Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Psary - Pro/Hobby

Psary, Polska
19.08.2018

Wyniki

Pro 55 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
GRABIS Mateusz
Voster ATS Team
2893 POL Sarnów 00:50:15.10 01:16:29.74 2:13 27.09 02:01:30.15
2
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
1659 POL Gliwice 00:50:16.31 01:16:30.45 2:13 27.09 02:01:30.88
3
NAJS Jakub
Cst 7R Mtb Team
1568 POL Grodzisk Wielkopolski 00:51:16.60 01:19:53.08 2:18 26.19 02:06:12.16
4
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 00:52:13.66 01:20:24.91 2:20 25.94 02:07:28.40
5
KUCIĘBA Karol
Cst 7R Mtb Team
2864 POL Będzin 00:52:48.81 01:20:26.63 2:20 25.94 02:07:28.78
6
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1599 POL Mysłowice 00:52:48.24 01:20:24.73 2:20 25.94 02:07:29.56
7
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:15.00 01:20:27.36 2:20 25.94 02:07:29.87
8
STĘPIEŃ Tomasz
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
1336 POL Wodzislaw Slaski 00:54:08.00 01:23:45.46 2:26 24.77 02:13:09.97
9
PACKI Daniel
Team Hurom
2197 POL Tomaszow Mazowiecki 00:54:09.81 01:23:41.12 2:26 24.77 02:13:18.97
10
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1042 POL Myszków 00:54:55.28 01:24:10.32 2:27 24.55 02:14:35.39
11
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1767 POL Chrzanów 00:55:49.66 01:25:44.25 2:28 24.34 02:15:31.58
12
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 00:55:50.60 01:25:42.08 2:28 24.34 02:15:33.19
13
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 00:54:54.53 01:24:59.61 2:29 24.34 02:15:46.35
14
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 00:55:51.14 01:25:46.18 2:29 24.23 02:16:19.19
15
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 00:54:56.67 01:26:52.16 2:31 24.02 02:17:40.44
16
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1486 POL Mysłowice 00:58:10.57 01:29:29.67 2:34 23.40 02:21:06.59
17
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 00:57:49.42 01:28:21.16 2:34 23.40 02:21:09.75
18
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 00:59:03.79 01:29:56.74 2:35 23.40 02:21:11.89
19
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
1474 POL Żory 00:57:29.06 01:28:19.66 2:35 23.31 02:21:37.90
20
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
2764 POL Tarnowskie Góry 00:57:31.81 01:28:20.59 2:35 23.21 02:22:00.24
21
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
2291 POL Zabrze 00:58:11.00 01:29:36.53 2:35 23.21 02:22:01.27
22
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Wodzisław Śląski 00:57:42.99 01:28:35.19 2:35 23.21 02:22:02.53
23
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 00:57:41.87 01:28:23.22 2:35 23.21 02:22:03.36
24
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1384 POL Gliwice 00:57:48.79 01:28:23.55 2:36 23.21 02:22:06.06
25
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 00:59:23.33 01:30:18.39 2:36 23.21 02:22:26.19
26
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1499 POL Tychy 00:58:09.91 01:29:30.55 2:36 23.11 02:22:48.00
27
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Rybnik 00:56:03.34 01:26:54.47 2:37 23.01 02:23:07.56
28
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 00:59:18.87 01:31:08.50 2:37 23.01 02:23:26.10
29
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 00:57:50.59 01:29:47.61 2:39 22.73 02:24:58.49
30
PANIBRATETS Nikolay
3011 UKR Horiszni Pławni 01:03:00.03 01:34:00.50 2:40 22.63 02:25:54.39
31
SADOWSKA Anna
72D Windsport Team Powered By Oshee
2095 POL Kraków 00:59:20.43 01:32:03.47 2:40 22.54 02:26:29.32
32
WITKOŚ Paweł
2951 POL Bieruń 01:01:59.91 01:34:00.68 2:41 22.45 02:27:01.58
33
JANDA Piotr
Bike Store Bielsko
1473 POL Żory 01:00:54.46 01:33:57.20 2:41 22.45 02:27:11.29
34
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1569 POL Siemianowice Śląskie 00:53:34.10 01:31:10.39 2:42 22.27 02:27:57.52
35
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1904 POL Bielsko-Biała 01:01:35.46 01:34:21.09 2:42 22.27 02:27:57.71
36
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:12.77 01:35:09.42 2:43 22.18 02:28:41.23
37
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 01:03:30.93 01:35:53.30 2:43 22.18 02:29:00.83
38
BOŻEK Jakub
Atak Sport C67 Racing Team
1593 POL Gliwice 01:01:58.33 01:35:22.40 2:45 21.91 02:30:46.46
39
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 01:03:16.17 01:36:37.71 2:45 21.91 02:30:48.72
40
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 01:02:15.68 01:35:35.00 2:45 21.91 02:30:51.42
41
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 01:01:24.93 01:34:17.19 2:45 21.91 02:30:51.84
42
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 01:01:07.97 01:34:28.84 2:45 21.83 02:31:04.77
43
ZIMOŃSKI Bartosz
1811 POL Myszków 01:02:32.04 01:35:35.69 2:46 21.74 02:31:45.94
44
ŚWIDER Leszek
Ks Luboń Skomielna Biała
2972 POLSKA Rabka Zdrój 01:04:28.37 01:37:37.39 2:46 21.74 02:31:53.94
45
TURSKI Michał
Bike Atelier Team
2305 POL Bielsko-Biała 01:04:55.53 01:37:57.04 2:47 21.57 02:32:44.80
46
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 01:04:45.54 01:38:36.23 2:47 21.57 02:32:47.79
47
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
1644 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:39.24 01:35:38.98 2:47 21.57 02:33:00.73
48
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1669 POL Sosnowiec 00:58:10.93 01:30:02.59 2:48 21.48 02:33:25.00
49
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2906 POL Nawojowa Góra 01:01:10.33 01:34:15.46 2:49 21.40 02:34:09.58
50
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 01:02:20.98 01:36:28.25 2:49 21.40 02:34:27.52
51
ANTOSZ Piotr
2434 POL Sosnowiec 00:59:42.14 01:32:12.11 2:49 21.32 02:34:52.39
52
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 01:04:48.37 01:39:34.00 2:50 21.32 02:34:56.32
53
RICHTER Paweł
1825 POL Mysłowice 01:05:46.26 01:39:31.23 2:50 21.32 02:34:59.26
54
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 01:02:30.96 01:36:48.14 2:50 21.24 02:35:18.49
55
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 01:01:08.43 01:35:56.52 2:50 21.24 02:35:37.33
56
GREGORCZYK Cezary
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1696 POL Żarki 01:03:46.59 01:38:27.07 2:51 21.07 02:36:25.75
57
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 01:04:11.26 01:39:00.89 2:52 21.07 02:36:45.08
58
MUSIOŁ Adam
Mm Bike
2490 POL Bytom 01:05:16.61 01:40:36.20 2:52 20.99 02:36:54.50
59
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1080 POL Będzin 01:06:16.21 01:40:33.04 2:52 20.99 02:36:56.00
60
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 01:04:06.42 01:38:30.54 2:52 20.99 02:36:56.82
61
GĄGAŁKA Dariusz
2805 POL Katowice 01:01:57.41 01:35:39.13 2:52 20.99 02:37:07.94
62
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 01:05:14.76 01:39:37.46 2:52 20.99 02:37:15.24
63
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 01:03:59.58 01:38:12.57 2:52 20.99 02:37:19.39
64
KOSZOREK Bartosz
2780 POL Kraków 01:03:45.70 01:38:27.35 2:53 20.83 02:38:13.95
65
PYTLOWANY Maciej
Grupa Pgd
1285 POL Jaworze 01:06:15.47 01:41:50.09 2:54 20.75 02:39:05.57
66
PIŃSKI Maciej
CST 7R MTB Team
2978 POL Gdańsk 01:03:12.12 01:38:39.98 2:54 20.75 02:39:08.86
67
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 01:05:09.92 01:39:48.67 2:55 20.68 02:39:44.34
68
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 01:06:07.66 01:42:11.61 2:56 20.60 02:40:29.24
69
KLIK Marcin
Proservice Racing Team
1292 POL Chrzanów 01:05:13.81 01:40:21.34 2:56 20.52 02:40:37.76
70
SERAFIN Alina
Thp Team
1540 POL Opole 01:07:48.82 01:43:18.07 2:56 20.52 02:40:39.50
71
KNAPCZYK Damian
"Masarnia Justyny" - gabinet masażu
2495 POL Olkusz 01:07:17.03 01:43:00.51 2:56 20.52 02:40:42.01
72
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 01:05:05.36 01:40:28.48 2:56 20.52 02:41:04.04
73
BERGER Jurek
1837 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:34.42 01:43:53.43 2:56 20.52 02:41:05.24
74
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2205 POL Tarnowskie Góry 01:04:25.12 01:40:22.93 2:56 20.45 02:41:06.38
75
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 01:06:00.31 01:42:58.16 2:56 20.45 02:41:14.82
76
HANTULIK Adam
2199 POL Tychy 01:08:12.29 01:43:59.30 2:57 20.37 02:42:04.24
77
PACZUSKI Adam
Bikehead
1770 POL Tychy 01:06:04.11 01:40:36.96 2:57 20.37 02:42:08.22
78
KULIŃSKI Michał
Draft Xczest
2772 POL Częstochowa 01:06:58.24 01:42:56.83 2:58 20.30 02:42:42.55
79
GRZYWACZ Maciej
AZS Politechnika Gdańska
2979 POL Gdynia 01:07:03.32 01:43:57.18 2:59 20.22 02:43:17.17
80
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów 01:09:41.24 01:45:34.96 2:59 20.22 02:43:29.15
81
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1049 POL Zawiercie 01:05:51.48 01:41:54.81 2:59 20.15 02:43:33.55
82
LUTYŃSKI Mateusz
2970 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:49.48 01:44:01.72 2:59 20.15 02:43:38.78
83
PAWLICZAK Paweł
Axis Piekary Śląskie
2375 POL Piekary Śląskie 01:06:55.19 01:43:25.80 2:59 20.15 02:43:48.03
84
JACHNA Sylwester
Sutrisept MTB Team
1079 POL Chełmek 01:08:07.32 01:45:18.57 2:60 20.07 02:44:22.87
85
RUSIN Wiesław
UKS Sokół Kęty
2225 POL Chełmek 01:08:08.09 01:44:20.79 2:60 20.07 02:44:35.89
86
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 01:10:23.43 01:46:36.69 2:60 20.00 02:44:49.53
87
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1202 POL Jankowice 01:08:01.77 01:44:12.96 3:01 20.00 02:45:14.47
88
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 01:04:45.30 01:42:54.19 3:01 19.93 02:45:24.71
89
PODULKA Grzegorz
Biciclista Racing Team
1856 POL Gliwice 01:07:36.36 01:44:04.36 3:01 19.93 02:45:27.90
90
SZELER Jakub
Febys
2228 POL Zabrze 01:08:47.57 01:45:39.41 3:02 19.78 02:46:42.67
91
NIEMIEC Krzysztof
2925 POL Radlin 01:08:37.74 01:46:47.13 3:02 19.78 02:46:45.52
92
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 01:08:09.16 01:44:20.71 3:03 19.71 02:47:22.75
93
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 01:08:52.81 01:46:59.26 3:03 19.71 02:47:31.91
94
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 01:09:58.90 01:46:39.30 3:03 19.71 02:47:39.95
95
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 01:10:25.35 01:46:40.80 3:03 19.64 02:47:42.35
96
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 01:08:31.90 01:45:47.31 3:04 19.64 02:48:15.15
97
PRZEDNOWEK Sławomir
2993 POL Będzin 01:08:37.55 01:44:47.69 3:04 19.57 02:48:19.19
98
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 01:11:06.14 01:48:09.15 3:04 19.57 02:48:36.49
99
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1053 POL Zawiercie 01:08:51.93 01:46:01.21 3:05 19.57 02:48:51.30
100
KRAMEK Grzegorz
1641 POL Mikołów 01:08:55.82 01:46:43.83 3:05 19.50 02:48:55.82
101
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
2119 POL Lyski 01:07:53.75 01:44:03.82 3:05 19.50 02:49:03.87
102
JAREK Wojciech
1396 POL Rokitno Szlacheckie 01:10:53.08 01:48:35.15 3:06 19.43 02:49:35.12
103
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1068 POL Kędzierzyn-Koźle 01:11:19.09 01:48:16.90 3:07 19.30 02:50:50.00
104
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 01:11:01.04 01:47:41.85 3:08 19.23 02:51:48.19
105
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 01:12:05.15 01:50:04.20 3:08 19.16 02:52:12.82
106
DĄBROWSKI Robert
Sahara Kleszczów
2900 POL Kleszczów 01:13:55.21 01:52:21.45 3:09 19.16 02:52:26.88
107
JURASZCZYK Jan
Ataksport Omnisquare Gliwice
2231 POL Pyskowice 01:10:23.85 01:51:47.78 3:09 19.10 02:52:46.03
108
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:50.53 01:49:51.72 3:10 19.03 02:53:23.11
109
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 01:13:36.05 01:51:55.27 3:10 19.03 02:53:26.20
110
SOŚNIAK Tomasz
CST 7R MTB Team
2837 POL Gdańsk 01:11:00.63 01:48:46.98 3:10 18.97 02:53:53.75
111
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 01:12:27.22 01:49:59.88 3:10 18.97 02:53:54.23
112
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 01:10:32.55 01:50:25.44 3:11 18.84 02:54:55.10
113
KALIŚ Przemysław
2075 POL Kraków 01:14:25.40 01:53:07.28 3:12 18.84 02:55:09.64
114
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 01:12:20.16 01:51:51.92 3:12 18.84 02:55:13.89
115
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 01:12:55.30 01:49:56.86 3:12 18.84 02:55:29.64
116
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 01:11:02.89 01:51:19.84 3:12 18.77 02:55:59.11
117
MORAWSKI Adrian
2880 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:28.89 01:45:11.97 3:13 18.71 02:56:09.91
118
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 01:10:45.16 01:52:23.80 3:13 18.71 02:56:29.48
119
STRĄCZEK Mirosław
2981 POL Marklowice 01:11:36.21 01:50:17.00 3:13 18.71 02:56:30.40
120
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
1760 POL Tychy 01:09:19.18 01:49:54.30 3:13 18.71 02:56:41.75
121
RYGLEWSKI Piotr
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1619 POL Zabrze 01:09:09.50 01:48:32.51 3:13 18.64 02:56:48.68
122
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 01:14:18.94 01:54:17.39 3:15 18.52 02:57:57.68
123
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 01:07:49.78 01:44:29.95 3:15 18.52 02:58:17.07
124
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1002 POL Strzelce Opolskie 01:18:25.68 01:57:37.73 3:16 18.39 02:59:23.97
125
SZPARA Paweł
2503 POL Rogoznik 01:14:35.81 01:53:50.87 3:17 18.33 03:00:02.47
126
STRZELECKI Sebastian
2378 POL Sarnów 01:13:11.54 01:53:44.25 3:17 18.33 03:00:07.96
127
STYPKA Marcin
2909 POL Częstochowa 01:17:17.69 01:55:07.64 3:18 18.21 03:01:05.71
128
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:41.43 01:56:00.04 3:18 18.21 03:01:20.41
129
SIERADZKI Mariusz
2989 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:21.25 01:51:43.57 3:19 18.15 03:01:41.63
130
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 01:16:17.86 01:56:44.55 3:19 18.15 03:01:46.03
131
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
2975 POL Częstochowa 01:16:17.94 01:56:15.20 3:19 18.15 03:01:50.01
132
SAMBORSKI Grzegorz
1820 POL Będzin 01:12:03.19 01:52:14.41 3:19 18.15 03:01:57.85
133
GAJOWSKI Bartosz
1738 POL Piekary Śląskie 01:16:09.28 01:57:28.98 3:19 18.15 03:02:03.39
134
PABIŚ Łukasz
erowery.pl Częstochowa
1281 POL Częstochowa 01:09:56.93 01:48:45.21 3:20 18.09 03:02:30.45
135
KOWALCZUK Andrzej
2742 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:01.98 01:53:59.07 3:20 18.03 03:02:44.86
136
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 01:12:02.35 01:52:57.73 3:20 18.03 03:02:45.17
137
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1147 POL Mikołów 01:13:10.94 01:53:24.10 3:21 17.97 03:03:26.40
138
CIEPLAK Tomasz
2804 POL Częstochowa 01:16:05.96 01:56:02.21 3:21 17.97 03:03:50.94
139
WAWRZYŃCZAK Marek
1973 POL Będzin 01:16:26.15 01:58:03.48 3:23 17.80 03:05:13.89
140
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 01:16:47.16 02:00:12.78 3:25 17.63 03:07:03.48
141
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 01:17:43.74 01:59:37.79 3:25 17.63 03:07:06.47
142
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
2929 POL Bibice 01:20:35.15 02:02:14.65 3:26 17.52 03:08:13.25
143
CUPIAŁ Andrzej
Andrex
1877 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:25.31 02:00:28.94 3:27 17.46 03:09:12.60
144
POREMBSKI Marcin
Ataksport Omnisquare Gliwice
1464 POL Knurów 01:09:20.08 01:47:23.46 3:28 17.35 03:09:58.91
145
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 01:18:04.66 01:58:59.52 3:28 17.35 03:10:15.76
146
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 01:28:16.57 02:08:36.19 3:29 17.30 03:10:46.46
147
KLIMCZAK Marek
1675 POL Bielsko-Biała 01:16:49.94 01:58:52.99 3:29 17.24 03:11:07.37
148
KLIMECKI Piotr
2592 POL Jastrzębie Zdrój 01:16:30.59 01:58:51.89 3:29 17.24 03:11:25.98
149
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 01:21:08.97 02:03:03.23 3:29 17.24 03:11:27.31
150
SIKORA Zdzisław
1585 POL Częstochowa 01:13:31.89 01:56:12.64 3:29 17.24 03:11:34.67
151
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 01:19:26.95 02:02:08.46 3:30 17.19 03:11:46.20
152
STRUMIŃSKI Grzegorz
2982 POL Włosienica 01:20:39.15 02:04:37.18 3:30 17.19 03:12:14.94
153
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 01:24:10.58 02:04:56.53 3:31 17.13 03:12:34.05
154
WALCZYK Marcin
JK7
2825 POL Warszawa 01:17:59.28 02:00:40.25 3:32 16.98 03:14:17.04
155
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
2567 POL Mysłowice 01:22:36.60 02:05:12.08 3:35 16.77 03:16:36.45
156
ŚWITAJ Aneta
Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
2469 POL Częstochowa 01:21:32.74 02:06:24.11 3:35 16.77 03:16:51.30
157
ZOGŁOWEK Zbigniew
Bsr Team Bytom
2051 POL Bytom 01:22:52.35 02:03:59.89 3:36 16.72 03:17:15.09
158
BURZYNSKI Maciej
KS Leszka Czarnego
2485 POL Kraków 01:21:31.28 02:05:42.09 3:36 16.72 03:17:31.80
159
Uczestnik anonimowy
Br
2790 POL Katowice 01:23:02.24 02:05:19.33 3:36 16.72 03:17:40.71
160
HAŚNIK Arkadiusz
KTW
2996 POL Katowice 01:19:36.17 01:59:15.59 3:38 16.52 03:19:33.57
161
SUSZYŁO Sebastian
2328 POL Ruda Śląska 01:23:46.38 02:07:31.44 3:38 16.52 03:19:35.44
162
GAJOS Paulina
2407 POL Dąbrowa Górnicza 01:24:36.45 02:09:09.37 3:38 16.52 03:19:46.06
163
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2325 POL Tychy 01:23:44.00 02:07:29.08 3:38 16.52 03:19:49.60
164
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 01:25:56.31 02:10:46.70 3:39 16.52 03:20:04.83
165
FRYSTACKA Monika
1006 POL Rybnik 01:23:06.78 02:07:36.25 3:41 16.37 03:21:51.97
166
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub Mtb
2042 POL Tychy 01:18:50.07 02:06:14.06 3:41 16.27 03:22:32.28
167
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 01:20:46.72 02:05:45.51 3:45 16.08 03:25:29.84
168
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1067 POL Kędzierzyn-Koźle 01:24:32.14 02:09:26.50 3:45 16.03 03:25:48.26
169
PISKORNIK Marek
1914 POL Wisła 01:24:11.55 02:10:23.55 3:47 15.90 03:27:28.05
170
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
1649 POL Opole 01:26:59.36 02:14:20.51 3:52 15.54 03:32:11.26
171
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 01:30:31.30 02:17:20.04 3:53 15.45 03:33:32.64
172
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1539 POL Opole 01:19:58.22 02:03:53.77 3:58 15.15 03:37:30.94
173
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 01:27:07.13 02:18:18.45 4:05 14.71 03:44:25.88
174
JAGIEŁŁO Anna
CST 7R MTB Team
2838 POL Gdańsk 01:35:45.48 02:25:32.83 4:08 14.55 03:46:56.68
175
PĘCZKOWSKI Przemysław
Kołczu Team
2826 POL Sosnowiec 01:32:40.20 02:21:54.96 4:14 14.21 03:52:05.36

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU