06 03:24:37:16
135
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 00:45:20:71 01:39:51:13 3:10 19.01 03:25:01:31
136
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 00:43:21:89 01:38:24:52 3:10 19.01 03:25:04:95
137
POREMBSKI Marcin
Ataksport Omnisquare Gliwice
1464 POL Knurów 00:43:25:36 01:39:46:02 3:10 18.95 03:25:32:51
138
SAWCZUK Arkadiusz
1218 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:56:95 01:38:28:28 3:11 18.90 03:26:08:08
139
TOPÓR Mariusz
2302 POL Kraków 00:44:48:72 01:40:25:21 3:11 18.90 03:26:25:38
140
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2626 POL Bukowno 00:43:02:61 01:37:47:88 3:11 18.90 03:26:29:74
141
KORCZ Daniel
2452 POLSKA Jaworzno 00:44:06:08 01:38:19:44 3:12 18.84 03:27:04:25
142
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 00:39:13:32 01:31:45:55 3:13 18.68 03:28:30:39
143
PIĄTEK Dawid
1404 POL Bytom 00:47:50:32 01:43:03:30 3:14 18.62 03:29:09:87
144
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 00:43:22:98 01:39:33:08 3:14 18.57 03:29:53:75
145
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:20:07 01:39:07:32 3:14 18.57 03:29:55:28
146
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 00:41:54:13 01:35:52:93 3:15 18.57 03:30:14:12
147
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 00:41:58:07 01:36:39:15 3:15 18.52 03:30:38:58
148
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1378 POL Kraków 00:45:19:84 01:42:41:80 3:15 18.52 03:30:40:47
149
MAJOR Krzysztof
2058 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:18:84 01:34:56:31 3:15 18.47 03:31:03:34
150
KOWACZEWSKI Michał
2539 POL Olkusz 00:44:40:55 01:40:26:09 3:15 18.47 03:31:13:20
151
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2236 POL Katowice 00:45:36:05 01:42:12:75 3:16 18.41 03:31:43:92
152
OPALA Sebastian
Garfield Racing
2759 POL Częstochowa 00:52:01:21 01:36:36:95 3:16 18.41 03:31:54:50
153
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 00:43:12:91 01:37:28:89 3:16 18.36 03:32:13:53
154
SAMBORSKI Grzegorz
1820 POL Będzin 00:40:48:92 01:34:55:07 3:16 18.36 03:32:18:96
155
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 00:42:34:60 01:38:19:24 3:17 18.31 03:32:48:60
156
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 00:44:26:91 01:42:58:85 3:17 18.31 03:32:55:05
157
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 00:42:20:09 01:41:09:68 3:18 18.21 03:34:18:87
158
SZOSTAK Łukasz
1485 POL Lędziny 00:42:01:93 01:38:45:45 3:18 18.21 03:34:28:01
159
NICIEJEWSKI Piotr
Febysbiketeam
2261 POL Knurow 00:41:39:15 01:39:02:97 3:19 18.11 03:35:28:69
160
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 00:48:03:70 01:46:39:41 3:20 18.01 03:36:25:37
161
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 00:39:40:83 01:36:56:88 3:21 17.96 03:37:25:87
162
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 00:45:58:49 01:42:29:94 3:22 17.86 03:38:41:50
163
FRYDA Marek
Proservice Racing Team
2295 POL Gliwice 00:41:49:16 01:37:52:12 3:23 17.76 03:39:36:36
164
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 00:44:32:80 01:42:53:96 3:24 17.71 03:40:02:31
165
KLIMCZAK Marek
1675 POL Bielsko-Biała 00:44:37:49 01:42:15:77 3:24 17.71 03:40:07:08
166
ALVES Karolina
Br
2790 POL Katowice 00:46:52:31 01:44:54:23 3:25 17.62 03:41:13:92
167
WRÓBLEWSKI Kajetan
Politechnika Śląska
2768 POL Bukowno 00:41:50:77 01:37:22:27 3:25 17.62 03:41:23:83
168
DUDA Przemysław
HKR Pszczyna
1754 POL Pszczyna 00:45:29:27 01:38:13:74 3:25 17.62 03:41:41:79
169
CZERWIŃSKI Michał
2157 POL Brzuśnik 00:42:31:36 01:40:12:78 3:26 17.52 03:42:24:24
170
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1002 POL Strzelce Opolskie 00:49:20:02 01:48:33:22 3:26 17.47 03:42:56:89
171
WRÓBLEWSKI Romuald
2769 POL Bukowno 00:45:44:21 01:44:08:07 3:27 17.43 03:43:47:72
172
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1387 POL Gliwice 00:49:07:91 01:44:48:06 3:27 17.43 03:43:52:43
173
FIBA Rafał
2798 POL Kraków 00:44:59:24 01:40:27:90 3:27 17.38 03:44:07:31
174
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
1894 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:11:38 01:45:32:50 3:28 17.38 03:44:33:61
175
WIADERNY Janusz
1517 POL Jastrzębie-Zdrój 00:45:18:21 01:42:38:38 3:29 17.29 03:45:26:68
176
TYLEK Marek
2404 POL Kraków 00:50:22:73 01:47:48:84 3:29 17.29 03:45:44:36
177
STROJNY Janusz
2458 POL Skawina 00:49:49:30 01:48:29:82 3:29 17.24 03:46:19:70
178
SKUPIEŃ Bartosz
2427 POL Kraków 00:48:14:66 01:46:44:18 3:30 17.15 03:47:06:33
179
SZLĘZAK Paweł
2432 POL Olkusz 00:49:53:71 01:48:37:20 3:31 17.11 03:48:09:43
180
KOWALCZUK Andrzej
2742 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:22:01 01:42:43:40 3:31 17.11 03:48:14:35
181
STAROSTA Grzegorz
UKS "Trójka"
2745 POL Olkusz 00:47:39:67 01:47:30:39 3:32 17.06 03:48:47:86
182
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 00:42:31:64 01:37:01:56 3:32 17.06 03:48:48:03
183
FERDYN Rafał
1871 POL Rogoźnik 00:47:34:42 01:48:34:56 3:32 17.06 03:48:52:46
184
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:06:09 01:45:36:57 3:32 17.02 03:48:56:81
185
ŚLADOWSKI Maciej
2488 POL Bibice 00:48:48:05 01:49:59:85 3:32 17.02 03:48:59:07
186
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 00:48:13:00 01:46:20:72 3:32 16.97 03:49:34:59
187
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 00:47:27:81 01:45:27:03 3:33 16.93 03:50:23:18
188
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 00:47:58:00 01:48:31:51 3:33 16.93 03:50:25:40
189
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów 00:45:23:91 01:47:12:92 3:33 16.93 03:50:38:53
190
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1623 POL Mikołów 00:41:11:31 01:38:49:36 3:34 16.88 03:50:48:28
191
PAŁUBSKI Zbigniew
2520 POL Milejowiec 00:46:42:88 01:46:27:08 3:35 16.75 03:52:52:65
192
BŁAUT Michał
2487 POL Sieniczno 00:48:14:49 01:50:30:61 3:36 16.75 03:52:56:48
193
KANIA Marcin
2696 POL Katowice 00:47:16:85 01:51:40:12 3:36 16.75 03:53:05:83
194
KURDYŁA Wojciech
Saint-Gobain SQUAD
2431 POL Bydlin 00:49:07:46 01:49:34:57 3:36 16.71 03:53:07:01
195
PIĄTEK Wioleta
1403 POL Bytom 00:50:49:20 01:53:59:90 3:36 16.71 03:53:25:61
196
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 00:47:19:86 01:44:14:21 3:37 16.62 03:54:18:26
197
PISKORNIK Marek
1914 POL Wisła 00:47:29:56 01:44:52:27 3:37 16.62 03:54:36:13
198
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1539 POL Opole 00:47:06:36 01:44:09:32 3:37 16.62 03:54:37:89
199
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 00:47:30:59 01:47:20:20 3:37 16.62 03:54:50:19
200
GAJOS Paulina
2407 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:34:65 01:52:30:27 3:38 16.58 03:55:09:09
201
NIKONOWICZ Marcin
UKS Katolik Częstochowa
2664 POL Częstochowa 00:44:20:27 01:41:28:03 3:38 16.58 03:55:18:38
202
SZWESTA Roman
XC 80
2023 POL Zabrze 00:43:46:37 01:47:38:78 3:41 16.37 03:58:27:12
203
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
2460 POL Bibice 00:47:44:67 01:52:03:08 3:41 16.33 03:58:32:68
204
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1580 POL Katowice 00:53:22:43 01:53:33:66 3:43 16.21 04:00:50:01
205
BURZYNSKI Maciej
Ks Leszka Czarnego
2485 POL Lublin 00:49:20:98 01:48:02:22 3:44 16.13 04:01:55:42
206
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 00:43:10:89 01:40:34:57 3:44 16.13 04:01:58:80
207
KWIECIEŃ Marcin
Pro-Wellness - Hot Spring
2690 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:36:14 01:52:08:22 3:44 16.13 04:02:01:16
208
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 00:49:31:36 01:54:48:19 3:45 16.01 04:03:21:25
209
RICHTER Paweł
1825 Mysłowice 00:37:08:85 01:45:01:37 3:45 16.01 04:03:34:33
210
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 00:54:04:02 01:58:51:37 3:46 15.97 04:04:03:76
211
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1067 POL Kędzierzyn-Koźle 00:48:58:10 01:52:23:87 3:46 15.97 04:04:25:04
212
SUSZYŁO Sebastian
2328 POL Ruda Śląska 00:49:08:32 01:51:13:95 3:48 15.85 04:06:15:80
213
ŻMUDA Wojciech
Para Siempre Lena Y Marta
1383 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:14:25 01:53:26:52 3:49 15.74 04:07:57:38
214
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 00:50:30:69 01:54:55:95 3:50 15.70 04:08:10:59
215
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 00:48:37:99 01:52:21:86 3:53 15.48 04:11:51:39
216
ANTONIK Przemysław
2463 POL Tarnowskie Góry 00:48:41:54 01:53:11:02 3:53 15.48 04:12:08:34
217
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1310 POL Katowice 01:01:33:89 02:03:15:01 3:55 15.33 04:14:20:89
218
SITKO Stanisław
1739 POL Olkusz 00:40:59:59 01:53:55:77 4:03 14.84 04:22:46:04
219
BATKO Michał
2751 POL Kraków 00:52:39:08 02:01:26:71 4:04 14.77 04:23:57:04
220
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 00:50:47:02 02:03:34:91 4:13 14.25 04:33:21:21
221
MIKOŁAJCZYK Miłosz
2749 Kraków 00:55:33:64 02:02:16:61 4:14 14.19 04:34:52:42
222
FILA Marek
Hołda Team
1440 POL Ruda Śląska 00:49:34:80 02:01:18:68 4:16 14.10 04:36:50:37
223
PIELA Andrzej
2724 Jaworzno 01:00:08:81 02:11:22:99 4:20 13.89 04:41:02:39
224
NOSAL Krzysztof
2453 POL Kraków 00:59:16:17 02:08:19:29 4:23 13.71 04:44:27:67
225
SKALNY Robert
2454 POL Kraków 00:59:09:47 02:08:19:47 4:23 13.71 04:44:27:93
226
WRÓBEL Marcin
1964 POL Wodzisław Śląski 00:50:45:03 01:59:41:03 4:23 13.68 04:44:50:42
227
PIASEK Przemysław
2507 POL Sosnowiec 00:52:34:61 02:04:58:10 4:24 13.68 04:45:14:48

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU