Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Psary - Family

Psary, Polska
19.08.2018

Wyniki

Family 34.5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK min/km km/h Czas końcowy
1
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1331 POL Bytom 00:56:08.50 2:28 24.47 01:24:33.91
2
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1658 POL Wygiełzów 01:05:50.51 2:51 21.17 01:37:58.63
3
ŚWIDER Brajan
Ks Luboń Skomielna Biała
3007 Rabka Zdrój 01:08:16.21 2:57 20.41 01:41:27.00
4
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
2224 POL Rybnik 01:08:28.23 2:58 20.29 01:41:59.07
5
KUPCZYK Karol
UKS Katolik Częstochowa
1792 POL Częstochowa 01:16:42.65 3:14 18.55 01:51:28.76
6
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
3022 POL Rybnik 01:17:53.46 3:16 18.45 01:52:17.25
7
GARNEK Ksawier
GK Viktoria Rybnik
1882 POL Rydułtowy 01:15:48.23 3:16 18.45 01:52:20.02
8
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
1594 POL Pyskowice 01:19:46.39 3:22 17.78 01:56:07.53
9
AUGUSTYN Adam
Hołda Team
1968 POL Kraków 01:19:19.53 3:24 17.69 01:57:16.93
10
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1966 POL Rybnik 01:17:00.17 3:25 17.60 01:57:22.01
11
DWORAK Aleksander
Choma Sport Trener
1564 POL Nowe Chechło 01:19:41.95 3:25 17.60 01:57:35.41
12
FOJCIK Jakub
2354 POL Tarnowskie Góry 01:23:52.78 3:27 17.51 01:58:27.41
13
TOKARSKA Milena
2128 POL Łazy 01:20:57.19 3:28 17.34 01:59:23.79
14
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1503 POL Rybnik 01:22:18.01 3:32 17.08 02:01:26.97
15
GAJDZIK Julia
Kiwi Klub Mtb
1100 POL Mikołów 01:23:31.45 3:32 17.08 02:01:27.98
16
PONDO Wojtek
Toszecka Grupa Kolarska
2013 POL Toszek 01:22:40.64 3:36 16.67 02:04:09.56
17
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
1314 POL Bytom 01:25:39.60 3:38 16.59 02:05:01.95
18
PAWŁOWSKA Maria
Mtb Ustroń Team
2025 POL Ustroń 01:24:06.92 3:39 16.43 02:05:52.79
19
WĘGRZYN Nikodem
Klub Kolarski Świerklany
2187 POL Świerklany 01:24:48.22 3:41 16.35 02:06:41.70
20
ŻYŁKO Kacper
2992 POL Kraków 01:29:53.12 3:45 16.05 02:08:50.69
21
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1262 POL Żory 01:30:02.56 3:49 15.75 02:11:28.51
22
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1819 POL Bielsko-Biała 01:31:32.01 3:54 15.40 02:14:29.70
23
KURP Olaf
2116 POL Jaworzno 01:33:15.53 3:57 15.27 02:15:43.34
24
SEIFRIED Natalia
2032 POL Świętochłowice 01:36:14.38 3:59 15.13 02:17:01.94
25
SWETY Sebastian
2575 POL Węgierska Górka 01:31:43.18 4:03 14.81 02:19:41.49
26
MUSIOŁ Rafał
1838 POL Mikołów 01:34:07.45 4:05 14.74 02:20:28.19
27
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
1795 POL Częstochowa 01:35:51.33 4:05 14.68 02:20:51.22
28
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
1243 POL Zabrze 01:36:43.35 4:08 14.56 02:22:03.21
29
ZIÓŁKOWSKI Jakub
2321 POL Gliwice 01:41:24.55 4:14 14.20 02:25:32.16
30
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
2088 POL Rybnik 01:41:54.85 4:14 14.20 02:25:56.32
31
GWÓŹDŹ Nikodem
mmBike
2870 POL Piekary Śląskie 01:43:15.62 4:22 13.75 02:30:24.29
32
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
1531 POL Żory 01:39:57.27 4:22 13.75 02:30:29.55
33
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
2012 CZE Trinec 01:42:27.52 4:22 13.75 02:30:32.45
34
KOWALEWSKA Martyna
2014 POL Toszek 01:45:09.08 4:22 13.75 02:30:32.71
35
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
2622 POL Gliwice 01:44:20.11 4:23 13.75 02:30:41.92
36
SUWALSKI Antoni
1132 POL Olkusz 01:44:00.79 4:25 13.64 02:31:57.52
37
SYREK Jeremiasz
Klub Kolarski Świerklany
2562 POL Rybnik 01:48:46.25 4:35 13.12 02:37:57.61
38
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
1534 POL Gliwice 01:50:05.59 4:40 12.87 02:40:44.30
39
PIRÓG Krzysztof
1985 POL Dąbrowa Górnicza 01:52:42.58 4:43 12.73 02:42:28.51
40
TĘCZA Ksawery
Sp 10 Dąbrowa Górnicza
1850 POL Dąbrowa Górnicza 01:49:18.34 4:48 12.50 02:45:30.33
41
KOPYTKO Natalia
Sii Cycling Team
2446 POL Chorzów 02:06:33.90 5:16 11.42 03:01:24.79
42
POREMBSKA Martyna
Ataksport Omnisquare Gliwice
1533 POL Knurów 02:10:49.97 5:24 11.13 03:05:55.73
43
ZELMOZER Agata
2106 POL Sosnowiec 02:12:06.27 5:37 10.68 03:13:37.55
44
DRABIK Paulina
1537 POL Katowice 02:12:24.04 5:44 10.49 03:17:17.24
45
SIKORA Antonina
2137 POL Rybnik 02:12:07.91 5:53 10.21 03:22:56.03
46
SURÓWKA Piotr
2994 POL Katowice 02:29:45.83 6:18 9.53 03:36:59.62
47
WÓJCIK Igor
Żory
3013 POL Żory 02:20:26.57 6:46 8.89 03:53:01.60
48
TOMERA Katarzyna
1567 POL Katowice 03:00:01.92 7:36 7.89 04:21:59.72
49
KALECIŃSKA Olga
1400 POL Wrocław 03:05:25.76 7:55 7.58 04:33:01.69

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU