Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Psary - Pro/Hobby

Psary, Polska
19.08.2018

Wyniki

Hobby 34.5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
BIENIASZ Mirosław
Bieniasz Bike Team
2939 POL Tarnów 00:52:14.49 2:18 26.14 01:18:59.12
2
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 00:51:50.33 2:21 25.56 01:20:42.27
3
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 00:52:49.46 2:22 25.56 01:21:07.67
4
URBANIAK Marek
Bike Atelier E-Obuwie Urbex Maximus Team
2965 POL Lubin 00:54:08.97 2:22 25.37 01:21:30.04
5
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
2666 POL Janów 00:54:06.60 2:22 25.37 01:21:33.00
6
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 00:54:07.19 2:23 25.18 01:22:10.02
7
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 00:55:09.38 2:25 24.82 01:23:06.33
8
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 00:54:56.26 2:26 24.82 01:23:31.71
9
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
2233 POL Skoczów 00:55:41.27 2:27 24.64 01:24:14.39
10
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 00:55:39.35 2:28 24.47 01:24:41.00
11
KUKURBA Mikołaj
Ataksport Omnisquare Gliwice
1315 POL Gliwice 00:56:35.36 2:28 24.47 01:24:43.17
12
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 00:57:18.03 2:29 24.30 01:25:27.09
13
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2081 POL Tychy 00:57:09.56 2:29 24.13 01:25:32.98
14
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 00:57:08.93 2:30 24.13 01:25:47.74
15
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1666 POL Sosnowiec 00:57:07.99 2:31 23.96 01:26:26.17
16
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 00:56:50.89 2:32 23.79 01:26:56.25
17
ŚCIGAŁA Piotr
Jura Bike MTB team
1173 POL Częstochowa 00:58:12.36 2:32 23.79 01:26:58.54
18
KOZIOŁ Kacper
2896 POLSKA Karniowice 00:59:03.70 2:33 23.63 01:27:42.93
19
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 00:58:20.95 2:34 23.47 01:27:59.90
20
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus
1518 POL Mikołów 00:59:07.12 2:34 23.47 01:28:00.04
21
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1273 POL Rybnik 00:58:20.22 2:34 23.47 01:28:02.27
22
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 00:59:16.54 2:34 23.31 01:28:31.01
23
MAKUCHOWSKI Wiesław
Bike Atelier E Obuwie Urbex Maximus Team
2967 POL Polkowice 01:00:13.28 2:35 23.31 01:28:51.95
24
CYROŃ Paweł
2285 POL Czerwionka-Leszczyny 00:59:11.05 2:36 23.15 01:29:10.47
25
TORZEWSKI Jacek
AMSports Bydgoszcz MTB Team
2942 POL Bydgoszcz 00:59:49.32 2:37 23.00 01:29:42.84
26
TORZEWSKI Sebastian
AMSports Bydgoszcz MTB Team
2943 POL Bydgoszcz 00:59:55.82 2:37 23.00 01:29:42.99
27
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 01:00:40.68 2:37 23.00 01:29:59.02
28
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko-Biała
2524 POL Bielsko Biała 01:00:14.64 2:37 23.00 01:30:14.22
29
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 01:00:23.96 2:37 23.00 01:30:15.25
30
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 00:59:31.03 2:38 23.00 01:30:17.71
31
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów 01:00:11.58 2:38 22.85 01:30:18.43
32
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 01:00:11.10 2:38 22.85 01:30:32.43
33
SZAŁAŃSKI Sylwester
Tomazi Bike Orbea Team
2875 POL Jastrzębie-Zdrój 01:01:02.03 2:40 22.55 01:31:41.05
34
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 01:00:58.02 2:40 22.55 01:31:55.66
35
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
2216 POL Jastrzębie Zdrój 01:00:39.06 2:41 22.55 01:32:01.29
36
RYGLEWSKI Jan
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1618 POL Zabrze 01:00:38.15 2:41 22.40 01:32:10.15
37
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski 01:00:55.53 2:41 22.40 01:32:10.36
38
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1074 POL Radzionków 01:02:04.55 2:41 22.40 01:32:17.09
39
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 01:00:41.00 2:41 22.40 01:32:29.28
40
MUZYK Wojciech
2739 POL Racibórz 01:02:16.34 2:42 22.26 01:32:49.08
41
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 01:02:10.19 2:42 22.26 01:33:06.15
42
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1073 POL Radzionków 01:01:44.32 2:43 22.26 01:33:14.89
43
PASTERNAK Piotr
Jura Bike Mtb Team
1168 POL Brzeszcze 01:02:14.03 2:43 22.12 01:33:22.61
44
SKWARCZEŃSKI Jan
3019 POL Bolechowice 01:03:17.77 2:43 22.12 01:33:22.88
45
ADAMCZYK Artur
1859 POL Wodzislaw Slaski 01:03:07.51 2:44 21.97 01:33:59.19
46
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory 00:54:08.54 2:44 21.97 01:34:12.81
47
DYSZY Grzegorz
BIKE ATELIER TEAM
1771 POL Bobrowniki 01:01:19.28 2:44 21.97 01:34:15.10
48
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
2423 POL Sosnowiec 01:03:37.67 2:45 21.84 01:34:50.01
49
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 01:02:34.76 2:46 21.70 01:35:15.00
50
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 01:04:53.99 2:47 21.56 01:35:47.81
51
NOWAK Łukasz
1683 POL Sosnowiec 01:03:13.99 2:47 21.56 01:35:49.21
52
SOWA Grzegorz
2959 POL Żory 01:03:20.31 2:47 21.56 01:35:53.65
53
ZAJĄC Eugeniusz
Bike Atelier E Obuwie Urbex Maximus Team
2968 POLSKA Polkowice 01:03:59.14 2:47 21.56 01:35:53.80
54
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1075 POL Radzionków 01:04:09.82 2:47 21.56 01:35:57.43
55
KALINOWSKI Artur
1797 POL Będzin 01:04:13.41 2:48 21.56 01:36:01.93
56
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 01:03:26.92 2:48 21.56 01:36:09.30
57
PIĄTEK Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2873 POL Ruda Śląska 01:05:48.77 2:49 21.43 01:36:47.95
58
GEMBALA Szymon
2587 POL Bełk 01:05:04.19 2:49 21.43 01:36:49.77
59
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż 01:01:48.85 2:50 21.30 01:37:18.01
60
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:57.73 2:50 21.30 01:37:20.11
61
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa 01:05:12.29 2:51 21.17 01:37:56.22
62
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
2436 POL Mikołów 01:05:44.17 2:51 21.17 01:37:57.31
63
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1070 POL Kędzierzyn-Koźle 01:04:53.58 2:51 21.17 01:37:59.03
64
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
2213 POL Wisła 01:04:25.79 2:51 21.04 01:38:10.67
65
URBANIAK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 01:04:54.22 2:51 21.04 01:38:18.34
66
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1634 POL Rybnik 01:05:45.40 2:52 21.04 01:38:22.72
67
BRYŁA Michał
Sii Cycling Team
1925 POL Radzionków 01:05:33.54 2:52 21.04 01:38:23.33
68
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1164 POL Katowice 01:06:35.19 2:52 21.04 01:38:40.62
69
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 01:05:52.22 2:52 20.91 01:38:48.82
70
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 01:07:13.58 2:52 20.91 01:38:52.77
71
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż 01:07:16.09 2:52 20.91 01:38:52.93
72
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie Zdój 01:07:15.60 2:52 20.91 01:38:53.40
73
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
2309 POL Sosnowiec 01:07:14.51 2:53 20.91 01:39:05.60
74
OBRACAJ Szymon
1598 POL Górki Małe 01:05:10.58 2:53 20.91 01:39:07.05
75
MITORAJ Piotr
1436 POL Oświęcim 01:06:30.36 2:54 20.78 01:39:44.80
76
NYCZ Marcin
2997 POL Katowice 01:06:56.60 2:55 20.66 01:40:04.02
77
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa 01:07:09.61 2:55 20.66 01:40:19.78
78
PIETRAS Mariusz
Jura Bike Mtb Team
1171 POL Częstochowa 01:07:47.26 2:56 20.54 01:40:41.68
79
GRAJDEK Robert
1970 POL Czestochowa 01:08:41.87 2:56 20.54 01:40:58.42
80
CHOCHÓŁ Grzegorz
Mill Szwagier Team
2044 POL Świętochłowice 01:08:29.29 2:56 20.54 01:41:04.41
81
TERESZCZUK Robert
Bssk Ślady
1351 POL Rybnik 01:07:38.86 2:56 20.41 01:41:06.39
82
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 01:08:30.02 2:57 20.41 01:41:34.75
83
FORAJTER Marcin
Śląsk Kolarsko
1465 POL Czerwionka-Leszczyny 01:09:37.07 2:57 20.41 01:41:39.56
84
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2761 POL Jastrzębie Zdrój 01:06:59.20 2:58 20.29 01:41:49.98
85
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 01:07:44.34 2:58 20.29 01:41:50.70
86
ROGOZIK Szymon
1910 POL Gliwice 01:08:29.07 2:58 20.29 01:41:51.68
87
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice 01:08:22.02 2:58 20.29 01:41:55.00
88
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 01:08:04.67 2:58 20.29 01:41:58.23
89
GRZEBINOGA Monika
1488 POL Brzeszcze 01:08:30.25 2:58 20.29 01:42:00.88
90
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
2082 POL Rybnik 01:08:01.47 2:58 20.29 01:42:03.77
91
ADAMCZYK Sandra
Tomazi Bike Orbea Team
1344 POL Rydułtowy 01:06:35.18 2:58 20.29 01:42:07.68
92
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków 01:07:50.58 2:58 20.29 01:42:08.06
93
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 01:08:31.01 2:58 20.29 01:42:15.96
94
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 01:10:29.04 2:59 20.18 01:42:35.35
95
KRZESZOWIEC Zbigniew
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1399 POL Gliwice 01:11:55.99 2:59 20.18 01:42:48.09
96
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 01:10:36.44 2:59 20.18 01:42:51.08
97
HOLEWA Krystian
Tta Bieruń
1963 Lędziny 01:10:09.64 2:59 20.18 01:42:51.58
98
FIDO Aleksander
Kiwi Team Mtb
2352 POL Katowice 01:08:49.50 2:60 20.06 01:42:55.66
99
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 01:08:53.86 2:60 20.06 01:43:00.77
100
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1155 POL Mikołów 01:09:43.75 2:60 20.06 01:43:03.02
101
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry 01:09:15.57 2:60 20.06 01:43:03.44
102
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 01:02:53.31 2:60 20.06 01:43:03.53
103
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 01:10:43.12 2:60 20.06 01:43:04.71
104
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 01:10:00.62 2:60 20.06 01:43:12.06
105
SERWACIŃSKI Krzysztof
2191 POL Konstantynów Łódzki 01:11:02.25 3:01 19.94 01:43:36.55
106
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 01:08:56.48 3:01 19.94 01:43:37.37
107
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 01:10:21.63 3:01 19.94 01:43:42.67
108
BACHNIAK Damian
JURA BIKE MTB TEAM
1156 POL Częstochowa 01:07:44.59 3:02 19.83 01:44:12.30
109
NOWAK Krzysztof
1271 POL Ruda Śląska 01:10:32.55 3:02 19.83 01:44:14.30
110
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 01:10:37.47 3:02 19.83 01:44:14.91
111
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 01:11:05.51 3:02 19.83 01:44:15.56
112
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 01:09:28.80 3:02 19.83 01:44:18.52
113
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 01:10:56.34 3:02 19.83 01:44:22.18
114
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 01:11:44.32 3:02 19.83 01:44:29.62
115
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 01:10:11.56 3:03 19.83 01:44:39.53
116
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 01:11:00.12 3:03 19.71 01:44:45.87
117
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:01.44 3:03 19.71 01:44:55.24
118
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
1411 POL Mikołów 01:09:24.77 3:03 19.71 01:45:06.57
119
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1056 POL Zawiercie 01:11:47.00 3:04 19.60 01:45:23.04
120
LACHETA Adrian
1401 POL Rybnik 01:11:11.47 3:04 19.60 01:45:31.25
121
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 01:10:41.29 3:04 19.60 01:45:31.39
122
ZUB Paweł
2541 POL Olkusz 01:11:42.80 3:04 19.60 01:45:35.08
123
WRONA Jarek
2950 POL Oświęcim 01:10:11.26 3:04 19.60 01:45:36.19
124
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2936 POL Ruda Slaska 01:10:38.41 3:04 19.60 01:45:39.29
125
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Bike Section
1294 POL Jastrzębie-Zdrój 01:10:12.60 3:04 19.60 01:45:40.11
126
MAJCHER Tomasz
Hpe Sport
1372 POL Tychy 01:11:16.45 3:04 19.60 01:45:45.40
127
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Orbea Team
1268 POL Jastrzębie Zdrój 01:11:18.45 3:05 19.60 01:45:48.74
128
STUDENT Karol
1574 POL Czerwionka-Leszczyny 01:10:47.53 3:05 19.49 01:45:57.59
129
PACAN Zbigniew
1715 POL Zdzieszowice 01:11:25.36 3:05 19.49 01:46:17.63
130
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 01:11:43.84 3:06 19.49 01:46:25.22
131
OCHMANN Michal
NudelTeam
1184 POL Tarnowskie Góry/ Bad Bramstedt De 01:12:05.51 3:06 19.49 01:46:29.16
132
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 01:12:39.60 3:06 19.38 01:46:33.28
133
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój 01:11:51.91 3:06 19.38 01:46:39.02
134
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 01:10:30.51 3:06 19.38 01:46:46.48
135
PODCHUL Krzysztof
1943 POL Katowice 01:11:54.02 3:06 19.38 01:46:51.61
136
FRYDA Marek
Proservice Racing Team
2295 POL Gliwice 01:12:00.59 3:06 19.38 01:46:55.78
137
BRODA Artur
2129 POL Żory 01:12:04.02 3:07 19.38 01:46:57.36
138
BLAZY Sławosz
1358 POL Rybnik 01:12:18.44 3:07 19.38 01:46:58.50
139
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2130 POL Żory 01:12:04.66 3:07 19.38 01:47:00.06
140
KOZIEŁ Maciej
1763 POL Żywiec 01:10:51.13 3:07 19.27 01:47:08.60
141
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub Mtb
1088 POL Katowice 01:12:08.04 3:07 19.27 01:47:09.02
142
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 01:12:54.71 3:07 19.27 01:47:27.44
143
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
1929 POL Gliwice 01:12:42.12 3:08 19.27 01:47:37.59
144
GAJDA Łukasz
2778 POL Będzin 01:13:15.62 3:08 19.17 01:47:50.87
145
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
2633 POL Mysłowice 01:11:54.54 3:08 19.17 01:47:56.58
146
HAZUKA Arkadiusz
1848 POLSKA Szare 01:14:11.02 3:08 19.17 01:48:01.17
147
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie 01:12:02.59 3:09 19.06 01:48:19.29
148
SAMBOROWSKI Adam
2355 POL Tworóg Mały 01:11:48.24 3:09 19.06 01:48:19.58
149
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki 01:13:20.45 3:09 19.06 01:48:36.46
150
KASZA Paweł
1204 POL Racibórz 01:13:47.46 3:10 18.96 01:48:54.94
151
JENDRYSIK Damian
Atak Sport Gliwice
1227 POL Gliwice 01:10:23.33 3:10 18.96 01:48:55.31
152
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 01:12:34.95 3:10 18.96 01:49:08.77
153
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 01:12:37.34 3:11 18.96 01:49:20.24
154
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 01:11:14.60 3:11 18.96 01:49:25.90
155
SZCZEŚNIAK Dariusz
2219 POL Zawiercie 01:12:31.16 3:11 18.96 01:49:27.27
156
BANIAK Franciszek
2829 POL Chlewice 01:13:40.47 3:12 18.85 01:49:52.67
157
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Bike Section
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 01:14:03.53 3:12 18.85 01:49:58.24
158
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 01:13:46.18 3:12 18.85 01:50:05.18
159
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 01:17:53.10 3:12 18.75 01:50:07.00
160
CZERW Janusz
1133 POL Sosnowiec 01:13:58.67 3:12 18.75 01:50:11.42
161
OSTASZ Łukasz
PsychoCyklo
1432 POL Kraków 01:13:33.72 3:12 18.75 01:50:21.15
162
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów 01:14:45.53 3:12 18.75 01:50:23.40
163
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice 01:16:07.94 3:13 18.75 01:50:25.56
164
PASTERNAK Jakub
Jura Bike MTB Team
1583 POL Brzeszcze 01:15:26.79 3:13 18.75 01:50:41.94
165
PEŁKA Adam
JURA BIKE MTB TEAM
1169 POL Częstochowa 01:15:37.90 3:13 18.65 01:50:49.62
166
KACZMARZYK Anna
Istebna
2052 POL Istebna 01:14:10.55 3:14 18.65 01:50:59.59
167
MOJŻESZ Agnieszka
2555 POL Rybnik 01:14:05.95 3:14 18.65 01:51:02.79
168
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:12.06 3:14 18.65 01:51:16.65
169
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 01:15:21.02 3:14 18.55 01:51:24.39
170
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 01:00:58.73 3:14 18.55 01:51:26.71
171
MOL Michał
Alva1-Ruda Rowery.pl
1614 POL Ruda Śląska 01:13:49.98 3:15 18.55 01:51:37.21
172
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 01:14:26.10 3:15 18.55 01:51:40.18
173
MUSIAŁ Michał
1637 POL Chorzów 01:17:02.70 3:15 18.55 01:51:44.57
174
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin 01:14:29.04 3:15 18.55 01:51:51.90
175
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 01:17:22.72 3:16 18.45 01:52:16.57
176
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2773 POL Klucze 01:17:19.30 3:16 18.45 01:52:22.67
177
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 01:16:34.34 3:16 18.45 01:52:26.28
178
JANECZEK Marcin
2824 POL Katowice 01:17:48.40 3:16 18.45 01:52:26.32
179
COSTANZO Gianmarco
Tenax MTB
2602 ITA Catania (Italy) 01:14:42.21 3:16 18.35 01:52:30.31
180
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno 01:16:27.41 3:16 18.35 01:52:32.07
181
SALAMON Krzysztof
1272 POL Kończyce Małe 01:15:28.94 3:16 18.35 01:52:33.25
182
KISZKA Łukasz
Jerzmanowice
2774 POL Jerzmanowice 01:14:07.10 3:17 18.35 01:52:52.01
183
KWIECIEŃ Marcin
2776 POL Chrzanów 01:11:45.03 3:17 18.35 01:52:54.72
184
KURPIS Krzysztof
Bicyclista
2973 POLSKA Gliwice 01:16:56.13 3:17 18.35 01:53:00.92
185
KIEŁBUSIEWICZ Marek
2185 POL Bytom 01:14:33.53 3:17 18.25 01:53:14.68
186
PRZYBYLA Marcin
2552 POL Szczyrk 01:17:05.73 3:18 18.25 01:53:26.79
187
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1145 POL Gliwice 01:18:32.85 3:18 18.25 01:53:33.09
188
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice 01:14:23.17 3:18 18.25 01:53:40.67
189
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 01:17:05.52 3:18 18.16 01:53:44.54
190
KĘSEK Michał
#bracia.na.rowerach
1798 POL Wiśniowa 01:17:50.43 3:18 18.16 01:53:47.09
191
KĘSEK Marek
#bracia.na.rowerach
1718 POL Kraków 01:17:20.19 3:18 18.16 01:53:47.46
192
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1082 POL Będzin 01:16:08.13 3:18 18.16 01:53:48.71
193
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków 01:18:41.47 3:19 18.16 01:53:52.12
194
JANIK Bartosz
Bikehead
1140 POL Dąbrowa Górnicza 01:20:39.51 3:19 18.16 01:53:59.54
195
BARDZYŃSKI Przemysław
JURA BIKE MTB TEAM
1159 POL Dąbrowa Górnicza 01:16:17.01 3:19 18.16 01:54:01.33
196
KUŹMIK Robert
Febys
1705 POL Gliwice 01:18:56.76 3:19 18.16 01:54:17.77
197
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
2287 POL Katowice 01:17:23.93 3:20 18.06 01:54:26.36
198
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 01:16:12.34 3:20 18.06 01:54:31.74
199
HELMAN Dagmara
Kalas Helman-Sport Team
2763 POL Olsztyn Jurajski 01:19:36.68 3:20 18.06 01:54:33.32
200
JOŚKO Rafał
2066 POL Żory 01:18:53.79 3:20 17.97 01:54:57.34
201
KLESZCZ Marcin
2277 POL Gliwice 01:17:13.13 3:20 17.97 01:54:58.90
202
SOSNA Dawid
2636 POL Bieruń 01:17:39.34 3:21 17.97 01:55:01.63
203
DRZEWIECKI Rafał
1345 POL Olkusz 01:17:41.76 3:21 17.97 01:55:03.52
204
ZGODZAJ Paweł
1198 POL Potępa 01:18:09.46 3:21 17.97 01:55:04.96
205
BOROWIECKI Michał
Olkusz Team
2715 Bolesław 01:22:03.36 3:21 17.97 01:55:21.15
206
BIERNACKI Kamil
3024 POL Świętochłowice 01:18:56.36 3:21 17.97 01:55:22.20
207
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 01:18:30.20 3:21 17.97 01:55:22.71
208
PYRCHLA Łukasz
2945 POL Poraj 01:20:17.90 3:21 17.97 01:55:23.75
209
SOCHA Marcin
1141 POLSKA Częstochowa 01:23:01.06 3:22 17.88 01:55:40.28
210
WIĄCKIEWICZ Łukasz
2691 POL Ruda Śląska 01:20:45.71 3:22 17.88 01:55:48.13
211
KAPALA Zygmunt
1397 Tychy 01:18:03.20 3:22 17.88 01:55:55.06
212
WALCZAK Rafał
2791 POL Kraków 01:18:57.03 3:22 17.88 01:55:56.73
213
MIESZCZAK Dawid
2632 POL Kraków 01:21:20.59 3:22 17.88 01:55:57.82
214
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 01:20:44.23 3:22 17.88 01:56:00.76
215
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 01:19:59.40 3:22 17.88 01:56:00.87
216
GAJDZIK Sławomira
KIWI KLUB MTB
1098 POL Mikołów 01:19:26.04 3:22 17.88 01:56:03.56
217
SZYMURA Marcin
BB MTB Team
1463 POL Stanowice 01:18:57.11 3:22 17.78 01:56:06.17
218
FIRLA Daniel
2070 POL Skrbeńsko 01:20:21.55 3:22 17.78 01:56:06.34
219
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 01:19:24.59 3:22 17.78 01:56:07.70
220
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa 01:19:34.74 3:23 17.78 01:56:11.11
221
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 01:19:52.58 3:23 17.78 01:56:12.72
222
ADAM Mirosław
1316 POL Szałsza 01:19:35.55 3:23 17.78 01:56:15.65
223
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1356 POL Będzin 01:18:09.81 3:23 17.78 01:56:21.65
224
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 01:19:29.11 3:23 17.78 01:56:29.23
225
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 01:20:20.10 3:23 17.78 01:56:32.18
226
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 01:20:18.30 3:23 17.69 01:56:42.81
227
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1090 POL Tychy 01:18:44.50 3:24 17.69 01:56:46.94
228
KISIEL Adam
2983 POL Siemianowice-Śląskie 01:17:47.66 3:24 17.69 01:56:52.02
229
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 01:19:07.94 3:24 17.69 01:56:56.57
230
REMPEGA Krzysztof
1438 POL Pawłowice 01:19:39.20 3:24 17.69 01:57:09.00
231
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin 01:21:07.77 3:24 17.69 01:57:09.55
232
BUGAJSKI Mariusz
1301 POL Sosnowiec 01:18:52.63 3:24 17.69 01:57:09.89
233
CHOLEWA Tomasz
1908 POL Chrzanów 01:20:26.65 3:25 17.60 01:57:19.89
234
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 01:20:08.51 3:25 17.60 01:57:24.05
235
JĘDRZEJCZYK Adam
bROWERek team
2284 POL Rybnik 01:19:16.61 3:25 17.60 01:57:29.11
236
KOCLĘGA Rafał
2222 POL Zawiercie 01:19:06.98 3:25 17.60 01:57:43.82
237
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno 01:19:55.84 3:25 17.60 01:57:47.41
238
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 01:21:16.17 3:25 17.60 01:57:49.74
239
PAUL Piotr
3009 POL Gliwice 01:22:26.55 3:26 17.51 01:57:57.08
240
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1482 POL Rydutowy 01:20:05.23 3:26 17.51 01:57:58.53
241
ANTONIAK Daniel
3002 POL Zabrze 01:20:37.30 3:26 17.51 01:58:01.02
242
MRÓZ Edyta
SGS Poland Team Bike Section
2706 POL Tychy 01:18:29.18 3:26 17.51 01:58:06.80
243
Uczestnik anonimowy
2886 POL Częstochowa 01:21:34.96 3:26 17.51 01:58:07.59
244
MOREK Tomasz
2707 POL Jaśkowice 01:19:42.77 3:27 17.51 01:58:28.90
245
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA MTB TEAM
2711 POL Sosnowiec 01:21:22.84 3:27 17.42 01:58:38.01
246
MATYS Adam
2037 POL Katowice 01:18:51.37 3:27 17.42 01:58:43.54
247
WOLSKI Marcin
Amk Gliwice
2343 POL Gliwice 01:20:10.27 3:27 17.42 01:58:50.71
248
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 01:20:36.41 3:27 17.42 01:58:50.98
249
PAŚNIK Łukasz
2869 POLSKA Bytom 01:22:07.01 3:27 17.42 01:58:54.27
250
BABIK Dominik
2727 POL Skoczów 01:18:55.36 3:28 17.42 01:59:03.25
251
FELIŃSKI Mateuz
Dorotka DH team
2998 POL Będzin 01:17:21.98 3:28 17.42 01:59:05.17
252
ZAKRZEWSKI Tomasz
SCOTTDEALER.COM
3005 POL Tarnowskie Góry 01:20:51.44 3:28 17.34 01:59:08.90
253
GRZESIAK Mariusz
1402 POL Huta Stara 01:21:10.69 3:28 17.34 01:59:14.64
254
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 01:22:02.07 3:28 17.34 01:59:21.11
255
WOJACZEK Tomasz
D-TEC MTB TEAM
1745 POL Rydułtowy 01:20:11.64 3:28 17.34 01:59:22.85
256
TRAPP Damian
2839 POLSKA Niedarzyno 01:18:57.73 3:28 17.34 01:59:25.02
257
KACZMARZYK Kacper
Uks Katolik Częstochowa
1786 POL Częstochowa 01:17:45.98 3:28 17.34 01:59:34.62
258
BANACH Krystian
MB RECORDS
2974 POL Strzyżowice 01:23:56.33 3:29 17.34 01:59:36.41
259
KASPRUS Tomasz
2060 POL Zabrze 01:22:35.93 3:29 17.34 01:59:41.27
260
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska 01:25:31.41 3:29 17.25 01:59:50.62
261
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice 01:21:38.06 3:29 17.25 02:00:02.56
262
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 01:20:07.07 3:29 17.25 02:00:06.78
263
MARTYNOWICZ Andrzej
1642 POL Gliwice 01:22:16.92 3:29 17.25 02:00:08.69
264
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 01:21:54.25 3:30 17.25 02:00:10.70
265
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2069 POL Tarnowskie Góry 01:19:14.18 3:30 17.25 02:00:13.94
266
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór 01:20:49.82 3:30 17.16 02:00:27.95
267
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 01:22:34.80 3:30 17.16 02:00:32.88
268
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów 01:20:50.01 3:30 17.16 02:00:34.22
269
RAPOTA Jakub
3018 POL Bobrowniki 01:21:24.00 3:30 17.16 02:00:40.33
270
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1117 POL Katowice 01:24:04.46 3:30 17.16 02:00:40.36
271
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1256 POL Chorzów 01:23:20.51 3:31 17.08 02:00:54.65
272
KOPCIŃSKI Łukasz
2719 POL Kraków 01:20:35.68 3:31 17.08 02:00:59.00
273
SZYDŁOWSKI Janusz
Mtbb
1408 POL Bielsko-Biała 01:18:22.18 3:31 17.08 02:00:59.83
274
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 01:21:33.74 3:31 17.08 02:01:12.81
275
SKÓRA Mariusz
3023 POL Kraków 01:22:36.26 3:31 17.08 02:01:13.01
276
WŁADYKA Krzysztof
2949 POL Gliwice 01:21:45.14 3:32 17.00 02:01:34.31
277
MIERZWA Piotr
2987 POL Januszowice 01:22:04.31 3:32 17.00 02:01:50.50
278
ROZWADOWSKI Rafał
Pozytywnie Zakręceni
2897 POL Będzin 01:24:20.25 3:33 17.00 02:01:59.74
279
WIEWIÓRA Dominika
2406 POL Sąspów 01:24:12.71 3:33 17.00 02:02:02.16
280
FLAK Patryk
2976 POL Strzyżowice 01:19:13.29 3:33 16.91 02:02:10.51
281
NAWROCKI Grzegorz
Uks Katolik Częstochowa
2888 POL Myszków 01:24:26.75 3:33 16.91 02:02:18.27
282
CZERNIAK Arkadiusz
PLAST-MET Team MTB
2928 POL Olkusz 01:22:00.71 3:33 16.91 02:02:22.07
283
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1136 POL Dąbrowa Górnicza 01:22:54.96 3:33 16.91 02:02:24.97
284
BUCZYŃSKI Marcin
M.B.Records
3003 POL Strzyżowice 01:25:37.19 3:34 16.91 02:02:37.04
285
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 01:24:01.22 3:34 16.91 02:02:37.84
286
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurów 01:23:50.20 3:34 16.91 02:02:39.32
287
BUGDOŁ Tomasz
2670 POL Katowice 01:24:24.53 3:34 16.83 02:02:43.24
288
BACHOWSKI Krzysztof
1647 POL Kwaczała 01:24:05.76 3:34 16.83 02:02:51.28
289
ADAMUS Tomasz
2865 POL Częstochowa 01:23:04.77 3:34 16.83 02:02:53.00
290
LECH Paweł
2300 POL Czeladź 01:22:27.87 3:35 16.83 02:03:04.80
291
WAŁACH Michał
LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
1550 POL Tarnowskie Góry 01:17:41.89 3:35 16.83 02:03:11.29
292
URBAŃCZYK Marcin
Decathlon Katowice
1391 POL Jastrzębie-Zdrój 01:23:51.05 3:35 16.75 02:03:22.88
293
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1814 POL Sosnowiec 01:23:47.49 3:35 16.75 02:03:23.00
294
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 01:23:55.09 3:36 16.75 02:03:46.26
295
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2313 POL Częstochowa 01:23:58.46 3:36 16.75 02:03:52.28
296
HIACENT Maciej
2894 POL Katowice 01:24:45.63 3:36 16.67 02:04:02.08
297
CICHOŃ Przemysław
1952 POL Siemianowice Śląskie 01:22:39.68 3:36 16.67 02:04:11.98
298
WOŁOSIUK Marcin
2732 POL Dąbrowa Górnicza 01:27:07.57 3:37 16.67 02:04:16.70
299
BOGACZ Rafał
Jura Bike Mtb Team
1161 POL Częstochowa 01:23:21.26 3:37 16.59 02:04:35.42
300
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 01:26:49.30 3:37 16.59 02:04:38.11
301
GŁÓD Wojciech
2940 POL Ruda Śląska 01:24:53.33 3:38 16.59 02:04:48.16
302
KĄDZIELA Maciej
Ing Tech Poland
1112 POL Bytom 01:23:44.18 3:38 16.59 02:04:57.50
303
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 01:26:02.06 3:38 16.59 02:05:04.48
304
BREITKOPF Tomasz
3004 POL Zabrze 01:27:00.00 3:38 16.51 02:05:12.12
305
GAMZA Wojciech
Bb Team
1458 POL Bełk 01:24:14.90 3:39 16.51 02:05:37.47
306
SOKOŁA Tomasz
3000 POLSKA Bobrowniki 01:26:00.03 3:39 16.51 02:05:41.34
307
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
1266 POL Częstochowa 01:25:42.27 3:39 16.43 02:05:46.84
308
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
Rk Aluminium Bike Team
1887 POL Jaworze 01:23:37.22 3:40 16.43 02:06:03.97
309
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 01:25:03.92 3:40 16.43 02:06:04.06
310
GARBARZ Łukasz
2755 POL Dąbrowa Górnicza 01:24:51.45 3:40 16.43 02:06:11.44
311
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 01:24:41.01 3:40 16.35 02:06:20.59
312
SMĘTEK Nikodem
3012 POL Klucze 01:26:36.59 3:40 16.35 02:06:28.98
313
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 01:26:00.33 3:41 16.35 02:06:39.34
314
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 01:26:43.21 3:41 16.35 02:06:53.55
315
OBERSZTALSKI Paweł
2754 POL Tarnowskie Góry 01:27:25.25 3:41 16.27 02:06:54.61
316
BARANOWSKI Andrzej
1212 POL Międzybrodzie Bialskie 01:26:39.82 3:42 16.27 02:07:11.03
317
TREFON Michalina
AXIS Piekary Śląskie
1916 POL Rogożnik 01:28:41.27 3:42 16.27 02:07:12.32
318
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Ruda.rowery.pl.team
1607 POL Cieszyn 01:24:25.71 3:42 16.27 02:07:13.01
319
NIECHCIAŁ Piotr
2736 POL Będzin 01:24:49.75 3:42 16.20 02:07:30.84
320
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
2882 POL Rybnik 01:27:16.50 3:43 16.20 02:07:57.26
321
REDMAN Grzegorz
City-Fitness Zagórze
3026 POL Sławków 01:21:29.85 3:43 16.20 02:07:58.49
322
SZOŁTYSIK Rafał
2455 Katowice 01:24:40.69 3:44 16.12 02:08:21.43
323
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 01:36:57.18 3:44 16.12 02:08:27.87
324
NOWOGRODZKI Mariusz
1304 POL Rybnik 01:26:00.12 3:44 16.12 02:08:34.52
325
BERNACKI Michał
2957 POL Katowice 01:27:13.32 3:45 15.97 02:09:18.18
326
ZAKRZEWSKI Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
1784 POL Częstochowa 01:29:26.38 3:45 15.97 02:09:19.21
327
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 01:28:01.97 3:45 15.97 02:09:21.44
328
BACHNIAK Katarzyna
JURA BIKE MTB TEAM
1157 POL Częstochowa 01:29:33.54 3:46 15.97 02:09:22.95
329
IWANOWICZ Anna
1909 POL Chrzanów 01:26:14.34 3:46 15.97 02:09:52.77
330
JAWOREK Mikołaj
Btwin
2985 POL Katowice 01:27:15.23 3:47 15.90 02:10:06.76
331
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1215 POL Radlin 01:29:11.60 3:47 15.90 02:10:11.33
332
GOMOLUCH Mariusz
2057 POL Ruda Śląska 01:28:03.18 3:47 15.90 02:10:25.84
333
KANIA Krzysztof
2955 POL Wojkowice Kościelne 01:31:43.34 3:48 15.83 02:10:35.20
334
KLIMEK Dariusz
HALKO Racing
2937 POL Piekary Śląskie 01:32:16.08 3:48 15.83 02:10:37.16
335
LALEWICZ Marcin
Dźiabnięci team
2729 POL Dąbrowa Górnicza 01:29:07.16 3:48 15.83 02:10:38.69
336
TOKARZ Krystian
Ing Tech Poland
1108 POL Rybnik 01:26:52.04 3:48 15.83 02:10:41.60
337
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 01:22:19.99 3:48 15.83 02:10:42.25
338
MARKOWSKI Rafal
2110 POL Gliwice 01:27:08.48 3:48 15.83 02:10:47.73
339
KULA Ireneusz
2858 POL Dąbrowa Górnicza 01:33:46.14 3:48 15.83 02:11:05.22
340
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 01:33:30.73 3:49 15.75 02:11:10.54
341
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 01:29:03.48 3:49 15.75 02:11:11.34
342
DANIEL Wojciech
2717 POL Kraków 01:30:03.87 3:49 15.75 02:11:26.07
343
BANYŚ Jacek
EKOEN PV
3015 POL Zawiercie 01:30:49.35 3:49 15.75 02:11:35.51
344
MARUT Łukasz
Biciclista Racing Team
2449 POL Gliwice 01:31:02.26 3:50 15.68 02:11:56.10
345
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 01:12:41.99 3:50 15.68 02:12:05.25
346
PRZYBYŁEK Piotr
M.B. Records
2999 POL Strzyżowice 01:30:09.43 3:50 15.68 02:12:13.22
347
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 01:28:47.56 3:51 15.61 02:12:36.22
348
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 01:30:44.41 3:51 15.61 02:12:36.45
349
SZYDŁO Marcin
BICICLISTA RACING TEAM
2856 POL Gliwice 01:33:10.26 3:51 15.61 02:12:43.95
350
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 01:29:21.84 3:52 15.61 02:12:50.44
351
SZMIDT Marek
3006 POL Piekary Śląskie 01:31:13.40 3:52 15.61 02:12:53.69
352
MURA Kacper
1991 POL Rybnik 01:31:04.33 3:54 15.47 02:14:03.87
353
DROŻYŃSKI Paweł
PLAST-MET Team MTB
2926 POL Olkusz 01:29:56.92 3:54 15.47 02:14:04.97
354
ŻMUDA Wojciech
Para Siempre Lena Y Marta
1383 POL Dąbrowa Górnicza 01:33:30.29 3:54 15.40 02:14:18.72
355
KOZACZUK Marcin
2299 POL Żory 01:28:38.16 3:54 15.40 02:14:21.54
356
PYRCHLA Grzegorz
2946 POL Poraj 01:31:18.14 3:55 15.40 02:14:37.18
357
KOWALCZYK Mirosław
2953 POLSKA Psary 01:33:00.35 3:55 15.40 02:14:40.58
358
KAMIŃSKA Oliwia
Trek-Velonews.pl
2960 POL Gliwice 01:33:57.73 3:55 15.33 02:14:55.95
359
RAPACZ Henryk
1253 POL Tychy 01:32:44.89 3:56 15.33 02:15:12.19
360
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 01:28:49.35 3:56 15.33 02:15:14.77
361
KULA Bogdan
2634 POL Pszczyna 01:33:50.00 3:56 15.27 02:15:19.82
362
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 01:28:59.04 3:56 15.27 02:15:32.59
363
KULA Mateusz
2563 POL Bieruń 01:34:00.11 3:56 15.27 02:15:41.64
364
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1862 POL Mysłowice 01:35:58.00 3:57 15.20 02:16:09.94
365
PAWEŁCZYK Krzysztof
2984 POL Siemianowice Śląskie 01:31:47.73 3:58 15.20 02:16:28.50
366
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 01:33:44.55 3:58 15.13 02:16:37.55
367
GBUR Sebastian
2799 POL Tenczynek 01:36:12.79 3:58 15.13 02:16:39.38
368
SZWESTA Roman
XC 80
2023 POL Zabrze 01:36:13.35 3:58 15.13 02:16:41.04
369
PAJĄK Mateusz
Ing Tech Poland
1109 POL Dąbrowa Górnicza 01:34:11.17 3:58 15.13 02:16:44.90
370
PĘCIKIEWICZ Patryk
Grupa Pgd
3025 POL Będzin 01:36:59.48 3:60 15.07 02:17:28.49
371
TABOR Mirosław
Chorzowski Klub Rowerowy
2958 POL Chorzów 01:33:59.01 3:60 15.00 02:17:45.74
372
PASTERNAK Marzena
Jura Bike Mtb Team
2901 POL Brzeszcze 01:31:57.17 3:60 15.00 02:17:55.00
373
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1105 POL Katowice 01:32:46.17 4:01 15.00 02:18:10.54
374
MAŃKA Jacek
1818 POL Rybnik 01:34:01.82 4:01 15.00 02:18:15.04
375
MARTYNOWICZ Katarzyna
1643 POL Gliwice 01:37:36.92 4:01 15.00 02:18:16.82
376
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1154 POL Mikołów 01:35:47.96 4:01 14.94 02:18:28.88
377
KLIMCZYK Jakub
2980 POLSKA Czeladź 01:35:58.31 4:01 14.94 02:18:31.38
378
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska 01:33:20.32 4:01 14.94 02:18:31.91
379
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
2421 POL Gliwice 01:35:27.44 4:02 14.94 02:18:38.16
380
FUDAL Michał
2467 POL Gliwice 01:36:08.25 4:02 14.94 02:18:39.07
381
MAGA Daniel
PLAST-MET Team MTB
2599 POL Rodaki 01:34:37.38 4:02 14.94 02:18:41.27
382
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 01:34:53.98 4:02 14.87 02:18:56.34
383
WALIGÓRA Maciej
2941 POL Będzin 01:35:23.85 4:02 14.87 02:18:56.48
384
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1946 POL Żory 01:34:02.05 4:03 14.87 02:19:21.39
385
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 01:40:26.15 4:03 14.81 02:19:39.00
386
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1664 POL Sosnowiec 01:37:01.58 4:04 14.81 02:19:45.28
387
KOLANOWSKA Dorota
Romet Factory Team
2416 POL Gliwice 01:37:03.54 4:04 14.81 02:19:56.37
388
SOLICH Łukasz
Alva1Rowery.ruda.pl
2874 POL Ruda Śląska 01:35:49.22 4:04 14.74 02:20:11.26
389
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 01:38:09.29 4:05 14.74 02:20:27.34
390
BISS Damian
2898 POL Tychy 01:35:38.25 4:05 14.74 02:20:29.65
391
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2907 POL Mysłowice 01:36:32.54 4:05 14.74 02:20:30.71
392
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2239 POL Będzin 01:40:47.26 4:05 14.68 02:20:44.07
393
SZWED Adam
2720 POL Żywiec 01:35:40.32 4:06 14.68 02:20:55.80
394
PIÓRKOWSKI Artur
PLAST-MET Team MTB
2927 POL Olkusz 01:33:36.05 4:06 14.68 02:20:57.66
395
DUDEK Szymon
3010 POL Wieprz 01:39:33.78 4:06 14.68 02:20:59.84
396
KOWALIK Mirosław
Profi Styl Ruda Śląska serwissport.pl
1725 POL Ruda Sląska 01:36:02.84 4:06 14.68 02:21:05.16
397
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1210 POL Kraków 01:40:12.82 4:08 14.56 02:22:15.01
398
JĘDRASIAK Tomasz
Zabiegani Częstochowa
2988 POL Częstochowa 01:37:59.49 4:08 14.56 02:22:18.11
399
RYTWIŃSKA Dominika
Pgd Grupa
1839 POL Bielsko-Biała 01:38:17.96 4:08 14.56 02:22:19.52
400
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik Częstochowa
1790 POL Częstochowa 01:36:38.76 4:08 14.56 02:22:25.77
401
OLEJNIK Maciej
2704 POL Wegrzce 01:38:24.36 4:08 14.50 02:22:30.49
402
DI-GIUSTO Piotr
zabiegani częstochowa
2962 POL Częstochowa 01:36:40.90 4:08 14.50 02:22:31.90
403
PYRCHLA Barbara
2822 POL Poraj 01:37:29.39 4:08 14.50 02:22:35.72
404
CZUPRYNA Adrianna
2986 POL Piekary Śląskie 01:35:59.84 4:09 14.50 02:22:51.34
405
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 01:35:33.24 4:09 14.50 02:22:54.35
406
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1134 POL Mikołów 01:38:37.65 4:10 14.44 02:23:26.90
407
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1110 POL Czeladź 01:37:47.41 4:11 14.38 02:23:50.69
408
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
2935 POL Częstochowa 01:34:39.40 4:11 14.38 02:24:06.59
409
GREŃ Arkadiusz
2938 POL Boguchwałowice 01:31:15.75 4:11 14.38 02:24:12.12
410
TRELIŃSKI Przemyslaw
3017 POL Będzin 01:36:07.24 4:12 14.32 02:24:27.03
411
BURZYNSKA Łucja
KS Leszka Czarnego
2486 POL Kraków 01:38:36.19 4:13 14.26 02:24:54.80
412
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 01:41:27.01 4:13 14.26 02:24:59.07
413
KISIEL Agnieszka
2904 POL Ossy 01:37:56.54 4:13 14.26 02:25:12.55
414
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1390 POL Piekary Śląskie 01:36:43.71 4:13 14.26 02:25:19.32
415
GÓRSKI Piotr
1332 POL Będzin 01:37:45.83 4:14 14.20 02:25:38.31
416
SZAJBE Tomek
Iszkolne.pl
1439 POL Chorzów 01:41:05.18 4:15 14.14 02:26:10.73
417
PIELECH Halina
1977 POLSKA Dąbrowa Górnicza 01:39:12.49 4:15 14.14 02:26:33.91
418
WALASEK Robert
EKOEN PV
3016 POL Dąbrowa Górnicza Ząbkowice 01:34:28.30 4:16 14.08 02:26:49.62
419
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 01:40:59.90 4:16 14.08 02:26:52.25
420
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów 01:14:44.06 4:17 14.02 02:27:27.14
421
ŻYDEK Rafał
Ing Tech Poland
1118 POL Chorzów 01:39:00.50 4:19 13.97 02:28:25.78
422
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2710 POL Dąbrowa Górnicza 01:52:05.67 4:19 13.97 02:28:27.83
423
SKOWRON Kamil
3021 POLSKA Kraków 01:38:15.79 4:19 13.91 02:28:32.62
424
FIDOKOWICZ Filip
3020 POL Chrzanów 01:33:55.43 4:20 13.91 02:29:04.95
425
SZOPA Grzegorz
2456 POL Zawiercie 01:41:00.89 4:20 13.86 02:29:08.46
426
BOROŃ Winicjusz
2895 POL Bedzin 01:41:25.07 4:21 13.86 02:29:32.24
427
MALEC Grzegorz
JURA BIKE MTB TEAM
1166 POL Witkowice 01:42:50.49 4:21 13.80 02:29:48.59
428
PUTOWSKI Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1347 POL Będzin 01:44:19.43 4:23 13.75 02:30:42.03
429
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk 01:39:16.60 4:23 13.75 02:30:43.49
430
BARCZYK Artur
PLAST-MET Team MTB
1994 POL Gołaczewy 01:41:01.82 4:23 13.69 02:31:10.01
431
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 01:44:24.14 4:24 13.64 02:31:36.87
432
ŚWIERCZYNSKI Marek
1734 POL Dąbrowa Górnicza 01:43:56.38 4:25 13.58 02:32:14.32
433
NOGIEĆ Damian
2846 POL Kraków 01:35:15.08 4:26 13.53 02:32:44.98
434
WARSZAWA Piotr
2947 POL Psary 01:46:31.05 4:27 13.48 02:33:22.36
435
PYKA Anna
Proservice Racing Team
1153 POL Mikołów 01:40:40.33 4:28 13.48 02:33:35.24
436
KOBIOŁKA Patryk
3008 POL Piekary Śląskie 01:44:53.53 4:28 13.42 02:33:56.20
437
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1690 POL Kraków 01:49:02.22 4:29 13.42 02:34:23.15
438
URBANEK Iwona
1720 POL Bieruń 01:46:45.81 4:32 13.27 02:36:17.95
439
PAWLAK-WOJTAL Anna
2451 POL Dąbrowa Górnicza 01:35:48.85 4:33 13.22 02:36:34.89
440
PRASOŁ Damian
3014 POL Tychy 01:38:57.99 4:33 13.22 02:36:36.22
441
WOŹNIAK Grzegorz
2468 POL Gliwice 01:44:52.25 4:34 13.17 02:37:14.95
442
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 01:49:03.38 4:35 13.12 02:38:03.31
443
DOMAGALSKI Maciej
Bike atelier
2465 POL Sosnowiec 01:47:06.82 4:36 13.07 02:38:08.07
444
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 01:41:48.23 4:36 13.07 02:38:25.68
445
EJSMONT Joanna
JURA BIKE MTB TEAM
2728 POL Częstochowa 01:50:08.08 4:37 13.02 02:38:48.92
446
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1107 POL Siemianowice Śląskie 01:46:55.53 4:37 13.02 02:38:52.00
447
AUGUSTYNIAK Marek
Kolega Ryska
2884 POL Zawiercie 01:20:07.15 4:38 12.97 02:39:33.07
448
PIEJAK Paweł
2891 POL Dąbrowa Górnicza 01:46:20.69 4:38 12.97 02:39:35.52
449
MACH Hubert
Ing Tech Poland
1104 POL Bytom 01:46:54.47 4:39 12.92 02:39:57.53
450
TORZEWSKA Małgorzata
AMSports Bydgoszcz MTB Team
2944 POL Bydgoszcz 01:51:39.07 4:39 12.92 02:40:11.56
451
FOJT Robert
2991 POL Siemonia 01:46:43.61 4:40 12.92 02:40:28.35
452
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus
1131 POL Mikołów 01:18:51.25 4:40 12.87 02:40:47.87
453
PRZEWIĘŹLIKOWSKI Jan
3037 POL Zielonki 01:30:14.84 4:43 12.73 02:42:35.74
454
ADAMCZYK Michał
2952 POL Bobrowniki 01:22:15.34 4:43 12.73 02:42:41.40
455
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec 01:38:57.00 4:49 12.45 02:45:57.24
456
WALASEK Janusz
EKOEN PV
2963 POL Tarnowskie Góry 01:54:37.32 4:50 12.41 02:46:41.07
457
ŚLĘZAK Elżbieta
oknonaswiat.czest.pl
2876 POL Częstochowa 01:54:40.14 4:54 12.28 02:48:49.26
458
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 01:57:18.96 4:55 12.19 02:49:32.13
459
KLUCZYŃSKI Tomasz
PLAST-MET Team MTB
2598 POL Rodaki 01:56:37.45 4:56 12.19 02:49:40.05
460
ZADWORNY Dariusz
Ing Tech Poland
1113 POL Gliwice 01:57:26.71 4:56 12.19 02:49:44.06
461
LOREK Kamil
2954 POL Piekary Śląskie 01:31:12.01 4:57 12.15 02:50:36.27
462
DANIEL Zbigniew
2716 POL Kraków 01:51:55.45 5:01 11.98 02:52:50.50
463
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1617 POL Ruda Śląska 02:09:30.48 5:29 10.95 03:09:00.93
464
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 02:18:50.34 5:43 10.52 03:16:55.15
465
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 02:18:23.05 5:49 10.33 03:20:24.48
466
COSTAMAGNA Andrea
1519 POL Tychy 02:20:20.67 5:53 10.24 03:22:24.82
467
KRZĄKAŁA Zbigniew
2964 POLSKA Świętochłowice 02:18:53.14 5:59 10.06 03:25:52.76
468
STACHOWIAK Daga
1225 POL Dąbrowa Górnicza 02:23:15.86 6:12 9.69 03:33:53.64
469
SOKOLIŃSKA Justyna
Romet Factory Team
1444 POL Gliwice 02:55:47.64 7:26 8.08 04:15:59.79
470
MANN Grzegorz
2990 POL Zabrze 02:47:09.10 7:31 7.99 04:19:05.31

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU